Labākie bezmaksas VPN iPhone un iPad ierīcēm 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai ir kādi 100% bezmaksas VPN?

Jā, ir diezgan daudz uzticamu bezmaksas VPN pakalpojumu. Tas ietver Atlas VPN, kas piedāvā 5 GB limitu un 3 serveru atrašanās vietas. Tātad ar bezmaksas versiju pietiek datu pamataizsardzībai.

Kura bezmaksas iPhone VPN ir visvairāk serveru?Kura bezmaksas iPhone VPN ir visvairāk serveru?

Windscribe ir bezmaksas iPhone VPN, kam ir visvairāk serveru 11 vietās. Ar to varat pieslēgties serveriem, kas izvietoti Vācijā, ASV, Kanādā, Francijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Rumānijā, Šveicē, Apvienotajā Karalistē, Lielbritānijā, Turcijā un Honkongā. No šīm valstīm VPN ieteiks ātrāko serveri, pie kura pieslēgties.

Kuru bezmaksas VPN iesaka Apple?

Apple neiesaka bezmaksas VPN. Patiesībā Apple popularizē lietotnes tikai pēc tam, kad App Store kuratori ir pārskatījuši lietotni. Tas nozīmē, ka popularizētās lietotnes ir balstītas uz lejupielādes rādītājiem un veiksmīgiem mārketinga paņēmieniem.

Kāda ir labākā bezmaksas VPN lietotne iPhone tālrunim?

Labākais bezmaksas VPN iPhone tālrunim ir NordVPN. Lai gan tā bezmaksas versijas vietā ir pieejama tikai 30 dienu naudas atmaksas garantija, tas piedāvā augstākās klases drošību un datu aizsardzību. Tas viss bez ātruma samazināšanas.

Ir plaši zināms, ka Apple iOS ir patiesi droša. Tomēr personas dati mūsdienās ir viens no vērtīgākajiem aktīviem, un diemžēl tie ir kibernoziedznieku un pat dažu valdību mērķis. Tāpēc papildu drošības slāņa, piemēram, VPN, ievietošana ir gudrs lēmums, ja vēlaties palielināt savu privātumu un novērst datu izsekošanu.

Turklāt uzticams iPhone un iPad VPN var paveikt daudz vairāk nekā tikai nodrošināt jūsu aizsardzību. Tas paver iespējas panākt interneta brīvību, lai piekļūtu ierobežotam un cenzētam saturam, tostarp tīmekļa vietnēm, straumēšanas platformām un citiem multivides pakalpojumiem. Bet jautājums ir – vai bezmaksas VPN to visu var izdarīt?

Noteikti! Taču jāņem vērā tikai uzticami VPN pakalpojumu sniedzēji, jo lielākā daļa bezmaksas VPN pelna naudu, pārdodot lietotāju datus trešajām pusēm. Vai arī tie vienkārši sūta apgrūtinošas reklāmas. Nemaz nerunājot par milzīgo App Store piedāvāto “bezmaksas VPN” sarakstu, kas galu galā izmaksā dārgāk nekā parastie VPN.

Vai iPhone ir pieejams pilnīgi bezmaksas VPN?

Izmēģiniet augstākās klases NordVPN pakalpojumu bez maksas

NordVPN ir lielisks premium variants, kas piedāvā visas labākās funkcijas un nekādus kaitinošus kompromisus. Iegūstiet to tagad bez maksas: ar uzticamu naudas atmaksas garantiju varat to izmēģināt bez jebkāda riska!

Tāpēc mēs esam izveidojuši sarakstu ar labākajiem bezmaksas VPN iPhone un iOS ierīcēm 2023. gadā, kas ir patiesi droši, lai jūs bez stresa varētu atrast labāko pakalpojumu sniedzēju. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kuri ir labākie.

5 labākie bezmaksas VPN iPhone ierīcēm:

 1. NordVPN – labākais bezmaksas VPN iPhone
 2. Surfshark – labākais bezmaksas iPhone VPN ar neierobežotiem savienojumiem
 3. Atlas VPN – uzticams bezmaksas VPN pakalpojums
 4. ExpressVPN – visaptverošs VPN drošības komplekts par brīvu
 5. CyberGhost – ģeogrāfiski daudzveidīgs bezmaksas iOS VPN
Kurš ir labākais bezmaksas VPN iPhone tālrunim?

Vai ir vērts iPhone izmantot bezmaksas VPN?

Bezmaksas VPN vērtība ir atkarīga no jūsu vajadzībām. Pirmkārt, bezmaksas VPN operētājsistēmai iOS var apmierināt tikai pamatvajadzības, jo lielākajai daļai bezmaksas pakalpojumu sniedzēju ir ļoti ierobežots drošības komplekts. Jūs varat zaudēt iespēju izvēlēties vēlamo serveri un atrašanās vietu vai arī jums ir īss un garlaicīgs funkciju saraksts, kas pat nepalīdzēs apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Otrkārt, bezmaksas VPN vienmēr meklē veidu, kā piespiest savus lietotājus abonēt maksas pakalpojumus. Parasti bezmaksas versija ir tikai komerciāls produkts, kura mērķis ir vilināt jūs iegādāties premium produktu. Tāpēc visi ierobežojumi un pastāvīgi redzamie atgādinājumi par plāna atjaunināšanu var radīt jums vairāk raižu nekā drošības.

Vai ir 100% bezmaksas VPN?

Kopumā bezmaksas VPN ir drīzāk īstermiņa risinājums, lai rūpētos par jūsu drošību un anonimitāti tiešsaistē. No otras puses, augstākās kvalitātes pakalpojumi ļauj jums nodrošināt neierobežotu, neierobežotu un drošu pārlūkošanas pieredzi. Izmantojot tos, varat nodrošināt savu identitāti pat tad, ja VPN savienojums pārtrūkst, atbrīvoties no kaitinošām reklāmām vai piekļūt Netflix un citiem pasaules mēroga straumēšanas pakalpojumiem.

Profesionāļu padoms

Vai meklējat labu bezmaksas VPN? Ja vēlaties uzticamus pakalpojumus un daudzfunkcionālu paketi, iesakām izmantot bezmaksas izmēģinājuma versijas vai 30 dienu naudas atmaksas garantijas, ko piedāvā augstākās klases pakalpojumu sniedzēji, piemēram, NordVPN vai Surfshark.

Vai iPhone ir iebūvēts VPN?

Labākie bezmaksas VPN iPhone un iPad – mūsu detalizēts saraksts

Mēs esam redzējuši, cik daudz bezmaksas VPN pakalpojumu gaida jūsu uzmanību Apple App Store veikalā. Un apjukums šajā brīdī ir pilnīgi saprotams.

Lai atvieglotu jums ceļu uz uzticamu bezmaksas VPN, mēs esam pārbaudījuši un atlasījuši šos 7 bezmaksas VPN jūsu iOS ierīcei. Lai noskaidrotu, vai tie patiešām ir labākie, mēs esam balstījušies uz kritērijiem, kas sākas ar personalizāciju iOS, turpinās ar drošību un beidzas ar funkcijām.

Ieskatieties un pārliecinieties, vai ir tas, kuru meklējāt.

1. NordVPN – kopumā labākā bezmaksas VPN izvēle iPhone ierīcēm

Kāpēc man ir nepieciešams iPhone bezmaksas VPN?
Atrašanās vieta:Panama
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt NordVPN ar 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

NordVPN ir labākais bezmaksas VPN iPhone tālruņiem. Tam ir mūsdienīga un lietotājam draudzīga iOS lietotne. Apple ierīcē varat viegli izvēlēties kādu no vairāk nekā 5500 serveriem 60 vietās no kartes/valstu saraksta.

Pati lietotne ir ļoti vienkārša navigācijā. Varat izveidot savienojumu, izmantojot galveno logu, un atrast funkcijas citās tam paredzētās cilnēs. Jaunā NordVPN iOS versija pat ļauj pieslēgties vai atvienoties, izmantojot logrīku sākuma ekrānā.

Turklāt NordVPN iOS lietotne ļauj jums izvēlēties no dažādiem tuneļošanas protokoliem. Tas ietver IKEv2 un OpenVPN (TCP/UDP), bet, lai nodrošinātu labāko ātrumu, mēs iesakām izmantot revolucionāro NordLynx protokolu.

Vai es varu izmantot NordVPN savā iPhone?

Turklāt šajā VPN ir iekļautas papildu drošības funkcijas, un tas nav tas, ko parasti saņemat ar iOS lietotnēm. Piemēram, lai aizsargātu savu sensitīvo informāciju, varat izmantot izslēgšanas slēdzi un tumšā tīmekļa uzraudzības funkcijas.

Pārbaudiet arī šo: NordVPN darbojas ar Netflix un citām straumēšanas platformām, piemēram, Hulu, BBC iPlayer u. c. To var izmantot, lai skatītos globālu saturu no jebkuras vietas.

Lai gan maksas abonēšanas maksa ir no 3,29 ASV dolāriem mēnesī, varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Lai to izdarītu, jums būs jāizmanto NordVPN bezmaksas izmēģinājuma versija. Ja tomēr pārdomāsiet un vēlēsieties iegādāties maksas plānu, pārbaudiet NordVPN piedāvājumus, lai saņemtu atlaides.

Vai es varu izmantot NordVPN savā iPhone?

Lai uzzinātu vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju, izlasiet mūsu pilnu NordVPN pārskatu.

Plusi

 • Neierobežots ātrums un joslas platums
 • Liela serveru izvēle
 • Nogalināšanas slēdzis
 • Tumšā tīmekļa uzraudzība
 • Lietotājam draudzīga iOS lietotne
 • Atbloķē Netflix un citas straumēšanas vietnes

Mīnusi

 • Bezmaksas izmēģinājumam nepieciešama kredītkartes informācija

2. Surfshark – bezmaksas VPN ar neierobežotu savienojumu iPhone tālrunim

Vai Surfshark darbojas ar iPhone?
Atrašanās vieta:Nīderlande
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 82% OFF Surfshark + 2 mēneši BEZMAKSAS 🔥

Surfshark ir vēl viens labākais pretendents mūsu labāko bezmaksas iPhone VPN sarakstā. Jūs varat izmantot intuitīvu iOS lietotni, kas ļauj jums izvēlēties no vairāk nekā 3200 serveriem 100 vietās. Turklāt jūs saņemat neierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu, tāpēc arī jūsu ģimene var to izmantot savos iPhone tālruņos.

Surfshark iOS lietotne ir lietotājdraudzīguma definīcija. Viss nepieciešamais ir pieejams galvenajā ekrānā, bet iestatījumi un Surfshark One funkcijas ir izvietotas atsevišķās cilnēs. VPN ir arī lietotnes operētājsistēmām Windows, Android, Linux un macOS.

Kāpēc Surfshark nedarbojas manā iPhone?

Jāatzīmē arī tas, ka iOS lietotnei ir bagātīgas mobilās lietotnes funkcijas. Jūs varat izmantot izslēgšanas slēdzi, lai apturētu visu interneta datplūsmu, ja VPN savienojums pārtrūkst. Turklāt ir nodrošināts WireGuard atbalsts, tāpēc varat baudīt ātru ātrumu un stabilu savienojumu.

Arī izklaides ziņā jūs nebūsiet vīlušies. Surfshark darbojas ar Netflix, Disney+, Amazon Prime Video un daudzām citām straumēšanas platformām. Tādējādi jūs varat skatīties jebkuru pasaules mēroga raidījumu savā iPhone, atrodoties ceļā.

Maksas abonementu cenas sākas no 2,30 dolāriem mēnesī, taču ir arī pārsteidzošas Surfshark atlaides. Alternatīvi ir iespēja saņemt bezmaksas Sufshark izmēģinājuma versiju uz 7 dienām un izmantot 30 dienu naudas atmaksas garantiju ilgākam izmēģinājuma periodam.

Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju mūsu detalizētajā Surfshark VPN pārskatā.

Kā pievienot Surfshark savam iPhone?

Plusi

 • Nav ātruma vai joslas platuma ierobežojumu
 • Milzīgs serveru parks
 • Nogalināšanas slēdzis
 • Neierobežots vienlaicīgu savienojumu skaits
 • Intuitīva iOS lietotne
 • Darbojas ar Netflix un citām straumēšanas vietnēm

Mīnusi

 • Lūdz kredītkartes informāciju bezmaksas izmēģinājuma versijai.

3. Atlas VPN – uzticams VPN pavadonis iPhone tālrunim

Atlas VPN
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Atlas VPN, tagad 83% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Vēl viens bezmaksas VPN Apple ierīcēm, par kuru mēs balsotu, ir Atlas VPN, kas ir uz mobilajām ierīcēm orientēts pakalpojumu sniedzējs. Papildus tam, ka šis pakalpojumu sniedzējs ir pienācīgi personalizēts VPN iOS operētājsistēmai, tas izmanto arī AES 256 bitu šifrēšanu un apgalvo, ka nevāc lietotāja datus. Tas nozīmē, ka jūsu privātums paliek drošs un drošs.

Atlas VPN Android un iOS lietotnes ir būtībā identiskas. Viens nedaudz neērts aspekts ir tas, ka jums ir jāizskrējiena pa vietām, lai atrastu, kuras no tām ir bezmaksas. Tomēr, ja jums nav svarīgi serveru atrašanās vieta, varat vienkārši noklikšķināt uz galvenās savienojuma pogas.

Pārskats par Atlas VPN

Ar bezmaksas plānu saņemat arī 5 GB datu. Taču, ja izvēlaties premium plānu ar neierobežotu datu apjomu, jums nebūs jāuztraucas par pārāk lieliem izdevumiem. Atlas VPN cena sākas no 1,82 ASV dolāriem mēnesī.

Uzkāpjot uz bezmaksas Atlas VPN klāja, jums būs pieejamas tādas funkcijas kā izslēgšanas slēdzis, droša pārlūkošana un P2P failu koplietošana. Tādējādi jūs būtu pasargāts no ļaunprātīgām vietnēm un VPN savienojuma pārrāvuma briesmām. Arī torrentu izmantošana varētu aizpildīt jūsu nedēļas nogales.

Taču, patiesību sakot, tas nav daudz, un jūs varētu saņemt vairāk, abonējot maksas versiju. Piemēram, jūs varētu atbloķēt straumēšanas vietnes un atklāt datu aizsardzības pārkāpumus.

Papildus IPSec/IKEv2 protokolam varat izvēlēties arī ātru WireGuard protokolu pat bezmaksas versijā. Šeit mēs nesastapsimies ar neko pārsteidzošu, jo Atlas VPN piedāvā tikai trīs vietas, no kurām izvēlēties. Taču tas apgalvo, ka regulāri pievieno jaunas atrašanās vietas, tāpēc varam cerēt uz labākām dienām.

Lai iegūtu visu nepieciešamo informāciju, izlasiet mūsu detalizēto Atlas VPN pārskatu.

Bezmaksas Atlas VPN

Plusi

 • 5 GB datu
 • Nav ātruma ierobežojumu
 • Izslēgšanas slēdža funkcija
 • AES-256 šifrēšana
 • Atbalsta torrentus

Mīnusi

 • Tikai trīs vietas
 • Vidējais ātrums

4. ExpressVPN – visaptveroša VPN lietotne iOS operētājsistēmai

Vai ExpressVPN darbojas iPhone?
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet ExpressVPN, tagad 49% OFF no 1 gada plāna! 🔥

ExpressVPN ir “viss vienā” risinājums jūsu iPhone, kas nodrošina nevainojamu aizsardzību un lielisku veiktspēju. Iekšējais Lightway tuneļošanas protokols un stabils serveru parks ar serveriem 94 valstīs garantē bezatlikuma pieredzi.

iOS lietotne ļoti labi atspoguļo datora versiju. Tā ir intuitīva un labi izstrādāta. Jūs varat atrast visas drošības funkcijas vienā sarakstā un viegli pielāgot aizsardzības līmeni atbilstoši savām vajadzībām. Tomēr paturiet prātā, ka iOS lietotnē nav izslēgšanas slēdža, sadalīta tuneļa un īsceļu.

Papildus trūkstošajām funkcijām joprojām varat izmantot uzlabotu drošības komplektu. Aizklāti serveri ļauj paslēpt VPN savienojumu no ziņkārīgo acīm un turpināt drošu pārlūkošanu. Savukārt draudu pārvaldnieks nodrošina, ka izvairāties no ļaunprātīgām vietnēm un bloķējat izsekotājus.

Kāpēc ExpressVPN nedarbojas iPhone?

Turklāt jūsu datplūsma tiek šifrēta, izmantojot AES-256 šifrēšanu, kas ir visspēcīgākais šifrs mūsdienās. Turklāt uzņēmums ievēro stingru nepierakstīšanas politiku, kas pilnībā atbilst jurisdikcijas valstij (Britu Virdžīnu salas), kura nepieprasa lietotāju žurnālu vākšanu.

Ja neņemam vērā drošību, ExpressVPN ir arī lieliska izvēle straumēšanai. Tas atbloķē vairākas Netflix bibliotēkas, Amazon Prime Video, Hulu un daudzus citus straumēšanas pakalpojumus. Nemaz nerunājot par pilno HD kvalitāti, ko varat baudīt.

Sākuma cena ir 6,67 ASV dolāri mēnesī, kas noteikti nav visizdevīgākais variants. Tomēr varat izmantot 7 dienu izmēģinājuma versiju vai 30 dienu naudas atmaksas garantiju, lai izmēģinātu pakalpojumu, un pēc tam izmantot īpašas ExpressVPN atlaides, lai izmantotu draudzīgāku cenu.

Kā es varu savā iPhone bez maksas izmantot ExpressVPN?

Pārbaudiet mūsu detalizēto ExpressVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk par funkcijām.

Plusi

 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Intuitīva iOS lietojumprogramma
 • Uzlabots Lightway tuneļošanas protokols
 • Atbloķē visas galvenās straumēšanas vietnes
 • Ietver aizsardzību pret apdraudējumiem

Mīnusi

 • iOS lietotājiem nav izslēgšanas slēdža
 • iOS lietotnē trūkst sadalīta tuneļošana
 • Diezgan dārgi

5. CyberGhost – bezmaksas iPhone VPN ar milzīgu serveru floti

Vai CyberGhost darbojas iPhone?
Atrašanās vieta:Rumānija
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt CyberGhost VPN, tagad 83% OFF + 2 mēneši FREE 🔥

CyberGhost ir lielisks iOS VPN, kas palīdz palikt neredzamam tiešsaistē, izmantojot bezmaksas izmēģinājuma versiju. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs saņemat vienu no lielākajiem serveru parkiem tirgū9700 serveru 91 valstī, kas nozīmē, ka varat bez piepūles baudīt dažādas Netflix bibliotēkas.

Pārsteidzoši, ka CyberGhost iOS lietojumprogramma saskarnes ziņā pārspēj datora versiju. Tā ir skaisti izstrādāta un ļoti viegli lietojama, tāpēc pat iesācēji viegli atradīs savu ceļu.

Turklāt iPhone lietotnē ir iekļautas gandrīz visas pieejamās funkcijas, izņemot automātisko Wi-Fi aizsardzību.

Vai CyberGhost iOS operētājsistēmā ir bezmaksas?

Lai gan šajā VPN ir trīs tuneļošanas protokoli, iOS lietotāji var izvēlēties tikai no diviem (WireGuard un IKEv2). Tomēr abas pieejamās opcijas nodrošina lielu savienojuma ātrumu, neapdraudot jūsu drošību.

Katrs lietotājs ir aizsargāts, izmantojot nozares vadošo AES-256 šifrēšanu, ko ir grūti uzlauzt pat viskarbākajiem hakeriem. Veicot testus, mēs arī ar prieku uzzinājām, ka izslēgšanas slēdža funkcija efektīvi aizsargā jūsu IP, kad VPN savienojums tiek zaudēts. Jūsu IP ir ne tikai aizsargāts, bet pakalpojumu sniedzējs arī nopietni izturas pret jūsu privātumu un ievēro nepierakstīšanās politiku.

Papildus svarīgākajām funkcijām varat izmantot arī specializētus serverus, kas ir piemēroti straumēšanai, spēlēm un citiem mērķiem. Ir pieejams reklāmu bloķētājs, kas ne tikai bloķē reklāmas vai palīdz izvairīties no ļaunprātīgas programmatūras, bet arī ļauj ietaupīt datus. Un, lai saglabātu pilnīgu anonimitāti, varat izmantot NoSPY serverus, kurus pilnībā pārvalda CyberGhost un kuri vispār nepieļauj trešo pušu iejaukšanos.

Kā lietot CyberGhost VPN operētājsistēmā iOS?

Mēs jau zinām, ka Netflix ir viegls uzdevums šim VPN. Tomēr tas palīdz arī apiet Hulu, Disney+ un citu pakalpojumu ģeogrāfiskos blokus!

Ja reģistrējaties CyberGhost, izmantojot iOS ierīci, jums tiek nodrošināta 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Lai to pagarinātu, varat izmantot 45 dienu naudas atmaksas garantiju, kas tiek piešķirta pēc tam, kad būsiet samaksājis tikai 2,19 ASV dolārus mēnesī.

Uzziniet vairāk par funkcijām mūsu CyberGhost pārskatā.

Kāpēc CyberGhost ir bloķēts?

Plusi

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija iOS ierīcēs
 • 45 dienu naudas atmaksas garantija
 • Lēti abonēšanas plāni
 • Lieliski piemērots straumēšanai
 • Izcils serveru parks

Mīnusi

 • iOS lietotnē nav automātiskās Wi-Fi aizsardzības
 • iOS versijā nav OpenVPN tuneļa

6. IPVanish – ļoti ātrs VPN iPhone un iPad

IPVanish - ļoti ātrs iPhone VPN
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 72% OFF IPVanish!🔥

Vēl viens no labākajiem VPN pakalpojumiem iOS ierīcēm ir ātrais un uzticamais IPVanish. Šim pakalpojumu sniedzējam nav bezmaksas versijas, taču varat to izmēģināt bez riska, izmantojot 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Tādējādi jums ir laiks izmēģināt visas lieliskās IPVanish funkcijas.

iPhone lietotne nodrošina ļoti ērtu un vienkārši lietojamu saskarni. Viss ir glīti sadalīts ekrāna apakšdaļā, un jums nebūs problēmu saprast, kā to izmantot.

Izmantojot IPVanish, nav jāuztraucas par savu drošību, jo tas šifrē jūsu datus ar uzticamu AES-256 šifrēšanu. Turklāt pakalpojumu sniedzējs piedāvā dažādus tuneļošanas protokolus, no kuriem viens ir ātrākais un drošākais WireGuard. Un IPVanish serveri, lai gan nav specializēti torrentu pārsūtīšanai, tomēr to atbalsta.

IPVanish iPhone un iPad

Ja jūs interesē straumēšana, jums paveicies. IPVanish atbloķē visas populārākās straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix vai Hulu. Turklāt jūs varat izvēlēties no milzīgas vairāk nekā 2000 serveru parka 50 valstīs, tāpēc globālā satura bibliotēkas jums ir pa rokai.

Tagad iOS lietotne ir lietotājam draudzīga, un iestatījumos ir vairākas pielāgošanas opcijas. Tā piedāvā arī savienojumus pēc pieprasījuma, Siri īsceļus un alternatīvā savienojuma režīma funkcijas.

IPVanish varat saņemt par budžetam draudzīgu cenu 3,33 USD mēnesī, un tā var aptvert līdz pat neierobežotu ierīču skaitu.

Lai uzzinātu vairāk, dodieties uz mūsu IPVanish pārskatu.

IPVanish

Plusi

 • Lieliski ātrumi
 • Daudzi serveri
 • Atbloķē straumēšanas vietnes
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • Dažādi tuneļošanas protokoli

Mīnusi

 • Nav izslēgšanas slēdža iOS operētājsistēmā
 • Ļoti maz funkciju iOS lietotnē
 • Nav bezmaksas versijas

7. PureVPN – drošs VPN iOS ierīcēm

iOS - PureVPN
Atrašanās vieta:Britu Virdžīnu salas
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt PureVPN, tagad 81% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS!🔥

PureVPN ir vēl viena iespēja iOS lietotājiem, ko var lejupielādēt bez maksas. Šim pakalpojumu sniedzējam ir plašs serveru saraksts – vairāk nekā 6500 serveru 78 valstīs. Lai gan nav bezmaksas versijas vai izmēģinājuma versijas, PureVPN varat izmēģināt bez riska, izmantojot 31 dienas naudas atmaksas garantiju.

iPhone lietotājiem var būt noderīgi, ka lietotnē tiek rādīti servera ieteikumi. Turklāt serverus var ievietot izlasē. Tādējādi vienmēr varēsiet piekļūt vajadzīgajam serverim, nepārlīmējot visu sarakstu.

Runājot par drošību, PureVPN nespēlē. Viņi izmanto uzticamu AES-256 šifrēšanu, lai nodrošinātu augstākās klases drošību. Tāpēc jūsu datus nebūs iespējams uzlauzt.

PureVPN Bezmaksas VPN

Attiecībā uz darba izpildes pārskatu jums vajadzētu būt vairāk nekā apmierinātam. Jūs varat izvēlēties starp WireGuard, OpenVPN un IKEv2 tuneļošanas protokoliem, lai nodrošinātu ātru savienojumu ātrumu un vienmērīgu lietošanas pieredzi.

Arī straumēšana nebūs problēma, jo PureVPN veiksmīgi atbloķē visu jūsu iecienīto straumēšanas vietņu, piemēram, Netflix, Hulu vai BBC iPlayer, bibliotēkas.

Un to visu jūs varat iegādāties par salīdzinoši zemu cenu. PureVPN abonēšanas cena sākas no 2,08 ASV dolāriem mēnesī, un vienlaicīgi varat izmantot līdz pat 10 ierīcēm. Turklāt, lai nodrošinātu augstākus drošības pasākumus, jūs varat maksāt ne tikai ar kredītkarti, bet viņi pieņem arī kriptovalūtas maksājumus.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, skatiet pilnu PureVPN pārskatu.

PureVPN VPN un starpniekservera pakalpojumi

Plusi

 • Neierobežots joslas platums
 • AES-256 šifrēšana
 • 31 dienas naudas atmaksas garantija
 • Dažādi tuneļošanas protokoli
 • Lietotājam draudzīgs

Mīnusi

 • Nav bezmaksas versijas
 • Ierobežotas iOS funkcijas
 • Savienojuma problēmas

8. Ivacy VPN – zemāka līmeņa VPN iPhone un iPad ierīcēm

Ivacy VPN - sliktākais VPN iPhone ierīcēm
Atrašanās vieta:Singapūra
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥Gūt Ivacy VPN, tagad 90% OFF + dāvanu!🔥

Ivacy VPN ir lielisks VPN risinājums iPhone un iPad, taču tas nav pārāk labi zināms. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā iespaidīgus 5700+ serverus 68 valstīs, tāpēc jūs vienmēr atradīsiet labus savienojumus. Tomēr nav bezmaksas versijas. Taču jūs varat saņemt vienas dienas izmēģinājuma versiju un izmēģināt visas premium funkcijas.

iOS lietotne ir ļoti līdzīga Android versijai, taču tai ir mazāk funkciju. Turklāt varat pārvietoties pa serveriem, kas ir sakārtoti atbilstoši to mērķim, piemēram, straumēšanai vai torrentu izmantošanai. Un, tā kā vienlaicīgi var pieslēgt 10 ierīces, to var iegūt arī operētājsistēmā Windows vai macOS.

Ivacy VPN pārskats

Runājot par ātrumu, šis nav viens no ātrākajiem VPN. Nav WireGuard protokola, bet jūs varat izvēlēties diezgan ātru un uzticamu IKEv2 protokolu iOS. Turklāt Ivacy VPN ir P2P serveri, tāpēc tiek atbalstīta arī torrentu izmantošana.

Nākamais ir drošības informācija, un Ivacy VPN aizsargā jūsu datus ar AES-256 šifrēšanu. Uzticamā nepierakstīšanās politika ir obligāts papildinājums, tāpēc varat būt droši, ka Ivacy VPN neuzkrāj jūsu datus turpmākai izmantošanai.

Ja jūs interesē straumēšana, pamatlietas ir nodrošinātas – Ivacy VPN atbloķē Netflix, BBC iPlayes un YouTube.

Lai gan iOS lietotni ir viegli lietot, tā nevar piedāvāt papildu funkcijas. Tāpēc paturiet to prātā.

Ivacy VPN varat iegādāties jau par 1,00 ASV dolāriem mēnesī, turklāt jums tiek piedāvāta 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Ivacy VPN

Lai uzzinātu vairāk, skatiet Ivacy VPN pārskatu.

Plusi

 • Liels serveru parks
 • Atbalsta torrentus
 • Atbloķē straumēšanas vietnes
 • Vienas dienas bezmaksas izmēģinājuma versija
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav izslēgšanas slēdža iOS ierīcēm
 • Lēnāks ātrums
 • iOS lietotnei trūkst funkciju

9. Proton VPN – ātrs un drošs bezmaksas VPN

Proton VPN iPhone tālrunim
Atrašanās vieta:Šveice
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz pat 50% OFF Proton VPN! 🔥

Proton VPN ir mūsu labākā izvēle kā bezmaksas VPN iPhone un iPad ierīcēm. Tas ir tāpēc, ka tas piedāvā neierobežotu datu apjomu. Taču tas vēl nav viss, jo tas ir ieviesis arī militāra līmeņa šifrēšanu un tam ir politika, kas nepieļauj ierakstu veikšanu.

Parasti VPN lietojumprogrammas iOS versija ievērojami atpaliek no Android versijas. Šajā gadījumā tas tā nav. Jūs varēsiet izbaudīt izslēgšanas slēdža funkciju, VPN paātrinātāju un DNS noplūdes novēršanu. Vienīgās funkcijas, kas ir izslēgtas, ir sadalīta tuneļošana.

ProtonVPN pārskats

Turklāt varat pat pievienot Proton VPN lietotnes logrīku savam ekrānam. Tas ļauj izveidot savienojumu ar VPN, nemeklējot vai neatverot lietotni.

Turklāt Proton VPN ļauj jums izvēlēties starp dažādiem tuneļošanas protokoliem, kas ir rets gadījums bezmaksas VPN. Tas ietver WireGuard, OpenVPN (UDP un TCP), IKEv2/IPSec tunelēšanas protokolus.

Ja izvēlaties bezmaksas versiju, nevis Premium versiju, varat izvēlēties tikai no 3 valstīm un to serveriem. Bet, ja jūs uztrauc pārpildīti serveri, tad jūs varētu būt priecīgāks, zinot, ka Proton VPN ir ieviesis rīku, kas parāda pašreizējo serveru noslodzi.

Vienīgais Proton VPN bezmaksas versijas trūkums ir tas, ka jums nebūs iespējas piekļūt Netflix vai jebkurai citai lielai straumēšanas platformai. Lai iegūtu šo privilēģiju, jums būs jāpaaugstina plāns līdz premium versijai. Tā cenas sākas no 4,99 ASV dolāriem mēnesī.

ProtonVPN

Ja joprojām neesat pārliecināts, apskatiet mūsu padziļināto ProtonVPN pārskatu.

Plusi

 • Neierobežoti dati
 • Neierobežots joslas platums
 • Militārās klases šifrēšana
 • OpenVPN protokols
 • Lietotājam draudzīgs
 • Ne-logu politika

Mīnusi

 • Netflix bezmaksas lietotājiem nav pieejams
 • Bezmaksas serveri neatbalsta torrentus
 • Iespējama tikai viena ierīce

10. Hotspot Shield – daudzfunkcionāls VPN iPhone un iPad ierīcēm

Hotspot Shield iPhone tālrunim
Atrašanās vieta:Amerikas Savienotās Valstis
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:Jā (tikai maksas)
Pašreizējais darījums:🔥Saglabāt līdz pat 40% OFF Hotspot Shield!🔥

Hotspot Shield ir bezmaksas VPN iPhone tālrunim bez abonēšanas, turklāt tas ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kura mobilā lietotne ir diezgan tuva datora versijām. Lai gan ir bezmaksas versija, tā ir patiešām ierobežota.

Jūs saņemat iOS lietotni ar tumšu tematiku, kurā ir vienkārša navigācija. Tas ir tāpēc, ka viss, ko jūs saņemat, ir galvenais logs ar iespēju izvēlēties ierobežota ātruma serverus bez maksas. Ja vēlaties atbrīvot pilnu VPN potenciālu, jums būs jāveic jauninājums.

Hotspot Shield ir bezmaksas VPN

Pateicoties īpaši ātrajam Catapult Hydra tuneļošanas protokolam, premium plānu veiktspēja jūs neapbēdinās. Tādējādi jūsu savienojuma ātrums ievērojami nesamazināsies, un straumēšanas pieredze būs bez kavēšanās. Lai nodrošinātu aizsardzību, jūs varēsiet izmantot arī īpaši drošu AES-128 šifrēšanu.

Attiecībā uz straumēšanu saturu ir iespējams atbloķēt tikai ar Hotspot Shield Premium abonementu. Ar to varēsiet atbloķēt Netflix, BBC iPlayer un YouTube saturu. Un, pateicoties dārgajam vairāk nekā 3200 serveru sarakstam 80 vietās, ģeogrāfiski bloķētais saturs būs jums pa rokai.

iOS lietotnē ir identitātes skenēšana, paroļu pārvaldnieks un surogātpasta zvanu bloķētājs, taču jums ir jāpērk premium abonements. Tā kā bezmaksas versijai ir diezgan maz drošības un funkciju.

Hotspot Shield

Uzziniet vairāk mūsu pārskatā par Hotspot Shield.

Plusi

 • Bezmaksas versija
 • 45 dienu naudas atmaksas garantija
 • Labs ātrums
 • Drošs šifrēšanas šifrs

Mīnusi

 • Nav veikta žurnāla politikas revīzija
 • Nav WireGuard
 • Ierobežots ātrums

11. Windscribe – stabila VPN opcija iOS

Windscribe
Atrašanās vieta:Kanāda
Neierobežoti dati:
Atbloķē Netflix:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 55% OFF ar 1 gada plānu! 🔥

Windscribe varētu iegūt jūs lekt apkārt no laimes, jo tas atbloķē Netflix pat bezmaksas lietotājiem. Tikai paturiet prātā, ka varat izmantot tikai līdz 10 GB VPN aizsargātu datu, tāpēc mēnesī būs pieejamas tikai dažas epizodes.

Turklāt, lai saņemtu šos 10 GB, jums būs jānorāda Windscribe e-pasta adrese. Tomēr, ja vēlaties palikt pēc iespējas anonīms, jums būs pieejami tikai 2 GB.

Tomēr, pat norādot savu e-pasta adresi, jūs joprojām būsiet diezgan drošs, jo Windscribe izmanto AES-256 šifru un tam ir nepierakstīšanās politika (pat ja tie atrodas 5-Eyes alianses valstī).

Windscribe

iPhone lietotnei ir glīts dizains, kas ļauj viegli atrast visu nepieciešamo galvenajā ekrānā. Lai gan tā ir diezgan noslogota, viss ir ļoti labi organizēts, tāpēc nešķita, ka tas varētu kļūt par problēmu.

Windscribe mums patīk tas, ka ir pieejams plašs tuneļošanas protokolu klāsts: IKEv2, OpenVPN (gan UDP, gan TCP), Stealth un WStunnel. Tas ir liels drošības ieguvums, ko reti var redzēt bezmaksas VPN.

Windscribe ir arī pieklājīgi piepildīta ar funkcijām. Tā bezmaksas versijā jūs saņemat kill switch, SOCKS5 proxy, reklāmu bloķētāju un drošas piekļuves vietas funkciju. Turklāt ir iespējama arī torrentu pārsūtīšana, un jūs varat izvēlēties no 11 valstīm, kas ir izcils bezmaksas VPN.

Ja vēlaties saņemt vēl vairāk nekā to visu, tad saprātīgi būtu abonēt maksas Windscribe plānu. Nemaz nerunājot par to, ka jūs būtu arī drošāks.

Ja vēlaties vairāk informācijas, izlasiet mūsu padziļināto Windscribe VPN pārskatu.

Windscribe

Plusi

 • 10 GB bezmaksas datu
 • Ne-logu politika
 • Bezmaksas versija atbloķē ASV Netflix
 • 11 valstis, no kurām izvēlēties
 • Klientu atbalsts bezmaksas lietotājiem

Mīnusi

 • atrodas Kanādā (5-Eyes alianse)
 • Bezmaksas lietotāji nesaņem WireGuard
 • Vidējais ātrums

Kā mēs testējām šos iOS bezmaksas VPN

Kā mēs testējām šos iOS bezmaksas VPN

iOS lietotājiem nav viegli izvēlēties labāko bezmaksas VPN. Ir virkne svarīgu detaļu, kurām jāpievērš uzmanība, lai to izvēlētos. Tāpēc tālāk tekstā atradīsiet sarakstu, uz kura esam balstījušies, lai atrastu labāko bezmaksas iPhone VPN.

 • Drošība. Meklējiet AES-256 šifrēšanu un drošus tuneļošanas protokolus, piemēram, OpenVPN vai WireGuard. Mēs neieslīgstam par VPN, kas neizmanto šos rīkus.
 • Neierobežoti dati. Jo lielāks ir ierobežojums, jo mazāks ir aizsargātā tīkla apjoms.
 • Ātrums. Nevienam nepatīk, ja tīkla savienojums sāk buferizēties. Tāpēc, jo ātrāks ir VPN, jo labāku pārlūkošanas pieredzi iegūsiet.
 • Funkcijas. Bezmaksas VPN jau tā ir diezgan nabadzīgi ar funkcijām, tāpēc ir jāmeklē pakalpojumu sniedzējs, kam ir daudz funkciju.
 • Iecietība pret iOS. Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji atstāj iOS aiz Android muguras. Tāpēc mēs meklējam tos VPN, kas joprojām piedāvā vērtīgas funkcijas iOS.
Kā savā iPhone bez maksas iestatīt VPN?

Kā savā iPhone bez maksas iestatīt VPN?

Pierakstīties un iestatīt iOS ierīcē bezmaksas VPN ir viegli un ātri paveicams uzdevums. Zemāk atradīsiet īsu ceļvedi par to, kā to izdarīt ar NordVPN. Ņemiet savu iPhone vai iPad un sekojiet norādījumiem:

 1. Dodieties uz Apple App Store, sameklējiet un lejupielādējiet NordVPN lietotni.
 2. Pēc instalēšanas pabeigšanas atveriet to un pierakstieties.
 3. Izvēlieties abonēšanas plānu. Jums būs iespēja izmantot 30 dienu naudas atmaksas garantiju.
 4. Palaidiet lietotni un konta sadaļā noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi. Tur atradīsiet cilni VPN savienojums, kurā varat izvēlēties vienu no tuneļošanas protokoliem, tostarp NordLynx, IKEv2 vai OpenVPN (UDP vai TCP variants).
 5. Savienojieties ar serveri un droši sāciet pārlūkot!
Kā savā iPhone bez maksas iestatīt VPN?

Bezmaksas iPhone VPN programmu salīdzinājums

Lai noskaidrotu, cik elastīgs jums būs bezmaksas iPhone VPN, jāpievērš uzmanība vairākām detaļām. Tās ietver joslas platuma un datu ierobežojumus, reitingu, papildus atbalstītās ierīces, straumēšanas pakalpojumu iespējas un, protams, privātuma politiku. Lai atvieglotu jūsu izpēti par tiem, mēs esam apkopojuši šo informāciju zemāk esošajā tabulā.

Bezmaksas VPN programmu salīdzinājums iPhone tālrunim
NordVPNSurfsharkAtlasVPNExpressVPNCyberGhostIPVanishPureVPNIvacy VPNProton VPNHotspot ShieldWindscribe
Zīmols
Datu maksimālais apjomsNeierobežotsNeierobežots5 GBNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots500 MB dienā10 GB
App Store vērtējums4.74.94.84.74.14.23.953.94.24.6
Darbojas ar Apple TV
Atbloķē NetflixJā (tikai maksas)Jā (tikai maksas)Jā (tikai maksas)Jā (tikai maksas)Jā (tikai maksas)Jā (tikai maksas)
MežizstrādeNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNeierakstīšanas politikaNe-ierakstu politika netiek auditētaNeierakstīšanas politika

Uzvarētājs

Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami

Kāpēc bezmaksas VPN var būt bīstami

Neskatoties uz dažiem ierobežojumiem, kas saistīti ar bezmaksas VPN, ir arī papildu trūkumi. Un tie ir tie, kas var apdraudēt jūsu Mac vai citu iOS ierīci.

 • Bezmaksas VPN var ļaut valdībai vākt lietotāju datus. Daži bezmaksas VPN ļauj valdībai izspiest datus, lai VPN varētu darboties dažās valstīs ar stingriem ierobežojumiem. Piemēram, Ķīnā. Rezultātā VPN solītais privātums pazūd.
 • Bezmaksas VPN pakalpojumu nolūks ir uzstādīt izsekošanas ierīci neskaidru iemeslu dēļ. Iemesli var būt dažādi. Piemēram, komerciāla satura mērķauditorija, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu un aktivitātēm. Turklāt tas var būt papildu naudas avots, jo ļauj pakalpojumu sniedzējam izsekot katru jūsu soli, kamēr esat pieslēgts.
 • Bezmaksas VPN var būt ļaunprātīgas programmatūras inficēšanās avots. Tā kā bezmaksas VPN pelna naudu, apgrūtinot savus lietotājus ar trešo pušu uznirstošajām reklāmām, ļaunprātīga programmatūra jūsu Mac datorā var iekļūt, izmantojot reklāmu.
Bezmaksas VPN programmas iPhone, no kurām jāizvairās
 • Bezmaksas VPN aicina uz nevēlamām reklāmām. Tā kā bezmaksas VPN neiegūst tiešu peļņu no jums, tie dara velna darbu un ļauj trešajām pusēm iejaukties jūsu pārlūkošanas pieredzē. Līdz ar to, pieslēdzoties bezmaksas VPN, jūs varat saņemt vairāk uznirstošo reklāmu vai video reklāmu nekā iepriekš.
 • Izmantojot bezmaksas VPN, jūsu pārlūkprogramma var tikt nolaupīta. Tiklīdz jūsu pārlūkprogramma tiek nolaupīta, jūs varat tikt novirzīts uz vietnēm, kuras neplānojāt apmeklēt. Un bieži vien minētās vietnes ir ļaunprātīgas vietnes, par kurām jūs zināt, ka tās nav veselīgas jūsu iOS ierīcei un jūsu privātumam.
 • Iespējams, ka bezmaksas produkti piedāvā apdraudētu drošību. Izmantojot bezmaksas VPN, jums, visticamāk, būs pieejams ļoti ierobežots tuneļošanas protokolu saraksts. Viens no tiem varētu būt PPTP protokols, kas ir novecojis un nešifrē jūsu datplūsmu. Tāpēc jūs saskaraties ar drošības nepilnībām un atstājat savu privātumu tiešsaistē aiz muguras.
Bezmaksas VPN iPhone ierīcēm

Kā jau varat pieņemt, bezmaksas VPN ir kaut kā pelnīt naudu, lai uzturētu savus pakalpojumus (lai gan tie ir īslaicīgi risinājumi). Tātad no šejienes jūs kļūstat par produktu, kas garantē ienākumus. Jūs varētu upurēt savu drošību, nevis naudu, ko jūs maksātu par premium VPN. Ņemot vērā iepriekš teikto, maksājot par VPN, jums rodas daudz mazāk problēmu.

Lai uzzinātu vairāk par atšķirībām starp bezmaksas un maksas VPN, izlasiet mūsu detalizēto ceļvedi.

Labākie VPN piedāvājumi

Bezmaksas iPhone VPN, no kuriem jāizvairās

Mēs visi piekritīsim, ka ir daži bezmaksas VPN, kas ir pietiekami uzticami, lai piekļūtu jūsu reālajai IP adresei. Bet vienosimies vēl par vienu lietu – jūs neuzķersieties uz VPN, kas iekļauts melnajā sarakstā, kuru atradīsiet tālāk.

 1. Betternet – lai gan šis pakalpojumu sniedzējs tiek uzskatīts par vienu no labākajiem bezmaksas VPN iOS operētājsistēmai, tā darbības attiecībā uz jūsu drošību liecina ko citu. Ar to mēs domājam, ka, izmantojot Betternet, jūsu IP adrese var tikt nopludināta vai jūs varat inficēties ar ļaunprātīgu programmatūru.
 2. Hotspot Shield – ja vēlaties saglabāt pēc iespējas lielāku anonimitāti, vienkārši apejiet Hotspot Shield. Tika konstatēts, ka šis bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējs savā lietojumprogrammā izmanto izsekotājus. Tika konstatēta arī DNS noplūde.
labākie bezmaksas VPN iPhone
 1. Opera VPN – iespējams, ka Operu pazīstat kā pārlūkprogrammu. Bet tā arī apgalvo, ka tai ir bezmaksas VPN, kas izrādās tikai pārlūkprogrammas starpniekserveris, kas var palīdzēt jums palikt anonīmam, bet nekas cits. Tomēr Opera VPN nav veiksmīgs, jo tas plaši vāc lietotāju datus un pieder Ķīnas uzņēmumam.

Videopārskats: bezmaksas VPN iPhone ierīcēm

Secinājums

Patiešām, bezmaksas VPN var būt noderīgs drošības rīks tādos gadījumos kā privātuma aizsardzība, kad esat pieslēgts publiskajam wifi tīklam, vai jūsu vajadzībām atbilstošas funkcijas atrašana. Bet vai šīs priekšrocības ir tā vērtas, lai tā vietā pārdotu savus personas datus?

Videopārskats: bezmaksas VPN iPhone ierīcēm

Kamēr esat pieslēgts bezmaksas VPN, jūsu pārlūkošanas vēsture un personiskā informācija var būt apdraudēta. Turpretī, abonējot maksas VPN iPhone tālrunim, jums būs nedaudz jāiztukšo maciņš, taču tas ietaupīs jums daudz nervu un garantēs spēcīgu aizsardzību.

Kopumā jums vienmēr vajadzētu apsvērt VPN pakalpojumu sniedzēju, pirms ienirt tā pakalpojumos.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem