Kā atbloķēt YouTube un skatīties savā valstī bloķētus videoklipus?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kās valstīs ir aizliegts YouTube?

YouTube ir bloķēts šādās valstīs: Eritreja, Irāna, Dienvidsudāna, Ķīna, Sīrija, Tadžikistāna, Turkmenistāna, Dienvidsudāna, Sudāna, Sīrija, Ziemeļkoreja, Tadžikistāna, Turkmenistāna.

Kā atbloķēt YouTube, ja to ir bloķējis administrators?

Lai apietu tīkla ugunsmūri, izmantojiet VPN. Ņemiet vērā, ka tas darbojas tikai tad, ja tīkla administrators nav bloķējis VPN.
Izmantojiet starpniekserveri, lai apietu administratora melno sarakstu. Tomēr paturiet prātā, ka administratori varēs redzēt, ko esat skatījies.

Vai YouTube atbloķēšana ir droša?

Jā. Ja izmantojat VPN, YouTube atbloķēšana būtu pilnīgi droša. VPN ne tikai atbloķēs jebkuru YouTube videoklipu, bet arī šifrēs visu, ko darāt, lai jūs varētu palikt anonīms un saglabāt savu darbību privātumu. Tādējādi tas ne tikai pasargās jūs no hakeriem un citiem trešo pušu izspiegošanas, bet arī nodrošinās, ka jūsu skolas vai darba administratori neredzēs, ko jūs darāt, un jūs būsiet brīvs no valdības uzraudzības.

Kāpēc daži YouTube videoklipi jums nav redi?

Daži YouTube videoklipi ir ierobežoti, jo tajos ir saturs, kas jutīgs pret vecuma ierobežojumiem. Tāpēc jums jāpiesakās savā personīgajā kontā un jāmeklē videoklips, kuru vēlaties skatīties.

Daži YouTube videoklipi licencēšanas tiesību vai cenzūras dēļ ir pieejami tikai atsevišķos reģionos. Tāpat daudzas skolas un biroji ir bloķējuši YouTube, lai novērstu skolēnu un darbinieku bezdarbību. Tas nav godīgi!

Labākie reklāmu bloķētāji Twitch

Par laimi, ir pieejama palīdzība. Šajā rokasgrāmatā esam apkopojuši daudz padomus un trikus, kas palīdzēs jums atbloķēt YouTube un skatīties vēlamo video saturu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties skatīties YouTube, izmantojot VPN, starpniekserveri vai ko citu – mēs esam par jums parūpējušies! Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par YouTube atbloķēšanu.

Kā atbloķēt YouTube

Kā atbloķēt YouTube videoklipus savā valstī – vienkāršs veids

Efektīvākais un uzticamākais veids, kā skatīties aizliegtus YouTube videoklipus, ir izmantot VPN. Virtuālais privātais tīkls apmuļķos YouTube, mainot jūsu vietējo IP adresi. Tas liks pieņemt, ka videoklipu skatāties no citas valsts. Tādējādi jums būs ne tikai drošs tīkls, bet arī piekļuve vēlamajam saturam.

Kā skatīties bloķētu YouTube
 1. Iegādājieties uzticamu VPN. Mēs iesakām NordVPN, kas ir pasaules VPN pakalpojumu līderis.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni.
 3. Savienojums ar serveri pareizajā reģionā. VPN darbojas, slēpjot datora IP adresi. Tas tiek darīts, novirzot interneta datplūsmu caur citu reģionu, kas ļauj datorā skatīties bloķētu vai ierobežotu saturu. Tomēr, ja VPN maršrutē datplūsmu caur reģionu, kurā nav iespējams piekļūt YouTube videoklipam, kuru mēģināt skatīties, jūs nevarēsiet tam piekļūt. Par laimi, lielākā daļa VPN ļauj jums izvēlēties, caur kādu reģionu vēlaties, lai jūsu datplūsma tiktu maršrutēta. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, aplūkojiet mūsu ērto ceļvedi par to, kā mainīt VPN atrašanās vietu.
Kā atbloķēt YouTube videoklipus
 1. Pārliecinieties, ka jūsu datplūsma tiek maršrutēta, izmantojot VPN. Atveriet VPN programmu un pārslēdziet to, lai pārliecinātos, ka VPN ir aktivizēts pašreizējam interneta savienojumam.
 2. Dodieties uz vietniYouTube un atrodiet videoklipu, kuru vēlaties atbloķēt. Atveriet YouTube programmu vai dodieties uz www.youtube.com un meklējiet ierobežoto videoklipu, kuru vēlaties skatīties. Kamēr vien vēlamais videoklips nav bloķēts jūsu VPN reģionālajā atrašanās vietā, jums vajadzētu bez grūtībām atrast meklēto videoklipu vai kanālu. Ja kāda iemesla dēļ nevarat atrast meklēto saturu, mēģiniet mainīt informāciju par valsti un atsvaidzināt lapu vēlreiz.
 3. Noklikšķiniet uz videoklipa, kuru vēlaties skatīties. Ja videoklips ir atļauts jūsu VPN reģionā, videoklipam jāsāk atskaņot. Ja tas nenotiek, iespējams, ir jāpārbauda VPN reģionālie iestatījumi.

VPN YouTube: svarīgākās funkcijas

Ja vēlaties izmantot VPN, lai atbloķētu YouTube videoklipus, ir dažas patiešām svarīgas funkcijas, tostarp:

YouTube VPN
 • VPN ātrums: lai YouTube videoklipi būtu vienmērīgi straumēti, ir nepieciešams liels ātrums, tāpēc ir svarīgi izvēlēties ātru VPN.
 • Drošības akreditācijas: Īpaši tad, ja atrodaties valstī, kurā ir aizliegts YouTube, jums ir nepieciešams VPN, kas aizsargā jūsu identitāti tiešsaistē.
 • Tā atbalstītā aparatūra: Ja vēlaties skatīties atbloķētus YouTube videoklipus mobilajā tālrunī, viedajā televizorā, straumēšanas palīgierīcē vai spēļu konsolē, pārliecinieties, vai esat izvēlējies VPN, kas darbojas ierīcēs, kuras plānojat izmantot.
 • VPN reputācija: VPN reputācija: vienmēr ir svarīgi izvēlēties VPN, kam ir laba reputācija un stabils klientu atbalsts, ja jums rodas problēmas.
Kā atbloķēt YouTube skolā vai darbā

Kā atbloķēt YouTube skolā vai darbā?

Ja jūsu skolā vai darbavietā ir bloķēti YouTube videoklipi, labākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot VPN, lai atbloķētu ierobežoto saturu. Vienkārši sekojiet soli pa solim iepriekš sniegtajiem norādījumiem, kas jums pastāstīs, kā to izdarīt. Tomēr, ja jūsu skolas vai biroja administrācijas komanda ir bloķējusi YouTube videoklipus, dažkārt var rasties grūtības arī ar VPN.

1. YouTube atbloķēšana ar starpniekservera palīdzību

Proxy serveris darbojas līdzīgi kā VPN, jo maršrutē datplūsmu caur serveri, lai radītu iespaidu, ka atrodaties citā vietā. Tas ļauj apiet ugunsmūrus un ģeogrāfiskos satura ierobežojumus.

 YouTube atbloķēšana ar starpniekservera palīdzību

Tomēr atšķirībā no VPN vairums starpniekservera serveru nešifrē jūsu datus, tāpēc tie nav tik droši. Tas nozīmē, ka kāds var izspiegot jūsu darbības tiešsaistē. Un jūs būsiet neaizsargātāks pret datu uzlaušanu un citiem tiešsaistes apdraudējumiem.

Taču, ja vēlaties tikai skatīties dažus YouTube videoklipus ar ierobežotiem reģionālajiem ierobežojumiem, proxy serveris noteikti ir vienkāršs veids, kā to izdarīt.

Ir trīs galvenie starpniekserveru veidi:

 • Tīmekļa starpniekserveri
 • Pārlūkprogrammas papildinājumi
 • SOCKS starpniekserveri, kurus varat manuāli iestatīt savā pārlūkprogrammā.

Ir daudz proxy vietņu, kuras ir viegli izmantot. Patiesībā proxy servera izmantošana YouTube atbloķēšanai ir viena no vienkāršākajām metodēm, lai gan, kā jau minējām, tā nav visdrošākā.

YouTube atbloķēšana, izmantojot pārlūkprogrammas paplašinājumus

2. YouTube atbloķēšana, izmantojot pārlūkprogrammas paplašinājumus

Vēl viens ļoti vienkāršs un viegls veids, kā atbloķēt YouTube videoklipus, ir izmantot pārlūkprogrammas paplašinājumu, piemēram, Unblocker for YouTube. Vienkārši lejupielādējiet pārlūkprogrammas paplašinājumu un izmantojiet to, lai skatītos aizliegtos YouTube videoklipus.

3. Lejupielādējiet YouTube videoklipus tieši

Ir daudz vietņu, kas palīdz lejupielādēt YouTube videoklipus, lai varētu skatīties konkrētu videoklipu bezsaistē. Protams, tas prasa zināmu plānošanu, jo jums iepriekš jāizlemj, ko vēlaties skatīties.

Kāpēc tiek bloķēti YouTube videoklipi?

Kāpēc tiek bloķēti YouTube videoklipi?

Ir vairāki iemesli, kāpēc YouTube videoklipi var tikt bloķēti, tostarp:

 • apraides tiesību ierobežojumi, kas var nozīmēt, ka video nav pieejams jūsu reģionā. Parasti tas notiek tāpēc, ka organizācijai nav atļaujas pārraidīt video saturu jūsu valstī.
 • Tīkls ir bloķējis YouTube, jo skolas vai darba administratori ir pievienojuši YouTube savam melnajam sarakstam.
 • Videoklipa atskaņošanu datorā var kavēt tehniskas problēmas.
 • Video īpašnieki ir noteikuši satura ierobežojumus, tādējādi neļaujot to atskaņot jūsu reģionā.
 • Valsts cenzūra, ko izveidojusi valdība, lai liegtu ikvienam valstī piekļūt noteiktiem videoklipiem vai YouTube vietnei un lietotnei.
bloķēts YouTube

Cik droši ir bezmaksas YouTube atbloķētāji?

Bezmaksas YouTube atbloķētāji ir vienkāršs un viegls veids, kā piekļūt bloķētajam YouTube saturam. Taču tie ne vienmēr ir drošs veids, kā to izdarīt. Daži no tiem ir ļoti ēnaini, un neviens no tiem nenodrošina nekāda veida anonimitāti. Tāpēc bezmaksas YouTube atbloķēšanas rīku izmantošana var nebūt lietderīga, ja jūs uztrauc drošība, jo īpaši, ja mēģināt piekļūt saturam valstī, kurā valdība stingri bloķē YouTube.

Lai drošāk atbloķētu YouTube videoklipus, iesakām izmantot VPN. Bet, ja vēlaties tikai reizēm noskatīties video, kas nav pieejami jūsu reģionā, labs risinājums varētu būt bezmaksas YouTube atbloķētājs.

bezmaksas YouTube atbloķētāji

Vai YouTube atbloķēšana ir likumīga?

Tas ir atkarīgs no jūsu atrašanās vietas. Apiet skolas vai darbavietas izveidoto tīkla ugunsmūri nav nelikumīgi, lai gan par to var rasties nepatikšanas. Taču atkarībā no valsts, kurā atrodaties, piekļuve reģionāli ierobežotas pieejamības videoklipiem, kas ir bloķēti valsts cenzūras dēļ, var tikt uzskatīta par nelikumīgu.

Lai kāds būtu iemesls, kāpēc vēlaties atbloķēt YouTube, ir saprātīgi izmantot VPN, lai saglabātu savu tiešsaistes identitāti un darbību privātumu. Tāpēc tas ir viens no mūsu uzticamākajiem veidiem, kā atbloķēt YouTube saturu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem