5 labākie “Defi” maki 2022. gadam: kā izvēlēties, izmantot un gūt labumu no decentralizētajām finansēm

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir DeFi maciņš?

Universāls kriptovalūtas maciņš, kas nav piesaistīts nevienai biržai. Lietotāji ir atbildīgi par maka atslēgu drošību, ja maks kļūst nelietojams (sk. sēklas frāzi). DeFi maku, ko dēvē arī par viedo līgumu maku, ir ļoti elastīgs, un tam var piekļūt dažādas lietojumprogrammas.

⚡️ Kādiem nolūkiem tiek izmantots DeFi kriptonauda maku?

Crypto.com DeFi naudas maks ir drošības prasībām atbilstošs kriptovalūtas maks, kas ļauj saglabāt pilnīgu kontroli un drošu naudas glabāšanu. Izmantojot Crypto.com DeFi naudas maku (neaizsargātu maku), jūs varat sūtīt bitkoinus jebkurai personai pasaulē ar jums pieņemamu apstiprinājuma likmi un tīkla maksu.

⚡️ Vai DeFi maciņš ir labs?

Crypto.com DeFi maku no iesācēju viedokļa ir fantastisks maks iesācējiem. Tajā ir viss nepieciešamais un tikai dažas sarežģītas funkcijas, kuru izmantošanai nepieciešama papildu izpratne.

⚡️ Vai DeFi maki ir droši?

DeFi ir visdrošākais no pieejamajiem variantiem. Trūkums ir tas, ka jums ir pilnīga kontrole pār savu nākotni. Klientu apkalpošanas dienests daudzās situācijās var nespēt “atiestatīt” jūsu paroli, ja jūs pazaudējat sākotnējo paroles frāzi.

Decentralizētās finanses (Defi) ļauj investoriem piedalīties jaunos un līdz šim neizmantotos tirgos, piemēram, nefiktīvo žetonu mākslā (NFT) un eksotiskos atvasinātajos instrumentos. Tomēr, lai spēlētu, jums būs nepieciešams DeFi ne-jāpiesaistīts maku.

Atšķirībā no Web 2 platformām, kurās nepieciešams lietotājvārds un parole, DeFi makiem, kas saistīti ar kontiem, kuri nav ieslodzījumā, var piekļūt, izmantojot Facebook vai Google pieteikumvārdu. Lielākā daļa galveno DeFi protokolu un dažas blokķēdes ir saderīgas ar Web 3 makiem.

Vai DeFi kriptovalūtas maks ir labs?
Vai Defi kriptovalūtas maks ir labs?

Ir vairāki Web 3 maki, no kuriem izvēlēties, un, iespējams, ir grūti salīdzināt katra no tiem priekšrocības un trūkumus. Šeit ir īss sākuma ceļvedis.

Kas ir un kā darbojas Defi maks?

Maks ir neaizsargāts maks, kurā tiek glabāti jūsu kriptovalūtas aktīvi. Tie nav ieslodzījumā, tāpēc jūsu līdzekļiem var piekļūt tikai tie, kam ir piekļuves frāze vai privātā atslēga (parole). Valdības, piemēram, nevar arestēt kontu, tomēr tās var piespiest žetonu emitentu iesaldēt uz biržām nosūtītos aktīvus vai noteikt, ka konkrēti darījumi ir nelikumīgi.

Vai Coinbase ir DeFi maku?
Vai Coinbase DeFi maks ir drošs?

Portfeļi, kas nav vērtspapīru maki, atšķiras no centralizēto biržu makiem ar to, ka tie nenodrošina pilnīgu kontroli pār jūsu aktīviem. Citiem vārdiem sakot, jūs atsakāties no zināmas kontroles pār savu īpašumu, līdzīgi kā tas būtu bankas gadījumā. Tomēr galvenā atšķirība starp banku un kriptovalūtu ir tā, ka valdības noguldījumu programmas regulē un apdrošina bankas, savukārt biržām šādas programmas nav.

Ir vairāki DeFi maku veidi, un katram no tiem ir savas funkcijas un priekšrocības:

  • MetaMask: MetaMask ir populārs Ethereum maks ar 30 miljoniem aktīvu lietotāju. Tas ir Google Chrome un Firefox paplašinājums, kas ļauj pārlūkprogrammā palaist decentralizētas lietojumprogrammas (dApps) bez nepieciešamības lejupielādēt blokķēdi.
  • Coinbase maks: Coinbase Wallet ir ērts Defi maks ar iebūvētu decentralizētu tīmekļa pārlūkprogrammu. Tas ir pieejams iOS un Android operētājsistēmā un ļauj saņemt, glabāt un sūtīt kriptonauda līdzekļus. To var izmantot arī, lai izpētītu dApps.
  • Uzticības maciņš: Uzticības maciņš ir DeFi maciņš ar plašu aktīvu klāstu. Tas atbalsta Ethereum un citas galvenās blokķēdes. Trust Wallet ir pieejams iOS un Android.
Labākie kriptovalūtas maki decentralizētām finansēm
Kā izvēlēties drošu DeFi maku?
  • DeFi Swap ir labākā decentralizētā birža kriptovalūtu tirdzniecībai 2022. gadā. Izmantojot DeFi Swap, jūs varat tirgot kriptovalūtas bez nepieciešamības iemaksāt līdzekļus kontā, padarot to par platformu, kurā nav jāiegulda līdzekļi. Tā ir pieejama Ethereum, Binance Smart Chain un Tron.
  • Crypto.com DeFi maku: Crypto.com DeFi Wallet ir labākais DeFi kriptonauda maku ar zemu maksu. Tas ir pieejams Ethereum un citās galvenajās blokķēdēs. Crypto.com piedāvā arī fiat nodrošināto stabilo monētu, ko var izmantot tirdzniecībai Defi Swap.
Vai es varu izņemt naudu no DeFi maka?
Vai exodus ir DeFi maku?

Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta programmatūras makiem, jo tie ir populārākais veids, kā izveidot saskarni ar decentralizētiem finanšu protokoliem, piemēram, decentralizētām biržām, aizdevumu protokoliem un ieņēmumu saimniecībām.

Pareiza DeFi maku izvēle

Pirmā izvēle, kas jums būs jāizdara, izvēloties Defi maku, ir blokķēde, kurā vēlaties to izmantot. Piemēram, MetaMask, viens no populārākajiem Web 3 makiem, pašlaik neatbalsta Solana blokķēdi.

Vai Ledger ir DeFi maku?
Kā jūs izmantojat DeFi Swap kriptovalūtu?

Lai mijiedarbotos ar Solana decentralizētajām lietotnēm ( dapp ), jums būs nepieciešams maks, piemēram, Solflare, Sollet vai Phantom. Dažām blokķēdes lietojumprogrammām ir nepieciešami to maki; piemēram, kriptogrāfiskajai spēlei Axie Infinity ir nepieciešams Ronin maks.

Ja dažādiem mērķiem izmantojat vairākus DeFi makus, jūsu vietnē var ātri beigties vieta. Tos ir viegli un ātri iestatīt, taču atcerieties, ka.

Papildus bloku glabāšanai maciņi kalpo dažādiem mērķiem. Daži maki ir labāk piemēroti noteiktu aktīvu apstrādei. Piemēram, MetaMask neatspoguļo jūsu makā saglabātos NFT. Rainbow Wallet, no otras puses, ļauj jums apskatīt jūsu kontā esošos NFT.

Ko kriptovalūtā nozīmē mijmaiņas darījums?
Kā veikt apmaiņu ar DeFi maku?

Daži DeFi maki, piemēram, MetaMask un SolFlare, ir integrēti ar decentralizētām finanšu aplikācijām, lai jūs varētu izmantot DeFi protokolus vai veikt darījumus, neatstājot savu maku. MetaMask lietotnē var tirgot žetonus, savukārt SolFlare ļauj pārvaldīt derību kontus.

Argent ir decentralizēts, vienādranga tirgus, kas ļauj izmantot debetkartes, lai iegādātos aktīvus un pārskaitītu tos par pazeminātiem tarifiem. zkSync 2. līmenis tiek izmantots, lai samazinātu darījumu izmaksas, un tajā ir integrēti Yearn, Lido un Gro. Jūs varat arī veikt likmju likšanu, kas ļauj jums nopelnīt atlīdzību, vienlaikus turot savu kriptovalūtu Argent makā. Tas ir arī viens no lietotājam draudzīgākajiem kriptovalūtu makiem, jo ir saderīgs gan ar Compound credit, gan dYdX decentralizēto atvasināto instrumentu tirgu. Tas darbojas kopā ar Coinbase maku, kas ir bezpārvaldes maku, ko izveidojis glabāšanas pakalpojums.

Labākie kriptovalūtas maki decentralizētām finansēm
Kā pārdot DeFi monētu?

Aparatūras maki, piemēram, Trezor un Ledger, ir populāra izvēle kriptovalūtu lietotāju vidū, kuri vēlas izmantot DeFi protokolus. Aparatūras makus sākotnēji atbalsta arī citi maki, tostarp MyCrypto un MyEtherWallet, tāpēc tie ir laba izvēle, ja vēlaties strādāt ar aukstās glabāšanas kriptovalūtām.

Drošība ir galvenais jautājums, kas rada bažas daudziem makiem. Gnosis ļauj veikt darījumus ar vairākiem parakstiem vai vienlaicīgu apstiprinājumu no daudziem cilvēkiem. Argent ļauj norīkot “sargus”, kas var palīdzēt jums atgūt piekļuvi jūsu makam, ja pazaudējat savas slepenās atslēgas.

Kā lietot DeFi maku

Kā konvertēt Defi maki ?
Vai DeFi kriptogrāfiskais maks ir drošs?

Kriptovalūta, viss, kas jums tagad ir jādara, ir noklikšķiniet uz “savienot maku”. Vairumā DeFi protokola mērķlapu augšējā labajā stūrī būs poga “savienot”.

Tagad esat gandrīz pabeidzis. Jums būs jāapstiprina atsevišķi darījumi savā makā un jāmaksā “gāzes” darījuma maksa, kas ir jūsu izmantotās blokķēdes vietējās valūtas summa.

Labākie DeFi maki ir aprakstīti šajā rakstā.

DeFi maki, tāpat kā labākās DeFi biržas, nodrošina mehānismu, kas ļauj no konkrētiem darījumiem izslēgt starpnieku, samazināt izmaksas un saglabāt anonimitāti. Lai gan gan centralizētajiem, gan decentralizētajiem makiem ir zināmas priekšrocības un trūkumi, arvien vairāk personu izvēlas pēdējos, jo tie sniedz daudz priekšrocību.

Kā izņemt naudu no DeFi kriptovalūtas maka?
Kādas monētas ir Crypto COM DeFi makā?

Tātad, bez liekas kavēšanās aplūkosim astoņus labākos Defi makus, kas šobrīd ir pieejami tirgū:

Labākais maciņš 2022. gadam: Defi Swap

Defi Swap ir mūsu top izvēle par labāko DeFi maku 2022. gadā. Decentralizētās biržas (DEX) kļūst aizvien populārākas, jo tās ļauj lietotājiem tirgot žetonus un pelnīt procentu maksājumus, neizmantojot centrālo iestādi. Defi Swap ļauj viegli sākt izmantot šo augošo tendenci, piedāvājot lietotājam draudzīgu pārlūkprogrammas paplašinājumu un mobilo lietotni.

Defi Swap komanda ir izveidojusi visaptverošu rokasgrāmatu, kurā aprakstīts, kā pilnībā izmantot platformu. Rokasgrāmatā ir aprakstīts viss, sākot no konta izveides un maka pieslēgšanas līdz pat tam, kā tirgot žetonus un pelnīt procentus par saviem turējumiem.

Kurš maku zīmols ir labākais?
Kurā kabatā vislabāk ievietot maku?

Apskatot DeFi maku, mēs atklājām, ka lietotāji var izmantot Defi Swap ienesīguma pieauguma mehānismu, kam ir četri dažādi līmeņi. Katram līmenim ir unikāls bloķēšanas periods un APY, un Platinum līmenis izmaksā peļņu līdz pat 75% gadā. Jūs pat varat nopelnīt daļu no komisijas maksas, ko platforma nopelna no jūsu novirzītajiem klientiem.

Mēs novērtējam to, ka DeFi Swap komanda vienmēr ievieš inovācijas, pievienojot jaunas funkcijas un paplašinot platformas iespējas. Kā piemērus var minēt likmju programmas ieviešanu, lai lietotājiem sniegtu priekšrocības naudas novirzīšanai uz DEX, kā arī vispārējus uzlabojumus, lai padarītu savus pakalpojumus vienkāršākus un visaptverošākus. Kopumā mēs uzskatām, ka Defi Swap noteikti attaisno cerības, un aicinām jūs to pārbaudīt.

Kāda ir atšķirība starp Crypto COM un DeFi maku?
Vai DeFi ir labs ieguldījums?

Crypto.com DeFi Wallet – lielākais kriptogrāfiskais maks DeFi ar minimālām izmaksām

Crypto.com logotips lieliski ataino uzņēmuma nosaukumu, jo tajā iekļauti vārdi “crypto” un “com”. Lai gan mēs dodam priekšroku Defi Swap, vēl viena fantastiska alternatīva ir Crypto.com DeFi Wallet, kas ļauj ērti izmantot jūsu bankas kontu. Kā norāda nosaukums, šo maku nodrošina Crypto.

kā ne-cietums-free maku, Crypto.com maku ļauj jums pārvaldīt savus aktīvus un privāto atslēgu pilnīgi neatkarīgi no jebkuras trešās puses. Maki atbalsta vairāk nekā 100 kriptovalūtu aktīvus, tostarp vairākus populārākos altkoinus un DeFi žetonus. Jūs varat izvēlēties, kādu kursu vēlaties izmantot, nosūtot kādu no šīm kriptovalūtām uz citu kriptovalūtu Crypto.

Ko es varu darīt ar Defi maki ?
Kā lietot DeFi maku?

Crypto.com DeFi maku ir vairāku turētāju maks, kas ļauj lietotājiem pelnīt naudu no vairāk nekā 35 dažādiem tokenizētiem aktīviem, kā arī gūt peļņu no “DeFi Earn” funkcijas, kas ļauj gūt līdz pat 18% procentus gadā no jūsu turējumiem.

Uzticības maks – labākais Defi maks aktīvu atlasei

Uzticības maki ir labs risinājums arī tiem klientiem, kuri vēlas glabāt bitkoinus. Ir vērts arī norādīt, ka ir arī citi likumīgi veidi, kā iegādāties digitālās monētas, nevis investējot “sākotnējā monētu piedāvājumā” jeb ICO, piemēram, iegādājoties tās kriptovalūtu biržā. Šeit mēs aplūkosim dažus no labākajiem bitcoin makiem.

Kā darbojas Trust Wallet?
Vai es varu pelnīt naudu ar Trust Wallet?

Trust Wallet ir lieliska izvēle tiem, kas meklē visaptverošu un lietotājam draudzīgu kriptovalūtas maku. Trust Wallet atbalsta virkni digitālo aktīvu, tostarp visus ERC20 žetonus, kā arī citus blokķēdes protokolus, piemēram, Bitcoin, Ethereum Classic, Litecoin, Dogecoin un Dash.

Uzticības makam ir arī unikāls kraušanas mehānisms, kas ļauj saglabāt 12 ievērojamas kriptovalūtas. APY var ievērojami atšķirties, lai gan vairāki atbalstītie žetoni nodrošina vairāk nekā 10% gadā. Visbeidzot, Trust Wallet ne tikai atbalsta NFT, bet arī ļauj izmantot vienu no cienījamākajām NFT tirdzniecības platformām, lai veiktu pirkumus un pēc tam droši uzglabātu savus aktīvus savā makā.

MetaMask ir populārs Defi maks, kam ir 30 miljoni aktīvu lietotāju.

MetaMask logotips ir raksturīgā zilā tonī. Makets darbojas kopā ar Chrome vai Firefox, lai lietotājiem nodrošinātu blokķēdes drošību un funkcionalitāti, vienlaikus ļaujot viņiem veikt līdzīgas darbības, kādas viņi ir pieraduši darīt savā parastajā interneta pārlūkprogrammā. MetaMask maku ir bezmaksas, un tajā ir droši glabāta jūsu nauda.

Vai Trust Wallet ir labs bitcoin maks?
Kā es varu saņemt naudu no pakalpojuma Trust Wallet?

MetaMask ir uz Ethereum balstīts pārlūks, kas nodrošina lietotāja saskarni decentralizētu lietojumprogrammu (dApps) izstrādei. Viena no tās lielākajām funkcijām ir tā, ka tā integrē datus no vairākiem avotiem, nodrošinot, ka, tirgojot žetonus, jūs saņemat vislabāko cenu ar zemākajām tīkla maksām. Izmantojot MetaMask, jūs varat arī viegli pirkt, pārdot vai tirgot dažādus digitālos aktīvus papildus ēteriem.

Patiesībā maka 30 miljoniem lietotāju ir daudz iespēju veikt maksājumus, tostarp ar kredītkarti (Visa vai MasterCard), bankas pārskaitījumu un pat Apple Pay/Google Pay. Izkliedējot jūsu rīkojumus vairākās biržās, MetaMask samazina arī paslīdēšanu. Visbeidzot, MetaMask aizsargā jūsu anonimitāti visa darījuma laikā, saglabājot jūsu maksājumu informāciju un piešķirot pseidonīmu identitāti.

Kādam nolūkam izmanto MetaMask maku?
Vai MetaMask ir drošs maks?

Coinbase Wallet – lietotājam draudzīgs Defi maks ar tīmekļa pārlūkprogrammu, kas ir pilnībā decentralizēts.

Coinbase Wallet ir vēl viens maks, kas ļauj lietotājiem tirgot žetonus un citus finanšu produktus. Coinbase Wallet ir mobilais Bitcoin maks, kas darbojas visur. Tam ir viegli lietojams interfeiss bez sarežģītiem vārdiem vai funkcijām, tāpēc tas ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri ir jauni šajā nozarē. Šis maks atbalsta vairāk nekā 100 000 dažādu veidu žetonu, un tajā var glabāt arī privātās atslēgas bezsaistē.

Coinbase Wallet ir lieliska izvēle tiem, kas meklē lietotājam draudzīgu un ērtu Defi maku, kas atbalsta plašu aktīvu klāstu. Lai gan tam trūkst tik plaša aktīvu klāsta kā Trust Wallet, Coinbase Wallet to kompensē ar neticami vienkāršu lietošanu. Turklāt Coinbase Wallet decentralizētā tīmekļa pārlūkprogramma ļauj piekļūt visdažādākajiem dApps bez nepieciešamības lejupielādēt atsevišķu pārlūkprogrammas paplašinājumu.

Kāda ir atšķirība starp Coinbase un Coinbase maku?
Vai man vajadzētu izmantot Coinbase maku?

Visbeidzot, ir svarīgi atzīmēt, ka Coinbase maks ir viens no nedaudzajiem DeFi makiem, kas ļauj pirkt, pārdot vai tirgoties tieši no maka ar fiat valūtu. Tas padara to par lielisku izvēli tiem, kas meklē vienas pieturas aģentūru savām DeFi vajadzībām.

Izvēle par jūsu vajadzībām optimālā Defi maku

Izvēlei par Defi maku nav jābūt biedējošai. Ja esat jaunais tirgus dalībnieks, zemāk ir sniegti daži galvenie punkti, kas jāņem vērā:

Drošības līmenis ir augsts.

Izvēle par optimālā Defi maki  jūsu vajadzībām
Piedāvātie pakalpojumi

Izvēloties maku, drošības līmenim jābūt jūsu galvenajai prioritātei, jo tas aizsargās jūsu privāto atslēgu. Lai gan aparatūras maki nodrošina vislabāko drošību, arī “karstajiem” makiem ir lieliskas drošības funkcijas. Dažas no tām var ietvert biometrisko autentifikāciju, divu faktoru autentifikāciju, standartizācijas protokolus utt.

Piedāvātie pakalpojumi

Defi maciņi piedāvā daudzas funkcijas, ko parastās bankas nespēj piedāvāt, piemēram, lomu mijmaiņas, ienesīguma audzēšanu, likmju veidošanu un citas. Turklāt dažos Defi makos ir pat iebūvēta dApp pārlūkprogramma, lai piekļūtu decentralizētajam tīmeklim.

Defi maki  Swap
Vai DeFi kriptovalūtas maks ir labs?

Mūsu atbalstītie aktīvi

DeFi maki ir saderīgi tikai ar tiem blokķēdes aktīviem, ar kuriem tie ir saistīti. Piemēram, maki, kas izmanto Ethereum, visticamāk, atbalstīs lielāko daļu ERC-20 un ERC-721 žetonu. Tomēr dažiem makiem ir vairāku ķēžu atbalsts, kas ievērojami paplašina atbalstāmo žetonu skaitu.

Cenas

Iespējams, pirms piesaistīt DeFi maksu savam bankas kontam, vēlaties pārbaudīt DeFi maka komisijas maksu. Daudzi maki ļauj iegādāties kriptovalūtu no platformas iekšpuses, izmantojot kredītkarti/debetkarti vai bankas pārskaitījumu. Par to parasti tiek iekasēta maksa papildus tīkla maksai, kas tiek iekasēta katru reizi, kad tiek pārskaitīts žetons. Pēdējās minētās maksas nosaka blokķēde, nevis maku nodrošinātājs.

Mūsu atbalstītie aktīvi
Kā konvertēt Defi maki?

Lietošanas ērtums

Izvēloties DeFi likmju veidošanas platformu, ir lietderīgi apsvērt, cik ērta tā ir lietotājiem – tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad kriptovalūtu pasaulē esat iesācējs. Par laimi, DeFi Swap ir izstrādāta, domājot par iesācējiem, un tajā nav sarežģīta žargona vai sarežģītu funkciju. Tas ļauj ātri un vienkārši apmainīt žetonus un uzreiz gūt peļņu.

Iespēja piekļūt.

Papildus drošībai jāņem vērā arī tas, cik viegli pieejams ir jūsu maks. Kāda jēga no tā, ja jūsu līdzekļi ir labi aizsargāti, bet to piekļuve ir mūžīgi nepieciešama? Ātrs maks ļaus jums ātri un viegli piekļūt saviem līdzekļiem. DeFi Swap var piekļūt, izmantojot jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu, tādējādi tas ir viens no vispieejamākajiem makiem, kas pieejams mijmaiņas un likmju veikšanas pakalpojumiem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem