Kas tas ir Dogecoin

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai Dogecoin ir labs ieguldījums?

Vai Dogecoin ir gudra investīcija? Doge coin atbalstītāji apgalvo, ka tā ir viena no visnepietiekamāk novērtētajām kriptovalūtām, kuras cenas pēdējos gados ir ievērojami pieaugušas. Tomēr, raugoties no fundamentālā viedokļa, ir grūti pierādīt, ka 2021. gadā DOGE nodrošinās līdzīgu peļņu.

⚡️ Kam var izmantot Doge?

Dogecoin nav labs veids, kā ietaupīt naudu, jo to var izmantot gan maksājumiem, gan pirkumiem. Šis koncepts tiks uzskatīts par kriptovalūtas maku. Tas ir tāpēc, ka Dogecoin var ģenerēt bezgalīgi daudz, padarot šo valūtu ļoti inflāciju veicinošu.

⚡️ Kāpēc Ilonam Maskam ir vajadzīgi Dogecoin?

Elons Masks, Tesla un SpaceX vadītājs, kurš ir arī viens no Dogecoin dibinātājiem, ir norādījis, ka viņš ne tikai zina par DOGE, bet arī sadarbojas ar DOGE izstrādātājiem, lai uzlabotu savu tīklu. Masks pat jokoja, ka Dogecoin varētu kļūt par nākotnes rezerves valūtu. “Doge tika izveidots kā joks, būtībā

⚡️ Vai Dogecoin varētu būt kā bitcoin?

Dogecoin ir kriptovalūta, kas darbojas līdzīgi kā Bitcoin un Etherium, lai gan tā nav gluži tāda pati kā abas šīs valūtas. Doge tika radīts daļēji kā kriptonauda entuziastu joks, un savu nosaukumu tas ieguva no kādreiz populāra mema.

Kriptovalūta dogecoin

Dogecoin (DOGE) ir peer-to-peer, atvērtā koda kriptovalūta, kas tika radīta, lai satīriski atspoguļotu kriptovalūtu bumu. Tā tiek dēvēta par “gandrīz vai ņirgājamu memu monētu”, jo tās logotips imitē Šiba Inu suņa tēlu. Dogecoin 2013. gada decembrī izveidoja Džeksons Palmers un Billijs Markuss.

Dogecoin var izmantot visdažādākajos veidos, sākot ar dzeramnaudu došanu tiešsaistē un beidzot ar maksājumiem par precēm un pakalpojumiem. Dogecoin ir viena no pazīstamākajām kriptovalūtām. Dogecoin tirgus kapitalizācija 2021. gada maijā bija 50 miljardi ASV dolāru, un viena monētas vērtība bija 0,40 ASV dolāri. Dogecoin ir populāra, jo tā ir jautra un viegli lietojama. Dogecoin ir slavena arī ar Dogecoin kopienu, kas ir ļoti aktīva sociālajos medijos, piemēram, Reddit.

Kas ir Dogecoin
Vai Dogecoin ir nākotne?

Kriptovalūta dogecoin bija iecerēts kā joks, taču tam joprojām ir vērtība, jo tā pamatā ir Litecoin. Skripta algoritms padara Dogecoin piedāvājumu zemu un tā cenu manipulējamu.

GALVENIE ATKLĀDI

Dogecoin ir kriptovalūta, kuras pamatā ir atklātā koda programmatūras projekts, ko 2013. gadā izveidoja Džeksons Palmers un Billijs Markuss.

Dogecoin tika izveidots kā joks, pamatojoties uz labi zināmu interneta memu, kurā bija attēlots šiba inu (japāņu suņu šķirne).

Vai Kriptovalūta dogecoinn augs?
Vai Kriptovalūta dogecoin valūta kādreiz sasniegs $100?

Šī platforma ir izstrādāta, izmantojot Litecoin, un tajā tiek izmantota tāda pati veiktspējas verifikācijas tehnoloģija kā tās mātes platformā. Dogecoin ir īpaša sekotāju grupa, kas to pērk un izmanto kā sociālo mediju satura ieteikumu.

Dogecoin ir kriptovalūta, kurā uzsvars tiek likts uz jautrību.

Dogecoin sākās kā joks, bet pēc tam tas iemantoja sekotājus. Līdz 2017. gada beigām Dogecoin tika ierauts kriptovalūtu burbulī, kas ievērojami palielināja daudzu kriptovalūtu novērtējumu.

Vai Dogecoin ir labs ieguldījums?
Vai Kriptovalūta dogecoin ir drošs?

Pēc 2018. gada burbuļa plīšanas Dogecoin vērtība ievērojami kritās. Tomēr tam joprojām ir lojāli sekotāji, kuri tirgo un izmanto Dogecoin satura ieteikumiem sociālajos plašsaziņas līdzekļos. Tāpat kā citas kriptovalūtas, arī Dogecoin vērtība ir pakļauta tirgus svārstībām. Pašlaik (2021. gada maijā) viena Dogecoin vērtība ir 0,40 ASV dolāri, un tā kopējā tirgus kapitalizācija ir 50 miljardi ASV dolāru. Dogecoin var iegādāties un pārdot tiešsaistes kriptovalūtu biržās. Ja nevēlas paši glabāt Dogecoin, tos var glabāt biržā vai Dogecoin makā.

Dogecoin vērtības vēsture

Lielākajai daļai cilvēku sākums ir neskaidrību laiks.

Cik lielas ir Kriptovalūta dogecoin akcijas šodien?
Dogecoin prognoze

2013. gadā Adobe Inc. darbinieks un Sidnejas (Austrālija) biroja produktu vadītājs Doge tika izveidots, lai ņirgātos par kriptovalūtu radīto uztraukumu. Palmers tika nodēvēts par “skeptiski-analītisku” jauno tehnoloģiju vērotāju, un viņa pirmie tvīti par jauno kriptovalūtas projektu bija izsmiekla pilni. Pēc tam, kad sociālajos plašsaziņas līdzekļos tika saņemti daudzi pozitīvi komentāri par Dogecoin potenciālu, viņš nolēma strādāt pie tā attīstības.

Billijs Markuss, IBM programmatūras inženieris Portlendā, Oregonas štatā, iedvesmojās izstrādāt digitālo valūtu pēc tam, kad mediji pievērsa uzmanību Doge. Lai saņemtu atļauju strādāt pie īstas Doge programmatūras, viņš devās uz Palmeru.

Sākotnēji Dogecoin pamatā bija Luckycoin – Litecoin atvasinājums, kas izmantoja neparedzamas atlīdzības par bloku ieguvi. Tomēr 2014. gada martā nejaušās atlīdzības tika nomainītas uz statiskām. Dogecoin ir darba pierādījuma (Proof-of-Work) kriptovalūta, kas izmanto Litecoin šifrēšanas tehnoloģiju. Tā ir PoW) monēta.

Ko sagaidīt no Kriptovalūta dogecoin?
Kam pieder Dogecoin?

Darba pierādījuma mehānisms ir daudzu kriptovalūtu pamatelements, kas nodrošina drošu un decentralizētu vienprātības panākšanas veidu. 2013. gada 6. decembrī Palmers un Markuss iepazīstināja ar Dogecoin. Dogecoin vērtība divu nedēļu laikā pieauga par 300%, iespējams, Ķīnas aizlieguma tās bankām investēt kriptovalūtās dēļ.

Dogecoin popularitāte ir pieaugusi

Tā sākās kā “jautra” Bitcoin versija, kuras logotips bija shibu-inu (japāņu suns). Dogecoin nesteidzīgais stils atspoguļoja kriptovalūtas kopienas izaugsmi. Tas bija arguments par ātrāku, pielāgojamāku un patērētājiem draudzīgāku Bitcoin versiju tās šifrēšanas tehnoloģijas un neierobežotās piegādes dēļ.

Kā iegūt Dogecoin?
Kas ir Dogecoin ieguve?

Dogecoin ir inflācijas valūta, bet bitcoin ir deflācijas valūta, jo ir noteikts maksimālais monētu skaits, kas tiks ģenerēts. Ik pēc četriem gadiem bitkoinu daudzums, kas tiek izdalīts kā atlīdzība par ieguvi, samazinās uz pusi, tādējādi inflācija ir mazāka. Dogecoin kopiena 2014. gada janvārī ziedoja Dogecoin 30 000 ASV dolāru Dogecoinu vērtībā Jamaikas bobsleja komandas braucienam uz Soču ziemas olimpiskajām spēlēm. 6 2015. gada martā kopiena ziedoja 11 000 dolāru Dogecoiniem, lai finansētu akas iegādi Kenijā, un 55 000 dolāru Dogecoiniem, lai palīdzētu monētas sponsorētajam NASCAR automobilim.

Dogecoin tika izveidots 2014. gada 8. decembrī, un līdz tā pirmajai gadadienai tā tirgus kapitalizācija sasniedza 20 miljonus ASV dolāru un tam bija uzticami sekotāji.

Kāpēc Elons Masks atbalsta Dogecoin?
Kāpēc Tesla vadītājs Elons Masks ir kriptovalūtas Dogecoin fans?

Dogecoin pievieno daudz uztraukums jebkuru strīdu

2016. gada beigās Pinkhemā bāzēta grupa Green Bitcoin Group sāka piedāvāt pasaulē pirmo kriptovalūtu tirdzniecības konkursu privātpersonām, kas iesniedza kriptovalūtu idejas izskatīšanai. Izplatoties ziņām par viņa pastrādātajiem noziegumiem, Kenedijs sāka slēpties, atstājot vairākas sievietes finansiālā grūtībās. Organizācija lūdza sabiedrības ziedojumus, lai finansētu Kenedija meklēšanu.

2017-2019 kripto burbuļa laikā un pēc tā Dogecoin ieguva ievērojamu vērtību.

Dogecoin vērtība pieauga līdz ar pārējo kriptovalūtu sektoru burbuļa laikā, kas savu maksimumu sasniedza 2017. gada beigās, un 2018. gadā kritās līdz ar pārējo kriptovalūtu tirgu.

Kāpēc pieauga DOGE?
Cik daudz ir Dogecoin monētu?

2017./2018. gada kriptovalūtu “bull run” laikā Dogecoin pirmo reizi sasniedza tirgus kapitalizāciju, kas pārsniedza 1 miljardu ASV dolāru.

Dogecoin vērtība pēdējos gados strauji pieauga, galvenokārt pateicoties tā zīmolam. Kriptovalūtas birža Binance to papildināja, izraisot lielu ažiotāžu monētu entuziastu vidū, un daudzi cilvēki domāja, ka Tesla vadītājs Elons Masks ir atbalstījis šo valūtu, kad viņš sniedza mīklainu tvītu.

Līdz 2020. gadu beigām Dogecoin būs daudz vairāk vērts.

Kas izgudroja Dogecoin?
Kas izgudroja Dogecoin?

Dogecoin kopiena nav koncentrējusies uz monētas infrastruktūru, ko veido brīvprātīgie. Viens no iemesliem, kāpēc Dogecoin plaukst un notiek apmaiņa, ir dinamiskais kalnraču tīkls. CryptoIQ pārstāvis Zachary Mashiach saka: “Viens no iemesliem, kāpēc Dogecoin turpina darboties un tirgoties, ir tas, ka ir aktīvs.

PoW Scrypt kalnračiem šodien ir tendence dot priekšroku Dogecoin (DOGE), nevis citām monētām. Precīzāk, Dogecoin ieguves ātrums ir 150 TH/s, kas tikai nedaudz atpaliek no Litecoin 170 TH/s. Iespējams, tas ir tāpēc, ka DOGE monēta ir salīdzinoši jauna.

Dogecoin - populārākā kriptovalūta ASV.
Vai Dogecoin ir shikoon?

Dogecoin (DOGE) popularitāte 2020. gados turpinās pieaugt, jo arvien vairāk cilvēku par to uzzinās un apzināsies tā potenciālu. Dogecoin fonds plāno izmantot (DOGE), lai palīdzētu finansēt labdarības mērķus, un Dogecoin kopiena ir viena no visatbalstošākajām un draudzīgākajām kriptovalūtu pasaulē. (DOGE) ir šeit, lai paliktu, un tā vērtība 2020. gados turpinās pieaugt. Paldies, ka izlasījāt!

2021. gada maijā Elons Masks sociālajā tīklā Twitter pauda savu entuziasmu par Dogecoin, apgalvojot, ka viņš sadarbojas ar monētas izstrādātājiem, lai darījumus padarītu efektīvākus. Šā gada martā Masks sociālajos medijos veica aptauju, kurā jautāja, vai Tesla būtu jāpieņem Dogecoin kā maksāšanas līdzeklis. Līdz gada beigām kinoteātru tīkls AMC Entertainment Holdings Inc. ( AMC) pieņems Dogecoin kā maksājumu par kino biļetēm un koncesijām atsevišķās kinoteātru vietās.

Cik populārs ir Dogecoin?
Vai Dogecoin ir finanšu piramīda?

Dogecoin (DOGE) līdz šim ir piedzīvojis pārsteidzošu gadu, taču tam joprojām ir daudz laba potenciāla nākotnē. DOGE ir pazīstams kā jautra, draudzīga kriptovalūta, par kuru aizraujas daudzi cilvēki. Tāpēc monētas vērtība tuvākajos gados, visticamāk, turpinās pieaugt. Paldies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo rakstu!

2021. gada 8. oktobrī Doge ieņēma 10. vietu pēc tirgus kapitalizācijas ar 31,9 miljardu ASV dolāru vērtību, kas ir pieaugums salīdzinājumā ar 48. vietu un 339 miljonu ASV dolāru tirgus vērtību pirms gada.

Dogecoin vs Bitcoin

Vai Dogecoin radītājs ir bagāts?
Vai Dogecoin var būt kā bitcoin?

Dogecoin būtiski atšķiras no Bitcoin, un tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas to atšķir. Mineriem ir ātrāk un vieglāk veikt aritmētiskos aprēķinus, kas nepieciešami darījumu pabeigšanai un reģistrēšanai, tādējādi Dogecoin ir efektīvāks maksājumu apstrādes ziņā.

“Ja Bitcoin bloka validācijas process aizņem desmit minūtes, tad Dogecoin – vienu minūti,” teica Gary DeVaal, Katten's Finanšu tirgu un regulējuma grupas priekšsēdētājs.

Vēl viens iemesls, kāpēc Dogecoins kļūst arvien populārāki, ir tas, ka tos nevar iznīcināt, kā jau minējām iepriekš. Pastāv ierobežots jebkad eksistējošo bitkoinu skaits, kas stabilizē maksimālo monētu skaitu, ko var ģenerēt. Tas liek kalnračiem strādāt intensīvāk un ilgāk, lai iegūtu jaunus bitkoinus, tādējādi nodrošinot, ka bitkoinu vērtība laika gaitā palielinās.

Kā iegādāties Dogecoins

Kā iegādāties Dogecoin
Tesla pieņems Dogecoin

Dogecoin var iegādāties kriptovalūtu biržā, piemēram, Binance vai Kraken. Biržās ir nepieciešams atvērt kontu, izmantojot reālo valūtu vai kriptovalūtu. Pēc tam jūs varēsiet iegādāties un tirgot kriptovalūtas, tostarp Dogecoin.

Dogecoin var iegādāties arī ar Robinhood un TradeStation – diviem tiešsaistes brokeriem, kas papildus akcijām, kopieguldījumu fondiem un obligācijām ļauj iegādāties arī citas kriptovalūtas. Tajos nav tik daudz kriptovalūtu kā biržās, taču Dogecoin parasti ir pieejams.

Dogecoin ir digitālā valūta, līdzīga Bitcoin. Dogecoin neregulē neviena valdība vai iestāde, un, tāpat kā citu kriptovalūtu gadījumā, pēc iegādes ir ieteicams pārvietot monētas uz kriptonauda maku. Naudu makiem ir dažādi veidi, sākot no tiešsaistes pakalpojumiem, ko nodrošina biržas, piemēram, Coinbase, līdz mobilajām lietotnēm un pat specializētām aparatūras ierīcēm. Dogecoin Core, oficiālais Dogecoin maku, ir labs risinājums tiem, kas meklē datora risinājumu.

Kā iegādāties Dogecoin
Kā iegādāties Dogecoin

Pirms Dogecoin kļuva populārs un tā vērtība strauji pieauga, jūs varējāt nopelnīt bezmaksas monētas par vienkāršu uzdevumu veikšanu tiešsaistē.

“Gadiem ilgi jūs varētu nopelnīt Dogecoin, nevis iegādāties tos Dogecoin “celtņos”,” teica S. Nīls Grejs, Duane Morris LLP finanšu tehnoloģiju prakses partneris. “Darbs ietvēra tādas lietas kā reklāmu skatīšanās vai aptauju aizpildīšana. Pēdējā laikā ir kļuvis grūti atrast šādus amatus.”

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem