Drošākie paroļu pārvaldnieki 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai paroļu pārvaldniekus var uzlauzt?

Neviena drošības programmatūra nav bez trūkumiem. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pilnībā atteikties no kiberdrošības un paroļu pārvaldniekiem. Tiem nav jābūt nevainojamiem, lai jūs aizsargātu. Tiem jābūt pietiekami drošiem, lai uzbrucējiem būtu daudz grūtāk iegūt jūsu datus. Drošs paroļu pārvaldnieks ir grūti izšķirama problēma.

Kurš ir labākais un drošākais paroļu pārvaldnieks?

Labākajam un drošākajam paroļu pārvaldniekam jābūt ar spēcīgu šifrēšanu, dažādu ierīču funkcionalitāti, paroļu koplietošanu un 2FA autentifikāciju. Lielākā daļa drošu paroļu pārvaldnieku piedāvā vienu un to pašu funkciju kopumu. Tomēr mēs iesakām izvēlēties NordPass, jo tas garantēs jums nozares standartu aizsardzību.

Kā paroļu pārvaldnieki garantē paroles drošību?

Paroļu pārvaldnieki aizsargā jūsu datus ne tikai no hakeriem, bet arī no viņiem pašiem. Pateicoties nulles zināšanu arhitektūrai, jūsu informācija tiek šifrēta, izmantojot militāras klases šifru, pirms tā nonāk uz pakalpojumu sniedzēja serveri. Tāpēc ir praktiski neiespējami atšifrēt jūsu datus.

Vai paroļu pārvaldnieka programmas izseko vai pārdod manu personisko informāciju?

Ja paroļu pārvaldnieks izmanto nulles zināšanu arhitektūru, tas nevar izsekot, nemaz nerunājot par jūsu datu pārdošanu. Un to dara labākie paroļu pārvaldnieki. Tie šifrē jūsu personisko informāciju, pirms tā nonāk to serveros, tāpēc nav iespējams tai piekļūt bez galvenās paroles.

Kādi ir paroļu pārvaldnieka trūkumi?

Būtiskākais paroļu pārvaldnieka trūkums ir tas, ka, ja tas tiek kompromitēts, tas ir vienots kļūmes punkts. Pārkāpuma gadījumā šādā datubāzē vienuviet būtu visi jūsu konti, kā arī maksājumu un ļoti sensitīva personiskā informācija. Šo trūkumu var mazināt, izmantojot vairāku faktoru autentifikāciju, kas ievērojami apgrūtinātu iekļūšanu sistēmā.

Kāpēc daži paroļu pārvaldnieki ir bezmaksas?

Paroļu pārvaldnieki ir neliela kiberdrošības produktu niša. Tas nozīmē, ka tie ir vēl šaurāks segments jau tā mazā segmentā. Lielākā daļa klientu pat neapzinās iespējamos riskus. Tad paroļu pārvaldnieku izstrādātāji vispirms izglīto par šādu produktu vajadzībām. Bezmaksas versija atvieglo pārdošanu, un ir lielāka iespēja, ka lietotājs iegādāsies pilnu produktu, ja viņš pieradīs pie ērtībām.

Datu noplūdei vai pārkāpumam var būt ļoti smagas sekas. Vai tā būtu piekļuves zaudēšana noteiktām vietnēm, vai jūsu personiskās informācijas zādzība tikai tāpēc, ka esat izmantojis vienas un tās pašas paroles pārāk daudzos kontos.

Uzticams un drošs paroļu pārvaldnieks ne tikai nodrošinās jūsu akreditācijas datu drošību, bet arī palīdzēs izveidot unikālas un drošas paroles, lai nodrošinātu jūsu konta drošību. Jums vairs nebūs jāatceras katra atsevišķa sarežģīta parole, bet tikai viena, ar kuru varēsiet piekļūt savam kontam.

Labākie un drošākie paroļu pārvaldnieki

Šajā rakstā par 2023. gada labākajiem un drošākajiem paroļu pārvaldniekiem mēs iepazīstināsim jūs ar labākajiem pretendentiem, lai pasargātu jūsu datus no pārkāpumiem un uzlaušanas, kā arī ar ērtāku veidu, kā glabāt visus datus vienā drošā glabātuvē.

Labākie paroļu pārvaldnieki 2023. gadā

 1. NordPass – drošākais paroļu pārvaldnieks
 2. Keeper – labākais Apple ierīcēm
 3. RoboForm – labākais pārlūkprogrammām
 4. 1Password – labākais ģimenes lietošanai
 5. Dashlane – labākais paroļu kopīgošanai

Vai paroļu pārvaldnieks ir labākais veids, kā saglabāt paroles?

Gandrīz jebkurā apmeklētajā tīmekļa vietnē vai izmantotajā platformā ir nepieciešams izveidot kontu. Ja vēlaties nodrošināt vislabāko savu datu drošību, lai novērstu datu noplūdi vai uzlaušanu kontiem, katrā no tiem jāizmanto sarežģītas, vienreizējas paroles. Tomēr būtu gandrīz neiespējami atcerēties katru paroli.

Tieši šajā gadījumā paroļu pārvaldnieks ir labākais risinājums. Tas ir ne tikai visdrošākais veids, kā glabāt visus pieteikšanās datus un citu sensitīvu tiešsaistes informāciju, bet arī lielisks rīks, lai ģenerētu neizlaužamas paroles, glabātu citu sensitīvu informāciju, piemēram, kredītkartes datus vai drošas piezīmes, un jums būs tikai jāatceras tikai viena parole – galvenā parole.

Labākie paroļu pārvaldnieki 2023. gadā

Paroļu pārvaldnieki arī atvieglo jūsu dzīvi, ļaujot automātiski aizpildīt uzticamās ierīcēs. Daži no tiem pat regulāri pārbauda tumšo tīmekli, lai noskaidrotu, vai kāda no jūsu parolēm nav kļuvusi publiski pieejama.

Ja vēlaties novērst taustiņu reģistrēšanu un ekrāna reģistrēšanu, paroļu pārvaldnieks jums noderēs arī tad, ja vēlaties novērst taustiņu reģistrēšanu un ekrāna reģistrēšanu. Kopumā tas ir obligāti nepieciešams, ja vēlaties uzlabot savu drošību un izslēgt jebkādus hakerus, kas mēģina piekļūt jūsu datiem un nopludināt tos.

Tomēr labāk paturēt prātā, ka dažus paroļu pārvaldniekus var uzlauzt, kā tas notika ar LastPass 2022. gadā. Šā iemesla dēļ mēs iesakām patiešām pārbaudīt paroļu pārvaldnieku drošību un izvēlēties tikai tos, kuriem ir uzticams drošības audits un atbilstoša šifrēšana, lai jūsu dati būtu drošībā.

9 labākās programmas paroļu pārvaldīšanai

Tā kā paroles nozaudēšana var nozīmēt naudas vai reputācijas zaudēšanu, šķiet saprātīgi ieguldīt līdzekļus iespējami labākajā un drošākajā iespējamajā aizsardzībā. Tāpēc tālāk tekstā atradīsiet tikai labākos paroļu pārvaldības rīkus, kas ir pazīstami ar savu uzdevumu.

Labākie paroļu pārvaldnieki

Lai uzzinātu, kurš mākoņa un datora paroļu pārvaldnieks ir vislabākais jūsu vajadzībām, mēs esam pārskatījuši un atlasījuši labākās paroļu pārvaldnieka programmas, lasiet tālāk.

1. NordPass – labākais paroļu pārvaldības rīks 2023. gadā

NordPass - labākais paroļu pārvaldības rīks 2023. gadā
Mākoņglabāšana:3 GB (ar lietotni NordLocker)
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Firefox, Safari, Opera, Brave, Vivaldi un Edge.
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet NordPass, tagad 52% atlaide un 1 mēnesis BEZMAKSAS! 🔥

Mūsu sarakstā visaugstāk novērtētais paroļu pārvaldnieks ir NordPass. Tas ir daļa no tiešsaistes drošības komplekta, kurā ietilpst šifrēta failu krātuve NordLocker un NordVPN. Tāpēc aplūkosim, kas to izvirza daudzu labāko paroļu pārvaldnieku sarakstu augšgalā.

Sākumā NordPass izmantošana ir ļoti vienkārša. Tāpat kā pārējās, tā izmanto galveno paroli, lai aizsargātu jūsu seifu, un sinhronizē visus datus visās ierīcēs. Ir arī iespēja izmantot Touch ID vai Face ID (tikai iOS), vai pirkstu nospiedumu citās ierīcēs. Lai izmantotu 2FA, jums būs nepieciešama autentifikācijas lietotne un, pievienojot jaunu ierīci, e-pasts, kurā tiks nosūtīts 6 ciparu kods.

Turklāt NordPass piedāvā nākamās paaudzes XChaCha20 šifrēšanu ar Argon 2 atslēgas atvasināšanai. Lai gan ar konkurentu izmantoto 256 bitu AES nav nekā slikta, XChaCha20 ir vieglāk integrējams un mazāk pakļauts nepareizai konfigurācijai.

Turklāt šis ir daudz ātrāks šifrēšanas modelis, īpaši ierīcēs, kurās nav iebūvēta AES paātrināta aparatūra. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka tas ir arī drošāks – XChaCha20 īsteno divu dažādu garumu atslēgas, tostarp 256 bitu šifrēšanu.

Vai NordPass ir drošs?

Turklāt šis paroļu pārvaldnieks darbojas ar nulles zināšanu arhitektūru, tāpēc jūsu dati tiek šifrēti jūsu ierīcē un tikai pēc tam tiek nosūtīti uz pakalpojumu sniedzēja serveriem. Tāpēc nav nekādu datu uzlaušanas iespēju.

Šim paroļu pārvaldniekam ir programmas operētājsistēmām Windows, macOS, Linux, Android un iOS. Runājot par pārlūkprogrammas paplašinājumiem, būtu grūti atrast plašāku izvēli. NordPass var instalēt pārlūkprogrammās Chrome, Firefox, Safari, Opera, Brave, Vivaldi un Edge.

NordPass ir patiešām ērts lietotājam, jo piedāvā visas funkcijas, kas vidējam lietotājam varētu būt nepieciešamas. Varat ģenerēt paroles un novērtēt to stiprumu, izmantot automātisko aizpildīšanu un automātisko saglabāšanu, kā arī kopīgot pieteikšanās akreditācijas datus. Ir pieejams arī reāllaika datu aizsardzības pārkāpumu skeneris, kas skenē noplūdušas datubāzes, meklējot jūsu paroles un kredītkaršu datus. Ja tiešsaistē tiek atrasta kāda jūsu informācija, jūs nekavējoties tiekat brīdināts, saņemot paziņojumu lietotnē vai e-pastu. Tomēr mums pietrūka mākoņkrātuves sensitīviem failiem (ir atsevišķa NordLocker lietotne, kas pieejama, izmantojot to pašu kontu) vai alternatīvas iekšējai autentifikatora lietotnei.

Atsauksmes par paroļu pārvaldniekiem

NordPass ir dažas unikālas papildu funkcijas:

 • Datu mapes – visus datus varat sakārtot dažādās mapēs, lai atvieglotu piekļuvi.
 • OCR – automātiski skenē teksta informāciju no kredītkartēm, dokumentiem un fotoattēliem.
 • Bezsaistes režīms – ļaus jums piekļūt savai krātuvei arī tad, ja nav interneta savienojuma.
 • Ārkārtas piekļuve – tas ir lielisks drošības papildinājums, kas ļauj jums izvēlēties ārkārtas kontaktpersonu, kurai tiks nodrošināta piekļuve jūsu kontam un parolēm tikai lasīšanai, ja ar jums kaut kas notiktu.
 • Password Sharer – tas ir papildinājums NordPass, taču, lai to izmantotu, ir jādodas uz viņu vietni. Tas ir end-to-end šifrēts rīks, kas ļauj droši kopīgot paroles, pases datus vai slepenus ziņojumus ar jebkuru personu internetā.
 • Paroļu importēšana – NordPass piedāvā daudz iespēju paroļu importēšanai. Tas ietver populārākos paroļu pārvaldniekus. Diemžēl jums būs manuāli jāpārbauda, vai eksportētais fails atbilst NordPass kritērijiem.

Ir vērts pieminēt, ka NordPass ir lielisks klientu atbalsts, kas ietver 24/7 tērzēšanu tiešraidē, e-pastu un arvien pieaugošu zināšanu bāzi.

Bezmaksas versija ir diezgan jaudīga, lai gan tā ļauj izmantot tikai vienu aktīvu ierīci un tajā nav drošas kopīgošanas un uzticamu kontaktu.

Ir vērts pieminēt, ka NordPass ir

NordPass divu gadu plāns ir sākot no 1,43 ASV dolāriem mēnesī, un tas nesabojās jūsu banku, turklāt jums būs 30 dienas, lai mainītu savas domas. Turklāt tas pieņem arī AmazonPay un kriptovalūtas.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet mūsu NordPass pārskatu.

Plusi

 • Nākamās paaudzes XChaCha20 šifrēšana
 • Lētāk nekā lielākā daļa
 • Daudzfaktoru autentifikācija
 • Jaudīga bezmaksas versija
 • Anonīmā maksājuma iespēja
 • 24/7 Datu aizsardzības pārkāpumu skeneris

Mīnusi

 • Bezmaksas versija darbojas tikai 1 ierīcē

2. Keeper – labākais Mac un iOS ierīcēm

Keeper - labākais Mac un iOS ierīcēm
Mākoņglabāšana:5 GB
Bezmaksas versija:Nē, 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
Pārlūka spraudņi:Chrome, Firefox, Opera, Edge, Internet Explorer
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 40% OFF Keeper Unlimited un ģimenes plāni! 🔥

Keeper ir stabils un drošs paroļu pārvaldnieks, kas izmanto nulles zināšanu pieeju. Tas nozīmē, ka jūsu dati vispirms tiek šifrēti ierīces līmenī, un tikai pēc tam tie tiek nosūtīti uz pakalpojumu sniedzēja serveriem. Protams, šim rīkam varat piekļūt arī ar savu galveno paroli.

Visiem paroļu pārvaldniekiem ir jābūt divfaktoru autentifikācijai, un programmā Keeper ir vairākas iespējas. Varat izmantot SMS, Google un Microsoft autentifikatoru (TOTP), RSA SecurID, Duo Security, U2F (YubiKey) un KeeperDNA. Pēdējā ir patentēta 2FA iespēja, kas ļauj veikt biometrisko autentifikāciju, izmantojot viedtālruni vai viedpulksteni.

Uzturētājs Uzturētājs

Keeper ir programmas operētājsistēmām Windows, macOS, Linux, Android un iOS. Attiecībā uz pārlūkprogrammas paplašinājumiem tie ir tik labi, cik vien var būt – varat automātiski aizpildīt savas akreditācijas datus, ģenerēt paroles, pievienot jaunas paroles un pielāgot drošības iestatījumus. Pārlūkprogrammas paplašinājums darbojas ar Chrome, Firefox, Opera, Edge un IE. Visbeidzot, varat arī pieteikties savai krātuvei no Keeper tīmekļa vietnes.

Šis paroļu pārvaldnieks ir daudzfunkcionāls pakalpojums. Patiesībā dažas funkcijas nav pieejamas nevienā citā paroļu pārvaldniekā:

 • KeeperChat – tā ir ekskluzīva funkcija, kas pieejama tikai programmā Keeper. Tā ir droša ziņapmaiņas sistēma ar pašiznīcinošiem ziņojumiem un multivides galeriju privātām foto sesijām un saksofona mūzikas video.
 • Drošības audits – pārbauda visas paroles, novērtē to stiprumu un iesaka nomainīt vājās paroles.
 • Breach Watch – tumšā tīmekļa skeneris, kas pārbauda, vai nav nozagti jūsu lietotājvārdi vai paroles.
Uzturētāja pārskats

Jūs varēsiet importēt no sava pašreizējā paroļu pārvaldnieka vai tīmekļa pārlūkprogrammas uz Keeper. Tas atbalsta Dashlane, 1Password, ZOHO un citus. Ja runa ir par pārlūkprogrammām, varat importēt no Chrome, Firefox, Opera, Edge un pat Internet Explorer. Eksportēšana ir pieejama PDF, .csv vai .json failos.

Ir pieejama pilnīgi bezmaksas versija, kas aizsargā 1 jūsu izvēlēto ierīci, ļauj saglabāt neierobežotu paroļu skaitu, ietver 2FA un daudz ko citu. Ar to vajadzētu pietikt, lai pārliecinātos, ka šie puiši nopietni domā par jūsu datu aizsardzību, pat ja jūs par brīvu saņemat tikai tīmekļa lietojumprogrammu. Ir pieejams arī 30 dienu neierobežots bezmaksas izmēģinājuma laiks premium pakalpojumam.

Keeper ir vidēja līmeņa cena – 1,75 ASV dolāra mēnesī, par kuru rēķins tiek izrakstīts reizi gadā. Tomēr tādas funkcijas kā KeepChat un tumšā tīmekļa uzraudzība maksā papildus. Turklāt ir personīgie, ģimenes, studentu, biznesa un uzņēmuma plāni, tāpēc galīgā cena ir atkarīga no izvēlētā plāna. Un, ja jums ir nepieciešama palīdzība plāna izvēlē, Keeper 24/7 tērzēšanas atbalsts labprāt jums palīdzēs.

Plusi Keeper

Lai uzzinātu vairāk, dodieties uz mūsu Keeper pārskatu.

Plusi

 • Lieliska saderība
 • 24/7 tērzēšanas tiešsaistes klientu atbalsts
 • Privātā ziņapmaiņas lietotne
 • Vairākas 2FA iespējas
 • Bezmaksas izmēģinājums

Mīnusi

 • Dažas eksporta iespējas

3. RoboForm – labākie veidlapu aizpildīšanas rīki

RoboForm
Mākoņglabāšana:
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Edge, Firefox, Opera
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet RoboForm, ietaupiet līdz pat 50%🔥

Roboform ir viens no vecākajiem un pazīstamākajiem paroļu pārvaldniekiem. Viņi šo pakalpojumu piedāvāja jau krietni pirms paroļu pārvaldnieki kļuva par būtiskiem drošības produktiem. Arī mērķauditorija galvenokārt tika uzskatīta par uzņēmumiem. Tomēr mūsdienās RoboForm ir viens no labākajiem paroļu pārvaldniekiem arī individuāliem lietotājiem. Tas ir ārkārtīgi viegli lietojams un navigējams. Neatkarīgi no tā, vai esat paroļu pārvaldnieku veterāns vai pirmo reizi saskaraties ar paroļu pārvaldnieku, RoboForm varēsiet izmantot bez problēmām.

Ir iespēja izmantot 2FA autentifikāciju, lai nodrošinātu, ka neviens nevar iekļūt jūsu glabātuvē pat tad, ja viņš kaut kādā veidā ir ieguvis jūsu galveno paroli. Tāpat ir vērts pieminēt, ka visi augšupielādētie dati ir zem slēdzenes ar militārās klases AES-256 šifrēšanu.

Roboform ir pieejama kā lietotne dažādām platformām, tostarp iOS un Android. Tomēr datora lietotājiem iesakām izmantot tīmekļa lietojumprogrammu, jo tā tiek atjaunināta biežāk un labāk nekā datora lietojumprogrammas. RoboForm varat saņemt arī kā pārlūkprogrammas paplašinājumu pārlūkprogrammām Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge un Safari.

RoboForm - labākais veidlapu aizpildīšanas rīks

Tāpat kā citiem labākajiem paroļu pārvaldniekiem, arī Roboform ir dažas funkcijas, kas jums varētu būt ļoti noderīgas:

 • Nozares standarta paroļu ģenerators – izveidos grūti uzlaužamas paroles ar maināmiem mainīgajiem.
 • Pieteikšanās ar vienu klikšķi – tas ir automātiskās aizpildīšanas aizstājējs. Izmantojot to, varat ietaupīt laiku, piesakoties pakalpojumam.
 • Droša kopīgošana – varat kopīgot savus akreditācijas datus ar citiem RoboForm lietotājiem.
 • Koplietošanas mape – varat droši kopīgot mapes ar citiem uzticamiem lietotājiem.
 • Tumšā tīmekļa uzraudzība – uzrauga tumšo tīmekli, lai konstatētu jebkādu datu noplūdi.
 • Detalizēti pārskati – sniedz detalizētus pārskatus par pašreizējo paroļu stāvokli.

Lieki piebilst, ka RoboForm var būt noderīgs ne tikai uzņēmumiem, bet arī parastiem lietotājiem. Kopumā RoboForm ir viens no labākajiem paroļu pārvaldniekiem. Jūs varat izvēlēties premium opcijas cenu, kas sākas no 0,99 ASV dolāriem mēnesī, par ko norēķinās reizi piecos gados. Turklāt jūs saņemat prioritāru klientu atbalstu.

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu RoboForm pārskatu.

RoboForm var būt noderīgs

Plusi

 • Pašapkalpošanās vai mākoņdatošana
 • Pieteikšanās ar vienu klikšķi
 • Viegla paroles kopīgošana
 • Ļoti lēti
 • Tumšā tīmekļa uzraudzība

Mīnusi

 • Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta bezmaksas lietotājiem
 • Nav mākoņglabāšanas

4. 1Password – labākais paroļu saglabātājs ģimenēm un uzņēmumiem

1Password pārskats
Mākoņglabāšana:1 GB
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Brave, Firefox, Edge
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 40% OFF 1Password!🔥

1Password ir patiesi jaudīgs rīks paroļu glabāšanai, ģenerēšanai un pārvaldīšanai. Tas ir par adekvātu cenu un pilns ar funkcijām, lai gan ne bez nelīdzenumiem.

Kā vienmēr, jums ir nepieciešama tikai viena parole, tā sauktā galvenā parole. Tomēr tā vietā varat izmantot biometrisko pieteikšanos, kas var būt gan pirkstu nospiedums, gan sejas identifikators. Vēl viena 2FA iespēja ir izmantot tālruni, lai ģenerētu vienreizēju paroli.

Papildus visām galvenajām platformām 1Password atbalsta arī Chrome OS un komandrindu. Ja runa ir par pārlūkprogrammas paplašinājumiem, varat izvēlēties no Chrome, Firefox, Edge un Brave. Pēdējo no minētajām programmām neatbalsta Dashlane un LastPass.

Šis paroļu pārvaldnieks nodrošina automātisko aizpildīšanu un sinhronizē jūsu datus visās ierīcēs. Tas arī atvieglo paroļu kopīgošanu, iestatot viesu kontus. Un labākais ir tas, ka atšķirībā no konkurentiem 1Password nav ierobežots lietotāju skaits, kas var kopīgot jūsu kontu.

Vai 1Password patiešām ir drošs?

1Password ir dažas funkcijas, kas mums ļoti patika:

 • Watchtower – tas ir tumšā tīmekļa skeneris, līdzīgs tam, kas ir Dashlane. Tomēr šis skeneris arī pārbauda, vai tīmekļa vietne atbalsta 2FA.
 • Ceļojuma režīms – šī funkcija ir paredzēta sensitīvas informācijas slēpšanai tālrunī, kamēr esat prombūtnē. Ja pazaudējat tālruni vai kāds to nozog, varat būt droši, ka visa personiskā informācija ir drošībā. Šī funkcija darbojas visās ierīcēs, un, kad tā ir iespējota, tiks rādītas tikai tās krātuves, kuras esat izvēlējies kā ceļojuma drošas.
 • Autentifikācijas lietotne – 1Password var darboties kā autentifikācijas lietotne. Lai to konfigurētu, ir jāveic daži soļi, un to neatbalsta visas vietnes, taču dažas no tām atbalsta 1password kā autentifikāciju, un to var izmantot tādās vietnēs kā Twitter, Facebook utt.
 • Priekšmetu koplietošana – jūs varat kopīgot jebkuru vienumu, kas atrodas krātuvē, ar personu, kurai nav 1password konta, tādējādi padarot to drošāku, nevis nosūtot to, izmantojot tērzēšanu. Tā ģenerē saiti, kuras derīguma termiņš beigsies pēc stundas, 1 dienas, 7 dienām, 14 dienām, 30 dienām vai pēc tam, kad to apskatīs viena persona. Saite tiks atvērta pārlūkprogrammā, lietotājam būs jāievada savs e-pasts, lai saņemtu kodu identitātes apstiprināšanai, un pēc tam viņš redzēs koplietošanas paroli.

Pāreja uz 1Password ir vienkārša. Varat importēt no Chrome, vienkārša CSV un citiem populāriem paroļu pārvaldniekiem, tostarp LastPass un Dashlane. Lai gan tam nav bezmaksas versijas, ir pieejams bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma periods, kā arī 30 dienu naudas atmaksas garantija, ja pārdomāsiet.

Apmeklējiet 1Password 1Password

Lai gan 1Passwords cena sākas no 1,79 ASV dolāriem mēnesī, jūs varat saņemt lielisku ģimenes plānu 5 lietotājiem, kas maksā 2,99 ASV dolārus mēnesī. Vēl viena dalībnieka uzaicināšana ir par 1,00 USD/mēnesī papildus, un ir vēl 5 vietas viesiem ar ierobežotu piekļuvi. Protams, tas viss nedarbotos, ja 1Password nepiedāvātu neierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu. Vēl viena lieta, kas 1Password ir jāņem vērā, ir tā, ka tā drīzumā sāks atbalstīt passkeys izmantošanu.

Izlasiet mūsu detalizētu 1Password pārskatu.

Plusi

 • Pārbaudes, vai nav apdraudētas paroles
 • Laba cena
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija
 • 24/7 e-pasta atbalsts

Mīnusi

 • Nav bezmaksas versijas
 • Nav tērzēšanas atbalsta

5. Dashlane – labākais paroļu pārvaldnieks datoram

Dashlane - labākais paroļu pārvaldnieks datoram
Mākoņglabāšana:1 GB
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer, Edge
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet Dashlane, ietaupiet līdz pat 25%! 🔥

Dashlane ir viens no labākajiem paroļu pārvaldniekiem 2023. gadā. Lai gan tas maksā vairāk nekā vidējais konkurents, Dashlane to vairāk nekā kompensē ar iespaidīgu funkciju sarakstu.

Piemēram, tā atbalsta divu faktoru autentifikāciju (2FA). Tas ir lielisks veids, kā aizsargāt kontu pat tad, ja kāds iegūst jūsu galveno paroli.

Turklāt, lai piekļūtu paroļu krātuvei, varat izmantot galveno paroli vai biometriskos datus, piemēram, Touch ID vai Face ID. Jāņem vērā, ka biometriskā pieteikšanās neaizstās jūsu galveno paroli. Tā jums būs nepieciešama, kad piekļūsiet Dashlane no jaunas ierīces.

Dashlane un iedziļināties tajā

Dashlane saviem lietotājiem piedāvā dažas lieliskas funkcijas:

 • Tumšā tīmekļa skeneris – tas var izmantot jūsu e-pastu, lai pārbaudītu, vai nav noplūduši dati, piemēram, paroles vai bankas informācija. Paturot prātā, ka katru dienu parādās miljoniem jaunu ierakstu, tumšā tīmekļa skeneris var būt lielisks rīks, lai novērstu personas datu zādzību.
 • Iebūvētais VPN – lai gan tas nav līdzvērtīgs labākajiem VPN kopumā, tas joprojām ir labs rīks, lai šifrētu datplūsmu un slēptu savu IP. Turklāt varat izveidot savienojumu ar vairāk nekā 20 valstīm, kas aptver lielāko daļu reģionu.
 • Paroļu veselības pārbaudītājs – informēs, vai paroles ir drošas un kad ir pienācis laiks tās mainīt.
 • Droša kopīgošana – varat droši kopīgot savu akreditācijas dokumentu ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem.

Šo paroļu pārvaldnieku ir ļoti viegli instalēt un lietot. Tas darbojas mobilajās ierīcēs, un tam ir pārlūkprogrammu paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome, Firefox, Safari, Internet Explorer un Edge. Jūs varat arī importēt paroles no vairuma pārlūkprogrammu, izņemot mobilās ierīces.

Bet labākais ir tas, ka varat izmēģināt lielāko daļu funkciju (un izbaudīt militāra līmeņa šifrēšanas drošību) par ļoti pievilcīgu cenu – 3,75 ASV dolāri mēnesī gadā par premium paroļu pārvaldnieku. Turklāt ir pieejama ierobežota bezmaksas versija, lai izmēģinātu šo produktu pirms saistību uzņemšanās. Nav šaubu, ka Dashlane paroļu pārvaldnieks ir tā vērts.

Dodieties uz mūsu Dashlane pārskatu, lai iepazītos ar to padziļināti.

Dashlane Plusi

Plusi

 • Viegli lietojams
 • Lieliska automātiskā aizpildīšana
 • Tumšā tīmekļa skenēšana
 • VPN kā bonuss

Mīnusi

 • Nav lētākais variants
 • Nav paroles importa no tālruņiem

6. Passwarden – labākais personīgais paroļu pārvaldnieks

Vai ir vērts izmantot Passwarden?
Mākoņglabāšana:
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Firefox, Edge, Opera
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet Passwarden, ietaupiet līdz pat 50%! 🔥

KeepSolid Passwarden paroļu pārvaldnieks ir visaptverošs risinājums, kas nodrošina jūsu akreditācijas datu aizsardzību tiešsaistē. Ar to bez piepūles varat izveidot sarežģītas paroles, droši uzglabāt savus pieteikumus un vajadzības gadījumā tos automātiski aizpildīt.

Turklāt lietotne ir pārsteidzoši intuitīva, tāpēc pat iesācējiem tā būs ērti lietojama.

Izmantojot Passwarden, nav vietas šaubām par jūsu drošību. Tas izmanto tirgū vadošos AES-256-GCM un EC p-384 šifrēšanas līdzekļus. Tas nozīmē, ka jūsu sensitīvie dati tiek sajaukti desmitos gabaliņu un iebrucējam tos nav iespējams savākt kopā.

Turklāt iOS, Android un macOS ierīcēs varat pievienot 2FA vai biometriju. Un, lai vēl vairāk palielinātu jūsu uzticību, viņi ievēro stingru konfidencialitātes politiku, kas garantē, ka pat Passwarden komanda neredz jūsu datus.

Passwarden - labākais personīgais paroļu pārvaldnieks

Šo paroļu pārvaldnieku var izmantot gandrīz visās lielākajās operētājsistēmās, piemēram, Windows, macOS, Android vai iOS. Turklāt ir pieejami pārlūkprogrammu paplašinājumi pārlūkprogrammām Edge, Firefox, Chrome un Opera. Tomēr pēdējie minētie paplašinājumi nav autonomi, tāpēc, lai tie darbotos, jums joprojām ir nepieciešama lietotne.

Runājot par Passwarden piedāvātajām funkcijām, jums tiek piedāvātas patiešām uzticamas iespējas:

 • Drošības informācijas panelis – seko līdzi paroles stāvoklim un informē, kad ir pienācis laiks to mainīt.
 • Piespiedu režīms – papildu aizsardzības līmenis visneaizsargātākajiem datiem. Ja šī funkcija ir iespējota, dati tiek paslēpti ar papildu drošības atslēgu.
 • VPN – tiek piedāvāts komplektā ar paroļu pārvaldnieku. Šis rīks šifrē jūsu datus, atbloķē ģeogrāfiski bloķētu saturu un nodrošina jūsu drošību tiešsaistē.
 • Paroļu importēšana – varat importēt vienumus tikai no tās atbalstītajām pārlūkprogrammām vai citiem paroļu pārvaldniekiem, piemēram, Dashlane, 1Password un LastPass.

Tagad, atgriežoties pie labākās puses, Passwarden ir izcila bezmaksas versija, kas ir pieejama uz mūžu. Ar to jūs saņemat visu, ko piedāvā maksas plāns. Vienīgie izņēmumi ir aizsargājamo ierīču skaits (2) un droša paroļu koplietošana. Papildus tam jūs varat izmantot visas premium funkcijas, kas ir pieejamas šim paroļu pārvaldniekam!

Izmantojot Passwarden, jūsu rīcībā ir dažas patiesi uzticamas iespējas.

KeepSolid Passwarden nav lētākais variants tirgū, jo tā plāni sākas no 3,33 USD mēnesī. Taču, paturot prātā, ka jūs varat nodrošināt neierobežotu ierīču skaitu un daudzfunkcionālu drošības komplektu, tas viss izskatās loģiskāk. Turklāt jūs vienmēr varat meklēt palīdzību savā oficiālajā tīmekļa vietnē, kur atradīsiet 24/7 tērzēšanas lodziņu, e-pasta atbalstu un bagātīgu zināšanu bāzi. Nobeigumā jāsecina, ka Passwarden ir uzticams drošības palīgs.

Apmeklējiet Passwarden pārskatu, lai saņemtu detalizētu sadalījumu.

Plusi

 • AES-256 šifrēšana
 • Droša paroles kopīgošana
 • Intuitīvas lietotnes
 • Lieliska bezmaksas versija

Mīnusi

 • Ierobežotas importa iespējas
 • Dārgi

7. Sticky Password – uzticams, bet dārgs paroļu pārvaldnieks

Sticky Password
Mākoņglabāšana:Neierobežots
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Firefox, Safari, Opera, Internet Explorer
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Sticky Password ar 60% atlaidi!🔥

Sticky Password ir viegli lietojams un patiešām drošs paroļu pārvaldnieks, kas nodrošina jūsu datu drošību. Paroļu ģeneratora funkcija palīdzēs jums izveidot sarežģītas un nelaužamas paroles ar dažādiem simboliem. Turklāt automātiskā aizpildīšana paātrinās pieteikšanās procesu.

Drošais AES-256 šifrēšana maskēs jūsu personas datus, tāpēc hakeris tos nevarēs atšifrēt. Lai nodrošinātu papildu konta drošību, Sticky Password nekur neuzglabā jūsu galveno paroli. Varat pievienot arī 2FA un biometrisko autentifikāciju, lai patiešām neviens, izņemot jūs, nevarētu piekļūt visām jūsu parolēm.

Sticky Password piedāvā visas funkcijas:

Sticky Password - uzticams, bet dārgs paroļu pārvaldnieks

Šo paroļu pārvaldnieku var izmantot visās populārākajās operētājsistēmās – Windows, macOS, Android un iOS. Turklāt ir pieejami uzticami pārlūkprogrammu paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome, Firefox, Safari, Opera un Internet Explorer.

 • Paroļu ģenerators – ģenerēs sarežģītas un vienreizējas paroles jūsu kontiem.
 • Paroļu drošības informācijas panelis – informēs, kad paroles ir pārāk vājas vai ir pienācis laiks tās atjaunināt.
 • Droša paroles kopīgošana – ir pielāgojama un ļauj jums izvēlēties, vai vēlaties kopīgot paroli tikai ar komandas, ģimenes locekļiem vai kolēģiem, vai arī atļaut viņiem veikt izmaiņas šajā kontā.

Ir pieejama ļoti ierobežota bezmaksas Sticky Password versija, kas ļauj tikai reģistrēt paroles glabātuvē. Ja vēlaties izmantot visus drošības rīkus, jums būs jāprecizē uz Premium versiju. Ja neesat pārliecināts, vai maksāt par abonementu, pirmajās 30 bezmaksas izmēģinājuma dienās varēsiet pilnībā izmantot Premium versiju.

Šo paroļu pārvaldnieku var iegādāties par 29,99 ASV dolāriem gadā ar visām drošības funkcijām un piekļuvi klientu atbalstam. Ar klientu atbalsta dienestu var sazināties pa e-pastu, kā arī ir pieejami ceļveži un bieži uzdoto jautājumu lapa. Nobeigumā var secināt, ka šis ir uzticams, tomēr dārgs paroļu pārvaldnieks.

Sticky Password Apmeklēt

Uzziniet vairāk mūsu Sticky Password pārskatā.

Plusi

 • AES-256 šifrēšana
 • Bezmaksas versija
 • Paroļu ģenerators
 • 2FA un biometriskā autentifikācija

Mīnusi

 • Ierobežots klientu atbalsts
 • Dārgi

8. Enpass – viegli lietojama paroļu krātuve

Enpass
Mākoņglabāšana:
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Firefox, Safari, Edge, Brave, Vivaldi
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz 25% OFF Enpass!🔥

Enpass ir lielisks minimālistiska paroļu pārvaldnieka piemērs. Tas darbojas dažādās platformās, taču galvenokārt ir paredzēts lietošanai bezsaistē. Varat konfigurēt sinhronizēšanas opcijas starp dažādām ierīcēm, izmantojot trešo pušu mākoņdatošanas platformas, piemēram, OneDrive, Dropbox, iCloud u. c.

Enpass šifrē jūsu datus, izmantojot AES-256 militārās klases šifru ar SQLCIPHER paplašinājumu. Šos datus var bloķēt ar galveno atslēgu un atslēgas failu (kurā ir šifrēšanas atslēga). Tādējādi jūs varat nosūtīt to uz hakeru serveriem, lai tas būtu tā vērts – informācija ir nepieejama bez galvenās paroles.

Enpass - ērti lietojama paroļu krātuve

Tāpat kā citi tirgū pieejamie paroļu pārvaldnieki, arī Enpass piedāvā dažas lieliskas abonēšanas paketes funkcijas:

 • Droša datu glabāšana – varat droši glabāt informāciju par personu apliecinošiem dokumentiem, kredītkaršu informāciju un daudz ko citu.
 • Paroļu uzraudzība – tā palīdz novērtēt izmantoto paroļu stiprumu un mainīt paroles, ja tās tiek izmantotas atkārtoti.
 • Drošs paroļu ģenerators – uzreiz saglabājiet jaunizveidoto, unikālo paroli savā glabātuvē.

Pakalpojums ir bez maksas, ja jums pietiek tikai ar datora versiju. Ja vēlaties pārslēgties starp datora un mobilā tālruņa kontiem, jums būs jāmaksā. Mobilā versija ir tikai maksas, un jūs varat abonēt pakalpojumu vai iegādāties licenci kā vienreizēju maksājumu. Pēc tam abonementu varat atkārtoti aktivizēt, izmantojot mobilo vai darbvirsmas lietotni.

Enpass paroļu krātuve

Apmeklējiet Enpass pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šo paroļu pārvaldnieku.

Plusi

 • Paroļu ģenerators
 • Pielāgojama mākoņa vai pašmājvietas uzturēšana
 • Dati ir papildus aizsargāti ar SQLCipher
 • Divu faktoru autentifikācija

Mīnusi

 • Mobilās lietotnes ir tikai maksas
 • Bezmaksas versijā ir līdz 20 parolēm

9. Bitwarden – iesācējiem draudzīgs paroļu pārvaldnieks

Bitwarden - iesācējiem draudzīgs paroļu pārvaldnieks
Mākoņglabāšana:1 GB
Bezmaksas versija:
Pārlūka spraudņi:Chrome, Firefox, Edge, Opera
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet Bitwarden tikai par $0,83/mēnesī! 🔥

Bitwarden ir patiesi drošs paroļu pārvaldnieks. Tā ir atvērtā koda paroļu krātuve, kas ir viegli lietojama datora un mobilo ierīču lietotājiem, turklāt tai ir komandrindas saskarne. Izmantojot Bitwarden, varat viegli ģenerēt, sinhronizēt, pārvaldīt un droši kopīgot visas savas paroles, tāpēc varat būt droši, ka ar šo paroļu pārvaldnieku jūsu dati ir drošībā.

Pateicoties spēcīgajam AES-256 šifram, varat būt droši, ka jūsu dati ar Bitwarden būs pilnīgi droši. Šifrēšanas atslēga tiek iegūta no jūsu galvenās paroles, kas tiek stingri šifrēta un glabājas Bitwarden serveros.

Visi dati ir šifrēti no gala līdz galam, tāpēc pat tad, ja notiktu ielaušanās, informācija būtu nederīga, jo datus nebūtu iespējams atšifrēt.

Lai vēl vairāk nostiprinātu konta drošību, Bitwarden var izmantot kā autentifikatoru, turklāt tam ir uzlabotas 2FA metodes – YubiKey, U2F un Duo.

Bitwarden Pilns pārskats

Papildus galvenajai parolei varat piekļūt paroļu krātuvei arī ar biometrisko pieteikšanos – Face ID un Touch ID ierīcēs, kas to atbalsta. Savu paroļu krātuvi ar šīm metodēm var atbloķēt tikai tad, kad jau esat pieteicies Bitwarden sistēmā.

Bitwarden ir plašs funkciju saraksts, kas var būt ļoti noderīgas ikdienas lietošanai:

 • Krātuves veselības un drošības pārkāpumu ziņojums – tas ir iebūvēts uzraudzības rīks, kas pieejams par premium abonementu. Tas ziņo par to, vai pārāk bieži atkārtojat vienu un to pašu paroli, vai jūsu izveidotā parole ir pietiekami droša un vai ir notikusi jūsu datu noplūde.
 • Paroļu ģenerators – izveidojiet sarežģītas paroles, lai jūsu konti būtu aizsargāti pret kiberapdraudējumiem.
 • Paroles kopīgošana – drošs veids, kā kopīgot akreditācijas datus starp kolēģiem vai uzticamām personām.
 • Bitwarden Sūtīt – tā ir šifrēta ziņapmaiņas sistēma ar citu personu. Jūs varat kopīgot tekstu vai failu, izmantojot sūtīt saiti ar noteiktiem drošības parametriem, piemēram, dzēšanas datumu, derīguma termiņu vai izvēles paroli.
 • Ārkārtas piekļuve – ja ar jums kaut kas notiek, varat nodrošināt ārkārtas piekļuvi kādai uzticības personai, lai tā varētu piekļūt jūsu Bitwarden krātuvei.

Bitwarden lietošana ir ļoti vienkārša. Varat iegūt lietotnes visām populārākajām operētājsistēmām, piemēram, Windows, macOS, Android, iOS un Linux. Pārlūkprogrammu paplašinājumi ir pieejami arī pārlūkprogrammās Chrome, Firefox, Edge un Opera. Turklāt varat viegli importēt paroles no citiem paroļu pārvaldniekiem.

Bitwarden pārskats 2023

Šo paroļu pārvaldnieku varat iegādāties par 0,83 $ mēnesī 6 lietotājiem. Ir pieejams 7 dienu bezmaksas izmēģinājums, lai izmēģinātu pakalpojumu un pārliecinātos, vai tas atbilst visām jūsu prasībām. Turklāt visiem Bitwarden maksas pakalpojumiem ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Uzziniet vairāk mūsu Bitwarden pārskatā.

Plusi

 • Divu faktoru autentifikācija
 • Ļoti pielāgojama
 • Paroļu ģenerators
 • Droša paroles kopīgošana

Mīnusi

 • Lietotāja saskarne nav vispievilcīgākā lietošanā
 • Dati tiek glabāti valstī, kas pieder 5-Eyes Alliance.

Kā mēs testējam un novērtējam šos paroļu pārvaldniekus?

Paroļu pārvaldnieku salīdzinājums (ar rangu)
Closed Padlock on digital background, Technology security concept. Modern safety digital background. Lock Protection system, Cyber Security and information or network protection

Lielākā daļa paroļu pārvaldnieku piedāvā vienādu funkciju kopumu, piemēram, sinhronizāciju, paroles ģenerēšanu un divu faktoru autentifikāciju. Tomēr, kad pienācis laiks nošķirt labākos no pārējiem, mēs izmantojām šādus kritērijus:

 1. Starpierīču funkcionalitāte un paroles kopīgošana. Jums ir nepieciešams pārvaldnieks, kas ir pieejams vairākās ierīcēs, ir viegli pieejams un vajadzības gadījumā koplietojams.
 2. Šifrēšana. Nav pieļaujams nekas mazāks par militārās klases 256 bitu AES šifrēšanas sistēmu. Bonusa punkti par nākamās paaudzes XChaCha20.
 3. Papildu funkcijas. Tumšā tīmekļa skenēšana, U2FA, VPN vai droša tērzēšana ir tikai daži piemēri, kas produktam piešķir papildu vērtību.
 4. Daudzfaktoru autentifikācija. Papildus savam autentifikatoram labam paroļu pārvaldniekam jāpiedāvā arī vairāki citi. Biometrijai (Touch ID un Face ID) arī jādarbojas visās ierīcēs.
Godalgotās vietas
 1. Imports un eksports. No paroļu pārvaldnieka nav lielas jēgas, ja nav iespējams importēt glabātuvi no cita pakalpojuma vai pārlūkprogrammas. Eksports ir svarīgs arī gadījumā, ja nolemjat mainīt paroļu pārvaldnieku.
 2. Aplikācijas un pārlūkprogrammu paplašinājumi.Jo vairāk, jo labāk.
 3. Naudas un kvalitātes attiecība. Vai ir lētāks paroļu pārvaldnieks ar tādu pašu funkciju kopumu?
 4. Klientu atbalsts. Tērzēšanas vai tālruņa atbalsts ir kvalitatīva pakalpojuma pazīme. Tas pats attiecas uz pieejamību 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā.

Kā izvēlēties sev piemērotāko paroļu saglabātāju?

LastPass ir atzinusi nesenos uzlaušanas gadījumus

Pat vislabākais paroļu pārvaldnieks pasaulē jums būs bezjēdzīgs, ja tas neatbildīs jūsu konkrētajām vajadzībām vai būs pārāk sarežģīts lietošanai. Tāpēc jums nevajadzētu steigties un lejupielādēt jebkurā top sarakstā iekļauto paroļu pārvaldnieku Nr. 1 – daudz gudrāks solis būtu vispirms veikt nelielu izpēti.

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka izvēlētais pakalpojums piedāvā visas nepieciešamās lietojumprogrammas un vienlaicīgu savienojumu skaitu. Tāpat ir labi apskatīt tā ekrānšāviņus: vai paroļu pārvaldnieks izskatās lietotājam draudzīgs?

Protams, nevajadzētu aizmirst arī par funkciju izvēli. Piemēram, iebūvēts VPN ir forša lieta, tomēr, ja jums jau ir VPN, nav nepieciešams pārmaksāt par papildu programmatūru.

Videopārskats: labākie paroļu pārvaldnieki 2023. gadā

Ja jums ir grūtības izvēlēties labāko paroļu pārvaldnieku, droši rakstiet komentāru sadaļā, un mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

Paroļu pārvaldnieku salīdzinājums (ar vērtējumu)

NordPassUzturētājsRoboForm1PasswordDashlanePasswardenLīmējošā paroleEnpassBitwarden
Zīmols
Vērtējums4.9★★★★★4.8★★★★★4.7★★★★★4.5★★★★★4.6★★★★★4.0★★★★☆4.0★★★★☆4.0★★★★☆3.8★★★★☆
Bezmaksas versija
Cenano 1,43 USD/mēnesīno 1,75 USD/mēnesīno $0,99/mēnesīno 1,79 USD/mēnesīno 3,75 USD/mēnesīno 3,33 USD/mēnesīno $29,99 gadāno 1,99 USD/mēnesīno $0,83/mēnesī
Šifrēta glabāšana3 GB (ar lietotni NordLocker)1 GB1 GB1 GB1 GB
2FA autentifikācija
Biometriskā pieteikšanās
Veidlapu aizpildīšana
Paroļu ģenerators
Paroles kopīgošana
Ievērojamas funkcijasNeatkarīgi veikta revīzijaDatu aizsardzības pārkāpumu skenerisDokumentu un karšu OCR skenēšanaKeeperChatDrošības auditsPārkāpumu novērošanaPieteikšanās ar vienu klikšķiPilnvaru kopīgošanaKoplietojamās mapesTumšā tīmekļa uzraudzībaVietējās glabāšanas opcijaIzdzēsto paroļu atgūšanaIebūvēts VPNTumšā tīmekļa uzraudzībaNeierobežota paroles kopīgošanaDroša kopīgošanaPiekļuve bezsaistes režīmāPiespiedu režīmsDroša paroles kopīgošanaParoļu ģeneratorsParoļu drošības informācijas panelis3. puses sinhronizēšanaUzraudzības rīksParoļu ģeneratorsParoles kopīgošanaBitwarden nosūtītAutomātiskā aizpildīšana
MīnusiDažas uzlabotas funkcijasNovecojusi saskarneNav pielāgota atbalsta bezmaksas lietotājiemAutomātiskā aizpildīšana ir neveiklaNav bezmaksas plānaIerobežota koplietošana ar personām, kas nav lietotājiDārgāks nekā konkurentiIerobežota funkcionalitāte bezmaksas plānāIerobežota tīmekļa lietotnes funkcionalitāteDiezgan dārgiIerobežotas importa iespējasPārlūka paplašinājumam ir nepieciešama lietotneIerobežots klientu atbalstsIerobežoti pārlūkprogrammas paplašinājumiMobilās lietotnes ir tikai maksasBezmaksas versijā ir līdz 20 parolēmNovecojusi saskarneDati tiek glabāti valstī, kas pieder 5-Eyes Alliance.
PārskatsNordPass pārskatsUzturētāja pārskatsRoboForm pārskats1Password pārskatsDashlane pārskatsPasswarden pārskatsSticky Password pārskatsEnpass pārskatsBitwarden pārskats

Uzvarētājs

Goda vārdi

Kas ir labs paroļu pārvaldnieks?

Šeit varat atrast dažus citus paroļu pārvaldniekus, kas, mūsuprāt, arī ir pelnījuši uzmanību:

 • KeePass – atvērtā pirmkoda paroļu pārvaldnieks, ko virza kopiena, tāpēc par to nav jāmaksā. Tas ir sarežģīts paroļu pārvaldnieks, tāpēc nav īpaši draudzīgs iesācējiem, taču ir pilnībā pielāgojams. Turklāt tam var pievienot visdažādākos spraudņus, lai pielāgotu rīku pēc savām vēlmēm. Iegādājieties to par $ mēnesī.
 • Zoho Vault – tas ir drošs, viegli lietojams un lēts paroļu pārvaldnieks, kam ir arī bezmaksas versija. Paredzēts vairāk komandas lietošanai, bet var būt saderīgs arī ar individuālu lietošanu. Šim paroļu pārvaldniekam cita starpā ir paroļu koplietošanas iespēja, pielāgojamas administratora tiesības, piekļuve ārkārtas gadījumos. Pamatojoties uz nulles zināšanu arhitektūru (vispirms šifrē jūsu ierīcē un pēc tam pāriet uz serveriem), cena sākas no 0,90 ASV dolāriem mēnesī.

LastPass izslēgšana

Trešo pušu paroļu pārvaldnieki pret iebūvētajiem paroļu pārvaldniekiem

LastPass paroļu pārvaldnieks ir izslēgts no mūsu labāko paroļu pārvaldnieku saraksta, jo tajā vairākkārt ir bijuši drošības pārkāpumi.

Pēc nesenajiem uzlaušanas gadījumiem LastPass atzina, ka lietotāju datu rezerves kopijas ir nozagtas. Turklāt tika atklāts, ka šifrēšanas līmeņi, kas aizsargā lietotāju datus LastPass, ir ļoti vāji.

Kopumā LastPass vairs netiek uzskatīts par drošu paroļu pārvaldnieku, un, lai aizsargātu sensitīvus datus, ieteicams meklēt labākus alternatīvus pakalpojumu sniedzējus.

Videopārskats: 2023. gada labākie paroļu pārvaldnieki

Trešo pušu paroļu pārvaldnieki pret iebūvētajiem paroļu pārvaldniekiem

Kā darbojas paroļu pārvaldnieki?

Paroļu pārvaldnieki paroles glabā šifrētā datubāzē, kas var būt lokāla (jūsu ierīcē) vai attālināta (tiešsaistē). Dažos gadījumos tā var būt arī kredītkaršu informācija vai svarīgi dokumenti, kurus nevēlaties glabāt mākonī.

Visa tajā esošā informācija parasti tiek atbloķēta ar galveno paroli. Tā ir vienīgā, kas jums jāatceras. Ikreiz, kad nepieciešams pieteikties savā e-pasta vai citā kontā, jūs vienkārši kopējat un ielīmējat lietotājvārdu un paroli.

Lielākajā daļā paroļu pārvaldnieku ir arī automātiskās aizpildīšanas funkcija, kas šo darbu veic jūsu vietā. Jebkurā gadījumā galvenais ir tas, ka jums vairs nav jāatceras neviena no šīm parolēm.

Mākoņa un lokālā pārvaldība

Paroļu pārvaldnieki arī ģenerē drošas paroles. Tie var pat atgādināt, ka tās regulāri jāmaina, un tas ir ieteicama prakse. Jums tiks paziņots arī par dublikātiem, kas bieži vien tiek konstatēti, pirmo reizi ievadot datubāzē visas paroles.

Turklāt paroļu pārvaldnieki darbojas vairākās ierīcēs, un tiem ir pieejami arī pārlūkprogrammas paplašinājumi. Tas nozīmē, ka jums nebūs bloķēta piekļuve nedz datorā, nedz viedtālrunī.

Lai uzzinātu vairāk, aplūkojiet mūsu visaptverošo ceļvedi par to, kā darbojas paroļu pārvaldnieki un kāda tehnoloģija tos nodrošina.

Kas ir labs paroļu pārvaldnieks?

Labam paroļu pārvaldniekam jābūt visām vai vismaz lielākajai daļai no šādām funkcijām:

Vai jums vajadzētu apsvērt bezmaksas paroļu pārvaldnieka izmantošanu?
 • Uztur paroles drošībā. Tas nav iespējams bez militāras klases šifrēšanas.
 • Izmanto nulles zināšanu arhitektūru. Tikai jums jābūt piekļuvei savām parolēm. Nulles zināšanu arhitektūra nodrošina, ka pat pakalpojumu sniedzējs nevar piekļūt jūsu datiem.
 • Ģenerē spēcīgas paroles. Tām jābūt vismaz 12 rakstzīmju garām, ar lielajiem burtiem, cipariem un īpašajiem simboliem.
 • Uzlabo vājas paroles. Importējot paroļu sarakstu, vismaz dažas no tām, iespējams, netiks atzītas par spēcīgām. Laba paroļu pārvaldnieka uzdevums ir tās nostiprināt, līdzīgi kā steroīdi stiprina sportistu.
 • Regulāri skenē tumšo tīmekli. Jūs nekad nevarat zināt, kad jūsu lietotājvārds, parole vai, nedod Dievs, abi šie vārdi nonāks tumšajā tīmeklī pārdošanai. Tāpēc izvēlieties paroļu pārvaldnieku, kas var jūs brīdināt, ja tas notiek.
 • Ļauj saglabāt citus datus. Lai gan lietotājvārdi un paroles aizpildīs lielāko daļu jūsu glabātuves, kredītkaršu dati un drošas piezīmes arī ir svarīgas, jo īpaši, ja tās jums ir nepieciešamas ikdienā.

Trešo pušu paroļu pārvaldnieki pret iebūvētajiem paroļu pārvaldniekiem

Personas un uzņēmuma paroļu pārvaldības programmatūra

Iebūvētie paroļu pārvaldnieki ir ļoti ērti rīki, tomēr tie nevar salīdzināties ar trešo pušu paroļu pārvaldniekiem.

Kopumā iebūvētie paroļu pārvaldnieka rīki nav īpaši droši, jo šo rīku galvenā prioritāte nav aizsargāt paroles, bet gan nodrošināt ātru un vienkāršu pieteikšanos. Tāpēc tie netērē tik daudz laika drošu drošības pasākumu īstenošanai.

Turklāt, ja kāds piekļūtu jūsu ierīcei, būtu ļoti viegli iegūt visas jūsu paroles un citu sensitīvu informāciju. Citādāk nekā ar trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas aizsargā jūsu paroles aiz galvenās paroles un, iespējams, pat 2FA autentifikācijas.

Vēl viena problēma, ar ko saskaras iebūvētie paroļu pārvaldnieki, īpaši pārlūkprogrammu pārvaldnieki, ir tā, ka nav ērti eksportēt paroles uz dažādām ierīcēm un pārlūkprogrammām. Savukārt trešo pušu paroļu pārvaldnieki gandrīz katru dienu ievieš jaunas integrācijas.

Labākie paroļu pārvaldības rīki jūsu vajadzībām

Visbeidzot, trešo pušu paroļu pārvaldnieku pakalpojumu sniedzēji piedāvā papildu drošības funkcijas, piemēram:

 • Paroļu ģenerators – ģenerē drošas, grūti uzlaužamas individuālas paroles.
 • Paroles veselības pārbaude – pārbauda paroles stiprumu, ja nav pienācis laiks to mainīt.
 • Tumšā tīmekļa uzraudzība – uzrauga sensitīvu datu noplūdes tumšajā tīmeklī.

Mākoņa un vietējā pārvaldība

Galvenā atšķirība starp mākoņa un lokālo pārvaldību ir tā, ka mākoņa pārvaldības gadījumā lietotāja dati tiek šifrēti un pēc tam glabāti pakalpojumu sniedzēja serveros. Savukārt vietējās pārvaldības gadījumā lietotāja dati tiek glabāti lietotāja ierīcē. Abām glabāšanas iespējām ir savas priekšrocības.

Vai nākotnē pastāvēs paroles un paroļu pārvaldnieki?

Mākoņkrātuve ietaupa ierīcē vietu. Turklāt tas ir patiešām drošs veids, kā aizsargāt savus datus, ja uzticaties pakalpojumu sniedzējam, jo parasti tam ir līdzekļi, lai nodrošinātu, ka tā serveri ir patiešām droši. Turklāt ir praktiski neiespējami uzlauzt pakalpojumu sniedzēja serverus, un, pat ja tas notiktu, jūsu datus atšifrēt nebūtu iespējams.

Turklāt paroļu pārvaldnieki neuzglabās jūsu galveno paroli savos serveros. Tādējādi nav iespējamas informācijas noplūdes. Turklāt diezgan populāra ir nulles zināšanu arhitektūra, kas nozīmē, ka viss tiek šifrēts lietotāja ierīcē, un tikai pēc tam tas nonāk pakalpojumu sniedzēja serveros.

No otras puses, lokālā pārvaldība nav optimālākais risinājums, ja vēlaties piekļūt savām parolēm no vairāk nekā vienas ierīces. Turklāt pastāv draudi, ja jūs pazaudētu ierīci ar visām jūsu parolēm. Tā kā nav dublējumkopijas, ir ļoti iespējams, ka paroles pazudīs uz visiem laikiem.

1Password

Daži paroļu pārvaldnieku pakalpojumu sniedzēji šo problēmu var atrisināt – paroles tiek saglabātas lietotāja ierīcē, un, ja ir atļauta sinhronizācija, tikai tad dati tiek nosūtīti uz serveriem, piemēram, RoboForm gadījumā.

Vai jums vajadzētu apsvērt bezmaksas paroļu pārvaldnieka izmantošanu?

Dažiem lietotājiem var pietikt ar bezmaksas paroļu pārvaldnieku. Tomēr vispirms vajadzētu nošķirt premium klases paroļu pārvaldniekus, kas piedāvā bezmaksas versiju, no patiesi bezmaksas paroļu pārvaldniekiem. Diemžēl lielākā daļa no pēdējiem nav jūsu laika vērti. Patiesībā daži var būt pat bīstami, nozogot visus jūsu datus, kas atrodas glabātavā.

Lielākajai daļai labāko paroļu pārvaldnieku ir pieejama bezmaksas versija, ko varat izmēģināt. Protams, tiem visiem ir mazāk funkciju un dažādi ierobežojumi, piemēram, viena savienotā ierīce vienlaicīgi, datu pārkāpumu uzraudzība vai paroļu koplietošana, kā arī citas funkcijas.

Kā paroļu pārvaldnieki nodrošina paroļu drošību?

Citas neļauj jums izveidot datu dublējumu un liedz prioritāru klientu atbalstu. Bet, ja patiešām vēlaties, iesakām izvēlēties no mūsu saraksta ar labākajiem bezmaksas paroļu pārvaldniekiem 2022. gadā.

Personas un uzņēmuma paroļu pārvaldības programmatūra

Visi mūsu uzskaitītie paroļu pārvaldnieki ir lieliski piemēroti personīgai lietošanai, bet kā ir ar biznesa risinājumiem? Par laimi, lielākajai daļai šo pakalpojumu ir lieliskas iespējas uzņēmumiem.

Labai uzņēmuma paroļu pārvaldības programmatūrai jābūt ar dažām papildu funkcijām, kas palīdzētu centralizēt visu uzņēmuma kontu drošību. Šeit ir trīs mūsu izvēlētie trīs labākie paroļu pārvaldnieki, kas jums to palīdzēs izdarīt:

Vai jums vajadzētu apsvērt bezmaksas paroļu pārvaldnieka izmantošanu?
 • 1 parole. 1Password ir viens no labākajiem paroļu pārvaldniekiem uzņēmējdarbībai un piedāvā ērtu veidu, kā aizsargāt jūsu komandas biedru paroles. Ar tās palīdzību varat izveidot un pārvaldīt pielāgotas grupas, ģenerēt pārskatus un gūt ieskatu par uzņēmējdarbību.
 • RoboForm. RoboForm ir paroļu pārvaldnieks ar specializētu plānu uzņēmumiem, kas ļauj jūsu komandas biedriem viegli pārvaldīt savas paroles un akreditācijas datus. Tas ļauj jūsu uzņēmumam viegli uzņemt darbiniekus, pateicoties ērtajai pārvaldības konsolei.
 • Passbolt. Šis ir viens no labākajiem paroļu pārvaldniekiem, kas paredzēts lietošanai uzņēmējdarbībā. Tas ir atklātā pirmkoda un pilnīgi bezmaksas un ļauj droši kopīgot paroles starp komandas locekļiem. Tas ir arī ļoti pielāgojams, ļaujot jums pielāgot tā funkcijas atbilstoši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Labākie paroļu pārvaldības rīki, kas balstīti uz jūsu vajadzībām

Dažādiem paroļu pārvaldniekiem ir dažādi plusi un mīnusi atkarībā no jūsu vajadzībām, operētājsistēmas vai ierīces, kurā to izmantojat. Turklāt jums jāapsver, cik daudz ierīču vēlaties aptvert ar vienu paroļu pārvaldnieka abonementu, ja tie ir tikai jūsu vai varbūt vairāku cilvēku dati.

Labākie paroļu pārvaldības rīki, kas balstīti uz jūsu vajadzībām

Apskatīsim daudzpusīgāk paroļu pārvaldības rīkus, kas pielāgojas jūsu vēlmēm:

 • Paroļu pārvaldnieki operētājsistēmai Windows. Viena no labākajām lietām, ko varat darīt savas tiešsaistes drošības labā, ir iegādāties uzticamu paroļu pārvaldnieku Windows. Jums nebūs jāatceras paroles vai citi akreditācijas dati, jo rīks tos aizpildīs jūsu vietā. Apskatiet mūsu sarakstā iekļautos labākos paroļu pārvaldīšanas rīkus operētājsistēmai Windows.
 • Paroļu pārvaldnieks operētājsistēmai Mac. Paroļu pārvaldnieks ir laba izvēle, ja vēlaties uzlabot drošību tiešsaistē un pievienot starpplatformu sinhronizāciju starp Apple un citām ierīcēm. Šajā labāko paroļu pārvaldnieku Mac datoriem sarakstā esam izvēlējušies tos, kuriem vajadzētu nodrošināt jūsu akreditācijas datu drošību.
 • Paroļu pārvaldnieki iPhone ierīcēm. Jūsu iPhone ir vērtīgākā un personīgākā informācija. Tāpēc jums būs nepieciešams vispiemērotākais iPhone paroļu pārvaldnieks, lai to visu saglabātu drošībā.
 • Paroļu pārvaldnieki operētājsistēmai Android. Tā kā lielākā daļa jūsu paroļu un citas sensitīvas informācijas tiek glabāta jūsu Android ierīcē, jūs vēlaties iegūt vislabāko paroļu pārvaldnieka lietotni, lai nodrošinātu drošību. Apskatiet mūsu visaptverošo sarakstu ar labākajām paroļu pārvaldnieka lietotnēm Android operētājsistēmai.
 • Chrome paroļu pārvaldnieki. Chrome ir viena no labākajām pieejamajām pārlūkprogrammām, un tai ir savs paroļu pārvaldnieks, taču, ja vēlaties būt drošībā, jums būs nepieciešams atjaunināt pārlūkprogrammu ar lielāku aizsardzību un funkcionalitāti. Mēs esam pārbaudījuši un izvēlējušies labākos paroļu pārvaldniekus pārlūkprogrammai Chrome.
 • Paroļu pārvaldnieki operētājsistēmai Linux. Linux, tāpat kā citām operētājsistēmām, ir nepieciešama papildu drošība. Tāpēc paroļu šifrēšana un aizsargāšana pret identitātes zādzībām ir saprātīgs lēmums. Šeit ir visaptverošs saraksts ar mūsu izvēlētajiem paroļu pārvaldīšanas rīkiem Linux operētājsistēmai.
Kādi ir paroļu pārvaldnieka trūkumi?

Vai nākotnē pastāvēs paroles un paroļu pārvaldnieki?

Nav grūti iedomāties, ka tuvākajā nākotnē paroles varētu kļūt par pagātni. Līdz ar tehnoloģiju attīstību jau ir gadījumi, kad biometriskie autentifikatori sāk aizstāt paroles, un ir arī tāda iespēja kā pases, kas pieejama ierobežotā vietņu un operētājsistēmu klāstā.

Paroles ir droša un vienkāršāka paroļu alternatīva. Izmantojot šo funkciju, paroles vietā varat pierakstīties kontos, izmantojot biometrisko sensoru, PIN kodu vai rakstu. Tas ir digitālais akreditīvs, kas ir piesaistīts lietotāja kontam un vietnei vai lietotnei.

Ja vēlaties pierakstīties pakalpojumā, kas atbalsta piekļuves atslēgas, pārlūkprogramma vai operētājsistēma ģenerēs attiecīgā konta piekļuves atslēgu un saglabās to ierīcē. Patiesībā piekļuves atslēga sastāv no divām atsevišķām atslēgām – publiskās, ko reģistrējat lietotnē, un privātās, kas tiek saglabāta tikai jūsu mobilajā ierīcē. Lai nodrošinātu, ka piekļuves atslēgu izmanto tikai likumīgais īpašnieks, sistēma lūgs jums atbloķēt mobilo ierīci, izmantojot biometriskos datus, PIN kodu vai atslēgšanas modeli.

Vai nākotnē pastāvēs paroles un paroļu pārvaldnieki?

Šī funkcija tiek ieviesta arī paroļu pārvaldnieku tirgū, jo 1Password plāno ieviest šo funkciju, un drīzumā tai sekos arī citi paroļu pārvaldnieki. Passkeys lielākoties atbalsta Apple vairākās vietnēs un lietotnēs, taču drīzumā to atbalstīs arī citas operētājsistēmas.

Tomēr, lai gan mums joprojām ikdienā ir jārēķinās ar paroļu lietošanu, mūsu labākais paroļu pārvaldnieks ir NordPass. Šis paroļu pārvaldnieks ne tikai nodrošina lielisku drošību un darbojas, balstoties uz nulles zināšanu arhitektūru, kur dati vispirms tiek šifrēti ierīcē, pirms tie nonāk serveros, bet tam ir arī papildu funkcijas. Piemēram, paroles veselības pārbaude, drošas piezīmes, piekļuve ārkārtas situācijās un paroles koplietošanas līdzeklis, kā arī citas funkcijas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem