Labākais Jaunais jaunākais kriptovalūta nopirkt 2022: visaptverošs ceļvedis

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir kriptovalūta

Kriptovalūta ir digitāls vai virtuāls aktīvs, kura drošībai tiek izmantota kriptogrāfija. Tā ir decentralizēta, kas nozīmē, ka tā nav pakļauta valdības vai finanšu iestāžu kontrolei. Bitcoin, pirmā un pazīstamākā kriptovalūta, tika izveidota 2009. gadā.

⚡️ kas ir kriptogrāfija

Kriptovalūtas tiek kaltas jeb radītas, izmantojot procesu, ko sauc par kalnrūpniecību. Kalnrači izmanto jaudīgus datorus, lai atrisinātu sarežģītas matemātiskas problēmas. Kad problēma ir atrisināta, tiek izveidots jauns kriptovalūtas bloks. Kalnracis, kas atrisina problēmu, saņem kriptovalūtas atlīdzību. Šis process prasa daudz enerģijas un var būt ļoti dārgs.

⚡️ Vai ieguve kaitē GPU?

Derīgo izrakteņu ieguve rada lielu siltuma daudzumu, kas bojā GPU. Viens no blakusproduktiem, ko rada ieguves platformas, ir pārmērīgs karstums. Ja kalnrūpniecības iekārta tiek darbināta 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā augstā temperatūrā.

⚡️ Kuras monētas ir vērts iegādāties 2022. gadā?

gadā visperspektīvākās kriptovalūtas investīcijām ir Ethereum, Polkadot un Cosmos.

⚡️ Cik kriptovalūtu veidu ir pasaulē?

Pasaulē ir vairāk nekā 1800 dažādu digitālo valūtu, liecina kriptovalūtu vērtības izsekošanas tīmekļa vietnes CoinMarketCap dati. Tomēr tā savā indeksā iekļauj tikai 9358. Saskaņā ar CoinGecko datiem ir pieejamas 12563 kriptovalūtas.

Jauna kriptovalūta šodien

Pašlaik apgrozībā ir gandrīz 16 000 digitālo aktīvu, tāpēc izvēlēties labāko jauno kriptovalūtu, kurā ieguldīt, varētu būt grūti. Galu galā arvien vairāk jaunāko kriptovalūtu investoru meklē nākamo lielo lietu, lai gūtu milzīgu peļņu.

Šajā rakstā mēs aplūkojam piecas jaunākās kriptovalūtas, ko iegādāties 2022. gadā, kā arī īsu ievadu par to, kā atrast savus digitālos aktīvus, kuros investēt.

Daudzsološāko jauno kriptovalūtu saraksts, ko iegādāties 2022. gadā – ātra pārskatīšana.

Kāda ir visperspektīvākā jaunā kriptonauda šodien
Kādas ir 5 populārākās 2022. gada kriptovalūtas?

Šeit ir uzskaitītas piecas jaunā kriptovalūta, ko iegādāties 2022. gadā.

  • 2022. gadā visveiksmīgākais bloks, visticamāk, būs Luckyblock.
  • Šiba inu ir pasaulē slavenākā japāņu suņu šķirne un viena no veiksmīgākajām jaunā kriptovalūta 2019. gada kriptovalūtām.
  • Terra vēsturē ir bijuši labāki rezultāti nekā lāču tirgos.
  • Sagaidām, ka 2022. gadā daudzi cilvēki meklēs vairāk naudas un labākas iespējas.
  • PancakeSwap ir augoša decentralizēta apmaiņas platforma.
Kāda ir labākā jaunā kriptovalūta, kurā investēt?
Kāda būs populārākā kriptovalūta 2022. gadā?

Zemāk mēs esam izveidojuši tabulu, kurā apkopota katra kriptovalūta.

1. Luckyblock – labākā kriptovalūta, ko iegādāties 2022. gadā

Mēs atklājām, ka Luckyblock ir finest jaunā kriptovalūta ieguldīt 2022. Rezumējot, šī digitālo aktīvu iniciatīva tiecas revolucionizēt loteriju biznesu visā pasaulē.

Kur iegādāties jaunāko kriptovalūtu
Kā iegādāties Lucky Block monētu

Pašreizējā loterijas sistēma ir centralizēta, tāpēc tā ir neaizsargāta pret krāpšanu un manipulācijām. Protokola izgudrošanas mērķis ir to mainīt, decentralizējot loterijas procesu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Pamatideja ir tāda, ka ikviens var spēlēt loterijā, atrodoties savā mājoklī, un viņam nav jāsadarbojas ar centrālo iestādi.

Visas spēļu aktivitātes pārvalda un veic Luckyblock viedie līgumi, lai nodrošinātu spēlētājiem godīgumu un likumību. Tas pasargā no jebkādas iespējas, ka iekšēji vai ārēji spēlētāji varētu manipulēt ar katras loterijas spēles rezultātiem.

Kā iegūt jaunāko kriptovalūtu?
Cik vērts ir Lucky Block kriptonauda?

Tiem, kam patīk Luckyblock koncepcija, var piedalīties projektā, iegādājoties tā digitālo valūtu, kas pašlaik ir pirmspiedāves posmā.

2022. gadā, tiklīdz agri tiks pabeigts priekšpiedāvājums, Luckyblock žetons tiks izlaists Pancakeswap un vairākās centralizētās kriptovalūtu biržās.

2. Shiba Inu, viena no veiksmīgākajām 2022. gada kriptovalūtām

Cik vērta būs Shiba Inu monēta?
Vai Shiba Inu ir kriptovalūta?

Shiba Inu šodien ir jauna kriptovalūta, kas tika izveidota 2020. gada augustā. Shiba Inu izaugsme tik īsā laikā ir ievērojama. Saskaņā ar Coinmarketcap datiem 2021. gada sākumā šīs digitālās valūtas vērtība bija $0,000000000078.

2021. gada 10. oktobrī tā pati digitālā valūta sasniedza maksimumu 0,0000312 ASV dolāru apmērā. Tas nozīmē, ka mazāk nekā gada laikā Shiba Inu guva neticamu 40 miljonu procentu peļņu.

Lai gan šāda peļņa neapšaubāmi nav sasniedzama, žetonam joprojām ir liels attīstības potenciāls. Shiba Inu tiek tirgots visās lielākajās biržās, turklāt šī jaunākā kriptovalūta regulāri rada tirgus ažiotāžu.

Kura kriptonauda piedzīvos uzplaukumu 2022. gadā?
Kura kriptonauda uzplauks 2022. gadā?

Tas nenozīmē tikai to, ka Binance, Huobi, Crypto.com un Coinbase ir vienas no pazīstamākajām jaunākajām kriptovalūtu tirdzniecības platformām pasaulē. eToro arī ir viena no tām. Šī iemesla dēļ Shiba Inu ikdienas tirdzniecības apjomi bieži pārsniedz 3 miljardus ASV dolāru.

3. terra – vēsturē ir bijusi spēcīgāka nekā lāču tirgi

Apsveriet vairākas iniciatīvas, kas nodrošina lāču tirgus aizsardzību, vienlaikus apskatot labākos jaunos cryptocurrencies iegādāties 2022.

Paturot to prātā, kad bitcoin krītas, krīt arī citi pierobežas tirgi. Paturot to prātā, dažiem digitālajiem aktīviem ir tendence gūt labākus rezultātus nekā lāču tirgiem, un viens no tiem ir Terra un tās pamatā esošais žetons LUNA.

Jaunākā kriptovalūta
Terra (LUNA) Cena

Lai to pierādītu, lai gan iepriekšējās septiņās dienās bitcoin vērtība ir uzlabojusies tikai par 0,34%, Terra ir pieaugusi par vairāk nekā 52%.

Tiem, kas nav iepazinušies ar šo iniciatīvu, jāatgādina, ka tās mērķis ir saglabāt stabilu Terra monētu (kas ir saistītas ar fiat valūtām, piemēram, ASV dolāru un Japānas jenu) stabilitāti.

Terra platformas lietotāji var saņemt atlīdzību, veicot derības un balsojot par protokola nākotni, izmantojot pārvaldību.

Kurai kriptovalūtai ir vislabākā nākotne?
Vai kriptonauda ir labs ieguldījums nākotnē?

Izmantojot Cosmos SDK, arī Terra var izstrādāt plašu dApps klāstu.

Citiem vārdiem sakot, ja meklējat projektu, kas ir kas vairāk nekā tikai digitālā valūta, tad Terra var būt tieši jums.

Šis ir mūsu visaptverošais ceļvedis par labākajām jaunā kriptovalūta, ko iegādāties 2022. gadā.

4.yearn.finance – daudz augšupejoša impulsa 2022. gadā

Kas ir yearn finance? jaunākā kriptovalūta
Kāpēc ir tik liels pieprasījums pēc finansējuma?

Vēl viena iespēja, kā veidot savu digitālo aktīvu portfeli, ir Yearn.finance, kas jau ilgstoši gūst panākumus un 2022. gadā uzsāks savu piekto darbības gadu ar ievērojamu izaugsmi. Patiesībā, kamēr bitcoin iepriekšējā nedēļā būtībā nemainījās, Yearn.finance saskaņā ar mūsu datiem tajā pašā periodā pieauga par vairāk nekā 86%.

2021. gadā peļņa bija vēl pievilcīgāka tiem, kas agri iesaistījās šajā decentralizētajā projektā. Piemēram, kāds, kurš 2021. gada sākumā investēja Yearn.finance, par žetonu samaksāja aptuveni 22 000 ASV dolāru.

Vai jūs varat kļūt bagāts, investējot jaunākajā kriptovalūtā?
Ko crypto ieguldīt 2022?

Maijā bitcoin cena sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 194 000 ASV dolāru. Pēc nepilniem pieciem mēnešiem bitkoins bija sadārdzinājies par vairāk nekā 300 %, sasniedzot vairāk nekā 93 000 ASV dolāru. Ir vērts atzīmēt, ka, lai gan Yearn.finance ir liela cena, tāpat kā bitcoin gadījumā, žetonus var sadalīt pa daļām.

Tas nozīmē, ka ar iesācējiem draudzīgu brokeri, piemēram, eToro, jums ir nepieciešams tikai minimālais ieguldījums 10 dolāru apmērā.

Tomēr tiem, kas nav iepazinušies ar Yearn.finance decentralizēto platformu, tā specializējas uz kriptovalūtu balstītā kreditēšanā. Citiem vārdiem sakot, vietne savieno aizņēmējus un investorus, lai izveidotu funkcionējošu finanšu sistēmu, kas ir patiesi neatkarīga.

5. PancakeSwap ir decentralizēta birža ar augošu lietotāju bāzi.

Kā pelnīt naudu ar pankūku mijmaiņas darījumu?
Kas ir pankūku apmaiņa?

PancakeSwap ir nākamā kriptovalūta, kuru vērts apsvērt iegādāties 2022. gadā. PancakeSwap ir decentralizēta birža, kas savā visvienkāršākajā formā tika palaista 2020. gada beigās. Lietotāji šajā platformā var pirkt un pārdot digitālos žetonus bez trešās personas palīdzības.

Tā ir spēle, kurā jūs tirgojat kriptovalūtas, kas tiek palaistas Binance viedajā ķēdē, un to var spēlēt bez maksas. PancakeSwap ir unikāla, jo tā ļauj tirgotājiem, kuri nekad iepriekš nav tikušies vai tirgojušies viens ar otru, dalīties ar saviem resursiem, neuzticoties vienam otram. Turklāt PancakeSwap jau ir piesaistījis miljoniem

Cik maksā pankūku mijmaiņa?
Kā iegādāties PancakeSwap?

PancakeSwap ir paplašinājis savu pakalpojumu arī uz papildu valstīm, tostarp kriptovalūtu derībām un lauksaimniecību. PancakeSwap vietējās digitālās valūtas CAKE cena 2020. gada septembrī bija tikai 1,10 ASV dolāri.

CAKE cena sāka pieaugt 2021. gada vidū un 2021. gada beigās sasniedza 44 ASV dolārus, bet pēc tam līdz gada beigām tā nokritās līdz 12 ASV dolāriem. Tas joprojām ir lielisks sākums privātpersonām, kas vēlas ieguldīt šajā digitālajā valūtā.

6. Daudzstūris (MATIC)

Viens no lielākajiem blokķēdes veiksmes stāstiem radās 2021. gadā, laikā, kad Ethereum bija vainojams pie daudzu lietotāju bankrota. Problēma ar masveida lietošanu bija saistīta ne tikai ar augstām transakciju maksām, bet arī ar apstrādes laika kavēšanos.

Polygon ir bijis glābiņš izstrādātājiem, kas vēlas izveidot mērogojamus, lietotājam draudzīgus dApps uz

Poligons (MATIC)
Vai ieguldījumi kriptovalūtā ir labs ieguldījums?

Ethereum blokķēde. Integrācija ar Polygon ir ātra un vienkārša, un tai ir zemas darījumu maksas, nezaudējot drošību. Daži no populārākajiem projektiem Defi jomā jau ir integrējuši Polygon, kas veicina MATIC žetonu cenas pieaugumu. Mēs uzskatām, ka, turpinoties kriptovalūtu tirgus atveseļošanai, ievērojami pieaugs pieprasījums pēc formāta žetoniem.

Ethereum 2 ekosistēma arī strauji paplašinās ar projektiem no dažādām nozarēm, tostarp Defi, NFT un metaverse. Ja Polygon koncentrēsies uz savas tirgus pozīcijas nostiprināšanu ar jauniem izmantošanas gadījumiem, Ethereum 2 to drīzumā neizstums.

Ilgas pēc naudas 2022. gadā būs jūsu attiecību ceturtais gads.

Kāda kriptovalūta piedzīvos uzplaukumu 2022. gadā?
Kura kriptovalūta padarīs mani bagātu?

Yearn.finance ir vēl viens projekts, ko pievienot savam digitālo aktīvu portfelim. Yearn.finance ir liels potenciāls, un, visticamāk, drīzumā tas turpinās augt. Kamēr bitcoin iepriekšējā nedēļā gandrīz nemainījās, Yearn.finance vērtība tajā pašā periodā pieauga par vairāk nekā 86%.

Tiem, kas jau sākumā atbalstīja decentralizēto projektu, 2021. gadā ieņēmumi būtu pieauguši vēl vairāk. Piemēram, tie, kas 2021. gada sākumā iegādājās Yearn.finance žetonus, par tiem samaksāja aptuveni 22 000 ASV dolāru.

Tikai piecos mēnešos Bitcoin cena ir pieaugusi no 2000 ASV dolāru līdz vairāk nekā 20 000 ASV dolāru.

Kuras kriptovalūtas arī varētu uzplaukt 2022. gadā?

Kāds ir nākamais altcoin, kas piedzīvos uzplaukumu?
Kāds ir nākamais altcoin, kas eksplodēs?

Laimīgais bloks ir viena no gada veiksmīgākajām kriptovalūtām, un paredzams, ka tā izaugsme turpināsies arī nākotnē. Digitālajam aktīvam ir liels potenciāls, un to atbalsta spēcīga komanda.

Shiba Inu ir vēl viens projekts, kas guva lielus panākumus 2021. gadā, un sagaidāms, ka arī 2022. gadā tam veiksies labi. Projektam ir liels potenciāls, un tas strauji attīstās.

PancakeSwap ir milzīga decentralizēta apmaiņas platforma, kas eksponenciāli aug. Platformai ir liels potenciāls, un paredzams, ka nākotnē tā turpinās augt.

Terra ir projekts, kam ir ieradums pārspēt lāču tirgus. Šim digitālajam aktīvam ir liels potenciāls, un paredzams, ka nākotnē tas turpinās augt.

Vai ieguldījumi kriptovalūtā ir labs ieguldījums?
Kā iesācējiem investēt kriptovalūtā?

Šie ir tikai daži no daudzajiem projektiem, kuriem 2022. gadā ir liels potenciāls. Meklējot labākās jaunās kriptovalūtas, ko iegādāties, ir svarīgi izpētīt projektu un tā veidotāju komandu. Jāņem vērā arī tirgus apstākļi un tas, vai digitālajam aktīvam ir labas izredzes gūt panākumus.

ieguldot kriptovalūtā, ir svarīgi atcerēties par portfeļa diversifikāciju. Nelieciet visas olas vienā grozā. Ieguldiet dažādos projektos, lai samazinātu risku un palielinātu peļņas potenciālu.

Kādas ir jūsu domas? Kādas ir labākās jaunās kriptovalūtas, ko iegādāties 2022. gadā? Rakstiet mums komentāros zemāk.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem