Kas ir Chia tīkls (XCH)?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai jūs varat investēt Chia Crypto?

Ieguldot līdzekļus tādās kriptovalūtās kā Chia, pastāv vairāki riski un iespējamā peļņa. Šeit ir daži no galvenajiem punktiem, kas jāņem vērā: Enerģijas patēriņš ir viena no Chia galvenajām pārdošanas īpašībām. Chia ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar bitkoinu ieguvi, tostarp tā ir lētāka un videi draudzīgāka.

⚡️ Kur es varu iegādāties un pārdot Chia (XCH)?

Kur es varu iegādāties Chia? Chia pašlaik nav pieejama lielākajās kriptovalūtu biržās, piemēram, Coinbase vai Binance. Tā vietā šo valūtu var iegādāties tādās platformās kā OKEx un Gate.io.

⚡️ Kā es varu izmantot Chia monētas?

Kad vēlaties iztērēt naudu Chia, vispirms atklājiet mīklu un risinājumu, kuru vēlaties izmantot. Iztērēšana ir veiksmīga, ja mīkla darbojas bez kļūdām un sniedz derīgu nosacījumu sarakstu (par to vēlāk).

⚡️ Vai Chia ir ienesīga?

Tā rezultātā ir palielinājies pieprasījums pēc cietajiem diskiem un SSD diskiem. Tā kā viņa lietošana bija tikai 80 dienas, viņi nav nopelnījuši daudz naudas.

⚡️ Vai ir vērts audzēt chia?

ASICMiner Block Erupter Cube cena šodien ir aptuveni 45 000 ASV dolāru. Daudzi pirmie bitkoinu ieguvēji tagad ir multimiljonāri. Ja Chia pieauguma temps būtu salīdzināms, 10 terabaitu monētu vērtība būtu aptuveni 2457 dolāri mēnesī, nevis 20 dolāri.

Kas ir chia tīkls

Chia (XCH) ir salīdzinoši jauna kriptovalūta, kas tika ieviesta 2021. gada maijā. Chia apgalvo, ka tā ir pasaulē pirmā videi draudzīgā blokķēdes valūta. Kas tieši ir Chia kriptovalūta un kā tā darbojas? Vai Chia kriptovalūta ir uzticams ieguldījums vai krāpšana?

Kas ir Chia kriptovalūta?

Chia ir viena no jaunākajām tirgū pieejamajām kriptovalūtām. Tā tika izveidota 2018. gadā, un tā jau ir piesaistījusi investoru, kriptogrāfu un privātpersonu, kas interesējas par kriptovalūtu, uzmanību.

Monētu izveidoja BitTorrent radītājs Brams Koens. Šī valūta ir iecerēta kā saprātīga alternatīva fiat naudai.

Kas ir chia tīkls
Kādam nolūkam tiek izmantots Chia tīkls?

Chia ir kriptovalūta, kas darbojas ar tās programmēšanas valodu ChiaLisp. Tā tiek dēvēta par uzņēmuma līmeņa valodu, padarot to drošāku nekā citas šobrīd pieejamās kriptovalūtas.

Kā darbojas Chia Cryptocurrency?

Chia tika izveidota kā “zaļā” kriptovalūta, kas ir zīmīgi, jo bitkoins un citas kriptovalūtas parasti tiek uzskatītas par videi kaitīgām. Chia ir diezgan salīdzināma ar Bitcoin, jo tā izmanto oriģinālo Nakamoto konsensa algoritmu, tāpat kā Bitcoin. Taču tikai šīs divas monētas to ir paveikušas. Rezultātā var prognozēt, ka tām ir daudz vienādu iezīmju.

Cik vērts ir Chia kriptonauda?
Cik vērts ir Chia kriptonauda?

Tomēr galvenā atšķirība starp abām metodēm ir tā, ka Bitcoin izmanto darba pierādījuma sistēmu, bet Chia metode izmanto telpas un laika pierādījumu.

Chia telpas un laika pierādījuma (PoST) algoritms

Chia's Proof of Space algoritms darbojas pēc cita principa nekā Bitcoin Proof-of-Work mehānisms. Proof of Space metodei ir nepieciešama pieejamā glabāšanas vieta. Tas nozīmē, ka privātpersonām nav jāiegulda līdzekļi dārgās ieguves iekārtās. Tā vietā viņi var piedalīties kriptovalūtas kopienā, izmantojot pieejamos resursus.

Vai Chia ir kriptovalūta?
Chia monētu kalnrūpniecība

Chia izmanto neizmantoto vietu failā, lai radītu “saimniekošanu“, kas ir līdzīga bitcoin ieguvei. Lai iegūtu monētu, programma diskā ģenerē “stāstu” – masveida kriptogrāfisko datu kolekciju. Ik pēc 18 sekundēm Chia tīkls pārraida izaicinājumu. Jūs vinnēsiet Chia (XCH), ja spēsiet izpildīt šo uzdevumu. Jūsu nopelnīto monētu skaits ir proporcionāls jums pieejamās glabāšanas vietas apjomam.

Chia tīklam ir vairākas unikālas īpašības.

Chia ir dažas atšķirīgas iezīmes no tradicionālajām blokķēdēm, piemēram, bitcoin.

Kamizola Chialisp

Kas ir chia (XCH)
Chia Crypto: vai tā ir zaļāka alternatīva bitcoin?

Chialisp ir viedo līgumu programmēšanas valoda, kurā darbojas ChiaLisp virtuālā mašīna, kas ir līdzīga Ethereum virtuālajai mašīnai ( EVM ). Chialisp izmanto tā saukto monētu kopas modeli, kas ir līdzīgs Bitcoin neiztērēto darījumu mehānismam, lai sekotu līdzi blokķēdes stāvoklim un novērstu dubultu tērēšanu. Chia apgalvo, ka viņu sistēma tomēr ir drošāka, jo tiek izmantoti kriptogrāfiskie akumulatori.

Drošība

Chia (XCH) cena. Kas ir chia tīkls
Chia Network (XCH) prognoze 2022. gadam

Chia tīkla drošība ir balstīta uz kriptogrāfiskām hash funkcijām un digitālajiem parakstiem. Hash funkcijas tiek izmantotas, lai attēlotu patvaļīga lieluma datus uz fiksēta lieluma datiem. Hash funkcijas rezultātu sauc par ziņojuma digest vai pirkstu nospiedumu. Digitālais paraksts ir matemātiska shēma digitālu ziņojumu vai dokumentu autentiskuma pierādīšanai.

Enerģijas efektivitāte un sadale, kā arī decentralizācija un agregācija.

Chia tīkla laika pierādījuma un telpas pierādījuma konsensa metode ir energoefektīvāka nekā PoW. Chia apgalvo, ka tāpēc tas ir visdecentralizētākais tīkls pasaulē ar tūkstošiem mezglu, kas piedalās tā aizsardzībā. Pierādījums chia novērš arī 51 % uzbrukumu, kas pēdējā laikā ir kļuvuši izplatīti citu blokķēžu vidū.

Vai Chia ir ienesīga?
Cik liela ir Chia blokķēde?

Chia pūli novērš kalnraču slepenu vienošanos, atņemot tiem iespēju mainīt blokķēdi. Tā kā pūlu operatoriem nav pilnvaru pār atlīdzību sadali, viņi nevar slepeni vienoties ar kalnračiem. Kalnrūpniekam ir tiesības uz 12,5 % no atlīdzības par veiksmīgu bloku, bet pārējo daļu patur pūla operators; tādējādi pūla operatori nevar kaitēt konkurentiem, kalnraktuvē iegūstot tukšus blokus.

Chia Network (XCH) tokenomika

Kāds ir Chia monētas mērķis?
Cik vērta ir Chia monēta?

Lai gan Chia nebija ICO, tai joprojām bija nepieciešama nauda, lai finansētu sava produkta izstrādi. Lai gan investori nesaņem žetonus, viņi var apmainīt daļu no tīkla rezerves pret īstermiņa peļņu. Šis iepriekš apstrādātais 21 miljons XCH tiek ieguldīts ilgtermiņa tīkla attīstībā. Chia plāno izmantot stratēģisko rezervi trīs veidos:

Kas izgudroja Chia monētu?

 • Aizdevumi: XCH aizdošana klientiem un XCH likviditātes radīšana.
 • Ir arī papildu lauksaimniecības prēmijas. Investīcijas: Tie ir pilnvarojumi un atļaujas, kas piešķirtas izstrādātājiem un projektiem, kuri palīdz paplašināt tīklu.
 • Akciju atpirkšana: Chia vēlas papildus savai stratēģiskajai rezervei pāriet uz biržu, un tas var notikt, pārdodot šos žetonus.
 • Dividendes: XCH ir jauna kriptovalūta, ko radīja Cardano, un tai ir daudz potenciāla. XCH var izmantot kā dividendes, kad tīkls kļūs komerciāls.
Vai ar Chia monētu var nopelnīt naudu?
Vai ir vērts audzēt Chia monētu?

Chia tīkls izmanto bloku atlīdzības samazināšanu uz pusi, lai pateiktos mezgliem par drošības uzturēšanu.

 • 2021-2024: 2 XCH katrā blokā.
 • 2025-2027: 1 XCH katrā blokā.
 • 2028-2030: 0,5 XCH uz bloku.

No 2021. līdz 2023. gadam tiks radīti 0,25 XCH uz bloku.

Kam pieder Chia monēta?
Vai Chia monēta ir droša?

2034. gadā 0,125 XCH tiek radīts uz mūžīgiem laikiem.

Papildus ierastajai formulai lauksaimnieki var saņemt XCH rotācijas kārtībā, ja viņi ir izvēlēti pēc kāda no šiem kritērijiem:

 • bloka ģenerēšana;
 • pievienoties un atkal pievienoties baseiniem, lai saņemtu balvas;
 • vai bonusa nosacījumu izpildi.

Ieguves atlīdzība tiek sadalīta starp lauksaimnieku un kopfondu. Pirmo daļu patur lauksaimnieks.

Vai es varu pelnīt naudu ar Chia monētu?
Cik ilgā laikā var iegūt 1 Chia monētu?

XCH cena šodien

Chia tīkls ( XCH ) šobrīd chia monētas vērtība ir aptuveni 66 ASV dolāri, kas ir samazinājusies no tās visu laiku augstākā līmeņa 1934,51 ASV dolāra, kas tika sasniegts 2021. gada maijā. Tās 24 stundu tirdzniecības apjoms biržās ir aptuveni 8,3 miljoni ASV dolāru, un tās tirgus kapitalizācija ir pilnībā atšķaidīta. aptuveni mazāk nekā 1,5 miljardi ASV dolāru.

Tiek apspriesta Chia Network (XCH) cena un perspektīvas.

Vai Chia monēta ir neveiksmīga?
Kā es varu investēt Chia Crypto?
 • Chia Network ir DAO, kas plāno izveidot pamatu nākamās paaudzes interneta lietotnēm. Tā izkārtojums atspoguļo Solana izkārtojumu, un tiek izstrādāts jauns inovatīvs piekrišanas algoritms.
 • Tā varētu būt ļoti noderīga biznesa klientiem, ja tiek pierādīts, ka arhitektūra darbojas mērogā;
 • Chia Network, saskaņā ar tās tīmekļa vietnē, ir “vērsta uz biznesa klientiem, kuri vēlas izmantot blokķēdes bez nepieciešamības pēc centralizētas puses.”
Cik liela ir Chia monētas kriptovalūtas vērtība?
Chia (XCH) Cena

Projektam ir liels potenciāls, un tā cena, visticamāk, pieaugs, kad par to uzzinās vairāk cilvēku.

Savukārt Chia žetons XCH ir zaudējis 95 % no savas vērtības, salīdzinot ar visu laiku augstāko līmeni, kas liecina, ka investorus nepārliecina Chia piedāvātā vērtība. Turklāt tīkls jau vairāk nekā sešus mēnešus tiek tirgots zem 200 ASV dolāru, kas liecina, ka tas nav tirgus izraisīts kritums, bet drīzāk vāju projekta pamatrādītāju sekas.

Chia pieeja atstāt pārvaldību valdes rokās un rīkot publisko piedāvājumu, kā arī tokenizācija var likt investoriem domāt, ka XCH mining nav tā vērts. Tradicionāli kriptovalūtu investori ir piesardzīgi pret korporatīvajām struktūrām.

Kā darbojas Chia monētas?
Kā iegādāties Xch? kas ir xch

Ja Chia Network var uzskatāmāk parādīt, kā tā izmantošanas scenārijs ir saistīts ar kopienas atbalstu projektam, iespējams, mainot tā pārvaldību, XCH cena varētu mainīties. Turklāt Chia Network ir izveidojis savu pirmo P2P biržu (P2P), kas ir pieejama tikai ar Chia maka starpniecību. Tas sadarbojās ar Stable, lai tiešsaistē palaistu pirmo stabilo dolāru denominēto monētu, un uzsāka sadarbību ar Tether, lai tiešsaistē ieviestu Chia tīkla vietējo valūtu. Lai gan kriptovalūtu tirgus ir svārstīgs, šīs partnerības ilgtermiņā varētu palīdzēt palielināt XCH cenu.

Šeit ir aplūkoti Bitcoin ierobežojumi un funkcionalitāte.

Kur es varu iegādāties Chia monētas? kas ir xch
Chia monētu ieguve

Lai gan abās valūtās tiek izmantots tas pats Nakamoto konsensa mehānisms, tās būtiski atšķiras. Galvenās atšķirības starp populārāko un dārgāko kriptovalūtu Bitcoin un ChiaBitcoin ietver būtisku trūkumu. Tā kā tās ieguvei ir nepieciešams tik daudz enerģijas, tā rada milzīgus oglekļa emisiju apjomus. Mēs nevaram apgalvot, ka Bitcoin ir videi ne mazāk draudzīgs.

Chia ir kriptovalūta, kas nav saistīta ar kalnrūpniecību. Tā netiek kalta, tā tiek tikai apstrādāta. Lai ražotu chia, datorā ir nepieciešama brīva vieta uz diska. Chia dibinātājs Koens uzskatīja, ka Chia var izmantot jebkura datora pieejamo atmiņas vietu. Rezultātā valūtai bija jābūt videi draudzīgai.

Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai izkrātu chia monētu? kas ir xch
Chia monēta: vai ir vērts iegādāties kriptovalūtu

Lai gan bija paredzēts, ka Bitcoin būs centralizēts, daži lieli ieguves pūli kontrolē lielāko daļu ieguves jaudas, nevis tā tiek vienmērīgi sadalīta starp kalnračiem. Chia monētas mērķis ir risināt šo problēmu. Tomēr mēs jau tagad varam runāt par šī mērķa neizdošanos. Šobrīd vairāk nekā 36 % no visām Chia atlīdzībām tiek izmaksāti HPool, kas ir lielākais Chia ieguves pūls. Tā jauda arī pieaug.

Kā iegūt Chia
Kas ir xch

Vai Chia tīkls var samazināt kriptovalūtas ietekmi uz vidi?

Mēs minējām, ka bitkoinu ieguvei ir nepieciešams daudz elektroenerģijas. Tika uzskatīts, ka Chia monēta atrisinās šo problēmu un kļūs par pirmo ilgtspējīgo monētu. Patiešām, vienīgais, kas bija nepieciešams monētas audzēšanai, bija grūti iegūstama vieta.

The Backlash: romāns par mīlestību, zaudējumu un nodevību

Chia monētu kalkulatora plusi un mīnusi
Kādam nolūkam tiek izmantots Chia tīkls?

Lai gan daži cilvēki uzskata, ka Chia ir videi draudzīgāka kalnrūpniecības alternatīva, daudzi citi ir pret tās ieviešanu, jo audzēšanai ir nepieciešams liels skaits cieto disku disku. Ja šis process kļūtu plaši izplatīts, elektronisko atkritumu daudzums strauji pieaugtu, jo palielinātos aparatūras ražošanas radīto emisiju daudzums. Piemēram, jaChia audzēšanai izmantotu 512 GB cietos diskus, to kalpošanas laiks krasi samazinātos no desmit gadiem līdz diviem mēnešiem vai mazāk.

tādi ražošanas uzņēmumi kā Western Digital un Seagate ir novērojuši paaugstinātu pieprasījumu pēc cietajiem diskiem un grafiskajām kartēm2 , kas rada finansiālu slogu cieto disku patērētājiem. Piemēram, Vācijas mākoņdatu glabāšanas uzņēmums Hetzner Online Gmbh pārtrauca čiasa audzēšanu pārmērīgas serveru noslodzes dēļ.3 Līdz ar to, parādoties vairāk čiasa audzēšanas blakusefektiem, pieaug arī tehnoloģisko ierīču cenas un pastiprinās kriptovalūtas ieguves regulējums.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem