Kas ir ienākumu kriptogrāfiskā lauksaimniecība? Kas jums jāzina

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Monētu kalnrūpniecības saimniecība kriptovalūta

Pelniet ienākumus ar ienesīguma kriptovalūtu, kas ir process, kurā jūs nopelnāt procentus par savu kriptovalūtu, kas ir līdzīgs tam, kā jūs pelnāt procentus bankas kontā. Izmantojot yield farming, jūs ieguldāt savus bitcoin uz noteiktu laiku apmaiņā pret procentiem vai citiem labumiem, piemēram, papildu bitcoin.

Kā norāda Daniel R. Hill, CFP, AIF un Hill Wealth Strategies prezidents Daniels R. Hills, CFP, AIF un Hill Wealth Strategies prezidents, kad tradicionālos aizdevumus izsniedz bankas, izsniegtā summa tiek atmaksāta ar procentiem. “Tāda pati ideja ir arī ar ienākumu kriptovalūtas saimniekošanu: tā vietā, lai kriptovalūtu turētu kontā par velti, tā tiek aizdota peļņas gūšanas nolūkā,” viņš piebilst.

Vai kriptogrāfiskā lauksaimniecība ir ienesīga?
Vai kriptogrāfiskā lauksaimniecība ir pasīvais ienākums?

Kopš 2020. gada augkopji ir guvuši peļņu, gūstot gada procentuālo ražību, kas var sasniegt trīsciparu skaitli. Tomēr šie potenciālie ieņēmumi ir saistīti ar ievērojamu risku, jo metodes un nopelnītās monētas ir pakļautas ievērojamiem izdevumiem.

Projekta neveiksmes draudus mēdz dēvēt par “vaporware”. Turklāt ir daudzi gadījumi, kad izstrādātāji atsakās no izstrādes projekta un aizbēg ar investoru naudu.

Kā darbojas ienākumu labākais ienesīgums lauksaimniecībā Kriptovalūta?

Kāda ir labākā kriptogrāfiskā lauksaimniecība, lai saimniecība būtu rentabla?
Vai ienākumu saimniekošana ir rentabla?

Pirmkārt, investors var ieguldīt savas monētas, iemaksājot tās aizdevumu protokolā, izmantojot decentralizētu lietotni vai dApp. Pēc tam citi investori var aizņemties monētas, izmantojot dApp, lai spekulētu ar kriptovalūtu tirgus cenu svārstībām.

“Ražas novākšana ir vienkārši apsveicams bonuss jaunajiem lietotājiem,” saka Jay Kurahashi-Sofu no Ava Labs, uzņēmuma, kas ir Avalanche publiskā blokķēde, kas darbojas ar dažādām defi lietojumprogrammām, kas ļauj novākt ražu.

Padarīt pasīvo ienākumu rentablu kriptogrāfisko lauksaimniecību
Labākās kriptogrāfijas platformas ienākumu lauksaimniecībai

Hils piebilst: “Viedie līgumi atbrīvo tikai nepieprasītos līdzekļus, jo tie ir ieprogrammēti izmaksai nākotnē. Strīdi radīsies, ja kriptogrāfiskais maks ir bijis saistīts ar jūsu identitāti, bet vairs nav pieejams.” Steikošanas rezultātā aktīvi nonāk apgrozībā kā ilgtermiņa uzkrājumi, nevis tiek uzkrāti vai pārdoti centralizētā biržā. Uz blokķēdēm balstītais kriptoaizdevumu process ir pilnībā automatizēts, kas nozīmē, ka kriptoaizdevumu saimnieki var pievērsties citām lietām un ļaut programmatūrai veikt darbu viņu vietā.

Labākā ienesīguma kripto lauksaimniecība
Kas ir ienākumu saimniekošana?

“Šī kreditēšana parasti tiek īstenota, izmantojot viedos līgumus, kas ir sava veida datorprogramma, kas kalpo kā likviditātes fonds,” saka tiešsaistes finanšu karjeras uzņēmuma Breaking Into Wall Street dibinātājs Braiens Dekers. “Ražas lietotāji jeb likviditātes nodrošinātāji aizdod savus aktīvus, iekļaujot tos viedajā līgumā.”

Saskaņā ar ienesīguma kriptovalūtu audzēšanas metodi investori var nopelnīt procentus, bloķējot savas monētas un bieži vien arī vairāk kriptovalūtas – tas ir reāls ieguvums no darījuma. Ja šo papildu monētu cena pieaug, pieaug arī investora ienākumi.

Pēc Kurahaši-Sofu domām, šī metode ļauj uzplaukt nesen uzsāktajām blokķēdes lietojumprogrammām. “Apbalvojot lietotājus ar stimuliem, piemēram, viņu pārvaldības žetoniem, komisijas maksām par darījumiem lietotnē un citām metodēm, [šīs lietotnes] var palielināt kopienas iesaisti un nodrošināt likviditāti, sniedzot stimulus,” saka Kurahaši-Sofu.

Monētu kalnrūpniecības saimniecība kriptovalūta
Vai ir vērts nodarboties ar ienākumu lauksaimniecību?

“Augu var salīdzināt ar koplietošanas sākumposmu,” saka Kuraiši-Sofu. “Uber, Lyft un citām koplietošanas aplikācijām bija nepieciešama ātrāka paplašināšanās, tāpēc tās piedāvāja stimulus pirmajiem lietotājiem ieteikt saviem draugiem pievienoties tīklam.”

Kā norāda Middle Tennessee State University Politekonomijas pētniecības institūta ekonomikas profesors Daniels J. Smits (Daniel J. Smith), vēl viens stimuls derībām ir pietiekami daudz kriptovalūtas akciju uzkrāšana, lai izraisītu “hard fork”, kad valūtas arhitektūrā tiek veiktas būtiskas infrastruktūras modifikācijas.

Vai kriptogrāfiskā lauksaimniecība ir likumīga?
Kādi ir ienākumu gūšanas riski?

“Cietie spēki ļauj kriptovalūtas īpašniekiem veikt izmaiņas, kas, vismaz vairuma lietotāju skatījumā, nākotnē uzlabos šo valūtu,” piebilda Smits. Savā ziņā cietā dakša ļauj kriptovalūtas investoriem iegūt līdzīgas pilnvaras, kādas balsstiesīgās akcijas dod akcionāriem: viņi var ietekmēt kriptovalūtas protokolu, izmantojot cietos spēkus.

Smits uzskata, ka likmju monētas var mainīt kriptovalūtu nozares attīstību, piešķirot tai vairāk kapitāla investīciju iezīmju. “Tā ir atšķirība starp portfeli un akciju,” skaidro Smits, piebilstot, ka “derību monētas piešķir kriptovalūtām svarīgu akciju ieguldījumu iezīmi”.

Vai augkopība ir kriptogrāfiski bīstama?

Monētu kalnrūpniecības saimniecība kriptovalūta
Kāda ir atšķirība starp staipīšanu un ienākumu gūšanu?

Ražas novākšana ir bīstama darbība. Turpmāk uzskaitītas dažas ar ražas novākšanu saistītās briesmas:

 • ✔️ Svārstīgums: Aktīvu svārstīguma cenu mēra. Ieguldījuma cenas svārstību pakāpi sauc par svārstīgumu. Ieguldījumus, kuru cena īsā laika periodā ievērojami svārstās, sauc par svārstīgiem. Ja tu ilgstoši turēsi savus žetonus iesaldētus, to vērtība var krasi kristies vai celties.
 • ✔️ Krāpšana: Ieguldītājiem jāuzmanās no ieguldījumiem krāpnieciskos projektos vai plānos, kas nozog visus līdzekļus no ražas īpašnieka. Patiesībā, saskaņā ar CipherTrace pētījumu, krāpšana un piesavināšanās ir atbildīga par vairāk nekā 90 % no 1,9 miljardiem ASV dolāru vērtiem noziegumiem, kas saistīti ar kriptovalūtu 2020. gadā.
 • ✔️ Paklāju izvilkumi: Kāju vilkšana ir krāpšanas veids, kad kriptovalūtas izstrādātājs iegūst investoru naudu projektam, bet pēc tam no tā atsakās, neatgriežot līdzekļus. Saskaņā ar CipherTrace ziņojumu gandrīz 99 procenti nozīmīgu krāpšanu, kas notikušas gada otrajā pusē, bija saistītas ar rug draws un citām iziešanas krāpšanām, pret kurām īpaši jutīgi ir augkopji.
Kāda ir atšķirība starp steikingu un ienākumu saimniekošanu?
Ienesīguma lauksaimniecības kriptonauda saraksts
 • ✔️ Viedo līgumu risks: Viedie līgumi var radīt kļūdainus rezultātus vai būt neaizsargāti pret uzlaušanu, tādējādi apdraudot jūsu kriptovalūtu. “Lielākā daļa ar augkopību saistīto apdraudējumu sakņojas viedajos līgumos,” apgalvo Kurahaši-Sofu. Labāka koda pārskatīšana un trešo pušu auditi palīdz šiem līgumiem kļūt drošākiem.
 • ✔️ Nestāvīgs zudums: Jūsu kriptovalūtas guvumi un zaudējumi būs nerealizēti, kamēr tā atradīsies kaudzē, kā rezultātā uz laiku tiks realizēta peļņa vai zaudējumi. Šie guvumi vai zaudējumi kļūst pastāvīgi, kad izņemat monētas, un, ja zaudējumi ir lielāki nekā nopelnītie procenti, jums var būt labāk atstāt tās pieejamas tirdzniecībai.
Vai man vajadzētu nodarboties ar farmēšanu vai derībām?
Kā tiek novērtēti aktīvi un saistības?
 • ✔️ Normatīvais risks: saistībā ar kriptovalūtu joprojām ir daudz regulatīvo jautājumu, kas jārisina. SEC ir paziņojusi, ka dažas digitālās valūtas ir vērtspapīri, kas ietilpst tās kompetencē un tādējādi var tikt regulētas. Valsts iestādes jau ir izdevušas rīkojumus, ar kuriem aizliedza darboties vienam no populārākajiem bitkoinu aizdevumu uzņēmumiem BlockFi.
Vai derības ir labāk nekā kalnraktuve?
Vai man vajadzētu veikt likmes uz kriptovalūtu?

“Izmantojot decentralizētas lietotnes, vienmēr pastāv risks,” piebilst Kurahaši-Sofu. “Viss ir atkarīgs no tā, vai risks ir pietiekami samazināts, lai, pamatojoties uz jūsu pētījumu, jūs varētu justies droši, tās lietojot.” Lietotājiem pastāvīgi jāpievērš uzmanība lietotnes komandai un pārredzamībai attiecībā uz drošības auditiem.

Vai kriptovalūtas ieguve ir ienesīga?

Tā ir taisnība, ienākumu kriptogrāfiskā lauksaimniecība ir bīstams bizness. Tomēr tā var būt ienesīga – citādi neviens to nemēģinātu darīt. CoinMarketCap piedāvā gada un dienas APY rentabilitātes reitingus dažādiem likviditātes pūļiem. Līdzekļu pūli ar divciparu gada APY ir viegli atklāt, kā arī tos, kuru gada procentu likmes ir 1000 procenti.

Vai ieguldīšana kriptovalūtās ir līdzīga azartspēlēm?
Vai ir labāk veikt likmes ar Bitcoin?

Daudziem kultūraugiem ir liels neatgriezenisku zaudējumu potenciāls, tāpēc investoriem būtu jājautā, vai potenciālā peļņa ir riska vērta. “Līdzīgi kā ar kriptovalūtu kopumā, arī ar kultūru rentabilitāte joprojām ir ļoti neskaidra un spekulatīva,” piebilst Smits. Viņš uzskata, ka, lai gan potenciālā peļņa šķiet neliela salīdzinājumā ar briesmām, kas saistītas ar monētu bloķēšanu to audzēšanas laikā, “vienmēr pastāv iespēja gūt lielu peļņu”.

Jūsu kopējo peļņu ietekmēs kriptovalūtas daudzums, ko varat izvietot. Lai kultūraugu audzēšana būtu rentabla, ir nepieciešami tūkstošiem dolāru skaidrā naudā un sarežģīta taktika, norāda Bešērs.

Lai apzinātos šos 7-8% ienesīguma procesus, jums vajadzētu uzzināt par.

Dažādu aktīvu un saistību mērīšana laika gaitā
Kas ir labāks par Bitcoin ieguvi?

Ražas lauksaimnieki var izmantot arī Defi pakalpojumus, kas nodrošina dažādus kredītu stimulus, lai palielinātu ienākumus no savām monētām. Šeit ir piecas ienesīguma palielināšanas metodes, par kurām jums būtu jāzina:

KĀ KRIPTOGRĀFIJAS IEGUVE PELNA NAUDU?

 • ✔️ Aave ir bezmaksas atvērtā koda likviditātes tīkls, kas ļauj privātpersonām aizņemties un aizdot kriptovalūtu. Noguldītājiem par viņu noguldījumiem tiek maksāti procenti AAVE žetonu veidā. Procenti tiek aprēķināti, pamatojoties uz pieprasījumu pēc aizdotajiem līdzekļiem tirgū. Jūs varat darboties gan kā noguldītājs, gan kā aizņēmējs, nodrošinot savus noguldītos līdzekļus ar nodrošinājuma monētām.
 • ✔️ Compound ir atklātā pirmkoda protokols, ko izstrādā izstrādātājs, kas izmanto algoritmisku autonomu procentu likmes metodi, lai aprēķinātu noguldītās naudas peļņas likmi. Kompoundi tiek izsniegti arī kā atlīdzība.
Kā tiek novērtēti aktīvi un saistības?
Vai kriptovalūtu ieguve ir ienesīga?
 • ✔️ Curve Finance ir likviditātes fonds, kas izmanto tirgus veidošanas stratēģiju, lai ļautu lietotājiem apmainīties ar Stablecoins. Tā kā to vērtība ir saistīta ar citu apmaiņas līdzekli, pūli, kas izmanto stabilkoīnus, ir drošāki.
 • ✔️ Uniswap ir decentralizēta birža, kas izmanto solīšanas mehānismu, kurā likviditātes avotiem jāpiedāvā abas pūla puses proporcijā 50:50. Jūs pretī saņemat daļu no darījuma maksas un UNI pārvaldības žetonus.
 • ✔️ Instadapp ir rīks izstrādātājiem, kas ļauj pārvaldīt decentralizēto finanšu portfeli. Uz 31. oktobri Instadapp blokķēdes aktīvos ir vairāk nekā 12 miljardi ASV dolāru.
Ienesīguma lauksaimniecības kriptonauda saraksts
Ražošanas saimniecība

Dažādu aktīvu un saistību novērtēšana laika gaitā

Ienākumu kriptovalūtu audzēšana ir prakse, kad apmaiņā pret procentiem vai papildu kriptovalūtu tiek likta vai bloķēta jūsu kriptovalūta. “Ienākumu kriptovalūtu saimniekošana kļūst aizvien populārāka, jo kriptovalūtas kļūst aizvien atpazīstamākas. Tā ir pamatideja, kas aizsākās jau banku pastāvēšanas laikos, un tā ir vienkārši digitālā procentu aizdevumu versija investoru peļņas gūšanai,” skaidro Hils.

Ienākumu aplikšana ar nodokļiem no yield farming
Kā tiek novērtētas saistības?

Lai gan ienākumu kriptogrāfiskā lauksaimniecība var dot ievērojamus ienākumus, tā ir arī ļoti bīstama. Kad jūsu kriptovalūta ir iesprostota, var notikt dažādi fantastiski un briesmīgi notikumi, par ko liecina daudzās iespaidīgās cenu svārstības, kas vērojamas kriptovalūtu tirgos.” Tas ir tāpat kā viss pārējais: ja kaut kas šķiet pārāk labs, lai būtu patiess, tas parasti tāds arī ir. Pirms iesaistīties ir ļoti svarīgi izprast kultūraugu audzēšanas nianses un nianses.”

Kā ar nodokļiem tiek aplikta ražas saimniekošana?

Ienesīguma saimniekošana joprojām ir jauna parādība, un tas nozīmē, ka vairums nodokļu iestāžu vēl nav izdevušas īpašus norādījumus par ienākuma saimniekošanas nodokļiem. Tomēr tas nenozīmē, ka peļņas gūšana nav apliekama ar nodokļiem. Drīzāk investoriem ir jāņem vērā savā valstī spēkā esošie kriptonaudas nodokļu noteikumi un jāpiemēro tie saviem yield farming darījumiem.

Vai kriptovalūtu ieguve ir ienesīga?
Ienākumu aplikšana ar nodokļiem no yield farming

No nodokļu viedokļa raugoties, ienesīguma saimniekošana ir brīnišķīga tāpēc, ka uz to jau attiecas pašreizējie kriptogrāfijas nodokļu noteikumi. Tas ir diezgan vienkārši. Atkarībā no tā, kā nodokļu iestāde uztver jūsu Kriptovalūta darījumus, jums tiks piemērots vai nu ienākuma nodoklis, vai arī kapitāla pieauguma nodoklis. Jums ir jāizvērtē, kā tiks vērtēti jūsu dažādie ienesīguma gūšanas darījumi.

Ienākumu aplikšana ar nodokļiem no ražas lauksaimniecības

Šeit ir daži kriptovalūtu ienākumu piemēri, kas tiktu aplikti ar nodokļiem:

 • Kriptovalūtas ieguve.
 • Atlīdzība, ko saņemat par kriptovalūtas turēšanu makā.
 • kriptovalūtas saņemšana kā kompensāciju par pakalpojumu.
Vai kriptovalūtu lauksaimniecība ir pasīvais ienākums?
Vai kriptovalūtu lauksaimniecība ir pasīvais ienākums?

Dažās valstīs par ienākumiem uzskata pat jaunas monētas vai žetonus, piemēram, tos, kas saņemti, izmantojot “airdrop” vai “fork”. Visiem šiem maksājumiem tiek piemērots ienākuma nodoklis par to patieso tirgus vērtību to saņemšanas brīdī. Ienesīguma saimniekošanā ir daudz darījumu, kurus reāli varētu uzskatīt par ienākumu veidiem. Piemēram, jūs varētu saņemt jaunus žetonus kā atlīdzību par aktīva noguldīšanu likviditātes pūlā. Daži no šiem aktīviem varētu būt COMP žetoni vai SUSHI žetoni. Jauniegūtie žetoni, visticamāk, tiks uzskatīti par ar nodokļiem apliekamiem ienākumiem, pamatojoties uz to patieso tirgus vērtību jūsu valsts valūtā saņemšanas brīdī.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem