Labākie bezmaksas VPN 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kurš ir labākais bezmaksas VPN 2023. gadam?

Runājot par bezmaksas VPN, Atlas VPN ir galvenais uzvarētājs 2023. gadā. Tas ne tikai piedāvā neierobežotu savienojuma ātrumu, bet arī nodrošina militāras klases šifrēšanu, darbojas neskaitāmās dažādās ierīcēs un ir viegli lietojams.

Vai ir droši izmantot bezmaksas VPN?

Tas ir atkarīgs. Daži bezmaksas VPN var vākt jūsu datus un pārdot tos trešām personām vai pat nozagt jūsu personisko informāciju un inficēt jūs ar vīrusiem. Ir svarīgi izvēlēties cienījamu pakalpojumu, ko pārbaudījuši privātuma speciālisti.

Vai ir pieejams bezmaksas neierobežots VPN?

Jā. ProtonVPN un Atlas VPN saviem bezmaksas lietotājiem piedāvā neierobežotu datu un joslas platumu.

Vai bezmaksas VPN ir likumīgi?

Jā. Gan bezmaksas, gan maksas VPN pakalpojumiem ir spēkā vienādi noteikumi, t. i., ja VPN izmantošana jūsu valstī ir likumīga, arī bezmaksas VPN izmantošana ir pilnīgi likumīga.

Vai varu skatīties Netflix, izmantojot bezmaksas VPN?

Jā, jo daži bezmaksas VPN var atbloķēt Netflix. Piemēram, Windscribe bezmaksas versija ļauj piekļūt ASV Netflix. Tomēr paturiet prātā, ka lielākā daļa bezmaksas VPN neatbloķēs nevienu straumēšanas platformu.

Kurš ir labākais bezmaksas VPN straumēšanai?

Labākais bezmaksas VPN straumēšanai ir Windscribe. Tam izdevās atbloķēt tikai Netflix, taču tas ir vairāk, nekā lielākā daļa bezmaksas VPN spēj piekļūt. Tomēr paturiet prātā, ka saņemat tikai līdz 10 GB bezmaksas datu. Tāpēc, ja vēlaties piekļūt vairāk platformām bez datu ierobežojumiem un buferēšanas, jums būs jāiegulda līdzekļi straumēšanas VPN.

Vai ir 100% bezmaksas VPN?

Jā, ir vairāki pilnīgi bezmaksas VPN. Mūsu labākā izvēle ir Atlas VPN, kam nav ātruma ierobežojumu, kas izmanto uzlabotu šifrēšanu un ievēro stingru nepierakstīšanās politiku. Taču ir arī citi uzticami bezmaksas VPN, piemēram, Proton VPN, kas nenosaka datu ierobežojumus un atbloķē Netflix.

Vai Firestick ir pieejams bezmaksas VPN?

Jā, Firestick ir pieejams bezmaksas VPN. Patiesībā Amazon Firestick ir vairāki stabili bezmaksas VPN. Tomēr labākais ir Atlas VPN, jo tas piedāvā bezmaksas WireGuard tuneļošanas protokolu, šifrē jūsu datplūsmu ar AES-256 un ir ļoti viegli lietojams.

Bezmaksas VPN ir vilinošs vairākos aspektos. Pirmkārt, tas ir veids, kā izmēģināt pakalpojumu pirms pilnīgas apņemšanās to izmantot. Tas var būt arī ātrs risinājums momentānai nepieciešamībai pēc VPN: ceļojuma laikā, izmantojot publisko wifi u. tml. Nemaz nerunājot par uzlaboto tiešsaistes drošības līmeni, ko saņemat.

Diemžēl uzņēmējdarbības noteikumi attiecas uz visu, un tas attiecas arī uz VPN. Tas nozīmē, ka augstākās klases VPN var piedāvāt modernākas drošības funkcijas, lielākus serveru parkus, labāku savienojuma ātrumu un vairāk atbloķētu straumēšanas pakalpojumu.

Kurš paroļu pārvaldnieks ir visdrošākais

Izmēģiniet augstākās klases NordVPN pakalpojumu bez maksas

Premium klases VPN ir bezriska risinājums, kas jums nodrošinās pilnīgu drošību un mieru. NordVPN ir labākā bezmaksas VPN alternatīva, kas piedāvā augstākās drošības garantijas un lieliskas papildu funkcijas.

Taču, ja nevēlaties riskēt ar grūti nopelnīto naudu par produktu, kas var neatbilst jūsu vajadzībām, mums ir risinājums – bezmaksas VPN, kam varat uzticēties. Vēl jo vairāk, jums nav atsevišķi jāmeklē VPN bez maksas, jo mēs esam veikuši visu izpēti jūsu vietā un piedāvājām visus labākos bezmaksas VPN tieši zemāk.

Labākie paroļu pārvaldnieki 2023. gadā

7 labākie bezmaksas VPN 2023. gadā

 1. Atlas VPN – labākais bezmaksas VPN 2023. gadā
 2. Hotspot Shield VPN – bezmaksas VPN ar nepierakstīšanās politiku
 3. Proton VPN – bezmaksas VPN Netflix un spēlēm
 4. Windscribe VPN – labākais bezmaksas VPN straumēšanai
 5. Hide.me VPN – bezmaksas un daudzfunkcionāls VPN
 6. ZoogVPN – bezmaksas VPN risinājums, kas vērsts uz privātumu
 7. TunnelBear – intuitīvs bezmaksas VPN pakalpojums

Problēmas ar bezmaksas VPN

Pirms mēs sākam detalizētu labāko bezmaksas VPN sarakstu, ir svarīgi jūs brīdināt par iespējamām problēmām. Lai gan saņemt bezmaksas lietojumprogrammu vienmēr ir patīkami, tā var būt saistīta ar kādu aizķeršanos, un VPN nav izņēmums:

Kuras paroļu pārvaldnieki nekad nav bijuši uzlauzti?
 • Datu ierobežojumi. Nepatīkams datu ierobežojums, visticamāk, sabojās jūsu bezmaksas VPN pieredzi. Parasti jūs saņemsiet tikai noteiktu ikmēneša MB apjomu, kas galu galā novedīs pie maksas VPN versijas iegādes.
 • Ātruma ierobežojumi. VPN pakalpojumu bezmaksas versijas visbiežāk ierobežo savienojuma ātrumu. Tas nozīmē, ka, visticamāk, nesaņemsiet nepieciešamo veiktspēju.
 • Neliels serveru parks. Jums būs slikta serveru atrašanās vietu izvēle. Lielākā daļa bezmaksas VPN pakalpojumu ļauj jums izvēlēties starp trim atrašanās vietām, kas nav pietiekami, ja jums nepieciešams atbloķēt daudz dažādu veidu saturu, un tas var nozīmēt arī zemāku ātrumu.
 • Funkciju trūkums. Ja izmantojat bezmaksas VPN, nesaņemsiet nevienu no reklamētajām funkcijām. Tikai VPN pakalpojumu premium versijas piedāvā aizklātus serverus, sadalītu tuneļošanu vai reklāmu bloķēšanu.
 • Aizdomīga uzvedība. Pastāv arī risks, ka jūsu dati var tikt apkopoti un pārdoti trešām personām. Invazīvas reklāmas, privātuma pārkāpumi tiešsaistē un daudzi citi riski ir saistīti ar pilnīgi bezmaksas VPN pakalpojumiem, tāpēc visi mūsu uzskaitītie VPN ir “freemium” – tos subsidē tā paša pakalpojuma maksas klienti.

Īsāk sakot, izvēloties bezmaksas lietojumprogrammu, jums jābūt ļoti uzmanīgam – neuzticieties akli visam, ko VPN vietne reklamē.

Kurš ir visdrošākais un privātākais paroļu pārvaldnieks?

Profesionāļu padoms

Vai vēlaties izmantot augstākās klases VPN? Mēs iesakām izvēlēties tādas iespējas kā NordVPN. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs iegūsiet plašu serveru floti, uzlabotas drošības funkcijas un lielisku iespēju atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Labāko bezmaksas VPN salīdzinājums

Lai paātrinātu jums bezmaksas VPN izvēles procesu, esam salīdzinājuši katra uzskaitītā VPN priekšrocības un trūkumus un apkopojuši visu vienuviet:

Atlas VPNHotspot Shield VPNProton VPNWindscribeHide.me VPNZoogVPNTunnelBear
Zīmols
Vērtējums4.6★★★★★3.5★★★★☆4.0★★★★☆3.7★★★★☆3.5★★★★☆3.5★★★★☆3.3★★★☆☆
MežizstrādeNav žurnāluNav žurnāluNav žurnāluNav žurnāluNav žurnāluNav žurnāluGaismas mežizstrāde
Jurisdikcijas valstsAmerikas Savienotās ValstisAmerikas Savienotās ValstisŠveiceKanādaMalaizijaGrieķijaKanāda
Bezmaksas datu maksimālais apjoms (mēnesī)5 GB500 MBNav2 GB (bez e-pasta) vai 10 GB (ar e-pastu)10 GB10 GB500 MB
Savienojuma ātruma ierobežojums
FunkcijasNogalināšanas slēdzis, VPN palaišanas brīdī, atbalsta P2P datplūsmuIP aizsardzība pret noplūdiAizsardzība pret DNS noplūdi, izslēgšanas slēdzisNogalināšanas slēdzis, bezmaksas SOCKS5 proxy, reklāmu bloķētājs, droša piekļuves vieta, vairāku savienojumu funkcija.Nogalināšanas slēdzis, sadalīta tuneļošana, pielāgota DNS, slepenais režīms, P2P failu koplietošanaNogalināšanas slēdzis, ZoogShadowingNogalināšanas slēdža funkcija
Atbloķē Netflix
PārskatsAtlas VPN pārskatsHotspot Shield VPN pārskatsProton VPN pārskatsWindscribe pārskatsHide.me VPN pārskatsTunnelBear pārskats

Uzvarētājs

Labākie bezmaksas VPN 2023. gadam – mūsu atlasītais saraksts:

Labākie bezmaksas VPN 2023. gadam - mūsu atlasītais saraksts:

Mēs zinām, cik grūti ir atrast labu bezmaksas VPN. Tāpēc mēs veicām visu smago darbu, lai jums to atvieglotu.

Zemāk redzēsiet mūsu galīgo sarakstu ar labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem Windows, Mac, Android, iOS, Linux un citām platformām. Lejupielādējiet jebkuru no šīm programmām un izbaudiet tādas priekšrocības kā neierobežots joslas platums un labs šifrēšanas protokolu klāsts.

1. Atlas VPN – labākais bezmaksas VPN 2023. gadā

VPN Atlas - mūsu saraksts 2023. gadam
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Vienlaicīgie savienojumi:Neierobežots
Bezmaksas datu maksimālais apjoms:5 GB mēnesī
Vai vēlaties izmēģināt premium versiju?🔥 Iegūt Atlas VPN, tagad 83% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Atlas VPN ir mūsu pašreizējais labākais labākais bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējs. Ar bezmaksas plānu jūs saņemat 5 GB datu mēnesī. Ja vēlaties atcelt visus ierobežojumus, Atlas VPN maksas versija maksā tikai 1,82 USD mēnesī.

Drošība un konfidencialitāte: gan maksas, gan bezmaksas Atlas VPN versijas nodrošina pienācīgu drošības līmeni. Tāpat kā lielākā daļa citu labāko VPN, arī Atlas VPN izmanto AES-256 šifrēšanu, kurai uzticas valdības un militārās organizācijas. Attiecībā uz privātuma politiku Atlas VPN norāda, ka tas nevāc nekādus žurnālus, kas palīdzētu izsekot jūsu atrašanās vietu, tostarp jūsu īsto IP adresi. Tāpat VPN neuzkrāj nekādus datus par interneta darbību.

Veiktspēja: Atlas VPN izmanto WireGuard tuneļošanas protokolu, kas nodrošina lielisku ātrumu un drošību. Atlas VPN bezmaksas versija pat neierobežo jūsu savienojuma ātrumu. Un mūsu testi uzrādīja ievērojamu vidēji 90% ātruma saglabāšanas līmeni.

Apmeklējums Atlas VPN

Funkcijas: papildus izslēgšanas slēdzim un spēcīgam šifrēšanai Atlas VPN ļauj veikt torrentu (vai P2P datplūsmas veidu) darbību katrā no saviem serveriem. Varat arī aktivizēt iespēju, lai VPN sāktu darboties, to palaižot, lai nodrošinātu ātrāku piekļuvi un papildu drošības līmeni.

Straumēšana: ir svarīgi atzīmēt, ka Atlas bezmaksas VPN nepalīdz piekļūt ģeogrāfiski bloķētam Netflix saturam (lai gan tas ļauj piekļūt YouTube tīri labi). Mūsu veikto straumēšanas testu laikā lielākā daļa Atlas VPN maksas versijas serveru atbloķēja lielāko daļu straumēšanas vietņu, piemēram, Netflix, Disney+, Hulu, HBO u. c.

Lai gan Atlas VPN ir labākais bezmaksas VPN pakalpojums, tam joprojām ir dažas nepilnības. Jūs saņemat tikai 5 GB datu mēnesī, tāpēc, ja plānojat baudīt straumēšanu, iespējams, vēlēsieties pievērsties Proton VPN. Serveru parks ir vēl viena lieta, ko ir vērts apsvērt pirms šī bezmaksas VPN izmantošanas.

Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju mūsu pilnajā Atlas VPN pārskatā.

Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju mūsu pilnajā Atlas VPN pārskatā

Plusi

 • 5 GB datu mēnesī
 • Atbalsta torrentus
 • Intuitīvas lietojumprogrammas
 • Izslēgšanas slēdža funkcija
 • Ne-logu politika
 • AES-256 šifrēšana
 • Intuitīva lietotāja saskarne
 • Nav ātruma ierobežojumu

Mīnusi

 • Nav tiešraides tērzēšanas bezmaksas lietotājiem
 • Vidējais ātrums
 • atrodas ASV (5-Eyes valstī)

2. Hotspot Shield VPN – bezmaksas VPN, kas nereģistrē darbības tiešsaistē

Hotspot Shield VPN
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Vienlaicīgie savienojumi:līdz 5
Bezmaksas datu maksimālais apjoms:500 MB
Vai vēlaties izmēģināt premium versiju?🔥 Ietaupiet līdz pat 40% OFF Hotspot Shield! 🔥

Vēl viens stabils VPN, kam ir bezmaksas versija ar visām nepieciešamajām funkcijām, ir Hotspot Shield VPN. Lai gan viņu tīmekļa vietnē ir norādīts, ka viņi jums piešķir 500 MB, mums izdevās izmantot līdz pat 4,5 GB, kas ir pietiekami ne tikai ikdienas pārlūkošanai, bet arī dažu failu lejupielādei.

Drošība un konfidencialitāte: Hotspot Shield VPN nepiereģistrē jūsu tiešsaistes aktivitātes, pat ja tas atrodas valstī, kas pieder pie novērošanas alianses (ASV). Turklāt jūs saņemat vairāk nekā 160 serverus vienā vietā (ASV).

Veiktspēja: Hotspot Shield VPN izmanto Catapult Hydra tuneļošanas protokolu, kas nodrošina nelielu ātruma kritumu, ja tiek piedāvāta premium versija. Diemžēl bezmaksas lietotājiem ātrums ir ierobežots līdz 2 Mbps. Tomēr mūsu testi parādīja vidēji 28% ātruma saglabāšanas līmeni. Taču, ja vēlaties bezmaksas VPN bez ātruma ierobežojumiem, Atlas VPN būtu labāka izvēle.

Apmeklēt Hotspot Shield VPN

Funkcijas: Hotspot Shield VPN bezmaksas versijā ir iekļautas visas svarīgākās funkcijas. Lai gan ar maksas plānu jūs saņemat tādas funkcijas kā antivīruss un paroļu pārvaldnieks, bezmaksas versijā jūs saņemat spēcīgu šifrēšanu un IP noplūdes aizsardzību.

Straumēšana: Kad mēs testējām straumēšanu ar bezmaksas versiju, atverot Netflix, parādījās paziņojums, ka globālā satura atbloķēšana ir pieejama tikai ar premium plānu. Papildus tam Hotspot Shield VPN Premium plāns spēja atbloķēt arī YouTube TV un BBC iPlayer.

Bezmaksas Hotspot Shield VPN lietotājiem ir jāsaskaras ar savienojuma ātruma ierobežojumiem līdz 2 Mb/s. Arī datu maksimālais apjoms ir uz robežas, oficiāli jūs saņemat tikai 500 MB, taču ir iespējams saņemt arī papildu 4 GB mēnesī. Lai gan serveru skaits šeit ir pieklājīgs, tie atrodas tikai ASV.

Bezmaksas karstā pieslēgvieta

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu padziļināto pārskatu par Hotspot Shield VPN.

Plusi

 • Vairāk nekā 160 serveru
 • Ne-logu politika
 • Vienkārša iestatīšana
 • 500 MB bezmaksas datu
 • Vairāk nekā 160 serveru
 • IP aizsardzība pret noplūdi
 • Lieliska saskarne

Mīnusi

 • Ātruma ierobežojums līdz 2 Mbps
 • Nav izslēgšanas slēdža
 • atrodas ASV (5-Eyes valstī)
 • Netflix bezmaksas lietotājiem nav pieejams

3. Proton VPN – labākais bezmaksas VPN Netflix un spēļu faniem

Proton VPN
Atrašanās vieta:Šveice
Vienlaicīgie savienojumi:10
Bezmaksas datu maksimālais apjoms:Nav
Vai vēlaties izmēģināt premium versiju?🔥 Iegūt līdz pat 50% OFF Proton VPN! 🔥

Proton VPN ir lieliska izvēle labākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem ar lielisku savienojuma ātrumu. Tas ir atvērtā koda virtuālais privātais tīkls, kam ir neierobežota bezmaksas versija Windows, Mac, Android un citām ierīcēm.

Drošība un konfidencialitāte: tā priekšrocība ir pilnīga drošība, kas nodrošina militāras klases šifrēšanu un WireGuard protokola drošību. Turklāt pakalpojumu sniedzējam ir stingra nepierakstīšanas politika, kas nozīmē, ka tas nevāc nekādus privātus lietotāja datus.

Veiktspēja: Proton VPN bezmaksas versija piedāvā serverus Japānā, Nīderlandē un ASV. Mūsu testi parādīja vidēji 72% ātruma saglabāšanas līmeni, tomēr serveri var kļūt pārpildīti. Tāpēc, ja vēlaties piekļūt visiem 1800 serveriem 66 vietās, piemaksu plāni sākas no 4,99 ASV dolāriem mēnesī.

Apmeklēt ProtonVPN

Funkcijas: lielākā daļa Proton VPN funkciju ir rezervētas maksas lietotājiem, piemēram, P2P failu koplietošana, NetShield, Secure Core VPN, Tor over VPN un iespēja piekļūt ģeogrāfiski bloķētiem straumēšanas pakalpojumiem. Tomēr, tāpat kā vairums bezmaksas VPN, Proton VPN bezmaksas versija piedāvā izslēgšanas slēdzi, lai aizsargātu jūs, ja savienojums pārtrūkst, kā arī DNS noplūdes aizsardzību.

Straumēšana: tā kā Proton bezmaksas VPN versija nodrošina tikai 3 atrašanās vietas, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotām straumēšanas platformām, jums ir nepieciešams jauninājums, lai pievienotos premium versijai. Veicot testus, ar premium versiju varēja piekļūt Netflix, Hulu, HBO Max, Disney Plus un citām straumēšanas platformām.

Proton VPN drošības funkciju komplektā ir tikai vissvarīgākās funkcijas. Šeit jūs saņemat bezmaksas izslēgšanas slēdža funkciju un DNS noplūdes aizsardzību. Lai gan nav ātruma ierobežojuma, nelielais serveru parks var jūtami ietekmēt jūsu savienojuma ātrumu, jo serveri ātri kļūst pārpildīti.

Apmeklēt ProtonVPN

Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju mūsu detalizētajā Proton VPN pārskatā.

Plusi

 • Datu pārslodzes nav
 • 3 dažādas servera valstis
 • Militārās klases šifrēšana
 • WireGuard protokols
 • 7 dienu Premium izmēģinājuma versija
 • DNS noplūdes novēršana
 • Šveicē (ārpus 14-Eyes)

Mīnusi

 • Netflix bezmaksas lietotājiem nav pieejams
 • Bezmaksas serveri neatbalsta torrentus
 • Nav tiešraides tērzēšanas iespējas
 • Atļauta tikai viena ierīce

4. Windscribe VPN – bezmaksas straumēšanas VPN ar serveriem 11 dažādās vietās

Windscribe VPN
Atrašanās vieta:Kanāda
Vienlaicīgie savienojumi:Neierobežots
Bezmaksas datu maksimālais apjoms:2 GB (bez e-pasta) vai 10 GB (ar e-pastu) mēnesī
Vai vēlaties izmēģināt premium versiju?🔥 Iegūt 55% OFF ar 1 gada plānu! 🔥

Windscribe VPN noteikti ir vēl viens top bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējs, kas ir pelnījis vietu sarakstā. Tas ir cieši aprīkots ar funkcijām un sniedz 10 GB bezmaksas ikmēneša datu, ja norādāt savu e-pasta adresi. Jūs varat saņemt arī papildu 5 GB, tviterī rakstot par Windscribe.

Drošība un konfidencialitāte: lai gan Windscribe VPN atrodas vienā no “Piecu acu” valstīm (Kanādā), tas zvēr par savu nepierakstīšanās politiku. Citiem vārdiem sakot, tas neuzkrāj un nevar identificēt jūsu īsto IP adresi un savienojuma laika zīmogus.

Veiktspēja: šis VPN atbalsta WireGuard protokolu, un mūsu testos tika konstatēts vidēji 43% ātruma saglabāšanas rādītājs. Turklāt tiem, kas izmanto Windscribe bez maksas, ir pieejamas 11 serveru valstis. Tās ir Vācija, ASV, Kanāda, Francija, Nīderlande, Norvēģija, Rumānija, Šveice, Lielbritānija, Kanāda, Turcija un Honkonga.

Uzziniet vairāk par VPN pakalpojumiem mūsu Windscribe pakalpojumu pārskatā

Funkcijas: Windscribe bezmaksas VPN piedāvā efektīvu izslēgšanas slēdzi, bezmaksas SOCKS5 proxy, reklāmu bloķēšanu, iespēju izveidot drošu karsto punktu un vairāku savienojumu funkciju. Papildus tam visam tas sniedz jums lielu brīvību iestatīt savas preferences, piemēram, programmas palaišanu palaišanas laikā, automātisko savienojumu ar jaunāko atrašanās vietu un LAN datplūsmas atļaušanu, kad ir ieslēgts ugunsmūris. Turklāt ir pieejamas vairāk nekā 25 valodas.

Straumēšana: lai gan bezmaksas VPN parasti neatbloķē straumēšanas platformas, mūsu testi ar Windscribe pierādīja, ka dažkārt tas var palīdzēt piekļūt Netflix. Lai piekļūtu citiem pakalpojumiem, piemēram, BBC iPlayer un YouTube, jums būs jāpaaugstina piekļuve uz premium plānu.

Kāda ir paroļu pārvaldības nākotne?

Atšķirībā no Proton VPN, Windscribe nosaka datu ierobežojumus. Ja nolemjat reģistrēties šim VPN, izmantojot savu e-pastu, tad varat izmantot līdz 10 GB datu mēnesī. Pretējā gadījumā tas samazinās līdz 5 GB datu mēnesī. Bezmaksas lietotājiem ir atļauts izmantot arī gandrīz 6 reizes mazāku serveru atrašanās vietu skaitu nekā premium lietotājiem.

Uzziniet vairāk par šo VPN mūsu Windscribe pārskatā.

Plusi

 • 10 GB bezmaksas datu
 • 11 serveru atrašanās vietas
 • AES-256 šifrēšana
 • Ne-logu politika
 • Bezmaksas versija varētu atbloķēt ASV Netflix
 • Ļauj veikt torrentus
 • Intuitīvas lietotnes

Mīnusi

 • atrodas Kanādā (Five Eyes)
 • Dažām lietotnēm trūkst funkciju
 • 2 GB datu maksimālais apjoms, ja nesniedzat e-pastu

5. Hide.me VPN – bezmaksas VPN ar augstākās klases drošības funkcijām

Hide.me VPN
Atrašanās vieta:Malaizija
Vienlaicīgie savienojumi:10
Bezmaksas datu maksimālais apjoms:10 GB mēnesī
Vai vēlaties izmēģināt premium versiju?🔥 Iegūt Hide Me VPN 75% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Hide.me ir bezmaksas VPN, kas nodrošina 10 GB bezmaksas datu mēnesī un serverus četrās valstīs, tostarp ASV. Tas ir viens no visfunkcionālākajiem bezmaksas VPN.

Drošība un privātums: tā kā Hide.me atrodas Malaizijā, tam nav jāglabā nekādi lietotāju vai darbību žurnāli, tostarp jūsu pārlūkošanas paradumi. Turklāt VPN auditē DefenseCode Ltd., kas to sertificēja kā vienu no anonīmākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Turklāt jūsu dati tiek šifrēti, izmantojot militārās klases AES-256 šifrēšanu.

Veiktspēja: Hide.me bezmaksas VPN lietotāji var izmantot WireGuard protokolu un serverus Kanādā, Vācijā, Nīderlandē vai ASV. Tomēr bezmaksas VPN saglabā aptuveni 1% no sākotnējā interneta ātruma, kas ir zem vidējā. Premium versija piedāvā stabilāku ātrumu (aptuveni 73% vidējā ātruma saglabāšanas rādītājs).

Bezmaksas VPN ar labākajām drošības funkcijām

Funkcijas: tas ir patiešām jauki, ka Hide.me VPN bezmaksas versija piedāvā tādas pašas funkcijas kā maksas versija. Tas nozīmē, ka varat izbaudīt sadalītās tuneļošanas, pielāgotā DNS un Maskēšanās režīma priekus, netērējot nevienu centu. Windows un Mac programmām ir arī izslēgšanas slēdzis, kā arī gandrīz visi Hide.me VPN serveri atbalsta P2P failu koplietošanu, kas nozīmē, ka šo VPN varat izmantot drošai torrentu izmantošanai.

Straumēšana: neskatoties uz solījumiem oficiālajā tīmekļa vietnē, Hide.me bezmaksas VPN neizdevās atbloķēt Netflix neatkarīgi no tā, kuru serveri mēs izmēģinājām. Diemžēl tas pats notika ar BBC iPlayer un Disney+.

Papildus tam, ka saņemat tikai 10 GB datu mēnesī, ir arī neliela izvēle – tikai 4 valstis, no kurām izvēlēties serverus. Turklāt no visām mūsu pārbaudītajām straumēšanas platformām bezmaksas Hide.me VPN neizdevās atbloķēt nevienu. Tātad, ja esat Netflix cienītājs, ir pēdējais laiks apsvērt maksas VPN.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu pilno Hide.me VPN pārskatu.

Plusi

 • atrodas Malaizijā (ārpus 14 Eyes)
 • AES-256 šifrēšana
 • Laba protokolu izvēle
 • Bezmaksas 10 GB mēnesī
 • Atbalsta torrentus
 • Bezmaksas VPN lietotnē ir ietvertas būtiskas funkcijas
 • Pielāgotais DNS

Mīnusi

 • Mobilajām lietotnēm nav izslēgšanas slēdža
 • Bezmaksas konts atbalsta tikai vienu savienojumu
 • Tikai četras valstis, no kurām izvēlēties

6. ZoogVPN – labs privātas pārlūkošanas risinājums

ZoogVPN
Atrašanās vieta:Grieķija
Vienlaicīgie savienojumi:Līdz 5
Bezmaksas datu maksimālais apjoms:10 GB
Vai vēlaties izmēģināt premium versiju?🔥 Iegūt līdz pat 85% OFF Zoog VPN! 🔥

ZoogVPN ir vēl viens labs bezmaksas VPN, kas ļauj izmantot 5 serverus 3 dažādās vietās, tostarp ASV, Apvienotajā Karalistē un Nīderlandē. Reģistrēšanās neprasa nekādus maksājumus vai kredītkartes datus un nodrošina 10 GB datu. Šo VPN varat izmantot 7 dienas bez maksas.

Drošība un konfidencialitāte: bezmaksas ZoogVPN izmanto AES-128 šifrēšanu datu aizsardzībai un nesaglabā nekādus žurnālus. Vienīgais, ko saglabā ZoogVPN, ir jūsu e-pasta adrese. Tomēr konta izveidei varat izmantot vienreizējās lietošanas e-pastu, kas visu procesu padarītu pilnīgi anonīmu.

Veiktspēja: izmantojot bezmaksas ZoogVPN, jūs varēsiet izvēlēties no PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSEC un jaunākajiem IKEv2 tuneļošanas protokoliem. Lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju, iesakām izvēlēties OpenVPN. Veicot testu, tas saglabāja aptuveni 16 % no bāzes ātruma.

ZoogVPN

Funkcijas: ZoogVPN bezmaksas versija nesniedz tādas uzlabotas funkcijas kā sadalīta tuneļošana, kas ir pieejama ar maksas plānu. No otras puses, ir ļoti labs izslēgšanas slēdzis un ZoogShadowing funkcija, kas palīdz apiet ierobežojumus stingri cenzētās valstīs. Turklāt Nīderlandes serveris atbalsta torrentu pārraidi pat bezmaksas versijā.

Straumēšana: mūsu testi parādīja, ka ZoogVPN nevar piekļūt Netflix vai jebkurai citai straumēšanas vietnei, izmantojot bezmaksas versiju. Ja jūs meklējat straumēšanu, jums vajadzētu izvēlēties premium plānu (sākot no 1,87 ASV dolāriem mēnesī).

Nobeigumā var secināt, ka šis VPN ir pieejams bez maksas tikai vienu nedēļu. Tas nav izņēmums arī attiecībā uz datu maksimālo apjomu, jo jūs varat izmantot līdz 10 GB datu mēnesī. Bezmaksas serveru flotei trūkst diezgan daudz funkciju, taču jūs varat izmantot kill switch funkciju un Zoog Shadowing funkciju.

Apmeklēt ZoogVPN

Plusi

 • Bezmaksas 10 GB
 • Neierakstīšanas politika
 • atrodas Grieķijā (ārpus 14 Eyes)
 • Ļauj veikt torrentus
 • Nav ātruma ierobežojumu
 • Pieejams daudzās ierīcēs
 • ZoogShadowing funkcija

Mīnusi

 • Neatbloķē Netflix
 • Bezmaksas tikai 7 dienas
 • Funkciju trūkums
 • Tikai trīs vietas
 • Neatbalsta WireGuard

7. TunnelBear – bezmaksas lietotājam draudzīgs VPN

TunnelBear
Atrašanās vieta:Kanāda
Vienlaicīgie savienojumi:Neierobežots
Bezmaksas datu maksimālais apjoms:500 MB mēnesī
Vai vēlaties izmēģināt premium versiju?🔥 Iegūt TunnelBear, tagad līdz 67% OFF! 🔥

TunnelBear ir vēl viens VPN, kam ir pieņemama bezmaksas versija ar piekļuvi visiem 3000 serveriem 48 valstīs.

Drošība un konfidencialitāte: jūsu dati tiek aizsargāti, izmantojot militārās klases AES-256 šifrēšanu, un attiecībā uz reģistrēšanu TunnelBear nepiereģistrē jūsu pārlūkošanas darbības. Tomēr tā var apkopot dažus identificējošus datus, piemēram, kartes īpašnieka uzvārdu, e-pasta adresi un dažos gadījumos pat jūsu Twitter konta rokturi.

Veiktspēja: TunnelBear bezmaksas versija tagad piedāvā WireGuard, kas izskaidro tās vidējo ātruma saglabāšanas rādītāju 50%. Turklāt jums ir piekļuve serveriem Singapūrā, Kanādā, Vācijā, Nīderlandē, ASV, Nīderlandē un Francijā.

Funkcijas: TunnelBear piedāvā kaut ko tādu, ko citi bezmaksas VPN, iespējams, nepiedāvā. Obligātais nogalināšanas slēdzis tiek pacelts jaunā līmenī, jo Vigilant Bear ne tikai nogalina jūsu internetu, ja tiek zaudēts savienojums ar drošu serveri, bet arī aptur to, kamēr jūs gaidāt, kamēr serveris atbildēs.

Bezmaksas lietotājam draudzīgs VPN

Straumēšana: Mēs pārbaudījām TunnelBear ar straumēšanas pakalpojumiem, un bezmaksas versija spēja atbloķēt Netflix un YouTube. Tomēr ar 500 MB datu ierobežojumu noteikti nepietiks, lai noskatītos pat pusi no iecienītākā seriāla epizodes. Populārākos seriālus varēsiet skatīties tikai tad, ja pāriet uz premium plānu, kas sākas no 3,33 dolāriem mēnesī.

Kopumā saņemat tikai 500 MB datu mēnesī, kas ir labi, ja plānojat VPN izmantot tikai konkrētās vietās, piemēram, iepirkšanās centros. Jums arī nav atļauts izmantot visu funkciju komplektu, izņemot izslēgšanas slēdža funkciju. Tikmēr, maksājot vairākus dolārus mēnesī, var paveikt brīnumus.

Vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju lasiet mūsu TunnelBear pārskatā.

TunnelBear ir vēl viens VPN

Plusi

 • Daudzi serveri un atrašanās vietas
 • Viegli iestatāms
 • AES-256 šifrēšana
 • Nogalināšanas slēdža funkcija

Mīnusi

 • 500 MB datu maksimālais apjoms
 • Ne pārāk ātri
 • Nestabili savienojumi
 • Nav tērzēšanas atbalsta

Kā mēs pārbaudījām un novērtējām šos bezmaksas VPN

Pirms klasificēt bezmaksas VPN, mēs iepazīstamies ar to lietotnēm un novērtējam to piedāvātās funkcijas. Mēs aplūkojam arī to funkcionalitāti, kā arī veicam ātruma un straumēšanas testus. Pamatojoties uz mūsu secinājumiem un testu rezultātiem, mēs klasificējam bezmaksas VPN, ievērojot šādus kritērijus:

Labāko bezmaksas VPN salīdzinājums
 • Drošība. Pirmkārt, lielākā daļa mūsu sarakstā iekļauto VPN izmanto AES-256 šifrēšanu, kas ir pašreizējais šifrēšanas standarts, ko izmanto federālā valdība un citas iestādes, kuras strādā ar īpaši slepeniem datiem. Mēs arī sekojam līdzi VPN izmantoto tuneļošanas protokolu līmenim, piešķirot prioritāti vismodernākajiem, piemēram, OpenVPN un WireGuard.
 • Ātrums. Ātrums ir vēl viena svarīga lieta, kas jāņem vērā, izvēloties bezmaksas VPN. Tā kā dažādi faktori, izmantojot VPN, noteikti var radīt zināmas ātruma problēmas, ir ļoti svarīgi izvēlēties pakalpojumu, kas pārāk neaizkavē jūsu darbību. Ņemot to vērā, lielākā daļa no mūsu izvēlētajiem pakalpojumiem dažādos ātruma testos uzrādīja labus rezultātus. Tomēr maksas VPN gandrīz noteikti būs lielāks ātrums nekā bezmaksas VPN, parasti tāpēc, ka tas piedāvā lielāku serveru kopumu.
 • Funkcijas. Izvēloties labākos bezmaksas VPN pakalpojumus, nevajadzētu aizmirst arī par funkciju izvēli. Torrentošana, sadalīta tuneļošana un integrēts izslēgšanas slēdzis ir tikai dažas no funkcijām, kuras mēs meklējām mūsu testētajos VPN tīklos.
 • Straumēšana. Tagad par “ziloni telpā” – straumēšanas pakalpojumiem. Nav noslēpums, ka vairums cilvēku atceras par VPN pastāvēšanu tikai tad, kad ir nepieciešams piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam. Lai gan ir gandrīz neiespējami atrast bezmaksas pakalpojumu, ko nebloķē Netflix, mums izdevās atklāt vienu bezmaksas VPN lietotni (Windscribe), kas var palīdzēt piekļūt dažām tās bibliotēkām.
Kā izvēlēties bezmaksas VPN pakalpojumu

Kā izvēlēties bezmaksas VPN

Izvēloties bezmaksas VPN, pirmkārt un galvenokārt jāizvērtē tā reputācija. Pilnīgi bezmaksas VPN var beigties ar jūsu datu vākšanu un pārdošanu trešām personām. Daži no tiem var būt pat maskēta ļaunprātīga programmatūra, tādējādi iznīcinot VPN mērķi.

Labākais risinājums ir meklēt bezmaksas pakalpojumus – maksas VPN bezmaksas versijas. Viens no pazīstamākajiem freemium VPN pakalpojumu sniedzējiem ir Atlas VPN, kas nodrošina lielisku veiktspēju, labas drošības funkcijas un 5 GB datu maksimālo apjomu. Izmantojot freemium pakalpojumus, jūs zināt, ka tie ir uzticami un nodrošinās jūsu drošību un privātumu kibertelpā.

Jebkurā gadījumā, izvēloties bezmaksas VPN, šeit ir uzskaitīti faktori, kas jums jāņem vērā:

Kā bez maksas iegūt labāko VPN pakalpojumu
 • Konfidencialitātes politika. Uzziniet, kādus datus VPN glabā un kādiem mērķiem tos izmanto. Bezmaksas VPN ar stingru nepierakstīšanās politiku var būt grūti atrast, taču jūs varat atrast kaut ko, kas ir tuvu tam.
 • Lietotāja atsauksmes. Skatiet, ko citi cilvēki saka par bezmaksas VPN. Reddit apmeklējums varētu būt laba ideja, ja vēlaties saņemt godīgus viedokļus par konkrētiem pakalpojumu sniedzējiem.
 • Funkcijas. Meklējiet vienu bezmaksas VPN, kas bez maksas piedāvā visvairāk. Ja jums VPN ir nepieciešams īpašam mērķim, pārbaudiet, vai tam ir specializēti serveri un funkcijas.
 • Joslas platuma ierobežojumi. Lielākajai daļai bezmaksas VPN ir noteikti datu apjoma ierobežojumi, ko varat izmantot mēnesī. Ja vēlaties VPN izmantot daudz, meklējiet tādu, kas piedāvā visvairāk datu.
 • Ātrums. Jo ātrāks VPN, jo labāka pieredze. Lielākajai daļai bezmaksas VPN nebūs tik labs ātrums kā maksas pakalpojumu sniedzējiem, taču jūs joprojām varat atrast sev diezgan ātru VPN.
Labākie bezmaksas VPN mobilajām ierīcēm

Paturiet prātā, ka, ja vietnē tiek reklamēts bezmaksas VPN, tas ne vienmēr nozīmē, ka programma patiešām būs bezmaksas. Tā var vienkārši piedāvāt 30 dienu naudas atmaksas garantiju, kas nozīmē, ka jums vispirms būs jāmaksā par pakalpojumu. Ja jūs vairāk interesē maksas pakalpojumi, šeit ir mūsu labāko VPN saraksts.

Videopārskats: labākie bezmaksas VPN 2023. gadā

Kā bez maksas iegūt augstākās klases VPN

Ticiet vai nē, bet ir iespējams izmantot augstākās klases VPN pakalpojumu bez maksas – vismaz uz īsu brīdi. Ir divi veidi, kā to izdarīt:

Bezmaksas VPN pakalpojumi bez datu pārsūtīšanas ierobežojuma
 • Izmēģinājuma periodi. Daži VPN pakalpojumi piedāvā izmēģinājuma periodu, kura laikā varat izmantot rīku pilnīgi bez maksas. Piemēram, NordVPN piedāvā 7 dienu izmēģinājuma termiņu mobilajiem lietotājiem.
 • Naudas atmaksas garantijas. Visi šajā sarakstā iekļautie VPN piedāvā naudas atmaksas garantiju, kas parasti ilgst vismaz 30 dienas. Tas ir lielisks veids, kā izmēģināt visas VPN premium funkcijas, jo naudu parasti atmaksā bez jautājumu uzdošanas. Tikai pārliecinieties, ka savlaicīgi sazināties ar klientu atbalsta dienestu!
Premium VPNBezmaksas izmēģinājumsNaudas atmaksas garantija
NordVPNJā, 7 dienas (tikai Android)Jā, 30 dienuIzmēģiniet NordVPN
SurfsharkJā, 7 dienas (Mac, iOS un Android)Jā, 30 dienuIzmēģiniet Surfshark
Atlas VPNJā, bezmaksas versijaJā, 30 dienuIzmēģiniet Atlas VPN
PureVPNJā, 7 dienasJā, 31 dienaIzmēģiniet PureVPN
PrivateVPNJā, 7 dienasJā, 30 dienuIzmēģiniet PrivateVPN

Bezmaksas VPN lietotnes jūsu ierīcei

Bezmaksas VPN ar lielu ātrumu

Atkarībā no jūsu izvēlētās ierīces labākais bezmaksas VPN var būt atkarīgs no jūsu operētājsistēmas. Dažas bezmaksas iespējas var būt nedaudz labākas noteiktās platformās un sliktākas citās. Lai noskaidrotu, kura ir kura, jums būs jāizlasa, kā tās atšķiras viena no otras dažādās versijās.

Labākais bezmaksas VPN darbvirsmā

Runājot par Windows ierīcēm, labākie bezmaksas VPN ir ProtonVPN un Atlas VPN. Izmantojot abus, jūs saņemsiet neierobežotu datu un joslas platumu, kas ir vairāk nekā lielākā daļa bezmaksas VPN. Turklāt jūs varēsiet izvēlēties no trim atrašanās vietām. Ņemot vērā, ka tas ir bez maksas, tas ir lielisks piedāvājums.

Ja vēlaties uzzināt, kurš ir labākais bezmaksas Mac VPN, varat izlasīt sarakstu par Windows, jo tas pats attiecas arī uz šo sistēmu. Arī funkciju skaita atšķirības nebūs būtiskas. Bezmaksas segmentā gan ProtonVPN, gan Atlas VPN darbosies gandrīz identiski.

Vai bezmaksas VPN ir labs un vērts izmantot?

Labākais bezmaksas VPN mobilajiem tālruņiem

Neatkarīgi no tā, kādu veidu izmantojat, lai piekļūtu internetam, VPN darbojas ar mobilajiem datiem tāpat kā ar wifi. Jūs varat izvēlēties klasisko Atlas VPN un ProtonVPN, jo tie ir labākie bezmaksas VPN Android. Lai gan ir arī citas iespējas. Piemēram, Windscribe un Hide.me arī ir vērts izmēģināt. Tomēr abi ir diezgan ierobežojoši. Katram no tiem ir 10 GB datu maksimālais apjoms, taču tas ļauj jums izvēlēties no vairāk vietām.

Labākie bezmaksas VPN pakalpojumi iOS operētājsistēmai nemaz tik ļoti neatšķiras no tiem, kas paredzēti Android operētājsistēmai. Atlas VPN un ProtonVPN ir vienīgās reālās izvēles, ja jums ir nepieciešams drošs VPN ar neierobežotu datu un joslas platumu. Atkarībā no nepieciešamajām atrašanās vietām, iespējamās izvēles varētu būt arī Windscribe vai Hide.me VPN.

Labākie bezmaksas VPN 2023. gadam - mūsu saraksts

Bezmaksas VPN bez datu ierobežojuma

Uzreiz pēc tam, kad sāksiet izmantot bezmaksas VPN straumēšanai vai torrentu lejupielādei, jūs saskarsieties ar datu ierobežojumiem un, iespējams, ātruma ierobežojumiem. Mēs izvēlējāmies dažus bezmaksas VPN bez datu ierobežojuma, lai nodrošinātu vienmērīgāku tiešsaistes pieredzi:

 1. Proton VPN. Šī pakalpojumu sniedzēja bezmaksas plānam ir neierobežots joslas platums un dati. Rezultātā jūsu savienojums var būt lēnāks. Bezmaksas VPN kopējo ātrumu var ietekmēt vairāki faktori, piemēram, liela slodze uz serveriem, pie kuriem esat pieslēdzies, attālums starp serveri, pie kura esat pieslēdzies, un jūsu ierīci. VPN ātrumu var ietekmēt arī jūsu interneta savienojuma ātrums. Kopumā Proton VPN ir laba izvēle, ja meklējat bezmaksas VPN bez datu ierobežojuma.
 2. Ivacy VPN. Šis VPN pakalpojumu sniedzējs arī neierobežo joslas platumu vai datu izmantošanu vienam lietotājam. Tomēr uz to attiecas godprātīga izmantošana. Tas nozīmē, ka sesija ar pārmērīgu tīkla noslodzi var tikt uzskatīta par negodīgu tīkla izmantošanu. Turklāt Ivacy VPN ir vēl viena lieliska bezmaksas VPN izvēle bez datu ierobežojuma.

Savukārt, lai labāk varētu salīdzināt, šeit ir mūsu ieteikto 5 labāko bezmaksas VPN datu limiti:

Labāko bezmaksas VPN salīdzinājums
NodrošinātājsDatu ierobežojums
Atlas VPN5 GB mēnesī
Hotspot Shield VPN500 MB dienā
Proton VPNNeierobežots
Windscribe VPN2 GB (bez e-pasta) vai 10 GB (ar e-pastu) mēnesī
Hide.me VPN10 GB mēnesī

Datu ierobežojums nav viss – lai gan viens VPN var nodrošināt mazāku datu apjomu, tas var piedāvāt papildu funkcijas. Piemēram, lai gan Proton VPN nodrošina neierobežotu datu apjomu, Atlas VPN būs labāks risinājums tiem, kam nepieciešams P2P koplietošanas atbalsts un lielāks ātrums. Tāpēc pārliecinieties, ka izvēlaties atbilstoši savām vajadzībām.

Bezmaksas VPN bez abonēšanas

Kā izvēlēties bezmaksas VPN pakalpojumu
 1. Hide.me Bezmaksas VPN. Šo bezmaksas VPN var izmantot bez abonementa – tam ir politika, kas nepieļauj reģistrāciju, un pirms lietošanas nav nepieciešama reģistrācija. Turklāt tas piedāvā pienācīgu ātrumu un nodrošina jūsu konfidencialitāti ar augstas kvalitātes šifrēšanas tehnoloģijām.
 2. TunnelBear. Šis ir vēl viens bezmaksas VPN bez abonēšanas – to var izmantot tādās pārlūkprogrammās kā Chrome, Firefox, Edge un citās bez reģistrācijas. TunnelBear arī izmanto AES-256 bitu šifrēšanu, kas nodrošinās jums vienreizēju privātumu.

Bezmaksas VPN ar lielu ātrumu

Lai gan bezmaksas VPN parasti ir lēnāki nekā to maksas versijas, var atrast diezgan ātrus pakalpojumus. Šeit ir uzskaitīti mūsu bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji, kas ir visātrākie:

Bezmaksas VPN ar lielu ātrumu
 1. Atlas VPN. Tas ir ātrākais bezmaksas VPN, kas izmanto WireGuard protokolu. Mūsu testu laikā tas spēja saglabāt aptuveni 90 % sākotnējā savienojuma ātruma. Tas ir lielisks rezultāts bezmaksas pakalpojumam.
 2. Proton VPN. Tas ir vēl viens bezmaksas VPN, kas izmanto WireGuard protokolu un sola stabilu ātrumu. Veicot testu, tas saglabāja aptuveni 72% no bāzes interneta ātruma, garantējot lielisku veiktspēju ikdienas pārlūkošanai.

Vai bezmaksas VPN ir labs un vērts to iegādāties?

Bezmaksas VPN ir vērts iegādāties, ja viss, kas jums nepieciešams, ir palikt anonīmam, izmantojot publisko wifi, vai ja atrodat VPN, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Jūsu dati būs aizsargāti ar tikpat spēcīgu šifrēšanu. Turklāt, ja izvēlaties cienījamu pakalpojumu, jūsu dati netiks vākti vai pārdoti.

Vai bezmaksas VPN ir labs un vērts to iegādāties?

Tomēr maksas pakalpojuma abonēšana parasti ir labāka izvēle. Tas nodrošinās jums daudz plašāku serveru klāstu, labāku ātrumu (jo daži bezmaksas VPN neatbalsta WireGuard) un iespēju atbloķēt Netflix un citas straumēšanas vietnes.

Varēsiet arī izmantot vienu kontu vairākās ierīcēs un izmantot VPN, neuztraucoties par mēneša datu limita pārsniegšanu.

Iepazīstieties ar mūsu detalizēto ceļvedi par bezmaksas un maksas VPN, lai uzzinātu vairāk par atšķirībām funkcijās, ātrumā un drošībā,

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem