Holo, Holochain un Dapps: viss, kas jums jāzina

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir karstais žetons?

Patērētājiem holo karstais kriptožetons (HOT) būs žetons, kas nodrošinās viņiem piekļuvi lielākajiem pieejamajiem piedāvājumiem un ietaupījumiem. Uzņēmumiem tas būs rīks, kas ļaus novērtēt pieprasījuma funkcijas patieso cenu elastību.

⚡️ Vai Holocene ir drošs?

Tātad, vai Holoķēnu var izmantot, lai izveidotu komunikācijas telpu, kurā nav nekādu ierobežojumu un kuru nevar slēgt? Atbilde ir “jā”, bet tikai ar zināmiem nosacījumiem. Attiecībā uz to, vai Holochain var izmantot kā pievilcīgu patvērumu uzbrucējiem: ne gluži.

⚡️ Kā ieguldīt Holochain?

Lai iegādātos Holo monētu, jums ir jābūt Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) vai Litecoin (LTC), kas pieejami Coinbase un Bitpanda. Abās kā maksāšanas veidu var izmantot kredītkarti un bankas pārskaitījumu.

⚡️ Vai es varu iegādāties Holochain par KuCoin?

Kā iegādāties kriptovalūtu KuCoin. KuCoin vietnē jūs varat tirgot simtiem kriptovalūtu, un viss, kas jums jādara, ir jāiegādājas pirmā kriptovalūta. Lai gan KuCoin dizains ir veidots tā, lai būtu lietotājam draudzīgs neatkarīgi no tā, vai izmantojat lietotni vai datora versiju, tiesa, tās funkcionalitātē ir dažas nepilnības.

Kā iegādāties holo. Holochain pakalpojumi

Holochain ir kriptovalūta, kas atbalsta decentralizētas hostinga platformas projektu. Šajā iniciatīvā tiek izmantota Holochain patentēta tehnoloģija, kas ir pilnīgi unikāla pieeja kriptovalūtu tirgū. Atkarībā no situācijas projektā var izmantot vienu no trim holo kriptovalūtas termina definīcijām.

Kas ir karstais žetons?
Kas stāv aiz holoceāna?

holo crypto ir uzņēmums, kas Holochain ekosistēmai nodrošina tīkla infrastruktūru un primārās dublējumkopijas pakalpojumus.

Holo kriptovalūta ir tehnoloģija, kas tika radīta ar galveno mērķi sniegt virtuālās hostinga pakalpojumus.

Holo ir kriptovalūta, kas kādu dienu ļaus iegādāties virtuālās hostinga pakalpojumus holo kriptonauda ekosistēmā.

Kas ir labs holo kriptovalūtā?
Kas ir holo kriptogrāfija un holoceīns?

Pašam holo kriptogrāfijas projektam ir divi galvenie pieņēmumi:

 • Izplatīt un izpildīt pamatkomponentu vispārējai lietošanai pilnībā decentralizētās lietojumprogrammās (ne tikai viedajos līgumos), kas darbojas esošajā interneta tīklā.
 • Lai izvietotu un pārvaldītu decentralizētas lietojumprogrammas visā pasaulē, nodrošina pilnībā mērogojamu norēķinu infrastruktūru.
Vai ir vērts iegādāties karsto žetonu?
Vai holoceāns ir drošs?

holo kriptogrāfijas izstrādātāji līdz šim ir bijuši pakļāvīgi grūtībām, kas saistītas ar blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu plašākā mērogā.

Visbiežāk sastopamie jautājumi ir šādi:

 • Piemēram, Bitcoin kalnračiem datoru darbināšanai ir nepieciešams daudz vairāk enerģijas nekā tradicionālajām bankām. Tas ir tāpēc, ka bitcoin tīkls patērē lielāku enerģijas daudzumu savai infrastruktūrai. Saskaņā ar dažādiem ziņojumiem BTC tīkls vien patērē tikpat daudz elektroenerģijas kā neliela valsts.
Vai holo kriptogrāfija ir droša?
Vai Holochain sasniegs 1 ASV dolāru?
 • Jo plašāks kļūst tīkls, jo vairāk darījumu ir jāapstrādā vienlaikus. Tāpēc ir svarīgi, lai kriptovalūtai būtu mērogojamība un līdz ar to arī iespējamo darījumu skaits sekundē, ko bieži dēvē par tx/s (BTC ir tipiski 3-5 tx/s; VISA maksājumu operators var apstrādāt līdz pat 2000 tx/s, bet, protams, ar pavisam citu infrastruktūru).
 • Galvenā problēma ar PoS (P.Roof – of – S – Take – Take – proof of ownership) kriptovalūtām ir nepieciešamība izveidot vienotus konsensa noteikumus visam tīklam, kā rezultātā visbiežāk tiek radīti noteikumi, kas ir labvēlīgi tā sauktajiem EA (Early A dopters).

Kā jums ir gājis līdz šim?

Vai holo kripto ir drošs?
Vai Holochain ir labs ieguldījums 2022. gadā?

Pašlaik tirgū ir divu veidu holochain ieguves kopējos kriptovalūtu projektos: PoW (P Roof -Of Work Proof of Work Proof Of Work ) vai tā sauktā rakšanas aparatūra, kas pašlaik patērē ļoti daudz enerģijas. Otrā pieeja ir kalnrūpniecība, izmantojot pierādījuma par likmi (proof-of-stake) variantu, ko sauc par . Izmantojot savas monētas (akcijas), lai apstiprinātu darījumus, jūs varat tās “ielikt” un kā atlīdzību nopelnīt vairāk monētu.

Vai holo crypto (HOT) kriptovalūta ir labs ieguldījums?
Vai Holochain ir nākotne?

Šajā gadījumā valūta tiek ģenerēta, atrisinot sarežģītu algoritmu, kas kalpo par tīkla pamatu. Pēc tam monētas ir jāsadala tīkla lietotājiem, lai to varētu uzturēt. Lai kļūtu par tīkla mezglu, kas pārraudzīs tā uzturēšanu, pietiek ar to, ka ir ieslēgta attiecīgā lietotne.

Tas ir bijis šā jautājuma būtība jau tūkstošiem gadu. Bagātie kļūst bagātāki, bet nabadzīgajiem nav nekādu iespēju tos apsteigt, tāpēc viņi kļūst vēl nabadzīgāki. Šādā sistēmā parasti pietika jau laikus iegādāties pareizo daudzumu monētu konkrētam projektam, jo EA kuponus var izņemt tikai vēlāk.

Vai holoķīšu pakalpojumi var aizstāt blokķēdes?
Vai Holochain ir labāks par blokķēdi?

Vidusmēra cilvēkam, kurš izmanto tīklu, lietojumprogrammu vai SC (S Mart C ontract), visticamāk, nav svarīgi, kā darbojas tīkls. Lietotājs maksā niecīgu maksu, kas tiek samaksāta, izmantojot pārskaitījuma/transakcijas izmaksas tīklā. Darījuma maksa ir vienkārši atlīdzība, ko maksā “kalnračiem”, kuri uztur un pārvalda tīklu.

Vai holo kriptovalūtai ir blokķēde?
Kāda veida blokķēdi izmanto Holochain?

Abi algoritmi (PoW un PoS) ir izstrādāti, ņemot vērā mērogojamību, ātrumu un stabilitāti. Cilvēki, kas uztur tīkla infrastruktūru, nevēlas brīvprātīgi veltīt savu laiku par velti, tāpēc jums ir jāizmanto PoW vai PoS, lai taisnīgi kompensētu jūsu ieguldījumu tīkla uzturēšanā.

Tikmēr, kad blokķēdes tehnoloģija ir attīstījusies par modernākiem kriptovalūtu projektiem, piemēram, Cardano (ADA) vai Lisk (LSK), tie ir piedāvājuši savas idejas, kā uzlabot PoS metodi.

Blockchain mērogojamības ierobežojumi salīdzinājumā ar holochain
Kāda ir atšķirība starp Blockchain un Holochain?

Ideju pamatā cita starpā ir nepieciešamība izvēlēties delegātus vai mudināt “akciju kopas” līderi. Daži risinājumi ir pārāki par citiem. Diemžēl neviens PoS nav pilnībā uzticams un vienmēr dod priekšroku tai grupai, kurā tas tiek īstenots. Ja mēs zinām PoSA algoritmu, izmantojot atbilstošus pretpasākumus, teorētiski varam ar to manipulēt.

Holo monēta (HOT): viedā kriptovalūta
3 iemesli, lai iegādātos holo kriptonauda

PoW vai PoS gadījumā tīkls var būt neaizsargāts pret nelielas personu grupas, kurai ir daudz naudas, ietekmi. Tas nozīmē 51% tīkla varas uzbrukumu, kad hipotētiskie 51% “kalnraču”, kas pašlaik veido tīkla infrastruktūru, ir “pārņēmuši” tās kontroli.

Tomēr PoS gadījumā tā nav problēma, jo, kā jau minēju iepriekš, mēs varam izmantot savas zināšanas par konsensa algoritmu, lai organizētu savus centienus tā, lai no tīkla iegūtu maksimālu labumu, balsotu par kritiskiem elementiem saistībā ar nākotnes projektiem utt.

Kādas ir Holochain priekšrocības salīdzinājumā ar Blockchain?

Ar ko nodarbojas Hot kriptonauda?
Ko dara HoloChein?
 • Tīkla vienkāršība – nav jāseko līdzi darījumiem katrā mezglā, nav prasības saglabāt tīkla iepriekšējo bloku visā tīklā. Tiek pieņemts, ka viss tīkls darbojas tikpat ātri kā tā vājākais dalībnieks.
 • Nepietiekamas darījumu jaudas problēma var rasties, ja viens mezgls spēj izpildīt tikai četrus darījumus sekundē. Holocenā šī problēma nepastāv, jo darījumus var izpildīt katru atsevišķi, un tas nozīmē, ka:
 • Visiem tīkla mezgliem nav nepieciešams redzēt visus darījumus, kā tas ir blokķēdes tīklā. Mērogojamība šajā pieejā var attīstīties līdzīgi kā Tangle IOTA, jo palielinās tīkla lietotāju (mezglu) skaits. Darījumu derīgumu un drošību uztur DHT, kas ir izkliedēta hash tabula (kas būtiski atšķiras no blokķēdes).
Vai holo holochain ir darba pierādījums?
Kāda ir atšķirība starp holo kripto un Holochain?
 • Nav ne standarta PoS, ne arī standarta PoW, kas nosaka tīkla konsensu. Katrs lietotājs apstiprina citu mezglu darījumus savā hash ķēdē no savas unikālās vides.
 • Darījumu skaits teorētiski varētu pārsniegt 56 000 fps, kas labotu VISA rekordu.

Holo ķēdes galvenie dalībnieki ir:

Kas ir dent crypto?
Vai Holochain ir darba apliecinājums?

Tipiskā blokķēdes tīklā, piemēram, Bitcoin tīklā, ir divu veidu sistēmas dalībnieki: “kalnračus” un “lietotājus”. Lietotāji rada darījumus, maksā maksu (vai IOTA gadījumā nemaksā maksu) un izmanto dažāda veida makus ar noteiktu blokķēdes ierakstu. “Minētāji” jeb tie, kas kalnraktuvē PoS vai PoW, apstiprina darījumus un pievieno blokķēdē blokus.

Holo-chain sistēma nedaudz atšķiras no tipiska blokķēdes tīkla sistēmas. Tajā ir arī divu veidu dalībnieki: “lietotāji” un “validatori”. Gan “lietotāji”, gan “validatori” ir vienlīdzīgi savu pienākumu ziņā tīklā, taču tie kalpo dažādiem mērķiem.

Vai holochain var aizstāt blokķēdi?
Kas ir Holo tīkls?
 • Lietotāji ir tie, kas instalē Holo lietotni, kas ļauj viņiem publicēt savas lietojumprogrammas un datus tīklā. “Apstiprinātāji” ir cilvēki, kas nodrošina resursus, lai uzturētu tīkla darbību.
 • Validatoriem nav visu laiku jābūt tiešsaistē, kā tas ir kalnračiem PoW vai PoS sistēmā. Viņiem vienkārši jābūt pieejamiem, kad lietotājs pieprasa viņu pakalpojumus, lai apstiprinātu darījumu.

Kāda ir Holochain loma Dapp?

Holochain ir lieliska platforma jebkurai dApp, kurai nepieciešams liels skaits individuālu ievades datu, un katrai personai ir piekļuve tikai daļai no visiem ievades datiem.

Kas ir Holochain, Holo un HOT žetons?
Vai Holochain ir labāks par blokķēdi?

Holochain galvenais pašreizējais izmantošanas gadījums ir sociālo tīklu vietnes, bet viņi ir arī ierosinājuši, ka to var izmantot vienādranga sistēmās, piegādes ķēdes pārvaldībā, reputācijas kriptovalūtās, lojalitātes programmās, kolektīvās inteliģences iniciatīvās un citās lietojumprogrammās.

Holochain uz aģentiem balstītais raksturs padara to labi piemērotu šīm iniciatīvām. Jūs varat arī izpētīt, kādas lietojumprogrammas var izveidot Holochain kartē kopumā.

Vai Holochain ir labs ieguldījums 2022. gadā?
Kas ir Holochain, Holo un HOT žetons?

Holochain žetons (HOT).

Uzņēmuma sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) noslēdzās 2018. gada 28. aprīlī, un mazāk nekā mēneša laikā tika savākti gandrīz 30 000 ETH (tolaik 20 miljoni ASV dolāru). ICO laikā tika iegūti 133 214 575 156 HOT žetoni. 2019. gada 21. oktobrī HOT žetons tiek tirgots par 0,000950 ar tirgus kapitālu

Kāda ir holochain pakalpojumu nākotne?
Vai Holochain var sasniegt 1 ASV dolāru?

Pēc ICO veikšanas nedēļas laikā žetona vērtība pieauga līdz 0,002 ASV dolāriem, t.i., par vairāk nekā 1000%. Turpmāko divu mēnešu laikā cena strauji kritās un 2018. gada jūlijā bija zemāka par 0,0005 ASV dolāriem.

Vai Holochain aizstās blockchain?
Kāda būs nākamā karstā kriptovalūta?

Kas ir Holofuel un ar ko tas atšķiras no parastās marihuānas?

Plānots, ka Holofuel būs Holochain patentēta kriptovalūta, kas būs savstarpēja kredīta valūta un būs nodrošināta ar reāliem aktīviem.

Holochain komanda lieto terminu “saistības”, jo tās var nopelnīt un apmainīt pret hostingu Holochain platformā. Tās galvenā funkcija ir hApp izstrādātājiem kompensēt Holo saimniekiem par viņu pakalpojumiem.

Cik vērts būs Holochain?
Vai Holochain ir labāks par blokķēdi?

Holochain komanda uzskata, ka Holofuel atšķiras no daudzām esošajām kriptovalūtām trīs galveno iemeslu dēļ:

 • Savstarpējais kredīts: atšķirībā no citām kriptovalūtām, kas lielākoties tiek radītas no tukša gaisa, HoloFuel ir divu ierakstu kriptonauda uzskaites sistēma, kas nodrošina mērogojamību, pārredzamību un atbildību.
 • HoloFuel tiek ģenerēts, izmantojot hostu skaitļošanas jaudu visā pasaulē, un tādējādi ir atkarīgs no to darbības.
 • Stabila vērtība: HoloFuel vērtība ir atkarīga no uzņēmēja tīkla skaitļošanas jaudas. Šī spēja attīstās lēni un nav pakļauta straujām svārstībām, kā tas notiek ar citām spekulatīvajām valūtām.
Kas ir Holo karstā monēta?
Vai Holochain būs Coinbase?

Holofuel ir hostinga lietderības žetons, un jau tagad ir daudz konkurentu, kas ir tālāk attīstībā. Par savas skaitļošanas jaudas, cietā diska vietas vai joslas platuma ieguldīšanu tīklā lietotāji cita starpā tiek atalgoti ar Sia, Storj un Filecoin.

Kā iegādāties holo
Kādi uzņēmumi izmanto Holochain?

Izslēgšana

Mums ir solīts, ka bitcoin un blokķēde ir mūsu nākotnes tehnoloģijas, taču tas varētu būt nedaudz pārspīlēti. Patiesībā blokķēdes tehnoloģija ir gandrīz desmit gadus veca, un labākās kriptovalūtas puslīdz decentralizēti atkārto mūsu esošo korumpēto monetāro sistēmu.

Bitcoin tika izveidots, lai uzglabātu naudu, un tas ir kļuvis par tirgotāju kazino. Holochain ir vērtību radīšanas un sociālās saiknes sistēma, kas vērsta uz to, lai palīdzētu mums pāriet uz postmonetāru sabiedrību, kuras pamatā ir kopiena, personīgā atbildība, nopelni un brīvprātīgais darbs. Tā bija paredzēta gan datu, gan personas privātuma nodrošināšanai.

Izšķērdētās enerģijas vākšana un pārveidošana
Kas stāv aiz Holochain?

Nav zināms, vai Holochain gūs panākumus, taču tas ir gatavs izvēršanai, un izstrādātāji jau var sākt izstrādāt lietotnes, kas, viņuprāt, var palīdzēt veidot mūsu pasauli un sabiedrību. Šeit ir daži Holochain decentralizēto lietotņu piemēri, un jūs varat sākt šeit, ja vēlaties izstrādāt savu decentralizēto lietotni, izmantojot Holochain.

Investori jau ir tirgojušies ar digitālo valūtu, kas kopš ICO ir pieaugusi par 500 procentiem, un šajā laikā kriptovalūtu tirgus bija izpostīts. HOT žetons var pieredzēt ievērojamu attīstību, kad bitkoins un citas kriptovalūtas sāks atveseļoties.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem