Labākie bezmaksas VPN pārlūkam Chrome 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kurš bezmaksas Chrome VPN ir labākais?

NordVPN ir labākais bezmaksas Chrome VPN. Tas piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, kā arī neierobežotu datu apjomu, augstas kvalitātes šifrēšanu, nākamās paaudzes tuneļošanas protokolus un uzlabotas drošības funkcijas. Turklāt tas neizseko jūsu darbību un ievēro jūsu privātumu.

Vai ir pieejams pilnīgi bezmaksas Chrome VPN?

Jā, Atlas VPN ir pilnīgi bezmaksas Chrome VPN. Ar to jūs saņemat 10 GB datu, drošus tuneļošanas protokolus un pat uzticamu izslēgšanas slēdzi.

Kurā bezmaksas Chrome VPN ir visvairāk serveru?

CyberGhost, kam ir vairāk nekā 9700 serveru 91 valstī. Tomēr tās bezmaksas paplašinājums ļauj izmantot tikai 8 serverus. Savukārt otrajā vietā ierindojas NordVPN, kam ir aptuveni 5500 serveru 60 valstīs.

Bezmaksas VPN paplašinājumi pārlūkprogrammai Chrome var būt lielisks veids, kā uzlabot konfidencialitāti un drošību tiešsaistē, netērējot papildu naudu. Turklāt tie var arī palīdzēt apiet satura ģeogrāfiskos blokus un izmantot vēlamās programmas vai vietnes.

Tomēr bezmaksas Chrome VPN jāizvēlas gudri, jo daži neuzticami pakalpojumu sniedzēji ir pieķerti, pārdodot lietotāju datus un inficējot ierīces ar ļaunprātīgām programmatūrām. Turklāt bezmaksas VPN paplašinājumiem parasti ir ierobežotas funkcijas, serveri un ātrums. Ja jums ir svarīga jūsu drošība vai lielisks veiktspējas līmenis, apsveriet iespēju izmēģināt tādus VPN, piemēram, NordVPN, kas piedāvā augstākās klases drošību. Jūs varat to viegli izmēģināt, izmantojot 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Vai ir pieejams 100% bezmaksas VPN pakalpojums?

Labākā bezmaksas VPN alternatīva

NordVPN ir ļoti drošs un uzticams VPN, kas piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju un standarta 30 dienu naudas atmaksas garantiju, ļaujot jums izmantot pakalpojumu bez maksas vairāk nekā mēnesi.

 • Lieliskas drošības funkcijas
 • Straumēšanas un torrentu funkcijas
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atmaksas garantija

Ņemot to visu vērā, mēs apkopojām labāko bezmaksas Chrome VPN sarakstu drošības, funkciju un citu aspektu ziņā. Lasiet tālāk un atrodiet sev piemērotāko.

Top 5 labākie bezmaksas VPN pārlūkam Chrome

Kā es varu iegūt bezmaksas VPN pārlūkprogrammā Chrome?
 • NordVPN – labākais bezmaksas Chrome VPN 2023. gadā
 • Surfshark – 100 % drošs un ātrs bezmaksas VPN pārlūkam Chrome
 • Atlas VPN – uzticams bezmaksas Chrome VPN paplašinājums
 • ExpressVPN – premium un ātrs ChromeVPN
 • CyberGhost – Chrome VPN ar lielu serveru parku

Vai ir vērts pārlūkprogrammā Chrome izmantot bezmaksas VPN?

Ja jūsu cerības uz bezmaksas VPN ir tikpat augstas kā uz maksas VPN, tad diemžēl bezmaksas Chrome VPN, iespējams, nespēs pilnībā apmierināt jūsu vajadzības. Tas ir tāpēc, ka bezmaksas iespējām ir daudz ierobežojumu. Piemēram, parasti ir lieli datu ierobežojumi, ar kuriem pietiek tikai gadījuma pārlūkošanai.

Vai 1ClickVPN bezmaksas VPN Chrome ir drošs?

Pilnīgi bezmaksas VPN arī nav daudz serveru un atrašanās vietas izvēles. Tas nozīmē, ka serveri bieži vien var būt pārpildīti, kas ievērojami samazina ātrumu. Turklāt parasti nav pieejams daudz funkciju, tāpēc drošības līmenis nebūs visaugstākais.

Tajā pašā laikā neaizsargāti var būt arī Chrome bezmaksas VPN paplašinājumi. Daži no tiem ir vienkārši starpniekserveri, kas pat nešifrē jūsu datus. Tādējādi jūsu pārlūkošanas darbības nav ne drošas, ne privātas.

Savukārt, ja vēlaties baudīt augstākās klases drošību, lieliskas drošības funkcijas un anonimitāti tiešsaistē, jums vajadzētu apsvērt maksas VPN iespējas.

Vai pārlūkprogrammā Chrome ir VPN?

Profesionāļu padoms

Vai meklējat funkcionāli bagātu bezmaksas VPN, kas var nodrošināt augstas klases drošību? Izvēlieties augstākās klases VPN risinājumus, piemēram, NordVPN vai Surfshark, un izmantojiet to 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijas, lai izmēģinātu tos bez maksas.

Labākās bezmaksas VPN lietotnes pārlūkprogrammai Chrome – mūsu detalizēts saraksts

Vai bezmaksas VPN ir likumīgi?

Chrome ir pieejamas daudzas VPN iespējas, tāpēc var būt mulsinoši zināt, kuru no tām izvēlēties. Lai jums atvieglotu darbu, mēs esam pārbaudījuši dažādus pakalpojumus un sarindojuši šos 5 bezmaksas VPN pārlūkprogrammai Chrome. Mūsu klasifikācijas pamatā ir pieejamie resursi, funkcijas, serveri un citi faktori.

Tātad, bez liekas kavēšanās, šeit ir aprakstīti labākie bezmaksas VPN risinājumi pārlūkprogrammai Chrome.

1. NordVPN – kopumā labākais bezmaksas Chrome VPN

NordVPN Vai es varu lietot
Atrašanās vieta:Panama
Datu maksimālais apjoms:Neierobežots
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt NordVPN ar 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!🔥

Apmeklējiet NordVPN

NordVPN ir labākais Chrome bezmaksas VPN vairāku iemeslu dēļ. Tas piedāvā uzlabotas drošības funkcijas, nepārspējamu ātrumu un neierobežotu ikmēneša datu apjomu. Lai gan nav pilnīgi bezmaksas versijas, NordVPN piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju Android un 30 dienu naudas atmaksas garantiju, ko varat izmantot.

Kā iestatīt NordVPN, izmantojot Chrome paplašinājumu

Izmantojot NordVPN, jums ir daudz tuneļošanas protokolu iespēju. Tas ietver patentētu NordLynx risinājumu, kas vienmēr nodrošina neticami lielu ātrumu. Nemaz nerunājot par to, ka ir pieejami vairāk nekā 5500 serveru 60 valstīs, tāpēc jums nebūs paklupt pārpildītos serveros.

Šis VPN pakalpojumu sniedzējs piedāvā daudz funkciju. Jūs saņemat uzticamu izslēgšanas slēdzi, kas nodrošina datu noplūdi. Turklāt ir arī draudu aizsardzības funkcija, kas dara tieši to, ko norāda nosaukums – pasargā jūs no kibernoziegumiem.

NordVPN ir Chrome pārlūkprogrammas paplašinājums, kas ir vieglāks risinājums nekā pati lietotne. Tas ļauj bloķēt WebRTC un aizsargā jūs no ļaunprātīgiem draudiem. Tomēr paturiet prātā, ka tas aizsargā tikai pārlūkprogrammas datplūsmu.

NordVPN Chrome

Ir vērts arī atzīmēt, ka NordVPN ir ideāls VPN straumēšanai. Mūsu testu laikā tas atbloķēja dažādas Netflix bibliotēkas, Hulu, HBO Max, Disney Plus, BBC iPlayer un citas.

Jāatzīmē, ka, lai gan bezmaksas izmēģinājuma versija ir pieejama tikai Android ierīcēs, pēc reģistrēšanās to var izmantot arī citās ierīcēs. Un, ja nolemjat palikt pie NordVPN, tas jums maksās tikai 3,29 dolārus mēnesī – to varēsiet izmantot 6 ierīcēs vienlaicīgi.

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu NordVPN pārskatu.

Plusi

 • Neierobežoti dati
 • Ārkārtīgi ātrumi
 • Aizsardzība pret apdraudējumiem
 • Uzticams izslēgšanas slēdzis
 • Nepierakstīšanas politika

Mīnusi

 • Nav pilnīgi bezmaksas versija

2. Surfshark – uzticams un lēts Chrome VPN

Surfshark - uzticams un lēts Chrome VPN
Atrašanās vieta:Nīderlande
Datu maksimālais apjoms:Neierobežots
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥Gūt 82% OFF Surfshark + 2 mēneši BEZMAKSAS🔥

Apmeklēt Surfshark VPN

Surfshark ir bezmaksas Chrome VPN, ko varat izmantot neierobežotā ierīču skaitā vienlaicīgi, jo īpaši tāpēc, ka tam ir pieejams neierobežots datu apjoms. Lai gan jūs nevarat saņemt bezmaksas mūžīgu abonementu, Android un iOS ierīcēs ir pieejams 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods un 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Runājot par veiktspēju, Surfshark ir pazīstams ar savu izcilo ātrumu. Viens no iemesliem ir tās WireGuard protokols, kas nepārtraukti veiksmīgi iztur mūsu ātruma testus. Turklāt ir vairāk nekā 3200 serveru 100 valstīs, tāpēc jums vienmēr būs pietiekami daudz serveru, kas nav pārpildīti ar lietotājiem.

Surfshark VPN paplašinājums

Šim VPN tīklam ir daudz funkciju, tostarp tirgū standarta, taču funkcionāls izslēgšanas slēdzis. Turklāt par papildu aptuveni dolāru mēnesī varat saņemt arī Surfshark Antivirus, lai pasargātu sevi no kibernoziegumiem.

Runājot par Surfshark Chrome paplašinājumu, tam ir lieliska funkcionalitāte, jo tas slēpj jūsu IP adresi, kā arī šifrē jūsu savienojumu un atbloķē vietnes ar ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem. Sīkfailu bloķētājs, kas nesen papildināja paplašinājumu, novērš kaitinošos sīkfailu pieprasījumus no vietnēm.

Ja esat filmu entuziasts, Surfshark būs lielisks palīgs, atbloķējot ģeogrāfiski ierobežotu saturu. Tādas platformas kā Netflix, Hulu, HBO Max, Disney Plus un daudzas citas būs jums pa rokai.

Paturiet prātā, ka, lai gan bezmaksas izmēģinājuma versija ir piemērojama mobilajās ierīcēs, uzreiz pēc reģistrēšanās to varat izmantot arī citās ierīcēs. Un, ja Surfshark nozog jūsu sirdi, tās cenas sākas no 2,30 dolāriem mēnesī.

Surfshark ir bezmaksas VPN pakalpojums pārlūkprogrammai Chrome

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu Surfshark pārskatu.

Plusi

 • Neierobežoti dati
 • Zibens ātrums
 • Uzticams izslēgšanas slēdzis
 • Neierobežots vienlaicīgu savienojumu skaits
 • Ne-logu politika

Mīnusi

 • Nav pilnīgi bezmaksas versija

3. Atlas VPN – lielisks bezmaksas VPN kopumā

Atlas VPN - kopumā lielisks bezmaksas VPN pakalpojums
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Datu maksimālais apjoms:10 GB
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt Atlas VPN, tagad 85% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!🔥

Atlas VPN ir lieliska izvēle pārlūkprogrammai Chrome, jo tā piedāvā pilnīgi bezmaksas versiju. Jūs saņemat bezmaksas plānu ar 10 GB datu mēnesī. Un šī drošības apjoma ietvaros mēnesī jūs saņemat uzlabotu šifrēšanu, nepierakstīšanās politiku, nākamās paaudzes tuneļošanas protokolus un daudz ko citu.

Iestatot Atlas VPN bezmaksas kontu, varat izvēlēties kādu no WireGuard, OpenVPN un IKEv2 protokoliem. Tas nozīmē, ka pat bezmaksas VPN pārāk netraucēs jūsu tīkla savienojumam, un jūs varēsiet baudīt lielu ātrumu.

Turklāt ir iekļauta izslēgšanas slēdža funkcija, kas pasargās jūs, kad VPN savienojums negaidīti pārtrūks.

Atlas VPN ir lieliska izvēle pārlūkprogrammai Chrome

Atlas VPN nepiedāvā atsevišķu pārlūkprogrammas paplašinājumu, taču lietotne nodrošinās arī jūsu pārlūkošanas pieredzi. Jūs redzat pienācīgu serveru un vietu floti, ko var izmantot premium lietotājs. Tomēr bezmaksas lietotājs var izvēlēties tikai no trim serveru atrašanās vietām: Nīderlande (Amsterdama), ASV (Losandželosa) un ASV (Ņujorka).

Runājot par premium lietotāja priekšrocībām, vēl viens pārdošanas punkts būtu straumēšanas iespējas. Ja nolemtu iegādāties Atlas VPN premium plānu, jūs varētu izmantot tādas platformas kā Netflix, BBC iPlayer, YouTube. Tomēr bezmaksas abonements šo dārgumu vispār nepiedāvā.

Atlas VPN bezmaksas versija ir lielisks sākumpunkts Chrome drošībai. Ja kādu dienu vēlēsieties to uzlabot, cenas sākas no 2,30 dolāriem mēnesī, un jūs saņemsiet neierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu.

Atlas VPN bezmaksas versija

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu Atlas VPN pārskatu.

Plusi

 • 10 GB bezmaksas datu
 • WireGuard tuneļošanas protokols
 • Nogalināšanas slēdža funkcija
 • Ne-logu politika

Mīnusi

 • Nav Chrome paplašinājuma
 • Tikai trīs serveru atrašanās vietas

4. ExpressVPN – nedaudz premium klases un ātrāks Chrome VPN

ExpressVPN - nedaudz augstāka līmeņa un ātrāks VPN pakalpojums Chrome.
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
Datu maksimālais apjoms:Neierobežots
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥Saņemiet ExpressVPN, tagad 49% OFF no 1 gada plāna!🔥

ExpressVPN apmeklējums

ExpressVPN piedāvā stabilu Chrome VPN paplašinājumu. Jūs varat baudīt lielisku ātrumu un atbloķēt populārākās straumēšanas vietnes, neatstājot pārlūkprogrammu. ExpressVPN piedāvā 30 dienu ilgu bezmaksas izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atmaksas garantiju, tāpēc varat izmantot paplašinājumu un tā funkcijas bez maksas.

Mūsu iekšējās testēšanas laikā viena no ExpressVPN lielākajām priekšrocībām bija tā ātrums. Pakalpojuma sniedzējs atbalsta OpenVPN un IKEv2 protokolus, taču tas ievieš arī Lightway – jaunu, ātru un vieglu VPN protokolu. Pateicoties ātrajiem savienojumiem un serveriem 94 valstīs, tas būtiski nepalēninās jūsu pārlūkošanas pieredzi.

ExpressVPN piedāvā stabilu Chrome VPN paplašinājumu

Pārlūkojot pārlūku Chrome ar ExpressVPN paplašinājumu, jums ir pieejama privātuma un drošības sadaļa, kurā ir trīs papildu funkcijas: atrašanās vietas izkrāpšana, WebRTC bloķēšana un HTTPS Everywhere visdrošākajiem savienojumiem. Lai gan tas ir pieejams darbvirsmas un mobilajās lietotnēs, Chrome paplašinājumam trūkst izslēgšanas slēdža, kas ir svarīgs rīks antivīrusu programmatūrai, kas pārtrauc piekļuvi internetam, lai apturētu datu noplūdi.

ExpressVPN nodrošina daudzveidīgu globālo pārklājumu ierobežotu vietņu un straumēšanas bibliotēku atbloķēšanai. Jūs varat izmantot Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ un citas platformas, lai skatītos savas iecienītākās filmas un seriālus, izmantojot Chrome paplašinājumu.

Diemžēl, tiklīdz bezmaksas izmēģinājuma termiņš beigsies, jums būs jāmaksā 6,67 ASV dolāri mēnesī, lai turpinātu izmantot ExpressVPN pārlūkprogrammā Chrome. Lai gan tās funkcijas ir lieliskas, tā ir dārgākā iespēja šajā sarakstā, kas atbalsta tikai 5 vienlaicīgas ierīces.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu ExpressVPN pārskatu.

ExpressVPN nodrošina daudzveidīgu globālo pārklājumu ierobežotu vietņu atbloķēšanai

Plusi

 • Lielisks ātrums
 • Atbloķē lielāko daļu straumēšanas vietņu
 • P2P atbalsts
 • Specializētie serveri

Mīnusi

 • Dārgi pēc bezmaksas izmēģinājuma
 • Chrome paplašinājumam nav izslēgšanas slēdža
 • Ierobežotas papildu funkcijas

5. CyberGhost – Chrome VPN ar plašu pārklājumu

CyberGhost - Chrome VPN ar plašu pārklājumu
Atrašanās vieta:Rumānija
Datu maksimālais apjoms:Neierobežots
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt CyberGhost VPN, tagad 83% OFF + 2 mēneši BEZMAKSAS🔥

Apmeklēt CyberGhost VPN

CyberGhost ir spēcīgs Chrome VPN ar vienkāršu pārlūkprogrammas paplašinājumu. No pirmā acu uzmetiena papildinājumam ir tikai pamata funkcijas, un ātrums nav tik liels kā citām mūsu iespējām. Tomēr tas to kompensē ar milzīgu serveru parku.

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā lielāko globālo pārklājumu šajā sarakstā – vairāk nekā 9700 serveru 91 valstī. Tas darbojas ar standarta protokolu kopumu: Mūsu testi liecina, ka tas ir lēnāks risinājums nekā labākie konkurenti.

CyberGhost ir uzticams Chrome VPN

Tomēr tās atrašanās vietas pārklājums nav nekas tāds, par ko varētu šķaudīt. Ar pienācīgu interneta savienojumu CyberGhost ir uzticams risinājums ar stabiliem serveriem, kas nodrošinās jūsu pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat izmantot tās atrašanās vietas dažādību un specializētos serverus, lai atbloķētu Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ un citus straumēšanas pakalpojumus.

CyberGhost pārlūkprogrammai Chrome ir pilnīgi bezmaksas, taču tā nodrošina tikai drošu pārlūkošanu un piekļuvi 8 serveriem 4 valstīs. Vairāku protokolu, izslēgšanas slēdža un pielāgošanas atbalsts ir pieejams tikai maksas CyberGhost VPN lietotnē. Tomēr varat izmēģināt visas tās funkcijas, izmantojot 45 dienu naudas atmaksas garantiju.

Ja nolemjat pāriet uz maksas plānu, jums paveicies – CyberGhost ir lētāks nekā vairumam konkurentu. Par 2,19 ASV dolāriem mēnesī tā atbalsta līdz 7 paralēliem savienojumiem visās operētājsistēmās.

CyberGhost - Chrome VPN ar plašu pārklājumu

Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu CyberGhost VPN pārskatu.

Plusi

 • Pilnīgi bezmaksas Chrome paplašinājums
 • Liels serveru parks
 • Specializētie serveri
 • Lētas cenas

Mīnusi

 • Lēns ātrums
 • Paplašinājumam ir mazāk funkciju
 • WireGuard savienojuma problēmas

Kā mēs testējām šos bezmaksas Chrome VPN

Kā iestatīt Chrome bezmaksas VPN?

Lai izvēlētos patiešām labākos Chrome bezmaksas VPN, ir jāveic laba izpēte. Ņemot vērā iepriekš teikto, mēs esam pieņēmuši lēmumu, pamatojoties uz turpmāk minētajiem kritērijiem:

 • Datu pārsvari. Ja bezmaksas VPN piedāvā mazāk nekā 10 GB datu mēnesī, to vienkārši nav vērts iegādāties. Dažas Google meklēšanas, un jūs ātri izsmelsiet savus mēneša resursus, un jums nāksies gaidīt nākamo mēnesi, lai atkal tos izmantotu. Tāpēc mēs esam iekļāvuši tikai tos VPN, kuriem ir vismaz 10 GB datu.
 • Drošības līdzekļi. Uzticamiem bezmaksas VPN būtu jānodrošina vismaz kaut kāda veida drošība, pretējā gadījumā nav jēgas VPN vispār izmantot. Šā iemesla dēļ visi šajā sarakstā iekļautie VPN izmanto nepārlaužamu AES-256 šifrēšanu un piedāvā pret noplūdi drošu izslēgšanas funkciju.
Bezmaksas VPN lietotnes iestatīšana pārlūkprogrammai Chrome
 • Konfidencialitāte. Uzticams Chrome VPN skaidri norāda savu viedokli par lietotāju konfidencialitāti. Mēs iekļāvām tikai tos VPN, kuriem ir skaidra un neatkarīgi auditēta nepierakstīšanās politika, kas sola nepierakstīt jūsu datus un kuriem ir skaidra reputācija.
 • Ātrums. Lai gan bezmaksas Chrome VPN nekad nebūs tik ātrs kā maksas VPN, drošības labad nevajadzētu samazināt ātrumu. Tāpēc mēs izmantojām savu ātruma testēšanas rīku, lai novērtētu VPN, kas ietver ātrus tuneļošanas protokolus, piemēram, WireGuard.

Bezmaksas Chrome VPN programmu salīdzinājums

NordVPNSurfsharkAtlas VPNExpressVPNCyberGhost
Zīmols
Vērtējums4.9★★★★★4.7★★★★★4.6★★★★★4.3★★★★☆4.2★★★★☆
Bezmaksas versijaJā, 7 dienasJā, 7 dienas
Datu maksimālais apjomsNeierobežotsNeierobežots10 GBNeierobežotsNeierobežots
Nogalināšanas slēdzis
Ne-logu politikaNav žurnālu, neatkarīgu revīziju divreiz veica PwC.Nav žurnālu, neatkarīgu revīziju veic Cure 53Nav žurnāluNav žurnālu, neatkarīgu revīziju veikusi PwCNav žurnālu, neatkarīgu revīziju veikusi Deloitte
Straumēšanas pakalpojumiNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ un citi pakalpojumiNetflix, Disney+, Amazon Prime Video un citi pakalpojumiNetflix, BBC iPlayer, YouTubeNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+
PārskatsNordVPN pārskatsSurfshark pārskatsAtlas VPN pārskatsExpressVPN pārskatsCyberGhost pārskats

Uzvarētājs

Bezmaksas VPN paplašinājuma pievienošana pārlūkprogrammai Chrome

Kā iestatīt bezmaksas Chrome VPN?

Iestatīt bezmaksas VPN ierīcē vai pārlūkprogrammā Chrome ir vienkāršāk, nekā varat iedomāties. Šeit uzzināsiet, kā iestatīt bezmaksas VPN lietojumprogrammu un kā Chrome pievienot bezmaksas VPN pārlūkprogrammas paplašinājumu. Tātad, aplūkosim mūsu soli pa solim sniegtos ceļvežus mēģinājumam:

Bezmaksas VPN lietotnes iestatīšana pārlūkprogrammā Chrome

 1. Atkarībā no ierīces apmeklējiet izvēlētā VPN oficiālo vietni vai meklējiet to Apple App/Google Play veikalā. Mēs iesakām NordVPN, kas ir pieejams ar bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju.
 2. Lejupielādējiet lietojumprogrammu un izpildiet instalēšanas norādījumus.
Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami
 1. Ja esat lejupielādējis bezmaksas VPN, viss, kas jums jādara, ir jāreģistrējas. Ja esat izvēlējies premium pakalpojuma bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums būs jāreģistrējas un jāpievieno maksājumu dati.
 1. Noklikšķiniet uz atrašanās vietas un izveidojiet savienojumu ar serveri.
 1. Tas ir viss! Tagad varat droši un bez maksas pārlūkot pārlūkprogrammā Chrome.

Izmēģiniet NordVPN bez riska

Chrome pārlūkprogrammā pievienojiet bezmaksas VPN paplašinājumu

Bezmaksas un maksas VPN pārlūkprogrammai Chrome
 1. Dodieties uz Google Chrome tīmekļa veikalu un meklējiet uzticamu bezmaksas VPN paplašinājumu. Iesakām izmēģināt Surfshark 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju – izmēģinājuma termiņš ir jāpieprasa, lejupielādējot lietotni un reģistrējoties mobilajā ierīcē. Pēc tam varat pierakstīties un izmantot to pašu izmēģinājuma versiju savās datora ierīcēs.
 2. Noklikšķiniet uz Surfshark VPN paplašinājums un nospiediet Pievienot Chrome.
 1. Paplašinājums tiks parādīts pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī zem puzles ikonas. Noklikšķiniet uz tā un pierakstieties.
 1. Izvēlieties valsti un noklikšķiniet uz tās, lai izveidotu savienojumu ar serveri.
 1. Tagad varat droši pārlūkot Google Chrome!

Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami

Lai cik vilinoši būtu iegādāties bezmaksas VPN, tas ir tikpat bīstami, ja izvēlaties to bezatbildīgi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc:

Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami
 • Pārdošanas dati. Daži neuzticami bezmaksas VPN var vākt jūsu datus un pārdot tos trešām personām, lai gūtu ienākumus. Premium klases VPN parasti ir skaidra un pārbaudīta konfidencialitātes politika, kurā solīts, ka netiks saglabāti nekādi žurnāli.
 • Ļaunprātīgas reklāmas. Bezmaksas VPN var pārdot savāktos datus trešajām pusēm, kas lietotājiem piedāvā apgrūtinošas mērķētas reklāmas. Tās ir ne tikai nomācošas, bet var būt arī bīstamas, jo dažkārt tās var darboties kā atvērtas durvis vīrusiem. Maksas VPN tā vietā piedāvātu reklāmu bloķēšanas funkciju, kas pasargās jūs no ļaunprātīgām reklāmām.
 • Izsekošanas ierīces. Daži bezmaksas VPN var sagādāt vairāk neērtību nekā priekšrocību, jo tie ir saistīti ar izsekotājiem. Iespējams, ka tā lietojumprogrammā tiks instalēts izsekotājs, lai mērķētu uz jūsu meklēšanas vēsturi, atrašanās vietu un citiem sensitīviem datiem. Maksas VPN, piemēram, NordVPN, ietver drošības funkcijas, kas kopumā bloķē izsekotājus.
 • Novecojusi programmatūra. Tā kā pilnīgi bezmaksas VPN ir bezmaksas, pakalpojumu sniedzējs negūst peļņu. Tāpēc programmatūra ir vai būs novecojusi – lieliskas durvis hakeriem. Tāpēc pastāvīgi atjaunināts maksas VPN ne tikai pasargās jūs no hakeriem, bet arī no interneta pakalpojumu sniedzēja vai pat valdības acīm.
Bezmaksas un maksas VPN pārlūkam Chrome

Kā drošāku alternatīvu mēs iesakām izvēlēties bezmaksas VPN pārlūkprogrammai Chrome. Tie ir augstākās klases VPN pakotņu bezmaksas plāni, tāpēc jūs zināt, ka tie ir likumīgi. Tomēr paturiet prātā, ka tie ir ļoti ierobežoti serveru, funkciju, datu un citu iespēju ziņā. Labākais freemium risinājums ir Atlas VPN, jo tas piedāvā uzticamu izslēgšanas slēdzi, 5 GB datu ierobežojumu un pat P2P atbalstu.

Bezmaksas un maksas Chrome VPN

Lai gan bezmaksas iespējas vienmēr ir pievilcīgas, maksas Chrome VPN ir daudz labāks risinājums, jo tie neierobežo jūsu pieredzi. Lūk, kāpēc labākie Chrome VPN ir premium klases VPN:

 • Premium klases VPN nav datu ierobežojumu. Atšķirībā no bezmaksas VPN, uzticamie maksas VPN neierobežo jūsu VPN izmantošanu, ļaujot jums neierobežoti straumēt, izmantot torrentus vai brīvi pārlūkot. Tomēr ir daži bezmaksas VPN, kas piedāvā neierobežotu datu apjomu.
Bezmaksas Chrome VPN, no kuriem jāizvairās
 • Maksas VPN ir lieli serveru tīkli. Kamēr bezmaksas VPN sniedz tikai dažus serverus, maksas VPN parasti ir plašs serveru parks, kas ļauj pieslēgties praktiski jebkurā pasaules malā.
 • Premium klases VPN nodrošina nelielu ātruma samazinājumu. Maza serveru izvēle nozīmē, ka ātrums ir lēns, jo serveri ir pārpildīti. Maksas VPN nodrošina, ka ātrums jūsu ierīcē samazinās tikai nedaudz vai nemaz.
 • Maksas VPN ir ar vairāk funkcijām. Atkarībā no VPN tiek piedāvātas papildu funkcijas, piemēram, izslēgšanas slēdzis datu noplūdes novēršanai, aizsardzība pret draudiem vai DNS noplūdi vai līdzīgas funkcijas. Tāpēc drošība ir garantēta.

Bezmaksas Chrome VPN, no kuriem jāizvairās

Papildus tam, ka Chrome vai jebkurai citai ierīcei vispār neiesakām izmantot bezmaksas VPN, mums ir jāmin arī bezmaksas VPN, no kuriem vajadzētu izvairīties:

Bezmaksas VPN Chrome, no kuriem jāizvairās
 • iNinja VPN – tāpat kā nindzjas var būt viltīgi, arī šis VPN var veiksmīgi iefiltrēties jūsu privātajā dzīvē un vākt milzīgu daudzumu datu, tostarp darbības žurnālus, atrašanās vietu, savienojumu laika zīmogus un daudz ko citu.
 • SuperVPN – šis melis ir bikses uz uguns. Nesenais SuperVPN pārkāpums atklāja, ka tā šķietamā nepierakstīšanās politika patiesībā bija “jā-pierakstīšanās” politika. Precīzāk sakot, šis bezmaksas VPN vācis un vāc savu lietotāju datus un piesedz to ar privātuma politiku.
 • Hoxx VPN – bezmaksas VPN, kas cieši sadarbojas ar valdību un atrodas Five-Eyes valstī. Tāpēc jūsu dati tiks ne tikai apkopoti un pārdoti, bet arī nodoti oficiālajām iestādēm. Tas, mūsuprāt, ir pilnīgs pretstats VPN, kuram mēs izvēlamies uzticēties.

Secinājums

Bezmaksas (precīzāk, bezmaksas) VPN ir daudz labāks lēmums nekā tas, ka VPN nav vispār. Tas var uzlabot jūsu drošību tiešsaistē, šifrējot jūsu datus un piedāvājot dažas papildu funkcijas. Turklāt tas var arī nodrošināt, ka jūsu pārlūkošana ir anonīma, un dažos retos gadījumos tas var palīdzēt jums piekļūt lielākajām Netflix bibliotēkām.

Labākais bezmaksas VPN Chrome ir NordVPN

Mūsu labākais Chrome bezmaksas VPN ir NordVPN. Tas nodrošina 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Jūs varat izmantot tos, lai baudītu neierobežotu datu apjomu, vairāk nekā 5500 serverus 60 valstīs, aizraujošas straumēšanas iespējas, augstākās klases drošību un daudz ko citu.

Vienmēr jāpatur prātā, ka bezmaksas VPN nekad nebūs labāks par maksas VPN. Labākais VPN paplašinājums pārlūkprogrammai Chrome nodrošinās jums personalizētas lietojumprogrammas pārlūkprogrammai un citām ierīcēm, bagātīgu funkciju komplektu, nepārspējamu drošību un kopumā apmierinošu pārlūkošanas pieredzi. Turklāt, izmantojot šādus VPN, jums vispār nebūs jāuztraucas par datu ierobežojumiem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem