Kriptovalūta birža vērtējums Top Best

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kāda ir visdrošākā kriptovalūtā platforma?

gada labākās kriptovalūtas biržas
✔️ Labākais kopumā un labākais iesācējiem: Coinbase.
✔️ Labākā mobilā lietotne: Coinbasein: Crypto.com.
✔️ Labākā drošības ziņā: Biedriņš.
✔️ Labākais altkoiniem: BitMart.
✔️ Labākais zemo komisijas maksu dēļ un labākais pieredzējušiem tirgotājiem: Kraken.
✔️ Labākais bitkoiniem: Cash App.
✔️ Labākā decentralizētā birža: Bitcoin: Bisq.

⚡️ Kā darbojas kriptovalūtas birža?

Kriptovalūtu birža ir tirgus, kurā var tirgot kriptovalūtu. Jūs varat izmantot biržu, lai vienu kriptovalūtu apmainītu pret citu, piemēram, no bitkoiniem pret lightkoiniem vai otrādi. Biržās tiek norādīta to piedāvāto kriptovalūtu pašreizējā tirgus vērtība.

⚡️ Kas ir lielākā kriptovalūtas birža?

Coinbase ir digitālo aktīvu birža, kurā tirdzniecībai ir pieejamas vairāk nekā 30 kriptovalūtas un vairāk nekā 3 miljoni lietotāju. Tā ir lielākā kriptovalūtu birža Amerikas Savienotajās Valstīs, kurā iespējams tirgot vairāk nekā 30 dažādas digitālās valūtas.

⚡️ Vai kriptovalūta ir labs ieguldījums?

Nevar noliegt, ka kriptovalūtas ir ārkārtīgi augsta riska un spekulatīvs ieguldījums. Tās var labi atmaksāties, ja esat gatavs pieņemt faktu, ka tās ir augsta riska azartspēle ar iespēju atmaksāties, taču pastāv arī iespēja, ka jūs visu zaudēsiet. Ieguldot bitkoinos vai citos aktīvos, ir ļoti svarīgi neaizvērt acis.

⚡️ Vai binance us ir drošs?

Binance tiek uzskatīta par drošu biržu, kas ļauj aizsargāt savu kontu ar divu faktoru autentifikāciju.

Kriptovalūtu biržas ar katru dienu kļūst arvien populārākas, jo cilvēki meklē veidus, kā pirkt un pārdot kriptovalūtu. Ja vēlaties tirgot kriptovalūtas, vēlaties izmantot kriptovalūtu biržu. biržas var plaši klasificēt kā centralizētas vai decentralizētas. Šajā rakstā mēs salīdzināsim un pretstatīsim labākās centralizētās kriptovalūtas biržas 2022. gadam. Mēs arī apspriedīsim abu veidu biržu priekšrocības un trūkumus, lai jūs varētu izlemt, kura no tām ir jums piemērotākā.

Centralizēto biržu priekšrocības

Centralizēto biržu priekšrocības
Ir vienkārši izmantot fiat naudu.

Šajā reģionā nav nekādu ierobežojumu, tāpēc naudu var iemaksāt un izņemt jebkurā laikā. Ja jūsu valūta netiek atbalstīta, pastāv liela iespēja, ka tā tiks konvertēta divreiz. Tas jums izmaksās dārgāk, taču darbs ar fiat valūtām centralizētās biržās bieži vien ir diezgan vienkāršs.

Saskarnes ērtums

Jaunpienācējiem būs vieglāk sākt darbu centralizētās biržās, jo tās parasti ir lietotājiem draudzīgākas nekā decentralizētās biržas.

Papildu lietojumprogrammas un tirdzniecības pāri

Kas ir centralizēta un decentralizēta birža?
kriptovalūta birža tirdzniecības lietotne

Centralizētās biržas piedāvā daudz plašāku tirdzniecības pāru klāstu nekā decentralizētās. Turklāt centralizētajām kriptovalūtu biržām ir arī citas priekšrocības salīdzinājumā ar to decentralizētajām biržām. Standarta biržās likviditāte ir lielāka, un darījumu apjomi ļauj veikt ātrākus darījumus – kas var būt būtiski tirgotājiem, kuriem nepieciešams ātri pabeigt darījumus.

Ir viens (dominējošais) operators.

CEX и DEX (kriptovalūta birža)
Kas ir centralizētās kriptovalūta birža?

Centralizētām biržām ir vadības komanda, kas visu kontrolē (tāpēc tās tiek sauktas par centralizētām). Tas nozīmē, ka visas darbības, atjauninājumus vai darījumus var veikt cilvēki, kas strādā uzņēmumā, kuram pieder birža. Ja kādreiz rodas problēmas, tas dod uzņēmumiem priekšrocības, jo jūs vienmēr varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu un saņemt palīdzību, lai atgūtu piekļuvi savam kontam.

kriptovalūta birža
Vēl viens ieguvums ir juridiskas personas esamība un iespēja iesniegt prasību tiesā.

Ja kriptovalūta nozog jūsu naudu, jums nav nekādu tiesiskās aizsardzības līdzekļu, lai gan šī iespēja jūs zināmā mērā aizsargā.

Apakšējā līnija

Papildus Boneparth sniegtajiem ieteikumiem varat ņemt vērā arī citus faktorus, kas atbilst jūsu vēlmēm. Piemēram, cik sirsnīgs ir klientu atbalsts? Cik lietotājam draudzīga ir mobilā lietotne un, visbeidzot, cik ērti ir izmantot platformu kopumā? Tomēr no kriptovalūtu ekspertiem mēs atkal un atkal dzirdam, ka, pirms ieguldāt naudu kriptovalūtā, veltiet laiku, lai par to uzzinātu pēc iespējas vairāk. Tas noderēs nākotnē.

Apsveriet, kādas maksas struktūras un drošības pasākumi jums ir pieņemami, kādus citus pasākumus veiksiet, lai droši uzglabātu monētas, un kādi ir jūsu mērķi. Boneparts aicina tos, kuri apsver investīcijas kriptovalūtās, veltīt laiku, lai uzzinātu par digitālajām valūtām, pirms uzņemties jebkādu risku. “Viena lieta ir nejauši ieguldīt naudu stabilākos tirgos, pavisam cita lieta ir mest naudu svārstīgos tirgos,” viņš saka.

Centralizēto kriptovalūta birža trūkumi
Centralizēto biržu trūkumi

Vai centralizēta vai decentralizēta apmaiņa ir labāka?

Kā jau minēju iepriekš, tās sniedz tādas pašas priekšrocības.

Jūs var bloķēt.

Galvenais centralizēto biržu izmantošanas trūkums ir tas, ka jūs varat zaudēt piekļuvi saviem līdzekļiem vai jūsu konti var tikt slēgti bez iespējas tos atgūt. Vienīgā iespēja būtu dārga tiesvedība, kas, visticamāk, nebūs veiksmīga. “Netīrā valūta” ir tikai viens no daudziem iespējamiem bloķēšanas iemesliem. Detalizētāk par to es runāju savā rakstā par bitcoin. Īsumā, “netīra kriptovalūta” ir tāda, kas iegūta krāpšanas rezultātā. Piemēram, ja jūsu kriptovalūta ir nozagta no biržas. Varbūtība, ka visas jūsu kriptovalūtas ir iegūtas likumīgi, ievērojami samazinās, ja jūsu portfelī ir pat neliela nozagtas valūtas daļa. Šādā gadījumā jūs nespēsiet pierādīt pretējo, un zaudējums (vai vēršanās tiesā) būs neizbēgama.

Kādas ir lielākās problēmas saistībā ar kriptovalūtu?
Vai kriptovalūta biržās ir droša?

Jums jāzina arī tas, ka aizliegumu var saņemt nejauši. Jūs varētu būt netīšām izraisījis problēmu saistībā ar kriptovalūtas apmaiņu. Iespējams, jūs nelikumīgi ieguvāt bitcoin un pēc tam sistēma jūs aizliedza. Kriptovalūtas biržās gadās problēmas, tāpēc ir ticams, ka jūs kļūdaini tiksiet aizliegts. No otras puses, centralizētās biržas ir spējīgas to darīt, un pastāv iespēja, ka jūsu konta bloķēšanas rezultātā tiks bloķēts jūsu konts; taču šis apdraudējums ir neliels salīdzinājumā ar naudas zaudēšanu konta slēgšanas rezultātā.

Pārbaude ir obligāta saskaņā ar likumu.

Kas ir centralizēta un decentralizēta birža?
Vai kriptovalūtai ir nepieciešama verifikācija?

Šī procedūra ir nepieciešama gandrīz visās centralizētajās biržās. Dažas tādas ir bijušas vienmēr, bet citas to sāka darīt tikai tad, kad tās sasniedza noteiktu popularitātes līmeni vai vēlējās piedāvāt papildu funkcijas. Piemēram, Binance (centralizēta kriptovalūtas birža) ļauj veikt tikai ierobežotus uzdevumus, kamēr nav pabeigts KYC process.

Papildus nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanai kriptogrāfijas biržas izmanto arī KYC un papildu pārbaudi. Papildus AML programmai jums tiks lūgts iesniegt selfiju ar pasi, kā arī bankas izrakstu un savu adresi. Tas ir jūsu tiesības, ja jūs neuztrauc jūsu personiskās informācijas aizsardzība un uzskatāt, ka tā ir bezjēdzīga. Tomēr tieši šajā gadījumā tīklā esošie dokumenti var tikt nopludināti un krāpnieki tos var izmantot, lai veiktu nelikumīgas darbības. Tas ir gadījums, kad jūsu dati var tikt izmantoti, lai noformētu dokumentus, izveidotu bankas kontus vai veiktu nelikumīgus darījumus.

Kriptovalūtas biržas izmanto KYC un papildu verifikāciju
Kas notiks ar kriptovalūtu biržām 2022. gadā?

Viens brīdinājuma vārds: ja vēlaties izmantot centralizētu kriptovalūtas biržu ar KYC, izvēlieties labi zināmu biržu. Labākās kriptovalūtas biržas vairāk rūpējas par savu reputāciju un datu drošību nekā mazākas biržas.

Centralizētās kriptovalūtu biržās esošās kriptovalūtas ir uzlaužamas, un jums nepieder šī valūta.

Viss ir atkarīgs no privātās atslēgas. Tam, kam ir piekļuve privātajai atslēgai, pieder kriptogrāfija. Ar centralizētām kriptovalūtu biržām vienlaikus ir divas lielas problēmas:

Kāpēc KYC ir obligāta lielākajai daļai kriptogrāfijas biržu

  • Jums nepieder nauda centralizētā biržā.
  • Tie ir daļa no biržas, tiek glabāti viņu makos un jebkurā laikā var tikt pārnesti uz trešo pušu makiem. Jums nav nekādas kontroles pār privāto atslēgu, un jūs pats nevarat veikt darījumus.

Šajā sistēmā apmaiņa kalpo kā vārti, lai tirgotos ar savu kriptovalūtu. Tomēr kriptovalūta nav jūsu; to var nozagt vai nu kriptovalūtas birža, vai arī krāpnieki, kuri iegūst piekļuvi jūsu personiskajai informācijai, jo…

Centralizētās kriptogrāfijas biržas var uzlauzt

Kriptovalūtas birža tikai piešķir vietu savā kriptovalūtas makā, kur tā glabā jūsu monētas. Jums nav piekļuves tām, lai arī cik ļoti jūs censtos sevi pārliecināt par pretējo.

Labākās kriptovalūtu biržas
Vai ir iespējams uzlauzt kriptogrāfijas biržu?

Karikatūru tirdzniecība

Centralizētās biržas bieži vien īsteno praksi, kas ir izdevīga biržai, bet kaitē lietotājiem, piemēram, mākslīgi manipulē ar aktīvu cenām, lai izraisītu likvidāciju un gūtu lielākus ienākumus biržai. Šīs manipulācijas dažādās kriptovalūtu biržās var atšķirties. Kādreiz bija populāri pielāgot tirdzniecības apjomus, un šim uzdevumam tika izmantoti roboti. Mākslīgi uzpūsti apjomi radīja uzticamības iespaidu. Tirdzniecības apjoms joprojām ir viens no svarīgākajiem kriptovalūtas novērtēšanas rādītājiem. Taču mežonīgajā 2017-2018. gadā daudzas biržas desmitiem reižu pārspīlēja apjomu.

Mūsdienās analītiskie pakalpojumi seko līdzi faktiskajiem tirdzniecības apjomiem, tāpēc šā rādītāja izmaiņas nav tik izplatītas.

Kā iemesls tika minētas tehniskās grūtības lietotāju pusē. No otras puses, centralizētajām biržām ir visi nepieciešamie rīki, lai krāpnieciski izkrāptu un izvietotu rīkojumus, lai mainītu cenas izdevīgā virzienā. Īpaši tas ir redzams nākotnes līgumu ar sviras finansējumu spēlē, kur var gūt peļņu no maržinālās prasības un pēc tam tikt izstumts no atvērtās pozīcijas.

Centralizēto kriptogrāfijas biržu reitings 2022

Binance centralizēta kriptovalūta
Binance – kriptogrāfijas apmaiņa, pārskats

Lai gan tā ir ļoti populāra un tai ir augsta likviditāte, Binance nav pieejama visās valstīs, un tā jau iepriekš ir bijusi uzlauzta.

Binance drošība

Birža ir centralizēta, un tas ne vienmēr ir labi. Tomēr tā ir nozīmīgākā kriptovalūtu birža, un tai ir būtiska ietekme uz kopējo sistēmu. Protams, ja Binance sabruks liela skandāla rezultātā un investori zaudēs savu naudu – kā arī tie, kuri investēja, izmantojot Binance, bet kuriem tur nebija līdzekļu – kriptovalūta sabruks vairākas reizes, pirms atdzims.

Ieguvumi Binance

Binance ķēdes vietējais žetons nodrošina instrumentus maržinālajai tirdzniecībai un iespēju pasīvi investēt projektos. Kriptovalūta piedāvā arī konkursus un nepārtraukti veicina kopienas attīstību.

Binance tīkla tirdzniecības priekšrocības
Vai ir izdevīgi pirkt Binance?

Binance Bitcoin (BNB) žetons ir viens no labākajiem pieejamajiem ieguldījumiem, un tas ir vismaz daļēji tāpēc, ka tādas biržas kā Binance var ietekmēt cenas. BNB turēšana arī atšķir jūs no citiem investoriem, jo ir tipiski, ka kriptovalūtas vērtība pieaug tieši pirms IDO paziņojuma. Taču, kad tiek paziņots par IDO, BNB cena parasti pieaug. Kad lietotājiem tiek piešķirts IDO – BNB drīz pēc tam sāk pārdot. Tas jau ir ierasta parādība ar kriptovalūtām

Binance BNB sadedzināšana ir vēl viena ieņēmumu uzkrāšanas sastāvdaļa. Šajā gadījumā viss ir vienkāršs, jo jo mazāks monētu skaits apgrozībā, jo lielāka to vērtība. Sadedzināšanas algoritms tiks mainīts, lai atdarinātu Ether loģiku un tā atkārtotos. Tagad mēs netraucēti nonākam pie Binance idejām.

Valūta cer ieņemt ETH vietu. BSC (Binance Smart Chain) – blokķēde, kas paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas sākt savu kriptovalūtu, – ir tieši tāds mērķis.

Binance veido savu ekosistēmu ar platformu visam kriptogrāfijas sektoram. Lai gan tā ir centralizēta kriptovalūtu birža (ar visiem no tā izrietošajiem trūkumiem), tā joprojām ieņem vadošo pozīciju nozarē. Pirmām kārtām, pateicoties tās popularitātei.

Bybit centralizēta kriptovalūtas birža Bybit
Bybit: atšķirības, priekšrocības, trūkumi

Bybit ir vēl viena populāra centralizēta kriptovalūta, kas piedāvā dažādas funkcijas un pakalpojumus. Tā ir pieejama lielākajā daļā valstu, un tai ir laba likviditāte. Tomēr par dažiem darījumiem Bybit iekasē augstu maksu.

Coinbase centralizēta kriptovalūtas apmaiņa
Coinbase apmaiņas pārskats

Coinbase ir viena no pazīstamākajām kriptovalūtu biržām, jo tā ļauj iegādāties kriptovalūtu par fiat valūtu (USD). Coinbase ir arī laba likviditāte un dažādas funkcijas. Tomēr Coinbase iekasē augstu maksu, un tā nav pieejama visās valstīs.

Gemini ir kriptovalūtas birža, kas legāli darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs un ievēro visu to valstu likumus, kurās tā veic uzņēmējdarbību, kas rada pretrunas starp lietotājiem un ieguvumiem.Viens no trūkumiem ir anonimitātes trūkums un spēcīga regulatīvā uzraudzība. Lietotājiem regulāri jāiesniedz informācija regulatīvajām iestādēm, kā arī finanšu uzskaite. Nav iespējas iztikt bez KYC. Papildus ierastajai pases fotografēšanas procedūrai lietotāji būs spiesti iesniegt arī visu nepieciešamo informāciju AML pārbaudei. Biržai būs zināma jūsu personīgā informācija, piemēram, kur strādājat un dzīvojat. Visi dati tiks nosūtīti nodokļu iestādēm (tāpēc esi gatavs visus ienākumus samaksāt kriptovalūtās).

Daudzi cilvēki ir neapmierināti ar kriptogrāfijas biržu sniegtā atbalsta līmeni. Tomēr ir būtiski atcerēties, ka šis jautājums skar praktiski visas kriptovalūtas biržas. Kopumā vairums lietotāju grūtību rodas lietotāju kļūdu dēļ, tāpēc klientu apkalpošanas personālam ir grūti tās atrisināt neatkarīgi no tā, cik patīkams un ātrs ir viņa darbs.

Tomēr, ja viss tiek pielāgots ar tehnoloģiju palīdzību, stingrai kriptovalūtas maiņas legalizācijai ir būtiska priekšrocība. Piemēram, Coinbase piedāvā 250 000 ASV dolāru apdrošināšanu ASV iedzīvotājiem.

Coinbase biržas pārskats
Lai to izmantotu, ir jāizmanto Coinbase dolāru maks.

Lietotāju konti tiek turēti arī īpašā bankas kontā, lai nodrošinātu papildu drošību pret krāpšanu. Šādā veidā, ja kriptovalūta kādreiz tiks uzlauzta, lietotāju kontu atlikumi būs drošībā atsevišķā bankas kontā. Bitcoin zādzība Coinbase nav tik vienkārša vai ienesīga, kā tas varētu būt mazajās kriptovalūtu biržās un biržās.

FTX centralizēta kripto birža
FTX kriptogrāfijas birža

FTX ir jaunāka kriptogrāfijas birža, kas piedāvā dažādas funkcijas, tostarp maržinālo tirdzniecību un atvasinātos instrumentus. FTX ir pieejama lielākajā daļā valstu, un tai ir laba likviditāte. Tomēr FTX par dažiem darījumiem iekasē augstu komisijas maksu.

Tether ir kriptovalūta, kas ļauj tirgotājiem pirkt vai pārdot digitālos aktīvus par fiat valūtu. Tether platforma ļauj ieguldītājiem iesaistīties kriptovalūtas atvasināto instrumentu tirdzniecībā, sniedzot iespēju tirgot iespējas līgumus, nākotnes līgumus un citus tokenizētus vērtspapīrus.

FTX ir jaunāka kriptogrāfijas birža
FTX trūkumi – augstas izņemšanas izmaksas, salīdzinot ar konkurentiem.

Tas ir instruments, kura vērtība tiek atvasināta no kriptovalūtu krituma un kāpuma, ļaujot investoriem gūt peļņu no tirgus izmaiņām. 2021. gada jūnijā kļuva pieejama akciju tirdzniecība, izmantojot Bitcoin standartu. To vidū ir Tesla, Google, Netflix un citi uzņēmumi. Tirdzniecība ir, maigi izsakoties, zibens ātra.

Mēs varam runāt arī par Alameda Research, kas ir uzņēmums, kurš specializējas tirdzniecībā un aktīvu pārvaldībā. Viņi katru dienu veic tirdzniecību miljardiem dolāru vērtā apjomā. Bija neliels satraukums, ko lielākā daļa cilvēku nepamanīja.

Kraken centralizēta kriptovalūtu birža
Vai Kraken ir laba birža?

Kraken ir vēl viena labi zināma kriptovalūtu birža, kas piedāvā dažādas funkcijas un pakalpojumus. Kraken ir pieejama lielākajā daļā valstu, un tai ir laba likviditāte. Tomēr par dažiem darījumiem Kraken iekasē augstu komisijas maksu.

Biržā iespējams veikt gan kriptovalūtu, gan fiat valūtu tirdzniecību, kā arī nākotnes darījumus, maržinālo tirdzniecību un ārpusbiržas darījumus. Darījumu maksu nosaka atkarībā no apjoma. Pie trūkumiem jāmin nepieciešamība pēc validācijas un ar centralizētām kriptovalūtu biržām saistītās briesmas.

Kriptovalūtu biržā ir liels tirdzniecības apjoms un pietiekama likviditāte, kas ļauj ātri veikt darījumus.

Vai Kraken ir decentralizēta birža?
Vai Kraken ir DeFi?

Jauki ir tas, ka birža ir veca un tā plāno ienākt akciju tirgū. Šeit visredzamākā priekšrocība ir rūpes par reputāciju. Noteikti visus asos stūrus birža centīsies nogludināt, lai tās reputācija neciestu un nemazinātu projekta novērtējumu. 

Papildus centralizētajām kriptovalūtu biržām pastāv arī decentralizētas kriptovalūtu biržas. Sapratīsim, kādas ir to priekšrocības un trūkumi, un izveidosim to reitingu.

Atšķirībā no centralizētām biržām decentralizētās kriptovalūtu biržas nevalda viens uzņēmums vai struktūra. Šāda veida biržām parasti ir zemāka likviditāte nekā centralizētajām biržām, taču tās piedāvā lielāku privātumu un drošību. Tomēr decentralizētās biržas var būt sarežģīti izmantot, un tajās bieži vien ir mazi tirdzniecības apjomi.

Labākās decentralizētās kriptovalūtas biržas 2022. gadā ir:

Uniswap Decentralizēta birža
Kas ir Uniswap un kā to pareizi lietot

Uniswap ir decentralizēta kriptonauda apmaiņa, kas ļauj tirgot dažādus kriptonaudas aktīvus. Tā ir pieejama lielākajā daļā valstu, un tai ir laba likviditāte. Tomēr par dažiem darījumiem Uniswap iekasē augstu komisijas maksu.

Kas ir Sushiswap Exchange
SushiSwap – SUSHI kriptovalūtas apmaiņas pārskats

Sushiswap ir vēl viena decentralizēta kriptovalūtas birža, kas piedāvā dažādas funkcijas un pakalpojumus. Tā ir pieejama lielākajā daļā valstu, un tai ir laba likviditāte. Tomēr Sushiswap par dažiem darījumiem iekasē augstu maksu.

  • Secinājums

Secinājums: Ir daudz dažādu kriptogrāfijas biržu veidu, bet divi populārākie ir centralizēta un decentralizēta birža. Šajā bloga ierakstā mēs esam salīdzinājuši un novērtējuši labākās centralizētās kriptovalūtu biržas 2022. gadā. Mēs esam arī apsprieduši abu veidu biržu priekšrocības un trūkumus, lai jūs varētu izlemt, kura no tām ir jums piemērotākā.

Maržinālās tirdzniecības birža dYdX
Kas ir dYdX

ETHD piedāvā piesaistīto maržinālo tirdzniecību, izmantojot ETHD – decentralizētu biržu, kas darbojas Ethereum tīklā. Atšķirībā no konkurentiem šajā deksā var izmantot sviras un nākotnes darījumus.

Likviditātes radīšanai tiek izmantotas vairākas decentralizētas biržas. Paredzams, ka DyDx pārņems tirgu un dominēs tajā. Pirmkārt, tā kā šai decentralizētajai kriptogrāfijas biržai ir pazīstams lietotāja interfeiss un funkcionalitātes līmenis salīdzinājumā ar tās centralizētajiem kolēģiem, tā spēs piesaistīt klientus gandrīz nekavējoties.

Kas ir 1inch Exchange
1Inch.Exchange – Pārskats par decentralizētu agregatoru
  • 1 collas apmaiņa

Binance Coin (BNB) ir decentralizēta kriptovalūtu birža. Tāpat kā Uniswap, arī tā ir balstīta uz Ethereum blokķēdi. Tā ir balstīta uz dApps (decentralizētām lietojumprogrammām). – Multichain atbalsts, kas ļauj biržai strādāt ar BSC un Polygon žetoniem.

Centralizētās kriptovalūtas biržas ir vairāk līdzīgas bankām
Binance Decentralizētā birža ir balstīta uz trim platformām: Binance, Wanchain un Ethereum.
  • Likviditātes protokols ir likviditātes protokols, kurā likviditātes nodrošināšanai un ieguvei tiek izmantots automatizēts tirgus uzturētājs. Par likviditātes pūlu veidošanu lietotāji tiek atalgoti ar vienu collu kriptonauda.
  • Uzkrāšanas protokols ir atbildīgs par likviditātes piegādi no citām decentralizētām biržām. Birža atrod ienesīgākos tirgus piedāvājumus.
  • Rīkojumu protokols Stop Loss, Stop rīkojumi un izsoles ļauj izmantot Stop Loss, Stop rīkojumus un izsoli.

Sāksim ar dažiem pamatterminiem.

Centralizētas kriptogrāfijas biržas vairāk līdzinās bankām

Par jūsu aktīviem atbild kontrolējoša persona, taču tā var tos arī nozagt. Centralizētās biržās kriptovalūta nepieder lietotājiem.

Lielākā daļa decentralizēto biržu ir neērtas lietošanā, un tajās trūkst klientiem būtisku funkciju.

Kas notiks ar kriptovalūtu biržām 2022. gadā?
Decentralizēto biržu (DEX) plusi un mīnusi

Vislabāk ir izmantot biržu, kas atbalsta gan kriptovalūtas, gan fiat valūtas. Ideāls risinājums ir apvienot kriptovalūtu biržas. Ja jums ir būtiska likviditāte, pagaidām vislabākā izvēle ir turpināt izmantot centralizētās platformas. Ja tirgojaties reti, izmantojiet Dex. DEX ir labākā kriptovalūtas tirdzniecības platforma, kas ļauj lietotājiem mijiedarboties savā starpā, nezinot savas privātās atslēgas.

Strīds par to, kuras platformas ir labākas, nekad nerisināsies. Katrai kriptogrāfijas biržai ir savs funkciju kopums.

Kas notiks ar kriptovalūtu biržām 2022. gadā?

Ir vispārpieņemts, ka abi modeļi pastāvēs kopā. Katram no tiem ir savas priekšrocības, un tehnoloģijas vienmēr attīstās. Daži eksperti uzskata, ka jaunās kriptovalūtas administrēšanas metodes var pārņemt labākos CEX un DEX aspektus. Ko jūs par to domājat? Atstājiet komentāru zemāk!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem