Kriptovalūta Shiba Inu ziņās

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai kriptonauda Shiba Inu varētu sasniegt 1 centu?

Ja mini shiba inu cena sasniegtu vienu centu, bitkoins būtu daudzkārt vērtīgāks nekā šobrīd. Ņemot vērā milzīgo naudas summu, kas nepieciešama, lai SHIB no 20 miljoniem dolāru kļūtu par 0 dolāru, maz ticams, ka tas notiks.

⚡️ Cik daudz ir kriptovalūtu?

gada martā bija 18 465 kriptovalūtas. Tomēr ne visas kriptovalūtas ir dzīvas vai vērtīgas. Pasaulē pastāv tikai aptuveni 10 363 aktīvas kriptovalūtas, kā arī daudzas “mirušas” valūtas. Pasaulē ir vairāk nekā 300 miljoni kriptovalūtu lietotāju.

⚡️ Kāda ir lētākā kriptovalūta?

✔️Ripple XRP monēta ir spēlētājs starp kriptovalūtām. Tā ir publicējusi vērienīgu ceļvedi, lai pārveidotu finanšu nozari un pabeigtu šo mērķi līdz 2020. gadam, kad tā plāno pilnībā darboties.
✔️No 10. aprīļa Dogecoin (DOGE) monētas cena ir $0,1531.
✔️Ķēde
✔️Uniswap (UNI)
✔️Cardano (ADA)

⚡️ Kā blokķēde ir noderīga?

Blokķēde ļauj kopīgot, pārvaldīt un uzglabāt darījumus bez starpniekiem, piemēram, valdībām vai centralizētām organizācijām.

Mini šiba inu

Shiba Inu (SHIBUSD) ir altcoin, kas izmanto Ethereum blokķēdi. Tā logotipa pamatā ir tāda paša nosaukuma japāņu medību suņu šķirne. Daži atbalstītāji Shiba Inu ir salīdzinājuši ar Dogecoin, pat dēvējot to par “Dogecoin slepkavu”.

Dogecoin un kriptovalūta shiba inu coin ir memu monētas, kuru pamatā ir kāda tēma (piemēram, Shiba Inu suns Shiba Inu un Dogecoin gadījumā), lai gan tās bieži vien tiek laistas apgrozībā kā parodija vai iekšējs joks, nevis kā reāls digitālais produkts ar kādu pielietojumu. Lai gan Dogecoin tika dibināts 2013.

 1. gada oktobrī Shiba Inu kriptovalūtas cena pieauga vairāk nekā desmit reizes, sasniedzot 41 miljarda ASV dolāru tirgus kapitalizāciju. Tas padarīja to par vienu no 10 populārākajām kriptovalūtām. Straujo kāpumu izraisīja Tesla uzņēmēja Elona Maska (Elon Musk) tvīts, kura vēstījumā bija redzams viņa jaunais Šiba Inu kucēns Floki. Pētījumi liecina, ka Elona Maska tvīti par Dogecoin bieži vien izraisa lielāku svārstīgumu kriptovalūtu tirgū.
Vai kriptogrāfiskais baltais šiba inu varētu sasniegt 1 centu?
Kas ir šiba inu

kriptonauda Shiba Inu 2021. gada oktobrī gandrīz sasniedza Dogecoin 36,9 miljardu ASV dolāru tirgus kapitalizāciju (2021. gada 31. oktobrī), pēc tam, kad vienā brīdī to uz īsu brīdi apsteidza. Joprojām nav skaidrs, vai Shiba Inu patiešām kļūs par “Dogecoin slepkavu”, kā cer tā aizvien pieaugošā atbalstītāju kopiena, ko dēvē par Shibes.

Ieguldītājiem jāapzinās riski, kas saistīti ar ieguldījumiem Shiba Inu un citās memu monētās.

Shiba Inu aprūpe un informācija

Kas ir kriptovalūta shiba inu
Kas ir Shiba Inu kriptovalūta

Kriptonauda Shiba Inu ekosistēmas pamatvērtības ir definētas baltajā grāmatā, kas pieejama vietnē ShibaToken.com.

Saskaņā ar publikāciju, Shiba Inu tika radīts kā risinājums jautājumam “Kas notiek, ja kriptovalūtas projekts ir pilnībā kopienas vadīts?”. Tās radītājs Ryoshi stāsta, ka tā sākās kā mēģinājums decentralizēti un organiski veidot kopienu. Pēc Rioshi domām, kolektīvās decentralizācijas spēks var radīt ko spēcīgāku, nekā centralizēta komanda jebkad varētu radīt.

Kāda ir kriptovalūtas Shiba Inu priekšrocība
White shiba inu pārskats

SHIBARnemy, kurā ir vairāk nekā 500 000 biedru un kurā tiek ievēroti organizācijas sākotnējie noteikumi, ir cilvēki ar dažādiem dzīvesveidiem.

 • Saskaņā ar tradīciju radīt kaut ko no nekā, iniciatīva tika uzsākta no nulles;
 • Tā netika izveidota no iepriekš pastāvošas kopienas vai iepriekš pastāvoša pulka;
 • Viņu suņi ir populāri, un viņi ir suņu mīļotāji, kas ir atzīti par savu mīlestību pret šiba inu šķirnes suņiem.
Kriptonauda Shiba Inu apraksts
Shiba Inu kā iegādāties

Kriptovalūta Shiba Inu ir ERC-20 žetons, kas izmanto Ethereum blokķēdi, nevis savu. Riši izvēlējās Shiba Inu ekosistēmu balstīt uz Ethereum, jo tā jau bija droša un nostiprinājusies, tādējādi saglabājot projekta decentralizāciju.

Šiba inu ekosistēma

Siba-inu ekosistēmu veido trīs žetoni:

Shiba Inu vērts ieguldīt
Vai kriptonauda Shiba Inu eksplodēs?
 • Shiba-inu (SHIB) ir projekta galvenā valūta. Ryoshi sāka ar 1 kvadriljona žetonu piedāvājumu, taču likviditātes apsvērumu dēļ bloķēja 50 % un pēc tam uzticēja atlikušos žetonus glabāt Ethereum līdzdibinātājam Vitalikam Buterinam.
 1. gada maijā Buterins ziedoja vairāk nekā 50 triljonus Shiba Inu monētu, kuru vērtība tolaik bija aptuveni 1 miljards ASV dolāru, COVID-19 palīdzības fondam Indijā, kad šī valsts cieta no delta varianta koronavīrusa. 15 Neilgi pēc tam Buterins “sadedzināja” jeb neatgriezeniski izņēma no apgrozības 40 % viņa turējumā esošo Shiba Inu monētu, tādējādi vēl vairāk samazinot kopējo piedāvājumu.
Shiba Inu kur nopirkt
Shiba Inu kā ieguldīt
 • LEASH (LEASH) ir ERC-20 “utility” žetons, kas nodrošina piekļuvi noteiktām platformas funkcijām. Pašlaik to ir iespējams iegādāties decentralizētās biržās, piemēram, Uniswap.
 • BONE ir kriptovalūta ar tirgus kapitalizāciju 1,8 miljardi ASV dolāru un ceturto lielāko apjomu (žetonu izteiksmē) starp visām kriptovalūtām. Tā ir starpposma kriptovalūta starp abām pārējām kriptovalūtām, un tās kopējais apjoms ir 250 miljoni žetonu. Tas ir paredzēts kā pārvaldības žetons, kas ļaus SHIBArmy balsot par nākotnes priekšlikumiem.

Šibas inu ekosistēmā ir arī šādas funkcijas:

kriptonauda Shiba Inu nākotne
Shiba Inu, ko saka eksperti
 • ShibaSwap: DeFi ShibaSwap tīkla mērķis ir nodrošināt drošu vietu kriptovalūtu apmaiņai, vienlaikus saglabājot decentralizāciju. Shiba un LEASH ir labāk pirkt un pārdot ShibaSwap platformā.
 • Šiba inu inkubators: Shiba Inu inkubatora mērķis ir novērst uzmanību no labi zināmiem mākslas žanriem, piemēram, glezniecības, fotogrāfijas un digitālās attēlveidošanas, un meklēt metodes, kā novērtēt radošumu un izdomu.
 • Shiba Inu rada 10 000 neapstrādājamu žetonu (NFT), un katram no tiem ir savs īpatnību kopums, kas padara tos unikālus un kolekcionējamus. Šie NFT ir ierakstīti Ethereum blokķēdē un tiek saukti par Shiboshi.

Suņi ir paklausīgi un draudzīgi

kriptonauda Shiba Inu un dodgecoin
Shiba Inu un dodgecoin kontrasts

Iepriekšējā lappusē aprakstītajā Siba Inu stāstā ir izmantota suņu terminoloģija, lai paskaidrotu, kā jūs varat pelnīt naudu ar saviem Siba Inu žetoniem. Šos žetonus var izmantot “rakšanai” (likviditātes nodrošināšanai), “apglabāšanai” (žetonu zagšanai) un pat “paraugu ņemšanai” (viena žetona apmaiņai pret citu) Shiba Inu DeFi protokolos.

Mēmās monētas kriptonauda entuziastiem piedāvā izbaudīt savvaļas un brīvības garšu. Tās nepakļaujas vispārpieņemtajām metodēm, kas var būt apreibinoši. Tomēr tie ir tālu no tādiem stabiliem ieguldījumu nosacījumiem kā peļņa no ieguldījumiem un likviditāte.

Shiba Inu iegāde: Sākumgājēja ceļvedis, kā atrast profesionālu audzētāju.

Shiba Inu monēta ir augšupejošā tendencē un tās cena pieaug. Šīs kriptovalūtas simbols ir suns, un uz augšu vērsta bultiņa norāda uz panākumiem. Arī Uniswap, šķiet, veicas labi, jo tā lido “uz mēnesi”.

Shiba žetonu ātrās palaišanas rokasgrāmatā ir aprakstītas šādas procedūras potenciālajam SHIB vai LEASH žetonu investoram:

 • Izveidojiet MetaMask maku, lai saņemtu maksājumus
 • Izmantojot ERC-20 tīklu, pārskaitot Ethereum, jūs varat sūtīt ETH uz savu maku, pērkot tieši vai izņemot no biržām, piemēram, Coinbase.
 • Savienojiet savu MetaMask maku ar ShibaSwap, izpildot iepriekšējā solī sniegtos norādījumus.
 • Jūs varat apmainīt ETH pret SHIB, LEASH vai BONE žetoniem vietnē Changelly.
kas ir labāks kriptonauda Shiba Inu un dodgecoin
Cik maksā šiba inu?

Ieguldījumi šiba inu: Ko ņemt vērā?

Ieguldījumi kriptovalūtās ir ļoti riskants pasākums, jo tās ir ļoti svārstīgas un nav regulējuma. Ieguldījumi altcoin/memcoin tirgū rada papildu grūtības, jo trūkst diferenciācijas un lielu daļu to vērtības veido entuziastisku fanu neprātīga tirdzniecība. Šeit ir daži ieguldījumu jautājumi, kas jāņem vērā potenciālajiem Siba Inu investoriem:

Jūs varētu iegūt vairāk nekā 1,5 miljonus SHIB žetonu par maksimālo cenu 0,00007482 $ (2021. gada 29. oktobrī) tikai par 100 $, kas ir lielisks darījums, ņemot vērā Shiba Inu (SHIB) iespaidīgos ienākumus.

Shiba Inu kā iegūt?
Vai šiba inu monēta sasniegs 10 ASV dolārus?

Lai gan Shiba-Inu apgalvoja, ka viņu NFT tagad ir pieejams un ka nākotnē varētu tikt pievienotas uz Ethereum balstītas viedo līgumu iespējas, pašlaik viņu produkts ir maz praktisks vai izmantojams. Shiba Inu nav iespējams apmainīt pret citām kriptovalūtām vai valdības emitētu valūtu.

Šiba inu sauc par suņu slepkavu, jo tas ir bīstams dzīvnieks, kas var jūs nogalināt, ja neesat uzmanīgs.

Cena pieaug ļoti strauji: Shiba Inu tirgus kapitalizācija 41 miljards ASV dolāru pārsniedz vairāku S&P 500 uzņēmumu, kas pastāv jau vairākus gadu desmitus un ir palielinājuši pārdošanas apjomus un peļņu lielāko daļu šī laika.

Vai shiba inu var sasniegt 1 dolāru?
Cik vērts ir 1 šiba inu?
 1. gada 28. oktobrī Shiba Inu un Dogecoin kopējā vērtība pārsniedza 3800 S&P 500 indeksa uzņēmumu tirgus kapitalizāciju. 2021. gada 29. oktobrī tā sasniedza visu laiku augstāko vērtību – 0,00007482 ASV dolāru, kas ir satriecošs 14 670 488 procentu pieaugums salīdzinājumā ar 2020. gada 2. augusta vērtību! Tas nozīmē, ka ieguldot 1 ASV dolāru SHIB 2020. gada 2. augustā, tā vērtība šodien būtu vairāk nekā 146 000 ASV dolāru.

Shiba Inu neticamā atgriešanās liecina arī par to, ka uzņēmums ir pilnībā īstenojis sava dibinātāja Ryoshi mērķi – izveidot kaut ko no nekā. Tomēr šos sasniegumus, šķiet, ir veicinājusi spekulatīvā mānija, ko veicina sociālie mediji, jo kriptovalūtu investori meklē nākamo lielo lietu. Ja burbulis plīst, privātie ieguldītāji, kuri investēja kulminācijas laikā, var palikt bez naudas.

Kas notiks ar Shiba inu 2022. gadā?
Kurš Kriptovalūta iegādāties 2021. gadā?

Kāpēc šiba inu ir pazīstams kā Dogikoina slepkava?

Pēc Shiba Inu radītāja Ryoshi teiktā, SHIB ir ieguvis nosaukumu “Dogecoin killer”, jo tiek uzskatīts, ka tā vērtība pārsniegs Dogecoin. Pat ja SHIB nekad nesasniegs 0,01 ASV dolāra, Rioshi apgalvo, ka tā atpazīstamība un noderīgums to kompensēs citos veidos.

Cik ir kopējais shiba žetonu skaits?
Kad būs shiba inu apdegums?

Kāda nozīme ir tam, ka 2021. gada oktobrī virsrakstos tiek izskanējis siba inu?

 • Dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, 2021. gada oktobrī SHIB vērtība pieauga vairāk nekā desmit reizes, ierindojot to visu kriptovalūtu top 10. vietā. 6 5 Tā rezultātā tā izraisīja lielu tirgotāju interesi un saņēma ievērojamu atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos.
 • Turklāt oktobra pirmajā nedēļā Tesla vadītājs Elons Masks (Elon Musk) publicēja sava jaunā Siba Inu kucēna Flocky fotoattēlu, kas izraisīja ievērojamu mazumtirdzniecības ieguldījumu pieaugumu memu žetonā. Tāpat nepārbaudītās ziņās bija teikts, ka SHIB tiks pievienots populārajai akciju un kriptovalūtu tirdzniecības platformai Robinhood.
Kādas ir prognozes par SHIB?
Shiba inu kriptovalūtas pārskats

Vai ir slikta ideja ieguldīt līdzekļus siba inu?

Lai gan pēdējā laikā šiba inu kriptovalūta ir guvusi zināmus panākumus, tā joprojām ir ļoti bīstams un spekulatīvs ieguldījums. Kriptovalūtas ir pakļautas lielām svārstībām, un SHIB nesenie panākumi var padarīt to neaizsargātu pret ievērojamu kritumu. Shiba inu ir arī ierobežots praktiskais pielietojums, un tās cenu lielā mērā nosaka sociālo mediju spekulantu interese.

Šiba inu monētas nākotne

Investors nopelnīja naudu ar Shiba kriptovalūtu
Šiba inu riski

Neraugoties uz tās mēma statusu un kuriozu reputāciju, šibas monētas popularitātes pieaugums un cilvēku interese par dalību tajā liecina par gaišāku nākotni.

Saskaņā ar InvestingCube.com datiem šiba-inu monētu vērtība atkal pieaugs.

Vienīgais, kas ir mainījies šajā žetonā, ir tā cena. Tomēr aktīvi pircēji var potenciāli palielināt šī žetona vērtību.

Aktīvākā pircēju tirgū cena var pieaugt līdz $0,00001040.

Shiba Inu samazinās, neskatoties uz kotēšanu Robinhood

Lai gan šobrīd tā var šķist mazvērtīga, tās popularitātes dēļ tai ir potenciāls nākotnē būtiski ietekmēt lielākos kriptovalūtas investorus.

Tirgus analītiķu ekspertu viedokļi par siba-inu cenu

Dogecoin pievilcību palielina Elona Maska (Elon Musk) atbalsts, kurš bieži tviterī raksta par Dogecoin. Diemžēl šiba inu monētai nav čempiona, un drīzumā būs grūti iegūt Elona Maska atbalstu.

kriptovalūta shiba
Kad šiba inu atgriezīsies pie vēsturiski augstākajiem rādītājiem

Savukārt Shiba Inu monētai ir fiksēts daudzums – viens kvadriljons žetonu. Lai gan tas ir milzīgs skaits, kas var viegli uzņemt armiju investoru, tas joprojām ir ierobežots daudzums, kas var veicināt nākotnes spekulācijas.

Shiba Inu nākotnes panākumi ir atkarīgi no spekulācijām un tirgus kapitalizācijas, un Shiba var kļūt par nākamo Dogecoin. Šobrīd Shiba Inu ieņem 50. vietu starp kriptovalūtām ar tirgus vērtību 2 762 340 296,49 ASV dolāri. Tas nebūt nav slikti, ja ņem vērā, ka Shiba

Ieguldījumi akciju tirgū vai kriptovalūtā ir saistīti ar zināmu risku. Nav tādas lietas kā pārliecība. Tomēr Shiba Inu monētai ir potenciāls kļūt par nozīmīgu spēlētāju kriptovalūtu nozarē!

Kāda būs šiba inu cena 2023. gadā?

Ja lāču tirgus beigsies 2022. gadā, SHIB monētai būs labs 2023. gada sākums. Analizējot Shiba Inu monētas grafiku modeļus, analītiķi uzskata, ka tās maksimālā cena būs aptuveni 0,00002271 ASV dolāra. Minimālā un vidējā cena 2023. gadā būs attiecīgi $0,00001959 un $0,00002014.

Shiba Inu kriptonauda 2024. gadā sasniegs jaunas virsotnes

Analīze un viedokļi par kriptovalūtu Shiba Inu
Shiba Inu nākotne

Metaverse platforma liecina, ka SHIB cena 2024. gadā sasniegs jaunas virsotnes. Saskaņā ar mūsu tehnisko analīzi Shiba Inu kriptonaudas vidējā tirdzniecības cena būs $0,00003041 par monētu. darījumi tiks veikti starp minimālo cenu $0,00002941 un maksimālo cenu $0,00003360.

Tiek prognozēts, ka 2025. gadā Shiba Inu cena

Paredzams, ka SHIB monētas cena pieaugs 2024. gada vēršu tirgū. Tehniskā analīze liecina, ka vidējā SHIB tirdzniecības cena būs $0,00004335. Tika izpētītas vairākas svārstības, un paredzams, ka minimālā un maksimālā Shiba Inu monētas cena sasniegs attiecīgi $0,00004183 un $0,00005048.

Kad kriptovalūta Shiba Inu atgriezīsies pie vēsturiski augstākajiem rādītājiem
Kāda būs kriptovalūta shiba cena 2026. gadā?

Kāda būs šiba inu cena 2026. gadā?

Kā prognozē kriptogrāfijas eksperti, Shiba Inu cena būs zemākā 2026. gadā, kad tā sasniegs 0,00006186 $. Visaugstākā tā sasniegs 0,00007480 ASV dolāru, bet vidējā tirdzniecības cena būs 0,00006359 ASV dolāri.

Šibas Inu cenu prognozes 2027. gadā.

Tehniskie analītiķi prognozē, ka vidējā tirgotā SHIB cena 2027. gadā būs $0,00009605. Tiek lēsts, ka maksimālā un minimālā cena būs attiecīgi $0,00010739 un $0,00009350.

kriptovalūta shiba vidējā tirdzniecības cena
Paredzamā Shiba Inu vērtība 2030. gadā

Kāda būs šiba inu cena 2028. gadā?

Katru gadu kriptovalūtu eksperti prognozē dažādu monētu cenas. Attiecībā uz 2028. gadu viņi ir prognozējuši, ka SHIB cena būs vismaz $0,00013749, vidēji $0,00014230 visa gada garumā un maksimālā cena būs $0,00016276 kādā 12 mēnešu laikā.

Pamatojoties uz daudziem faktoriem, mūsu eksperti prognozē, ka vidējā Šiba Inu cena 2029. gadā būs X.

Shiba Inu nākotne
Kas ir kriptovalūta shiba

Pamatojoties uz tehnisko analīzi, tiek prognozēts, ka 2029. gadā SHIB cena būs no $0,00020573 līdz $0,00024440; lai gan vidējā tirgotā cena, par kuru paredzēts, ka notiks lielākā daļa darījumu, būs $0,00021284.

Paredzams, ka šiba inu būs vērts 2030. gadā

Saskaņā ar kriptogrāfijas ekspertu aplēsēm vidējā sagaidāmā Shiba Inu monētas cena 2030. gadā ir 0,00030921 ASV dolāra. Savukārt maksimālā un minimālā cena tajā pašā gadā būs attiecīgi 0,00035649 un 0,00029857 ASV dolāru.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem