Labākie Android VPN: bezmaksas un maksas

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kurš bezmaksas Android VPN ir labākais?

Atlas VPN pašlaik ir labākais bezmaksas Android VPN. Tas ir tāpēc, ka tam ir bezmaksas versija, kas izmanto WireGuard protokolu, piedāvā serverus 3 vietās un tam ir izslēgšanas slēdzis. Tomēr, ja meklējat modernāku VPN risinājumu, NordVPN piedāvā bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju. Tas piedāvā milzīgu serveru parku, lieliskas drošības funkcijas, piemēram, aizsardzību pret apdraudējumiem, un nepārspējamu veiktspēju.

Vai ir pieejams pilnīgi bezmaksas VPN operētājsistēmai Android?

Jā – Atlas VPN ir pilnīgi bezmaksas Android VPN, ko varat izmantot tik ilgi, cik vēlaties. Lai gan tas ierobežo jūsu datu apjomu līdz 5 GB, varat izveidot savienojumu ar serveriem 3 vietās. Turklāt ir pieejams izslēgšanas slēdzis, kas darbojas kā pēdējais drošības līdzeklis.

Kurš bezmaksas Android VPN piedāvā visvairāk serveru?

Lielākā daļa bezmaksas Android VPN neatklāj piedāvāto bezmaksas serveru skaitu. Piemēram, ProtonVPN bezmaksas versija piedāvā 24 serverus trīs dažādās valstīs. Tikmēr Atlas VPN arī piedāvā serverus tikpat daudzās vietās, taču precīzu pieejamo serveru skaitu nenorāda.

Android ierīces šodien ir vieni no visplašāk izmantotajiem viedtālruņiem. Tādējādi tie ir arī ļoti populāri ļaunprātīgu draudu radītāju mērķauditorijā, un uz tiem tiek veikts lielāks skaits ļaunprogrammatūras uzbrukumu mēģinājumu. Par laimi, savus datus varat aizsargāt, izmantojot pat bezmaksas VPN pakalpojumu.

Uzticams VPN pakalpojumu sniedzējs ne tikai palīdz novērst datu izsekošanu, bet arī ļauj piekļūt cenzētam vai ierobežotam saturam internetā. Piemēram, dažādas Netflix bibliotēkas, videospēļu platformas u. c. Tomēr ne visi bezmaksas VPN pakalpojumi ir droši un efektīvi. Tāpēc mēs iesakām izvēlēties tikai 100% uzticamus VPN.

Kurš ir labākais VPN operētājsistēmai Android?

Izmēģiniet augstākās klases NordVPN pakalpojumu bez maksas

NordVPN ir premium klases risinājums ar visām labākajām VPN funkcijām un bez kompromisiem. Izmēģiniet to tagad bez maksas un saņemiet uzticamu 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Mēs esam pārbaudījuši desmitiem rīku un izvēlējāmies tikai tos, kas ir uzticami un kam ir vislabākā reputācija nozarē. Tātad, sagatavojiet savu Android: šeit ir saraksts ar augstākās klases Android VPN ar bezmaksas opciju, kam varat uzticēties.

Top 5 labākie bezmaksas VPN operētājsistēmai Android

 1. NordVPN – kopumā labākais bezmaksas VPN operētājsistēmai Android
 2. Surfshark – bezmaksas Android VPN neierobežotām ierīcēm
 3. Atlas VPN – iesācējiem draudzīgs Android VPN par brīvu
 4. ExpressVPN – drošs un ātrs bezmaksas VPN
 5. CyberGhost – bezmaksas VPN ar plašu serveru parku
Kurš ir labākais bezmaksas VPN Android operētājsistēmai?

Vai ir vērts Android sistēmā izmantot bezmaksas VPN?

Tas, vai ir vērts izmantot bezmaksas VPN operētājsistēmai Android, lielā mērā ir atkarīgs no tā, kas jums ir nepieciešams. Pirmkārt un galvenokārt, jums jāpatur prātā, ka bezmaksas VPN ir noteikti ierobežojumi, kas saistīti ar datu izmantošanu, ātrumu, funkcijām un valstu izvēli. Tas nozīmē, ka bezmaksas VPN, visticamāk, būs piemērots tikai gadījuma rakstura pārlūkošanai.

Tomēr, ja plānojat dubultot un izmantot VPN straumēšanai, torrentu pārraidei vai satura atbloķēšanai ļoti konkrētās valstīs, labāk ir meklēt maksas pakalpojumus.

Šim nolūkam varat uzlabot jebkuru no turpmāk minētajiem VPN, jo visi tie piedāvā maksas abonēšanas plānus, kas neierobežo datus, joslas platumu, serveru sarakstu un citas funkcijas. Alternatīvi varat arī aplūkot mūsu labāko VPN pakalpojumu sarakstu un izvēlēties kādu no mūsu labākajiem VPN.

Kurš ir labākais bezmaksas VPN Android operētājsistēmai 2023?

Profesionāļu padoms

Vai meklējat labu bezmaksas VPN? Ja vēlaties uzticamus un daudzfunkcionālus pakalpojumus, iesakām izmantot bezmaksas izmēģinājumus vai 30 dienu naudas atmaksas garantijas, ko piedāvā augstākās klases pakalpojumu sniedzēji, piemēram, NordVPN vai Surfshark.

Labākās bezmaksas VPN programmas Android – mūsu detalizēts saraksts

Google Play veikalā ir tik daudz bezmaksas VPN Android operētājsistēmai, ka ir vilinoši vienkārši instalēt pirmo, kas jums iekrīt acīs. Tomēr es neiesaku to darīt, jo jūs varat instalēt nedrošu lietojumprogrammu.

Kurš ir ātrākais VPN 2023?

Tā vietā labāk izvēlieties kādu no turpmāk sniegtajiem pakalpojumiem. Mēs jūsu vajadzībām pārbaudījām desmitiem mobilo VPN pakalpojumu un izvēlējāmies tikai tos, kas atbilst mūsu stingrajiem kritērijiem.

1. NordVPN – labākais bezmaksas Android VPN kopumā

nordvpn pārskats
Atrašanās vieta:Panama
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt NordVPN ar 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

NordVPN ir labākais bezmaksas Android VPN, kam ir izmēģinājuma versija un naudas atmaksas garantija. Tas ir premium klases risinājums ar lielisku ātrumu un funkcionalitāti, kas ir lieliski piemērots, ja vēlaties labāko VPN, neriskējot ar naudu.

NordVPN nevainojami darbojas ar straumēšanas platformām un torrentiem – tas ir lielisks risinājums, lai skatītos filmas, atrodoties kustībā, lai kur jūs atrastos. Un, kamēr jūs pārlūkojat, NordVPN aizsargā jūs ar vismodernākajām drošības funkcijām.

Serveri, kas izmanto tikai operatīvo atmiņu, fiziski neļauj pakalpojumu sniedzējam uzglabāt jūsu datus, un 256 bitu šifrēšana garantē, ka pilnīgi visi jūsu savienojumi ir pilnīgi droši.

Vai NordVPN patiešām ir labs?

Spēcīgajā Android lietotnē ir iekļautas visas galvenās funkcijas, tostarp sadalīta tuneļošana, izslēgšanas slēdzis un uzticamas automātiskās savienošanas iespējas.

Un vēl labāk – varat saņemt NordVPN bezmaksas izmēģinājuma versiju un izmantot to bez maksas 30 dienas. Tā ir lieliska, bezriska alternatīva bezmaksas Android VPN, kas sniedz jums pilnīgi bezmaksas premium pakalpojumus.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu NordVPN pārskatu.

Kādi ir NordVPN plusi un mīnusi?

Plusi

 • Lielisks funkciju saraksts
 • Augstākie servera ātrumi
 • Labi darbojas ar straumēšanas platformām
 • Ļauj veikt torrentus
 • Neierobežoti dati
 • Ad-blocker iekļauts
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav bezmaksas mūžīga plāna

2. Surfshark – neierobežots Android VPN par brīvu

Vai Surfshark var uzticēties?
Atrašanās vieta:Nīderlande
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 82% OFF Surfshark + 2 mēneši BEZMAKSAS 🔥

Surfshark ir bezmaksas VPN iespēja Android lietotājiem, kas ietver nedēļu ilgu izmēģinājuma versiju un naudas atmaksas garantiju. Tas ļauj jums izmēģināt vienu no kvalitatīvākajiem pakalpojumiem tirgū, neuzņemoties ilgtermiņa saistības.

Ko vēl var redzēt? Surfshark ir lielisks bezmaksas VPN Android operētājsistēmai, kas piedāvā plašu ātru un drošu protokolu klāstu, augstākās klases šifrēšanu un pat GPS spoofing. Pēdējā funkcija ir īpaši jautra – tā ļaus jums pārslēgt GPS atrašanās vietu savā Android tālrunī. Tas ir lieliski piemērots, lai spēlētu uz atrašanās vietas noteikšanu balstītas spēles un piekļūtu lietojumprogrammām, kas izmanto GPS signālus identifikācijai.

Vai Surfshark ir labāks par NordVPN?

Surfshark ir arī lieliska straumēšanas iespēja: mums nebija problēmu to izmantot, lai atbloķētu Netflix un vairākas citas populāras straumēšanas platformas.

Un visbeidzot, Surfshark varat izmantot neierobežotā ierīču skaitā. Jūsu draugi un ģimene var izmantot vienu kontu, lai aizsargātu visus savus tiešsaistes savienojumus.

Ar uzticamu bezmaksas Surfshark izmēģinājuma versiju un lielisku zemu cenu šis ir viens no labākajiem bezmaksas VPN alternatīviem Android.

Lai uzzinātu vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju, skatiet mūsu Surfshark pārskatu.

Vai Surfshark labi darbojas ar Netflix?

Plusi

 • Lieliska servera veiktspēja
 • Ir pieejama straumēšana un torrentošana
 • Serveri tikai ar operatīvo atmiņu
 • Darbojas neierobežotā ierīču skaitā
 • GPS spoofing
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav bezmaksas mūžīga plāna
 • Konfidencialitātes politika netiek pārbaudīta neatkarīgi

3. Atlas VPN – lielisks bezmaksas VPN Android ierīcēm

Vai Atlas VPN ir uzticams?
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Atlas VPN, tagad 83% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Atlas VPN ir vēl viens pārsteidzošs bezmaksas VPN Android ierīcēm. Tomēr paturiet prātā, ka tas nosaka 5 GB mēneša limitu, tāpēc, ja vēlaties straumēt vai lejupielādēt daudz failu, iespējams, jums vajadzētu padomāt par maksas versiju.

Bez tam bezmaksas Android lietojumprogramma ļauj izveidot savienojumu ar trim vietām: Nīderlande (Amsterdama), ASV (Losandželosa) un ASV (Ņujorka). Jums būs pieejams arī izslēgšanas slēdzis, kas aizsargās jūsu anonimitāti gadījumā, ja VPN savienojums pārtrūkst. Tomēr jūsu konts darbosies tikai ar vienu ierīci.

Savukārt pilnajā Android versijā ir pieejams datu aizsardzības pārkāpumu pārbaudītājs, izsekotāju bloķētājs un piekļuve vairāk nekā 750 serveriem 38 reģionos.

Kurš ir labāks NordVPN vai Atlas VPN?

Atlas VPN ir arī neticami drošs, jo tas izmanto AES-256 šifrēšanu, izmanto drošus tuneļošanas protokolus, piemēram, WireGuard un IKEv2, un tam ir uzticama nepierakstīšanās politika.

Ja joprojām neesat pārliecināts, iepazīstieties ar mūsu padziļināto Atlas VPN pārskatu.

Plusi

 • 5 GB bezmaksas datu
 • Militārās klases šifrēšana
 • Datu aizsardzības pārkāpumu pārbaudītājs
 • Izsekošanas bloķētājs
 • Ne-logu politika

Mīnusi

 • Viens savienojums
 • Vidējais ātrums
 • Sīkdatne atrodas ASV

4. ExpressVPN – daudzpusīgs VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju

Vai ExpressVPN patiešām ir labs?
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet ExpressVPN, tagad 49% OFF no 1 gada plāna! 🔥

ExpressVPN ļauj vairāk nekā mēnesi bez maksas baudīt stabilu drošību un lielu ātrumu jūsu Android ierīcē. Izmantojiet 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju un apvienojiet to ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Izmantojot ExpressVPN, jūs saņemat pilnvērtīgu drošības komplektu. AES-256 šifrēšana padara jūsu tiešsaistes datplūsmu nepieejamu, un “izslēgšanas slēdža” funkcija aizsargā jūsu IP adresi pat tad, ja VPN savienojums pārtrūkst. Izmantojot sadalītā tuneļa funkciju, varat izslēgt lietotnes vai vietnes, kas netiks maršrutētas caur VPN savienojumu. Tikmēr draudu pārvaldnieks ir atbildīgs par izsekotāju un citu ļaunprātīgu darbību bloķēšanu.

Kādi ir ExpressVPN trūkumi?

Šis VPN ir padarījis straumēšanu jūsu Android ierīcē patīkamāku. Tas veiksmīgi atbloķē visas galvenās straumēšanas platformas, piemēram, Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+. Turklāt daudzie serveri 94 valstīs nodrošina, ka varat baudīt bez kavēšanās un piekļūt dažādām straumēšanas bibliotēkām.

Runājot par ātrumu, ExpressVPN izmanto pašu izveidotu Lightway tuneļošanas protokolu, kas garantē lielu ātrumu, neapdraudot jūsu drošību.

Ja jums ir vēl kādi aktuāli jautājumi, skatiet mūsu detalizēto ExpressVPN pārskatu.

Vai NordVPN ir labāks par ExpressVPN?

Plusi

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Lieliski piemērots straumēšanai
 • Funkcijām bagāta Android lietotne
 • Uzlabots tuneļošanas protokols

Mīnusi

 • Dārgi pēc izmēģinājuma beigām
 • Nav bezgalīgi brīvas versijas
 • Daudzas virtuālo serveru atrašanās vietas

5. CyberGhost – ģeogrāfiski daudzveidīgs Android VPN ar bezmaksas izmēģinājuma versiju

Vai CyberGhost var uzticēties?
Atrašanās vieta:Rumānija
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt CyberGhost VPN, tagad 83% OFF + 2 mēneši FREE 🔥

CyberGhost piedāvā 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju un 45 dienu naudas atmaksas garantiju pēc pakalpojuma reģistrēšanas jūsu Android ierīcē. Šis VPN pārspēj lielāko daļu tirgū pieejamo pakalpojumu sniedzēju attiecībā uz serveru parku un straumēšanu.

Izmantojot šo pakalpojumu, saņemat vairāk nekā 9700 serverus 91 valstī, tāpēc varat ne tikai izvairīties no pārpildītiem serveriem, bet arī baudīt globālo Netflix katalogu vai citus ģeogrāfiski ierobežotus straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Hulu.

Vai CyberGhost ir Krievijas uzņēmums?

Android lietotnei pievienotais WireGuard tunelis nodrošina lielu savienojuma ātrumu, neietekmējot jūsu drošību. Savukārt AES-256 šifrēšana nodrošina nepārspējamu aizsardzības slāni jūsu tiešsaistes datu plūsmai, un stingra nepierakstīšanās politika garantē pilnīgu anonimitāti.

Android lietotnei trūkst tikai vienas funkcijas, proti, automātiskās Wi-Fi aizsardzības. Tāpēc varat izmantot reklāmu bloķētāju un izvairīties no reklāmprogrammatūras vai citām ļaunprātīgām darbībām tiešsaistē. Vai pat izmantot CyberGhost piederošos NoSPY serverus, lai izvairītos no trešo pušu iejaukšanās.

Vēlaties uzzināt vairāk par šo VPN? Pārbaudiet mūsu CyberGhost pārskatu.

CyberGhost 2023

Plusi

 • Bezmaksas izmēģinājuma versija Android lietotājiem
 • Paplašināta naudas atmaksas garantija
 • Lēti cenu plāni
 • Atbloķē populāras straumēšanas vietnes
 • Ietver papildu drošības funkcijas

Mīnusi

 • Android lietotnei trūkst automātiskās Wi-Fi aizsardzības
 • Nav pilnīgi bezmaksas versija
 • Android lietotnē nav IKEv2 tuneļa

6. IPVanish – premium Android VPN variants bez riska

Vai IPVanish ir labs?
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥Gūt 72% OFF IPVanish!🔥

IPVanish ir funkcionāli bagāts premium klases VPN, kam ir atmaksas politika, kas darbojas kā lielisks bezmaksas izmēģinājums. Tam ir ļoti labi izstrādāta lietotne Android operētājsistēmai, un tas nodrošina jums neierobežotu datu apjomu.

Izmantojot IPVanish, jūs saņemat visaugstākā līmeņa datu aizsardzību ar AES-256 šifrēšanu un iespaidīgu ātrumu, pateicoties WireGuard protokolam. Turklāt aizsegšanas funkcija maskēs jūsu VPN lietojumu, un Android lietotnē iekļautā sadalītā tuneļošanas funkcija ļaus jums brīvi izvēlēties, kurām lietojumprogrammām jāizmanto VPN tunelis.

Vai IPVanish ir tikpat labs kā ExpressVPN?

Šis pakalpojumu sniedzējs var lepoties ar lielu vairāk nekā 2000 serveru parku 50 vietās, tāpēc jums nekad nebūs jāsaskaras ar pārpildītiem serveriem. Šis ir arī lielisks straumēšanas VPN, jo mums nebija problēmu ar Netflix un citu populāru straumēšanas vietņu globālo bibliotēku atbloķēšanu.

Kas vēl var uzlabot darījumu? Varbūt tas, ka ar vienu IPVanish abonementu jūs varat iegūt neierobežotu skaitu vienlaicīgu savienojumu. Tātad jūs varat redzēt, ka šī ir lieliska budžetam draudzīga alternatīva bezmaksas Android VPN.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu IPVanish pārskatu.

IPVanish

Plusi

 • Lieliski ātrumi
 • Labi darbojas ar straumēšanas platformām
 • Ne-logu politika
 • Neierobežoti savienojumi
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav bezmaksas versijas
 • Android nav izslēgšanas slēdža
 • Cenu pieaugums pēc gada

7. Ivacy VPN – uz drošību vērsts bezmaksas izmēģinājuma VPN

Vai Ivacy VPN ir labāks par PureVPN?
Atrašanās vieta:Singapūra
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥Gūt Ivacy VPN, tagad 90% OFF + dāvanu!🔥

Ivacy VPN ir bezmaksas un uzticams VPN risinājums ar plašu serveru sarakstu, no kuriem izvēlēties. Naudas atmaksas garantija nodrošina bezriska pieredzi, ļaujot jums baudīt uzticamu aizsardzību un datu drošību.

Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā vislabāko AES-256 bitu šifrēšanu, tāpēc jūsu dati ir droši un paslēpti. Turklāt Android lietotne piedāvā sadalītu tuneļošanu, vairāku portu un protokola izvēles funkcijas. Tā ir patiešām viegli lietojama, un tas varētu būt tāpēc, ka tā ir diezgan vienkārša versija, īpaši salīdzinājumā ar Windows versiju.

Kam pieder Ivacy?

Funkciju ziņā vieglā Android lietotne nav vienīgā lieta, kas jāņem vērā – Ivacy VPN nav drošākais un ātrākais WireGuard protokols, tāpēc varat pamanīt dažus ātruma kritumus. Runājot par straumēšanu, mums izdevās atbloķēt ASV Netflix bibliotēku, taču citās vietās bija grūtības.

Un tomēr, kā visu nepieciešamo bāzes pārklājumu VPN, Ivacy VPN ir lieliska iespēja. Jūs saņemat milzīgu 5700+ serveru floti 68 valstīs par ļoti zemu cenu un vienlaikus aptverat līdz pat 10 ierīcēm. Nav bezmaksas versijas, bet jūs varat izmēģināt šo lietotni ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu Ivacy VPN pārskatu.

Ivacy VPN

Plusi

 • Lieliska datu šifrēšana
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Milzīgs serveru parks
 • 10 vienlaicīgi savienojumi

Mīnusi

 • Nav bezmaksas izmēģinājuma
 • Nav WireGuard protokola
 • Grūtības ar dažādām straumēšanas vietņu bibliotēkām

8. Hotspot Shield VPN – drošs VPN ar naudas atmaksas garantiju

Vai Hotspot Shield VPN patiešām ir bezmaksas?
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Neierobežoti dati:500 MB dienā
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥Saglabāt līdz pat 40% OFF Hotspot Shield!🔥

Lai gan Hotspot Shield nav vispazīstamākais VPN pakalpojumu sniedzējs, tam ir savas priekšrocības attiecībā uz bezmaksas Android VPN. Tomēr vislabāk ir izvēlēties premium versiju, nevis bezmaksas versiju, jo bezmaksas versija ļauj tikai vienu savienojumu un ierobežo datu apjomu līdz 500 MB dienā.

Runājot par ātrumu, Hotspot Shield nodrošina iespēju izvēlēties starp Catapult Hydra un IKEv2 protokoliem, tāpēc ātrums ir diezgan labs bezmaksas plānam. Tomēr datu maksimālais apjoms neļauj pilnībā izmantot šo protokolu iespējas. Turklāt neviens no serveriem nav optimizēts P2P, taču arī torrentu izmantošana nav aizliegta.

Vai ir iespējams izsekot Hotspot Shield VPN?

Tāpat kā citos bezmaksas plānos, arī šeit funkcijas ir ierobežotākas. Jums ir pieejams izslēgšanas slēdzis, sadalīta tuneļošana un IP noplūdes novēršanas funkcijas. Tās nodrošina papildu drošību jūsu personas datiem. Turklāt jūsu informācijas šifrēšanai tiek izmantots AES-128-CBC šifrs, kas ir neizsekojams.

Lielākā problēma ar bezmaksas Android versiju ir tā, ka tā reģistrē dažus jūsu datus. Šis pakalpojumu sniedzējs atrodas vienā no Five-Eyes alianses valstīm, tāpēc jūsu dati var tikt apkopoti un saglabāti turpmākai lietošanai. Turklāt, izmantojot bezmaksas Android versiju, jūs saskarsieties ar reklāmām, kas var būt ļaunprātīgas un vērstas uz jūsu datu noplūdi.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu pilno pārskatu par Hotspot Shield.

Plusi

 • Bezmaksas Android versija
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Labs savienojuma ātrums
 • AES-256 šifrēšana
Vai NordVPN ir labāks par Hotspot Shield?

Mīnusi

 • Pārredzamības trūkums
 • Reģistrē dažus jūsu datus
 • Ierobežota protokola izvēle

9. Proton VPN – ātrs un drošs bezmaksas VPN

Vai Proton VPN ir uzticams?
Atrašanās vieta:Šveice
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥Gūstiet līdz pat 50% OFF Proton VPN!🔥

Proton VPN ir lieliska bezmaksas lietojumprogramma Android, kas piedāvā neierobežotu datu apjomu. Tas nozīmē, ka varēsiet pārlūkot tīmekli tik daudz, cik vēlaties, un jums nebūs jādomā, ko darīt, kad bezmaksas GB neizbēgami beigsies.

Taču tā nav vienīgā ProtonVPN bezmaksas Android versijas pievilcība. Atšķirībā no daudziem citiem bezmaksas VPN tas arī nerāda reklāmas. It kā tā radītāji justos īpaši dāsni un dāvāja mums rīku, kas palīdzēs mums palikt drošībā neatkarīgi no situācijas, neko neprasot pretī.

Tomēr paturiet prātā, ka bezmaksas versijai joprojām ir ierobežojumi. Jūs varēsiet izveidot savienojumu tikai ar 24 serveriem trīs valstīs. Tāpat ir mazāka iespēja atbloķēt Netflix un citas straumēšanas platformas.

Vai Proton VPN ir labāks par NordVPN?

Turklāt ātrums nebūs tik liels kā maksas versijā. Tas ir žēl, jo Proton VPN ir neticami ātrs, jo tā pilnais potenciāls reizēm ir tikai 6,5% ātruma samazinājums.

Pilnajai Android versijai ir arī sadalīta tuneļošana, alternatīva maršrutēšana un liela tuneļošanas protokolu izvēle, tostarp WireGuard.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu detalizēto Proton VPN pārskatu.

Plusi

 • Neierobežoti dati
 • AES-256 šifrēšana
 • OpenVPN protokols
 • Pienācīgi ātrumi

Mīnusi

 • Vidējs ātrums bezmaksas lietotājiem
 • Bezmaksas lietotne var nedarboties ar Netflix
 • Viens savienojums

10. Hide.me VPN – auditēts bezmaksas VPN Android ierīcēm

Vai hide.me VPN ir uzticams?
Atrašanās vieta:Malaizija
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Hide Me VPN 75% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Vai esat gatavi vēl vienai labai Android drošības iespējai? Jūs iepazīsieties ar Hide.me, nelielu Malaizijas VPN pakalpojumu sniedzēju ar dāsnu bezmaksas versiju tiem, kuri vēl nevēlas maksāt par VPN.

Lejupielādējiet Hide.me bezmaksas versiju, un jūs saņemsiet 10 GB datu mēnesī, četras vietas, no kurām izvēlēties (Vācija, Kanāda, Nīderlande, ASV), un jums nebūs ātruma slāpēšanas, kas parasti ir viena no lielākajām bezmaksas VPN problēmām.

Vai hide.me VPN ir pilnīgi bezmaksas?

Turklāt visas bezmaksas vietas atbalsta P2P savienojumus – par šo funkciju parasti ir jāmaksā. Lai izmantotu šo rīku, jums nav arī jāreģistrē konts, kas ir lieliski anonīmi. Un – jūs saņemat sadalītu tuneļošanu un izslēgšanas slēdzi bez maksas!

Tomēr, ja vēlaties izmantot WireGuard operētājsistēmā Android, jums būs jāmaksā par abonementu. Pretējā gadījumā jūs izmantosiet IKEv2 un OpenVPN.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu pilno Hide.me VPN pārskatu.

Vai hide.me VPN pārdod jūsu datus?

Plusi

 • 10 GB datu mēnesī
 • 4 serveru atrašanās vietas
 • Sadalīta tuneļošana

Mīnusi

 • WireGuard bezmaksas versijā nav
 • Pamata lietotāja saskarne
 • Bezmaksas versija var nedarboties ar Netflix

Kā mēs testējām šos bezmaksas Android VPN

Kā mēs pārbaudījām šos Android bezmaksas VPN

Ne katrs bezmaksas Android VPN ir pelnījis būt šajā sarakstā. Zemāk es uzrakstīju kritērijus, kurus es izmantoju, lai izvēlētos labāko no labākajiem:

 • Drošība. Pirmkārt un galvenokārt, augsts drošības līmenis ir vissvarīgākais jebkura VPN aspekts. Kvalitatīvam Android VPN ir jāīsteno AES-256 šifrēšana, lai nosūtītos datus nebūtu iespējams atšifrēt. Tāpat labam VPN ir jāīsteno jaunākie un drošākie tuneļošanas protokoli, piemēram, WireGuard (vai tā modifikācija), OpenVPN vai IKEv2.
 • Reģistrācijas politika. Labas reputācijas VPN būs uzticama reģistrēšanas politika, kas nosaka, ka netiks vākti nekādi personas dati. Vislabāk, ja šo politiku pārbauda trešā persona, lai jūs varētu pārliecināties par tās patiesumu.
 • Datu maksimālais apjoms. Ja iegādājaties VPN, visticamāk, to izmantosiet bieži. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt pienācīgu datu maksimālo apjomu – vismaz 10 GB. Vēl labāk, ja bezmaksas VPN Android operētājsistēmai piedāvā neierobežotu datu apjomu.
Kā savā tālrunī iestatīt bezmaksas Android VPN?
 • Ātrums. Mēs testējam katra VPN ātrumu un iekļaujam tikai tos rīkus, kas pārāk netraucē jūsu interneta savienojumu. Paturiet prātā, ka daži bezmaksas VPN ierobežo savienojuma ātrumu, tāpēc ir svarīgi atrast tādu, kas to neierobežo.
 • Funkcijas. Pat tad, ja izmantojat bezmaksas pakalpojumu, jums var būt nepieciešamas noteiktas funkcijas, kas var būt ļoti noderīgas ikdienas darbībās. Piemēram, sadalīta tuneļošana vai izslēgšanas slēdzis.
Vai ir lietderīgi Android operētājsistēmā dzēst kešatmiņu?

Kā savā tālrunī iestatīt bezmaksas Android VPN?

VPN iestatīšana Android ierīcē ir vēl vienkāršāka nekā datora ierīcē. Ja esat kādreiz lejupielādējis lietojumprogrammu, jūs arī zināt, kā instalēt VPN. Tomēr, ja joprojām neesat pārliecināts, kā to izdarīt, varat sekot tālāk sniegtajiem soļiem (kā piemēru izmantoju NordVPN):

Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami
 1. Dodieties uz Google Play, sameklējiet izvēlēto VPN, noklikšķiniet uz Instalēt un pēc tam Atvērt.
 2. Noklikšķiniet uz Reģistrēties vai Izveidot jaunu kontu.
 3. Ja izmantojat pilnīgi bezmaksas VPN, tas ir viss. Ja esat izvēlējies premium klases VPN bezmaksas izmēģinājuma versiju, tad sāciet bezmaksas izmēģinājuma versiju.
 4. Izvēlieties vēlamo serveri un izveidojiet savienojumu ar to.

Labāko bezmaksas Android VPN salīdzinājums

Bezmaksas VPN operētājsistēmai Android, no kuriem jāizvairās

Ja neesat noskaņots lasīt iepriekš sniegtos īsos VPN pārskatus, tā vietā aplūkojiet šo tabulu. Šeit es uzskaitīju svarīgākos katra Android bezmaksas VPN aspektus, ļaujot jums vieglāk izvēlēties perfektu rīku.

NordVPNSurfsharkAtlasVPNExpressVPNCyberGhostIPVanishHotspot ShieldProton VPNHide.me VPN
Zīmols
Vērtējums4.9★★★★★4.7★★★★★4.6★★★★★4.3★★★★☆4.2★★★★☆4.5★★★★★3.5★★★★☆4.0★★★★☆3.5★★★★☆
PārskatsNordVPN pārskatsSurfshark VPN pārskatsAtlas VPN pārskatsExpressVPN pārskatsCyberGhost VPN pārskatsIPVanish pārskatsHotspot Shield VPN pārskatsProton VPN pārskatsHide.me VPN pārskats
Bezmaksas izmēģinājumsJā, 7 dienasJā, 7 dienasJā, neierobežotsJā, 7 dienasJā, 7 dienasJā, 500 MB/dienāJā, neierobežotsJā, 10 GB/mēnesī
Cena (zemākā cena mēnesī)3,29 USD/mēnesī2,30 dolāra/mēnesī1,82 USD/mēnesī$6,67/mēnesī2,19 dolāra/mēnesī3,33 USD/mēnesī7,99 $/mēnesī4,99 $/mēnesī2,43 dolāri mēnesī
StraumēšanaNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ un citi pakalpojumiNetflix, Disney+, Amazon Prime Video un citi pakalpojumiNetflix, BBC iPlayer, YouTubeNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+Netflix, BBC iPlayer, YouTube, Disney+ un citi pakalpojumiNetflix, BBC iPlayer, YouTubeNetflix, BBC iPlayer, YouTube, HBO Max, Disney+Netflix, BBC iPlayer, Youtube un citi pakalpojumi
MežizstrādeNav žurnālu, neatkarīgu revīziju divreiz veica PwC.Nav žurnālu, nav auditētsNav žurnālu, nav auditētsNav žurnālu, neatkarīgu revīziju veic Cure53Neatkarīgi revidētsNav žurnālu, neatkarīgi revidē LeviathanUztur žurnālusNav žurnālu, neatkarīgi auditē SecuritumNeatkarīgi revidēts
ServeriVairāk nekā 5500 serveru 60 valstīsVairāk nekā 3200 serveru 100 valstīsVairāk nekā 750 serveru 38 valstīsVairāk nekā 3000 serveru 94 valstīs9700+ serveru 91+ valstīsVairāk nekā 2000 serveru 50 valstīsVairāk nekā 3200 serveru vairāk nekā 80 valstīsVairāk nekā 1800 serveru 66 valstīsVairāk nekā 2000 serveru vairāk nekā 46 valstīs
Vienlaicīgie savienojumi6NeierobežotsNeierobežots57Neierobežotslīdz 51010
ValstsPanamaNīderlande (daļa no 9-Eyes)Amerikas Savienotās Valstis (daļa no 5-Eyes)Britu Virdžīnu salasRumānijaAmerikas Savienotās Valstis (daļa no 5-Eyes)Amerikas Savienotās ValstisŠveiceMalaizija
Vislabāk piemērotsStraumēšana, torrentu pārsūtīšana, drošībaStraumēšana, torrentu pārsūtīšana, drošībaStraumēšana, torrentu pārsūtīšana, drošībaStraumēšana, pārlūkošana, drošībaStraumēšana, torrentu pārsūtīšana, drošībaStraumēšana, torrentu pārsūtīšana, drošībaStraumēšana, torrentu pārsūtīšana, drošībaTorrentošana, drošībaStraumēšana, straumēšana

Uzvarētājs

Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami

Bezmaksas VPN operētājsistēmai Android

Lai gan ir ļoti vilinoši lejupielādēt pašu pirmo bezmaksas VPN, kas gadās Google Play (īpaši tad, ja skatāms Netflix seriāls), tā nav laba ideja. Lūk, kāpēc:

 • Ļaunprātīgas reklāmas. Daži bezmaksas VPN parāda daudz reklāmu, lai nopelnītu naudu. Diemžēl tas ir ne tikai kaitinoši, bet arī bīstami. Tas ir tāpēc, ka bezmaksas VPN un citas bezmaksas programmas ļauj rādīt ļaunprātīgas reklāmas un uznirstošos logus, neraizējoties par lietotāja drošību. Tās var instalēt jūsu Android sistēmā visdažādākās ļaunprātīgās programmatūras.
 • Izsekošanas ierīces. Lai gan VPN ir paredzēts padarīt jūs anonīmu, neuzticams VPN var darīt pretējo. Bezmaksas lietotne, visticamāk, instalēs jūsu sistēmā izsekotājus, tādējādi uzraugot jūsu atrašanās vietu, meklēšanas vaicājumus un citu personisko informāciju.
 • Pārdošanas dati. Lai gan cienījami VPN nepārdod jūsu datus valdībai, pateicoties auditētai nepierakstīšanās politikai, nejauši izvēlēts bezmaksas VPN var nebūt tik godprātīgs. Īpaši bīstami ir izmantot bezmaksas VPN tādās valstīs kā Ķīna, kur jebkāda informācija par jums potenciāli var tikt ieslodzīta cietumā.
 • Novecojusi programmatūra. Kiberdrošības jomā ir ļoti svarīgi izmantot jaunākās tehnoloģijas. Diemžēl bezmaksas VPN pakalpojumi bieži izmanto novecojušus (un nedrošus) tuneļošanas protokolus, kas ir pakļauti kiberuzbrukumiem.
Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami

Izmēģiniet augstākās klases NordVPN pakalpojumu bez maksas

Premium klases VPN ir bezriska risinājums, kas jums nodrošinās pilnīgu drošību un mieru. NordVPN ir labākā bezmaksas VPN alternatīva, kas piedāvā augstākās drošības garantijas un lieliskas papildu funkcijas.

Ja joprojām vēlaties izmantot bezmaksas rīku, meklējiet bezmaksas VPN, kas piedāvā arī maksas versiju. Šādā veidā jūs zināsiet, ka pakalpojums pelna naudu no pārdošanas, nevis nodarbojas ar negodīgu uzņēmējdarbību. Turklāt jūs varēsiet uzlabot savu rīku uz labāku versiju.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu detalizēto ceļvedi par maksas un bezmaksas VPN.

Izmēģiniet augstākās klases NordVPN pakalpojumu bez maksas

Bezmaksas Android VPN, no kuriem jāizvairās

Ir ne tikai svarīgi zināt, kādus bezmaksas VPN Android operētājsistēmai izvēlēties, bet arī jāzina, no kādiem VPN jāizvairās. Zemāk redzēsiet dažus no pazīstamākajiem bezmaksas VPN, kurus nevajadzētu instalēt savā mobilajā (vai jebkurā citā) ierīcē.

 • Opera VPN. Opera VPN ir pieejams bez maksas kopā ar Opera pārlūkprogrammu. Tomēr, lai gan ir vilinoši to izmantot, iesaku to nedarīt. Tas ir tāpēc, ka Opera privātuma politika ir diezgan apšaubāma, un jūs nevarat zināt, kur jūsu dati nonāks. Turklāt tā neļauj jums izvēlēties konkrētu valsti, bet tikai vienu no trim kontinentiem.
 • Betternet VPN. Lai gan Betternet ir viens no populārākajiem bezmaksas VPN Android operētājsistēmai, no tā labāk izvairīties. Tas ir tāpēc, ka jūsu drošība var tikt apdraudēta, jo nav izslēgšanas slēdža, DNS noplūdes un diezgan sliktas reģistrēšanas politikas dēļ.
 • iNinja VPN. Neraugoties uz nosaukumu, iNinja VPN neļaus jums internetā justies kā nindzēm. Tas vienkārši apkopo pārāk daudz datu par saviem lietotājiem, tostarp darbības žurnālus, savienojumu laika zīmogus un citu personisko informāciju.
Bezmaksas Android VPN, no kuriem jāizvairās

Videopārskats: bezmaksas VPN operētājsistēmai Android

Secinājums

Lai gan bezmaksas VPN ir ar ierobežojumiem, tomēr ir labāk to iegādāties, nekā atstāt savu Android bez aizsardzības. Bezmaksas rīks joprojām nodrošinās jums daudz datu, dažas populāras vietas, ar kurām var izveidot savienojumu, un dažas drošības funkcijas, piemēram, izslēgšanas slēdzi un AES-256 šifrēšanu.

Videopārskats: bezmaksas VPN operētājsistēmai Android

Tomēr, ja vēlaties vairāk ērtību, nedomājot par to, cik daudz datu jau esat izmantojuši, iesaku ieguldīt līdzekļus kādā maksas Android VPN. Šādam VPN ne tikai nebūs nekādu ierobežojumu – tas piedāvās arī dažas patiešām uzlabotas funkcijas, piemēram, aizsegtus serverus vai aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem