Iepazīstinām ar Safemoon: Ceļvedis topošajam investoram

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kādā platformā es varu iegādāties SafeMoon?

Visvienkāršākais veids, kā iegādāties SafeMoon, ir izmantot decentralizēto biržu PancakeSwap Binance Smart Chain. Jums būs nepieciešams izveidot maku, kas atbalsta BEP20 žetonus, piemēram, MetaMask vai Trust Wallet. Kad esat izveidojis maku, varat iegādāties SafeMoon, apmainot pret to citas kriptovalūtas.

⚡️ Vai safemoon kriptovalūtu ir vērts iegādāties?

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem SafeMoon vērtība šobrīd ir aptuveni 900 miljoni ASV dolāru, kas to ierindo 214. vietā pēc dominances tirgū. Tas nav slikti svaigai kriptovalūtai, kas konkurē ar vairāk nekā 9000 citu monētu, taču ne vienmēr ir lielisks ieguldījums.

⚡️ Vai ir SafeMoon maks?

SafeMoon ir drošs maku kriptovalūtas pirkšanai, pārdošanai un apmaiņai. Pat kripto un blokķēdes jaunpienācējiem mūsu maku ir vienkārši izprast.

⚡️ Vai SafeMoon ir nākotne?

Ilgtermiņā mūsu Safemoon cenu prognoze ir pozitīvāka. Mēs uzskatām, ka līdz 2023. gadam šis aktīvs varētu sasniegt 1 ASV dolāru un līdz 2025. gadam pakāpties līdz 5 ASV dolāriem.

Pašlaik Binance izstrādā uz blokķēdēm balstītu autostāvvietu likvidēšanas lietotni SafePark.

Kas ir SafeMoon monēta?
Kur ir droši iegādāties SafeMoon?

Tādas slavenības kā sporta blogeris Deivids Portnojs, reperis Lil Yachty un youtūbers Džeiks Pols palīdzēja palielināt SafeMoon vērtību 2021. gadā. Lai gan tās cena salīdzinājumā ar augstāko punktu ir samazinājusies par gandrīz 90 %, tas veicināja strauju SafeMoon vērtības pieaugumu.

Kur es varu iegādāties SafeMoon monētu?
Kā izņemt Safe Moon?

SafeMoon iekasē 10 % komisijas maksu par katru žetonu pārdošanu, kas nozīmē, ka, pārdodot 1000 dolāru vērtu žetonu, jums būs jāmaksā 100 dolāru komisijas maksa par katru darījumu. Tas ir papildus visām tirdzniecības komisijas maksām, kas jums var rasties, izmantojot biržu, lai pārdotu savus žetonus.

SafeMoon izstrādātāji skaidro, ka tas tiek darīts, lai veicinātu ilgtermiņa kriptovalūtas īpašumtiesības, atturētu no pārdošanas un atalgotu monētu īpašniekus. “Tā ir stratēģija, lai atturētu no spekulācijām un veicinātu ilgtermiņa monētu īpašumtiesības,” teica CoinMarketCap attīstības un operāciju viceprezidents Šons Hengs.

Kas ir kriptonauda safemoon kriptonauda?
Cik vērts ir Safeebull?

Visa peļņa, kas gūta no pārdošanas komisijas maksas, tiek nodota pašreizējiem žetonu lietotājiem kā “atspaids”, veicot izplatīšanu. Pēc tam komisijas naudas atlikums tiek ieguldīts likviditātes fondā, ko SafeMoon izmanto, lai saglabātu cenu stabilitāti.

Pakalpojumam nav nekādu pozitīvu aspektu un ir maza iespēja, ka tas varētu tikt izmantots ļaunprātīgi. Tas neatbalsta Ethereum automatizētos līgumus vai decentralizētās lietojumprogrammas.

Kas ir kriptonauda safemoon crypto?
Vai Safemoon ir labs ieguldījums 2022. gada maijā?

SafeMoon pret SafeMoon V2: Kāda ir atšķirība?

2021. gada decembrī SafeMoon laida klajā uzlaboto žetona versiju ar nosaukumu SafeMoon V2. Jaunā kriptovalūta ir izstrādāta tā, lai apvienotu sākotnējo versiju ar attiecību 1 pret 1000 un ievērojami samazinātu darījumu maksu.

Lietotājiem manuāli jāpārvieto savi sākotnējie seifa mēness kriptonaudi uz jauno V2 platformu. Lietotājiem, kuru sākotnējie SafeMoon žetoni ir kriptovalūtās, tie netiks automātiski pārcelti uz V2. Naudas maku īpašniekiem būs jāpārnes savas SafeMoon kriptovalūtas, izmantojot V2 platformas saskarni.

Kas notika ar safemoon kriptonauda?
Cik vērts ir mans SafeMoon?

Atjauninot lietotni SafeMoon līdz jaunākajai versijai un ievērojot konsolidācijas norādījumus, jūsu īpašumtiesības tiks konvertētas no V1 uz V2. Ja izmantojat cita veida kriptovalūtas maku, apmeklējiet SafeMoon Swap vietni, lai veiktu konsolidāciju.

Ja jums ir drošs mēness kriptonauda biržā, jums nav jāveic nekādas darbības; biržas pārvaldīs migrāciju un paziņos jums, kad tā būs pabeigta.

Jaunā darījuma maksa SafeMoon V2 ir 2%. Sākotnējā versijā 50% komisijas maksas tika piešķirti pašreizējiem žetonu īpašniekiem. Atlikušo pusi no summas (50%) sadala starp likviditātes fondu un pārvaldniekiem visā SafeMoon ekosistēmā.

Safemoon kriptožetons DEFI
Vai SafeMoon ir nākotne?

Kā iegādāties SafeMoon

Nozīmīgākais šķērslis pirmreizējiem pircējiem ir tas, ka, lai iegādātos SafeMoon, jums ir jāizmanto citas kriptovalūtas. Tas ir tāpēc, ka pašlaik tā nav pieejama nevienā biržā, kas pieņem fiat naudu, piemēram, dolārus.

Otra SafeMoon problēma ir tā, ka tā nav pieejama lielākajās biržās, piemēram, Coinbase vai Kraken. Tā nav pieejama arī tādos pakalpojumos kā Robinhood un SoFi Invest.

Vai safemoon kriptonauda ir droša
SafeMoon pašlaik ir 217. populārākais

SafeMoon žetonus var iegūt, apmainot tos pret citām kriptovalūtām, piemēram, Binance Monētu (BNB). Ir arī dažas papildu kriptovalūtas biržas, kas atbalsta SafeMoon tirdzniecību.

Ja jums vēl nav kriptovalūtas, iespējams, jums būs jāatver konts citā biržā, kas ļauj tirgot dolārus pret monētām, līdzīgi kā Forbes padomdevēja piedāvātajās labāko kriptovalūtu biržu opcijās. Pēc tam jums būs nepieciešams izņemt līdzekļus no biržas un nosūtīt tos uz savu maku, pirms nosūtīt tos uz biržu, izmantojot SafeMoon.

Kādi ir SafeMoon iegādes trūkumi?

safemoon crypto plusi un mīnusi
SafeMoon ir vairāki trūkumi

Lielā svārstīguma dēļ SafeMoon ir ļoti riskants ieguldījums, jo cena var strauji lēkt uz augšu un uz leju. Tas attiecas uz jebkuru kriptovalūtu, taču, ja nolemjat pārdot SafeMoon, jūs ne tikai zaudēsiet naudu no ieguldījuma, bet arī zaudēsiet 10% no pārdošanas komisijas izmaksām.

SafeMoon, no otras puses, nav ideāli piemērots biežai tirdzniecībai, jo tajā ir augstas komisijas maksas un komisijas maksas. Katru reizi, kad pārdodat, jūs maksājat lielu maksu un komisijas maksu. Turklāt, tā kā SafeMoon nav kotēts nevienā no lielākajām biržām, tas ir mazāk likvīds, un tā pārvēršana naudā prasa vairāk darba, jo vispirms tas ir jāpārvērš citā kriptovalūtā.

SafeMoon uz SafeMoon V2
SafeMoon var avarēt

Uzņēmuma Boston Trading Co finanšu direktors Džeremijs Britons uzskata, ka SafeMoon ir apdraudēta, jo tā netiek tirgota lielākajās biržās. “Birža veica izpēti un atklāja, ka projekts nav īstenojams,” viņš saka. Neņemot vērā ekspertu teikto, jūs riskējat ar visu.”

Kādas ir SafeMoon iegādes priekšrocības?

Paredzams, ka safemoon kriptona vērtība pieaugs līdz 0,00179 ASV dolāra.
SafeMoon V2

SafeMoon, līdzīgi kā memu monētām, ir potenciāls kļūt virālai, un, ja tā notiks, tās vērtība varētu ievērojami pieaugt. Ņemiet vērā, kas notika ar Dogecoin: tikai dažu 2021. gada mēnešu laikā Dogecoin vērtība pieauga vairāk nekā 200 reižu, vienkārši pateicoties mutvārdu runām.

Jums būs izdevīgi par to domāt arī tāpēc, ka jūs saņemsiet daļu no komisijas maksas, kas tiek maksāta, kad citi cilvēki pārdod savus žetonus, ja plānojat SafeMoon turēt ilgu laiku. Tas ir finansiāls stimuls, ko nesniedz vairums citu plaši pazīstamu kriptovalūtu, kurās jūs pelnāt naudu tikai tad, ja cena pieaug.

Ko nozīmē SafeMoon V2?
SafeMoon cena varētu pieaugt no $0,0038 līdz $0,018

SafeMoon nesen veiktais SafeMoon 2.0 atjauninājums arī samazināja darījumu izmaksas, padarot to pievilcīgāku biržām nākotnē un citiem izmantošanas gadījumiem.

Likviditātes pūla (LP) autopilots

SafeMoon komanda uzskata, ka viņu panākumu atslēga ir automātiskie likviditātes pūli. Viedais līgums tiek izmantots, lai bloķētu daļu no 5 % komisijas maksas, kas iegūta no tirgus darbībām, piemēram, mijmaiņas darījumiem un pārskaitījumiem.

Vai ir izdevīgi ieguldīt SafeMoon?
Kā pāriet no SafeMoon uz SafeMoon V2?

Smart Chain projektā ir izveidots žetonu fonds. Šie žetoni tiek glabāti to pūlā. Kad žetonu apjoms sasniedz noteiktu summu (pašlaik tā ir 500 miljardi), tie tiek pārvērsti atpakaļ likviditātes pūlā, kas ģenerē savu naudas pieplūdumu, nevis pilnībā paļaujas uz likviditātes nodrošinātājiem. Pēc komandas teiktā, Automatic LP nodrošina SAFEMOON

Vai SafeMoon V2 ir reāls?
Kāda ir SafeMoon V2 cena?

Pirmais solis ir tas, ka viedlīgums nosaka minimālo cenu, piesaistot pircējus un pārdevējus, kā arī piešķirot tos LP.

Otrkārt, 10 % nodoklis, kas tiek uzlikts kriptonauda drošā mēness pārdošanai, darbojas kā arbitrāžas aizsardzības mehānisms, saglabājot SAFEMOON kā atlīdzību īpašniekiem, nevis kā spekulatīvu instrumentu.

Vai es varu iegādāties SafeMoon tieši?
Vai SafeMoon V2 var sasniegt 1 ASV dolāru?

Vai SafeMoon ir droša tīmekļa pārlūkprogramma?

Volatilitāte ir kriptovalūtu tirgus sinonīms, un SAFEMOON vērtības svārstības ir situācija, kas ir tas, ko redzi, to arī saņem. Tāpēc investoriem vajadzētu sagaidīt gan ātru peļņu, gan ievērojamus zaudējumus.

SafeMoon svārstības ir gandrīz nedzirdētas. Daži šo projektu ir dēvējuši par Ponzi shēmu, bet citi – par šikonu. Savukārt citi to dēvē vienkārši par krāpšanu.

Vai es varu iegādāties SafeMoon Coinbase?
Kā iegādāties SafeMoon?

Šāda veida kriptovalūtu dēvē par Ponzi shēmu, jo tā darbojas pēc modeļa, kurā agrīno lietotāju gūtie ienākumi ir atkarīgi no tā, vai nākamie lietotāji par žetonu maksās vairāk. Un, līdzīgi kā piramīdas struktūras gadījumā Ponzi shēmā, ieņēmumu sadales metode ir diezgan līdzīga.

Kamēr dažām citām kriptovalūtu platformām ir nestabili pamati, SafeMoon piedāvā stabilu un uzticamu alternatīvu gan tirgotājiem, gan investoriem. Tās tirgus, iespējams, nav tik nobriedis kā citi, taču jūs joprojām varat gūt peļņu no tirdzniecības SafeMoon, ja ieejat tajā ar atvērtām acīm.

Kas ir SafeMoon likviditātes pūls?
Kurā platformā es varu iegādāties SafeMoon?

Daži apgalvoja, ka, tā kā SafeMoon radītāji ir bloķējuši vairāk nekā pusi no savas likviditātes, pastāv lielāks risks, ka viņi var “izvilkt paklāju”.

Tas ir izejošas krāpšanas piemērs, kad likviditāte tiek apzināti izvilkta no tirgus, atstājot ieguldītājus, kuriem tie pieder, bez iespējas pārdot savus žetonus. SafeMoon izpilddirektors Džons Karoni apgalvo, ka likviditāte tiek aizturēta, lai padarītu žetonu drošāku.

Vai SafeMoon ir drošs?
Kas ir likviditātes fonds?

Vai SafeMoon ir gudrs ieguldījums?

SafeMoon jau tiek rūpīgi pārbaudīta kā Ponzi shēma, taču tagad atklātībā ir nonācis vēl viens jautājums.

Kur ir droši iegādāties SafeMoon?
Kas vienkāršā valodā ir likviditātes fonds?

2021. gada 25. maijā tika ziņots, ka revīzijas un konsultāciju uzņēmums HashEx ir atklājis duci trūkumu SafeMoon (SAFEMOON), kas apdraudēja vairāk nekā divus miljonus investoru.

Sīkāka informācija par šo revīziju tiks iekļauta ziņojumā.

SafeMoon programmatūrā ir vairāki trūkumi. Tas ir no HashEx bloga.

SafeMoon ir riskants ieguldījums augsta svārstīguma dēļ
Vai SafeMoon ir labs?

Projekts ir saistīts ar vairākiem riskiem, kas konstatēti pētījumā, piemēram:

  • Viedais līgums ļauj drošu mēness maksu par kriptovalūtas pārskaitījumu līdz pat 100 procentiem;
  • Paklāju vilcēju izslēgšana no komisijas maksu izmaksām. Paklāju vilkšana ir finanšu krāpšanas veids, kad attīstītājs aizplūst ar naudu;
  • Žetonu pārsūtīšana uz laiku ir atspējota.
  • Lai padarītu viedā žetona līgumu nederīgu, nosūtiet šādu komandu.

Saskaņā ar prasību tiesā Safemoon viedā žetona līguma īpašnieks ir ārējs konts, ko kontrolē konkrēta persona.

Safemoon: kas tas ir un kā to iegādāties
Vai SafeMoon kļūs par monētu?

Uzņēmums lēš, ka viedā līguma konta vērtība ir 20 miljoni ASV dolāru, un tā vērtība pieaugs, jo līgums pārskaitīs daļu no pārskaitījuma maksas uz īpašnieka kontu.

Ja tiek pārtverta īpašnieka adrese, jebkurā brīdī var izspiest vairāk nekā 20 000 000 ASV dolāru. Turklāt, tā kā tas veido aptuveni 15% no visas likviditātes pūlos glabātās likviditātes, $safemoon kriptovalūtas kurss var strauji kristies.

Vai ir droši iegādāties SafeMoon?

Ja tiek uzlauzts ārējais SafeMoon konts, pēc Hašema teiktā, likviditātes fonds var tikt izsmelts un SafeMoon izstrādātāji var nespēt pārskaitīt žetonus uz konta adresi.

Piemēram, 2018. gada janvārī decentralizētais finanšu protokols DeFi100 tika atmaskots kā krāpšana, kuras rezultātā no lietotājiem tika izkrāpti 32 miljoni ASV dolāru.

Kā un kur var iegādāties kriptovalūtu Safemoon?
Kā iegādāties SafeMoon (SFM)

Vai drošais mēness 2023. gadā sasniegs 1 ASV dolāru?

Safemoon visu laiku augstākā cena ir ievērojami zemāka par dolāru – tikai $0,00001375. Lai gan šī kriptonauda tiek reklamēta kā ilgtermiņa ieguldījums, varētu paiet diezgan daudzi gadi, līdz Brooksam būs nepieciešams viens cents, nemaz nerunājot par vienu dolāru. Šobrīd CoinMarketCap memu tēmai veltītais žetons ir 205. vietā ar tirgus vērtību nedaudz vairāk nekā 2,26 miljardi ASV dolāru un 24 stundu tirdzniecības apjomu tuvu 21 700 dolāru.

Vai ir droši iegādāties SafeMoon?

SafeCoin ir augsta riska ilgtermiņa ieguldījums, tāpēc, pirms ieguldīt drošā noskaņojuma kriptovalūtā, pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz dūšu, lai pārciestu īstermiņa zaudējumus.

Lai gan SafeMoon šķiet labs ieguldījums, pēc Brittona domām, viņš nav pārliecināts, vai tas ir piemērots tieši jums. “Es ieteiktu ikvienam, kas domā par SafeMoon, bēgt no šausmām vai veikt mājasdarbu un tad bēgt no šausmām,” viņš piebilst.

Kā izņemt Safe Moon?
Kā iegādāties drošu mēness kriptovalūtu

Tomēr tas nenozīmē, ka jums vajadzētu izvairīties no kriptovalūtas. “Iespējams, ka prātīgāk būtu izvēlēties monētu, kas ir lielāko biržu top 20 vai ieguldīt diversificētā kriptovalūtu fondā, nevis riskēt ar savu naudu par žetonu, kuru var kļūt grūti iegādāties un vēl grūtāk pārdot.

Kad to vajag pārdot, jums ir jāspēj to pārdot,” viņš secina.

Lūk, tas ir redzams. Vai SafeMoon ir labs ieguldījums? Tas ir atkarīgs no tā, kam jautāsiet, bet, ja apsverat iespēju ieguldīt SafeMoon, pirms ieguldījuma veikšanas pārliecinieties, vai saprotat ar to saistītos riskus. Paldies, ka izlasījāt!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem