Kriptogrāfijas pasūtījumu veidi

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai kriptovalūtas pārdošana ir ierobežota?

Lai apmainītos ar monētām, vispirms tās jāpārdod par konvertējamu valūtu un pēc tam jāpārskaita nauda bankai vai jāiegādājas papildu kriptovalūta. Nav ierobežojumu, cik daudz kriptovalūtu jūs varat pārdot par skaidru naudu.

⚡️ Kas ir stop loss rīkojums?

Stop rīkojumi ir rīkojumi pirkt vai pārdot akciju, kad cena sasniedz noteiktu līmeni, ko sauc par stop cenu. Kad stop cena ir sasniegta, stop rīkojums kļūst par tirgus rīkojumu. Pirkšanas stop rīkojums tiek izvietots ar augstāku stop cenu nekā pašreizējais tirgus kurss. 2017. gada 13. jūlijā nTika ziņots, ka kriptotehnoloģiju tirgus kapitalizācija pirmo reizi ir pārsniegusi 100 miljardus ASV dolāru.

⚡️ Kas ir 1% noteikums tirdzniecībā?

1% noteikums dienas tirdzniecības dalībniekiem ierobežo jebkura darījuma risku līdz ne vairāk kā 1% no visas tirgotāja konta vērtības. Tirgotāji var ieguldīt līdz 1% no saviem aktīviem lielās likmēs ar tuvu stop-loss vai mazās likmēs ar tālu stop-loss.

⚡️ Kāds ir stop limita rīkojuma piemērs?

Stop cena ir augstākā no akciju tirgus cenām vai maksimālā cena, ko tirgotājs ir gatavs maksāt, savukārt limita cena ir augstākā cena, ko viņš būtu gatavs maksāt par akciju. Ja Džons vēlas iegādāties ABC Limited akcijas, kuru vērtība ir 50 ASV dolāri, un paredz, ka šodien to vērtība pieaugs, viņš varētu noteikt stopvērtību 55 ASV dolāri.

Starp kriptogrāfijas biržām valda sīva konkurence par tirgotāju uzmanību. Lai iegūtu tirgus daļu, šīs biržas piedāvā rīkus, kas palīdz lietotājiem pieņemt labākos iespējamos tirdzniecības lēmumus, vienlaikus ierobežojot zaudējumus. Rīkojumi kriptovalūtu tirdzniecībai tiek piedāvāti dažādās formās, lai palīdzētu tirgotājiem iesniegt rīkojumu pirkt vai pārdot preci viņiem piemērotākajā laikā un par labāko cenu, vienlaikus samazinot dārgi izmaksājošas kļūdas.

Parastie privātie tirgotāji kriptovalūtu tirgū tagad var veikt pirkšanas un pārdošanas darbības bez trešo personu iesaistīšanās, izmantojot automatizētas sistēmas. Pateicoties interneta un automatizēto sistēmu ienākšanai, viņi var arī ļoti vienkārši apstrādāt rīkojumus.

Ir pagājuši tie laiki, kad tirdzniecība bija laikietilpīga operāciju un procedūru virkne, kuras izpilde varēja aizņemt vairākas stundas vai pat dienas.

Turpinājumā sīkāk aplūkosim rīkojumu reģistrus, kas nosaka rīkojuma ekspozīciju un tā pozīciju tirgū.

Tirdzniecības stratēģijas: stop loss nozīme
Stop loss

Kas ir biržas rīkojumu grāmata?

Tirdzniecības pāris ir aktīvu vai preču kopums, kas ir saistīti, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Tirdzniecības pāra rīkojumu grāmatu veido divi saraksti: viens pirkšanas rīkojumiem (rīkojumu pirkumi) un otrs pārdošanas rīkojumiem (rīkojumu piedāvājumi). Ikviens var pievienoties tirgum, solot aktīvu vai piedāvājot tā pārdošanas cenu.

Atvērts pasūtījums nav izpildīts un paliek sistēmā, līdz pircējs vai pārdevējs to aizver.

Katram tirdzniecības pārim, piemēram, BTC/USD vai BTC/Ether ( ETH ), būs sava rīkojumu grāmata.

Kādi ir biežākie kriptovalūtas darījumu veidi?

Kriptovalūtu darījumi stop loss
Kurai kriptovalūtai ir visvairāk darījumu?

Tirgotāji var izvietot dažādus rīkojumus, lai pirktu vai pārdotu kriptovalūtu, kas tiem sniedz lielu elastību attiecībā uz konkrētu pārdošanas vai pirkšanas cenu, kā arī darījuma savlaicīgumu.

Rīkojumus var iesniegt tagadnes tirgū, kur kriptovalūtas tiek apmainītas pret tūlītēju izpildi, vai nākotnes līgumu tirgū, kur līgumos var noteikt, kad rīkojums tiks izpildīts.

Tirgotāji var izmantot apturēšanas rīkojumus, lai samazinātu zaudējumus aktīva cenas ievērojama krituma gadījumā. Vairumā gadījumu apturēšanas rīkojumi tiek iestatīti tā, lai līdz minimumam samazinātu zaudējumus.

Tirgus pasūtījuma definīcija

Tirgus rīkojums ir kriptovalūtas tirgotāja piedāvājums pirkt vai pārdot aktīvu par labāko tirgū pieejamo cenu. Tas tiek uzskatīts par visvienkāršāko kriptonaudas rīkojuma veidu.

Kā darbojas tirgus rīkojums?
Kas ir tirgus rīkojums

Priekšrocības

✅Visi pārējie rīkojumi ir atkarīgi no cenas, sasniedzot mērķi, bet tirgus pirkumi kriptovalūtu ir paredzēti tirgotājiem, kuri nevēlas gaidīt vienu. Tirgus pirkumi noteikti tiks izpildīti, atšķirībā no visiem pārējiem rīkojumiem, kas galvenokārt ir atkarīgi no tā, vai cena sasniegs mērķi.

✅Tirgus rīkojums atbilst labākajam pieejamajam rīkojumu portfelī esošajam limitētajam rīkojumam, atņemot no tā likviditāti. Rezultātā tirgus rīkojumus sauc par pieņēmēja rīkojumiem, un biržas maksa par tiem ir lielāka. Tirgus rīkojumus nevar atcelt, jo tie tiek īstenoti nekavējoties, savukārt limita un stops rīkojumus atcelt nevar.

Kā darbojas tirgus rīkojums?
Kas ir Stop Loss Stop limit rīkojums

Trūkumi

❌Tirgus pasūtījumiem ir daudz noviržu. Tā kā lieli tirgus rīkojumi bieži atbilst daudziem rīkojumiem rīkojumu portfelī, tos var ietekmēt būtiskas cenu pārmaiņas. Vienkārši definējot, ja rīkojums tiek izpildīts ar mazāku ātrumu, nekā paredzēts, to sauc par slīdēšanu.

❌Ja tirgotājs vēlas iegādāties aktīvus par 6 miljoniem dolāru par 250 dolāriem par akciju, bet tirgū nav pietiekamas likviditātes, lai atbalstītu šo pieprasījumu, tad rīkojums automātiski tiks izpildīts par nākamo zemāko cenu. Ja rīkojuma vērtība nav liela, cenu starpība var palikt nepamanīta. Paslīdēšana var kļūt par būtisku problēmu, ja tiek veikti lieli rīkojumi.

❌ Dažos gadījumos biržas nodrošinātā likviditāte var būt nepietiekama, lai apmierinātu pieprasījumu pēc kriptovalūtas. Rezultātā daudzi eksperti ir nonākuši pie pārliecības, ka atsevišķi paziņotie apjomi var būt krāpnieciski vai pārspīlēti.

Limita rīkojumi ir laba iespēja tirgotājiem, kuri vēlas vairāk kontrolēt savu tirdzniecības stratēģiju.

Ko rīkojums nozīmē kriptovalūtā?
Tūlītējs pasūtījums

Vienīgā būtiskākā atšķirība starp tūlītējiem rīkojumiem un tirgus rīkojumiem ir tā, ka pirmajos tiek izmantotas tradicionālās, valdības emitētās valūtas, piemēram, ASV dolāri, bet otrajos visas cenas tiek izteiktas kriptovalūtā. Pieņemsim, ka vēlaties iegādāties bitcoin 10 000 dolāru vērtībā. Kad jūs veicat tūlītēju pasūtījumu, birža meklēs pārdevējus, kas var izpildīt jūsu darījumu. Jūsu darījums var nākt no vairākiem pārdevējiem; birža turpinās mēģināt saskaņot jūsu darījumu, līdz tas tiks pilnībā izpildīts. Katra darījuma daļa tiks izpildīta par pašreizējo kriptovalūtas tirgus cenu.

Limita rīkojumi

Tirgus rīkojums ir rīkojums brokerim pirkt vai pārdot vērtspapīru par labāko pieejamo cenu. Ar limita rīkojumu tiek noteikta maksimālā vai minimālā cena, ko esat gatavs maksāt par vērtspapīru, un tiek nodrošināts, ka jūs nepārmaksāsiet vai nepiedāvāsiet pārāk zemu cenu.

Stop limita rīkojumu skaidrojums
Tirdzniecības stratēģijas: Stratēģijas: pāru tirdzniecība.

Kriptovalūtas rīkojumu pirkt vai pārdot par konkrētu cenu sauc par limita rīkojumu. Tas ir ideāli piemērots kādam, kurš var gaidīt, kamēr tiks sasniegta mērķa cena.

Plusi pasūtījuma veidu kriptogrāfijas

✅ Limita rīkojumi kriptovalūtās ir ļoti līdzīgi limita rīkojumiem citos aktīvos. Tie dod lielāku brīvību attiecībā uz cenu un daudzumu un ļauj tirgotājiem noteikt minimālo cenu.

✅ Ieguldītāji var vai nu pieņemt cita tirgotāja atvērto rīkojumu biržā, vai arī ievietot atvērto rīkojumu, ko var izpildīt kāds cits.

✅ Limita rīkojumi nodrošina tirgotājiem lielāku kontroli un riska pārvaldību, ļaujot viņiem pastāvīgi koriģēt savas pozīcijas.

Kas ir pirkšanas Stop Limit rīkojums?
Kriptovalūtu darījumi stop loss

Mīnusi

❌ Rīkojumu var iesniegt tikai tad, ja ir izpildīta norādītā cena, un pat tad izpilde nav garantēta, vai arī tie var tikt izpildīti tikai daļēji. Rīkojumi pirms izvietošanas tiek sarindoti cenas secībā. Rezultātā, kad pirkšanas cena ir sasniegta, rīkojums joprojām var netikt izpildīts, jo ir iesniegti citi rīkojumi par tādu pašu summu.

❌ Ieteicamā stratēģija ir noteikt ierobežojuma cenu nedaudz virs tirgus pārdošanas cenas vai zem psiholoģisko līmeņu tirgus pirkšanas cenas. Šo pieeju var izmantot arī citi tirgotāji, tāpēc ir svarīgi izpētīt rīkojumu grāmatas, lai noteiktu cenas, kas neveido daudz rīkojumu, lai palielinātu savas izpildes izredzes.

Ja jūs pasūtāt preci par noteiktu cenu un daudzumu, to sauc par “limita pasūtījumu”. Šāda veida rīkojums tirgū ienāk nekavējoties un nodrošina lielāku likviditāti.

Limita rīkojums pret stop rīkojumu

Limit un Stop rīkojums: Kāda ir atšķirība?
Kā darbojas stoplimita rīkojums?

Stop rīkojums atšķiras no limita rīkojuma ar to, ka tam ir iepriekš noteikta stop cena, kuru paredzēts sasniegt tikai tad, kad tiek sasniegta noteiktā cena. Turklāt, tā kā limita rīkojumu nevar redzēt, kamēr tas nav izpildīts, tirgus to var redzēt, bet stop rīkojumu var redzēt tikai pēc tā izpildes.

stop-loss rīkojumi

Stop rīkojumi
Kāda ir apturēšanas rīkojuma funkcija?

Stop rīkojums ir paredzēts, lai pirktu vai pārdotu kriptovalūtu par tirgus cenu, tiklīdz tā sasniedz stop cenu. Rīkojums kļūst par tirgus rīkojumu un tiek izpildīts pēc nākamā pieejamā tirgus kursa.

Stop-loss rīkojums ir tirdzniecības veids, kas aizsargā aktīvus un ierobežo zaudējumus. Tomēr tie var netikt izpildīti pat tad, ja tiek sasniegta mērķa cena, līdzīgi kā limita rīkojumi.

Ir divu veidu stop rīkojumi: tirgus un limita rīkojumi. Tirgus apstāšanās rīkojums tiek aktivizēts, kad cena sasniedz noteiktu mērķi (apstāšanās cenu), un tad tas tiek izpildīts nekavējoties.

Kādi ir 3 kriptogrāfisko monētu veidi?
Stoplimita rīkojumi ir sarežģītāki, tāpēc turpmāk tos izskaidrosim sīkāk.

Dažādi zaudējumu apturēšanas rīkojumu veidi

Ir trīs veidu stop-loss rīkojumi, kas jāpatur prātā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas tie ir, kā tie darbojas un kad tos izmantot.

Pilnīga zaudējumu apturēšana

Izmantojot pilnīgas zaudējumu apturēšanas rīkojumu, birža atbrīvosies no visām aktīva vienībām, tiklīdz tās sasniegs noteiktu cenu. Šo stratēģiju parasti izmanto tirgotāji vai ieguldītāji stabilā tirgū ar augstu cenu svārstīgumu, jo paredzamie cenu kritumi ir salīdzinoši nelieli.

Kas ir limitu rīkojumi kriptonauda jomā?
Apstāšanās, pirms sasniedzat savu limitu

Apstāšanās, pirms sasniedzat savu limitu

Daļējs stop-loss rīkojums ir rīkojums pārdot tikai daļu no tirgotāja vai ieguldītāja aktīviem, kad to vērtība sasniedz noteiktu punktu. Šo stratēģiju parasti izmanto augsta riska ieguldījumiem, piemēram, kriptovalūtās, lai pārliecinātos, ka ieguldītājs nezaudēs visu, ja cena samazināsies un pēc tam atkal pieaugs. Tomēr nav garantijas, ka aktīva cena atgriezīsies normālā līmenī vai ka tā vēl vairāk samazināsies.

Kas ir Stop limita rīkojums?
Trailing stop-loss

Tā rezultātā tirgotājs joprojām var ciest zaudējumus. Līdz ar to, ja plānojat izmantot šo stop-loss, ņemiet vērā, ka tas ir saistīts ar augstu risku.

Trailing stop-loss

Pirmajos divos līgumu veidos tirgotāji vienojas par konkrētu brīdi, kurā aktīvs ir jālikvidē. Trailing stop-losses ir dinamiski noteikts likvidācijas cenas punkts, kas nozīmē, ka noteiktā cena palielināsies kopā ar aktīva cenām, bet ne samazināsies. Stop-loss rīkojums seko aiz aktīva cenas, kad tā sāk palielināties. Lai izmantotu šo stratēģiju, vispirms ir jānoskaidro atpalicības attālums jeb starpība starp pašreizējo aktīva cenu un to, par kādu tiek novērtēts jūsu stop-loss rīkojums.

Stop cena, lai iegādātos bitkoinus
Stop-limita rīkojumi

Piemērs:

Sally pērk NEAR Protocol (NEAR) par 30 ASV dolāriem un nosaka sekojošo distanci 0,10 ASV dolāru apmērā. Tādējādi viņas stop-loss rīkojums ir noteikts 29,90 USD. Kad NEAR cena sasniedz 35 ASV dolārus, Sally stop-loss rīkojums automātiski kļūst 34,90 ASV dolāri. Ja NEAR nokritīsies zem 30 ASV dolāru, viņas rīkojums joprojām būs 34,90 ASV dolāru.

Pastāvīgi koriģējot stop-loss rīkojumu, investori var ierobežot savus zaudējumus, vienlaikus gūstot labumu no darījumiem. Šā iemesla dēļ to sauc arī par “aizsargājošu stop”.

Stop-limita rīkojumi.

Stoplimita rīkojums - pārskats, darbības princips
Stoplimita rīkojums – pārskats, darbības princips

Stoplimita rīkojums ir sarežģītāks rīkojums. Tas ir stop un a-limit rīkojums, kas apvienoti, lai samazinātu risku. Stop limita rīkojumus tirgotāji bieži izmanto, lai bloķētu peļņu vai novērstu zaudējumus.

Stoplimita rīkojums netiek izpildīts nekavējoties un ietver divus cenu līmeņus: 

  1. Apstāšanās cena pārvērš rīkojumu par pirkšanas vai pārdošanas rīkojumu;
  2. Limita cena nosaka augstāko cenu, ko tirgotāji ir gatavi maksāt, lai iegādātos kriptovalūtu, vai zemāko cenu, ko viņi ir gatavi maksāt, ja pārdod. 

Stoplimita rīkojumi ir līdzīgi limita rīkojumiem, taču tie sniedz tirgotājam vēl lielāku brīvību.

Stoplimita rīkojums tiek izpildīts, tiklīdz ir sasniegta stop cena, un tirdzniecības darbība turpinās, līdz viss rīkojums tiek izpildīts. Stop cenas noteikšanas priekšrocība ir tā, ka rīkojums netiks izpildīts par zemāku cenu, ļaujot tirgotājiem precīzi kontrolēt, kā notiek to pirkšana vai pārdošana biržā.

Stop-Loss rīkojuma definīcija
Pārskats par pasūtījumu veidiem. Stop loss nozīme

Apstāšanās cena ir cena, pēc kuras tiek aktivizēts rīkojums pirkt bitkoinus. Piemēram, bitkoinu pirkšanas stop cena ir noteikta pie 60 000 ASV dolāru, kad rīkojums stājas spēkā. Ja tirgotājs uzskata, ka aktīva cena pieaugs, viņš var izveidot maksimālo apturēšanas robežu 60 100 ASV dolāru apmērā vai augstāko.

Pieņemsim, ka bitcoin pārdošanas apstāšanās cena ir noteikta 50 000 ASV dolāru. Tā būtu pārdošanas rīkojuma aktivizācijas cena, un, ja tirgotājs uzskata, ka cena var ievērojami kristies, viņš varētu noteikt minimālo apturēšanas cenu 49 500 $, kas būtu zemākā iespējamā pārdošanas cena, lai izvairītos no lieliem zaudējumiem.

Kāda ir atšķirība starp stop-zaudējumu rīkojumu un limita rīkojumu?
Ko rīkojums nozīmē kriptovalūtā?

Plusi

✅ Pārdošanas rīkojums “stop limits” informē tirgotāju par zemāko cenu, kuru viņš ir gatavs pieņemt. Ja viss rīkojums netiek izpildīts, atlikusī summa tiek izvietota kā atvērts rīkojums par 49 500 ASV dolāriem.

✅ Kriptovalūtu tirgos ir noderīgi stoplimita rīkojumi, jo tie palīdz pārvaldīt raksturīgo augsto svārstīgumu, ļaujot tirgotājam samazināt risku.

Mīnusi

❌Stoplimita rīkojumi atšķirībā no limita rīkojumiem netiek nekavējoties ievadīti rīkojumu portfelī. Rīkojums tiks iekļauts rīkojumu reģistrā tikai tad, kad būs sasniegta noteikta cena, kā tas ir ar limita rīkojumiem. Stop-zaudējumi var neizpildīties vai izpildīties daļēji.

Stop-Loss rīkojuma definīcija

Kas ir Stop Loss Stop limit rīkojums
Kāda ir atšķirība starp stop loss un limita rīkojumu?

Stop-loss rīkojums kriptovalūtā ir būtisks riska pārvaldības rīks, jo tas uzreiz izbeidz pozīciju, kad cena sasniedz noteiktu līmeni.

Plusi

✅ Stop-loss rīkojumi ir rīkojuma veids, kurā cena tiek automātiski samazināta, kad tā sasniedz noteiktu līmeni. Stop-loss rīkojumi ir izdevīgi ļoti svārstīgajā kriptovalūtu tirgū, tāpat kā stop-loss rīkojumi.

✅ Viens no veidiem, kā profesionāli tirgotāji izmanto limita rīkojumus, ir stoplimita rīkojumi, kurus var ieprogrammēt tā, lai tie paliktu atvērti noteiktu laiku pēc tam, kad ir konstatētas neparasti lielas cenu svārstības, un pēc tam tiktu automātiski slēgti. Tie var palīdzēt jums pārvaldīt savu kriptovalūtu portfeli, īpaši, ja veicat dienas tirdzniecību. Tā kā tie ļauj tirgotājiem koncentrēties uz kaut ko citu, kamēr prom

Good-Til-Canceled (GTC) rīkojuma stop limita rīkojums
Stop-Loss rīkojuma definīcija

✅ Lai ierobežotu peļņu, var izmantot arī Stop Loss. Piemēram, ja tirgotāji vēlas pārdot kriptovalūtu, kad tendenču scenārijs liecina, ka cena ir ievērojami samazinājusies, kas nozīmē, ka tā strauji grimst, tad, lai samazinātu zaudējumus, stop cenu vajadzētu noteikt 50 000 ASV dolāru līmenī un zaudējumu līmeni – 49 500 ASV dolāru līmenī.

✅ Tirgotāji, kuriem ir liela pieredze, parasti pielāgo savu stop loss augstāk vai zemāk atkarībā no tā, vai tirgus ir tendence uz augšu vai uz leju. Lai ierobežotu zaudējumus, tirgotāji var izmantot adaptīvo tirdzniecības pārvaldības sistēmu.

Mīnusi

❌Stop rīkojumiem ir divi galvenie trūkumi: (1) to atlikums ir noteikts, un tos nevar izmantot nekādām citām darbībām, un (2) tie tiek automātiski atslēgti, kad tirgus sasniedz noteiktu cenu. Piešķirot daļu līdzekļu stop-loss rīkojumam, bet daļu – dažādiem darījumiem, var novērst šo problēmu.

❌ Tāpat kā tirgus rīkojumi, arī Stop-loss rīkojumi ir pakļauti paslīdēšanai.

Kurš ir labākais laiks, lai veiktu pasūtījumus?

Stop-Loss rīkojuma definīcija
Stop-Loss rīkojuma definīcija

Šifrēšanas rīkojuma derīguma laiks norāda, cik ilgi komanda būs aktīva, pirms tā tiks izpildīta vai beigsies tās derīguma termiņš. Rīkojuma iestatīšana, pamatojoties uz konkrētiem laika parametriem, ļauj tirgotājiem sekot līdzi kriptovalūtu tirgus modeļiem un prognozēm, jo īpaši, ja viņi izmanto tādus kritiskos tirdzniecības rādītājus kā slīdošos vidējos, kas ir ļoti jutīgi pret tempu.

Dažādu pasūtījumu derīguma termiņi

Kriptovalūtas tirdzniecības pamati
Vai rīkojumi kriptovalūtu tirgū beidzas?
  • Tas ir tad, kad tirgotājs norāda darījuma beigu datumu. To dēvē arī par “GTC” jeb “Good Til Canceled” rīkojumu. Līdz tam laikam tas tiks reģistrēts rīkojumu reģistrā un paliks aktīvs.
  • Tūlītēja vai atcelt (IOC): kriptovalūtu tirgotāji var veikt šo pirkumu tūlītējai piegādei. Ja tā netiks izpildīta nekavējoties, tā tiks automātiski atcelta un izņemta no rīkojumu grāmatas. Šis rīkojuma veids ļauj tirgotājam izmantot minimālo pieejamās likviditātes apjomu ātrai izpildei, bet atlikušo neizpildīto daļu nekavējoties anulēt.
  • Pasūtījuma atcelšana vai noņemšana (FOC): Iepriekšējais IOC rīkojums nozīmē, ka darījums ar kriptovalūtu tiks pabeigts, ja visu summu varēs samērot; savukārt izpildīt vai atcelt nozīmē, ka pirkums notiks tikai tad, ja tiks izpildīti visi nosacījumi. Ja tas nenotiks, darījums tiks automātiski atcelts.

Šāda veida rīkojums ir paredzēts kriptogrāfijas tirgotājiem, kuri nevēlas riskēt ar daļēju darījumu, ja viņiem beigās ir neliela pozīcija aktīvā. Ja sistēmai neizdosies izpildīt visu rīkojumu uzreiz, tā to pilnībā atcels.

Stop cena, lai iegādātos bitkoinus
Kriptovalūtu darījumi stop loss

Ja vēlaties, varat izveidot savus pasūtījumus

Visbiežāk sastopamie rīkojumu veidi kriptovalūtā ir šādi: limita, tirgus, stoplimita un pārņemšanas peļņas. Ja vēlaties ātri vai ikdienā iesaistīties kriptovalūtas tirdzniecībā, jums ir jāizprot šie pamati, lai jūs varētu maksimāli izmantot jums pieejamās biržas iespējas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem