Top 5 kriptovalūtas, kas visvairāk pakļautas svārstībām

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ietekmē kriptovalūtu svārstīgumu?

Pieprasījuma un piedāvājuma likums ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka kriptovalūtu kursus: pieaugot pieprasījumam un samazinoties piedāvājumam, cena pieaug; un otrādi, ja pieprasījums ir augsts, bet piedāvājums zems, aktīva vērtība samazināsies.

⚡️ Kas ir kriptovalūtu skrīners?

Skrīners ir īstermiņa un vidēja termiņa tirgotājiem paredzēts rīks, kas parāda lielāko kriptovalūtu spēlētāju apjomus. Jūs varat izmantot skrīneri, lai sekotu stratēģijai, kas balstīta uz blīvumiem. Ieņemiet pozīcijas krītošās un atveseļojošās kategorijās.

⚡️ Kas ir kriptovalūtu skalpēšana?

Skalpēšana ir tirdzniecības metode, ko tirgotājs izmanto, lai gūtu biežu nelielu peļņu no nelielām cenu svārstībām, kas laika gaitā summējas līdz lielākai summai. Lielā svārstīguma dēļ šī metode ir īpaši populāra kriptovalūtu tirgū.

⚡️ Cik svārstīgs ir Dogecoin?

Kriptovalūtas ir augsta riska, spekulatīvi ieguldījumi. Dogecoin ir īpaši mežonīgas svārstības, jo tā krājumam nav ierobežojumu. Lūk, kā tas darbojas: kad Dogecoin cena pieaug, investoriem nekavējoties jāiegādājas vairāk monētu, lai saglabātu vai pat palielinātu stabilitāti.

Ar jebkuru virtuālo valūtu nav iespējams izvairīties no cenu svārstībām. Turklāt digitālie aktīvi ir pilnībā atkarīgi no svarīgākās kriptovalūtas Bitcoin. Kad BTC cenas pieaug vai samazinās, tas līdzīgi ietekmē arī altkoinus.

Kāpēc bitcoin ir tik svārstīgs?
Augsts kriptonauda svārstīgums

Kāds ir visnotaļ svārstīgais kriptonauda?

Vienkāršāk sakot, kriptonauda svārstīgums ir ātrums, ar kādu mainās virtuālo aktīvu cenas. Piemēram, ja Bitcoin cena šodien būtu 1000 USD, bet rīt pieaugtu līdz 1100 USD, tas būtu +100 USD jeb +11% pozitīvas izmaiņas. Savukārt, ja cena pazeminātos līdz 900 ASV dolāriem, tā būtu negatīva izmaiņa -100 ASV dolāru jeb -11% apmērā.

Ethereum kriptonauda svārstīgums 202
Bitcoin svārstīgums laika gaitā ir bijis…

Bitcoin

Bitcoin ir vērtīgākā kriptovalūta, kuras tirgus kapitalizācija pārsniedz 140 miljardus ASV dolāru. No valūtas debijas līdz 2021. gada rudenim tās vērtība pieauga vairāk nekā 102,3 miljonus reižu. Šajā pašā laika posmā neviena akcija nevienā tradicionālajā tirgū nav paveikusi šādu sasniegumu. Bitcoin 2021. gada aprīlī sasniedza visu laiku augstāko vērtību – 63 314 ASV dolāru. Maijā cena samazinājās līdz 30 000 ASV dolāru, un kopš tā laika tā svārstās starp šiem diviem punktiem.

Kriptovalūtas ir piedzīvojušas ievērojamas cenu svārstības, padarot tās pievilcīgas investīcijām, vienlaikus radot arī augstu riska pakāpi.

XRP cena pēdējā laikā nav bijusi tik svārstīga
Kāds ir Ethereum svārstīgums?

Ethereum

Ethereum, kas ir otra ienesīgākā kriptovalūta, arī ietekmē vispārējās tirgus tendences. Piemēram, 2018. gada janvārī tā sasniedza savu pirmo augstāko punktu un pēc tam divus gadus sāka kristies. Tomēr 2021. gada maijā bija īss kāpums līdz 4168 ASV dolāriem. Turklāt 2021. gada jūnijā tā atguva vērtību un tika tirgota par 1817000 ASV dolāru. Tomēr līdz 2021. gada novembrim cena atkal samazinājās līdz 752 ASV dolāriem.

Ieguldītājiem jāņem vērā, ka kriptoaktīvi īsā laikā var zaudēt lielu daļu savas vērtības.

Litecoin lēciens par 8%. kriptovalūtas svārstīgums
Vai XRP ir svārstīgs?

Ripple

Bitcoin kriptonauda svārstīgums ir nedaudz ekstrēmāks nekā attiecīgajās komerciālajās biržās (CEX). Piemēram, Ripple ir uzrādījis ievērojamu kriptovalūtu svārstīgumu. 2017. gada decembrī grafikā bija vērojams liels kāpums. Monētas vērtība viena mēneša laikā pieauga no 0,22 līdz 3,37 dolāriem. Rādītāji 2018. gada rudenī gandrīz atgriezās decembra līmenī, bet pēdējos mēnešos ir atguvušies.

Litecoin (LTC) kriptovalūtas svārstīgums pa mēnešiem
Litecoin (LTC) kriptovalūtas svārstīgums pa mēnešiem

Litecoin

Otrs projekta variants ir Litecoin. Tāpat kā daudziem citiem virtuālajiem aktīviem, LTC ir augsta likviditāte, un to var viegli tirgot. Saskaņā ar Crypto.ru datiem Litecoin ir viena no 30 populārākajām kriptovalūtām, kas liecina par tirgotāju uzticību šim projektam. Tomēr šai valūtai ir vērojamas ievērojamas cenu svārstības. Kopš 2017. gada LTC ir piedzīvojusi trīs cenu kāpumus. Pirmais no tiem bija decembrī, kad aktīva vērtība pieauga no 55 līdz 370 ASV dolāriem. Otrais bija 2019. gada maijā, kad Litecoin īsi pēc vērtības samazināšanās uz pusi pieauga līdz 146 ASV dolāriem.

Tirgus ir ļoti svārstīgs, un tā svārstības dienā svārstās 2-4% robežās. Pēc Walmart paziņojuma, ka tā sāks pieņemt Litecoin maksājumus, 2021. gada septembrī Litecoin cena vienas dienas laikā pieauga no 175 līdz 223 dolāriem. Uzņēmums šo apgalvojumu noliedza. Turpmākajās dienās grafiks pakāpeniski atgriezās ierastajās robežās.

Shiba Inu grafika kustība 2021. gada oktobrī
Elons Masks dalījās Twitter ierakstā ar Flocky fotoattēlu.

Šiba inu.

Elona Maska ziņa ar Šiba Inu kucēna fotoattēlu.

Informācijas lauka ietekme ir redzama memu monētu citātos, kas mainās pēc Elona Maska tvīta. Dažu dienu laikā kriptonauda vērtība ir pieaugusi desmitkārtīgi, un tās tirgus kapitalizācija ir aptuveni 41 miljards ASV dolāru. Tirgotāji, kas liek likmes uz ātru peļņu, ir piemērs spekulācijām par Shiba Inu 2021. gada oktobra grafika kustību.

KRIPTOKURENČU KRIPTOKURENČU NEPĀRTECĪBA: PIECI FAKTORI, KAS IETEKMĒ TO CENU

Shiba Inu.
Kas ir kriptonauda svārstīgums?

PIEDĀVĀJUMA UN PIEPRASĪJUMA LIKUMS

Pieprasījuma un piedāvājuma likums ir galvenais kriptovalūtu cenu noteicošais faktors. Ja ir lielāks pieprasījums nekā piedāvājums, cena pieaug; ja ir lielāks piedāvājums nekā pieprasījums, vērtība samazinās. Atšķirībā no fiat (tradicionālajām) valūtām, kuras var drukāt neierobežoti ilgi, kriptovalūtām ir noteikts limits. Rezultātā pieprasījums pēc tām nesamazināsies. Tajā pašā laikā interese par dažādām kriptovalūtām var ievērojami atšķirties. Jūs varat doties uz Changelly.com, lai uzzinātu par galveno kriptovalūtu pašreizējiem kursiem, kā arī lai veiktu digitālās valūtas tirdzniecību par zemu cenu.

Vai ir veidi, kā samazināt kriptovalūtu svārstīgumu?

DIGITĀLĀS VALŪTAS IEGUVES IZMAKSAS IR MILZĪGAS.

Augsts kriptonauda svārstīgums
Kriptoaktīvu cena cietīs, ja palielināsies ieguves izmaksas

Bitkoini un citas kriptovalūtas nerodas pašas no sevis. Kalnraču (sauktu arī par kalnračiem) izmanto specializētas iekārtas, lai kaltu bitkoinus un citas kriptovalūtas. Laika gaitā šis process kļūst arvien sarežģītāks. Rezultātā kriptovalūtu cenu ietekmēs, ja palielinās ieguves izmaksas.

NOTEIKUMI UN PROCEDŪRAS

Vēl viens būtisks komponents, kas būtiski ietekmē kriptovalūtu cenu noteikšanu, ir valstu iestāžu izstrādātie dažāda veida noteikumi un standarti. Kriptovalūtas cena var kristies, ja tie tiek pastiprināti, kā arī iespējamās sekas. Tomēr, ja kriptovalūtu nozare saņems labvēlīgu attieksmi no valdības, šie aktīvi uzplauks.

DIGITĀLĀS VALŪTAS IEGUVES IZMAKSAS IR MILZĪGAS.
Kā pelnīt naudu no bitcoin svārstīguma tieši tagad

MEDIJU PILSENA.

Kriptovalūtu tirgus cenu var ietekmēt arī plašsaziņas līdzekļu darbība, kam ir būtiska loma investoru noskaņojumā. Pieprasījumu pēc kriptovalūtām ietekmē tas, kā un kas par tām tiek rakstīts; labas ziņas var to palielināt, savukārt sliktas ziņas var izraisīt paniku tirgū. Tā rezultātā rodas investoru pieplūdums, kam seko straujš cenu kritums.

Vienlaikus ziņu medijiem ir būtiska loma arī sabiedrības izglītošanā par kriptovalūtu darbību, kas veicina labāku izpratni par kriptovalūtām un vēlmi investēt.

Volatilitāte kriptovalūta
Kādas ir iespējamās problēmas, kas var rasties saistībā ar augsta kriptovalūtas svārstīgums

FINANŠU KRĪZES

Kriptovalūtu cenu nosaka arī pasaules ekonomikas stāvoklis. Kad tradicionālā finanšu sistēma sāk kristies, investori sāk baidīties un pievēršas alternatīviem aktīviem, lai ietaupītu naudu. Šādās situācijās bitkoini kļūst par daudz labāku ieguldījumu kapitāla uzkrājumu veidu nekā inflāciju izraisošā fiat nauda. Rezultātā krīzes netieši ietekmē bitkoinu cenu.

Rezumējot var teikt, ka kriptonaudas svārstīgumu izraisa daudzi faktori. Svarīgākie no tiem ir uzskaitīti iepriekš. Svārstīgums ir gan kriptonaudas ienaidnieks, gan draugs. No vienas puses, tā piesaista investorus, kas meklē ātru peļņu. No otras puses, tā atbaida tos, kuri neizprot kriptovalūtu būtību un baidās no riskiem. Kriptovalūtu kopienai vajadzētu iemācīties izmantot kriptovalūtas svārstīgums priekšrocības.

Kāda būs bitcoin svārstīguma nākotne?

Bitcoin kriptovalūtas svārstīgums: Voltulitāte: kas tā ir un kā no tās gūt labumu?
Top 5 Lielākā kriptovalūtas svārstīgums

Tā kā bitkoins vēl ir salīdzinoši jauns, ir grūti pateikt, kā tas tiks izmantots nākotnē. Tirgu ietekmē cilvēku pašreizējais noskaņojums par bitkoinu, kas izraisa kriptovalūtas cenu svārstības. Kad cilvēki kļūs pārliecinātāki par bitcoin lomu sabiedrībā, svārstīgums samazināsies. kriptovalūtas svārstīgums

Tā kā noteikumi turpina attīstīties un tirgū ienāk institucionālie investori, patērētāji arvien labāk iepazīs bitcoin un atzīs tā kā alternatīvas aktīvu klases potenciālu, tādējādi kriptonaudas svārstīgums ar laiku mazināsies.

Kā pelnīt naudu no bitcoin svārstīguma tieši tagad

Kā pelnīt naudu no bitcoin svārstīguma tieši tagad
Kāda ir visstabilākā kriptovalūta?

Ir iespējams gūt peļņu no kriptovalūtu cenu svārstībām. Šī pieeja naudas pelnīšanai ir sekot līdzi ziņām par digitālo aktīvu tirgu un savlaicīgi atvērt pozīcijas biržā. Jums nav jābūt ekspertam, lai prognozētu, kā konkrēti notikumi ietekmēs kriptovalūtas pozīciju. Piemēram, ja parādās ziņas par bitcoin legalizāciju kādā no lielākajām valstīm, mēs iesakām iegādāties šo kriptovalūtu.

  • Valsts atbalsts finanšu instrumentam ir pielīdzināms šā instrumenta legalizācijai.
  • Ar valdības svētību daudzi investori, kuri iepriekš izvairījās pirkt bitkoinus, jo baidījās, ka tas būs aizliegts, varēs to darīt likumīgi.
  • Pieaugošais pieprasījums pēc bitcoin palīdzēs kriptovalūtas maiņas kurss turpina pieaugt.

Jo lielāks svārstīgums, jo vairāk jūs varat nopelnīt šajā situācijā.

Top 5 Lielākā kriptovalūtas svārstīgums
Vai kriptovalūtai ir augsts vai zems kriptovalūtas svārstīgums?

Dažkārt var rasties iespēja gūt peļņu no digitālā aktīva cenu svārstībām. Diemžēl, lai strādātu vairumā kriptovalūtas biržu, ir jāiziet identifikācijas-pārbaudes process. Šis process bieži vien ir ilgstošs. Turklāt personas datu nodošana trešajai personai vienmēr ir riskants pasākums. Neviens nevar garantēt, ka sensitīva informācija būs droša pret noplūdi.

Kāds ir visnotaļ svārstīgais kriptonauda?

Dogecoin ir neticami nepastāvīgs kriptonauda, kurā investēt 2022. gadā. Ņemot vērā, ka memuāru žetonu cenas regulāri svārstās un ir par 90% zem visu laiku augstākajām vērtībām, tas varētu būt milzīgs azarts.

Kad kriptonauda ir visnepastāvīgākā?

Kāda ir kriptovalūtas svārstīgums?
Kriptovalūtas ar visaugstāko svārstīgumu

Kad kriptovalūta pārsniedz savu visu laiku augstāko līmeni, tā kļūst neticami svārstīga. Nav iespējams precīzi prognozēt, kā tā darbosies nākotnē, jo nav pagātnes datu, uz kuriem balstīt prognozes.

Vai ieguldīt kriptovalūtā ir laba ideja?

Tiem, kas vēlas veikt dienas tirdzniecību un gūt peļņu, kriptonauda var būt labs ieguldījums, īpaši, ja portfelis ir diversificēts. Zema un augsta riska aktīvu klašu kombinācija var dot lielāku peļņu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem