Labākā bezmaksas antivīrusu programmatūra 2023

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai ir droši izmantot bezmaksas antivīrusu?

Jā, ir droši izmantot bezmaksas antivīrusu, ja izmantojat respektablus antivīrusu paketes pakalpojumu sniedzējus. Parasti tas būs tikai nedaudz ierobežots, salīdzinot ar maksas versiju, bet jūs jutīsieties droši, to lietojot.

Kāds ir labākais bezmaksas antivīruss 2023. gadā?

Šobrīd labākais bezmaksas antivīruss ir TotalAV. Šī programmatūra piedāvā lieliskus ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītājus un dažus svarīgākos elementus.

Vai mans dators kļūs lēns, ja instalēšu antivīrusu?

Nē, dators nekļūs lēns, ja instalēsiet ātru antivīrusu. Mūsdienās datoriem ir daudz vairāk resursu nekā agrāk, tāpēc ietekmei uz veiktspēju vajadzētu būt minimālai. Protams, ja izmantojat vecāku ierīci, tai var būt grūtāk izpildīt dažas antivīrusa prasības.

Vai manam datoram pietiek ar bezmaksas antivīrusu?

Ar bezmaksas pretvīrusu programmatūru var pietikt tikai pamata aizsardzībai. Tas ir tāpēc, ka tajās nav iekļautas daudzas papildu vai uzlabotas drošības funkcijas. Tomēr, ja vēlaties vienkārši noņemt ļaunprātīgu programmatūru, bezmaksas antivīrusu programmatūras parasti nodrošina tādus pašus ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rezultātus kā maksas programmas.

Vai ir 100% bezmaksas antivīruss?

Jā, TotalAV ir 100% bezmaksas antivīrusu programma, kas nodrošina pamata aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Tā piedāvā lieliskus ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītājus, kā arī drošas vietnes paplašinājumu, kas bloķē kaitīgus URL.

Augstas kvalitātes antivīrusa iegāde nav pa kabatai visiem, tāpēc daži uzņēmumi piedāvā savu augstākās kvalitātes produktu samazinātas versijas. Bezmaksas antivīrusu programmatūra ir labāka nekā nekāda aizsardzība, un tā joprojām nodrošina visaugstākā līmeņa drošību, ko apstiprinājušas neatkarīgas laboratorijas.

Vai ir 100% bezmaksas antivīruss?

Labākais pilnīgi bezmaksas antivīruss

TotalAV ir labākais bezmaksas antivīruss tirgū, jo tam ir neierobežots bezmaksas plāns, lieliski ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības rādītāji un reāllaika aizsardzība pret apdraudējumiem pārlūkošanas laikā.

Atšķirībā no iebūvētajiem aizsardzības rīkiem, piemēram, Windows Defender, pareizs bezmaksas antivīruss var pasargāt jūs no visu veidu ļaunprātīgām programmatūrām. Tas var arī pasargāt jūs no apdraudējumiem, pārlūkojot kibertelpu. Tomēr, ja vēlaties saņemt vairāk nekā tikai pamatpakalpojumus, jums tā vietā būs jāpaaugstina pakalpojuma cena.

Tā kā daudzi bezmaksas pretvīrusu rīki ir neuzticami un var pat pārdot jūsu datus, mēs izpētījām un pārbaudījām daudzus no tiem, lai noskaidrotu, kuriem ir vērts veltīt savu laiku. Mēs izveidojām labāko bezmaksas antivīrusu komplektu sarakstu, pamatojoties uz to piedāvātajām funkcijām un aizsardzības līmeņiem.

Kura ir visefektīvākā bezmaksas pretvīrusu programmatūra?

Top 5 bezmaksas antivīrusu aizsardzība 2023. gadā

 1. TotalAV – labākais bezmaksas antivīruss 2023. gadā
 2. Norton Antivirus – lielisks, daudzfunkcionāls un bezmaksas antivīruss
 3. Bitdefender – bezmaksas antivīruss datoram ar lielisku aizsardzības līmeni
 4. Surfshark Antivirus – bezmaksas aizsardzība pret vīrusiem un datu šifrēšana
 5. NordVPN TP – bezmaksas VPN ar kiberapdraudējumu aizsardzības funkcijām

Labākais bezmaksas antivīruss 2023 – mūsu detalizēts saraksts

Atrast kvalitatīvu antivīrusu ar lielisku ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītāju, nemaksājot ne santīmu, ir diezgan grūti. Tomēr mēs izpētījām un pārbaudījām dažādus atrastos bezmaksas pakalpojumus. Šeit ir daži no labākajiem tirgū pieejamajiem bezmaksas pretvīrusu aizsardzības pakalpojumiem:

1. TotalAV – visplašākais bezmaksas antivīrusu skeneris

TotalAV - visaptverošākais bezmaksas antivīrusu skeneris
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Apmaksāts
Platformas:Windows, Mac, iOS, Android
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt TotalAV, tagad 84% OFF!🔥

TotalAV ir labākā bezmaksas antivīrusu programma, jo tā piedāvā visu nepieciešamo vienā paketē. Turklāt jūs saņemat augstākās klases aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, un lietotne ir ļoti vienkārši lietojama.

Skenēšana: lai gan reāllaika aizsardzība ir pieejama tikai ar Premium versiju, bezmaksas versija nodrošina visaptverošu Smart Scan. Tā ne tikai pārbauda dažādus ļaunprātīgas programmatūras veidus. Tā pārbauda arī starta programmas, atrod sistēmas aizsērējumus un dublētus failus un pat novērtē pārlūkprogrammas drošību.

Top 5 bezmaksas antivīrusu aizsardzība 2023. gadā.

Funkcijas: Lai kompensētu reāllaika aizsardzības trūkumu, TotalAV piedāvā Drošas vietnes paplašinājumu pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Edge. Tas bloķē zināmos kaitīgos URL, tādējādi novēršot ļaunprātīgu programmatūru parādīšanos jūsu ierīcē, tādējādi pilnībā ierobežojot reāllaika aizsardzības nepieciešamību!

Neatkarīgi laboratorijas testi: Neatkarīgās ļaunprātīgas programmatūras laboratorijas plaši slavē šo pakalpojumu. 2022. gada novembra-decembra testos TotalAV bloķēja 100 % plaši izplatītas ļaunprātīgas programmatūras un 97 % nulles dienas draudu AV-TEST testā.

Pēc bezmaksas versijas lejupielādes varat izmēģināt arī Pro versiju bez maksas. Tā nodrošina visas nepieciešamās antivīrusa funkcijas, tostarp aizsardzību reālā laikā, aizsardzību pret izpirkuma maku un daudzus citus papildinājumus. Un, ja nolemjat to izmantot, cenas sākas no 19,00 ASV dolāriem mēnesī.

TotalAV

Uzziniet vairāk par TotalAV piedāvājumu mūsu TotalAV pārskatā.

Plusi

 • Smart Scan
 • Drošas vietnes paplašināšana
 • Pro versijas bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Lieliski laboratorijas testu rezultāti

Mīnusi

 • Reāllaika aizsardzība ir pieejama ar maksas plānu

2. Norton Antivirus – mūsdienīgs bezmaksas antivīruss

Vai Norton antivīrusu programmatūra patiešām ir laba?
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Apmaksāts
Platformas:Windows, macOS, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Gūt līdz 66% OFF Norton Antivirus🔥

Norton 360 antivīruss ir vēl viens lielisks bezmaksas vīrusu aizsardzības rīks, kas nodrošina uzlabotu drošību. Lai gan tam nav neierobežotas bezmaksas versijas, ir pieejams bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma periods, ko varat izmantot.

Skenēšana: Norton piedāvā mākslīgā intelekta darbinātu aizsardzību reālajā laikā, kas novērš vīrusu, ļaunprātīgu programmatūru, spiegprogrammatūru un izspiedējprogrammatūru kaitējumu jūsu sīkrīkiem. Skenēšanas ziņā jums ir pieejama inteliģenta, ātra, pilnīga un pielāgota skenēšana. Ir pieejama pat Norton Insight funkcija aizdomīgiem failiem.

Kādi ir Norton antivīrusa programmas trūkumi?

Funkcijas: Norton ietver divvirzienu ugunsmūri, kas uzrauga nosūtīto un saņemto tīkla datplūsmu. Ir arī vecāku kontrole, kas ļauj ierobežot bērnu piekļuvi tiešsaistē. Vai arī tumšā tīmekļa monitoru savai drošībai – ar to jūs uzzināsiet, vai tumšajās vietnēs un forumos nav kompromitēti kādi jūsu akreditācijas dati.

Neatkarīgi laboratorijas testi: AT-TEST neatkarīgo testu laikā Norton bloķēja 100 % gan plaši izplatītu, gan nulles dienas ļaunprātīgu programmatūru. Tātad, lai kas arī inficētu jūsu ierīci, Norton bez piepūles par to parūpēsies.

Atšķirībā no Bitdefender bezmaksas versijas, Norton bezmaksas izmēģinājuma versijai ir daudz vairāk funkciju. Tāpēc, ja jums uz laiku nepieciešama bezmaksas pretvīrusu aizsardzība, Norton ir lielisks risinājums. Ja nepieciešams, vienmēr varat veikt jaunināšanu par 19,99 ASV dolāriem mēnesī.

Kurš ir labāks Norton vai McAfee?

Vairāk par Norton drošību varat uzzināt mūsu Norton Antivirus pārskatā.

Plusi

 • Viens no bagātākajiem funkciju komplektiem
 • Iebūvēts VPN un paroļu pārvaldnieks
 • 100% aizsardzība pret visu veidu ļaunprātīgu programmatūru
 • Lieliski piemērots mobilajām ierīcēm

Mīnusi

 • Nav neierobežota bezmaksas versija
 • Diezgan dārgi

3. Bitdefender – īpaši drošs bezmaksas antivīruss

Vai Bitdefender Antivirus ir laba antivīrusa programma?
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Bezmaksas
Platformas:Windows, macOS, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt Bitdefender līdz pat 62% OFF!🔥

Bitdefender ir viens no labākajiem augstākās klases antivīrusiem, tāpēc nav brīnums, ka tā bezmaksas risinājums ir labs bezmaksas antivīruss pat Reddit lietotājiem.

Skenēšana: Bitdefender piedāvā bezmaksas versiju ar visaptverošām skenēšanas iespējām, tostarp ātru, sistēmas, ievainojamību un pielāgotu skenēšanu. Bitdefender piedāvā reāllaika aizsardzību pilnīgi bez maksas. Tā nodrošina failu un e-pasta aizsardzību reālajā laikā ar minimālu ietekmi uz sistēmas veiktspēju.

Funkcijas: Pakalpojuma uzlabotā draudu aizsardzība izmanto mašīnmācīšanos, lai atklātu uzvedības draudiem līdzīgas pazīmes. Turklāt Bitdefender veic pasākumus pret dažādām pikšķerēšanas vietnēm, nodrošinot, ka jūsu dati nenonāk tumšā tīmekļa tirdzniecības vietās. Viens no trūkumiem ir tas, ka Mac versijai nav bezmaksas opcijas, tāpēc, ja esat Mac lietotājs, labāk izvēlieties TotalAV.

Kas ir labāks par Bitdefender Antivirus?

Neatkarīgi laboratorijas testi: Neatkarīgos laboratorijas testos Bitdefender bloķēja 100 % draudu, neatkarīgi no tā, vai tie bija nulles dienas vai vecākas ļaunprātīgas programmatūras. Šis pakalpojumu sniedzējs ir labi pazīstams ar saviem izcilajiem ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītājiem, tāpēc jūs zināt, ka esat drošās rokās.

Pamata versija ir bez maksas uz visiem laikiem, bet, ja vēlaties izmēģināt premium versiju, varat izmēģināt visas versijas 30 dienas bez kartes informācijas sniegšanas.

Kura ir labākā antivīrusa programma?

Lai uzzinātu vairāk, izlasiet mūsu Bitdefender pārskatu.

Plusi

 • Izcila aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru
 • Bezmaksas plānā ir pieejama reāllaika aizsardzība
 • 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija visām premium versijām
 • Izsmalcināti pikšķerēšanas filtri

Mīnusi

 • MacOS lietotājiem nav bezmaksas plāna
 • Garas sākotnējās skenēšanas

4. Surfshark AV – visaptveroša bezmaksas antivīrusu programmatūra

Vai ar Surfshark pietiek?
Ugunsmūris:
Reāllaika aizsardzība:Bezmaksas
Platformas:Windows, macOS, Android
Pašreizējais darījums:🔥Gūt Surfshark Antivirus – 76% OFF!🔥

Surfshark antivīruss ir bezmaksas interneta drošības risinājums, kas nodrošina jūsu ikdienas drošību tiešsaistē. Lai gan nav neierobežotas bezmaksas versijas, jums ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Skenēšana: Antivīruss ir viegla programmatūra, kas piedāvā pilnīgu vai ātru ierīces skenēšanu un pilnībā funkcionālu aizsardzību pret draudiem reālā laikā, kas spēj atpazīt 70% draudu mazāk nekā 2 minūšu laikā.

Funkcijas: Surfshark piedāvā izcilas papildu funkcijas, lai gan, salīdzinot ar citiem, antivīrusa drošības funkciju komplekts šķiet neliels. Tās ietver nākamās paaudzes VPN pakalpojumu, kas izmanto nepārlaužamu šifrēšanas šifru. Turklāt jūs varat izmantot drošu meklētājprogrammu bez reklāmām, kas nevāc jūsu datus, un datu aizsardzības pārkāpumu uzraudzību.

Vai Surfshark antivīrusa programma ir pietiekama?

Neatkarīgi laboratorijas testi: Surfshark antivīruss ir patiešām nopietni labs, kad runa ir par aizsardzību – Virus Bulletin veica neatkarīgu revīziju un uzrādīja lieliskus rezultātus. Tas bloķēja 100 % visu pārbaudīto draudu.

Kopumā Surfshark antivīrusam varētu izmantot dažas antivīrusam specifiskas funkcijas, tomēr tas joprojām piedāvā labi izstrādātu drošības komplektu. Tātad, ja nolemjat to izmantot, tas maksās no 3,98 USD mēnesī.

Uzziniet vairāk mūsu Surfshark antivīrusa pārskatā.

Vai Surfshark atklāj citas antivīrusu programmas?

Plusi

 • Komplektā ir VPN
 • Reāllaika aizsardzība
 • Privātā meklētājprogramma
 • Pilnīga un ātra ierīces skenēšana

Mīnusi

 • Nav neierobežota bezmaksas versija
 • Slikta antivīrusa funkciju izvēle

5. NordVPN aizsardzība pret apdraudējumiem – izmēģiniet labāko VPN ar antivīrusa funkcijām bez riska

NordVPN aizsardzība pret apdraudējumiem
Ugunsmūris:
Reāllaika aizsardzība:
Platformas:Windows, macOS, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet NordVPN aizsardzību pret draudiem – 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

NordVPN Threat Protection ir bezmaksas ļaunprātīgas programmatūras drošības programmatūra, kas ir iekļauta tirgū vadošajā VPN pakalpojumā. Tā ir pieejama bez maksas katram NordVPN lietotājam un ir izstrādāta, lai pasargātu jūsu ierīces no ļaunprātīgas programmatūras, izsekotājiem un ļaunprātīgām reklāmām. Izmantojot bezmaksas 7 dienu NordVPN Android izmēģinājuma versiju un 30 dienu naudas atmaksas garantiju, varat to izmantot pilnīgi bez maksas.

Skenēšana: NordVPN Threat Protection nav ļaundabīgo programmu skenēšanas kā Bitdefender vai citām tradicionālajām antivīrusu programmām. Tā vietā tā darbojas fonā, līdzīgi kā reāllaika aizsardzība. Tā darbojas arī kā lejupielādes skeneris, kas pārbauda, vai faili, kurus vēlaties instalēt datorā, nav inficēti ar vīrusiem.

NordVPN tīkla pārskats

Funkcijas: Aizsardzība pret apdraudējumiem palīdz lietotājiem izvairīties no bīstamu un ļaunprātīgu tīmekļa vietņu apmeklēšanas, bloķējot piekļuvi tām. Ir arī stabilas funkcijas, kas palīdz tikt galā ar kaitinošām reklāmām un izsekotājiem, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi un pasargātu no iespējamām briesmām, ko var radīt reklāmas.

Neatkarīgi laboratorijas testi: NordVPN nav testējuši neatkarīgie laboratoriji, jo tā nav tradicionāla antivīrusa programma, bet gan ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīks, kas ir iekļauts VPN paketē. Tomēr mūsu iekšējos testos tas bloķēja 8/10 draudu, veicot pamata skenēšanu, un 9/10 draudu, veicot padziļinātu skenēšanu.

Ja nolemjat turpināt izmantot pakalpojumus pēc bezmaksas izmēģinājuma, cenas sākas no 3,29 ASV dolāriem mēnesī.

NordVPN tīkla aizsardzība pret apdraudējumiem līdz 2023. gadam

Vairāk par šo produktu lasiet mūsu NordVPN pārskatā.

Plusi

Mīnusi

 • Nav reāllaika sistēmas skenēšanas
 • Nav uzlabotas skenēšanas opcijas

6. Avira Free Security – labākais antivīruss Apple lietotājiem

Vai mēs varam uzticēties Avira?
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Bezmaksas
Platformas:Windows, macOS, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Dabūt 1 gadu Avira pie 40% OFF!🔥

Avira Free Security ir bezmaksas antivīruss datoriem, Mac, Android un iOS, kam ir daudz funkciju, ko citi piedāvā tikai ar saviem premium plāniem. Tā aptver visas iespējas un nodrošina salīdzināmu veiktspēju visās jomās.

Skenēšana: Avira piedāvā trīs skenēšanas veidus – ātru, pilnīgu un gudru. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešama vienkārša pārbaude vai pilnīga pārbaude, jūs varēsiet to visu izdarīt. Turklāt, lai gan nav tīmekļa vai e-pasta aizsardzības, jums tiek nodrošināta arī reāllaika aizsardzība bez maksas.

Vai mēs varam uzticēties Avira?

Funkcijas: Ar Avira jūs varat sagaidīt, ka bez maksas saņemsiet diezgan daudz noderīgu funkciju. Piemēram, lai gan tikai 500 MB mēnesī, jūs saņemat VPN pakalpojumu. Jūs varat izmantot arī failu smalcinātāju, ierīču optimizācijas failu karantīnu un ierobežotu paroļu pārvaldnieku.

Neatkarīgi laboratorijas testi: Neatkarīgos testos Avira saņem visaugstāko novērtējumu gan Windows, gan macOS aizsardzībai, kas ir ļoti iespaidīgi. Decembra testos macOS operētājsistēmā antivīruss bloķēja 99,3 % draudu, savukārt Windows operētājsistēmā – 100 %.

Tātad, ja jums ir nepieciešams bezmaksas un daudzfunkcionāls antivīruss, Avira ir lieliska izvēle. Ja vēlaties izmantot arī tādas funkcijas kā tīmekļa un e-pasta aizsardzība, kā arī programmatūras un draiveru atjaunināšana, jums būs jāveic uzlabojums. Cenas sākas no 30,99 ASV dolāriem mēnesī.

Kādas ir Avira antivīrusa programmas vājās puses?

Visas šīs programmatūras piedāvātās funkcijas varat atrast mūsu Avira Antivirus pārskatā.

Plusi

 • Ietver paroļu pārvaldnieku
 • Daudzu operētājsistēmu atbalsts
 • Drošs iepirkšanās komplekts
 • Papildina pārlūkprogrammas aizsardzību

Mīnusi

 • Bezmaksas versijā nav tīmekļa aizsardzības
 • Ilgstoša pilnas sistēmas skenēšana

7. ESET NOD32 – daudzplatformu bezmaksas antivīruss

ESET NOD32
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Apmaksāts
Platformas:Windows, Linux, macOS, Android
Pašreizējais darījums:🔥Iegādājiet ESET, ietaupiet līdz pat 33%🔥

ESET antivīruss ir vēl viena lieliska programmatūra, kas ļauj jums aktivizēt visas augstākās klases funkcijas bez maksas, pateicoties 30 dienu izmēģinājuma versijai. Tas noteikti ir viens no vismodernākajiem komplektiem, kas šobrīd pieejami tirgū, pateicoties lieliskiem un visaptverošiem aizsardzības rādītājiem.

Skenēšana: Izmantojot ESET, varat skenēt datoru, izmantojot ātru, pilnu, pielāgotu vai noņemama diska skenēšanu. Jūs pat varat ieplānot skenēšanu uz vēlāku laiku vai automatizēt tās veikšanu, kad pievienojat ierīci, lai jums nebūtu jātraucē antivīrusa traucējumi ikdienas uzdevumu veikšanā. Ir pieejama arī reāllaika aizsardzības funkcija.

Bezmaksas starpplatformu antivīruss

Funkcijas: ESET nodrošina jums pretaizdzīšanas komplektu, kas ļauj pārbaudīt ierīces atrašanās vietu un IP adresi, ja tā tiek nozagta vai pazaudēta. Turklāt ir iespējams aktivizēt tīmekļa filtrus, kas palīdz izvairīties no pikšķerēšanas un ļaunprātīgas programmatūras tīmekļa vietnēm. Ir pat atsevišķa maksājumu aizsardzības funkcija, kas ieslēdzas, kad izmantojat banku lietotnes.

Neatkarīgi laboratorijas testi: Neatkarīgos testos ESET ieguva pārliecinošu 100% rezultātu attiecībā uz ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītājiem. Tas ir lielisks risinājums, ja meklējat antivīrusu, kas varētu atklāt pat jaunākos ļaunprātīgos draudus.

ESET antivīrusa cena sākas no 39,99 ASV dolāriem mēnesī. Par laimi, jūs varat izmēģināt visas premium funkcijas 30 dienas bez maksas.

Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet mūsu detalizēto ESET pārskatu.

ESET piedāvā zādzību novēršanas paketi

Plusi

 • Reāllaika aizsardzība
 • Mākoņtelevīzija
 • Failu šifrēšana pret izspiedējvīrusu
 • Lieliski rezultāti neatkarīgās laboratorijās

Mīnusi

 • Diezgan dārgi premium plāni
 • Trūkst papildu funkciju

Kā mēs izvēlējāmies un pārbaudījām šos bezmaksas antivīrusu pakalpojumus

Kā mēs izvēlējāmies un pārbaudījām šos bezmaksas antivīrusu pakalpojumus

Ne katrs bezmaksas antivīruss ir uzticams – var gadīties, ka saņemat pakalpojumu, kas vāc un pārdod jūsu datus. Tāpēc mēs izpētījām un pārbaudījām desmitiem bezmaksas antivīrusu programmu, lai noskaidrotu, kuras no tām var labi veikt savu darbu. Šeit ir uzskaitīti visi faktori, kurus mēs ņēmām vērā:

 • Neatkarīgi laboratorijas testi. Tā kā bezmaksas antivīrusiem nav daudz ko piedāvāt, izņemot pamataizsardzību, labāk izvēlēties pakalpojumus, kas garantē lielisku ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas līmeni. Tāpēc mēs izpētījām neatkarīgus laboratorijas testus, piemēram, AV-TEST un Virus Bulletin.
 • Funkcijas. Mēs aplūkojām, kādas funkcijas ietver bezmaksas antivīrusi. Lai gan jums nevajadzētu gaidīt lielu funkciju klāstu, jums vajadzētu saņemt vismaz dažas funkcijas. Tas varētu būt pārlūkprogrammas paplašinājums vai aizsardzība pret izspiedējvīrusu.
 • Savietojamība. Mēs pārliecinājāmies, ka sarakstā iekļautie pakalpojumi ir saderīgi ar dažādām operētājsistēmām.
 • Lietderīgums. Mēs iekļāvām tikai tās lietotnes, kuras ir viegli apgūt iesācējiem. Mēs arī pārliecinājāmies, ka jums tiek nodrošināti bezmaksas pakalpojumi, kas neaizsprosto lietotni ar pastāvīgiem uznirstošajiem logiem, aicinot jūs veikt jaunināšanu.
Kā pārbaudīt antivīrusu programmu?

Bezmaksas pretvīrusu programma vs. maksas pretvīrusu programma

Ja runa ir par bezmaksas un maksas pretvīrusu programmām, parasti labāka ir pēdējā minētā iespēja. Piemēram, iegādājoties maksas antivīrusa rīku, varat būt pārliecināts, ka tas aizsargās jūsu datoru no tiešsaistes apdraudējumiem, kamēr jūs pārlūkojat tīmekli. Turklāt maksas programmas vienmēr piedāvās klientu atbalstu, piemēram, tērzēšanu tiešraidē, savukārt to bezmaksas versijas ļaus jums izmantot tikai zināšanu bāzi.

Turklāt maksas antivīrusu rīki (piemēram, tie, kas iekļauti mūsu sarakstā Labākais antivīruss 2023. gadā) piedāvā daudz noderīgu funkciju, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi. Iebūvēti VPN, vecāku režīms un dažādi pārlūkprogrammas paplašinājumi var būt ļoti noderīgi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Piemēram, Norton antivīrusa bezmaksas izmēģinājuma versija ļauj 7 dienas izmantot visas tā augstākās klases funkcijas.

Kā iegūt bezmaksas antivīrusa programmu?

Tomēr, rūpīgi izvēloties, var pietikt pat ar bezmaksas pretvīrusu programmu. Kā piemēru var minēt TotalAV bezmaksas versiju. Tajā tiek izmantotas tādas pašas uzlabotas tehnoloģijas kā maksas versijā, lai aizsargātu jūs no ļaunprātīgām programmatūrām. Vienīgais, kā trūkst bezmaksas variantam, ir dažas papildu funkcijas.

Vēl viena iespēja ir Bitdefender – bezmaksas versija ietver vīrusu skenēšanu, reāllaika aizsardzību, kā arī bloķē pikšķerēšanas un izspiedējvīrusu uzbrukumus. Protams, maksas versija ir ar bagātīgākām funkcijām, kas piedāvā tīkla draudu aizsardzību, lietošanas profilus, VPN, paroļu pārvaldnieku un daudz ko citu.

Tātad, ja jums nepieciešama tikai pamata aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru, ar bezmaksas pretvīrusu programmatūru var pietikt, taču tikai tad, ja tā ir izvēlēta apdomīgi.

Kas testē antivīrusu programmas?

Kā izvēlēties labāko bezmaksas antivīrusu

Izvēloties bezmaksas aizsardzības rīku, nav daudz lietu, kas jāņem vērā, jo parasti tie ir diezgan ierobežoti. Tomēr šeit ir galvenās lietas, kas jāpatur prātā, meklējot labāko pieejamo bezmaksas antivīrusu:

 • Ļaunprātīgās programmatūras aizsardzības rādītāji. Pārliecinieties, cik labi antivīrusu programmatūra darbojas neatkarīgos laboratorijas testos, piemēram, AV-TEST vai AV-comparatives.
 • Reāllaika aizsardzība. Izmantojot bezmaksas antivīrusus, reāllaika aizsardzība nav pašsaprotama. Tomēr tā ir ļoti noderīga, ņemot vērā, ka tā visu diennakti uzrauga ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc, ja bezmaksas antivīruss piedāvā šo funkciju, uzskatiet to par lielu priekšrocību.
 • Ierīces atbalsts. Pārliecinieties, vai izvēlētais antivīruss atbalsta jūsu ierīci vai operētājsistēmu.
 • Papildu funkcijas. Bezmaksas pretvīrusu programmas nav plašas funkciju ziņā, taču tām vajadzētu piedāvāt vismaz dažas papildu priekšrocības. Neatkarīgi no tā, vai tas ir pārlūkprogrammas paplašinājums vai paroļu pārvaldnieks, iegādājieties pakalpojumu, kas piedāvā to, kas jums nepieciešams.
Bezmaksas pretvīrusu programma vs maksas pretvīrusu programma

Videopārskats: labākais bezmaksas antivīruss 2023. gadā

Vai ir droši izmantot bezmaksas antivīrusu?

Jā, ir droši izmantot bezmaksas antivīrusu, ja to iegādājaties no uzticama pakalpojumu sniedzēja. Tomēr bezmaksas risinājumi var nodrošināt tikai minimumu. Tajā pašā laikā tas ir labāk nekā nekāda aizsardzība. Galu galā bezmaksas antivīrusi, piemēram, TotalAV, var būt pat labāki par iebūvētajām pretvīrusu programmām.

Tomēr jāatceras, ka bezmaksas pretvīrusu rīki bieži vien neietver būtisku funkciju, ko sauc par reāllaika aizsardzību. Tas nozīmē, ka bezmaksas programma novērsīs tikai esošos apdraudējumus – tā neapturēs jaunu ļaunprātīgu programmatūru iekļūšanu jūsu sistēmā.

Kā izvēlēties labāko bezmaksas antivīrusu programmu

Vai ir vērts maksāt par antivīrusu?

Jā, ja vēlaties iegūt vislabāko iespējamo pieredzi, jums patiešām ir jāmaksā par antivīrusu. Tas ir tāpēc, ka atkarībā no izvēlētā pakalpojuma jūs iegūsiet vairāk funkciju un labāku klientu atbalstu.

Runājot par funkcijām, jums būs daudz vairāk iespēju, ja iegādāsieties maksas antivīrusu. Tas ietver bezmaksas papildu drošības iespējas, piemēram, tīmekļa kameras un identitātes zādzības aizsardzību, paroļu pārvaldnieku un VPN. Ja jums ir bērni, maksas antivīrusa opcija var pat pasargāt jūsu bērnus no vecumam neatbilstošām vietnēm. Lai iegūtu visvienkāršāko pieredzi ar visām šīm funkcijām, mēs iesakām izmantot TotalAV.

Vai ir vērts maksāt par antivīrusa programmu?

Labākais pilnīgi bezmaksas antivīruss

TotalAV ir labākais bezmaksas antivīruss tirgū, jo tam ir neierobežots bezmaksas plāns, lieliski ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības rādītāji un reāllaika aizsardzība pret apdraudējumiem pārlūkošanas laikā.

Runājot par klientu atbalstu, vairumā gadījumu jūs noteikti varat saņemt labāku apkalpošanu ar maksas antivīrusu. Redziet, lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju bezmaksas lietotājiem nav iekļautas cilvēku palīdzības iespējas, piemēram, tērzēšana tiešraidē vai e-pasts. Viss, ko jūs varat darīt, ir paļauties uz bieži uzdotajiem jautājumiem un atbildēm to tīmekļa vietnē. Taču, ja nolemjat ieguldīt līdzekļus antivīrusā, atkarībā no tā, kuru no tiem izvēlaties, varat saņemt 24/7 tērzēšanu tiešraidē, e-pastu un atbalstu pa tālruni. Patiesībā tādi pakalpojumi kā Norton un Bitdefender nodrošina visas šīs iespējas.

Ir pieejams 2023. gada labāko bezmaksas antivīrusu programmu saraksts.

Kopumā tas, vai jums vajadzētu iegādāties maksas antivīrusu, ir atkarīgs no tā, kādu drošības un komforta līmeni vēlaties saņemt. Bezmaksas plāns ir lieliski piemērots pamata aizsardzībai. Bet, ja vēlaties nodrošināt augstākās klases drošību, saņemt papildu bezmaksas pakalpojumus un kvalitatīvu klientu atbalstu, tad jums vajadzētu apsvērt iespēju izpētīt mūsu 2023. gada labākos antivīrusa pakalpojumus.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem