Labākie VPN torrentu meklēšanai 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai torrentu pārsūtīšana ar VPN ir droša?

Jā, izmantojot VPN, torrentu pārsūtīšana ir daudz drošāka. Jūsu identitāte ir slēpta un neizsekojama, tāpēc ir daudz mazāka iespējamība, ka jūs saņemsiet sodu vai kāds mēģinās uzlauzt jūsu ierīci.

Vai jūs var pieķert torrentingā, izmantojot VPN?

Nē, ja izmantojat cienījamu torrentu VPN, piemēram, NordVPN, un ir ieslēgts izslēgšanas slēdzis, torrentu lietošanu ar VPN nevar konstatēt.

Vai par torrentu lietošanu jūs var ieslodzīt cietumā?

Tas ir atkarīgs no jūsu valsts un citiem datiem. Ja lejuplādējat dziesmu, jūs nenonāksiet cietumā. Tomēr, ja jūs pārraugāt vienu no lielākajiem publiskajiem torrenttrekeriem, tas ir sodāms pārkāpums (kā 2009. gadā uzzināja Pīters Sunde un citi The Pirate Bay dibinātāji).

Kurš ir labākais VPN torrentu izmantošanai 2023. gadā?

NordVPN ir labākais VPN torrentu izmantošanai. Šis VPN piedāvā ātru un stabilu lejupielādi, pateicoties īpaši torrentu izmantošanai izveidotiem serveriem.

Vai VPN slēptu manu darbību torrentošanas laikā?

Uzticams VPN šifrēs un slēps P2P savienojumus no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja. Tādējādi jūs nepiedzīvosiet nekādu ātruma ierobežošanu vai, ja jūsu valstī torrentu izmantošana ir nelikumīga, arī juridiskas sekas. Kopumā, jā, labs VPN slēptu jūsu legālo un ar autortiesībām neskarto failu torrentošanu.

Vai torrentu pārsūtīšana, izmantojot VPN, ir likumīga?

Jā, vairumā valstu torrentošana, izmantojot VPN, ir pilnīgi likumīga – tā ir nelikumīga tikai tur, kur torrentošana ir aizliegta. Problēma ir nevis pati torrentu tehnoloģija, bet gan lejupielādējamais saturs. Ja kopīgojat vai lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu videoklipu, tas, visticamāk, ir pretrunā ar likumu.

Vai VPN ietekmē torrentu ātrumu?

Jā, VPN var ietekmēt jūsu interneta un torrentu meklēšanas ātrumu. Tas var nedaudz palēnināt failu lejupielādi, bet tas nebūtu redzams, ja VPN ir visātrākie. Retos gadījumos VPN var palielināt torrentu meklēšanas ātrumu, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ierobežo ātrumu.

Pēdējos gados ir palielinājies risks un regulējums, kas saistīts ar torrentu izmantošanu. Kamēr lejupielādējat torrentus, jūsu IP adresi un P2P aktivitātes var viegli izsekot, ļaujot tiešsaistes noziedzniekiem un citām ieinteresētajām pusēm mērķēt uz jums un jūsu datiem.

Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs konstatē, ka veicat P2P lejupielādi, tas var pat palēnināt jūsu savienojumu vai vispār aizliegt P2P koplietošanu. Tāpēc tagad ir ļoti svarīgi torentu lejupielādei izmantot VPN. Atrodot labāko VPN, jūsu dati būs privāti un jūsu darbība tiešsaistē būs droša, vienlaikus saglabājot ātru un uzticamu lejupielādes ātrumu.

Kurš VPN ir ātrākais torrentu veikšanai?

Mēs neatbalstām pirātismu tiešsaistē, bet atbalstām privātumu un drošību tiešsaistē. Lai jums palīdzētu, šeit aprakstīti daži no labākajiem VPN torrentu izmantošanai. Ātri, droši un viegli lietojami – tie visi ir lieliski jūsu P2P lejupielādes palīgi.

Labākie torentēšanas VPN – mūsu īsais saraksts:

 • NordVPN – labākais vispusīgais VPN torrentu izmantošanai
 • Surfshark – ātrs un lēts VPN torrentiem
 • Atlas VPN – lēts VPN P2P lejupielādēm
 • ExpressVPN – VPN drošai torrentu izmantošanai
 • CyberGhost – ar funkcijām bagāts torrenting VPN
Vai ar NordVPN ir droši izmantot Torrentu tīklu?

Kas jums būtu jāmeklē labākajā torrenting VPN?

Ja meklējat VPN torrentu meklēšanai, meklēšanas kritēriji ir attiecīgi jāpielāgo. Lūk, dažas lietas, kurām jāpievērš īpaša uzmanība, izvēloties:

Torrentošana:Specializēti serveri (optimizēti P2P)
Drošības līdzekļi:Nogalināšanas slēdzis, Aizsardzība pret apdraudējumiem
Konfidencialitātes funkcijas:Neierakstīšanas politika, neatkarīga revīzija
Šifrēšana:AES-256
Ātrie tuneļošanas protokoli:WireGuard
Serveri:Aizklāts, tikai RAM
Vai torrentu veikšanai ir svarīga VPN atrašanās vieta?
 • P2P atbalsts. Lai gan P2P savienojums var būt mazāk drošs jūsu personas datiem, tas ir ātrākais veids, kā kopīgot failus vai torentus. Tāpēc meklējiet VPN ar īpašiem P2P serveriem, kas nodrošinās jums lielu ātrumu un stabilu datu drošību.
 • Drošība. Torrentu pārsūtīšanai vienmēr jāizvēlas drošs VPN, kas piedāvā izslēgšanas slēdzi. Tas palīdz novērst datu noplūdi gadījumā, ja VPN pārtrūkst. Izdevīgi ir arī tādi papildu drošības pasākumi kā aizsardzība pret draudiem.
 • Konfidencialitāte. Jūsu izvēlētajā VPN jāiekļauj konfidencialitātes politika, kurā skaidri norādīts, ka tas neveic nekādus ierakstus. Vēl labāk, ja šī politika tiek neatkarīgi auditēta.
 • Ātrums. Veicot torrentu lejupielādi, mēs sagaidām, ka faili tiks lejupielādēti ātri. Tā ir visa tā būtība. Šā iemesla dēļ jums jāmeklē ātrs VPN, kas nepalēninās jūsu savienojumu.
 • Ostas pārsūtīšana. Ja priekšroka tiek dota nevis tiešsaistes drošībai, bet gan uzticamai un ātrai torrentu meklēšanas pieredzei, iespējams, vēlaties iegādāties VPN ar portu pāradresāciju. Šī funkcija var palīdzēt uzlabot jūsu torrentošanas pieredzi.
Vai mani pieķers torrentu meklēšanā bez VPN?
 • Izdevīga cenas un vērtības attiecība. Ir svarīgi apsvērt, ko VPN piedāvā un par kādu cenu. Izvēlieties tikai tādus VPN, kuru cena nav pārāk augsta.

Labākie VPN torrentu izmantošanai – mūsu detalizēts saraksts

Visi VPN apgalvo, ka slēpj jūsu identitāti, taču ne visi darbojas P2P tīklos. Tas padara labu VPN torrentu meklēšanu par sarežģītu uzdevumu. Tomēr, lai atvieglotu šo uzdevumu, mēs esam apkopojuši 6 labākās iespējas. Ja vēlaties uzzināt, kurš VPN ir vislabākais torrentu izmantošanai, iepazīstieties ar mūsu labāko izvēli.

1. NordVPN – visapkārt labākais torrentu VPN

Vai NordVPN ir labs torrentu izmantošanai?
Atrašanās vieta:Panama
SOCKS5 proxy:
Sadalīta tuneļošana:Jā (Windows, Android)
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt NordVPN ar 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!🔥

Apmeklējiet NordVPN

NordVPN ir viens no labākajiem VPN torrentu izmantošanai. Tā specializētajos serveros ir P2P atbalsts, un tas piedāvā vienu no labākajiem savienojuma ātrumiem no visiem šajā sarakstā iekļautajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Drošības pasākumi: Šim VPN pakalpojumu sniedzējam ir stingra nepierakstīšanās politika, tāpēc jūs varat veikt torrentu anonīmi un bez jebkāda riska. NordVPN serveriem nav mehānisku cieto disku un tie darbojas tikai ar RAM. Turklāt viņu privātuma politiku divreiz ir auditējusi PwC (viena no lielākajām grāmatvedības aģentūrām).

Kurš VPN ir labāks torrentu veikšanai?

Specializētie serveri: Jums ir vairāk nekā 5500+ serveru 60 valstīs, tāpēc jums būs daudz valstu, no kurām izvēlēties. Turklāt NordVPN savos specializētajos serveros atbalsta P2P.

Ātrums: NordVPN darbojas ar nākamās paaudzes NordLynx tuneļošanas protokolu. Mūsu testos izrādījās, ka tas ir labākais VPN torrentu lejupielādes ātrumam, jo lejupielādes ātrums sasniedz 29 MB/s, kas ir lieliski piemērots torrentu lejupielādei. Ir pieejams arī SOCKS5 starpniekserveris tiem, kam nerūp šifrēšana un kas dod priekšroku lielākam ātrumam.

Papildu funkcijas: Šim pakalpojumu sniedzējam ir izslēgšanas slēdzis, kas izslēdz interneta savienojumu, lai novērstu nevēlamu IP noplūdi. Turklāt sadalītā tuneļošanas funkcija ļaus jums pievienot savu torrentu klientu tuneļošanas sarakstam, un tikai jūsu P2P datplūsma tiks šifrēta, kas padara šo pakalpojumu sniedzēju par pārliecinošu VPN torrentu izmantošanai.

Vai bezmaksas VPN ir piemēroti torrentu izmantošanai?

Tas viss padara NordVPN par lielisku izvēli torrentiem. Jūs varat to iegādāties par 3,29 dolāriem mēnesī, kas aptver līdz 6 vienlaicīgiem savienojumiem, un papildus pievilcībai ir 30 dienu naudas atmaksas garantija. Tādējādi varat baudīt spēcīgu datu šifrēšanu un neticami lielu ātrumu pat torrentu meklēšanas laikā.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu NordVPN pārskatu.

Plusi

 • SOCKS5 proxy
 • Specializēti P2P serveri
 • Nav DNS noplūžu
 • Dalīta tuneļošana lietojumprogrammām/izpiedumlapām
 • Revidēta nepierakstīšanās politika

Mīnusi

 • Atlaides tiek piemērotas tikai ilgākiem abonementiem

2. Surfshark – viens no lētākajiem VPN, kas ļauj veikt torrentus

Vai Surfshark ir labs VPN torrentu izmantošanai?
Atrašanās vieta:Nīderlande
SOCKS5 proxy:
Sadalīta tuneļošana:Jā (Windows, Android)
Pašreizējais darījums:🔥Gūt 82% OFF Surfshark + 2 mēneši BEZMAKSAS🔥

Apmeklējums Surfshark

Surfshark ir viena no pieejamākajām iespējām šajā sarakstā. Turklāt tas ir arī viens no labākajiem VPN torrentu izmantošanai.

Drošības pasākumi: Surfshark ļauj pārslēgties starp AES-256-GCM un Chacha20Poly1305 šifrēšanas šifrēšanu, kas nav uzlaužama pat ar visjaudīgāko mūsdienu aparatūru. Visi tās serveri darbojas tikai ar RAM atmiņu, kas nozīmē, ka nav iespējams saglabāt žurnālus, lai tos vēlāk atgūtu. Papildus ir pievienota arī uzlabota DNS noplūdes aizsardzība.

Kurš VPN ir labāks torrentu izmantošanai?

Specializētie serveri: Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 3200 serveru parka 100 valstīs. Tas nodrošina pietiekamu dažādību dažādiem izmantošanas gadījumiem. Surfshark ļauj izmantot torrentus jebkurā no saviem serveriem, porti netiks slēgti. Tiem ir arī īpaši P2P serveri, kas ir optimizēti izmantošanai ar torrent klientu.

Ātrums: šis VPN pakalpojums ir viens no ātrākajiem, ko esam pārbaudījuši, tāpēc ātrumam nevajadzētu radīt problēmu. Viņiem ir viens no ātrākajiem WireGuard tuneļošanas protokoliem, ar kuru jūsu torrentu ātrums būs diezgan stabils.

Papildu funkcijas: Surfshark ir izslēgšanas slēdzis, kas izslēdz savienojumu, tiklīdz tiek pārtraukta saikne starp ierīci un VPN serveriem. Ja jums VPN ir nepieciešams tikai torrentu meklēšanai, ir pieejama baltā saraksta funkcija. Izmantojot to, varat izmantot VPN savienojumu tikai torrent tīmekļa vietnēm un lietotnēm. Tādējādi pārējā datplūsma netiks skarta.

Vai VPN var izmantot torrentu pārsūtīšanai?

Surfshark varat iegādāties par 2,30 dolāriem mēnesī, un tas nodrošinās jums neierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu. Turklāt ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Pārbaudiet mūsu pilno Surfshark pārskatu, lai uzzinātu vairāk lielisku funkciju.

Plusi

 • Zema cena
 • Specializētie P2P serveri
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Sadalīta tuneļošana
 • Pielāgojamas šifrēšanas metodes

Mīnusi

 • Nav SOCKS5 proxy

3. Atlas VPN – lēts torrent draudzīgs VPN

Vai Atlas VPN ļauj veikt torrentus?
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
SOCKS5 proxy:
Sadalīta tuneļošana:
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt Atlas VPN, tagad 85% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!🔥

Apmeklējums Atlas VPN

Lai gan Atlas VPN nav specializētu P2P serveru, tas nenozīmē, ka tas nav piemērots torrentu izmantošanai. Gluži pretēji.

Drošības pasākumi: Atlas VPN izmanto AES-256 šifru, papildus tam ir ChaCha20 šifrs ar Poly1305 autentifikatoru vēl labākai datu drošībai, kas ir īpaši svarīgi torrentošanas laikā. Turklāt stingrā nepierakstīšanās politika nodrošina, ka jūsu informācija netiek apkopota.

Specializētie serveri: Atlas VPN piedāvā 1000 serverus 42 valstīs, kas ir nedaudz mazāk, nekā jūs varētu sagaidīt no parastā VPN pakalpojuma. Lai gan nav P2P veltītu serveru, Atlas VPN daudzos no saviem serveriem ļauj izmantot torrentus.

Kuru VPN izmantot torrentu meklēšanai?

Ātrums: Šis pakalpojumu sniedzējs izmanto WireGuard protokolu, kas nodrošina lielisku ātrumu. Taču, izmantojot torrentus, tas vienmēr būs nedaudz lēnāks. Mūsu testu laikā lejupielādes ātrums bija diezgan labs, taču ne īpaši liels – 4-6 MB/s.

Papildu funkcijas: VPN ir arī daudz funkciju, piemēram, ļaunprātīgas programmatūras bloķētājs, datu aizsardzības pārkāpumu pārbaudītājs un izslēgšanas slēdzis. Android un Windows lietotnēs tā piedāvā pat IP adrešu rotāciju. Tas ir fakts, ka tās bezmaksas versiju varat izmantot P2P savienojumiem, kas VPN pasaulē ir diezgan reti sastopams.

Tagad vislabākā lieta par Atlas VPN ir tā cena. Ar visu neierobežoto joslas platumu un aizraujošām funkcijām jūs varat maksāt tikai 1,82 ASV dolārus mēnesī – bet tikai tad, ja ieguldīsiet līdzekļus ilgākajā abonementā. Ir arī 30 dienu naudas atmaksas garantija, ja šis VPN jums nepatīk.

Vai Atlas VPN ļauj veikt torrentus?

Lai uzzinātu vairāk, skatiet mūsu Atlas VPN pārskatu.

Plusi

 • Bezmaksas versija atbalsta torrentus
 • Pieejama cena
 • Ļaunprātīgu lapu bloķētājs
 • Neierobežots vienlaicīgu savienojumu skaits

Mīnusi

 • Pamatojoties uz Five-Eyes valsti
 • Nav daudz serveru

4. ExpressVPN – ātrs VPN torrentu izmantošanai

Vai es varu izmantot ExpressVPN torrentu meklēšanai?
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
SOCKS5 proxy:
Sadalīta tuneļošana:
Pašreizējais darījums:🔥Saņemiet ExpressVPN, tagad 49% OFF no 1 gada plāna!🔥

ExpressVPN apmeklējums

Ja meklējat piemērotu torrentu VPN, ExpressVPN ir vērtīga izvēle. Tas ļauj P2P failu koplietošanu visos serveros visā pasaulē. Un, lai gan vienlaicīgi to var izmantot tikai 5 ierīcēs, ExpressVPN varat iestatīt savā maršrutētājā.

Drošības pasākumi: Papildus nozares standarta AES-256 šifrēšanai pakalpojumu sniedzējs piedāvā uzticamu izslēgšanas slēdzi, IP un DNS aizsardzību pret noplūdi un ChaCha20 šifrēšanu. Turklāt ExpressVPN ir neatkarīgu auditoru pārbaudīta politika, kas nepieļauj ierakstu veikšanu. Un, ja ar to nepietiek, varat izmantot draudu pārvaldnieku, lai cīnītos ar ziņkārīgiem izsekotājiem un ļaunprogrammatūru.

Vai ExpressVPN darbojas torrent reddit?

Serveru parks: Pēdējo reizi, kad mēs pārbaudījām, ExpressVPN bija vairāk nekā 3000 aparatūras vienību, kas izkaisītas 94 valstīs. Tātad, lai kur jūs atrastos, serveris, visticamāk, būs tuvumā. Turklāt ir daži specializēti serveri, kas ir labāk piemēroti straumēšanai.

Ātrums: ExpressVPN ir diezgan ātrs, pateicoties iekšējam Lightway tuneļošanas protokolam. Kad mēs to pārbaudījām, vidējais lejupielādes ātruma kritums bija 34%. Tomēr to pašu nevar teikt par augšupielādes ātrumu. ExpressVPN vidēji saglabāja aptuveni 49% augšupielādes ātruma, kas ir diezgan neapmierinoši.

Papildu funkcijas: Papildus iepriekš minētajam ExpressVPN piedāvā arī sadalītu tuneļošanu. Tas ir noderīgi, ja vēlaties, lai tikai torrentu lietotne iet caur VPN. Turklāt, lai gan nav serveru aizsegšanas, ExpressVPN joprojām spēj apiet ugunsmūrus un pasargāt jūs no DPI.

Cenu noteikšana kļūst nedaudz sarežģītāka. Lētākais ExpressVPN abonements ir 6,67 $ mēnesī, kas ir diezgan dārgi, salīdzinot ar citiem pakalpojumiem. Tomēr, ja vēlaties to izmēģināt, varat to izdarīt, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Vai ExpressVPN ir labāks par NordVPN torrentu izmantošanai?

Uzziniet vairāk mūsu ExpressVPN pārskatā.

Plusi

 • Lielisks pārklājums visā pasaulē
 • Lightway tuneļošanas protokols
 • HTTP un SOCKS5 starpniekservisi
 • Uzticamas drošības funkcijas
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Tikai 5 vienlaicīgi savienojumi
 • Nesaskaņots augšupielādes ātrums
 • Nav bezmaksas versijas

5. CyberGhost – ar funkcijām bagāts torrentu VPN

Vai CyberGhost darbojas ar uTorrent?
Atrašanās vieta:Rumānija
SOCKS5 proxy:
Sadalīta tuneļošana:Jā (Windows un Android)
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt CyberGhost VPN, tagad 83% OFF + 2 mēneši BEZMAKSAS🔥

Apmeklēt CyberGhost VPN

CyberGhost ir lielisks VPN regulārai torrentu izmantošanai. Tas piedāvā specializētus P2P serverus, kas padarīs jūsu pieredzi daudz raitāku. Turklāt tas nesamazinās bankas izmaksas un nodrošinās jūsu drošību.

Drošības pasākumi: Pakalpojumu sniedzējs izmanto AES-256 šifrēšanu, tādējādi nodrošinot, ka neviens nevar viegli iegūt jūsu datus. Turklāt IP un DNS aizsardzība pret noplūdi un izslēgšanas slēdzis novērsīs lielas katastrofas, ja kaut kas neizdosies. Savukārt reklāmu bloķētājs novērsīs kaitinošu reklāmu traucējumus.

Vai es varu izmantot VPN torrentu veikšanai?

Serveru parks: CyberGhost piedāvā vairāk nekā 9700 serveru 91 valstī. Kā jau minēts, pakalpojumu sniedzējam ir specializēti torrentu, spēļu un straumēšanas serveri. Turklāt ir pieejams arī īpašs IP, ko varat izmantot tikai jūs.

Ātrums: izmantojot WireGuard tuneļošanas protokolu, ātrums ir salīdzinoši liels un stabils. Tomēr CyberGhost nebūt nav ātrākais sarakstā iekļautais VPN. Kad mēs to pārbaudījām, vidējais lejupielādes ātrums bija 9,3 Mb/s, kad tas bija savienots ar serveri Apvienotajā Karalistē, un 6,5 Mb/s, kad tas bija savienots ar ASV.

Papildu funkcijas: Ja meklējat kaut ko papildu, CyberGhost kalpo. Jūs saņemsiet NoSpy serverus, kas ir ātrāki, privātāki un drošāki. Turklāt Smart Rules palīdzēs jums automatizēt CyberGhost, kas ir ļoti ērti VPN lietotājiem. Visbeidzot, jūs saņemsiet 7 vienlaicīgus savienojumus vai arī varat iestatīt pakalpojumu savā maršrutētājā.

Kurš VPN ir labāks torrentu veikšanai?

Tātad, ja jums šķiet, ka CyberGhost ir labākā izvēle, varat abonēt šo pakalpojumu tikai par 2,19 dolāriem mēnesī. Alternatīvi varat to izmēģināt, izmantojot 45 dienu naudas atmaksas garantiju un bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Šeit ir mūsu pilns CyberGhost pārskats, lai iegūtu vairāk informācijas.

Plusi

 • Neatkarīgi auditēta nulles žurnālu politika
 • Specializēti P2P serveri
 • Vairāki serveri visā pasaulē
 • Specializētā IP opcija
 • 45 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Uzņēmumam Kape Technologies pieder
 • WireGuard savienojuma problēmas Mac operētājsistēmā
 • Grūti lietojams operētājsistēmā Linux

6. PureVPN – pieklājīgs torrentu VPN

Vai PureVPN ir labs torrentu izmantošanai?
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
SOCKS5 proxy:
Sadalīta tuneļošana:Jā (tikai Android lietotājiem)
Pašreizējais darījums:🔥Saņemiet PureVPN, tagad 81% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!🔥

Apmeklēt PureVPN

PureVPN ir labs risinājums regulārai torrentu izmantošanai. Lai gan ne visi serveri atbalsta P2P, jūs joprojām varat atrast pietiekami daudz specializētu serveru, lai lejupielādētu vēlamo saturu.

Drošības rīki. Pakalpojumu sniedzējs nespēlē, kad runa ir par drošību. Tas izmanto militārās klases AES-256 šifrēšanu, vienmēr ieslēgtu auditu un uzticamus tuneļošanas protokolus, piemēram, WireGuard un OpenVPN. Turklāt tādas funkcijas kā izslēgšanas slēdzis garantē drošu torrentu lietošanas pieredzi.

Vai PureVPN ir labs torrentu reddit izmantošanai?

Liels serveru parks. PureVPN piedāvā diezgan neparastu serveru floti ar 6500 serveriem 78 valstīs, kas ir lieliski piemērots torrentu meklēšanai. P2P nav pieejams tikai atsevišķās serveru atrašanās vietās (precīzāk, tajās, kur torrentošana ir aizliegta).

Ātrums. Lai gan ātrumi ir stabili, tie nav visātrākie, kādus varat iegūt. Izmantojot WireGuard tuneli, vidējais lejupielādes ātrums bija 11-12 MB/s, skaidri norādot, ka ir vieta uzlabojumiem.

Papildu funkcijas. PureVPN ir sadalīta tuneļošanas funkcija, kas ļauj jums izvēlēties, kura datplūsma iet caur VPN (paturiet prātā, ka sadalītā tuneļošana nedarbojas ar WireGuard). Varat arī aktivizēt aizsegšanas funkciju ar papildu vairāku portu slāni (tikai OpenVPN tuneļošanas protokolam), lai paliktu nepamanīts, izmantojot VPN un mainot serverus bez atvienošanās.

Vai VPN slēptu P2P datplūsmu?

Visbeidzot, PureVPN cena ir diezgan aizraujoša, jo jūs maksāsiet par divu gadu abonementu tikai 2,08 ASV dolāru mēnesī un ar 31 dienu naudas atmaksas garantiju. Un, ņemot vērā visas funkcijas, cena kļūst vēl patīkamāka!

Uzziniet vairāk no mūsu PureVPN pārskata.

Plusi

 • Specializētie P2P serveri
 • WireGuard tunelis
 • Atbalsta portu pārsūtīšanu
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Nav DNS noplūžu

Mīnusi

 • Dažas funkcijas nedarbojas ar WireGuard
 • Nav bezmaksas versijas
Kura VPN servera atrašanās vieta ir vispiemērotākā torrentu meklēšanai?

Labāko torrentu VPN salīdzinājums

NordVPNSurfsharkAtlasVPNExpressVPNCyberGhostPureVPN
Zīmols
P2P atbalsts
MežizstrādeNav žurnālu, neatkarīgu revīziju divreiz veica PwC.Nav žurnālu, neatkarīgu revīziju veikusi DeloitteNav žurnālu, nav auditētsNav žurnālu, neatkarīgu revīziju veic Cure53Nav žurnālu, neatkarīgu revīziju veikusi DeloitteNav žurnālu, KPMG vienmēr veic revīziju
ServeriVairāk nekā 5500 serveru 60 valstīsVairāk nekā 3200 serveru 100 valstīsVairāk nekā 1000 serveru 42 valstīsVairāk nekā 3000 serveru 94 valstīsVairāk nekā 9700 serveru 91 valstīVairāk nekā 6500 serveru 78 valstīs
Vienlaicīgie savienojumi6NeierobežotsNeierobežots5710
Bezmaksas izmēģinājumsJā, 7 dienasJā, 7 dienasJā, neierobežotsJā, 7 dienasJā, 1 diena darbvirsmā, 3 dienas Android operētājsistēmā un 7 dienas iOS operētājsistēmā.Jā, 7 dienas
Cena (zemākā cena mēnesī)3,29 USD/mēnesī2,30 dolāra/mēnesī1,82 USD/mēnesī$6,67/mēnesī2,19 dolāra/mēnesī2,08 dolāri mēnesī
PārskatsNordVPN pārskatsSurfshark VPN pārskatsAtlas VPN pārskatsExpressVPN pārskatsCyberGhost pārskatsPureVPN pārskats

Uzvarētājs

Kurš VPN ļauj P2P?

Kā mēs izvēlējāmies un pārbaudījām šos torentēšanas VPN

Izvēloties labāko VPN torrentu lejupielādei, mēs piešķīrām prioritāti konkrētām funkcijām, kas ir vissvarīgākās P2P lejupielādei. Tātad, ja VPN pakalpojums ir ierindots augstāk, tas ir tāpēc, ka pakalpojums ir izcils šajās galvenajās jomās:

 • Torrentiem draudzīgs. Mēs pārbaudījām katru mūsu sarakstā iekļauto pakalpojumu sniedzēju, lai pārliecinātos, ka tie atļauj torrentu izmantošanu. NordVPN un Surfshark bija divas no labākajām iespējām. NordVPN ļauj veikt torrentošanu specializētos serveros, kas nodrošinās patiešām iespaidīgu lejupielādes ātrumu. No otras puses, Surfshark nepievīla ar saviem ātrumiem nevienā no saviem P2P draudzīgajiem serveriem.
 • Drošība. Visi mūsu sarakstā iekļautie pakalpojumu sniedzēji nodrošina jums lielisku datu drošību – vai tas būtu jūsu datu šifrēšana, vai darbs tikai ar RAM serveriem, vai revidēta nepierakstīšanās politika, lai nodrošinātu, ka neviens no jūsu datiem netiek pierakstīts un kaut kur glabāts turpmākai izmantošanai.
Vai torrentu veikšanai ir svarīga VPN atrašanās vieta?
 • Veiktspēja. Lai nodrošinātu jums vislabāko lejupielādes ātrumu torrentu pārlūkošanas laikā, mēs izvēlējāmies tikai tos VPN pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir vislabākais savienojuma ātrums. NordVPN un Surfshark ir īpaši ātrdarbīgi pakalpojumu sniedzēji, tāpēc šie divi nodrošinās vislabāko P2P failu koplietošanas pieredzi.
 • Vērtība. Dārgākais VPN nenozīmē, ka tas ir labākais, tāpēc mēs izvēlējāmies tikai tos pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā vislabāko cenas un vērtības attiecību. Tātad, lai kuru VPN jūs izvēlētos torrentu meklēšanai, jūs zināsiet, ka saņemat vislabāko pakalpojumu ar lieliskām papildu funkcijām. Piemēram, Surfshark antivīrusu vai NordVPN draudu aizsardzības funkciju.

Citi pārbaudītie torrentu tīkli VPN

Lai gan sarakstā iekļuva tikai 5 VPN, mēs pārbaudījām un izpētījām arī desmitiem citu pakalpojumu. Piemēram, mēs noskaidrojām, ka IPVanish darbojas ar diezgan daudziem torrentu klientiem un nodrošina labu torrentu ātrumu. Tomēr tam nav specializētu torrentēšanas serveru.

Vai mani pieķers torrentu meklēšanā bez VPN?

Tikmēr visi Ivacy VPN serveri (5700+) atļauj P2P savienojumus. Tajā pašā laikā tas nedarbojas labi ātruma ziņā. Nav WireGuard protokola, un torrentu pārsūtīšanas ātrums bija aptuveni 4,5-5 MB/s (36-40 Mb/s) ar 300 Mb/s bāzes savienojumu.

Līdzīga situācija bija arī ar Hotspot Shield VPN – tas ļauj veikt torrentus, taču nevajadzētu cerēt uz lielu ātrumu. Mūsu testu laikā tas sasniedza aptuveni 2,3 MB/s (18 MB/s).

Kā es varu izmantot VPN, kamēr izmantoju torrentus?

Vai vēlaties uzzināt, vai P2P failu koplietošanas laikā varat izmantot VPN? VPN lietošana torrentu kopīgošanas laikā ir vienkārša – vienkārši iestatiet to, pirms sākat lejupielādēt torrentus. Tomēr ir svarīgi, lai tas nodrošinātu pienācīgu ātrumu, tam būtu spēcīgas drošības funkcijas un torrentu izmantošanai optimizēti serveri. Šeit ir īss ceļvedis, kurā parādīts, kā izmantot torrentu VPN:

Vai ar NordVPN ir droši izmantot Torrentu tīklu?
 1. Lejupielādējiet un instalējiet torrentu VPN, piemēram, NordVPN
 2. Savienojums ar specializētu P2P serveri
 3. Dodieties uz kādu no torrentu vietnēm un lejupielādējiet izvēlēto torrent klientu.
 4. Sāciet lejupielādēt torrentus!

Ja jums rodas problēmas vai nepieciešama papildu palīdzība VPN iestatīšanas procesā, skatiet mūsu pilno ceļvedi par to, kā 2023. gadā droši izmantot torentus.

VPN nedarbojas torrentu pārlūkošanas laikā – ko darīt?

Ja šķiet, ka jūsu VPN nedarbojas torrentu pārlūkošanas laikā, vēl neatsakieties no tā visa. Ir dažas lietas, ko varat izmēģināt, lai atrisinātu šo problēmu. Lūk, ko varat darīt:

Kurš VPN ir ātrs uTorrent?
 • Noskaidrojiet, vai jūsu VPN atbalsta torrentu veikšanu.
 • Pāriet uz citu serveri.
 • Mainiet tuneļošanas protokolu.
 • Pārliecinieties, ka esat lejupielādējis jaunāko VPN versiju.
 • Pārbaudiet, vai interneta savienojums darbojas pareizi.
 • Izvēlieties labāku torrenting VPN, piemēram, NordVPN – tagad 63% OFF!

Labākais VPN torrentu izmantošanai

NordVPN ir labākais VPN drošai un ātrai torrentu izmantošanai. Tas piedāvā daudz specializētu P2P serveru, lielisku veiktspēju un progresīvus drošības pasākumus.

 • Lielisks VPN torrentu izmantošanai
 • Liels serveru parks
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atmaksas garantija
Kurš VPN ir ātrs uTorrent?

Apmeklējiet NordVPN

Labākās VPN valstis torrentu un P2P datplūsmai

Dažās valstīs ir brīvāki likumi attiecībā uz lejupielādi no interneta nekā citās. Šeit ir dažas no labākajām valstīm torrentu lejupielādei un to nostāja attiecībā uz torrentu lejupielādi:

ValstsVai torrentošana ir likumīga?
ŠveiceAr autortiesībām aizsargātu materiālu lejupielāde personīgai lietošanai ir likumīga.
SpānijaAr autortiesībām aizsargātu materiālu lejupielāde personīgai lietošanai ir likumīga.
PolijaBez atļaujas nedrīkst izmantot ar autortiesībām aizsargātus darbus. Tomēr ir daži izņēmumi, piemēram, privātai lietošanai.
MeksikaKopš 2019. gada Meksikā nav spēkā likumu vai noteikumu, kas īpaši aizliegtu failu koplietošanu.
Kurš VPN ir ātrākais torrentu veikšanai?

VPN, kurus mēs neiesakām torrentu izmantošanai

Daudzus pakalpojumus, kurus mēs neiekļāvām šajā sarakstā, joprojām var izmantot torrentu pārsūtīšanai. Tomēr tas neattiecas uz tiem VPN, kuros ir nopietnas nepilnības. Tie var būt gan bezmaksas, gan maksas, tāpēc jums jābūt piesardzīgiem.

Piemēram, Hola VPN ir viena no sliktākajām iespējām, ko varat izvēlēties. Lai izveidotu savienojumu, tas izmanto P2P tīklus. Šifrēšana tiek pievienota tikai premium klases lietotājiem, un nav pretpasākumu pret IP noplūdi. Vēl sliktāk ir tas, ka viņu privātuma politikā ir norādīts, ka tie vāc lietotāju žurnālus.

Betternet VPN ir arī slikta izvēle torrentu meklēšanai. Šī VPN cena ir diezgan augsta, taču tam trūkst būtisku drošības funkciju. Jūs nesaņemsiet izslēgšanas slēdzi, kas nozīmē, ka jūsu anonimitāte būs atkarīga no tā, vai Betternet serveru parks vienmēr darbosies bez problēmām. Pat tad viņu serveru tīkls ir pārāk mazs, lai apsvērtu šo iespēju pastāvīgi lieliskam lejupielādes ātrumam.

Vai VPN ir labs torrentu izmantošanai?

Vēl viena izvēle ir SuperVPN – mūsu redakcijas komanda atklāja, ka šī pakalpojumu sniedzēja lietotāju akreditācijas dati ir noplūduši un pārdoti tumšajā tīmeklī. Tomēr Google Play pakalpojumam ir vairāk nekā simts miljoni instalāciju. Šķiet, ka pakalpojuma sniedzējs reģistrēja datus, lai gan tā privātuma politikā bija norādīts citādi.

Tas liecina, ka ne visi VPN ir vienādi, un pirms ilgtermiņa pakalpojuma piesaistīšanas vienmēr jāveic izpēte.

Kurš ir labākais bezmaksas VPN torrentu izmantošanai?

Lielākā daļa bezmaksas VPN, kas būtu pietiekami droši regulārai lietošanai, neļauj izmantot torrent. Kā jau minējām, P2P savienojumi var izmantot lielu joslas platumu, tādējādi pasliktinot citu lietotāju pieredzi. Šī iemesla dēļ parasti tā tiek uzskatīta par premium funkciju un rezervēta maksas lietotājiem.

Kuru VPN man vajadzētu izmantot torrentu meklēšanai?

Tomēr nav nekas neparasts, ka ir iespējams atrast bezmaksas VPN, kas darbojas ar torrentu savienojumiem. Šādos gadījumos jums vajadzētu rīkoties uzmanīgi. Torrentošana ir resursus ietilpīgs uzdevums, īpaši gadījumos, kad tā tiek piedāvāta bez maksas. Tāpēc ir iespējams, ka jūsu dati tiek reģistrēti un pārdoti. Ja kāds piedāvājums izklausās pārāk labs, lai būtu patiess, tas parasti tāds arī ir.

Tieši tāpēc mēs neiesakām izmantot bezmaksas VPN torrentu meklēšanai. Tā vietā varat izvēlēties bezmaksas pakalpojumu sniedzējus. Mēs izpētījām un pārbaudījām dažādus bezmaksas VPN, kas atbalsta P2P savienojumus, un to uzticamību torrentu meklēšanas laikā. Šeit ir mūsu labākie bezmaksas VPN P2P failu koplietošanai:

Vai VPN izmantošana torrentu meklēšanai ir likumīga?
 1. Atlas VPN – labākais bezmaksas VPN ātrai torrentu izmantošanai
 2. Proton VPN – bezmaksas VPN, kas atbalsta P2P savienojumus
 3. Windscribe VPN – bezmaksas torrenting VPN bez datu ierobežojumiem

Lai gan bezmaksas VPN piedāvā ierobežotākas bezmaksas versijas saviem premium abonementiem, vismaz jūs zināt, ka tos var droši izmantot. Turklāt šiem pakalpojumu sniedzējiem nebūs jāpārdod jūsu dati, jo tie iegūst līdzekļus no saviem premium abonementiem.

Video pārskats: labākie VPN torrent

Apakšējā līnija

Lai arī ko plānojat lejupielādēt, izmantojot torentus, neaizmirstiet ievērot piesardzību. Lai gan tas var šķist nekaitīgi, ja nebūsiet piesardzīgs, varat nonākt lielākās nepatikšanās, nekā jebkad varējāt iedomāties. Sākot ar juridisko uzmanību un beidzot ar pašiem failiem, kas bieži vien ir ļaunprātīgas programmatūras avots. Nemaz nerunājot par to, ka tiek atklāta jūsu īstā IP adrese, tādējādi jūs padarāt sevi par vieglāku mērķi.

Kādas funkcijas nodrošina lielisku VPN torrentu izmantošanai?

VPN var mazināt iespējamos riskus, kas apdraud jūsu darbību tiešsaistē, taču tam jābūt pakalpojumam, kam varat uzticēties. Pretējā gadījumā jūs vienkārši ielecat no pannas ugunsgrēkā. Tāpēc veiciet izpēti un izvēlieties pakalpojumu, kas jūs aizsargās pat tad, ja izmantojat P2P tīklu.

Mūsu labākā izvēle drošai anonīmai torrentu meklēšanai ir NordVPN. Šim VPN ir īpaši P2P serveri un spēcīgas drošības funkcijas, piemēram, automātiskais izslēgšanas slēdzis. Turklāt jūs varēsiet izbaudīt neticami lielu savienojuma ātrumu, un, izmantojot NordVPN aizsardzību pret apdraudējumiem, jūsu ierīce būs pasargāta no ļaunprātīgas programmatūras draudiem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem