Labākā antivīrusu programmatūra 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kāds ir labākais 2023. gada antivīruss?

Labākā pārbaudītā antivīrusa programmatūra ir Bitdefender Antivirus. Tā ir mūsu visaugstāk novērtētā programmatūra, kurai ir izcilas atsauksmes no daudziem kiberdrošības ekspertiem. Bitdefender ir lieliska aizsardzība, un to ir viegli lietot.

Kāds ir labākais Mac antivīruss?

Labākās antivīrusu programmas Mac ir TotalAV, Norton un Intego. Visi tie dažādos testos ieguva labākos rezultātus, un pēdējie divi pat piedāvā ekskluzīvu klientu atbalstu Mac lietotājiem. Lūk, mūsu saraksts ar labākajām antivīrusu programmatūrām Mac.

Vai antivīrusu programmatūra noņem vīrusus?

Jā, antivīrusu programma var noņemt pat esošos vīrusus. Vienkārši palaidiet ierīcē pilnu skenēšanu, un programma jūs informēs par ļaunprātīgu programmatūru. Pēc tam varat izvēlēties vai nu dzēst inficēto failu, vai arī izdzēst pašu vīrusu.

Kurš antivīruss ir labākais pret izspiedējvīrusu programmatūru aizsardzībai?

Bitdefender, Norton un TotalAV piedāvā stabilu aizsardzību pret izspiedējvīrusu, lai aizsargātu visus jūsu datus. Tās bloķē uzbrukumus un uzbrukuma gadījumā automātiski atjauno jūsu datus, tādējādi palīdz aizsargāt jūsu informāciju un naudu.

Vai antivīruss jūs aizsargās 100%?

Laba pretvīrusu programmatūra nodrošinās lielisku aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Tomēr neviena programmatūra nevar garantēt 100% aizsardzību. Pārliecinieties, ka esat uzmanīgs attiecībā uz savām darbībām tiešsaistē, lai aizsargātu savus personas datus.

Kāpēc Kaspersky nav sarakstā?

Īsāk sakot, Kaspersky nav šajā sarakstā, jo mēs neierosinām to izmantot. Tiešsaistes drošības produkti ir jutīgs tirgus, kurā nav pieļaujams nekas cits kā pilnīga pārredzamība. Kaspersky iespējamās saites ar Krievijas izlūkdienestiem pakļauj riskam gan viņus, gan jūsu personas datus, un mēs neierosinām riskēt.

Kāds ir visuzticamākais antivīruss?

Tirgū ir pieejami dažādi uzticami antivīrusu pakalpojumi. Mūsu labākais ieteikums ir Bitdefender. Neatkarīgu laboratorijas testu rezultāti liecina, ka tas spēj bloķēt 100 % nulles dienas draudu, un mūsu pašu veiktie testi uzrāda nevainojamu ļaunprogrammatūras atklāšanas rādītāju.

Cik maksā antivīruss?

Vidēji cienījama antivīrusa sākuma cena ir no 20 līdz 40 ASV dolāriem gadā. Piemēram, mūsu vislabāk novērtētā pretvīrusu programmatūra – Bitdefender – maksā no 23,99 ASV dolāriem gadā. Tomēr cena var būt arī augstāka vai zemāka atkarībā no izvēlētā abonēšanas plāna, no tā, vai antivīriem tiek piemērotas atlaides, un citiem aspektiem.

Tā kā katru dienu parādās jauni kiberapdraudējumi, piemēram, ļaunprātīga programmatūra un vīrusi, ir ļoti svarīgi savai ierīcei nodrošināt pretvīrusu aizsardzību. Pat tik vienkārša lieta kā lietotnes vai faila lejupielāde, ko paziņas nosūtījuši pa e-pastu, var beigties ar ierīces inficēšanos.

Lai gan jaunākajās operētājsistēmās, piemēram, Windows vai macOS, ir iebūvēti datora drošības risinājumi, tie nav pietiekami visaptveroši, lai nodrošinātu visaptverošu aizsardzību pret vīrusiem.

Kvalitatīvs antivīruss ne tikai aizsargā jūsu ierīces no apdraudējumiem, bet spēj paveikt vēl daudz vairāk. Neatkarīgi no tā, vai tas ir datu anonimitātes saglabāšana ar VPN pakalpojumu, pieteikšanās datu aizsardzība ar paroļu pārvaldnieku vai dažu vietņu ierobežošana ar vecāku kontroli, to visu varat nodrošināt ar vienu drošības komplektu.

Kādas ir visefektīvākās pretvīrusu programmas?

Šajā rakstā mēs jums palīdzēsim izvēlēties labāko 2023. gada antivīrusu programmatūru. Šie ieteikumi ir neatkarīgu laboratoriju, tostarp AV-TEST, AV-Comparatives un SE Labs, ieteikumu apkopojums. Mēs veicām arī iekšēju testēšanu ar šīm pretvīrusu programmām, lai sniegtu jums tiešu pieredzi.

Piezīme: Mēs regulāri testējam un pētām antivīrusu programmatūru, lai atjauninātu šo sarakstu ar augstākās kvalitātes produktiem.

Top 7 labākās antivīrusu programmas 2023. gadā

 1. Bitdefender Antivirus Plus – labākā aizsardzība pret vīrusiem 2023. gadā
 2. Norton 360 Antivirus – ar funkcijām apgādāts antivīrusu komplekts
 3. TotalAV Pro Antivirus – optimāls antivīruss ar VPN un paroļu pārvaldnieku.
 4. Surfshark Antivirus – lielisks antivīruss pilnīgi privātai pārlūkošanai
 5. NordVPN Threat Protection – lielisks antivīruss automātiskai fona aizsardzībai pret ļaunprātīgu programmatūru
 6. ESET NOD32 – lieliska viegla pretvīrusu aizsardzība
 7. McAfee Total Protection – vīrusu noņemšanas rīks visām jūsu ierīcēm
Kura antivīrusu programmatūra šogad ir ierindota pirmajā vietā?

Kā izvēlēties labāko antivīrusu?

Labākā antivīrusa izvēle sākumā var šķist sarežģīta. Ir tik daudz iespēju, kas piedāvā dažādas funkcijas. Kā izlemt, kurš no tiem atbilst jūsu vajadzībām?

Šeit ir daži vienkārši faktori, kas jums jāņem vērā pirms antivīrusa izvēles:

 • Meklējiet pastāvīgi atjauninātu ļaunprātīgu programmatūru datubāzi. Tiek pastāvīgi izstrādāti jauni kibernoziegumi, lai pretvīrusu programmas tos nevarētu atklāt. Šī iemesla dēļ mēs iekļāvām tikai tos pakalpojumu sniedzējus, kas ir pazīstami ar regulāriem ļaunprātīgu programmatūru datubāzes atjauninājumiem.
 • Pārbaudiet drošības funkcijas. Labākajiem antivīrusu risinājumiem jāietver ne tikai aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru. Tam jānodrošina arī citas nepieciešamās funkcijas, piemēram, VPN, paroļu pārvaldnieks vai citi aizsardzības pasākumi. Ja vien jums jau nav šādu rīku, varat izvēlēties daudzfunkcionālākus pakalpojumus.
 • Meklējiet visaptverošu pretvīrusu aizsardzību. Ja ne tikai jūs izmantojat datoru vai mobilo ierīci, jums jāapsver iespēja iegādāties antivīrusu, kas nodrošinātu papildu aizsardzību. Dažiem pakalpojumu sniedzējiem ir stabilas vecāku kontroles funkcijas, savukārt citi aizsargā visu jūsu mājas tīklu un brīdina par iespējamām briesmām.
Kurš ir labāks McAfee vai Norton?
 • Apsveriet savu budžetu. Ne visas antivīrusu programmas piedāvā vienādu cenas un kvalitātes attiecību. Tāpēc, tērējot mazāk (vai vairāk), dažkārt varat iegūt daudz vairāk funkciju.
 • Vispirms izmēģiniet programmatūru. Vienmēr varat izmantot naudas atmaksas garantiju, ko piedāvā antivīrusu pakalpojumi, lai izmēģinātu produktu. Šādā veidā jūs pats to izmēģināsiet un redzēsiet, vai tas ir vai nav jūsu maksātās naudas vērts.

Kā mēs pārbaudījām labāko pretvīrusu programmatūru

Lai mūsu sarakstam atlasītu tikai labākos antivīrusu pakalpojumu sniedzējus, mēs veicam iekšēju drošības programmatūras testēšanu un ņemam vērā neatkarīgu laboratoriju testu rezultātus. Galvenie punkti, kas tika ņemti vērā, bija antivīrusu programmatūras veiktspēja, jau zināmu un nulles dienas draudu ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītāji, kā arī dažādas drošības funkcijas, ko piedāvā pakalpojumu sniedzēji.

Turklāt mēs meklējām tos pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir viegli lietojamas lietotnes, saderība ar dažādām ierīcēm un cenas un vērtības attiecība. Šie kritēriji ir svarīgi lietotājiem, tāpēc mēs pārliecinājāmies, ka mūsu 2023. gada labāko antivīrusu programmatūru sarakstā iekļautie pakalpojumu sniedzēji piedāvā visaptverošas drošības paketes.

Kura ir visefektīvākā bezmaksas pretvīrusu programmatūra?
Pārbaudītie pakalpojumu sniedzēji:25
Izmantotās operētājsistēmas:Windows, macOS, Android
Minimālais vīrusu atklāšanas ātrums:80%
Pārbaudītās funkcijas:Reāllaika aizsardzība, skenēšanas opcijas, tīmekļa aizsardzība, surogātpasta filtri, ugunsmūris, vecāku kontrole, papildu funkcijas.

Mēs veicām testus Virtualbox VM ar Windows 11, kas instalēta Lenovo ThinkPad T14s Gen 2 ierīcē ar AMD Ryzen 5 PRO 5650U procesoru, 16 GB RAM, 256 GB SSD, ar Windows 11 Pro operētājsistēmu.

Veicot iekšējo testēšanu, tika izmantoti dažādi populāri ļaunprātīgas programmatūras paraugi, tostarp izpirkuma maksa, taustiņuzskaites programmas, spiegprogrammatūra, reklāmprogrammatūra un citi. Šie tiešsaistes draudi ir atrodami iepriekš sagatavotos ļaunprātīgos failos, kas izveidoti kontrolētā vidē, kura imitē globālo tīmekli.

Lai pārbaudītu antivīrusu, lejupielādējām desmit ļaunprātīgus failus un pārbaudījām, cik daudzus no tiem programmatūra spēja identificēt un noņemt. Lai nodrošinātu veiksmīgu darbību, mēs centāmies panākt vismaz 80 % atklāšanas līmeni.

Kurš ir labākais un ātrākais antivīrusa programmatūras risinājums?

Papildus iekšējai testēšanai mēs ņemam vērā arī neatkarīgu antivīrusu testēšanas laboratoriju, piemēram, AV-Test Insititute, SE Labs un AV-Comparatives, rezultātus. Tās nepārtraukti testē pretvīrusu programmatūru un uzrauga tās veiktspēju, viltus pozitīvos rezultātus, kā arī to, kā tās atklāj ļaunprātīgu programmatūru un citus apdraudējumus.

10 labākā antivīrusu programmatūra 2023. gadā

Visiem mūsu uzskaitītajiem pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešamie rīki, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un bonusa funkcijas, kas jums varētu būt noderīgas. Bez liekas laika kavēšanās pievērsīsimies visu 10 labāko antivīrusu programmu detalizētiem aprakstiem.

1. Bitdefender Antivirus Plus

Labākā vispārējā antivīrusu aizsardzības programmatūra 2023. gadā

Vai Bitdefender ir labs?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:5 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, macOS, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt Bitdefender līdz pat 62% OFF!🔥

Bitdefender ir labākais 2023. gada antivīruss, jo tas piedāvā izcilu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un drošību pret visu veidu ļaunprātīgu programmatūru. Atkarībā no izvēlētā plāna Bitdefender var kļūt par jūsu visaptverošu kiberdrošības komplektu ar VPN un paroļu pārvaldnieku.

Neatkarīgos laboratorijas testos Bitdefender bloķēja 100 % gan 0 dienu, gan 4 nedēļu vecu ļaunprātīgu programmatūru. Mēs paši izmēģinājām to pārbaudīt, un tā bloķēja visus 10 nulles dienas draudus, ar kuriem to pārbaudījām. Ātrā skenēšana aizņēma 2 minūtes, bet pilnā – 14 minūtes.

Bitdefender varat iegādāties dažādās operētājsistēmās, tostarp Windows un macOS datoros vai iOS un Android. Katra lietotne ir glīti organizēta un piemērota iesācējiem, nodrošinot, ka jūs viegli un ātri pielāgojaties tai.

Kādas ir Bitdefender Antivirus Plus priekšrocības?

Bitdefender pilnais kiberdrošības komplekts ietver uzlabotu ļaunprātīgu programmatūru, izpirkuma maku, tīmekļa kameras un mikrofona aizsardzību. Jūs saņemsiet arī paroļu pārvaldnieku un pat virtuālo privāto tīklu (VPN) ar 200 MB datu dienas limitu, lai saglabātu jūsu anonimitāti tiešsaistē.

Bitdefender piedāvā ikvienam draudzīgas abonēšanas iespējas, sākot no 23,99 ASV dolāriem gadā. Ir pat Bitdefender antivīrusa bezmaksas izdevums un 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija augstākās kvalitātes pakalpojumiem, kas var palīdzēt jums izlemt pirms apņemšanās.

Vai Bitdefender ir Krievijas uzņēmums?

Apmeklējiet mūsu Bitdefender pārskatu, lai uzzinātu vairāk par funkcijām.

Plusi

 • Labākā aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru
 • Lielisks kodols
 • Daudzfunkcionāls
 • Lieliska bezmaksas versija
 • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība
 • Bieži atjauninājumi
 • Izcili rezultāti neatkarīgos testos

Mīnusi

 • Pilnīgai VPN piekļuvei ir nepieciešama papildu samaksa

2. Norton 360 Antivīruss

Premium klases antivīruss ar visaugstākajām drošības funkcijām visām jūsu ierīcēm

Vai Norton 360 ir laba pretvīrusu programmatūra?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:10 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, macOS, iOS, Android
Pašreizējais darījums:🔥Gūt līdz 66% OFF Norton Antivirus🔥

Vēl viens optimāls antivīrusa izvēle ir Norton 360 antivīruss. Tā ļaunprogrammatūru atklāšanas rādītāji ir tikpat labi kā Bitdefender, savukārt lietotnes ir ļoti vienkārši apgūstamas. Norton 360 ir ērts tiem, kas vēlas, lai antivīrusa lietošana būtu bez problēmām.

Neatkarīgu laboratorijas testu rezultāti parādīja, ka antivīruss uztver 100 % nulles dienas ļaunprātīgu programmatūru, tam ir minimāla ietekme uz ātrumu un nav konstatēti viltus pozitīvi rezultāti. Mūsu pašu testi uzrādīja līdzīgus rezultātus. Reāllaika aizsardzības funkcija uzreiz bloķēja visus draudus, tiklīdz tos publicējām. Tomēr pilnīga skenēšana bija diezgan noslogojusi sistēmas resursus.

Runājot par funkcijām, jums ir pieejami tādi papildu drošības pasākumi kā viedais ugunsmūris, droša dublējuma dublēšana mākonī, VPN un paroļu pārvaldnieks. Patiešām spēcīgs konkurents Bitdefender.

Kurš ir labāks Norton 360 vai Norton Antivirus?

Izmēģinājām visas pieejamās lietotnes (Windows, macOS, Android un iOS) – visās tajās saskarne ir organizēta un viegli pārvietojama. Tomēr dažas papildu funkcijas atveras dažādās cilnēs. Vieniem tas sagādā neērtības, citiem – nekas būtisks – tas ir jūsu izvēle.

Šī antivīrusa cena ir sākot no 19,99 ASV dolāriem gadā, tāpēc tas ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu stabilu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru. Turklāt pat Norton 360 Deluxe un Premium plāniem ir pieejams 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods.

Apmeklējiet mūsu Norton 360 Antivirus pārskatu, lai uzzinātu vairāk par funkcijām.

Kurš ir labāks Norton 360 vai McAfee?

Plusi

 • Lieliska aizsardzība
 • Daudz papildaprīkojuma
 • Jaudīgs identitātes zādzību komplekts
 • Pamata bezmaksas versija
 • Viegli lietojams
 • Optimizācijas rīki

Mīnusi

 • Dārgākos modeļos

3. TotalAV

Būtiska bezmaksas antivīrusu pakete un lieliska augstākās kvalitātes programmatūra vairākām ierīcēm

Vai es varu izmantot TotalAV kopā ar citu antivīrusu programmatūru?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:6 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, Mac, iOS, Android, Linux
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt TotalAV, tagad 84% OFF!🔥

TotalAV ir ieguvis vienu no labākajām vietām mūsu labāko antivīrusu sarakstā, jo tam ir lieliski ļaundabīgo programmatūru atklāšanas rādītāji. Tas veiksmīgi bloķē 97 % nulles dienas un 100 % četras nedēļas vecu ļaunprogrammatūras uzbrukumu, garantējot izcilu aizsardzību pret dažādiem kiberapdraudējumiem.

Veicot testēšanu uzņēmumā, TotalAV pilnīgas skenēšanas laikā atrada 7 no 10 ļaunprātīgiem failiem. Tas bija diezgan ietilpīgs resursos, bet skenēšana ilga tikai aptuveni 7 minūtes. Ātrā skenēšana bija… ātra. Tā aizņēma 14 sekundes un praktiski neradīja nekādu redzamu ietekmi uz resursiem: tas bija patiešām iespaidīgi.

Runājot par lietotnēm, gan specializēto mobilo (Android un iOS), gan datora (Windows un macOS) lietotņu saskarne ir labi organizēta un vienkārša, tāpat kā pats instalēšanas process.

Kā es varu atcelt TotalAV?

Antivīrusam ir arī noderīgas bezmaksas drošības funkcijas. Netērējot nevienu dolāru, jūs saņemat ļaunprātīgu programmatūru skeneri un aizsardzību pret pikšķerēšanu.

Ja iegādājaties maksas abonementu, jūsu drošības pārklājums ievērojami paplašinās, jo tiks nodrošināta reāllaika aizsardzība un izspiedējvīrusu vairogi. Turklāt tajā ir iekļauts arī mākoņskeneris, diska tīrītājs un optimizācijas rīki. Tie palīdzēs atbrīvot vietu cietajā diskā un padarīs efektīvāku starta darbību.

TotalAV piedāvā arī VPN ar neierobežotu datu apjomu, paroļu pārvaldnieku un reklāmu bloķētāju, lai nodrošinātu drošu pārlūkošanu tiešsaistē.

Papildus bezmaksas plānam ir arī trīs citi plāni, kuru cenas sākas no 19,00 $ gadā. Jums ir tiesības arī uz pilnu naudas atmaksu, jo katram plānam ir 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Apmeklējiet mūsu TotalAV Antivirus pārskatu, lai uzzinātu vairāk par tā funkcijām.

TotalAV

Plusi

 • Droša interneta drošības pakete
 • Intuitīvas lietotnes
 • Ātra klientu atbalsta reakcija
 • Reālā laika un mākoņa aizsardzība
 • Ietver optimizācijas rīkus

Mīnusi

 • Attiecas tikai uz sešām ierīcēm
 • Pārlūkprogrammas paplašinājums nav īpaši ērts lietotājam
 • Droša meklēšana ne vienmēr darbojas

4. Surfshark Antivīruss

Lieliska vispusīga pretvīrusu aizsardzība ar labāko VPN par izdevīgu cenu

Vai Surfshark antivīruss ir pietiekams?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:5
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, macOS, Android
Pašreizējais darījums:🔥Gūt Surfshark Antivirus – 76% OFF!🔥

Surfshark galvenokārt ir pazīstams kā VPN pakalpojumu sniedzējs, taču tā lieliskais antivīrusu komplekts padara to daudz vairāk. Tas ir lielisks interneta drošības funkciju komplekts visām jūsu tiešsaistes drošības vajadzībām.

Pilnībā sertificēts neatkarīgās antivīrusu testēšanas laboratorijās, Surfshark Antivirus var bloķēt 100 % draudu. Mūsu testos pilnīga skenēšana bija ārkārtīgi ātra, aptverot vairāk nekā 100 000 failu tikai 90 sekundēs un atrodot 7 no 10 potenciāli ļaunprātīgiem failiem.

Funkciju ziņā ir reāllaika aizsardzība, kas aizsargā jūsu sistēmu visu laiku. Ir arī aizsardzība pret datu noplūdēm, kas pārbauda, vai jūsu personas dati nav noplūduši dažādās interneta datubāzēs. Ir pat droša meklētājprogramma, kurā viss paliek stingri privāts, un netiek apkopota ne meklēšanas vēsture, ne darbības žurnāli.

Vai Surfshark novērš vīrusus?

Un, protams, ir arī “wildcard”: Surfshark ir viens no labākajiem VPN šajā nozarē, kas nodrošina jūsu privātumu, sērfojot tiešsaistē, vienlaikus piedāvājot vienu no labākajiem ātrumiem nozarē.

Antivīruss ir pieejams Windows PC, macOS un Android ierīcēs. Visas lietotnes ir ļoti glīti organizētas un vienkārši lietojamas.

Surfshark antivīrusu 5 ierīcēs varat saņemt tikai par 41,88 $ gadā. Pieejama arī standarta 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Apmeklējiet mūsu Surfshark Antivirus pārskatu, lai uzzinātu vairāk par funkcijām.

Vai man ir nepieciešams Mcafee, ja man ir Surfshark?

Plusi

 • Lietotājam draudzīgs
 • Iekļauts augstākās klases VPN
 • Privātā meklētājprogramma
 • Reāllaika aizsardzība
 • Pielāgojami skenējumi

Mīnusi

 • Ugunsmūra nav
 • Skenēšana ilgāk nekā parasti
 • ID pārbaude nav pieejama visās valstīs

5. NordVPN aizsardzība pret apdraudējumiem

Augstākā līmeņa reāllaika aizsardzība pret apdraudējumiem un lielisks VPN mobilajām ierīcēm

Vai NordVPN patiešām ir labs?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:6 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Chrome, Firefox
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūstiet NordVPN aizsardzību pret draudiem – 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

NordVPN ir viens no pasaulē populārākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem. Taču pēdējos gados uzņēmums ir nepārtraukti virzījies uz to, lai kļūtu par visaptverošu datu konfidencialitātes risinājumu. Tagad NordVPN ir lielisks drošības pakete. Tas ne tikai slēpj jūsu IP adresi, bet arī piedāvā aizsardzību reālajā laikā pret dažādiem tiešsaistes apdraudējumiem.

Jaunā NordVPN Threat Protection ir papildu aizsardzības slānis. Šī funkcija nodrošina, ka jūsu pārlūkošanas pieredzi neietekmē dažādi tīmeklī sastopamie draudi. Tas nozīmē, ka jūsu ierīces tiek aizsargātas pret ļaunprātīgu programmatūru, izsekošanu, ļaunprātīgām reklāmām un kopumā pret hakeriem.

Kādas ir NordVPN priekšrocības un trūkumi?

Aizsardzības pret apdraudējumiem funkcija identificē ļaunprātīgas programmatūras skartus failus, kurus lejupielādējat, un proaktīvi neļauj jums nokļūt inficētās vietnēs. Tā arī bloķē kaitinošas reklāmas un izsekotājus, kas atrodami daudzās tīmekļa vietnēs.

Lai visas šīs funkcijas darbotos, nav nepieciešams aktīvs VPN savienojums: kamēr NordVPN lietotne ir ieslēgta un ir iespējota aizsardzība pret apdraudējumiem, tā turpinās darboties fonā, nodrošinot papildu aizsardzību pārlūkošanas laikā.

Un, protams, mēs nevaram ignorēt to, ka NordVPN ir VPN: un tas ir labākais savā klasē, kas ļauj jums piekļūt straumēšanas saturam visā pasaulē un palikt aizsargātam, kad esat pieslēgts nedrošiem wi-fi tīkliem. Pateicoties jaunajām aizsardzības funkcijām, tas ir lielisks universāls risinājums, ja vienkārši vēlaties būt drošāks katru reizi, kad pārlūkojat vietni.

Vai NordVPN ir 100% drošs?

Aizsardzība pret apdraudējumiem ir pieejama visās NordVPN lietojumprogrammās, un tā ir pieejama bez maksas katrā NordVPN plānā, padarot šo antivīrusu par daudzpusīgu interneta drošības paketi. Plānu cenas sākas no 3,29 ASV dolāriem mēnesī.

Apmeklējiet mūsu NordVPN pārskatu, lai uzzinātu vairāk par šo produktu.

Plusi

 • Jaudīgs reklāmu bloķētājs
 • Reāllaika lejupielādes skeneris
 • Iekļauts augstākās klases VPN
 • Cieša aizsardzība pret izsekotājiem
 • Vienkārša lietošana “viss vienā” pakete

Mīnusi

 • Nav reāllaika sistēmas skenēšanas
 • Nav uzlabotas skenēšanas funkcijas

6. ESET NOD32

Labākā vieglā antivīrusu programmatūra, kas aizsargā visas jūsu ierīces

ESET NOD32
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:10 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, Linux, Mac, Android
Pašreizējais darījums:🔥Iegādājiet ESET, ietaupiet līdz pat 33%🔥

ESET NOD32 ir vadošais Slovākijas kiberdrošības produkts, kas piedāvā ļoti stabilu un uzticamu antivīrusu komplektu – tas ir vērts ieņemt vietu mūsu labāko antivīrusu programmatūru sarakstā. Neatkarīgo testēšanas laboratoriju vērtējumi neliek vilties – antivīruss ir klasificēts kā labākais produkts, kas bloķē 100% uzbrukumu mēģinājumu.

Lai par to pārliecinātos, mēs paši veicām dažus testus. Lai gan skenēšanas opcijas sākumā bija mulsinošas, pielāgotā skenēšana (kas, šķiet, ir ātras un pilnīgas skenēšanas kombinācija) atrada visus draudus, ar kuriem mēs to izaicinājām. Arī sistēmas resursi tika sadalīti labi: skenēšanas laikā citām ieslēgtajām programmām neradās būtiskas veiktspējas problēmas.

Labākā vieglā antivīrusu programmatūra, kas aizsargā visas jūsu ierīces

ESET var iegādāties operētājsistēmās Windows, Linux, macOS un Android. Diemžēl tā nav pieejama iOS operētājsistēmā, taču citas lietotnes ir tīras un lietotājam draudzīgas. Ņemot vērā Apple ekosistēmas drošību, tā varētu nebūt liela problēma.

Tās pamatpakete nodrošina reāllaika aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un izspiedējvīrusu. Bet, ja jūs uztrauc, ka ar NOD32 pamataizsardzību varētu nepietikt, varat izvēlēties ESET Padziļināto aizsardzību, kas ietver Drošas pārlūkošanas funkciju, lai novērstu kaitīgu JavaScript injekciju un tīkla uzraudzības rīku.

Tiem, kas vēlas izmantot visu, ir iespēja izvēlēties ESET Ultimate aizsardzības paketi. Tā pievienos paroļu pārvaldnieku un personisko failu šifrēšanu.

ESET NOD32 ir patiešām izcils ar to, ka tas ir mākoņbāzēts un lielāko daļu smagās apstrādes slodzes novirza uz saviem serveriem. Tas nozīmē daudz mazāk darba jūsu ierīcei un labāku veiktspēju.

Cenu ziņā pamatplāns sākas no 39,99 ASV dolāriem gadā. Katras paketes cena palielinās atkarībā no aizsargājamo ierīču skaita.

Apmeklējiet mūsu ESET Antivīrusa pārskatu, lai uzzinātu vairāk par tā funkcijām.

ESET antivīrusa pārskats

Plusi

 • Mākoņdatoros balstīts
 • Neprasa daudz sistēmas resursu
 • Lieliski ļaunprātīgas programmatūras laboratoriju testu rezultāti
 • Tālvadības ierīces tālvadības ierīces vadības opcija
 • Failu šifrēšana pret izspiedējvīrusu

Mīnusi

 • Diezgan dārgi
 • Tikai manuāli atjauninājumi
 • Trūkst papildu funkciju

7. McAfee Total Protection

Lielisks starpplatformu atbalsts ar pamatplānu, lai pasargātu jūs no ļaunprātīgas programmatūras draudiem.

Vai McAfee ir 100% uzticams?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:10 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, Mac, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Iegādājiet McAfee, ietaupiet līdz pat 67%🔥

McAfee ietilpst mūsu labāko antivīrusu programmatūras komplektu kategorijā, jo tas ne tikai nodrošina aizsardzību pret jaunākajiem kiberapdraudējumiem, bet arī nodrošina papildu drošības funkcijas, kas ir vairāk nekā tikai pamata aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru.

Neatkarīgas testēšanas laboratorijas ir pārbaudījušas šī antivīrusa drošības spējas un ir pierādījušas, ka tas 100 % gadījumu novērš gan 0 dienu, gan 4 nedēļu vecus kibernoziegumus. Tās novērtēja tā veiktspēju, aizsardzību un lietojamību ar 6 no 6 punktiem.

Vai McAfee Total Protection ir vērts iegādāties?

Mēs paši pārbaudījām McAfee un izmetām 10 ļaunprātīgus failus, kurus tā varēja atklāt. Lai gan ātrā skenēšana neatrada nevienu no tiem, pilnīga skenēšana bloķēja visus draudus pat ne pusē skenēšanas. Tas ir reti sastopams pat ar vislabākajiem antivīriem. Tātad, lai gan sistēmas resursi var ietekmēt ierīces veiktspēju, galīgie rezultāti ir gaidīšanas vērti.

Vērts pieminēt arī to, ka McAfee atbalsta Windows, macOS, iOS un Android operētājsistēmas un piedāvā diezgan viegli lietojamas lietotnes.

McAfee pamatkomplektā cita starpā ir VPN, paroļu pārvaldnieks, failu šifrēšana un failu iznīcinātājs.

Turklāt antivīruss nodrošina arī aizsardzību pret identitātes zādzībām un tīkla drošību. Mājas tīkla drošība ļauj pārvaldīt visas ierīces, kas ir savienotas ar wifi, un brīdina par jebkādiem ielaušanās mēģinājumiem.

McAfee cenas sākas no 39,99 ASV dolāriem gadā, un ir gan zemas cenas, gan dārgākas pakāpju iespējas. Tomēr jums ir 30 dienu naudas atmaksas garantija, lai jūs varētu izmēģināt visas funkcijas, neriskējot, ka tiksiet saistīts ar neapmierinošu pakalpojumu.

Kāda ir atšķirība starp McAfee un Total Protection?

Apmeklējiet mūsu McAfee antivīrusa pārskatu, lai uzzinātu vairāk par tā funkcijām.

Plusi

 • Visi plāni atbalsta galvenās platformas
 • Plaši ierīču ierobežojumi
 • Pamata pakete ir daudzfunkcionāla
 • Cietā ugunsmūris
 • Mājas tīkla drošības funkcija ir dievs dāvana

Mīnusi

 • Daži neatkarīgu testu rezultāti ir slikti
 • Veiktspēja varētu būt labāka
 • Apple produktiem ir mazāk funkciju

8. Avira Antivīruss

Labākais antivīruss ar bezmaksas plānu un spēcīgām drošības funkcijām

Vai Avira ir labs antivīruss?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:25 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, Mac, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Dabūt 1 gadu Avira pie 40% OFF!🔥

Avira Antivirus ir viena no labākajām antivīrusu programmatūras pakotnēm, kas pieejama gan bezmaksas, gan premium segmentos un piedāvā izcilu aizsardzību. Neatkarīgās testēšanas laboratorijās tā uzrādīja iespaidīgus rezultātus, veiksmīgi bloķējot 99,2 % kibernoziegumu.

Mūsu uzsāktajos testos Avira izcēlās ar īpaši ātru pilnu skenēšanu – tā aizņēma tikai 3 minūtes un 30 sekundes. Taču uzziniet vairāk – tai arī izdevās bloķēt visus 10 ļaunprātīgos failus. Lai gan procesora darbība visu laiku bija liela, to nevajadzētu uzskatīt par trūkumu, jo tas aizņem tikai dažas minūtes.

Avira antivīruss ir saderīgs ar populārākajām operētājsistēmām (Windows, macOS, Android un iOS). Tomēr ne visas funkcijas ir pieejamas macOS – e-pasta aizsardzība un lejupielādes skenēšana ir pieejama tikai Windows lietotājiem.

Vai Avira ir labākais bezmaksas antivīruss?

Runājot par funkcijām, neatverot savu maku, varat saņemt VPN, ugunsmūri un paroļu ģeneratoru, lai gan vairumā gadījumu jums būs jāmaksā papildus, lai saņemtu dažas vai visas šīs funkcijas.

Papildus tam šim antivīrusam ir uzlabota aizsardzība pret izspiedējvīriem, tīmekļa aizsardzība drošai iepirkšanai tiešsaistē, e-pasta aizsardzība un failu iznīcinātājs. Ir arī automātiska programmatūras atjaunināšanas funkcija, rīks pārlūkprogrammas drošībai un paroļu pārvaldnieks kopā ar parastajiem ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības risinājumiem.

Turklāt Avira no citiem antivīriem atšķiras ar saviem datora optimizācijas rīkiem. Piemēram, varat paātrināt ierīces palaišanu.

Avira cenas sākas no 30,99 ASV dolāriem gadā, bet, ja izrādās, ka neesat apmierināts ar pakalpojumu, jums tiek piedāvāta 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Kādi ir Avira trūkumi?

Apmeklējiet mūsu Avira Antivirus pārskatu, lai uzzinātu vairāk par funkcijām.

Plusi

 • Funkcijām bagāta bezmaksas versija
 • Saderīgs ar visām galvenajām platformām
 • Reāllaika aizsardzība
 • Tiešsaistes pārlūkošanas aizsardzības funkcijas
 • Ietver VPN pakalpojumus

Mīnusi

 • Dažas funkcijas ir pieejamas tikai operētājsistēmā Windows
 • Lai izmantotu visas tās funkcijas, ir nepieciešams pārlūkprogrammas paplašinājums.
 • Aizkavējusies klientu atbalsta dienesta atbilde

9. Trend Micro

Vienkāršs un drošs antivīruss tiešsaistes draudu aizsardzībai par pieņemamu cenu

Cik uzticama ir Trend Micro?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:10 ierīces
Bezmaksas versija:Jā (Android un iOS)
Platformas:Windows, Linux, Mac, Android, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt Trend Micro, tagad 54% OFF!🔥

Trend Micro ir vēl viena stabila pretvīrusu programmatūra, kas var palīdzēt aizsargāt jūsu ierīces no kiberapdraudējumiem. Neatkarīgos laboratorijas testos šī antivīrusa programmatūra pārbaudes laikā spēja notvert 100 % jaunāko ļaunprātīgo programmatūru.

Mūsu testi parādīja, ka, lai gan bija daži lēcieni, antivīruss kopumā neapgrūtināja sistēmas resursu izmantošanu. Vīrusu skenerim izdevās izdzēst 8 no 10 apdraudējumiem mazāk nekā 9 minūtēs.

Trend Micro ir saderīga ar visām galvenajām operētājsistēmām (tostarp Windows, macOS, Android un iOS), lai to varētu izmantot gan datorā, gan mobilajās ierīcēs, un tā ir ideāli piemērota iesācējiem. Tomēr, lai atinstalētu programmu, ir nepieciešams ilgs laiks.

Vai McAfee vai Trend Micro ir labāka?

Runājot par funkcijām, šis antivīruss ļaunprātīgas programmatūras meklēšanai izmanto mākslīgā intelekta tehnoloģijas. Papildus tam Trend Micro piedāvā PayGuard un Folder Shield drošai iepirkšanās drošībai un dokumentu aizsardzībai pret izspiedējvīrusu. Jūs varat arī izmantot sociālo mediju privātuma aizsardzību, krāpšanas apkarotāju, tumšā tīmekļa uzraudzības funkcijas un VPN, lai pievienotu papildu drošības līmeni, pārlūkojot tiešsaistē.

Taču šīs funkcijas nav visas. Trend Micro sniedz arī iespēju izmantot sistēmas optimizācijas rīkus un paroļu pārvaldnieku, lai uzlabotu ierīces veiktspēju un saglabātu visus jūsu akreditācijas datus drošībā.

Izmantojot šo pakalpojumu sniedzēju, varat izmēģināt tā bezmaksas versiju, lai uzzinātu, kā tas darbojas. Un, ja vēlaties izmēģināt Trend Micro Maximum Security vai citus premium plānus (kuru cena sākas no 19,95 ASV dolāriem gadā), tajos ir iekļauta arī 30 dienu naudas atmaksas garantija.

Apmeklējiet mūsu Trend Micro pārskatu, lai uzzinātu vairāk par funkcijām.

Vai Trend Micro ir no Ķīnas?

Plusi

 • Spēcīga aizsardzība pret tiešsaistes apdraudējumiem
 • Reāllaika aizsardzība
 • 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Lieliska darbvirsmas lietotne
 • Līdz 10 ierīcēm ar Premium plāniem

Mīnusi

 • Windows datora tīmekļa kameras aizsardzība nav pieejama
 • Ierobežotas licencēšanas iespējas
 • Nav iebūvēta ugunsmūra

10. Malwarebytes

Vienkārša un intuitīva antivīrusa platforma visām jūsu ierīcēm

Kā izvēlēties labāko antivīrusu?
Maksimālais vienlaicīgo savienojumu skaits:5 ierīces
Bezmaksas versija:
Platformas:Windows, Android, macOS, ChromeOS, iOS
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt Malwarebytes, tagad 25% OFF🔥

Malwarebytes ir vēl viena stabila pretvīrusu programma, kas patiešām labi veic savu darbu. Neatkarīgos laboratorijas testos tā uzrāda apbrīnojamus rezultātus, jo īpaši attiecībā uz ļaunprātīgu programmatūru atklāšanu. Lai tas būtu nulles dienas vecs nesens apdraudējums vai tāds, kas pastāv jau vairāk nekā 4 nedēļas, tā aptur 100% no tiem.

Veicot mūsu iekšējo testu, Malwarebytes ievērojami ietekmēja sistēmas resursus. Tāpēc mēs neiesakām pilnas skenēšanas laikā palaist nekādas programmas. Turklāt 6 minūšu skenēšanas laikā tā atrada 7 no 10 apdraudējumiem.

Malwarebytes var instalēt Windows, macOS, iOS un Android platformās. Tās ir ļoti vienkāršas un ļauj iestatīt dažādus skenējumus, tostarp ikdienas draudu skenēšanu.

Malwarebytes izmanto reāllaika aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, lai uzraudzītu ierīces darbību un apturētu iespējamos kiberapdraudējumus, pirms tie iekļūst sistēmā. Turklāt ir pieejama izpirkuma maku novēršanas funkcija, kas palīdz izvairīties no failu šifrēšanas vīrusu uzbrukuma jūsu ierīcei.

Vai var uzticēties Malwarebytes?

Jāatzīmē arī tas, ka Malwarebytes ietver aizsardzību pret ļaunprātīgu izmantošanu, kas ir noderīga, lai apturētu ļaunprātīgu programmatūru gan no ierīces inficēšanas, gan no tālākas izplatīšanās.

Runājot par papildu funkcijām, Malwarebytes piedāvā VPN, kas palīdz šifrēt interneta datplūsmu un aizsargāt privāto informāciju, pārlūkojot tiešsaistē. Jūsu ierīces būs aizsargātas ne tikai pret vīrusiem, bet arī pret ienākošo un izejošo interneta datplūsmu un citiem datiem.

Ir vērts pieminēt, ka ir pieejama bezmaksas Malwarebytes versija, taču tā piedāvā tikai vīrusu skeneri. Ja vēlaties pilnīgu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, piemaksu plāni sākas no 33,74 ASV dolāriem gadā.

Apmeklējiet mūsu Malwarebytes pārskatu, lai uzzinātu vairāk par funkcijām.

Vai Malwarebytes patiešām noņem vīrusus?

Plusi

 • Labi aizsardzības pret vīrusiem rādītāji
 • Lieliska lietotāja saskarne
 • Minimāla CPU izmantošana
 • Pārlūkprogrammas drošības paplašinājums
 • Plāns ar pieejamu VPN

Mīnusi

 • Nav tērzēšanas atbalsta
 • Papildu ierīču pievienošana maksā vairāk
 • Trūkst dažu augstākās klases funkciju
Vai ir labāka antivīrusa programma par Malwarebytes?

Labākās antivīrusu programmatūras salīdzinājums

BitdefenderNorton 360TotalAVSurfsharkAVNordVPN TPESET NOD32McAfeeAviraTrend MicroMalwarebytes
Zīmolslogologologo
Vērtējums4.9★★★★★4.7★★★★★4.6★★★★★4.4★★★★☆4.3★★★★☆4.3★★★★☆4.2★★★★☆4.2★★★★☆4.2★★★★☆4.1★★★★☆
Bezmaksas versijaJā (Android, iOS)Jā (Android un iOS)
CenaNo $23,99 gadāNo 19,99 $/gadāNo $19,00/gadāNo 41,88 $/gadāNo 3,29 USD/mēnesīNo 39,99 $/gadāNo 39,99 $/gadāNo 30,99 $/gadāNo 19,95 $/gadāNo $33,74 gadā
Ierīces atbalstsWindows, macOS, Android, iOSWindows, macOS, iOS, AndroidWindows, Mac, iOS, Android, LinuxWindows, macOS, AndroidWindows, Mac, Linux, Android, iOS, Chrome, FirefoxWindows, Linux, Mac, AndroidWindows, Mac, Android, iOSWindows, Mac, Android, iOSWindows, Linux, Mac, Android, iOSWindows, Android, macOS, ChromeOS, iOS
FunkcijasUzlabota draudu aizsardzībaProfiliRansomware novēršanaAntiSpamPret izsekošanu vērsta sistēmaFailu smalcinātājsAnti-webcam nolaupīšanaVPNParoļu pārvaldnieksReāllaika aizsardzība pret draudiemVPNViedais ugunsmūrisParoļu pārvaldnieksMākoņa dublēšanaSafeCamDroša pārlūkošana (VPN)WebShield paplašinājumsDroša paroļu krātuveReklāmu bloķētājsSistēmas regulēšanaCleanWebDatu aizsardzības pārkāpumu uzraudzībaSurfshark VPN iekļautsPrivātā meklētājprogrammaReāllaika aizsardzībaReklāmu bloķētājsAutomātiskais lejupielādes skenerisVPNIzsekošanas ierīces aizsardzībaPretaizdzīšanas rīkiParoļu pārvaldnieksPārslēgšanas aizsardzības režīmsDrošs pārlūksAizsardzība pret izspiedējprogrammatūruQuickCleanSmalcinātājsIevainojamību skenerisMcAfee WebAdvisorMcAfee Speed UpParoļu pārvaldnieksParoļu pārvaldnieksVPNDrošs iepirkšanās komplektsE-pasta aizsardzībaUgunsmūrisAizsardzība pret izspiedējprogrammatūruSociālo mediju konfidencialitātes aizsardzībaKrāpšanas apkarotājsTumšā tīmekļa uzraudzībaVPNParoļu pārvaldnieksOptimizācijas rīkiReāllaika aizsardzībaAizsardzība pret ekspluatācijuPārlūka aizsargs
PārskatsBitdefender pārskatsNorton 360 pārskatsTotalAV pārskatsSurfshark AV pārskatsNordVPN pārskatsESET NOD32 pārskatsMcAfee pārskatsAvira pārskatsTrend Micro pārskatsMalwarebytes pārskats

Uzvarētājs

Labāko antivīrusu programmu salīdzinājums

Kā darbojas antivīrusu programmatūra?

Antivīrusu programmas darbojas tā, ka tās skenē ierīci, atklāj zināmus ļaunprātīgus apdraudējumus un tos noņem vai ievieto karantīnā. Tās arī regulāri atjauninās, lai varētu atklāt jaunos draudus. Tā sauktā heiristiskā skenēšana mēģina atklāt nezināmu ļaunprātīgu programmatūru, aplūkojot, kā jūsu programmas uzvedas.

Parasti ir pieejami divu veidu skenēšanas veidi. Fona skenēšana nodrošina aizsardzību reālajā laikā, aktīvi pārbaudot pašlaik atvērtās programmas.

Turpretī pilnīga sistēmas skenēšana pārbauda katru failu cietajā diskā. To ieteicams veikt pēc antivīrusa instalēšanas un pēc tam, kad reāllaika skenēšanas laikā ir konstatēta infekcija.

Kā darbojas antivīrusu programmatūra?

Videopārskats: Labākais 2023. gada antivīruss

Labākais antivīruss atkarībā no jūsu OS

Dažādas antivīrusu programmas atbalsta dažādas operētājsistēmas (OS). Tomēr katra OS vislabāk darbojas ar īpaši pielāgotu pretvīrusu programmatūru. Tāpēc pēc dažādiem testiem mēs izvēlējāmies Bitdefender kā labāko variantu populārākajām OS. Tā ir bagāta ar funkcijām un piedāvā lieliskus ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītājus papildus bezmaksas versijai.

Zemāk varat atrast mūsu pilnus sarakstus ar labākajiem antivīrusu pakalpojumiem dažādām operētājsistēmām:

Labākā antivīrusu programmatūra 2023. gadā
 • Antivīruss operētājsistēmai Windows. Daudzi pakalpojumu sniedzēji vislielāko uzmanību pievērš Windows lietojumprogrammu izstrādei, papildinot tās ar funkcijām. Mēs esam pārbaudījuši dažādus pakalpojumu sniedzējus, lai palīdzētu jums atrast labākās antivīrusu programmas operētājsistēmai Windows 10 vai Windows 11.
 • Antivīrusu programma Mac. Daudzas antivīrusu programmas Mac klēpjdatoriem tika pārņemtas no Windows PC antivīrusu aizsardzības programmām. Protams, daudzām no tām trūkst personalizētu funkciju. Tāpēc mēs esam pārbaudījuši un atlasījuši labākos antivīrusus, kas pilnībā pielāgoti Mac.
 • Chrome antivīruss. Tiek apgalvots, ka Chromebook ir neticami drošs, taču nav pilnībā imūns pret ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc mēs izpētījām vispiemērotākās antivīrusu programmas Chrome OS.
 • Antivīruss operētājsistēmai Android. Lai gan Android ierīcēs ir iebūvēta Google drošības programmatūra, tās nav tik labi aizsargātas, kā vajadzētu. Lai vēl vairāk aizsargātu savu mobilo ierīci, varat izvēlēties labāko Android operētājsistēmai piemēroto antivīrusa programmatūru no mūsu saraksta.
 • Antivīruss operētājsistēmai iOS. Žēl, ka daudzi antivīrusu pakalpojumu sniedzēji izlaiž iOS paredzētu lietojumprogrammu izstrādi. Lai palīdzētu jums izdarīt piemērotu izvēli, esam izveidojuši sarakstu ar labākajiem antivīrusu variantiem tieši iOS ierīcēm.
Labākā antivīrusu programmatūra jūsu operētājsistēmai

Vai jums patiešām ir nepieciešama antivīrusu programmatūra?

Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu IT prasmju līmenis un tiešsaistes pārlūkošanas paradumi, antivīruss ir nepieciešams jūsu kiberdrošības sistēmas papildinājums.

Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc jums būtu izdevīgi ieguldīt antivīrusa programmā:

 • Jūs bieži nokļūstat aizdomīgās vietnēs. Neuzticamas tīmekļa vietnes ir galvenais dažādu kibernoziegumu avots, kas var inficēt jūsu ierīces. Augstas kvalitātes pretvīrusu rīki var bloķēt ļaunprātīgas vietnes un uzmācīgas reklāmas, lai palīdzētu jums izvairīties no ļaunprātīgas programmatūras.
 • Jūs regulāri iepērkaties tiešsaistē. Ja gandrīz katru dienu ievadāt kredītkartes datus, būtu prātīgi izmantot antivīrusu, kas nodrošina, ka jūsu darījumi tiek veikti šifrētā drošā pārlūkprogrammas ekrānā.
 • Jūsu bērni izmanto jūsu ierīci. Ja jums ir bērni, ir vēl svarīgāk nodrošināt viņu drošību. Izmantojot vecāku kontroles funkcijas, piemēram, tīmekļa kameras bloķēšanu, varat aizsargāt savus bērnus arī tad, ja viņi neatrodas mājās. Iespējams, ka jūsu mājas wifi ir pieslēgtas vairāk nekā dažas ierīces. Mājas antivīruss var aizsargāt visas tās vienlaicīgi, ietaupot rūpes par katru no tām atsevišķi.
 • Jums nav visaptverošas aizsardzības. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat paroļu pārvaldnieku, VPN pakalpojumu vai drošu e-pastu kā atsevišķus produktus vai nē, varat gūt labumu no kvalitatīva antivīrusu komplekta. Mūsdienās tajos ir iestrādāta lielākā daļa šo kiberdrošības rīku, tāpēc tos ir ievērojami vieglāk izmantot un nodrošināt visaptverošu ierīces drošību.
Vai jums patiešām ir nepieciešama antivīrusu programmatūra?

Ar gadiem arvien mazāk runa ir par vīrusiem un ļaunprātīgām programmatūrām, bet gan par kiberdrošību kopumā. Paturiet prātā, ka lieliski pretvīrusu risinājumi ir ar daudzām funkcijām un ir lētāki nekā atsevišķi iegādāties failu šifrēšanas rīku vai VPN.

Bezmaksas un maksas antivīruss: vai jums būtu jāmaksā?

Lai gan bezmaksas antivīrusu risinājumi var nodrošināt pamata aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un apmierināt vienkāršas vajadzības, jums vajadzētu maksāt, ja vēlaties uzticamu un visaptverošu drošību.

Jāatceras, ka antivīrusu uzņēmumiem ir jāpelna nauda – vai nu no piemaksu plāniem, vai no jūsu personīgajiem datiem. Tas nozīmē, ka neuzticams pretvīrusu uzņēmums var pārdot jūsu informāciju hakeriem vai citām trešām personām.

Bezmaksas un maksas pretvīrusu programmatūra

Nemaz nerunājot par to, ka dažās bezmaksas pretvīrusu programmatūrās var būt iekļautas uznirstošās reklāmas vai pat ļaunprātīgas programmas, kas var iefiltrēt ļaunprātīgu programmatūru (pēdējais, ko vēlaties no pretvīrusa).

Tātad, ja joprojām vēlaties saņemt bezmaksas pakalpojumu, pievērsiet uzmanību nopietniem un likumīgiem uzņēmumiem, kas piedāvā labākos un pārbaudītos bezmaksas antivīrusu pakalpojumus, piemēram, TotalAV. Tie joprojām ir ieinteresēti, lai jūs galu galā maksātu par piemaksu plāniem, bet vismaz nenodarīs jums kaitējumu.

Tomēr gaidiet mazāk funkciju un nopietnus ierobežojumus. Bieži vien bezmaksas plāni ļauj veikt vienkāršu sistēmas skenēšanu. Bet tādas funkcijas kā pielāgota skenēšana, aizsardzība pret izspiedējvīrusu un uzlabotas ugunsmūri parasti ir pieejamas tikai iegādājoties premium plānu.

Bezmaksas un maksas antivīruss: vai jums būtu jāmaksā?

Secinājums

Dažādos kibertelpas nostūros slēpjas apdraudējuma dalībnieki. Viens nepareizs solis, piemēram, noklikšķinot uz nepareizas saites vai apmeklējot aizdomīgu vietni, var inficēt datoru vai citu ierīci ar ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc ir ļoti svarīgi izmantot antivīrusu, jo īpaši, ja tam ir reāllaika aizsardzības funkcija.

Tikai regulāri skenējot ierīci, varat pasargāt sevi no personas datu, tostarp bankas informācijas, zādzībām. Mūsu labākais ieteikums ir Bitdefender. Tā garantē 100% aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, kā arī plašu funkciju klāstu, tostarp reāllaika aizsardzību un VPN.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem