Labākie Safari reklāmu bloķētāji 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai Safari darbojas reklāmu bloķētāji?

Jā, vairāki labi reklāmu bloķētāji ļoti labi darbojas ar Safari pārlūkprogrammu. Piemēram, NordVPN Threat Protection ir saderīgs ar Safari pārlūkprogrammu un uzrāda lieliskus reklāmas bloķēšanas rezultātus. Pārbaudiet mūsu labāko Safari reklāmu bloķētāju sarakstu.

Kādu reklāmu bloķētāju iesaka Apple?

Apple Safari pārlūkprogrammā ir ieviesta satura bloķēšanas funkcija. Tomēr tā var bloķēt dažus uznirstošos logus, atstājot reklāmas, izsekotājus un cita veida saturu. Lai nodrošinātu lielisku pārlūkošanas pieredzi, iesakām apsvērt mūsu sarakstā iekļautos pakalpojumu sniedzējus, kas iekļauti pēc plašas testēšanas.

Kā Safari atspējot reklāmu bloķētāju?

Lai atspējotu satura bloķētāju, palaidiet Safari un atveriet sadaļu “Preferences”. Pēc tam atveriet cilni “Tīmekļa vietnes” un sānjoslā izvēlieties iespēju “Satura bloķētāji”. Šeit varat atspējot satura bloķēšanu kādai konkrētai vietnei vai visām vietnēm, izvēloties “apmeklējot citas vietnes” un noklikšķinot uz opcijas “izslēgts”.

Iznirstošie logi, uznirstošie logi un datu izsekošanas tehnoloģija ir ierasta tiešsaistes reklāmas uzņēmējdarbības prakse. Šīs uzbāzīgās reklāmas, kas radītas, lai piesaistītu jūsu uzmanību, ir tikai kaitinošas. Ja esat noguris no reklāmdevējiem, kas iebrūk jūsu uzmanības laukā, ir pienācis laiks iegādāties reklāmu bloķētāju Safari pārlūkprogrammai.

Ir daudz labu iemeslu, lai izmantotu Safari reklāmu bloķētāju. Pirmkārt un galvenokārt, ekrāna priekšā vairs netiks rādītas reklāmas. Jūs pat varat pamanīt, ka palielināsies ar reklāmām pārblīvēto vietņu ielādes ātrums. Turklāt varēsiet uzreiz skatīties videoklipus bez reklāmu pārtraukumiem. Ak, un tie uzmācīgie sīkfailu paziņojumi? Reklāmu bloķētāji noņems arī tos.

Kāds ir labākais Safari AdBlocker?

Bet kā izvēlēties labāko Safari reklāmu bloķētāju? Mēs veicām plašus reklāmu bloķētāju testus, lai jums tas nebūtu jādara. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu rezultātus!

Top 5 labākie Safari reklāmu bloķētāji 2023. gadam

 1. NordVPN Threat Protection – kopumā labākais Safari reklāmu bloķētājs
 2. Kopējais Adblock – labākais Safari reklāmu bloķētājs operētājsistēmai iOS
 3. Surfshark Cleanweb – lielisks reklāmu bloķētājs un VPN duets
 4. Atlas VPN SafeBrowse – budžetam draudzīgs Safari reklāmu bloķētājs
 5. Proton VPN NetShield – labs reklāmu bloķētājs ar vairākiem aizsardzības slāņiem

Ko meklēt labākajā Safari reklāmu bloķētājā?

Kāds ir drošākais Safari AdBlocker?

Tirgū ir pieejami dažādi reklāmu bloķētāji. Taču ir svarīgi izvēlēties tādu reklāmu bloķētāju, kas labi darbojas ar Safari pārlūkprogrammu un efektīvi bloķē nevēlamu saturu.

Šeit ir daži aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties reklāmu bloķētāju:

 • Bloķēšanas funkcijas. Vienkāršs reklāmu bloķētājs var viegli apstrādāt reklāmas un izsekotājus. Taču lielisks reklāmu bloķētājs atklāj arī uznirstošos logus, sīkfailu piekrišanas paziņojumus un viltus tuvplānus, tādējādi ievērojami uzlabojot pārlūkošanas pieredzi. Jo vairāk uzmācīgu reklāmu satura veidu pakalpojumu sniedzējs novērš, jo labāk būsiet aizsargāts.
 • Savietojamība. Labākais Safari reklāmu bloķētājs ir tas, kas nodrošina vislabāko saderību. Ir svarīgi novērtēt, vai Safari reklāmu bloķētājs piedāvā vienmērīgu integrāciju, vai to ir viegli iestatīt un vai tas nodrošina biežus atjauninājumus.
 • Pielāgošana. Izmantojot efektīvu pielāgošanu, jums būs lielāka iespēja kontrolēt konfidencialitātes iestatījumus. Pielāgošana nodrošina, ka programmatūra bloķē visu, izņemot to, ko vēlaties redzēt, – vai tās būtu YouTube reklāmas, kas palīdz atbalstīt jūsu iecienītākos autorus, vai sociālo tīklu paziņojumi.
Vai Safari ir pieejami reklāmu bloķētāji?
 • Papildu funkcijas. Daži pakalpojumu sniedzēji piedāvā papildu funkcijas par līdzīgu cenu kā konkurenti. Kāpēc gan neizvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas papildus reklāmu bloķēšanas funkcijai piedāvā VPN, ļaunprātīgu programmatūru un ļaunprātīgu vietņu atklāšanu?
 • Cena. Reklāmu bloķētājam vajadzētu būt naudas vērtam. Apsveriet vērtību, ko iegūsiet par pirkumu. Vai pakalpojumu sniedzējs piedāvā dažādas bloķēšanas iespējas? Vai tas ietver VPN? Šīs funkcijas var būt par nedaudz augstāku cenu, taču tās ievērojami uzlabos jūsu pārlūkošanas pieredzi.

Labākie Safari reklāmu bloķētāji – mūsu detalizēts saraksts:

Kāds ir labākais reklāmu bloķētājs Mac operētājsistēmai?

Reklāmu pārpilnība ir kaitinoša, tāpēc reklāmu bloķētājs var uzlabot pārlūkošanas pieredzi. Ja jums ir nepieciešama palīdzība, lai atrastu Safari reklāmu bloķētāju, mūsu saraksts jums palīdzēs. Mēs analizējām duci pakalpojumu sniedzēju, pamatojoties uz testēšanas rezultātiem, cenām, funkcijām un citiem kritērijiem. Apskatīsim mūsu labākos izvēli.

1. NordVPN Threat Protection – kopumā labākais Safari reklāmu bloķētājs

Vai Nord VPN bloķēs reklāmas?
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
Atbalstītās platformas:Windows, macOS, Linux, Android, iOS, Chrome, Firefox, Safari, Brave, Opera un Edge
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, ceļveži un raksti, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥Saņemiet NordVPN Threat Protection, tagad 54% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!🔥

Ja meklējat vislabāko Safari reklāmu bloķētāju tirgū, vairs nemeklējiet – NordVPN Threat Protection jums to nodrošinās. Tas efektīvi novērš trešo pušu sīkfailus, uznirstošos logus, ļaunprātīgus banerus, ļaunprātīgu programmatūru un automātiskās video reklāmas no jūsu redzesloka.

Reklāmu bloķētājs Threat Protection, kas ir pazīstams ar savu efektivitāti un uzticamību, ir iekļauts pilnā NordVPN komplektā, tostarp ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas funkciju. Par vienu cenu jūs saņemat galīgo komplektu ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai uzturētu patīkamu un īpaši drošu pārlūkošanas pieredzi.

Funkcijas. NordVPN ir daudzfunkcionāls pakalpojumu sniedzējs, tāpēc tā aizsardzība pret draudiem ir aprīkota ar pilnvērtīgu drošību. Tas ne tikai bloķēs reklāmas jūsu Safari pārlūkprogrammā, bet rīks arī aizsargās no ļaunprātīgām vietnēm un skenēs jūsu ierīcē esošos inficētos failus.

Vai NordVPN bloķē reklāmas iOS operētājsistēmā?

Turklāt aizsardzības funkcijas ir pielāgojamas. Lietotāji var pilnībā kontrolēt rīku, atspējot jebkuru funkciju, piemēram, DNS filtrēšanu vai tīmekļa meklētājus. Turklāt lietotāji var sekot līdzi iepriekšējiem incidentiem, izmantojot 7 dienu kopsavilkumu par visiem inficētajiem failiem, bloķētajām reklāmām, izsekotājiem un citiem apdraudējumiem.

Testa rezultāti. Safari pārlūkprogrammā veiktā Draudu aizsardzības testa rezultāti ir spīdoši. Reklāmu bloķētājs nepalaida garām nevienu automātiskās atskaņošanas reklāmu pakalpojumā YouTube un efektīvi bloķēja Facebook izsekotājus. Mūs patīkami pārsteidza testa Can you block it rezultāti – NordVPN Threat Protection uzrādīja ārkārtīgi labus rezultātus. Tā nav bloķējusi tikai tiešās saites reklāmu. Tikmēr AdBlock Tester novērtēja Threat Protection ar 92/100 punktiem.

Cenu noteikšana. Reklāmu bloķētāju Threat Protection varat izmēģināt, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Kad esat gatavs uzņemties saistības, varat saņemt reklāmu bloķētāju ar katru NordVPN plānu. Cenas sākas no 2,29 dolāriem mēnesī. Ja vēlāk pārdomāsiet, saņemsiet 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Vai vietnes var noteikt NordVPN?

Plusi

 • Lieliski testu rezultāti
 • URL apgriešanas funkcija
 • Ātrāk ielādē lapas
 • Bloķē ļaunprātīgas vietnes
 • Papildu drošība ar VPN
 • DNS bloķēšana
 • Bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versija
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav baltā saraksta

2. Total Adblock – labākais Safari reklāmu bloķētājs iOS operētājsistēmai

Vai kopējais adblock ir 100% bezmaksas?
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
Atbalstītās platformas:Android, iOS, Chrome, Firefox, Safari, Opera un Edge
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, ceļveži un raksti, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥Dabūt 75% OFF Kopā Adblock!🔥

Total Adblock ir lielisks rīks, lai aizsargātu jūsu privātumu tiešsaistē un saglabātu lielisku pārlūkošanas pieredzi. Reklāmu bloķētājs efektīvi bloķē trešo pušu izsekotājus, banerus, video reklāmas un uznirstošos logus Safari pārlūkprogrammā..

Ja vēlaties vēl vairāk uzlabot aizsardzību, varat iegādāties Total Adblock kopā ar TotalAV Total Security komplektu. Šādā veidā jūs aizsargāsiet gan pārlūkprogrammu, gan ierīci.

Vai kopējais Adblock ir patiešām labs?

Funkcijas. TotalAdblock ievērojamākā funkcija ir skriptu bloķēšana. Tā bloķē reklāmas, filtrējot vietnes kodu. Tādējādi reklāmas tiek bloķētas, pirms tās parādās ekrānā.

Turklāt programmā Total Adblock ir īpaši daudz filtru. Tie palīdz cīnīties ar kaitinošu vai nevēlamu saturu, piemēram, sīkfailiem, izsekotājiem, surogātpastu, paziņojumiem u. c.

Testa rezultāti. Kā liecina mūsu testu rezultāti, Total Adblock darbojas ļoti labi ar Safari pārlūkprogrammu. Tam izdevās bloķēt YouTube video reklāmas bez problēmām. Reklāmu bloķētājs novērsa visas reklāmas arī testa Can you block it laikā. Tomēr AdBlock Tester konstatēja dažas nelielas problēmas – Total Adblock nav bloķējis dažus attēlus, saņemot 80/100 punktus.

Kopā Adblock - reklāmu bloķētājs

Cenu noteikšana. Jūs varat iegādāties Total Adblock par 2,42 dolāriem mēnesī ar 14 dienu naudas atmaksas garantiju. Ja ar to nepietiek, varat saņemt bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versiju. Varat arī uzlabot pārlūkprogrammas un ierīces drošību, izmantojot antivīrusu un reklāmu bloķētāja pakotni, kuras cena sākas no 39,00 ASV dolāriem un kurai ir 30 dienu atmaksas politika.

Plusi

 • Lieliski testu rezultāti
 • Uzlabo lapas ielādes ātrumu
 • Baltā saraksta izveide
 • Skriptu bloķēšana
 • Daudzas filtrēšanas opcijas
 • Bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versija
 • 14 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav saderīgs ar macOS
 • Nebloķē GIF vai statisku attēlu reklāmas.

3. Surfshark Cleanweb – lielisks reklāmu bloķētājs un VPN duets

Vai Surfshark CleanWeb darbojas?
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
Atbalstītās platformas:Chrome, Firefox, Edge, Windows, macOS, Linux, Android, iOS, FireTV, Android TV, Android TV
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, ceļveži un raksti, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥84% OFF Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 mēneši FREE!🔥

Surfshark CleanWeb ir vēl viens labi zināms reklāmu bloķētājs ar labi izstrādātu aizsardzību jūsu Safari pārlūkprogrammai. Tas novērš visu veidu kaitinošas reklāmas programmas, piemēram, uznirstošos logus, banerus, sīkfailu uznirstošos logus un izsekotājus. Reklāmu bloķētājs ietver arī ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, lai nodrošinātu jūsu drošību pārlūkošanas laikā.

Cleanweb ir daudz vairāk nekā tikai labs reklāmu bloķētājs. Tā ir daļa no kaut kā lielāka Surfshark VPN pakalpojuma, kas šifrē jūsu personas datus. Skaidrs, ka rīks aptver visas iespējas, lai nodrošinātu drošu un patīkamu tīmekļa ritināšanu.

Kāda ir Surfshark tīrā tīmekļa funkcija?

Funkcijas. Surfshark CleanWeb nodrošina pilnīgu kontroli pār to, ko vēlaties redzēt tiešsaistē. Tā efektīvi bloķē dažādus kaitinošus elementus, piemēram, sīkfailu uznirstošos logus un izsekotājus. Bet, ja jums netraucē redzēt reklāmas kādā konkrētā tīmekļa vietnē, CleanWeb ļauj iekļaut to apiešanas sarakstā.

Lai gan VPN un reklāmu bloķētāja komplekts atkarībā no jūsu vajadzībām var izrādīties neizdevīgs vai izdevīgs, tam ir dažas nenoliedzamas priekšrocības. Surfshark VPN neļauj iegūt nesankcionētu piekļuvi jūsu datiem, izmantojot uzlabotu AES-256 šifrēšanu. Taču VPN nav paredzēti tikai drošībai, tie ļauj piekļūt arī ģeogrāfiski ierobežotam saturam.

Testa rezultāti. Runājot par reklāmu bloķēšanu, Surfshark CleanWeb labi darbojas ar Safari pārlūkprogrammu. Tā bloķē YouTube video reklāmas bez problēmām. No otras puses, tam ir jāpaspēj tikt galā ar kādu citu saturu. AdBlock testeris parādīja, ka CleanWeb ir lieliski bloķē visu veidu reklāmas. Vienīgās jomas, kurās tā ir nepilnīga, ir Google Analytics rīki, Gif attēli, statiski attēli un kļūdu uzraudzība. Tādējādi tas saņēma 74/100 punktus.

Vai man vajadzētu uzticēties Surfshark?

Cenu noteikšana. Surfshark ir viens no budžeta ziņā draudzīgākajiem pakalpojumu sniedzējiem ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Reklāmu bloķētāja un VPN cenas sākas no 2,05 ASV dolāriem mēnesī par neierobežotu ierīču skaitu, un tām ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Plusi

 • Efektīvi testu rezultāti
 • Palielina pārlūkošanas ātrumu.
 • Baltais saraksts
 • Sīkfailu bloķētājs
 • Tīmekļa vietnes pārkāpumu brīdinājumi
 • Ļaunprātīgas programmatūras atklāšana
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Mīnusi

 • Nebloķē Google Analytics rīkus
 • Varētu uzlabot Gifu un statisku attēlu bloķēšanu

4. Atlas VPN SafeBrowse – budžetam draudzīgs Safari reklāmu bloķētājs

Vai var uzticēties Atlas VPN?
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
Atbalstītās platformas:Chrome, Firefox, Safari, Android, iOS, macOS un Windows
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, ceļveži un raksti, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥81% OFF Atlas VPN SafeBrowse!🔥

Atlas VPN SafeBrowse ir vēl viens VPN un reklāmu bloķētāja duets, kas dubulto aizsardzību. Tas spēj bloķēt reklāmas, izsekotājus un video reklāmas. Lai nodrošinātu visaugstākā līmeņa aizsardzību, SafeBrowse nodrošina aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru.

Savienojumā ar VPN pakalpojumu Atlas VPN SafeBrowse nodrošinās pilnīgu aizsardzību. Tā nodrošina, ka jūsu Safari pārlūkprogramma, ierīce un datplūsma ir droša pret ļaunprātīgām programmatūrām un ziņkārīgām reklāmdevēju acīm.

Vai Atlas VPN vāc datus?

Funkcijas. Atlas VPN SafeBrowse aizsargā jūsu Safari pārlūkprogrammu un ierīci, bloķējot ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanu un kriptozādzību. Ikreiz, kad apmeklēsiet ļaunprātīgu tīmekļa vietni, SafeBrowse to automātiski bloķēs, novēršot jebkādu kaitējumu.

Testa rezultāti. Atlas VPN SafeBrowse labi darbojas ar Safari. Mūsu testa laikā reklāmu bloķētājs spēja bloķēt visas YouTube video reklāmas. Tas arī efektīvi darbojās ar Facebook izsekotājiem. Tomēr AdBlock testera rezultāti varēja būt labāki. SafeBrowse neizdevās uztvert Gif attēlu, statisku attēlu un kļūdu uzraudzību, un tas saņēma 74/100 punktus. Tikmēr testā Can you block it testā nodrošinātais neizdevās uztvert lapas izstumšanas reklāmas, uznirstošās reklāmas un tiešo saiti saturošas reklāmas.

Vai Atlas VPN vairs nav bezmaksas?

Cenu noteikšana. SafeBrowse tiek piedāvāts ar Atlas VPN Premium abonementu, kura cena sākas no 2,05 ASV dolāriem mēnesī. Ir arī 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Plusi

 • Labi reklāmu bloķēšanas testa rezultāti
 • Aizsargā pret ļaunprātīgu programmatūru
 • Komplektā ir VPN pakalpojums
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Atklāto un bloķēto izsekotāju saraksti

Mīnusi

 • Nedarbojas bez VPN savienojuma
 • Nav baltā saraksta funkcijas
 • Nav pārlūkprogrammas paplašinājuma

5. Proton VPN NetShield – labs reklāmu bloķētājs ar vairākiem aizsardzības slāņiem

Vai Proton VPN ir uzticams?
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
Atbalstītās platformas:Chrome, Firefox, Safari, Android, iOS, Linux, macOS un Windows
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, zināšanu bāze, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz pat 50% OFF Proton VPN NetShield!🔥

Proton VPN ir vēl viens uzticams virtuālā privātā tīkla pakalpojums ar reklāmu bloķētāju NetShield. Tas ne tikai slēpj izsekotājus un kaitinošas reklāmas, bet arī aizsargā jūsu datus no nesankcionētas piekļuves.

Funkcijas. NetShield ir trīs aizsardzības līmeņi. Pirmkārt, varat izvēlēties nebloķēt reklāmas vispār. Otrkārt, varat bloķēt tikai ļaunprātīgu programmatūru. Trešais ļauj bloķēt visu ļaunprātīgu programmatūru un reklāmas, tostarp izsekotājus. Tomēr baltais saraksts nav iekļauts.

Vai Proton VPN ir labāks par NordVPN?

Testa rezultāti. Nav šaubu, ka NetShield efektīvi bloķē YouTube video reklāmas Safari pārlūkprogrammā. Kad runa ir par cita veida reklāmām, reklāmu bloķētājs labi tiek galā arī ar tām. AdBlock testeris piešķir NetShield 74/100 punktus. Tas ir tāpēc, ka tas neizturēja Gif attēlu, statisko attēlu un kļūdu uzraudzības testus.

Cenu noteikšana. Lai gan Proton VPN ir stabila bezmaksas versija, lai iegūtu NetShield, jums būs nepieciešams veikt jaunināšanu. Cena sākas no 4,99 $ mēnesī. Ja nolemjat, ka tas nav vērts maksāt naudu, ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Vai Proton VPN ir drošs pret hakeriem?

Plusi

 • Labi reklāmas bloķēšanas rezultāti
 • Trīs aizsardzības līmeņi
 • Komplektā ir VPN pakalpojums
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Diezgan dārgi
 • Nav baltā saraksta
 • Neizturēja Gif attēla, statiskā attēla un kļūdu uzraudzības testus.

Kā mēs izvēlējāmies un testējām Safari reklāmu bloķētājus

Pēc vairāk nekā desmit pakalpojumu sniedzēju testēšanas mēs apkopojām labākos Safari reklāmu bloķētājus. Tika iekļauti tikai visdrošākie un efektīvākie reklāmu bloķētāji.

Šeit ir aprakstīti galvenie faktori, kurus mēs aplūkojām:

Kāds ir labākais reklāmu bloķētājs Mac operētājsistēmai?
 • Reklāmu bloķēšanas testi. Visi reklāmu bloķētāji apgalvo, ka tie labi bloķē reklāmas, taču ne visi nodrošina solīto. Tāpēc mēs pārbaudījām programmatūru, lai redzētu, kā tā darbojas. Mēs izmantojām testus, kas ir kļuvuši par reklāmu bloķēšanas nozares zelta standartu – Can You Block It un AdBlock Test.
 • Savietojamība. Tikai 9,7 % no visiem datora lietotājiem par savu galveno pārlūkprogrammu izvēlas Safari. Tāpēc daudzi reklāmu bloķēšanas pakalpojumu sniedzēji priekšroku dod populārākām pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome. Tāpēc, testējot labākos Safari reklāmu bloķētājus, mēs īpašu uzmanību pievērsām saderībai. Mēs pievērsām uzmanību atjauninājumu biežumam, integrācijai, lietojamībai un citiem svarīgiem faktoriem.
 • Funkcijas. Labiem reklāmu bloķētājiem ir daudz ko piedāvāt. Tie ietver uznirstošo logu un sīkfailu paziņojumu bloķēšanu, kā arī uzticamu vietņu balto sarakstu. Ļaunprātīgas programmatūras atklāšana un integrētais VPN pakalpojums nodrošinās vēl lielāku jūsu datu aizsardzību.
 • Cena. Lai gan mūsdienās reklāmu bloķētāji ir nepieciešami, lai garantētu atbilstošu pārlūkošanas pieredzi, tiem nevajadzētu maksāt veselu laimi. Mēs pārliecinājāmies, ka mūsu sarakstā ir iekļauti budžetam draudzīgi un visizdevīgākie pakalpojumu sniedzēji.
Kāds ir labākais bezmaksas AdBlock Safari?

Kāpēc Safari pārlūkprogrammā ir nepieciešams bloķēt reklāmas?

Ir aplēsts, ka 42,7 % interneta lietotāju visā pasaulē izmanto reklāmu bloķētājus. To popularitātei ir vienkāršs izskaidrojums: reklāmu bloķētāji ir efektīvs veids, kā aizsargāt savu privātumu, palielināt drošību un uzlabot pārlūkošanas pieredzi.

Ir vispārzināms, ka reklāmdevēji ir kļuvuši arvien izsmalcinātāki, mēģinot maldināt lietotājus, lai tie noklikšķinātu uz viņu reklāmām. Tāpēc ne vienmēr ir skaidrs, ka reklāma ir ļaunprātīga. Piemēram, reklāmdevēji var izmantot maldinošu taktiku, lai reklāmas izskatītos pēc satura, pievienojot tekstu vai attēlus, kas šķiet saistīti ar reklamēto vietni. Tāpēc bez reklāmu bloķētāja lietotāji var nemaz nezināt par ļaunprātīgām reklāmām.

Kurš AdBlocker ir labākais iOS?

Lielākajā daļā pārlūkprogrammu ir iebūvēts satura bloķētājs, tostarp Safari. Tomēr tie parasti nepiedāvā visaptverošu aizsardzību. Safari satura bloķētājs ir paredzēts uznirstošo logu bloķēšanai un brīdinājumu sniegšanai par krāpnieciskām vietnēm. Tomēr tas pat nav salīdzināms ar dažiem no labākajiem tirgū pieejamajiem reklāmu bloķētājiem.

Labs reklāmu bloķētājs var palīdzēt aizsargāt jūsu konfidencialitāti, jo tas bloķē trešo pušu izsekošanas sīkfailu ielādēšanu vietnēs. Ja kāds apmeklē kādu vietni, pirms tam neizslēdzot sīkfailu iestatījumus, nebūs ierakstu par to, kur viņš pēc tam ir devies.

Runājot par sīkfailiem, noteikumi nosaka, ka vietnēm ir jāinformē jūs par saviem nodomiem jūs izsekot. Taču vairumā gadījumu šie paziņojumi ir vienkārši kaitinoši. Lielas un uzbāzīgas uznirstošās piekrišanas formas var jūs viegli apgrūtināt un novērst jūsu uzmanību.

Kurš AdBlocker ir labākais iOS?

Reklāmu bloķētāji ne tikai palīdz atbrīvoties no kaitinošām reklāmām un sīkfailu paziņojumiem, bet arī atklāj ļaunprātīgas reklāmas, kas var saturēt ļaunprātīgu programmatūru. Reklāmu bloķēšanas programmatūra nodrošina vispārēju aizsardzību, pārlūkojot tiešsaistē.

Vai Safari iebūvētais reklāmu bloķētājs ir labs?

Nē, Safari iebūvētā reklāmu bloķēšanas funkcija nav tik laba un nevar aizstāt reklāmu bloķēšanas programmatūru. Safari pārlūkprogramma nodrošina tikai uznirstošo logu bloķēšanas funkciju. Tā nelikvidē uzmācīgas reklāmas, izsekotājus vai sīkfailu piekrišanas paziņojumus. Šā iemesla dēļ mēs iesakām izmantot uzticamu un labi zināmu reklāmu bloķētāju.

Saskaņā ar mūsu veiktajiem testiem labākais Safari reklāmu bloķētājs ir NordVPN Threat Protection. Tas ļoti efektīvi novērš no jūsu redzesloka reklāmas atkritumus, piemēram, trešo pušu sīkfailus, uznirstošos logus, ļaunprātīgus banerus, ļaunprātīgu programmatūru un automātiskās video reklāmas.

Vai AdBlock palēnina Safari darbību?

NordVPN draudu aizsardzībai ir plašs funkciju arsenāls. Papildus visaptverošai reklāmu bloķēšanai rīks nodrošina aizsardzību pret ļaunprātīgām vietnēm un var skenēt ierīci, lai atrastu inficētus failus. Threat Protection ir aprīkots ar VPN, kas arī šifrēs jūsu pārlūkošanas datplūsmu.

Ja vēlaties vispirms izmēģināt, kā darbojas, varat izmēģināt reklāmu bloķētāju Threat Protection, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Pēc tam reklāmu bloķētāju varēsiet saņemt ar katru NordVPN plānu. Cenas sākas no 2,29 dolāriem mēnesī.

Kā iestatīt NordVPN aizsardzību pret apdraudējumiem

Vai AdBlock var redzēt manas paroles?

Labākā Safari reklāmu bloķētāja NordVPN Threat Protection iestatīšana nav sarežģīta. Tomēr ir vairāki svarīgi soļi, kas jums jāveic, lai nodrošinātu, ka viss darbojas nevainojami. Apskatīsim NordVPN Threat Protection iestatīšanas procesu.

 1. Lejupielādējiet un instalējiet NordVPN programmu savā ierīcē. Kad esat pierakstījies, pārejiet uz nākamo soli.
 1. Pievienojieties VPN, noklikšķiniet uz mazās vairoga ikonas augšējā kreisajā stūrī un noklikšķiniet uz funkcijas Threat Protection (Aizsardzība pret apdraudējumiem).
 1. Pirmo reizi pierakstoties, jums tiks lūgts apstiprināt atļaujas pieprasījumu, izpildot NordVPN norādītās darbības.
 1. Tagad logā Aizsardzība pret apdraudējumiem noklikšķiniet uz cilnes Iestatījumi. Šeit varat izvēlēties vēlamos reklāmu bloķēšanas iestatījumus, lai iespējotu pakalpojumu.
Ko meklēt labākajā Safari reklāmu bloķētājā?

YouTube reklāmu bloķēšana Safari

Tāpat kā daudzi citi pakalpojumi, arī YouTube izmanto reklāmu, lai gūtu peļņu. Tāpēc mēs redzam reklāmas gandrīz katrā video. Taču neviens nevar noliegt, ka šīs reklāmas ir tikai kaitinošas. Izmantojot automātiskās atskaņošanas funkciju, YouTube reklāmas uzmācas jūsu videoklipos, bieži vien pat bez iespējas tās izlaist. Kā no tām atbrīvoties?

Ja vēlaties uzzināt, kā bloķēt YouTube reklāmas Safari, jums būs nepieciešams reklāmu bloķētājs. Paturiet prātā, ka ne visi reklāmu bloķētāji ir saderīgi ar šo pārlūkprogrammu. Nebrīnieties, ja meklēšanas rezultāti, meklējot YouTube reklāmu bloķētāju pārlūkprogrammai Safari, būs skopi.

Lielākie pakalpojumu sniedzēji parasti nodrošina pilnīgu savietojamību ar darbvirsmas un mobilajām ierīcēm un visām pārlūkprogrammām, bet mazāki pakalpojumu sniedzēji var atteikties no dažiem no tiem. Tādējādi saderība un integrācija ir pirmie kritēriji, kas jāņem vērā, izvēloties YouTube reklāmu bloķētāju Safari.

Labākie Safari reklāmu bloķētāji - mūsu detalizēts saraksts

Vislabāk būtu apsvērt, vai darbojas reklāmu bloķētājs. Mēs pārbaudījām duci pakalpojumu sniedzēju, lai pārliecinātos, ka tie bloķē YouTube reklāmas. Daži no tiem cieta neveiksmi, un mūsu sarakstā iekļuva tikai tie, kuriem bija vislabākie rezultāti.

Kad esat izvēlējies savu iecienītāko pakalpojumu sniedzēju, izpildiet dažus vienkāršus soļus, lai pārliecinātos, cik vienkārši ir iespējot reklāmu bloķētāju Safari.

Vai Safari bezmaksas reklāmu bloķētāji ir droši?

Nē, bezmaksas reklāmu bloķētāji nav droši un var radīt nopietnus drošības riskus. Ieņēmumu trūkuma dēļ programmatūra var būt slikti izstrādāta un reti atjaunināta. Tā rezultātā daudzi bezmaksas reklāmu bloķētāji ir uzņēmīgi pret uzlaušanu un ievainojamību izmantošanu.

Kā iestatīt NordVPN aizsardzību pret apdraudējumiem

2020. gadā Nano Adblocker lietotāji to piedzīvoja uz savas ādas. Pēc reklāmu bloķētāja iegādes jaunie izstrādātāji nolēma manipulēt ar lietotāju Instagram kontiem, pievienojot Nano Adblocker ļaunprātīgu kodu. Līdzīgi 2019. gadā tika atklāts AdblockPlus konstrukcijas trūkums, kas ļāva noziedzniekiem neaizsargātiem lietotājiem iesūtīt ļaunprātīgu kodu.

Ja vēlaties saglabāt savu privātumu un drošību tiešsaistē, iesakām iegādāties uzticamu un cienījamu reklāmu bloķētāju. Iepazīstieties ar mūsu ieteikumiem.

Secinājums

Ja esat gatavs atbrīvoties no kaitinošajām reklāmām un uznirstošajiem logiem, ir pienācis laiks iegādāties reklāmu bloķētāju. Šādā veidā jūsu pārlūkošanas pieredze netiks traucēta, un jūs pasargāsiet savu privātumu no izsekotājiem. Taču tas vēl nav viss, ko reklāmas bloķētāji spēj. Tie var arī pasargāt jūs no ļaunprātīgām programmatūrām un ļaunprātīgām vietnēm, nodrošinot visaptverošu drošību.

YouTube reklāmu bloķēšana Safari

Tomēr pareizā Safari reklāmu bloķētāja izvēle var būt grūts uzdevums. Tā kā ne visi reklāmu bloķētāji ir vienādi, jums ir jāizpēta un jāpārbauda gan saderība un efektivitāte, gan daudzi citi faktori. Ja jums trūkst laika, vienmēr varat izmantot mūsu sarakstu.

Mūsu klāsta augšgalā ir NordVPN Threat Protection. Tas ir visefektīvākais reklāmu bloķētājs ar dažādām papildu funkcijām. Mūsu iekšējie testi un neatkarīgie testi liecina, ka Threat Protection ir viens no visefektīvākajiem reklāmu bloķētājiem tirgū. Turklāt tas palielina jūsu drošību, nodrošinot VPN pakalpojumu un ļaunprātīgas programmatūras atklāšanu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem