Labākās kriptovalūtas, ko iegādāties Reddit vietnē 2022. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir kriptonauda Reddit?

Bitcoin ir populārākā kriptovalūta – decentralizēta digitālā valūta, kas izmanto spēcīgu kriptogrāfiju, lai nodrošinātu tiešsaistes darījumus, un ko var izmantot, lai iegādātos preces un pakalpojumus. Liela daļa uzmanības par šīm neizsekojamajām valūtām ir saistīta ar tirdzniecību peļņas gūšanas nolūkā, spekulantiem dažkārt spiežot cenas uz augšu.

⚡️ Kas ir kriptovalūta?

Par kriptovalūtu sauc jebkuru valūtas veidu, kas pastāv digitālā vai virtuālā formā un izmanto kriptogrāfiju, lai nodrošinātu darījumus. Kriptovalūtām nav centrālās emisijas vai regulējošās iestādes; tā vietā tās izmanto decentralizētu sistēmu, lai sekotu līdzi darījumiem un radītu jaunas monētas.

⚡️ Vai kriptovalūta ir īsta nauda?

Kriptovalūtas ir virtuāli aktīvi, kurus var izmantot kā investīcijas un tiešsaistes darījumiem. Jūs maināt reālu naudu pret konkrēta kriptovalūtas veida “monētu” vai “žetonu” iegādi. Izstrādājiet stabilu finanšu stratēģiju kopā ar kompetentu finanšu konsultantu.

⚡️ Vai ir vērts ieguldīt kriptovalūtā?

Ieguldījumi kriptovalūtas aktīvos ir saistīti ar augstu risku, taču tie var arī labi atmaksāties. Ja vēlaties tūlītēju piekļuvi digitālās valūtas pieprasījumam, kriptovalūtas ir labs ieguldījums. Akciju iegāde uzņēmumos, kas tirgojas ar kriptovalūtu, ir drošāks, bet potenciāli mazāk ienesīgs variants.

Reddit kriptonauda tirdzniecība

Daudzi investori, tostarp tie, kas interesējas par kriptovalūtām, meklē padomu Reddit. Šajā populārajā tiešsaistes forumā lietotājvārdi no visām pasaules malām izsaka prognozes par savām iecienītākajām monētām. Tātad, ja vēlaties noteikt, kuras digitālās valūtas vērtība potenciāli var pieaugt, Reddit abonēšana var būt jūsu labākais variants.

Kādu kriptovalūtu vislabāk iegādāties reddit?
Kāda ir labākā kriptovalūta, kurā investēt 2022. gadā?

Šajā rakstā mēs aplūkojam labākās kriptovalūtas, ko šobrīd iegādāties Reddit, pamatojoties uz pašreizējām tendencēm un lietotāju atsauksmēm, kā arī lielākajām Reddit kriptovalūtu kopienām un abonementiem.

Padziļināts ieskats lielākajās kriptovalūtās, kurās investēt Reddit vietnē

Desmit iepriekš uzskaitītie projekti tiek uzskatīti par labāko kriptovalūtu, kurā investēt Reddit kriptovalūtu, jo to spēcīgās attīstības komandas un izaugsmes potenciāla dēļ, jo tie ir izveidojuši reputāciju par izcilību. Apskatīsim katru no šiem projektiem vienu pēc otra, lai pārliecinātos, ka jums ir visa nepieciešamā informācija, lai pieņemtu pamatotu lēmumu:

Kāda ir labākā kriptovalūta, kurā tagad ieguldīt?
Vai Dogecoin ir labs ieguldījums?

Tieši tagad, par Reddit, lielākais cryptocurrency iegādāties ir Lucky Block (LBLOCK).

Reddit populārākā kripto-spēļu platforma ir Lucky Block. Tā piedāvā jaunu veidu, kā piedalīties džekpotu izlozēs un laimēt balvas, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

Binance Smart Chain (BSC) Lucky Block ļauj lietotājiem iegādāties biļetes un sacensties ikdienas balvu izlozēs, kurās džekpoti tiek sadalīti LBLOCK. Populārākais kriptovalūtas Reddit kriptovalūtas subreddit bija Lucky Block subreddit, kas Coindicators pirmā ceturkšņa laikā ieguva visvairāk punktu, pieaugot no 65 līdz nedaudz mazāk nekā vienam centam dienā. Tas gūst popularitāti, jo tas ir ar kriptovalūtu saistīts projekts ar spēļu fokusu, kas nav bieži sastopama parādība.

Vai Dogecoin ir labs ieguldījums?
Vai Dogecoin ir labs ieguldījums?

LBLOCK ir BEP-20 vietējais Lucky Block žetons, kas 2022. gada janvārī tika emitēts PancakeSwap aizdevumu tirgū par 0,00020 $. Pirmajās tirdzniecības nedēļās žetons nodrošināja četrciparu peļņu, bet pēc rekordlielas vērtības sasniegšanas februārī temps samazinājās. Tagad, kad LBLOCK ir pieejams ar atlaidi, ir pamats apgalvot, ka ir īstais laiks iegādāties šo žetonu. Ņemot vērā neseno cenu kritumu, tagad varētu būt gudrs laiks ieguldīt LBLOCK žetonos, kamēr tie vēl ir salīdzinoši pieejami.

ICO tirgus ir pārpildīts, taču Lucky Block kriptovalūtai līdz šim ir izdevies izvairīties no lielas burzmas. Monētas cena mazāk nekā sešu stundu laikā pieauga no 0,00 dolāra līdz 7 centiem, bet pēc tam gandrīz mēnesi pakāpeniski samazinājās. Tomēr pēc pastiprinātas gan plašsaziņas līdzekļu, gan investoru uzmanības pievēršanas tās cena turpmākajās dienās spēcīgi atguvās.

Plānots, ka pirmās Lucky Block izlozes sāksies 2022. gada maijā, un BLOCK lietotāji var iegādāties biļetes. Katra biļete maksā 5 ASV dolārus, bet lietotāji, kas katru dienu savos makos izveidos saiti ar vietni, saņems bezmaksas biļeti uz loterijas izlozi. Lietotāji, kuri savā makā saglabās BLOCK, saņems daļu no laimestu balvas.

Reddit kriptovalūta
10 labākās kriptovalūtas, ko iegādāties tieši tagad Reddit

DeFi Coin (DEFC) ir labākais cryptocurrency pirkt Reddit Defi nozarē.

DEFC logotips ir viens no veidiem, kā izveidot savu logotipu. Šo formātu izveidoja M. Unger, izmantojot Photoshop un GIMP. Tā nav darba stratēģija, bet jūs varat to izmantot kā iedvesmu savam dizainam. DEFC apzīmē “Finanšu klientu iesaistīšanas digitalizācija”.

Defi Swap ir decentralizēta birža (DEX), kas atrodas Binance Smart Chain, un tās vietējais žetons ir DeFi Coin. Lai gan Defi Coin tika palaists 2021. gada maijā, dažas attīstības problēmas ir izraisījušas dažas neveiksmes. Neraugoties uz to, DEFC cena ir pieaugusi par aptuveni 300% tikai dažas stundas pēc žetona debijas PancakeSwap decentralizētajā biržā.

Kāda ir labākā kriptovalūta, ko iegādāties tieši tagad reddit
Kura kriptovalūta eksplodēs?

Defi Swap ir viena no pasaulē labākajām Defi biržām, kas ļauj privātpersonām apmainīties, solīt un pelnīt procentu maksājumus, nodarbojoties ar lauksaimniecību. Tā kā DEFC ir atkarīga no Defi Swap ekosistēmas izaugsmes, tā gūst labumu no biržas panākumiem. Par to liecina vērtības pieaugums kopš Defi Swap debijas, kurā ir vērojams ievērojams cenu pieaugums.

Pateicoties divlīmeņu tīkla arhitektūrai, DEFC piedāvā unikālas funkcijas un priekšrocības investoriem. Turpmāk uzskaitītas dažas no Defi monētu turēšanas priekšrocībām.

Polkadot (DOT) ir jauna, plaša mēroga saziņas platforma ar ilgtermiņa vīziju.

Vai Polkadot ir nākotne?
Vai Polkadot ir labs ieguldījums?

Polkadot ir lieliska kriptovalūta, kurā investēt, ja meklējat labāko Reddit kriptovalūtu ar ilgtermiņa potenciālu. Polkadot ir viens no daudzsološākajiem altkoiniem, kad runa ir par sadarbspējas problēmas risināšanu, kas jau gadiem ilgi ir nomocījusi blokķēdes tīklus. Būdams vairāku ķēžu tīkls, Polkadot ļauj atsevišķiem tīkliem sazināties, ievērojami palielinot datu apmaiņas efektivitāti.

Tas ir ļoti svarīgi, jo, palielinoties kriptovalūtu pieņemšanai, arvien svarīgāka kļūs nepieciešamība pēc dažādu blokķēžu savstarpējas saziņas. Polkadot spēja piedāvāt šo risinājumu padara to par projektu ar lielu ilgtermiņa potenciālu.

DOT žetons ir ļoti svarīgs Polkadot tīkla operatoru pārvaldības un ekosistēmas atgriezeniskās saites mehānismiem. Tā kā DOT ir nākamās paaudzes lietojumprogrammu kriptovalūta, DOT kļūs vēl vērtīgāks, jo uz Polkadot tiks veidoti dApps.

Populārākā kriptovalūta Bitcoin (BTC) tiek tirgota ar atlaidi.

Kāda būs bitcoin vērtība 2022. gadā?
Kādu kriptovalūtu ieguldīt 2022?

Bitcoin ir kriptovalūta, ko bieži saīsināti dēvē par BTC. Saskaņā ar CoinMarketCap datiem tā ir vērtīgākā kriptovalūta pasaulē. Neraugoties uz neseno cenu svārstīgumu, bitkoinu galvenie lietojumi joprojām ir spēcīgi. Vairāk nekā 15 000 uzņēmumu visā pasaulē šobrīd pieņem bitkoinus kā maksāšanas iespēju, un pašlaik darbojas vairāk nekā 14 000 bitkoinu bankomātu.

Ņemot vērā nesenos ekonomiskos satricinājumus, bitkoini ir kļuvuši arvien populārāki. Tā vērtība pieaug ne tikai ASV, bet tās ietekme paplašinās arī citās valstīs. BTC darījumu kopsumma pārsniedz 41 miljonu dolāru dienā, un katru dienu pieplūst jauni investori, un šī kriptovalūta ir uzsākusi misiju mainīt mūsu domāšanu par naudu.

Kāda būs bitcoin vērtība 2025. gadā?
Cik vērts būs bitcoin 2023. gadā?

Vispazīstamākais Bitcoin un kriptovalūtu brokeris Coinbase.com iekasē no 0% līdz 1%.

Finanses. Finance ir salīdzinoši jauns tirgus dalībnieks, un to var uzskatīt par vienu no labākajām zemo izmaksu kriptovalūtām. Vienkāršāk sakot, tā ir APY. finance ir ieņēmumu gūšanas metode, kas ļauj privātpersonām atklāt augstākās likmes dažādās Defi platformās. Visa procedūra ir pilnībā automatizēta, turklāt APY.Finance paņem nelielu procentuālo daļu no peļņas.

Vai Ripple vērtība pieaugs 2022. gadā?
Vai Dogecoin ir labs ieguldījums?

APY.Finance protokola kriptovalūta APY ir neatņemama sistēmas uzturēšanas sastāvdaļa – žetonu īpašnieki var balsot par riska līmeņiem kultūraugu attīstībai un peļņas sadales metodēm. Turklāt APY tiek izmantots, lai demonstrētu visus depozītus, kas veikti protokola likviditātes fondā; Tomēr žetons darbojas tikpat labi kā spekulatīvs ieguldījums. TheAPY. finanšu kopiena pašlaik nav liela, taču pēdējā laikā tā ir ieguvusi pievilcību ar vairākām diskusijām r/DeFi – tas liecina par potenciālu izaugsmi nākotnē lietotāju dublējumos.

Ripple (XRP) ir labi pazīstama kriptovalūta ar lielu Reddit sekotāju skaitu.

Kāda būs XRP cena 2022. gadā?
Vai XRP ir labs ieguldījums 2022. gadā?

Daudzi investori uzskata, ka Ripple ir visizdevīgākā kriptovalūta, kurā investēt, jo šis projekts var radīt revolūciju pārrobežu maksājumu veikšanā. Ripple ir nosaukums organizācijai, kas izveidoja RippleNet – decentralizētu tīklu, kas ļauj cilvēkiem un uzņēmumiem ātri veikt lētus maksājumus.

Salīdzinot ar standarta SWIFT tīklu, kurā maksājumu apstrāde var aizņemt līdz pat trim dienām, RippleNet kriptovalūta XRP ļauj apstrādāt maksājumus gandrīz vienā mirklī un ir daudz efektīvāka.

Daudzsološākie kriptonauda 2022 reddit
Cik vērta XRP 2023. gadā

Ripple cena pēdējā laikā ir kritusies, jo uzņēmums ir uzsācis strīdīgu juridisko cīņu ar SEC. Baumas par to, ka tiesas prāva tiek izskatīta pirms termiņa, ir pastiprinājušās, liekot daudziem Reddit lietotājiem prognozēt, ka XRP cena varētu ievērojami pieaugt.

Ethereum (ETH) ir vislabākais blokķēdes tīkls dažādiem lietojumiem.

Ethereum ir vēl viena populāra izvēle par labāko kriptovalūtu, ko iegādāties tieši tagad Reddit. Daudzi cilvēki iegulda Ethereum tā plašā lietojumu klāsta, tostarp viedo līgumu, dApps un NFT, dēļ. Atšķirībā no Bitcoin, kas tiek izmantots naudas pārskaitīšanai, nevis kā platforma izstrādātājiem, lai veidotu decentralizētas lietojumprogrammas daudzās jomās, Ethereum koncentrējas uz decentralizēta tīkla izveidi, ko var izmantot dažādiem mērķiem.

Reddit kriptonauda, ko iegādāties
Kāda būs ETH cena 2025. gadā?

Augstās darījumu maksas Ethereum tīklā ir atturējušas daudzus kriptovalūtu lietotājus no šī tīkla. Šīs izmaksas ir tieši saistītas ar tīkla pārslodzi darījuma veikšanas laikā – tātad, jo pārslogotāks tīkls, jo lielākas izmaksas. Neskatoties uz to, Ethereum subreddit pastāvīgi notiek diskusijas par pāreju uz Ethereum 2.0, kas sola uzlabot mērogojamību un samazināt izmaksas.

Kas sagaida AVAX 2022. gadā?
Cik Ethereum būs vērts pēc 5 gadiem?

AVAX ir visvairāk mērogojamā kriptovalūta, kas pieejama vietnē Reddit.

Viedo līgumu platforma, ko veido trīs tīkli: Exchange Chain, Contract Chain un Platform Chain ir pazīstama kā Avalanche. Izmantojot trīs ķēdes, nevis tikai vienu, Avalanche var tās specializēt dažādiem mērķiem. Rezultātā tiek uzlabota mērogojamība, vienlaikus saglabājot ātrumu un decentralizāciju.

Lielākā daļa kriptovalūtas investoru ir jauni tirgus dalībnieki, tāpēc daudzi projekti vēl nav kļuvuši populāri. Avalanche, lai gan vēl nav tik ļoti izskanējis kā Ethereum, noteikti konkurē spēka ziņā. Turklāt sociālajos medijos daudzi cilvēki mīl AVAX un pat ir izveidojuši subreddītus, kuros tiek apspriests tā pielietojums un cenu prognozes!

Kas sagaida AVAX 2022. gadā?
Avalanche (AVAX) ceļvedis 2022. gadam

Shiba Inu (SHIB) – “memu monēta” ar milzīgu kopienas atbalstu

Shiba Inu bija viena no visvairāk mēmajām monētām 2021. gadā, pateicoties Dogecoin panākumiem. Shiba Inu ir daudz sekotāju sociālajos medijos, par ko liecina subreddit r/SHIBArmy, kurā ir vairāk nekā 470 000 dalībnieku.

Šajā subreddītā Shiba Inu īpašnieki apspriež galvenās iezīmes, kas padarīs šo kriptovalūtu veiksmīgu ilgtermiņā. Tiek dalīts arī ar jokiem un humoristiskām anekdotēm par viņu mājdzīvniekiem. Pēdējā laikā daudz tiek diskutēts par “ShibaSwap” – decentralizētu biržu, kas nodrošina žetonu tirdzniecību, derību sistēmas un pat specializētu NFT tirgu.

Kāda būs bitcoin vērtība 2022. gadā?
Cik daudz būs vērts šiba 2025. gadā?

Balstoties uz komentāriem un pavedienu upvotes populārajā Reddit forumā, Algorand (ALGO) tiek uzskatīts par labāko lētu kriptovalūtu, ko iegādāties.

Algorand ir projekts, kas kļuva plaši pazīstams 2021. gadā, kad mazāk nekā gada laikā tā cena pieauga par 1240%. Lai gan ALGO ir samazinājies par 92% no 2021. gada novembra maksimuma, šim blokķēdes tīklam joprojām ir potenciāls. Līdz ar to daudzi cilvēki vadošajos Reddit forumos uzskata, ka Algorand tiek tirgots par summu, kas ir zemāka par tā “patieso” vērtību.

Algorand (ALGO) tiek uzskatīts par labāko lēto kriptovalūtu, ko iegādāties
Reddit

Algorand tīkla galvenais mērķis ir atrisināt “blokķēdes trilemmu”, izmantojot Proof-of-Stake konsensa protokolu. Izmantojot šo sistēmu, visi ALGO monētu turētāji saņem validatoru atlīdzības, nevis tikai validatori. Algorand tīkls var apstrādāt vairāk nekā 1000 darījumu sekundē, un darījumu pabeigšanas laiks ir piecas sekundes vai mazāk; tādējādi tas ir salīdzināms ar citām vadošajām blokķēdēm.

Pašlaik tiek izstrādāta jauna vienādranga tīkla sistēma IPC (Internet Computing Protocol). Tas ir drošs kriptogrāfijas protokols decentralizētai mākoņdatošanai.

Interneta skaitļošana ir kriptovalūta, kas ir plaši apspriesta Reddit kriptovalūtas lapā. Tas ir protokols, kas izstrādāts, lai decentralizētu mākoņskaitļošanas nozari un piedāvātu alternatīvu tādiem pakalpojumiem kā Amazon Web Services un Microsoft Azure.

Neapmierinošais IPC pieaugums
Neapmierinošais IPC pieaugums

Tā rezultātā mākoņdatošanas infrastruktūru pārvaldīs miljoniem ierīču visā pasaulē, nevis kāda centrālā vienība, piemēram, Amazon vai Microsoft.

Piedaloties sistēmā un iesniedzot datus, lietotāji varēs nopelnīt ICP. Tam ir potenciāls pavērt ceļu decentralizētai nākotnei, jo arvien vairāk mantoto sistēmu tiek decentralizētas. Līdz ar to ICP ir interesants projekts ar lielu potenciālu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem