Labākie reklāmu bloķētāji iPhone un iPad 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai iPhone ir iebūvēts reklāmu bloķētājs?

iPhone ir iebūvēts pamata reklāmas bloķēšanas rīks. Tomēr tas nav tik efektīvs un uzticams kā premium abonēšanas rīks, kas bloķē uznirstošos logus, video reklāmas un citas.

Vai ir droši izmantot reklāmu bloķētājus iPhone?

Jā, iPhone ir pilnīgi droši izmantot uzticamu reklāmu bloķētāju. Mēs iesakām ieguldīt līdzekļus labākajos reklāmu bloķētājos, lai pārliecinātos, ka saņemat vislabāko pieredzi un veiktspējas rezultātus.

Vai Apple atļauj reklāmu bloķētājus?

Jā, Apple ļauj izmantot reklāmu bloķētājus tālruņos iPhone un iPad. Tomēr iesakām izvēlēties uzticamu pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Total Adblock, lai reklāmas tiktu bloķētas efektīvi un jūs nejauši neinficētu ierīci ar bezmaksas ļaunprātīgu programmatūru, izmantojot neuzticamu bezmaksas reklāmu bloķētāju.

Pārlūkojot tiešsaistē, iPhone un iPad var bloķēt ļoti vienkāršas un vienkāršas reklāmas. Tomēr, lai pilnībā aizsargātu ierīci un datus, ar to vienkārši nepietiek. Daudzas no reklāmām, ar kurām sastopamies tīmekļa vietnēs, var būt ļaunprātīgas programmatūras draudi, kurus iebūvētie reklāmu bloķētāji nevar veiksmīgi bloķēt.

Labākie reklāmu bloķētāji Twitch

Labākais līdzeklis cīņai ar šīm ļaunprātīgajām reklāmām ir reklāmu bloķētājs iPhone vai iPad. Uzticams rīks ne tikai bloķēs parastos uznirstošos logus vai apturēs YouTube video reklāmas, bet arī spēs bloķēt attēlu reklāmas, izsekotājus un citas. Turklāt patiesi uzticams reklāmu bloķētājs palīdzēs pasargāt arī no cita veida kiberapdraudējumiem.

Vai Apple ļauj bloķēt reklāmas?

Lai piedāvātu jums tikai labākos reklāmu bloķētājus iPhone vai iPad, mēs pārbaudījām pakalpojumu sniedzēju spējas bloķēt dažāda veida reklāmas, izsekotājus un citus ļaunprātīgus apdraudējumus. Mēs pārbaudām arī pakalpojumu sniedzēju piedāvātās papildu funkcijas, platformas, ar kurām tie ir saderīgi, un cenu.

5 labākie reklāmu bloķētāji iPhone un iPad tālruņiem 2023. gadam

 1. Kopā AdBlock – kopumā labākais reklāmu bloķētājs iPhone tālrunim 2023. gadā
 2. Surfshark CleanWeb – lielisks reklāmu bloķētājs ar visaugstāk novērtēto VPN iPhone ierīcēm
 3. Atlas VPN SafeBrowser – uz mobilajām ierīcēm orientēts reklāmu bloķētājs
 4. Proton VPN NetShield – budžetam draudzīgs reklāmu bloķētājs iOS ierīcēm
 5. Avast Secure Browser – pielāgojams reklāmu bloķētājs iPhone un iPad
Vai Safari operētājsistēmai iOS ir reklāmu bloķēšanas funkcija?

Ko meklēt labākajā reklāmu bloķētājā iPhone un iPad?

Izvēloties labāko reklāmu bloķētāju savam iPhone vai iPad, jums vajadzētu meklēt:

 • Dažādi reklāmu bloķētāji. Neatkarīgi no tā, vai tie ir uznirstošie logi, baneri, viltus tuvplāni vai citas reklāmas, uzticams reklāmu bloķētājs spēs bloķēt visas šīs ļaunprātīgās reklāmas. Turklāt tīmekļa lapas, kurām mēģināt piekļūt, tiks ielādētas daudz ātrāk, ja visas šīs reklāmas būs bloķētas.
 • Izsekošanas bloķētājs. Daži reklāmu bloķētāji automātiski bloķē izsekotājus, bet citi ļauj pielāgot šo izvēli. Tomēr jums vienmēr vajadzētu izvēlēties iespējot šo funkciju un aizsargāt savu pārlūkošanas darbību un padarīt to privātāku. Tā kā izsekotāji seko jūsu kustībām tiešsaistē.
 • Baltā saraksta funkcija. Tā nodrošina iespēju pielāgot, kurās vietnēs redzēsiet reklāmas. Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties atbalstīt savu iecienītāko autoru lapas, lai varētu izslēgt šīs vietnes un tajās joprojām redzēt reklāmas.
5 labākie reklāmu bloķētāji iPhone un iPad
 • Platformas saderība. Vislabāk novērtētie reklāmu bloķētāji darbosies ar dažādām ierīcēm vai pārlūkprogrammām, jo, visticamāk, jums pieder dažādas ierīces, kuras vēlaties aizsargāt no ļaunprātīgām reklāmām. Tāpēc izvēlieties pakalpojumu sniedzējus, kas atbalsta dažādas operētājsistēmas un, ideālā gadījumā, kuriem ir arī pārlūkprogrammu paplašinājumi.

Labākie iPhone reklāmu bloķētāji – mūsu detalizēts saraksts

Labākie reklāmu bloķētāji iPhone un iPad

Atrast uzticamu reklāmu bloķētāju var būt grūti. Nedomājiet, ka reklāmu bloķētāja vienīgais mērķis ir tikai novērst kaitinošās uznirstošās uznirstošās reklāmas, kas parādās, pārlūkojot iPhone vai iPad.

Pārlūkojot tīmeklī, jāuzmanās arī no daudz citām lietām, piemēram, izsekošanas reklāmām, ļaunprātīgām saitēm vai surogātpasta. Tāpēc mēs atlasījām un pārbaudījām dažus no populārākajiem reklāmu bloķētājiem, lai izveidotu Top 5 labāko reklāmu bloķētāju sarakstu iPhone ierīcēm.

Mūsu sarakstā iekļautie reklāmu bloķētāji nodrošina jūsu drošību tiešsaistē, jo tie ne tikai bloķē reklāmas, bet arī aizsargā no ļaunprātīgām saitēm un vietnēm, novērš izsekošanu un citus apdraudējumus, ar kuriem saskaraties pārlūkošanas laikā.

1. Total Adblock – labākais reklāmu bloķētājs iPhone un iPad ierīcēm

Kopējais Adblock - labākais reklāmu bloķētājs iPhone un iPad ierīcēm
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
YouTube reklāmu bloķēšana:
Atbalstītās platformas:Android, iOS, Chrome, Firefox, Safari, Opera un Edge
Pašreizējais darījums:🔥Dabūt 75% OFF Kopā Adblock!🔥

Apmeklēt Kopā AdBlock

Total Adblock ir mūsu vislabāk novērtētais reklāmu bloķētājs, kas ietver plašu filtru klāstu, kuri veiksmīgi bloķē dažādu veidu reklāmas. Turklāt tas ir daļa no TotalAV drošības komplekta, kas ir viens no labākajiem antivīrusu pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Tādējādi jūs iegūsiet vislabāko aizsardzību pret ļaunprātīgām un mērķtiecīgām reklāmām.

Funkcijas: Jūs iegūsiet balto sarakstu funkciju, lai jūs varētu pielāgot, kurās vietnēs vēlaties atļaut reklāmas, jo dažas vietnes bez reklāmām netiks ielādētas. Turklāt Total Adblock ir arī privātuma filtri, kas novērš izsekošanu, sociālos plašsaziņas līdzekļus, drošību, lai pasargātu no ļaunprātīgiem URL un surogātpasta, un citi.

Kopējais Adblock ir mūsu vislabāk novērtētais reklāmu bloķētājs

Testa rezultāti: Mēs esam pārbaudījuši Total AdBlocker ar AdBlock Tester, kur tas tika novērtēts ļoti augstu, vienīgās reklāmas, kas netika apturētas, bija GIF un statiski attēli. Citos testos šim reklāmu bloķētājam izdevās bloķēt pat neredzamus izsekotājus. Visbeidzot, tas veiksmīgi bloķēja YouTube reklāmas lietotnē un Safari pārlūkprogrammā, kas ir iebūvētā iPhone pārlūkprogramma.

Savietojamība: Kopējo AdBlock varat iegūt, lejupielādējot to no App Store. Tam ir Safari paplašinājums, kas ļauj pielāgot pārlūka darbību. Turklāt, lai gan tai nav lietojumprogrammas operētājsistēmai macOS, tai ir pārlūkprogrammas paplašinājumi, kas darbojas ar Safari, Chrome, Edge un citām pārlūkprogrammām.

Kopā Adblock

Cena: AdBlocker premium abonēšanas cena: Kopā AdBlocker premium abonements maksā 2,42 dolāra/mēnesī. Turklāt ir 14 dienu naudas atmaksas garantija un 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Alternatīvi varat iegādāties TotalAV Total Security paketi par 49,00 ASV dolāriem gadā, lai saņemtu reklāmu bloķētāju kopā ar antivīrusu komplektu.

Lai iegūtu vairāk informācijas par pilnu drošības pakotni, skatiet mūsu TotalAV antivīrusa pārskatu.

Plusi

 • Ietver baltā saraksta funkciju
 • Bloķē YouTube reklāmas
 • Saderīgs ar lielāko daļu pārlūkprogrammu
 • Ir reklāmu bloķēšanas filtri
 • Bezmaksas versija

Mīnusi

 • Nebloķē GIF vai statisku attēlu reklāmas.

2. Surfshark CleanWeb – lielisks reklāmu bloķētājs ar visaugstāk novērtēto VPN iPhone ierīcēm

Surfshark CleanWeb - lielisks reklāmu bloķētājs
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
YouTube reklāmu bloķēšana:
Atbalstītās platformas:Chrome, Firefox, Edge, Windows, macOS, Linux, Android, iOS, FireTV, Android TV, Android TV
Pašreizējais darījums:🔥84% OFF Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 mēneši BEZMAKSAS!🔥

Apmeklēt Surfshark Adblock

Surfshark ir lielisks un drošs VPN pakalpojumu sniedzējs, kas ir aprīkots ar reklāmu bloķētāju CleanWeb. Surfshark CleanWeb ne tikai bloķē ļaunprātīgas reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru, bet šis rīks arī uzlabos jūsu pārlūkošanas pieredzi tiešsaistē, padarīs pārlūkošanu ātrāku un aizsargās jūsu konfidenciālo informāciju tiešsaistē.

Funkcijas: Surfshark CleanWeb reklāmu bloķētājs ietaupa jūsu mobilos datus un samazina ielādes laiku, nodrošinot vienmērīgāku pārlūkošanas pieredzi. Turklāt ar reklāmu bloķētāju varat bloķēt reklāmas, uznirstošos logus, banerus, video reklāmas, sīkfailu piekrišanas uznirstošos logus, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru. Turklāt ir pieejams apvedceļošanas saraksts, lai izvēlētos, kurās vietnēs var rādīt reklāmas.

Surfshark CleanWeb - lielisks reklāmu bloķētājs ar visaugstāk novērtēto VPN iPhone ierīcēm

Testa rezultāti: Surfshark CleanWeb ieguva augstu rezultātu AdBlock testerī. Šis pakalpojumu sniedzējs nebloķēja Google Analytics rīkus, GIF failus, statiskus attēlus un neizturēja kļūdu uzraudzības testus. Tomēr tas veiksmīgi aizsargāja no izsekošanas reklāmām, neredzamiem izsekotājiem un bloķēja YouTube reklāmas lietotnē un pārlūkprogrammā.

Savietojamība: Surfshark ir saderīgs ar visām populārākajām OS un FireTV. Pārlūkprogrammas CleanWeb paplašinājums ir pieejams pārlūkprogrammās Chrome, Firefox un Edge.

Surfshark ir lielisks un drošs VPN pakalpojumu sniedzējs ar augstāko reitingu

Cena: Surfshark reklāmu bloķētājs ir daļa no ļoti budžeta ziņā draudzīgas VPN paketes. Viss abonements maksā tikai 2,05 dolārus mēnesī, nodrošina neierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu un bezriska 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Lai uzzinātu vairāk par drošības pakotni, kas ietver reklāmu bloķētāju, skatiet mūsu Surfshark One pārskatu.

Plusi

 • Ietaupa mobilos datus
 • Bloķē YouTube reklāmas lietotnē un pārlūkprogrammā
 • Savietojamība ar dažādām platformām
 • Apvedceļošanas saraksts
 • Palielina interneta savienojuma ātrumu

Mīnusi

 • Darbojas tikai ar VPN savienojumu

3. Atlas VPN SafeBrowser – reklāmu bloķētājs mobilajām ierīcēm

Atlas VPN piedāvā vienu no uzticamākajiem reklāmu bloķētājiem
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
YouTube reklāmu bloķēšana:
Atbalstītās platformas:Android, iOS, macOS un Windows
Pašreizējais darījums:🔥81% OFF Atlas VPN SafeBrowse!🔥

Apmeklējums Atlas VPN

Atlas VPN piedāvā vienu no uzticamākajiem reklāmu bloķētājiem jūsu iPhone vai iPad, izmantojot SafeBrowser funkciju. Šis reklāmu bloķētājs aizsargās jūsu datus tiešsaistē un pasargās jūs no ļaunprātīgām reklāmām, ļaunprogrammatūras, pikšķerēšanas uzbrukumiem un citiem kiberapdraudējumiem.

Funkcijas: Droša pārlūka pakalpojumam ir VPN abonements, un, lai tas darbotos, ir nepieciešams VPN savienojums. Reklāmu bloķētājs pasargās jūs no ļaunprātīgas programmatūras, pikšķerēšanas, kriptogrāfijas un citiem. Tas arī neļaus apmeklētājiem apmeklēt ļaunprātīgas vietnes. Turklāt tā uzskaitīs visus atzīmētos un bloķētos izsekotājus.

Atlas VPN SafeBrowser - mobilo reklāmu bloķētājs

Testa rezultāti: AdBlock testeris atzīmēja Atlas VPN Safe Browser kā uzticamu iespēju. Šis pakalpojumu sniedzējs neizturēja Google Analytics rīku, GIF, flash banneru un kļūdu uzraudzības testus. Tomēr tas piedāvā daļēju izsekošanas reklāmu un neredzamu izsekotāju bloķēšanu un veiksmīgi bloķē YouTube reklāmas lietotnē un Safari pārlūkprogrammā.

Savietojamība: Atlas VPN lietotni var iegādāties iOS, macOS, Android un Windows ierīcēs. Pārlūkprogrammas paplašinājumi nav pieejami.

Cena: Lai iegūtu SafeBrowser funkciju, jums būs jāizvēlas Atlas VPN Premium maksas abonements, kas maksā 2,05 dolārus mēnesī. Ar vienu abonementu jūs varat aptvert neierobežotu ierīču skaitu, kā arī saņemsiet 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Atlas VPN

Lai iegūtu vairāk informācijas par pilnu funkciju paketi, dodieties uz mūsu detalizēto Atlas VPN pārskatu.

Plusi

 • Bloķē YouTube reklāmas
 • Aizsargā pret ļaunprātīgu programmatūru
 • Komplektā ir VPN
 • Atklāto un bloķēto izsekotāju saraksti

Mīnusi

 • Nav baltā saraksta
 • Nav pārlūkprogrammas paplašinājumu

4. Proton VPN NetShield – budžetam draudzīgs reklāmu bloķētājs iOS ierīcēm

Proton VPN NetShield
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
YouTube reklāmu bloķēšana:
Atbalstītās platformas:Android, iOS, Linux, macOS un Windows
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz pat 50% OFF Proton VPN NetShield!🔥

Apmeklēt ProtonVPN

Cits uzticams reklāmu bloķētājs iOS ierīcēm ir pieejams kopā ar Proton VPN abonementu un saucas NetShield. Šī ir lieliska funkcija reklāmu un izsekotāju bloķēšanai, ļaunprātīgas programmatūras draudu novēršanai un YouTube pārlūkošanai bez reklāmām.

Funkcijas: NetShield ir Proton VPN iebūvēta reklāmu bloķēšanas funkcija. Tā bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgas programmatūras draudus, darbojas ar DNS bloķēšanu un palielina pārlūkošanas ātrumu. Nav daudz pielāgojumu, ko varat veikt, lai izlemtu, kurās lapās joprojām var rādīt reklāmas.

Proton VPN NetShield lielisks reklāmas bloķētājs

Testa rezultāti: Mēs pārbaudījām šo rīku ar AdBlock testeri, un rezultāti bija iespaidīgi. Vienīgie problemātiskie punkti bija Google Analytics rīki, GIF un statiski attēli, kā arī kļūdu uzraudzības testi, kurus šis reklāmu bloķētājs neizturēja. Turklāt ar Proton VPN reklāmu bloķētāju jūs varēsiet bloķēt tikai YouTube reklāmas lietotnē.

Savietojamība: Diemžēl nav pieejami pārlūkprogrammas paplašinājumi. Tāpēc šis VPN ir saderīgs tikai ar Windows, macOS, Linux, Android un iOS ierīcēm kā lietojumprogramma.

Cena: Cena: NetShield reklāmu bloķētājs nāk ar Proton VPN abonementu, kas ļauj veikt 10 vienlaicīgus savienojumus tikai par 4,99 dolāriem mēnesī. Turklāt jūs saņemat arī 30 dienu naudas atmaksas garantiju, lai droši izmēģinātu šo produktu.

Lai uzzinātu vairāk par šo VPN pakalpojumu sniedzēju, dodieties uz mūsu Proton VPN pārskatu.

Proton VPN reklāmu bloķētājs

Plusi

 • Darbojas ar DNS bloķēšanu
 • Programmā bloķē YouTube reklāmas
 • Palielina pārlūkošanas ātrumu
 • Bloķē reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru

Mīnusi

 • Nav pārlūkprogrammas paplašinājuma
 • Nav baltā saraksta

5. Avast Secure Browser – pielāgojams un daudzfunkcionāls reklāmu bloķētājs iPhone un iPad.

Avast Secure Browser - pielāgojams un daudzfunkcionāls reklāmu bloķētājs
Bezmaksas versija:
YouTube reklāmu bloķēšana:
Atbalstītās platformas:Android, iOS un Windows
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet Avast AntiTrack, tagad $54,99 gadā!🔥

Apmeklēt Avast Drošs pārlūks

Avast reklāmu bloķētājs ir aprīkots ar Droša pārlūka funkciju. Tas ir pielāgojams reklāmu bloķētājs, kas ne tikai ļauj jums izvēlēties reklāmu bloķēšanas stingrību, bet arī ļauj pielāgot, kurās vietnēs vēlaties redzēt reklāmas.

Funkcijas: Avast Secure Browser darbojas ar skriptu, bloķējot reklāmas. Varat pielāgot bloķēšanas režīmus – pamata, sabalansētu un stingru bloķēšanu. Jūs saņemsiet arī balto sarakstu funkciju, lai izvēlētos, kurās vietnēs var rādīt reklāmas, tīmekļa vairogu, drošu DNS caur TLS un citas funkcijas.

Avast Secure Browser reklāmu bloķētājs iPhone un iPad ierīcēm

Testa rezultāti: AdBlock testēšanas laikā Avast tika novērtēts ļoti augstu gan sabalansētā, gan stingrā režīmā. Tomēr šis reklāmu bloķētājs nespēja bloķēt kļūdu uzraudzību, cīnījās ar uznirstošajām reklāmām un tiešo saiti. Tā arī nespēja bloķēt YouTube reklāmas pārlūkprogrammā.

Savietojamība: Avast Safe Browser ir saderīgs tikai ar dažādām OS versijām, tostarp macOS, iOS, Android un Windows. Nav pieejami pārlūka paplašinājumi, kurus varētu izmantot, jo reklāmu bloķētājs darbojas tikai Avast Safe Browser.

Cena: Jūs varat vai nu saņemt ierobežotu bezmaksas versiju, vai arī ieguldīt, lai iegūtu vairāk funkciju maksas abonementā, kas maksā 4,58 $ gadā. Turklāt jūs saņemsiet bezriska 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Uzziniet vairāk par citām Avast antivīrusa funkcijām mūsu Avast antivīrusa pārskatā.

Avast Drošs pārlūks

Plusi

 • Pielāgojami reklāmu bloķēšanas režīmi
 • Baltā saraksta funkcija
 • Skriptu bloķēšanas reklāmas
 • Antivīrusu programmatūra

Mīnusi

 • Pārlūkprogrammā netiek bloķētas YouTube reklāmas
 • Darbojas tikai ar Avast Secure Browser
 • Nav pārlūkprogrammas paplašinājumu

Kā mēs izvēlējāmies un testējām iPhone reklāmu bloķētājus

Lai izvēlētos tikai labākos reklāmu bloķētājus jūsu iPhone vai iPad, mēs veicām vairākus testus, lai pārliecinātos par šo rīku iespējām. Šeit ir galvenie punkti:

Kā mēs izvēlējāmies un testējām iPhone reklāmu bloķētājus
 • Neatkarīga testēšana. Mēs testējām pakalpojumu sniedzējus, izmantojot AdBlocker Tester (adblocker-tester.com), lai redzētu, cik labi tie bloķē dažādas reklāmas.
 • Testēšana uzņēmumā. Mēs testējām pakalpojumu sniedzējus, ielādējot tīmekļa vietni ar daudz dažādu veidu reklāmām, tostarp uznirstošajiem logiem, push paziņojumiem, video reklāmām un citām.
 • Izsekošanas reklāmu bloķēšana. Ar coveryourtracks.org mēs esam pārbaudījuši 3 galvenos punktus: izsekošanas reklāmu bloķēšanu, neredzamo reklāmu bloķēšanu un aizsardzību pret pārlūkprogrammas pirkstu nospiedumu noņemšanu. Šīs funkcijas ļauj reklāmdevējiem vieglāk jūs identificēt, tāpēc bija svarīgi izvēlēties tikai tos bloķētājus, kas spēj novērst šīs reklāmas.
 • Sociālo mediju reklāmu bloķēšana. Neatkarīgi no tā, vai tas bija YouTube, Facebook vai kāds cits sociālais medijs, mēs izvēlējāmies reklāmas bloķētājus, kas spēja bloķēt video reklāmas, uznirstošos logus un citas.
Kāpēc jums vajadzētu bloķēt reklāmas iPhone?
 • Savietojamība. Uzticams reklāmu bloķētājs darbosies vairāk nekā vienā ierīcē. Tāpēc mēs izvēlējāmies tikai tos reklāmu bloķētājus, kas darbojas ar dažādām operētājsistēmām. Piedāvā arī pārlūkprogrammas paplašinājumus, lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi.
 • Funkcijas. Vislabāk novērtētajiem reklāmu bloķētājiem ir ne tikai jābloķē šie kaitinošie uznirstošie logi, bet arī jāpiedāvā papildu funkcijas. Mēs izvēlējāmies tos, kas nodrošina balto sarakstu, lai pielāgotu, kurās vietnēs joprojām var rādīt reklāmas. Turklāt, vai tie bloķē reklāmas DNS vai skripta līmenī, skripta līmenis ir labāka iespēja, vai arī cik viegli tie ir pielāgojami.

Kāpēc jums nepieciešams bloķēt reklāmas savā iPhone?

Šeit mēs iepazīstināsim jūs ar svarīgākajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu bloķēt reklāmas savā iPhone:

Kā bloķēt YouTube reklāmas iPhone un iPad
 • Paātriniet vietnes ielādes laiku. Reklāmu bloķētāji neļaus jūsu pārlūkprogrammai lejupielādēt kaitīgus, surogātpastu sējumus, reklāmprogrammatūru vai pat ļaunprātīgu programmatūru, kas var kavēt jūsu savienojuma ātrumu.
 • Nodrošiniet savu darbību tiešsaistē. Jūs varat sastapties ar ļaunprātīgām reklāmām, kas var būt vērstas uz sensitīvu informāciju. Izmantojot reklāmu bloķētāju, varat bloķēt šīs reklāmas un tādējādi baudīt drošāku pārlūkošanas pieredzi.
 • Nevēlamo reklāmu novēršana. Reklāmu bloķēšana tiešsaistē var būt pretrunīgi vērtēta, taču jums kā lietotājam ir jābūt kontrolei pār saturu, ar kuru jūs mijiedarbojaties vai kurš jums tiek uzspiests.
 • Taupi iPhone akumulatoru un mobilos datus. Ar reklāmām piepildītas lapas ielādēsies daudz ilgāk, un to darbībai būs nepieciešams vairāk enerģijas no jūsu ierīces. Noņemot reklāmas, lapas ielādēšanai būs nepieciešams mazāk enerģijas un mobilo datu.
Kā ieslēgt reklāmu bloķēšanu iPhone un iPad

Kā bloķēt YouTube reklāmas iPhone un iPad

YouTube reklāmas ir vienas no visbiežāk sastopamajām reklāmām mūsu ikdienas dzīvē. Tā kā YouTube platformu apmeklē tik daudz aktīvu lietotāju, nav nekāds pārsteigums, ka daudzi uzņēmumi cenšas reklamēt sevi šajā platformā un, savukārt, tērē lielus līdzekļus, lai viņu produkti parādītos pirms virālajiem videoklipiem.

Vai iPhone bezmaksas reklāmu bloķētāji ir droši?

Tomēr bēdīgākais ir tas, ka lielākā daļa YouTube videoklipu reklāmu ir bezjēdzīgas, surogātiskas, ļaunprātīgas un kaitinošas lietotājiem. Sliktākais ir tas, ka dažas no šīm reklāmām ir arī neizslēdzamas, tāpēc, ja paveicas, jūs galu galā skatāties bezjēdzīgu 30 sekunžu video.

Tāpēc ir populārs pieprasījums meklēt labāko YouTube reklāmu bloķētāju savam iPhone. Pēc uzticama reklāmu bloķētāja instalēšanas varat baudīt videoklipus bez reklāmām YouTube lietotnē un pārlūkprogrammā.

Bloķēt reklāmas pakalpojumā YouTube nav nemaz tik sarežģīti. Viss, kas jums nepieciešams, ir uzticams reklāmu bloķētājs. Mūsu labākais ieteikums par labāko YouTube reklāmu bloķētāju iPhone tālrunim ir TotalAdblock. Mēs esam pārbaudījuši šo pakalpojumu sniedzēju un varam apliecināt, ka tas darbojas ar lietotnes versiju un Safari pārlūkprogrammu un veiksmīgi bloķē video reklāmas.

Tālāk jums vienkārši jāievēro mūsu norādījumi par to, kā iespējot satura bloķēšanu iOS ierīcēs, un viss – baudāma straumēšana YouTube bez reklāmām!

Kurš ir labākais reklāmu bloķētājs iPhone un iPad?

Kā ieslēgt reklāmu bloķētāju iPhone un iPad ierīcē

Lai bloķētu reklāmas, izmantojot iPhone vai iPad, ir jāveic vēl daži papildu pasākumi, nevis tikai jālejupielādē reklāmu bloķētājs. Lai tas darbotos, jūsu ierīcē ir jāaktivizē satura bloķētāji.

Neuztraucieties, mēs esam sagatavojuši ātru un skaidru ceļvedi par to, kā bloķēt reklāmas savā iOS ierīcē. Viss, kas jums jādara, ir jāseko šiem soļiem:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet reklāmu bloķēšanas programmu no App Store. Mūsu labākais ieteikums ir TotalAdblock.
Vai reklāmu bloķētāji darbojas iPad?
 1. Atveriet iOS iestatījumus.
 2. Atrodiet un noklikšķiniet uz Safari.
 1. Atkarībā no iOS modeļa atveriet sadaļu Paplašinājumi vai Satura bloķētāji.
 1. Ieslēdziet visus satura bloķētājus.
 1. Tagad varat baudīt pārlūkošanu bez reklāmām savā iPhone!

Vai iPhone tālruņiem paredzētie bezmaksas reklāmu bloķētāji ir droši?

Mēs neiesakām izvēlēties bezmaksas reklāmu bloķētājus savam iPhone. Daudzi bezmaksas reklāmu bloķētāji var būt ļaunprātīga programmatūra. Turklāt vairums no tiem var nespēt bloķēt uznirstošos logus, banerus un YouTube video reklāmas, kas var izšķiest jūsu dārgo joslas platumu un akumulatora enerģiju.

Tāpēc jums vajadzētu ieguldīt līdzekļus apmaksātā reklāmu bloķētājā. Izvēloties uzticamu pakalpojumu sniedzēju, varat būt droši, ka tas nevāks jūsu datus ar nolūku tos pārdot trešām personām.

Vai darbojas kāds no iPhone reklāmu bloķētājiem?

Turklāt maksas abonementos uzticamāk bloķētas reklāmas, tostarp, piemēram, uznirstošie logi vai YouTube videoklipu reklāmas. Turklāt ir ļoti maz ticams, ka tie inficēs jūsu ierīci ar ļaunprātīgu programmatūru.

Turklāt jums ir daudz pielāgošanas iespēju un piekļuve klientu atbalsta komandai, ja rodas kādas problēmas. Tāpēc labāk ir ieguldīt līdzekļus maksas reklāmu bloķētājā, lai kopumā gūtu drošāku un labāku pieredzi tiešsaistē.

Tā vietā, lai izmantotu bezmaksas reklāmu bloķētāju, iesakām izvēlēties Total Adblock – mūsu visaugstāk novērtēto programmu. Tas ir drošākais un uzticamākais reklāmu bloķētājs. Tā ne tikai bloķē dažādas reklāmas, bet arī noņem izsekotājus, lai aizsargātu jūsu informāciju tiešsaistē, uzlabo lapas ielādes laiku un ietaupa jūsu mobilo datu un iPhone akumulatora darbības laiku.

Kādu reklāmu bloķētāju Apple iesaka iPhone?

Secinājums

Reklāmu bloķētāji ir noderīgi ne tikai kaitinošu uznirstošo uznirstošo logu vai kaitinošu video reklāmu apkarošanai pakalpojumā YouTube. Tie ir arī lielisks rīks, lai pasargātu sevi no ļaunprātīgiem tiešsaistes apdraudējumiem, kas vērsti pret jūsu iOS ierīci un jūsu personīgajiem datiem.

Total Adblock ir mūsu šobrīd vislabāk novērtētais reklāmu bloķētājs iPhone un iPad. Tas atbalsta dažādas operētājsistēmas un pārlūkprogrammu paplašinājumus, veiksmīgi bloķē dažādu veidu reklāmas, tostarp sociālo mediju reklāmas un YouTube video reklāmas. Kopumā šis ir viens no drošākajiem un efektīvākajiem reklāmu bloķētājiem iPhone ierīcēm, kas šobrīd ir pieejami tirgū.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem