Labākie reklāmu bloķētāji Android operētājsistēmai 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kurš reklāmu bloķētājs ir labākais Android operētājsistēmai?

Kopā Adblock ir labākais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android. Tas ir izstrādāts, lai noņemtu uznirstošos logus un izslēgtu visus paziņojumus pārlūkprogrammā un lietotnēs. Šis rīks bloķē arī banerus, video reklāmas un trešo pušu izsekotājus, tādējādi aizsargājot privātos lietotāja datus.

Vai operētājsistēmā Android ir reklāmu bloķētājs?

Jā – Google Chrome, kas ir noklusējuma pārlūks Android operētājsistēmā, ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, lai atspējotu kaitinošas reklāmas. Tomēr Chrome reklāmu bloķēšanas iespējas ir diezgan pieticīgas – tā nebloķēs visas reklāmas vai citas lietojumprogrammās ievietotās reklāmas. Tā vietā mēs iesakām izmantot profesionālus reklāmu bloķētājus, piemēram, Total Adblock.

Kāds ir labākais bezmaksas reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android?

Bezmaksas reklāmu bloķētājiem ir ierobežotas funkcijas, drošība un vispārējais ierīces piedāvājums. Tāpēc mēs iesakām iegādāties bezmaksas iespēju – varat izmantot visas pakalpojumu sniedzēja funkcijas ar naudas atmaksas garantiju vai 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Mēs iesakām izmantot Total Adblock, lai jūsu Android ierīcē nodrošinātu bezreklāmas pieredzi un vispārējo aizsardzību.

Kā aktivizēt reklāmu bloķētāju operētājsistēmā Android?

Lai aktivizētu reklāmu bloķētāju operētājsistēmā Android, ir manuāli jākonfigurē DNS iestatījumi un pārlūkprogrammas Chrome iestatījumi, ierīcē jāinstalē reklāmu bloķētājs vai jāizmanto alternatīva pārlūkprogramma ar iebūvētu reklāmu bloķētāju. Konfigurēšana būs atkarīga no izvēlētās metodes.

Daudzas vietnes un Android lietotnes ir atkarīgas no reklāmām, lai gūtu ieņēmumus un veiktu uzņēmējdarbību. Tomēr dažas reklāmas var būt uzmācīgas vai ļaunprātīgas, kas traucē pārlūkošanu.

Par laimi, ir neskaitāmi daudz noderīgu rīku, kā to novērst – reklāmu bloķētāji (īpaši ar iebūvētu VPN) operētājsistēmai Android ir ideāli piemēroti uzmācīgu vai maldinošu reklāmu un uznirstošo logu atspējošanai, ļaunprātīgu vietņu bloķēšanai un pat tam, lai novērstu trešo pušu iespēju izsekot jūs un apdraudēt jūsu datus.

Kurš ir labākais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android?

Ja vēlaties pasargāt sevi no uzpūstām reklāmām, dažādiem uznirstošajiem logiem, videoklipiem un cita formāta grafikām, kas parādās, pārlūkojot jūsu Android ierīci, ir nepieciešama reklāmu bloķēšanas programma.

Šī iemesla dēļ mēs izpētījām un pārbaudījām dažus no labākajiem reklāmu bloķētājiem operētājsistēmai Android 2023. gadā. Mēs veicām katras reklāmu bloķēšanas programmatūras ekstrēmu testu, lai pārliecinātos, ka tā patiešām darbojas un bloķē bēdīgi slavenākās reklāmas programmas. Turklāt mēs sagatavojām pārskatu par katra rīka funkcionalitāti, funkcijām, privātuma pasākumiem, cenām un daudz ko citu. Turpiniet lasīt, lai atrastu mūsu labāko izvēli.

Top 5 labākie reklāmu bloķētāji Android operētājsistēmai 2023. gadā

 1. Kopējais Adblock – labākais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android kopumā
 2. Surfshark CleanWeb – jaudīgs un pieejams Android reklāmu bloķētājs ar VPN
 3. Atlas VPN SafeBrowse – Android reklāmu bloķētājs ar VPN drošai pārlūkošanai
 4. Proton VPN NetShield – drošs reklāmu bloķētājs Android ar iekļautu VPN
 5. Avast – bezmaksas droša pārlūkprogramma ar iebūvētu reklāmu bloķētāju operētājsistēmai Android
Vai ir pareizais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android?

Ko meklēt labākajā Android reklāmu bloķētājā?

Papildus iespējai bloķēt reklāmas un izsekotājus ir arī papildu elementi, kas var palīdzēt jums izlemt, kurš Android reklāmu bloķētājs ir jums piemērotākais. Zemāk mēs esam uzskaitījuši dažus galvenos kritērijus, uz kuriem mēs pievērsām uzmanību, izvēloties labākos reklāmu bloķētājus:

 • Savietojamība ar Android un pārlūkprogrammām. Pārlūkojiet, vai rīks piedāvā lietotni vai pārlūkprogrammas paplašinājumu Android operētājsistēmai, vai tas ir viegli lietojams un konfigurējams. Daži reklāmu bloķētāji ir saderīgi tikai ar noteiktām operētājsistēmām, ar kurām tie ir saderīgi. Izvēlieties tādu, kas ir pielāgots mobilajām ierīcēm, tostarp Android.
 • Bloķēšanas filtri. Izmantojot šo funkciju, varat izvēlēties, no kurām reklāmām vēlaties izvairīties un kuras saglabāt. Tā sniedz iespēju konfigurēt iestatījumus atbilstoši savām vēlmēm. Parasti filtri tiek piedāvāti kolekcijās, ko sauc par filtru sarakstiem.
Vai AdBlock operētājsistēmai Android ir drošs?
 • Konfidencialitātes pasākumi. Pārliecinieties, vai pakalpojuma sniedzēja privātuma iestatījumos ir vai nav noteikta nepierakstīšanās politika. Ir zināms, ka daudzi bezmaksas reklāmu bloķēšanas pakalpojumu sniedzēji reģistrē lietotāju datus. Ieviešot nepierakstīšanas politiku, tiks nodrošināts, ka neviens no jūsu datiem netiks apdraudēts.
 • Papildu funkcijas. Reklāmu bloķētājs var nodrošināt daudz vairāk nekā tikai reklāmu bloķēšanu. Meklējiet Android reklāmu bloķētājus ar iebūvētu VPN, antivīrusu un ļaunprātīgu programmatūru skeneri. Viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām, taču papildu funkcijas uzlabos jūsu Android ierīces drošību, kā to nevar izdarīt neviens reklāmu bloķētājs pats par sevi.
 • Cenu noteikšana. Uzticamam un kvalitatīvam Android reklāmu bloķētājam nav nepieciešams izpārdot banku. Ir daudz pakalpojumu sniedzēju ar labu cenas un kvalitātes attiecību, kas piedāvā elastīgu cenu noteikšanu, bezmaksas izmēģinājumus vai naudas atmaksas garantijas, ja neesat pilnībā apmierināts ar pakalpojumu.
Kāds ir labs reklāmu bloķētājs Android operētājsistēmā Chrome?

Labākie Android reklāmu bloķētāji – mūsu detalizēts saraksts:

Ir pieejami ļoti daudzi dažādi reklāmu bloķēšanas rīki. Tomēr var būt sarežģīti izvēlēties labāko rīku lietošanai. Lai to atvieglotu, esam izveidojuši sarakstu ar labākajiem Android reklāmu bloķēšanas pakalpojumu sniedzējiem. Apskatīsim.

1. Total Adblock – labākais reklāmu bloķētājs Android ierīcēm

Labākie reklāmu bloķētāji operētājsistēmai Android
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
Atbalstītās platformas:Android, iOS, Chrome, Edge, Safari, Opera, Firefox, Brave
Klientu atbalsts:Zināšanu bāze, video pamācības, emuārs, e-pasts, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet 75% OFF Kopā Adblock! 🔥

Mūsu labākais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android ir Total Adblock. Tas ir izstrādāts, lai noņemtu uznirstošos logus un izslēgtu visus paziņojumus pārlūkprogrammā un lietotnēs. Šis rīks bloķē arī banerus, video reklāmas un trešo pušu izsekotājus, tādējādi aizsargājot lietotāja privātos datus.

Lai gan Total Adblock nevarat lejupielādēt no Google Play veikala (jo tas neļauj izmantot sistēmas mēroga reklāmu bloķētājus), varat iegūt programmas failu no Total Adblock vietnes un instalēt to savā Android ierīcē manuāli.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu aizsardzību, varat iegādāties visu Total Security komplektu – saņemsiet reālā laika antivīrusu, drošu pārlūkošanu (VPN) un reklāmu bloķētāju.

Dažas no galvenajām reklāmu bloķētāja priekšrocībām, ko iegūsiet, ietver reklāmu un izsekotāju bloķēšanu, atspējošanas paziņojumu atspējošanu, video reklāmu atspējošanu pakalpojumā YouTube un citas.

Vai kopējais Adblock ir patiešām bezmaksas?

Arī Total Adblock piedāvā bloķēšanas filtrus:

 • Bāzes filtrs (nepieciešams kvalitatīvai reklāmu bloķēšanai)
 • Izsekošanas aizsardzības filtrs (izsekotājiem)
 • Sociālo mediju filtrs (widgetiem, piemēram, pogām “kopīgot” un “patīk”).
 • Traucējumu filtrs (bloķē sīkfailu paziņojumus un uznirstošos logus)

Šie noteikumi nosaka, kam jābūt bloķētam un slēptam.

Attiecībā uz konfidencialitāti Total Adblock neuzglabā un nepiereģistrē nekādus jūsu datus un nodrošina augstākās klases konfidencialitātes standartus.

Adblock testerī Total Adblock ieguva ļoti labus rezultātus. Tas bloķēja visas reklāmas, izņemot Google Analytics rīkā, GIF attēlus un kļūdu izsekotājus, bet kopumā uzrādīja labus rezultātus.

Kādi ir kopējā adblock trūkumi?

Cenu ziņā premium plānu cena sākas no 2,42 ASV dolāriem mēnesī. Jūs varat izmēģināt premium pakalpojumu bez maksas, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, un atspējot nevēlamas reklāmas, paziņojumus un uzmācīgus izsekotājus Android ierīcēs.

Plusi

 • Lieliska saderība ar Android
 • Iekļautie bloķēšanas filtri
 • Bloķē video reklāmu
 • Nodrošināts privātums
 • Lieliski reklāmu bloķēšanas testa rezultāti
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Mīnusi

 • Android lietotne nav pieejama pakalpojumā Google Play
 • Nevar bloķēt kļūdu izsekotājus

2. Surfshark CleanWeb – budžetam draudzīgs Android reklāmu bloķētājs ar VPN

Surfshark CleanWeb apskats
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
Atbalstītās platformas:Android, iOS, macOS, Windows, Linux, Fire TV, Chrome, Firefox, Edge
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, ceļveži un raksti, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt 82% OFF Surfshark + 2 mēneši BEZMAKSAS 🔥

Surfshark ir vēl viena mūsu izvēle, kas ietilpst labāko reklāmu bloķētāju sarakstā Android ierīcēm. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā VPN pakalpojumu ar reklāmu bloķēšanas funkciju CleanWeb. Tā ir diezgan jaudīga un spēj bloķēt visu veidu reklāmu programmas, pikšķerēšanas mēģinājumus un daudz ko citu.

Lai Android ierīcēs iespējotu CleanWeb (nesen izdotā CleanWeb 2.0) funkciju, ir jāizmanto VPN. Tas padara situāciju vēl labāku – jums būs pilnīga ierīču aizsardzība, jo jūsu datplūsma tiks šifrēta un jūsu īstā IP adrese tiks slēpta. CleanWeb funkcija automātiski noteiks ļaunprātīgas vietnes un bloķēs tās, tādējādi pasargājot jūs no ļaunprātīgas programmatūras.

Priekšrocību ziņā tas noteikti nav īss. Jūs varēsiet ietaupīt savus mobilos datus, jo uzmācīgās reklāmas, kas aizņem daudz vietas un datu, vairs netiks ielādētas. Turklāt, ja jums patīk straumēt – tā bloķē YouTube reklāmas gan lietotnē, gan pārlūkprogrammā. Un, ja vēlaties atbloķēt noteiktas YouTube (vai citu straumēšanas platformu) bibliotēkas ar ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem, VPN to viegli ļaus izdarīt.

Vai Surfshark programmā ir jāieslēdz CleanWeb?

Kopumā mūsu testu laikā Surfshark CleanWeb ieguva diezgan labus rezultātus. Tā nav izturējusi Google Analytics rīku, GIF attēla, statiskā attēla un kļūdu uzraudzības testus.

Runājot par cenām, Surfshark piedāvā patiešām pieejamus plānus. Tās pakalpojumi sākas tikai no 2,30 dolāriem mēnesī. Ja vēlaties izmēģināt šo pakalpojumu sniedzēju bez maksas, tam ir arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma termiņš vai 30 dienu naudas atmaksas garantija. Ja jau esat reģistrēts Surfshark lietotājs, CleanWeb funkciju varat izmantot bez maksas.

Kā darbojas Surfshark CleanWeb?

Vairāk par šo pakalpojumu varat uzzināt mūsu Surfshark One pārskatā.

Plusi

 • Ietaupa mobilos datus
 • Iekļauts VPN
 • Bloķē YouTube reklāmas
 • Pieejama cena
 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav bloķēšanas filtru
 • Nav izturējis kļūdu uzraudzības testu

3. Atlas VPN SafeBrowse – lietotājam draudzīgs Android reklāmu bloķētājs ar VPN

Atlas VPN pārskats
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
Atbalstītās platformas:Android, iOS, macOS, Windows
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, zināšanu bāze, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt Atlas VPN, tagad 83% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Atlas VPN piedāvā reklāmu bloķēšanas funkcijas, kas piemērotas Android un citām ierīcēm. Tas ir pienācīgs reklāmu bloķētājs, lai pārspētu ļaunprātīgu reklāmu, trešo pušu izsekotāju, video reklāmu un daudz ko citu. Iebūvētā SafeBrowse funkcija ir patiešām viegli lietojama un noteikti ir lieliski piemērota iesācējiem.

Pirmkārt, lai izmantotu SafeBrowse funkciju, ir nepieciešams VPN pakalpojums. Tas ne tikai ļaus jums izmantot visas VPN priekšrocības un aizsargāt drošību un privātumu tiešsaistē, bet arī automātiski bloķēs ļaunprātīgas vietnes un reklāmas Android ierīcēs, neatkarīgi no tā, vai tās ir planšetdatori vai mobilie tālruņi.

Vai Atlas VPN ir uzticams?

Atklātie izsekotāji tiks uzreiz bloķēti, un jūs saņemsiet to sarakstus. Papildu drošībai ir pieejama divu faktoru autentifikācija – katru reizi, kad pieslēdzaties savam Atlas VPN kontam, jums tiks prasīts apstiprināt savu identitāti.

Ja vēlaties straumēt – Atlas VPN un tā funkcija SafeBrowse arī jūs nepievils. VPN pakalpojums atbloķē galvenos straumēšanas pakalpojumus, piemēram, YouTube, un reklāmu bloķētājs izslēdz visas video reklāmas gan lietotnē, gan pārlūkprogrammā.

Izmēģiniet SafeBrowse reklāmu bloķēšanas funkciju ar VPN – izmantojiet 30 dienu naudas atmaksas garantiju vai iegādājieties Premium plānu tikai par 1,82 ASV dolāriem mēnesī.

Kurš ir labāks NordVPN vai Atlas VPN?

Lai uzzinātu vairāk par šī pakalpojumu sniedzēja funkcijām un papildinājumiem, izlasiet mūsu Atlas VPN pārskatu.

Plusi

 • Iekļauts VPN pakalpojums
 • Iekļauts VPN pakalpojums
 • Iesācējiem draudzīgs
 • Ietver tīmekļa filtrus
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav pārlūkprogrammas paplašinājumu
 • SafeBrowse funkcija tikai ar maksas abonementu

4. Proton VPN NetShield – drošs Android reklāmu bloķētājs ar iekļautu VPN

Proton VPN pārskats
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
Atbalstītās platformas:Android, iOS, macOS, Windows
Klientu atbalsts:E-pasts, zināšanu bāze, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz pat 50% OFF Proton VPN! 🔥

Proton VPN ir VPN pakalpojumu sniedzējs ar jaudīgu reklāmu bloķētāju NetShield, kas ir labi piemērots Android ierīcēm. Tāpat kā citi vadošie pakalpojumu sniedzēji, tas ne tikai bloķē reklāmas, bet arī aizsargā jūs no ļaunprātīgām vietnēm, uzmācīgiem izsekotājiem un ļaunprātīgām programmatūrām.

NetShield darbojas ar DNS bloķēšanu un spēj atrast un bloķēt izsekotājus, kurus parasti izmanto uzņēmumi, kas vāc datus tīmeklī. Tādējādi tā vietā, lai izmantotu DNS datubāzi, ko nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) vai meklētājprogramma, jūs izmantojat Proton VPN pārvaldīto DNS resolveri.

Kamēr izmantojat VPN ar iespējotu NetShield funkciju, jūsu datplūsma Android ierīcē ir šifrēta un aizsargāta ar AES-256 šifrēšanu, lai nodrošinātu aizsardzību pret uzlaušanu.

Vai Proton VPN ir uzticams?

Papildus tam Proton VPN ar NetShield atbloķēs ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas platformas, piemēram, YouTube, un NetShield nodrošinās reklāmu bloķēšanu YouTube lietotnē jebkurā Android ierīcē, kuru jūs izmantojat.

Ja esat nobažījies par ātrumu, vienlaikus izmantojot VPN un reklāmu bloķētāju, VPN paātrinātājs var palīdzēt jums saglabāt sākotnējo ātrumu un uzlabot kopējo veiktspēju.

Proton VPN un reklāmu bloķētāja kombinācijas cena sākas no 4,99 ASV dolāriem mēnesī, un jūs varat izmēģināt pilnvērtīgu versiju ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Lai uzzinātu vairāk par pilnu paketi, izlasiet mūsu Proton VPN pārskatu.

Vai Proton VPN ir labāks par NordVPN?

Plusi

 • Bloķē melnajā sarakstā iekļautos domēnus
 • Aizsargā pret pikšķerēšanas uzbrukumiem
 • Bloķē izsekotājus
 • Komplektā ir VPN
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • NetShield funkcija ir iekļauta premium plānā
 • Nav tērzēšanas atbalsta

5. Avast – bezmaksas droša pārlūkprogramma ar iebūvētu reklāmu bloķētāju operētājsistēmai Android

Avast Blocker pārskats
Bezmaksas versija:
Atbalstītās platformas:Android, iOS, macOS, Windows
Klientu atbalsts:Tiešsaistes tērzēšana, tālrunis, e-pasts, zināšanu bāze
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet Avast AntiTrack, tagad $54,99 gadā! 🔥

Avast ir viens no nedaudzajiem drošajiem pakalpojumiem, kas nodrošina bezmaksas pārlūkprogrammu ar iebūvētu reklāmu bloķētāju Android ierīcēm. Tā spēj bloķēt visu veidu reklāmas (reklāmu banerus, video reklāmas), uznirstošos logus, pārlūkprogrammas paziņojumus, pārlūkprogrammas pirkstu nospiedumus un izsekotājus.

Pārlūkprogrammu varat lejupielādēt no Google Play veikala, un to ir ļoti viegli iestatīt un lietot. Aplūkosim tuvāk dažas citas tās funkcijas: pēc noklusējuma bloķēt tiešsaistes reklāmas – tas var ievērojami uzlabot vietņu ielādes laiku. Tāpat tā bloķē tiešsaistes izsekošanu, kas neļauj trešajām pusēm redzēt jūsu darbības tiešsaistē.

Vai kopējais Adblock ir patiešām bezmaksas?

Drošajā pārlūkprogrammā ir regulējami reklāmu bloķēšanas režīmi: Basic (bloķē izsekotājus, uznirstošos logus, reklāmkarognes un video reklāmas), Balanced (papildus bloķē sociālo mediju reklāmas) un Strict Blocking (papildus bloķē pārlūkprogrammas paziņojumus un pirkstu nospiedumu noņemšanu).

Turklāt ir pieejams baltais saraksts – varat pārvaldīt vietnes, kurās esat aktivizējis reklāmu bloķētāju.

Android ierīcēs var izmantot arī šifrēto multivides krātuvi, kurā lejupielādētos failus var saglabāt šifrētus un piekļūt tiem, izmantojot Avast pārlūkprogrammu.

Mūsu testu laikā Avast drošais pārlūks ieguva izcilu rezultātu. Tas nav izturējis tikai Google Analytics rīka testu.

Avast Blocker pārskats

Kopumā, izņemot to, ka Android ierīcēm nav pieejama lietotne, pārlūkprogramma darbojās lieliski. Tātad, ja meklējat reklāmu bloķētāju, kas koncentrējas uz tīru pārlūkošanas pieredzi, Avast būs īstais.

Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu Avast Antivirus pārskatu.

Plusi

 • Regulējami reklāmu bloķēšanas režīmi
 • Lieliska bezmaksas versija
 • Droša mākoņglabāšana

Mīnusi

 • Android ierīcēm nav lietotnes
 • Nedarbojas ar standarta pārlūkprogrammām
 • Maksas piemaksas funkcijas

6. AdLock – drošs Android reklāmu bloķētājs ar vairākām filtrēšanas iespējām

Kādi ir kopējā adblock trūkumi?
Bezmaksas versija:Jā (tikai pārlūkprogrammas paplašinājumi)
Atbalstītās platformas:Android, iOS, Windows, macOS, Chrome, Edge, Safari, Firefox, Brave, Opera
Klientu atbalsts:24/7 e-pasts, emuārs, bieži uzdotie jautājumi, lietotāja rokasgrāmata
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz pat 70% PIE Adlock! 🔥

AdLock ir vēl viens reklāmu bloķētājs Android operētājsistēmai ar spēcīgām reklāmu atklāšanas un bloķēšanas iespējām. Tā var apturēt uznirstošos logus, banerus, automātiski atskaņojamās video reklāmas, izsekotājus un kriptovalūtas ieguves reklāmas.

Tāpat kā visi pakalpojumu sniedzēji, AdLock darbojas, bloķējot DNS – tas izmanto vietējo VPN, lai filtrētu datplūsmu, un bloķē pikšķerēšanas un ļaunprātīgu vietņu pieprasījumus. Tāpēc tas nevar darboties vienlaikus ar citiem VPN.

AdLock ir baltais saraksts un vairākas sistēmas lietojumprogrammu filtrēšanas opcijas: varat pielāgot Android ierīcēs izmantoto lietojumprogrammu uzvedību, atslēdzot filtrēšanu (ļaujot izmantot reklāmas tikai jūsu izvēlētajām lietojumprogrammām), atļaujot vai bloķējot. Konkrēti, Android ierīcēs HTTPS filtrēšana ļauj bloķēt reklāmas tīmekļa vietnēs, kas izmanto šo protokolu.

AdLock pārskats

Vēl viena ļoti noderīga AdLock funkcija, ko ir vērts pieminēt, ir enerģijas pārvaldības funkcija. Bloķējot reklāmas jūsu Android ierīcē, tā samazina fona datu izmantošanu un tādējādi pagarina akumulatora darbības laiku.

Turklāt AdLock bloķē videoreklāmas YouTube lietotnē, izmantojot kopīgošanas pogu un izvēloties AdLock no lietotņu saraksta (tas darbojas kā pielāgots YouTube atskaņotājs). Tā bloķē reklāmas arī pārlūkprogrammā.

Mūsu testos AdLock ieguva ļoti labus rezultātus un neizturēja tikai kļūdu uzraudzības testu, kas ir gandrīz izcils rezultāts.

Cenu ziņā to varat izmantot bez maksas pārlūkprogrammas paplašinājumos Android ierīcēs.

Vai AdLock ir laba lietotne?

Plusi

 • Bloķē visu veidu reklāmas
 • Ir bezmaksas versija
 • Pieejama baltā saraksta opcija
 • Taupa mobilos datus un akumulatora darbības laiku

Mīnusi

 • Nav pieejams pakalpojumā Google Play
 • Android ierīcēm nav lietotnes
 • Nevar darboties vienlaikus ar VPN pakalpojumiem

7. Ghostery – cienījams reklāmu bloķētājs Android ierīcēm, kas koncentrējas uz izsekotāju bloķēšanu.

Ghostery pārskats
Bezmaksas versija:
Atbalstītās platformas:Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge, Brave
Klientu atbalsts:Biežāk uzdotie jautājumi, e-pasts, GitHub repozitorijs, emuārs
Pašreizējais darījums:🔥 Pārbaudiet visus kuponus 🔥

Izmantojot mākslīgā intelekta izsekošanas novēršanas tehnoloģiju, Ghostery ir cienījama reklāmu bloķēšanas iespēja Android. Tas ir pilnīgi bezmaksas pakalpojums, kas pielāgots, lai uzturētu jūsu pārlūkošanu pēc iespējas privātāku un drošāku.

Šis reklāmu bloķētājs darbojas, bloķējot DNS. Ir zināms, ka tas paātrina vietņu darbību, un intuitīvajā paplašinājuma panelī tiek parādīts, cik ilgi tiek ielādēta lapa. Tas ir diezgan izteiksmīgs funkciju kopums bezmaksas pakalpojumam.

Lai gan Ghostery galvenokārt bloķē izsekotājus, tas bloķē arī reklāmas, uznirstošos logus un sīkfailus.

Ghostery ir privāts pārlūks, ko var lejupielādēt Android un citās platformās. Tā nevāc nekādus lietotāja personas datus, tajā ir integrēta privātā meklētājprogramma un tā aizsargā ierīces no izsekotājiem.

Kas ir labāks par Ghostery?

Ja jūs kaitina YouTube reklāmas – lieliska ziņa. Ghostery spēja bloķēt automātiski atskaņojamās YouTube reklāmas, tāpēc tās vairs jūs vairs netraucēs. Arī mūsu testos Ghostery ieguva labus rezultātus (neizdevās tikai kļūdu uzraudzībā) – tas nemaz nav tik slikts rezultāts.

Kā jau minēts, par Ghostery nav jāmaksā ne santīma – pārlūkprogramma Android ierīcēm ir pieejama bez maksas.

Kā darbojas reklāmu bloķētāji operētājsistēmā Android?

Plusi

 • Novērš izsekotāju darbību
 • Privātais pārlūks
 • Bloķē reklāmprogrammatūru
 • Paātrina iekraušanas laiku

Mīnusi

 • Lietotne nav pieejama
 • Nav iespējas piemērot filtrus

Kā mēs izvēlējāmies un pārbaudījām šos Android reklāmu bloķētājus

Kā mēs izvēlējāmies un pārbaudījām šos Android reklāmu bloķētājus

Lai izvēlētos labākos Android reklāmu bloķētājus, esam veikuši rūpīgu izpēti un testēšanu, lai noskaidrotu, cik funkcionāls un uzticams ir attiecīgais rīks. Šeit ir galvenie kritēriji, pēc kuriem mēs vadījāmies:

 • Savietojamība ar Android. Mēs pārliecinājāmies, ka mūsu izvēlētie reklāmu bloķēšanas rīki ir saderīgi ar Android ierīcēm un darbojas lietotnēs un pārlūkprogrammās. Tas ir svarīgs punkts, kas jāņem vērā, jo ne visi reklāmu bloķētāji atbalsta mobilās ierīces.
 • Funkciju komplekts. Mēs izpētījām katru reklāmu bloķētāja funkciju komplektu un pārbaudījām to Android ierīcēs. Labākais reklāmu bloķētājs nodrošinās pilnīgu aizsardzību pret reklāmām, ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanas shēmām un citiem kiberapdraudējumiem. Turklāt daži pakalpojumu sniedzēji piedāvās papildu aizsardzības pasākumus – VPN, antivīrusu, drošu mākoņglabāšanu un citus.
 • Drošība. Izvēloties reklāmu bloķētāju, varat apsvērt arī savu tiešsaistes drošību. Lielākā daļa Android reklāmu bloķēšanas pakalpojumu sniedzēju neaizstāj pretvīrusu programmatūru un pilnībā nepasargās jūs no vīrusiem. Mēs izvēlējāmies pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir papildu drošība, lai nodrošinātu augstākās klases šifrēšanu un satura filtrēšanu.
Kā pārbaudīt reklāmu bloķētāju?
 • Konfidencialitāte. Reklāmdevēji izmanto izsekotājus, lai uzraudzītu jūsu pārlūkošanas paradumus un mērķētu uz jums personalizētas reklāmas. Reklāmu bloķēšana neļauj jums tās redzēt, un mēs izvēlējāmies pakalpojumu sniedzējus, kas var nodrošināt šo un citus privātuma pasākumus.
 • AdBlock testeris. Mēs pārbaudījām katru pakalpojumu sniedzēju ar AdBlock testeri, kas mēra reklāmu bloķētāja stiprumu un sniedz rezultātu par reklāmas bloķēšanas spēju.

Kāpēc Android ierīcē ir nepieciešams reklāmu bloķētājs?

Tas var būt diezgan saprotami, kāpēc jums būtu nepieciešams bloķēt reklāmas savā Android ierīcē. Tas ir ļoti kaitinoši un uzmācīgi, vai ne? Tomēr ir arī citi izmantošanas veidi, ne tikai reklāmu bloķēšana. Zemāk uzskaitīti galvenie iemesli, kāpēc jums ir nepieciešama reklāmu filtrēšana jūsu Android tālrunī vai planšetdatorā.

Kā pārbaudīt, vai tālrunī ir uzstādīts reklāmu bloķētājs?
 • Noņemiet uzmācīgas reklāmas. Lielākā daļa vietņu un lietotņu Android un citās ierīcēs izmanto reklāmas, lai gūtu ienākumus. Nemaz nerunājot par to, ka dažas no tām var būt ļaunprātīgas. Reklāmu bloķētājs ir labākais veids, kā no tām atbrīvoties un uzlabot pārlūkošanas pieredzi.
 • Dzēst sīkfailu paziņojumus. Uzticams reklāmu bloķētājs var paslēpt sīkfailu paziņojumus, neatļaujot vai neatsakot atļauju izmantot sīkfailus. Tas uzlabo sērfošanu un ļauj izvairīties no sīkfailu uznirstošajiem logiem katrā tīmekļa vietnē.
 • Izvairieties no pikšķerēšanas krāpšanas. Nav nekāds jaunums, ka tiešsaistes krāpšanu var ievietot gandrīz jebkur, pat reklāmā. Jaudīgais reklāmu bloķētājs atpazīs, bloķēs un mazinās mērķtiecīgus draudus un izpirkuma maksu programmatūru jūsu Android ierīcē.
 • Nodrošiniet savu Android ierīci. Izmantojot pilnvērtīgu reklāmu bloķētāju komplektu, varat iegūt papildu aizsardzību, piemēram, VPN vai antivīrusu, un tādējādi vēl vairāk nodrošināt savu Android ierīci.
 • Samaziniet datu patēriņu un ietaupiet akumulatora darbības laiku. Reklāmas aizņem zināmu vietu un datus. Tādējādi, izmantojot reklāmu bloķētāju, ne tikai ietaupīsiet mobilos datus un uzlabosiet pārlūkošanas ātrumu, bet arī ietaupīsiet Android akumulatora darbības laiku.
Kur Android operētājsistēmā ir reklāmu bloķētāji?

Labākie Android reklāmu bloķētāji, pamatojoties uz jūsu vajadzībām

Tāpat kā jebkuram citam rīkam, arī dažādiem Android ierīču reklāmu bloķētājiem ir savas stiprās puses un trūkumi. Pirms reklāmu bloķētāja izvēles ir jānosaka, kādas ir jūsu vajadzības un kam to izmantosiet. Padziļināti aplūkosim, kā reklāmu bloķētāji var pielāgoties jūsu vēlmēm:

 • YouTube reklāmu bloķētāji operētājsistēmai Android. Ja nevēlaties, lai YouTube videoklipos netiktu skatītas uzpūstās reklāmas, jums ir nepieciešams vai nu premium abonements, vai arī reklāmu bloķētājs. Izmantojot to, varēsiet noņemt reklāmas no YouTube neatkarīgi no tā, vai straumējat to lietotnē vai pārlūkprogrammā.
 • Reklāmu bloķētāji Android TV. Ja straumējat savus iecienītākos raidījumus Android TV un nevēlaties redzēt reklāmas – vienkārši straumējiet bez reklāmām, izmantojot reklāmu bloķētāju uz lielā ekrāna. Dažādi reklāmu bloķēšanas rīki ir pielāgoti arī mājas ierīcēm. Dažos no tiem ir iebūvēts reklāmu bloķētājs, bet daži ir jāiestata manuāli, izmantojot DNS.
 • Reklāmu bloķētāji Android planšetdatoriem. Līdzīgi kā tālrunī, arī Android planšetdatoros ir nepieciešams reklāmu bloķētājs, lai nodrošinātu netraucētu pārlūkošanu vai straumēšanu. To var izmantot kā lietotni vai pārlūkprogrammas paplašinājumu.
Kurš ir labākais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android?

Vai Android bezmaksas reklāmu bloķētāji ir droši?

Jā un nē. Daži no bezmaksas reklāmu bloķēšanas rīkiem varētu būt droši. Tomēr mēs tos neiesakām. Bezmaksas pakalpojumiem ir ierobežotas atbalstītās platformas, funkcijas, drošība un tas, ko tie piedāvā jūsu ierīcei kopumā.

Android pārlūkprogrammā iebūvētie reklāmu bloķētāji var nebloķēt reklāmas un uznirstošos logus vai arī tie var būt paredzēti tikai noteikta veida reklāmu bloķēšanai. Vienkāršāk sakot, tā iespējas ir ierobežotas un var minimāli atrisināt kaitinošo reklāmu problēmu.

Ja vēlaties drošu pārlūkošanas pieredzi bez reklāmām, ieteicams ieguldīt līdzekļus augstākās klases pakalpojumā. Mēs iesakām iegādāties augstākās klases reklāmu bloķētāju vai izmēģināt to ar bezmaksas izmēģinājuma versiju un naudas atmaksas garantiju:

Vai ir pareizais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai Android?
Programmer developing anti virus program. Banned Internet content. Ad blocking software, removing online advertising, ad filtering tools concept. Pink coral blue vector isolated illustration
 • Kopā AdBlock. Bloķējiet visu veidu reklāmprogrammatūru un novērsiet uznirstošos logus savā Android ierīcē. Izmēģiniet pakalpojumu bez maksas – izmantojiet 30 dienu naudas atmaksas garantiju vai 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.
 • Surfshark CleanWeb. Šis VPN pakalpojumu sniedzējs ar iebūvētu reklāmu bloķētāju bloķē visu veidu reklāmprogrammatūru un pikšķerēšanas mēģinājumus. Jūs varat to izmēģināt bez maksas, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju vai arī 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Kā bloķēt reklāmas operētājsistēmā Android, mainot DNS

Ja vēlaties bloķēt reklāmas savā Android ierīcē, neiegādājoties nekādas programmas, to varat viegli izdarīt, pārejot uz reklāmu bloķēšanas pakalpojuma privāto DNS pakalpojumu sniedzēju. Šai metodei nav nepieciešamas reklāmu bloķēšanas programmas. Tomēr tā darbojas tikai operētājsistēmā Android 9 Pie un jaunākās versijās.

Vai Android reklāmu bloķētāji ir droši?

Šeit ir soli pa solim sniegts ceļvedis, kā mainīt DNS operētājsistēmā Android:

 1. Dodieties uz Iestatījumi > Tīkls un internets > Papildu > Privātais DNS.
 2. Izvēlieties opciju Privātais DNS pakalpojumu sniedzēja hostname.
 3. Ievadiet “dns.adguard.com” un saglabājiet.
 4. Tas ir viss! Pārlūkprogrammās vairs neredzēsiet nekādas lietojumprogrammu reklāmu reklāmas vai uznirstošos logus.

Paturiet prātā, ka dažās Android ierīcēs DNS iestatījumi var atšķirties. Tādā gadījumā meklējiet Privātā DNS iestatījumus un iespēju manuāli ievadīt nepieciešamo informāciju. Izmantojot AdGuard DNS, savā Android ierīcē saņemat reklāmu bloķēšanu bez saknes, taču pastāv iespēja, ka tā nebloķēs visas reklāmas.

Pārlūkprogrammas ar iebūvētiem reklāmu bloķētājiem Android ierīcēm

Ja vēlaties izmantot pārlūkprogrammu ar jau iebūvētu reklāmu bloķētāju, nevis iegādāties atsevišķu reklāmu bloķēšanas programmu savai Android ierīcei vai manuāli konfigurēt to, izmantojot DNS, varat izvēlēties vairākas jaudīgas iespējas.

Kāds ir labs reklāmu bloķētājs Android operētājsistēmā Chrome?

Lielākajai daļai Android ierīču ir iebūvēts Google Chrome pārlūks. Tā ir atjaunināta, lai pēc noklusējuma bloķētu reklāmas. Tomēr tā joprojām daudzas no tām izlaiž kopā ar citām uzmācīgām un potenciāli spītīgām ļaunprātīgām reklāmām.

Šeit ir dažas citas augstas kvalitātes pārlūkprogrammas ar iebūvētiem bloķētājiem:

 • Opera pārlūkprogramma – var darboties ar citu reklāmu bloķēšanas papildinājumu vai lietotni.
 • Pure Browser – viegli lietojams un konfigurējams, vienmērīga pārlūkošana bez reklāmām, uzlabota veiktspēja un ātrums.
 • Dolphin pārlūks – ātra ielāde un jaudīgs reklāmu bloķēšanas dzinējs.
 • Vivaldi – integrētais reklāmu bloķētājs ne tikai bloķēs uzmācīgas reklāmas, bet arī aizsargās jūsu Android ierīces no izsekotājiem.

Secinājums

Kā pilnībā bloķēt reklāmas operētājsistēmā Android?

Ir daudz iespēju izvēlēties, kā iegādāties reklāmu bloķētāju savai Android ierīcei. Izvēle sākas no bezmaksas reklāmu bloķēšanas lietotnēm līdz iebūvētām reklāmu bloķēšanas pārlūkprogrammām un pilnvērtīgiem pret reklāmām aizsargātiem tiešsaistes aizsardzības komplektiem.

Jūs varat noteikt savu izvēli, izlemjot, kādas ir jūsu vajadzības un cik apņēmīgi jūs gatavojaties novērst bēdīgi slaveno reklāmprogrammatūru, izspiedējvīrusu un ļaunprātīgu reklāmu savā Android ierīcē.

Mēs vienmēr iesakām izmantot pilnu pakalpojumu klāstu, tostarp konfidencialitātes un drošības funkcijas, kas nodrošina, ka nekādas reklāmas nenokļūs un jūsu tiešsaistes pārlūkošana būs šifrēta un droša. Tādi komplekti kā Total Adblock palīdzēs jums to panākt un aizsargāt jūsu Android ierīci.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem