Labākie VPN bezmaksas izmēģinājumi 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai es varu izmantot bezmaksas VPN izmēģinājuma versiju vairāk nekā vienu reizi?

Nē, bezmaksas VPN izmēģinājuma versiju nevar izmantot vairāk nekā vienu reizi. Tā ir vienreizēja iespēja, bet, ja VPN pakalpojumi jums patīk, varat turpināt to izmantot, maksājot ikmēneša abonēšanas maksu.

Vai es varu saņemt VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju bez kredītkartes?

Jā, ir veids, kā varat saņemt uzticamus VPN pakalpojumus, neizmantojot kredītkarti. Daži no mūsu piedāvātajiem VPN pakalpojumiem, piemēram, PrivateVPN, neprasa kredītkarti vai tās informāciju, lai saņemtu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Jūsu bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma periods sākas, tiklīdz jūs reģistrējat kontu.

Kurš VPN ir visilgākais bezmaksas izmēģinājuma periods?

Surfshark un NordVPN ir visgarākās bezmaksas izmēģinājuma versijas – līdz 7 dienām. MacOS lietotājiem ieteicams iegādāties Surfshark, savukārt NordVPN vislabāk piemērots Android un iOS ierīcēm.
Tomēr varat izmantot jebkuru no uzskaitītajiem VPN un izmantot 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Tātad tehniski jūs mēnesi izmantosiet VPN bez maksas.

Vai es varu saņemt bezmaksas VPN izmēģinājuma versiju iPhone vai Android?

Jā, ar NordVPN varat saņemt bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju iPhone un Android viedtālruņos. Tas ir lielisks viedtālruņu VPN, kam ir īpaši ātrs savienojuma ātrums, liels serveru parks un pat iebūvēta viedā reklāmu bloķēšanas funkcija.

Lai atrastu sev piemērotāko drošības rīku, ir prātīgi izmēģināt premium VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju. Īsā laika posmā bez jebkāda riska varat pārbaudīt savienojuma ātrumu, serveru parka iespējas, funkcijas un straumēšanas iespējas. Turklāt daži VPN pakalpojumi pat neprasa kredītkarti vai maksājumu informāciju, lai tos izmēģinātu. Neizmēģinot pakalpojumu, jūs varat noslēgt ilgtermiņa abonēšanas līgumu ar VPN, kas neatbilst jūsu vajadzībām.

VPN pārlūkam Chrome 2023. gadā

Diemžēl ne visi VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājuma iespēju, un daži no tiem, kas to piedāvā, nodrošina ierobežotu piekļuvi funkcijām. Tomēr ar mūsu labāko izvēli NordVPN jūs noteikti varat cerēt uz naudas atmaksas garantiju. Izmantojot to, jūs saņemat neierobežotu piekļuvi visām funkcijām, kā ar premium abonementu.

Tāpēc lasiet tālāk un uzziniet par labākajiem VPN bezmaksas izmēģinājumiem 2023. gadā!

Vai ir kāds VPN, kam ir bezmaksas izmēģinājuma versija?

Izmēģiniet augstākās klases NordVPN pakalpojumu bez maksas

NordVPN ir lielisks premium variants, kas piedāvā visas labākās funkcijas un nekādus kaitinošus kompromisus. Iegūstiet to tagad bez maksas: ar uzticamu naudas atmaksas garantiju varat to izmēģināt bez jebkāda riska!

5 labākie VPN ar bezmaksas izmēģinājumiem

 • NordVPN – labākais VPN bezmaksas izmēģinājums 2023. gadā
 • Surfshark VPN – labākais VPN ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju
 • PrivateVPN – lielisks bezmaksas izmēģinājuma pakalpojuma sniedzējs VPN bez nepieciešamās kredītkartes informācijas
 • ExpressVPN – drošs VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atmaksas garantiju
 • CyberGhost – VPN ar īpaši ilgu 45 dienu naudas atmaksas garantiju

Kā izmantot VPN?

Kurš VPN nodrošina bezmaksas izmēģinājuma versiju pirms apmaksas?

Kas padara bezmaksas izmēģinājuma VPN lielisku?

Ir vairāki iemesli, kāpēc bezmaksas izmēģinājuma VPN dažiem lietotājiem ir lieliska iespēja. Šeit ir daži no iemesliem:

 • Bezriska pieredze. Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju, varat izmēģināt augstākās klases VPN pakalpojumu sniedzēju, neko nemaksājot. Tādējādi varat izmēģināt dažādus VPN, līdz atradīsiet sev piemērotāko.
 • Iegūstiet visas funkcijas. Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju, varat izmēģināt visas pakalpojumu sniedzēja piedāvātās funkcijas bez maksas. Piemēram, straumēšanas iespējas, savienojuma ātrumu un citas. Jūs varat gan izmēģināt visas funkcijas ierobežotā laikā, gan noteikt, vai tās atbilst jūsu vajadzībām.
 • Iegūstiet visas funkcijas. Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju, varat izmēģināt visas pakalpojumu sniedzēja piedāvātās funkcijas bez maksas. Piemēram, straumēšanas iespējas, savienojuma ātrumu un citas. Jūs varat gan izmēģināt visas funkcijas ierobežotā laikā, gan noteikt, vai tās atbilst jūsu vajadzībām.
Kā iegūt pilnīgi bezmaksas VPN?
 • Lieliski piemērots lietošanai ierobežotā laikā. Ja VPN ir nepieciešams tikai uz īsu laiku, piemēram, nedēļu ceļojuma laikā, nav iemesla iegādāties pilnu abonementu. Šādam scenārijam vislabākais risinājums ir bezmaksas izmēģinājuma VPN.

Labākie 2023. gada VPN bezmaksas izmēģinājumi – mūsu detalizēts saraksts:

Jums noteikti vajadzētu saņemt iespēju izmēģināt VPN pakalpojumu, pirms apņematies noslēgt ilgtermiņa abonēšanas plānu. Šī iemesla dēļ esam izvēlējušies lieliskus VPN, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju un naudas atmaksas garantijas iespējas. Turpmāk atradīsiet detalizētu sarakstu.

Kā uzstādīt VPN maršrutētājā

1. NordVPN – labākais bezmaksas VPN izmēģinājums ar visvieglāko iestatīšanu

NordVPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju
Bezmaksas izmēģinājuma ilgums:7 dienas
Naudas atmaksas garantija:30 dienu
Nepieciešama kredītkarte:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt NordVPN ar 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

NordVPN ir labākais VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju, ko varat izvēlēties. Tas piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju – apvienojiet to ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju, un jums ir 37 dienas bezmaksas drošības!

Bezmaksas izmēģinājuma versija ir pieejama Android lietotājiem, taču pēc izmēģinājuma programmas pieprasīšanas un konta izveides to varat iestatīt jebkurā citā ierīcē. Tas ietver Windows, macOS, Linux un iOS.

Lai izmantotu izmēģinājuma versiju, jums būs jāsniedz kredītkartes informācija, taču pakalpojumu sniedzējs ir uzticams. Šis VPN atbalsta arī PayPal, Google Pay, Amazon Pay un kriptovalūtas maksājumu metodes, ja nevēlaties izmantot kredītkarti.

NordVPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju 2023

Ja pieprasīsiet NordVPN bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums būs pieejamas visas VPN funkcijas. Papildus milzīgajam serveru parkam (vairāk nekā 5500 īpaši ātru serveru 60 valstīs) jūs varēsiet baudīt piekļuvi dažādiem straumēšanas pakalpojumiem (piemēram, Netflix, Hulu, BBC iPlayer un citiem) un ātru torrentu sūtīšanu.

Nemaz nerunājot par to, ka NordVPN izmanto patentētu NordLynx tuneļošanas protokolu, kas nodrošina izcilu veiktspēju. Neatkarīgi no tā, vai straumējat straumēšanu, šķirojat torrentus vai vienkārši pārlūkojat, ātruma kritumi nebūs redzami.

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, izlasiet mūsu NordVPN pārskatu.

NordVPN pārskats

Plusi

 • Neierobežotas funkcijas bezmaksas izmēģinājuma versijā
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Viegla bezmaksas izmēģinājuma iestatīšana
 • Atbalsta citus maksājumu veidus, kas nav kredītkarte
 • Dod bezmaksas 7 dienas izmēģinājumam

Mīnusi

 • Nepieciešama kredītkarte bezmaksas izmēģinājumam

2. Surfshark – premium VPN ar bezmaksas macOS izmēģinājuma versiju

Surfshark VPN ar bezmaksas
Bezmaksas izmēģinājuma ilgums:7 dienas
Naudas atmaksas garantija:30 dienu
Nepieciešama kredītkarte:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 82% OFF Surfshark + 2 mēneši BEZMAKSAS 🔥

Surfshark ir vēl viens lielisks bezmaksas izmēģinājuma VPN, kas ļauj jums 7 dienas bez maksas izmēģināt visas tā funkcijas. Varat arī izmantot 30 dienu naudas atmaksas garantiju visās ierīcēs, tostarp Windows un Linux.

Bezmaksas izmēģinājuma versiju varat saņemt iOS un Android ierīcēs, bet pēc konta izveidošanas izmēģinājuma versiju varat izmantot arī datora ierīcēs. Tas ietver Windows, Linux un macOS.

Izmantojot Surfshark bezmaksas izmēģinājuma versiju, varat pilnībā izprast, kā šis VPN darbojas, jo tas neierobežo piekļuvi nevienam no tā atribūtiem.

Surfshark pārskats

Kad pieprasāt bezmaksas Surfshark izmēģinājuma versiju, varat to izmantot bez maksas tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties, jo tā nodrošina neierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu. Jūs varēsiet piekļūt vairāk nekā 3200 serveriem 100 valstīs un atbloķēt Netflix, Peacock, Amazon Price vai daudzas citas straumēšanas platformas.

Turklāt tam ir profesionāls 24/7 klientu atbalsts, kas atbild uz visiem jautājumiem par bezmaksas izmēģinājuma iestatīšanu vai lietošanas noteikumiem. Turklāt varat būt droši, ka viņi ātri parūpēsies par jūsu naudas atmaksu, ja vēlaties izmantot naudas atmaksas garantiju.

Ja pēc bezmaksas izmēģinājuma izlemjat, ka vēlaties turpināt izmantot Surfshark, varat iegādāties kādu no tās abonēšanas plāniem par pieņemamu cenu un maksāt, izmantojot PayPal, Google Pay vai kriptovalūtas.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu pilnu Surfshark VPN pārskatu.

Surfshark ir budžetam draudzīgs VPN

Plusi

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija neierobežotam ierīču skaitam
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Pieņem kredītkartei alternatīvus maksājumu veidus
 • 24/7 profesionāls klientu atbalsts

Mīnusi

 • Lai veiktu bezmaksas izmēģinājumu, ir jāizmanto kredītkarte

3. PrivateVPN – saņemiet bezmaksas VPN izmēģinājuma versiju bez kredītkartes

PrivateVPN bezmaksas izmēģinājuma VPN
Bezmaksas izmēģinājuma ilgums:7 dienas
Naudas atmaksas garantija:30 dienu
Nepieciešama kredītkarte:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt PrivateVPN, tagad 85% OFF! 🔥

PrivateVPN ir bezmaksas izmēģinājuma iespēja, ko varat izmantot datora un mobilajās ierīcēs līdz 7 dienām. Paturiet prātā, ka, ja vēlaties izmantot PrivateVPN pakalpojumus ilgāk un bez maksas, tas sniedz 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Bezmaksas izmēģinājuma versija ir pieejama Windows, macOS, Android un iOS ierīcēs. Lai iegādātos PrivateVPN abonēšanas plānu un izmantotu mēneša naudas atmaksas garantiju, varat maksāt ar PayPal, Stripe vai kredītkarti.

Viena no šī VPN lielākajām priekšrocībām – lai saņemtu bezmaksas izmēģinājuma versiju, nav nepieciešama kredītkartes informācija. Jūs varat vienkārši sazināties ar viņu klientu atbalsta dienestu un saņemt dāvanu kodu. Jūsu 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods sākas nekavējoties, tiklīdz jūs to izmantojat, lai reģistrētu kontu.

PrivateVPN ir vēl viens lielisks VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju

Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju, varat izvēlēties kādu no 200 serveriem 63 valstīs un pielāgot šifrēšanu, lai šifrētu savas darbības tiešsaistē, izmantojot 128 vai 256 bitu CBC un GCM šifru variantus. Turklāt šis VPN ir saderīgs ar P2P, tāpēc varat izmantot arī torrentus.

Tomēr PrivateVPN piedāvā arī pieejamu premium pakalpojumu un nodrošina labākos VPN kuponus atlaidēm. Tāpēc vienmēr varat atrast budžetam draudzīgu abonēšanas iespēju, tiklīdz beidzas bezmaksas izmēģinājuma termiņš.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu padziļināto PrivateVPN pārskatu.

PrivateVPN pārskats

Plusi

 • Lai veiktu bezmaksas izmēģinājumu, kredītkarte nav nepieciešama
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Izmēģinājuma versija operētājsistēmām Windows, macOS, Android un iOS
 • Atbalsta PayPal un Stripe
 • Klientu atbalsts tiešraidē

Mīnusi

 • Ierobežota serveru atrašanās vietu izvēle

4. ExpressVPN – drošs VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atmaksas garantiju

ExpressVPN - drošs VPN
Bezmaksas izmēģinājuma ilgums:7 dienas
Naudas atmaksas garantija:30 dienu
Nepieciešama kredītkarte:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet ExpressVPN, tagad 49% OFF no 1 gada plāna! 🔥

ExpressVPN ir bezmaksas izmēģinājuma versija, kas ilgst 7 dienas. Lai to saņemtu, jums ir jālejupielādē lietotne no Google Play veikala vai Apple App Store. Ja ar to nepietiek, jums tiek piedāvāta arī 30 dienu naudas atmaksas garantija, lai droši izmēģinātu produktu.

Pēc bezmaksas izmēģinājuma programmas izmantošanas varat izmantot ExpressVPN lietotni jebkurā ierīcē, kas atbalsta Windows, macOS, iOS, Android un Linux OS. Tomēr, lai saņemtu bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumu, jums būs jānorāda sava maksājuma informācija.

ExpressVPN piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju

ExpressVPN pieņem maksājumus ar kredītkartēm, PayPal, kriptovalūtu un citām iespējām. Tātad, kad bezmaksas izmēģinājuma periods beigsies, ja neatcelsiet abonementu, no jums tiks iekasēta maksa par izvēlēto plānu.

Bezmaksas izmēģinājuma versija nodrošina piekļuvi visām funkcijām. Jūs varēsiet izvēlēties no vairāk nekā 3000 serveriem 94 valstīs, piekļūt straumēšanas vietnēm, netraucēti pārlūkot, bloķēt izsekotājus un daudz ko citu. Turklāt šis VPN ir draudzīgs torrentu izmantošanai, tāpēc varat ērti izmantot drošus P2P savienojumus.

Ja vēlaties turpināt izmantot šo VPN, varat iegādāties pilnu abonementu. Tomēr jums jāpatur prātā, ka tas ir nedaudz dārgs, tāpēc vienkārši dodieties uz mūsu ExpressVPN kuponu lapu, lai atrastu jums piemērotāko piedāvājumu.

Uzziniet vairāk mūsu ExpressVPN pārskatā.

ExpressVPN

Plusi

 • Bezmaksas izmēģinājums
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Atbalsta anonīmās maksājumu iespējas
 • Neierobežota piekļuve rīkiem ar bezmaksas izmēģinājuma versiju

Mīnusi

 • Nepieciešama maksājuma informācija par bezmaksas izmēģinājuma versiju
 • Funkciju gaismas pakalpojumu sniedzējs

5. CyberGhost – VPN ar īpaši ilgu 45 dienu naudas atmaksas garantiju

CyberGhost - VPN ar īpaši ilgu 45 dienu naudas atmaksas garantiju
Bezmaksas izmēģinājuma ilgums:1 diena darbvirsmā, 3 dienas Android operētājsistēmā, 7 dienas iOS operētājsistēmā
Naudas atmaksas garantija:45 dienu
Nepieciešama kredītkarte:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt CyberGhost VPN, tagad 83% OFF + 2 mēneši FREE 🔥

CyberGhost piedāvā vairākus dažādus bezmaksas izmēģinājuma variantus atkarībā no jūsu izmantotās operētājsistēmas. Ir arī divas dažādas naudas atmaksas garantijas dažāda garuma plāniem, no kuriem varat izvēlēties.

Darbvirsmas lietotnēm varat saņemt 1 dienas izmēģinājuma versiju, Android ierīcēm – 3 dienas, bet iOS ierīcēm – 7 dienas. Turklāt, ja izvēlaties viena mēneša abonēšanas plānu, jums tiks nodrošināta 14 dienu naudas atmaksas garantija. Tomēr visiem ilgākiem plāniem ir papildus 45 dienu naudas atmaksas garantija.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka jums nav jāsniedz maksājuma informācija par bezmaksas izmēģinājuma versiju. Tomēr, lai izmantotu naudas atmaksas garantiju, varat maksāt ar kredītkarti, Amazon Pay, PayPal un kriptovalūtām.

CyberGhost ir VPN ar dažādiem bezmaksas izmēģinājumiem, kuru pamatā ir

Izmēģinājuma laikā varēsiet izmēģināt pilnu produktu. Tādējādi varat izveidot savienojumu ar jebkuru no vairāk nekā 9700 serveriem 91 valstī, izmantot specializētos serverus, straumēt dažādās straumēšanas platformās vai izmantot drošus P2P savienojumus.

Turklāt pat bezmaksas izmēģinājuma laikā jums būs pieejams 24/7 tērzēšanas tiešraides klientu atbalsts. Tātad, ja jums radīsies kādas problēmas, CyberGhost atbalsts būs pieejams.

Lai iegūtu vairāk informācijas, dodieties uz mūsu CyberGhost pārskatu.

CyberGhost pārskats

Plusi

 • Bezmaksas izmēģinājums
 • 45 dienu naudas atmaksas garantija
 • Bezmaksas izmēģinājuma versijai nav nepieciešama maksājumu informācija
 • Pilna funkciju pakete

Mīnusi

 • Apple lietotnes ir zemākas kvalitātes
 • WireGuard savienojuma problēmas Mac operētājsistēmā

6. Atlas VPN – bezmaksas izmēģinājuma VPN, kas atbalsta visas ierīces

Atlas VPN - bezmaksas izmēģinājuma VPN
Bezmaksas izmēģinājuma ilgums:7 dienas
Naudas atmaksas garantija:30 dienu
Nepieciešama kredītkarte:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Atlas VPN, tagad 85% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Atlas VPN ir arī labāko VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju sarakstā. Tas ļauj lietotājiem izmēģināt tā funkcijas 7 dienas bez maksas. To var izmēģināt operētājsistēmās Windows, macOS un mobilajās ierīcēs – iOS vai Android.

Tāpat kā citi, tas piedāvā arī 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ko varat izmantot. Ja to apvienojat ar bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums ir 37 dienas, lai izmantotu pakalpojumu bez maksas.

Ar bezmaksas Atlas VPN izmēģinājuma versiju varat skatīties globālo saturu tādās straumēšanas platformās kā Netflix, YouTube un BBC iPlayer. Tas piedāvā arī salīdzinoši plašu 1000 serveru izvēli 42 valstīs.

Atlas VPN ir vēl viens lielisks VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju

Turklāt Atlas VPN nodrošinās jums stabilu un ātru savienojumu ar WireGuard tuneļošanas protokolu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Atlas VPN piedāvā arī pilnīgi bezmaksas produkta versiju, taču tas nav tas pats, kas bezmaksas izmēģinājuma versija. Bezmaksas VPN nodrošina lietotājiem ierobežotu piekļuvi tā funkcijām, savukārt premium versijas bezmaksas izmēģinājuma versija ļauj izmēģināt visas tās.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu padziļināto Atlas VPN pārskatu.

Atlas VPN pārskats

Plusi

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija datora un mobilajām ierīcēm
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Pieņem PayPal un Google Pay
 • 7 dienas, lai to izmēģinātu

Mīnusi

 • Atbalsta tikai vienu protokolu
 • Nav tiešraides klientu atbalsta tērzēšanas

Kā mēs pārbaudījām bezmaksas izmēģinājuma VPN

Mūsu mērķis ir sniegt jums tikai labākos ieteikumus par VPN pakalpojumiem. Tāpat mūsu eksperti ir pārbaudījuši vismaz duci dažādu pakalpojumu sniedzēju, lai atrastu labākās VPN bezmaksas izmēģinājuma iespējas. Mūsu izvēlētie produkti tika rūpīgi atlasīti saskaņā ar šādiem kritērijiem:

Kā veikt bezmaksas izmēģinājumu ExpressVPN?
 • Bezmaksas izmēģinājuma periods. Visi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādus bezmaksas izmēģinājuma periodus. Mēs esam meklējuši un atlasījuši tikai tos, kas ļauj izmantot to pakalpojumus visilgāk. Šādā veidā jūs saņemsiet visu nepieciešamo laiku, lai izmēģinātu visas VPN funkcijas.
 • Naudas atmaksas garantija. Mūsu izvēlētie VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju piedāvā arī naudas atmaksas garantijas iespēju. Abas šīs iespējas kopā var nodrošināt jums vēl ilgāku izmēģinājuma periodu.
 • Savietojamība. Parasti bezmaksas VPN izmēģinājumi ir pieejami tikai ļoti ierobežotam operētājsistēmu skaitam. Tomēr mūsu izvēlētie VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājumus populārākajām platformām, tostarp datoriem un mobilajām ierīcēm. Tādējādi jūs noteikti varat atrast tādu, kas atbalsta jūsu ierīci.
 • Funkcionalitāte. Jūs, iespējams, jau zināt, ka bezmaksas produktu, tostarp VPN, versijas piedāvā ierobežotu piekļuvi to funkcijām. Parasti lietotāji var izmēģināt tikai pamatfunkcijas. Tā kā mūsu mērķis ir palīdzēt jums gūt maksimālu labumu no izmēģinājumiem, mūsu eksperti izvēlējās VPN, kas neierobežo plašu funkcionalitāti.
Labākais VPN bezmaksas izmēģinājums 2023. gadā

Kādas ir VPN bezmaksas izmēģinājumu priekšrocības?

Ja vēlaties investēt kādā pakalpojumā, ir ļoti noderīgi gūt priekšstatu par to, ko saņemsiet. Šī iemesla dēļ produkti, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, ir lieliska iespēja, lai atklātu labāko VPN, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Bezmaksas izmēģinājuma VPN ir noderīgi, jo:

 • Ļaujiet pārbaudīt VPN iespējas. VPN pakalpojumu sniedzēji dara visu iespējamo, lai uzskaitītu visas priekšrocības, ko viņu klienti saņem. Tomēr lasīt par funkcijām nav tas pats, kas pašam tās izmēģināt. Bezmaksas izmēģinājuma versija var palīdzēt jums pārbaudīt VPN serveru parku, pārbaudīt ātrumu un izmēģināt visas pārējās funkcijas.
 • Ļauj pārbaudīt saderību. Lai gan daudziem VPN ir īpašas lietotnes visām populārākajām ierīcēm, dažas no tām darbojas sliktāk nekā citas. Tāpat bezmaksas izmēģinājuma versijas var būt ļoti ērtas, pārbaudot, cik efektīvs un saderīgs ir VPN ar jūsu ierīci.
Vai bezmaksas VPN ir likumīgi?
 • Varat izmēģināt izmantot rīku. Paturiet prātā, ka, ja plānojat izmantot VPN ikdienā, tam jābūt pēc iespējas vienkāršāk lietojamam. Tādējādi bezmaksas izmēģinājuma VPN sniedz iespēju pārbaudīt to saskarni un pārliecināties, cik ērta tā ir ikdienas lietošanai.
 • Jūs varat pārliecināties, ka saņemat uzticamus pakalpojumus. Ja meklējat uzticamus VPN pakalpojumus, kurus varētu izmantot bez maksas, bezmaksas izmēģinājumi ir lieliska iespēja. Paturiet prātā, ka tas ir drošāks risinājums nekā izmantot VPN, kas ir bezmaksas vispār.

Profesionāļu padoms

Vai vēlaties izvēlēties augstākās klases VPN? Mēs iesakām izvēlēties tādas iespējas kā NordVPN vai Surfshark.

Vai bezmaksas VPN ir droši?

VPN bezmaksas izmēģinājuma versija vs naudas atmaksas garantija: kāda ir atšķirība?

Daudzi VPN piedāvā gan bezmaksas izmēģinājuma versiju, gan naudas atmaksas garantiju. Ja vēlaties izmēģināt produktu bez maksas, var būt grūti atšķirt šīs divas iespējas.

Pirmkārt, bezmaksas VPN izmēģinājumiem un naudas atmaksas garantijas politikai ir atšķirīgi derīguma termiņi. Bezmaksas izmēģinājuma versija ļauj jums bez maksas izmēģināt produktu ne ilgāk kā 7 dienas. Savukārt naudas atmaksas garantija nodrošina ilgāku laiku – parasti 30 vai 31 dienu.

Otrkārt, šīs divas iespējas var piedāvāt atšķirīgu piekļuvi VPN funkcijām. Paturiet prātā, ka bezmaksas izmēģinājumos bieži vien var izmantot tikai pamatfunkcijas, bet, lai piekļūtu pārējām funkcijām, ir nepieciešams piemaksu abonēšanas plāns.

Vai kāds VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju?

Gluži pretēji, ar naudas atmaksas garantiju jūs jau no paša sākuma saņemat pilnu VPN versiju. Tādējādi jūs varat izmēģināt visu, ko VPN var piedāvāt.

Visbeidzot, pēdējā atšķirība starp šīm divām iespējām ir maksājuma process. Lai izmantotu naudas atmaksas iespēju, vispirms ir jāiegādājas VPN, savukārt, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju, maksa tiks iekasēta tikai pēc 7 dienu perioda beigām.

Tomēr ņemiet vērā, ka lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā abas iespējas. Jūs varat tās viegli apvienot un izmantot VPN bez maksas ilgāk.

Labāko bezmaksas izmēģinājuma VPN salīdzinājums

Kurš VPN nodrošina bezmaksas izmēģinājuma versiju pirms apmaksas?

Lai gan lielākajai daļai VPN pakalpojumu ar bezmaksas izmēģinājumiem ir līdzīgi lietošanas noteikumi, dažiem no tiem ir nelielas atšķirības. Zemāk redzamajā tabulā ir sniegts vienkāršs kopsavilkums par svarīgākajiem bezmaksas izmēģinājuma VPN aspektiem, ko piedāvā katrs pakalpojumu sniedzējs. To varat viegli izmantot, lai salīdzinātu pakalpojumus un izvēlētos sev piemērotāko bezmaksas izmēģinājuma VPN iespēju.

NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Zīmols
Bezmaksas izmēģinājuma ilgums:7 dienas7 dienas7 dienas7 dienaslīdz 7 dienām7 dienas
Naudas atmaksas garantija:Jā, 30 dienasJā, 30 dienasJā, 30 dienasJā, 30 dienasJā, 45 dienasJā, 30 dienas
Nepieciešama kredītkarte:
Saderīga operētājsistēma:Android un iOSiOS, macOS, AndroidWindows, macOS, Android, iOSAndroid, iOSWindows, macOS, Linux, Android, iOSWindows, macOS, Android, iOS
Bezmaksas takas ierobežojums:NavNavNavNavNavNav
Nepieciešamā informācija par maksājumu:

Uzvarētājs

Kuriem VPN ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija?

Kā es varu saņemt VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju?

Iegūt VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju ir diezgan vienkārši. Parasti VPN pakalpojumu sniedzējiem tīmekļa vietnēs ir īpašas sadaļas, kurās varat uzzināt, kā izmēģināt to produktus bez maksas.

Tomēr, lai pieprasītu bezmaksas izmēģinājuma versiju, katram VPN var būt jāveic nedaudz atšķirīgi soļi. Šī iemesla dēļ esam sagatavojuši vispārīgus norādījumus, lai palīdzētu jums veikt šo procesu:

 1. Izvēlieties VPN, mūsu labākais ieteikums ir NordVPN.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni.
 3. Izveidot kontu.
 4. Izvēlieties plānu ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.
 5. Pievienojiet maksājuma informāciju, maksa tiks iekasēta tikai pēc bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām.
 6. Sāciet izmantot VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju!
Vai ir 100% bezmaksas VPN?

Kā atcelt VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju vai naudas atmaksas garantiju?

Ja vēlaties atcelt bezmaksas VPN izmēģinājuma versiju vai naudas atmaksas garantiju, sazinieties ar sava VPN klienta atbalsta dienestu. To varat izdarīt, dodoties uz oficiālo vietni un izmantojot kādu no piedāvātajām palīdzības iespējām.

Lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju ir 24/7 tērzēšanas un e-pasta atbalsts. Turklāt jums vajadzētu būt iespējai atrast plašas zināšanu bāzes, kurās ir norādījumi, kā rīkoties. Tāpēc izvēlieties, kura palīdzības iespēja jums ir visērtākā, un lūdziet atcelt abonementu.

5 labākie VPN ar bezmaksas izmēģinājumiem

Paturiet prātā, ka, ja esat iegādājies specializētu VPN lietojumprogrammu no Apple App Store vai Google Play, jums ir jālūdz to klientu atbalsta dienestiem atsaukt VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju vai naudas atmaksas garantiju.

Kurus VPN var izmēģināt bez kredītkartes?

Pašlaik tikai PrivateVPN piedāvā iespēju saņemt 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju bez kredītkartes datu ievadīšanas. Vienkārši sazinieties ar viņu klientu atbalsta dienestu, izmantojot e-pasta adresi [email protected]. Jums vajadzētu saņemt dāvanas kodu, kas aktivizē VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju, tiklīdz jūs to izmantosiet, lai reģistrētu savu kontu.

Kas ir labākais VPN bezmaksas izmēģinājuma variants?

Tomēr, ja nevarat vai nevēlaties izmantot kredītkarti, visi uzskaitītie VPN atbalsta alternatīvas maksājumu metodes. Piemēram, NordVPN pieņem PayPal, Google Pay, Amazon Pay un kriptovalūtas maksājumus.

Tāpat tehniski jūs varat izmēģināt visus VPN pakalpojumus bez riska ar naudas atmaksas garantiju, izmantojot citas maksājumu iespējas, nevis kredītkarti. Šeit ir detalizēts saraksts ar maksājumu metodēm, ko atbalsta katrs no piedāvātajiem VPN:

NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Zīmols
Maksājumu iespējasPaypalGoogle PayAmazon PayKredītkarteKriptovalūtasPaypalGoogle PayKriptovalūtasKredītkartePaypalStripeKredītkartePaypalKredītkarteKriptovalūtasKredītkartePaypalAmazon PayKriptovalūtasPaypalGoogle PayKredītkarte

Vai bezmaksas izmēģinājuma VPN ir droši?

Labākie 2023. gada VPN bezmaksas izmēģinājumi

Jā, bezmaksas izmēģinājuma VPN ir pilnīgi droši. To izstrādātāji ir savas jomas eksperti un sniedz tikai augstas kvalitātes pakalpojumus, kurus var izmēģināt bez maksas uz ierobežotu laiku. Turklāt mēs paši esam pārbaudījuši visus šajā rakstā minētos pakalpojumu sniedzējus un varam apstiprināt, ka to lietošana nerada ne problēmas, ne apdraudējumu.

Bezmaksas izmēģinājuma versijas ļauj lietotājiem izmēģināt produktus darbībā, piemēram, pārbaudīt ātrumu, šifrēšanas protokolus un serveru parku. Paturiet prātā, ka, pat ja pakalpojums ir bezmaksas, tas joprojām darbojas saskaņā ar nepierakstīšanās politiku, tāpēc jūsu privātie dati ir drošībā.

Svarīgi atzīmēt, ka uzticama VPN bezmaksas izmēģinājuma iespējas izmantošana noteikti ir drošāka nekā bezmaksas VPN izvēle vispār. Jums jāapzinās, ka apšaubāmu VPN pakalpojumu sniedzēji bieži piedāvā nekvalitatīvus un neuzticamus produktus, kas var apdraudēt jūsu privātumu. Tāpēc mēs ļoti iesakām no tiem izvairīties un tā vietā izmantot bezmaksas izmēģinājuma versijas.

Kā darbojas VPN bezmaksas izmēģinājumi?

Izmēģiniet visdrošāko VPN, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju

NordVPN ir labākais tirgū pieejamais VPN, kas Android lietotājiem piedāvā bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju. Tas nodrošina progresīvus drošības pasākumus, lielisku ātrumu un makam draudzīgas cenas.

 • Uzlabotas drošības funkcijas
 • Labākais straumēšanai un torrentu pārraidīšanai
 • Pieejama cena

Ja joprojām uzstājat uz pakalpojumu izmantošanu, par kuriem nav jāveic nekādi maksājumi, pārliecinieties, ka esat iegādājies vismaz vienu no labākajiem bezmaksas VPN – tos ir apstiprinājuši eksperti un tie nodrošina uzticamus pakalpojumus.

Vai ir kāds VPN, kam ir bezmaksas izmēģinājuma versija?

Secinājums

Lai gan nav daudz VPN, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, tie, kas to dara, patiesi ļauj lietotājiem to izmantot pēc iespējas labāk. Pēc detalizētas pārbaudes mēs varam secināt, ka NordVPN un Surfshark ir labākie VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Jūs varat ne tikai 7 dienas izmantot VPN pakalpojumu bez maksas, bet arī pagarināt to ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Apvienojot abas šīs iespējas, jūs saņemsiet 37 dienas, lai bez maksas izmantotu visas VPN funkcijas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem