Labākie reklāmu bloķētāji Twitch 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kā apturēt reklāmas Twitch?

Lai pārtrauktu reklāmām traucēt jūsu Twitch straumēšanas pieredzi, varat iegādāties uzticamu reklāmu bloķētāju. Mūsu labākais ieteikums ir NordVPN Threat Protection funkcija. Izmantojot šo reklāmu bloķētāju, jūs varēsiet izvairīties no ļaunprātīgiem uznirstošajiem logiem, video reklāmām un daudziem citiem tiešsaistes apdraudējumiem straumēšanas vai pārlūkošanas laikā. Tas padarīs skatīšanās pieredzi daudz patīkamāku un jūsu savienojuma ātrumu ātrāku.

Vai jūs varat atbrīvoties no visām Twitch reklāmām?

Izmantojot visaugstāk novērtētu un uzticamu reklāmu bloķētāju, jums vajadzētu spēt atbrīvoties no vairuma vai pat visām Twitch reklāmām. Tādējādi jūs gūsiet patīkamāku un nevainojamu straumēšanas pieredzi. Mēs iesakām investēt reklāmu bloķētājā, piemēram, NordVPN Threat Protection, tādējādi jūs ne tikai iegūsiet augstāk novērtētu reklāmu bloķētāju, bet arī saņemsiet VPN rīku, kas iekļauts komplektā, lai nodrošinātu daudzveidīgāku satura patēriņu.

Kas ir Twitch violetā ekrāna kļūda un kā to novērst?

Twitch violetā ekrāna kļūda tiek parādīta, skatoties straumju pārraides pārlūkprogrammā, un tas nozīmē, ka jūsu izmantotais reklāmu bloķētājs traucē Twitch skriptu darbībai. Ir vairāki veidi, kā novērst šo problēmu, – varat sākt ar reklāmu bloķētāja atspējošanu, pāreju uz citu reklāmu bloķētāju, piemēram, NordVPN Threat Protection, vai arī izmantot Twitch lietotni, lai samazinātu reklāmu skaitu.

Tā kā Twitch vietnē parādās arvien vairāk reklāmu, nav brīnums, kāpēc radās nepieciešamība pēc uzticama reklāmu bloķētāja. Videoreklāmas sākumā, starpreklāmas vai pat skaļas, lēcienus biedējošas reklāmas traucē skatīšanās pieredzi un var novērst skatītājus no šīs platformas.

Ieguldot līdzekļus uzticamā un drošā Twitch reklāmu bloķētājā, varat izvairīties no visām kaitinošajām reklāmām, kas apgrūtina šo platformu. Turklāt vislabāk novērtēts reklāmu bloķētājs novērsīs arī citus tiešsaistes draudus, kas vērsti pret jūsu datu un ierīces drošību.

Vai ir AdBlock, kas bloķē Twitch?

Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar vislabāk novērtētajiem Twitch reklāmu bloķētājiem un veidiem, kā atbrīvoties no Twitch reklāmām kopumā. Tādējādi jūs varēsiet turpināt baudīt straumēšanas satura stundas bez reklāmām un bez citiem traucējumiem.

Top 5 labākie 2023. gada Twitch reklāmu bloķētāji

 1. NordVPN aizsardzība pret apdraudējumiem – labākais reklāmu bloķētājs Twitch tīklam kopumā
 2. Total Adblock – uzticams reklāmu bloķētājs Twitch straumēm
 3. Surfshark CleanWeb – budžetam draudzīgs Twitch reklāmu bloķētājs
 4. Atlas VPN SafeBrowser – drošs reklāmu bloķētājs ar VPN
 5. Proton VPN NetShield – pielāgojams reklāmu bloķētājs Twitch platformai
Kāds AdBlock darbojas Twitch Firefox?

Ko meklēt labākajā Twitch reklāmu bloķētājā?

Labākā Twitch reklāmu bloķētāja izvēle var būt mulsinoša. Tā kā ir pieejami daudzi pakalpojumu sniedzēji, ir grūti izlemt, kurš no tiem piedāvā visas nepieciešamās funkcijas un aizsardzību. Šeit ir uzskaitīti galvenie kritēriji, kuriem jāpievērš vislielākā uzmanība:

 • Twitch reklāmu bloķēšana. Izvēlieties reklāmu bloķētāju, kas īpaši spēj bloķēt video reklāmas un izsekotājus. Tomēr turklāt vislabāk novērtētie reklāmu bloķētāji darbosies arī ar dažādu ļaunprātīgu reklāmu un citu tiešsaistes draudu bloķēšanu.
 • Lietotnes vai paplašinājumi jūsu ierīcēm. Pirms akli izvēlēties populārāko reklāmu bloķētāju tirgū, pārliecinieties, ka tas darbosies ar jūsu izvēlēto pārlūkprogrammu Twitch straumju skatīšanai un ir saderīgs ar jūsu ierīces operētājsistēmu.
 • Papildu funkcijas. Reklāmu bloķēšana nav vienīgā funkcija, uz kuru vērts pievērst uzmanību, izvēloties reklāmu bloķētāju. Iegādājoties augsti novērtētu un uzticamu reklāmu bloķētāju ar iekļautu VPN rīku vai antivīrusu, tiks nodrošināta papildu aizsardzība jūsu datu un ierīces drošībai.
 • Cena. Izvēlieties reklāmu bloķētāju, pamatojoties uz tā piedāvāto vērtību par samaksāto naudu. Tas, ka viens no tiem ir dārgs, nenozīmē, ka tas atbildīs jūsu vajadzībām vai tam pat būs jums nepieciešamās funkcijas.
Vai varat izslēgt reklāmas Twitch tīklā?

Labākais Twitch reklāmu bloķētājs – mūsu detalizēts saraksts

Mūsu 5 labāko reklāmu bloķētāju sarakstā ir iekļauti tikai izmēģināti un pārbaudīti reklāmu bloķētāji, kas patiešām darbojas, bloķējot Twitch reklāmas. Tāpēc turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par katru pakalpojumu sniedzēju un atrastu to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

1. NordVPN Threat Protection – labākais reklāmu bloķētājs ar VPN Twitch kopumā

Top 5 labākie Twitch reklāmu bloķētāji

NordVPN Threat Protection ir labākais reklāmu bloķētājs, lai novērstu Twitch reklāmas. Neatkarīgi no tā, vai tās ir video reklāmas, izsekotāji vai ļaunprātīga programmatūra, šis reklāmu bloķētājs tās veiksmīgi bloķēs un padarīs jūsu straumēšanas pieredzi ātru un bez kavēšanās.

Twitch reklāmu bloķēšana. NordVPN Threat Protection bloķē reklāmas DNS līmenī. Šis reklāmu bloķētājs viegli bloķē Twitch video reklāmas un izsekotājus. Turklāt varat būt droši, ka tas pasargās jūs arī no uznirstošajiem logiem, ļaunprātīgiem baneriem un ļaunprātīgas programmatūras draudiem.

Funkcijas. Šis reklāmu bloķētājs var noņemt URL saitēm pievienotos izsekošanas parametrus, lai palielinātu pārlūkošanas konfidencialitāti. Turklāt tas bloķē ļaunprātīgu programmatūru un novērš inficētu failu lejupielādi, un varat pielāgot aizsardzības funkcijas. Ja reklāmu bloķētājs ir ieslēgts, jūs varēsiet ielādēt lapas daudz ātrāk un saņemsiet 7 dienu aizsardzības kopsavilkumu par visām bloķētajām reklāmām.

NordVPN Threat Protection - labākais reklāmu bloķētājs ar VPN Twitch kopumā

Savietojamība. Reklāmu bloķētājs Threat Protection ir pieejams kopā ar NordVPN lietotni Windows, macOS, Linux, Android un iOS ierīcēm. Turklāt ērtai lietošanai ir pieejami pārlūkprogrammu paplašinājumi pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Edge.

Cena. Šo reklāmu bloķētāju kopā ar VPN varat iegādāties tikai par 3,29 ASV dolāriem mēnesī un saņemt bezriska 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Vēl labāk, jūs varat izmantot NordVPN 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai pārbaudītu, vai šis reklāmu bloķētājs patiešām ir labākais Twitch reklāmu bloķēšanai.

Uzziniet vairāk par pilnu funkciju paketi NordVPN Threat Protection pārskatā.

Labākie reklāmu bloķētāji Twitch

Plusi

 • Bloķē Twitch videoklipu reklāmas un izsekotājus
 • URL apgriešanas funkcija
 • Ļaunprātīgu vietņu bloķēšana
 • Komplektā ir VPN
 • Bezmaksas 7 dienu izmēģinājuma versija

Mīnusi

 • Nav baltā saraksta

2. Total Adblock – uzticams reklāmu bloķētājs Twitch straumēm

Labākie Twitch reklāmu bloķētāji 2023
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
Serveri:Lietuva, Meksika, Panama, Polija, Polija un citas valstis.
Klientu atbalsts:E-pasts, zināšanu bāze
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet 75% OFF Kopā Adblock! 🔥

Total Adblock ir lielisks rīks, kas bloķē dažādas reklāmas un aizsargā ierīci no ļaunprātīgas programmatūras. Tādējādi jūs varēsiet baudīt nevainojamu straumēšanas pieredzi un aizsargāt sevi un savu ierīci no ļaunprātīgiem tiešsaistes apdraudējumiem.

Twitch reklāmu bloķēšana. Kopā Adblock pārlūkprogrammas paplašinājumi bloķē reklāmas skriptu bloķēšanas līmenī. Mūsu testēšanas laikā Chrome paplašinājums veiksmīgi bloķēja Twitch video reklāmu, citas reklāmas un izsekotājus. Turklāt tas novērš arī uznirstošos logus, reklāmkarogus un trešo pušu izsekotājus.

Funkcijas. Šim reklāmu bloķētājam ir sadaļa “Pieņemamās reklāmas”, kas paredzēta pielāgošanai, un lietotājs var norādīt, kurās vietnēs joprojām var rādīt reklāmas vai uznirstošos logus. Tas arī uzlabos lapas ielādes ātrumu un sniegs kopsavilkumus par to, cik daudz reklāmu ir bloķētas un cik daudz datu ietaupīts.

Total Adblock - uzticams reklāmu bloķētājs Twitch straumēm

Savietojamība. Lai gan šim reklāmu bloķētājam ir tikai iOS un Android ierīcēm paredzētas lietotnes, jūs joprojām varat izmantot datora pārlūkprogrammas paplašinājumus. Total Adblock ir pieejams pārlūkprogrammās Chrome, Edge, Safari, Opera un Firefox.

Cena. Šo reklāmu bloķētāju var izmēģināt 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā, taču, ja vēlaties izmantot premium funkcijas, varat to iegādāties par 2,42 dolāriem mēnesī ar 14 dienu naudas atmaksas garantiju. Pretējā gadījumā šo reklāmu bloķētāju var saņemt antivīrusa pakotnē ar TotalAV Total Security plānu par 49,00 ASV dolāriem gadā.

Uzziniet vairāk par pilnu drošības paketi TotalAV pārskatā.

Vai varat izmantot VPN, lai bloķētu Twitch reklāmas?

Plusi

 • Bloķē Twitch video reklāmu un izsekotāju darbību
 • Baltā saraksta funkcija
 • Bloķēšanas filtri
 • Bezmaksas izmēģinājums

Mīnusi

 • Tikai iOS un Android lietotnes

3. Surfshark CleanWeb – budžetam draudzīgs reklāmu bloķētājs ar Twitch VPN

Vai ir kāds reklāmu bloķētājs, kas bloķē Twitch?
Bezmaksas versija:Jā (7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
Serveri:Lietuva, Meksika, Panama, Polija, Polija un citas valstis.
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, zināšanu bāze, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 84% OFF Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 mēneši FREE! 🔥

Surfshark CleanWeb ir vēl viens uzticams reklāmu bloķētājs, lai nodrošinātu nevainojamu Twitch straumēšanas pieredzi. Tas ne tikai bloķē video reklāmas, bet arī uznirstošos logus, izsekotājus un aizsargā no ļaunprātīgas programmatūras draudiem.

Twitch reklāmu bloķēšana. Surfshark CleanWeb bloķē reklāmas DNS līmenī. Testēšanas laikā Chrome paplašinājums veiksmīgi bloķēja Twitch reklāmu, video reklāmu un izsekotāju. Turklāt šis reklāmu bloķētājs var bloķēt arī uznirstošos logus, banerus, sīkfailu piekrišanu, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru.

Vai ir AdBlock, kas patiešām bloķē Twitch reklāmas?

Funkcijas. Izmantojot Surfshark CleanWeb reklāmu bloķētāju, jūs varēsiet pielāgot, kurās lapās joprojām var rādīt reklāmas, palielināt pārlūkošanas ātrumu un izmantot drošu meklētājprogrammu. Turklāt jūs saņemsiet arī premium VPN. lai padarītu piedāvājumu saldāku, ir arī brīdinājumi par tīmekļa vietņu pārkāpumiem un kopsavilkumi par bloķētajām reklāmām, ļaunprātīgu programmatūru un citiem apdraudējumiem.

Savietojamība. Surfshark CleanWeb reklāmu bloķētāju var izmantot dažādās ierīcēs un platformās. Oriģinālā CleanWeb versija ir pieejama Windows, macOS, Linux, Android, iOS un FireTV ierīcēs. Uzlabotā CleanWeb 2.0 versija ir pieejama tikai pārlūkprogrammas paplašinājumos: Chrome, Firefox un Edge.

Cena. Reklāmu bloķētāju varat iegādāties kopā ar Surfshark VPN abonementu, kas maksā tikai 2,30 ASV dolāru mēnesī par neierobežotu ierīču skaitu. Jūs saņemsiet arī 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju un bezriska 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Varat arī iegādāties Surfshark One komplektu ar reklāmu bloķētāju, VPN un antivīrusa rīku par 41,88 ASV dolāriem gadā.

Lai uzzinātu vairāk par visām iekļautajām funkcijām, skatiet Surfshark One pārskatu.

Vai Twitch darbojas kopējais AdBlock?

Plusi

 • Bloķē Twitch reklāmas, video reklāmas un izsekotājus
 • Baltā saraksta funkcija
 • Privātā meklētājprogramma
 • Savietojamība ar dažādām platformām

Mīnusi

 • Lietotņu versijas nav tik labas reklāmu bloķēšanā

4. Atlas VPN SafeBrowser – drošs reklāmu bloķētājs ar VPN

Kā pilnībā bloķēt reklāmas Twitch?
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
Serveri:Lietuva, Meksika, Panama, Polija, Polija un citas valstis.
Klientu atbalsts:24/7 tērzēšana tiešraidē, e-pasts, zināšanu bāze, bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 81% OFF Atlas VPN SafeBrowse! 🔥

Atlas VPN SafeBrowser ir drošs risinājums Twitch reklāmu bloķēšanai. Tas efektīvi cīnās ar video reklāmām un izsekotājiem, aizsargā ierīci pret ļaunprātīgu programmatūru un piedāvā lietotājiem papildu VPN priekšrocības.

Twitch reklāmu bloķēšana. Atlas VPN Windows lietotnē iebūvētais SafeBrowser reklāmu bloķētājs viegli bloķē Twitch video reklāmas un daudzus izsekotājus. Vēl vairāk, ar šo reklāmu bloķētāju varat arī novērst trešo pušu izsekotāju un ļaunprogrammatūras draudus.

Vai Surfshark bloķē reklāmas Twitch?

Funkcijas. Atlas VPN SafeBrowser reklāmu bloķētājs aizsargā no dažādiem tiešsaistes apdraudējumiem, tostarp kriptogrāfijas uzlaušanas un spiegprogrammatūras, un novērš piekļuvi ļaunprātīgām vietnēm. Turklāt jūs saņemat kopsavilkumu par visām bloķētajām reklāmām un izsekotājiem. Tomēr jums nav pieejama balto sarakstu veidošanas funkcija.

Savietojamība. Atlas VPN SafeBrowser ir pieejams tikai kā lietotne Windows, macOS, Android un iOS ierīcēs. Tomēr šis reklāmu bloķētājs darbojas tikai tad, kad esat pieslēgts VPN savienojumam.

Cena. Reklāmu bloķētājs SafeBrowser tiek piedāvāts kopā ar Atlas VPN abonementu, kas maksā 2,05 ASV dolāra mēnesī un vienlaicīgi aptver līdz 10 ierīcēm. Turklāt ir arī bezriska 30 dienu naudas atmaksas garantija, lai paši droši izmēģinātu reklāmu bloķētāju.

Uzziniet vairāk par visām funkcijām, ko saņemsiet ar šo VPN abonementu, Atlas VPN pārskatā.

Vai ir reklāmu bloķētājs, kas bloķē Twitch?

Plusi

 • Bloķē Twitch video reklāmas un izsekotājus
 • Ļaunprātīgas vietnes aizsardzība
 • Reklāmu bloķētājs nāk kopā ar VPN pakalpojumu
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav pārlūkprogrammas paplašinājuma versijas
 • Nav baltā saraksta

5. Proton VPN NetShield – pielāgojams reklāmu bloķētājs Twitch platformai

Vai varat izmantot VPN, lai bloķētu Twitch reklāmas?
Bezmaksas versija:Nē (tikai VPN ir bezmaksas versija)
Serveri:Lietuva, Meksika, Panama, Polija, Polija un citas valstis.
Klientu atbalsts:E-pasts, zināšanu bāze un bieži uzdotie jautājumi
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt līdz pat 50% OFF Proton VPN NetShield! 🔥

Proton VPN NetShield reklāmu bloķētājs neļaus kaitinošām reklāmām sabojāt jūsu iecienīto Twitch straumju skatīšanās pieredzi. Turklāt jūs saņemsiet arī uzticamu VPN abonementu.

Twitch reklāmu bloķēšana. Proton VPN iebūvētais NetShield reklāmu bloķētājs darbojas DNS bloķēšanas līmenī un spēj bloķēt Twitch video reklāmas. Turklāt tas var bloķēt arī izsekotājus un ļaunprātīgas programmatūras draudus.

Funkcijas. Ir iespēja pielāgot aizsardzības līmeņus pret ļaunprātīgām reklāmām – nebloķēt, bloķēt tikai ļaunprātīgu programmatūru un bloķēt ļaunprātīgu programmatūru, reklāmas un izsekotājus. Tomēr nav baltā saraksta funkcijas. Vēl jo vairāk, ja ir ieslēgts reklāmu bloķētājs, tiks bloķēts viss surogātpasts, kas palēnina savienojumus, un jūs saņemsiet arī VPN rīku, lai aizsargātu savus datus tiešsaistē.

Proton VPN NetShield - pielāgojams reklāmu bloķētājs Twitch platformai

Savietojamība. Proton VPN NetShield ir pieejams tikai lietotnē un neatbalsta nevienu pārlūkprogrammu. Lietotni var iegādāties Windows, macOS, Linux, Android un iOS ierīcēs. Turklāt, lai izmantotu reklāmu bloķētāju, jums būs nepieciešams izveidot savienojumu, izmantojot VPN tuneli.

Cena. Lai gan Proton VPN ir bezmaksas versija, lai iegūtu NetShield reklāmu bloķētāju, jums būs jāiegulda maksātā abonementā, kura cena sākas no 4,99 ASV dolāriem mēnesī ar līdz 10 vienlaicīgiem savienojumiem. Turklāt varat izmantot 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Lai uzzinātu par pilnu funkciju paketi, dodieties uz mūsu detalizēto Proton VPN pārskatu.

Kurš VPN bloķē Twitch reklāmas?

Plusi

 • Bloķē Twitch video reklāmas
 • Dubultā VPN funkcija
 • Reklāmu bloķētājs nāk kopā ar VPN pakalpojumu
 • 30 dienu naudas atmaksas garantija

Mīnusi

 • Nav pārlūkprogrammas paplašinājuma versijas
 • Nav baltā saraksta

Kā mēs izvēlējāmies un testējām Twitch reklāmu bloķētājus

Kā mēs izvēlējāmies un testējām Twitch reklāmu bloķētājus

Lai izveidotu labāko Twitch reklāmu bloķētāju sarakstu, mēs pārbaudījām visas iespējamās opcijas. Izslēdzot bezmaksas un neuzticamos, mēs pārbaudījām šo reklāmu bloķētāju spēju bloķēt ļaunprātīgas reklāmas, izsekotājus un citus draudus:

 • Twitch reklāmu bloķēšanas rezultāti. Pirmkārt un galvenokārt, mēs pārbaudījām katra reklāmu bloķētāja spējas bloķēt Twitch reklāmas, neatkarīgi no tā, vai tās ir vidējā rullīša reklāmas, video reklāmas pirms straumes vai pat uznirstošie logi sānos.
 • Papildu funkcijas. Labākajiem reklāmu bloķētājiem ir pievienoti tādi papildinājumi kā baltais saraksts, aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru un VPN vai antivīrusu, lai jūs varētu maksimāli izmantot pirkuma priekšrocības.
 • Atbalstītās operētājsistēmas un pārlūkprogrammas. Ieguldot līdzekļus reklāmu bloķētājā, ir prātīgi pārliecināties, ka tas ne tikai darbosies ar jūsu vēlamās ierīces operētājsistēmu, bet arī darbosies jūsu konkrētajā darbplūsmā.
 • Cena. Tas, ka reklāmu bloķētājs ir ļoti dārgs, nenozīmē, ka tas ir tik labs. Tomēr arī bezmaksas reklāmu bloķētāji nav ieteicami, jo tie var būt inficēti ar ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc mēs izvēlējāmies tos, kas sniedz vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.
Kādi reklāmu bloķētāji darbojas Twitch?

Kāpēc bloķēt Twitch reklāmas?

No reklāmām Twitch, uzņēmums, kas pieder Amazon, nopelna daudzus miljonus dolāru. Tomēr tas, ka jūs traucējat korporācijām un izplatāt savu pretkapitālistisko programmu, nav vienīgais iemesls, kāpēc bloķēt reklāmas Twitch.

Lūk, daži no pārējiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu iegādāties uzticamu Twitch reklāmu bloķētāju:

 • Nevainojama straumēšana. Reklāmas bieži pārtrauc straumēšanu, un, jo garāks saturs, jo vairāk reklāmu. Reklāmu bloķētājs var novērst šos traucējumus un, savukārt, padarīt visu straumēšanas pieredzi nevainojamu, bez kavēšanās un reklāmām. Tādējādi nekas netraucēs jums skatīties vairāku stundu saturu.
 • Pārtrauciet abonēšanas reklāmas. Twitch piedāvā maksas abonēšanas pakalpojumu un bezmaksas abonēšanas pakalpojumu ar Amazon Prime abonementu. Tomēr abonements nenozīmē, ka Twitch vairs nesastapsiet ar reklāmām. Tāpēc reklāmu bloķētājs pasargā jūs no reklāmu nepatikšanām pat tad, ja maksājat Twitch naudu.
 • Izvairieties no skaļām reklāmām. Twitch ir dažas skaļas video reklāmas, kas var pārsteigt un patiešām sabojāt jūsu iecienītā straumētāja skatīšanās pieredzi. Izmantojot Twitch reklāmu bloķētāju, varat būt droši, ka izvairīsieties no lēkājošām reklāmām un varēsiet izbaudīt skaļu un jautru saturu no labākajiem platformas straumētājiem.
Kāpēc bloķēt Twitch reklāmas?

Twitch violetā ekrāna noteikšana

Ja, skatoties Twitch pārraidi, kādreiz esat saskāries ar biedējošo violeto ekrānu, tas ir vienkārši Twitch veids, kā pieprasīt, lai pārtrauktu izmantot reklāmu bloķētāju, jo tas traucē Twitch kodam.

Tas viss tiek darīts, lai platforma varētu pelnīt naudu un jūs varētu skatīties milzīgu daudzumu reklāmu, dažkārt pat līdz 8 reklāmām pēc kārtas.

Tomēr neuztraucieties, ja redzat šo Twitch violeto ekrānu, ir veidi, kā no tā izvairīties un novērst uzmācīgas reklāmas, vienlaikus vērojot, kā jūsu iecienītākais straumētājs iziet kārtējo vairāku dienu garu subatonu.

Vienkāršākais veids, kā novērst violetā Twitch ekrāna parādīšanos, ir nomainīt reklāmu bloķētāju. Iespējams, jūs izmantojāt bezmaksas rīku vai mazāk uzticamu rīku. Tāpēc, ieguldot līdzekļus pārbaudītā un uzticamā premium pakalpojumu sniedzējā, varat nodrošināt, ka varēsiet veiksmīgi bloķēt reklāmas. Mūsu labākais labākais reklāmu bloķētājs ir NordVPN Threat Protection.

Turklāt Twitch parasti visvairāk reklāmu tiek rādītas cilvēkiem ASV, Apvienotajā Karalistē, Vācijā un līdzīgās valstīs. Tāpēc, ja jums ir VPN ar reklāmu bloķētāju, vienkārši nomainiet pieslēguma valsti uz tādu, kurā ir mazāk reklāmu, piemēram, Lietuvu, Meksiku, Panamu, Poliju, Panamu vai citām līdzīgām vietām.

Vai ir reklāmu bloķētājs, kas bloķē Twitch?

Varat arī izmēģināt straumju skatīšanos inkognito režīmā, kas, šķiet, darbojas diezgan labi, mēģinot izvairīties no reklāmām un violetā ekrāna. Citas populāras iespējas ir izmantot Twitch lietotni vai alternatīvas straumēšanas vietnes.

Visbeidzot, varat arī abonēt savus iecienītākos Twitch straumētājus apmaiņā pret solījumu nekad neredzēt reklāmas. Tomēr ir ļoti iespējams, ka jūs joprojām redzēsiet reklāmas. Tāpēc reklāmu bloķētājs ir jūsu labākā izvēle, lai skatītos nepārtrauktas Twitch straumes.

Secinājums

Labākais veids, kā novērst kaitinošas video reklāmas, ir iegādāties uzticamu un drošu Twitch reklāmu bloķētāju. Twitch straumju reklāmas ir ne tikai kaitinošas, bet tās var būt arī ļaunprātīgas, tāpēc vislabāk ir aizsargāt savus datus un ierīci.

Kā bloķēt ADC Twitch?

Mūsu galvenais pretendents šajā jomā ir NordVPN Threat Protection. Šis reklāmu bloķētājs cīnās pret video reklāmām, izsekotājiem, uznirstošajiem logiem un citiem ļaunprātīgiem tiešsaistes apdraudējumiem. Turklāt tas uzlabo jūsu pārlūkošanas un straumēšanas pieredzi.

Turklāt NordVPN Threat Protection reklāmu bloķētājs ir aprīkots ar VPN pakalpojumu, tāpēc varat arī šifrēt savus datus tiešsaistē un izvairīties no ģeogrāfiskā satura bloķēšanas. Šis reklāmu bloķētājs piedāvā lielu vērtību par savu cenu un aizsargā jūsu datus un ierīci no kiberapdraudējumiem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem