Kā nosūtīt anonīmu e-pasta vēstuli

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai Gmail atklāj jūsu IP adresi?

Ja izmantojat Gmail kā tīmekļa e-pasta pakalpojumu, jūsu ārējā IP adrese un hostvietas nosaukums netiks izpausti. Tomēr, ja jūs izmantojat Thunderbird vai Outlook klientu, lai sūtītu Gmail e-pastus, izmantojot SMTP, jūsu IP adrese un hostvietas nosaukums tiks nosūtīts kopā ar e-pastu. Paturiet prātā, ka policijas izmeklēšanas laikā Gmail būs spiests atklāt jūsu IP adresi un atrašanās vietu.

Kā paslēpt savu e-pasta adresi, sūtot e-pastu?

Sūtot e-pasta ziņojumus, nav iespējams paslēpt “No” adreses. Tomēr varat izmantot viltotu adresi, lai kādam liktu domāt, ka tā ir kāda cita persona. Jums joprojām būs jāizmanto īsts domēna vārds, jo neeksistējoši domēna vārdi nonāks surogātpasta filtru redzeslokā.

Vai programmā Outlook varat sūtīt anonīmu e-pasta vēstuli?

Programma Outlook pēc konstrukcijas vienmēr izmanto e-pasta kontu, kas saistīts ar sūtītāju. Tas nozīmē, ka nav iespējams norādīt citu “No”, kas ir jūsu izmantotais e-pasta konts. Ja tie nesakrīt, Outlook atgriezīs kļūdu, un e-pastu nebūs iespējams nosūtīt.

Vai Gmail ir anonīms?

Gmail nav anonīma, jo Google mēdz vākt jūsu datus un rādīt jums reklāmas. Tomēr ir iespējams saglabāt zināmu konfidencialitāti Gmail kontā, reģistrējoties izmantojot viltus vārdu, atrašanās vietu, dzimšanas datumu un vienmēr izmantojot VPN.

Vai, sūtot e-pastu, es varu paslēpt savu IP adresi?

Sūtot e-pastu, varat izmantot VPN vai TOR, lai slēptu savu izcelsmes IP adresi, un tā vietā jūsu faktiskās mājas IP adreses tiktu parādīts starpniekservera IP. Tādējādi, sūtot e-pasta vēstules, jūsu IP netiks atklāts sabiedrībai.

Kas ir ierakstāms e-pasta konts?

Dedzinātāja e-pasta konts ir atsevišķs e-pasta konts bez svarīgiem kontaktiem, kuru lietotājs pēc vairākiem lietošanas reizēm var ātri atbrīvoties. Tā priekšrocība ir tā, ka tas nav piesaistīts reāla lietotāja vārdiem vai citiem tā kontiem.

Vai Outlook ir drošāks par Gmail?

Microsoft drošības iestatījumi ir mīkla. Tikmēr Google konfidencialitātes politika ir daudz pārredzamāka. Turklāt Google piedāvā pieteikšanos, izmantojot aparatūras 2FA, kas ir ļoti droša autentifikācijas metode. Turklāt pakalpojumā Gmail ir lieliski bonusi, piemēram, surogātpasta vēstuļu ievietošana atsevišķā mapē Junk, nevis sarkanas vai dzeltenas ikonas pievienošana aizdomīgu vēstuļu augšpusē. Tas nozīmē, ka drošības ziņā Gmail ir labāks par Outlook.

E-pastu izmantojam daudzām lietām, kurām nepieciešama anonimitāte. No mīlas vēstulēm līdz konta apstiprinājumiem – mūsu pastkastītēs nonāk patiešām pikantas lietas!

Vai ir iespējams nosūtīt anonīmu e-pastu?

Ir tikai viena problēma: e-pasta vēstules nodrošina identificējamu divvirzienu saziņu. Papildus sūtītāja adresei e-pastā ir daudz citu datu, kas var jūs identificēt. Piemēram, ja aplūkojat pilnu e-pasta galveni, varat atrast maršrutēšanas informāciju. Ar to varētu pietikt, lai jūs identificētu un radītu dažādas problēmas.

Tomēr ne viss ir zaudēts! Šajā rakstā es jums parādīšu, kā pareizi nosūtīt anonīmu e-pasta vēstuli.

Kā nosūtīt e-pastu, nenorādot sūtītāja vārdu?

Kā nosūtīt anonīmu e-pasta vēstuli, lai netiktu izsekots

  • Izvēlieties drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēju. ProtonMail ir viena no labākajām iespējām
  • Reģistrējieties pakalpojumam, lai saņemtu savu pastkasti
  • Piesakieties savā kontā
  • Izbaudiet jauno, drošāko e-pasta saziņu!

Privātā e-pasta sūtīšana nozīmē slēpt savu īsto IP adresi un izmantot drošu e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Populārākās e-pasta platformas, piemēram, Google vai Yahoo, ir lieliski vienkāršas un uzglabāšanas ziņā, taču tām trūkst privātuma nodrošināšanas.

Kā sūtīt anonīmus e-pasta ziņojumus: 5 slepenas metodes: kā sūtīt e-pastus?

Ja plānojat uzsākt privātu sarunu, izmantojot e-pastu, ir dažas lietas, ko varat darīt. Paturiet prātā, ka vairumā gadījumu nav viena risinājuma. Labāko privātuma un drošības kombināciju iegūsiet, ja mēģināsiet apvienot vairākas metodes. Tas ne tikai palīdzēs jums saglabāt drošību, rakstot privātos e-pastus, bet arī meklējot vājās vietas ikdienas pārlūkošanā.

1. Izmantojiet šifrētu un anonīmu e-pasta pakalpojumu

Kā nosūtīt anonīmu e-pasta vēstuli

Šifrēts e-pasts darbosies tāpat kā parasts pakalpojums, bet ar papildu priekšrocību, ka end-to-end šifrēšana padara to daudz drošāku. Šāda šifrēšana attiecas uz jūsu e-pastiem, iesūtni un kontaktu sarakstu. Neviens, kas izspiego jūsu datplūsmu, nevarēs izlasīt jūsu e-pastus, tostarp pat pakalpojuma sniedzējs (dažos gadījumos). Dažādi pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādas funkcijas, taču ProtonMail, Tutanota, StartMail un Guerilla Mail garantē lielāku konfidencialitāti nekā Gmail vai Yahoo.

Visanonīmākie e-pasta konti:

  1. ProtonMail – labākais drošais e-pasta pakalpojumu sniedzējs
  2. StartMail – labākais viegli lietojamais e-pasta pakalpojumu sniedzējs
  3. Tutanota – anonīmākais e-pasta pakalpojumu sniedzējs
  4. Guerilla Mail – labākais pagaidu e-pasts pret surogātpastu

2. Izmantojiet “degļa” e-pastu

Kā nosūtīt anonīmu e-pasta vēstuli, lai netiktu izsekots

Līdzīgi kā tādos seriālos kā “The Wire” un “Breaking Bad” tiek izmantoti lēti priekšapmaksas tālruņi, arī ierakstāmie e-pasti tiek izmantoti uz laiku un pēc tam iznīcināti. To derīguma termiņš beidzas pēc noteikta perioda vai arī tie ļauj jums nosūtīt ziņu, nereģistrējot kontu, kuru varētu izsekot līdz jums. Varat izmantot to pagaidu “tikai nosūtīšanai” kontu vietnē AnonymouseMail.

Burner e-pasta vēstules var palīdzēt jums cīnīties pret surogātpastu, reģistrējoties šaubīgās vietnēs. Vienīgais trūkums ir tas, ka var būt ļoti sarežģīti atiestatīt savu kontu, kas reģistrēts ierakstītajā e-pasta vēstulē, ja aizmirsāt paroli. Vislabāk būtu izmantot ierakstāmos e-pastus, ja zināt, ka ir maza iespēja, ka nākotnē jums būs nepieciešams tos izmantot.

3. Slēpt savu IP

Izmantojiet šifrētu un anonīmu e-pasta pakalpojumu

Neatkarīgi no tā, kādu anonīma e-pasta sūtīšanas metodi izvēlaties, jūsu IP joprojām var būt atbildīgs. Lai paslēptu savu IP adresi, izmantojiet VPN vai Tor pārlūkprogrammu. VPN šifrēs jūsu savienojumu un maršrutēs to caur starpniekserveri, slēpjot jūsu faktisko IP adresi. Tor jūsu savienojumu caurlaidīs caur vairākiem tīkla mezgliem, padarot jūs neizsekojamu. Ir pat daži VPN, kuros šīs tehnoloģijas tiek izmantotas kopā, piemēram, NordVPN Onion over VPN.

4. Noņemiet metadatus no failiem

Ja sūtāt Word dokumentu, metadati failos varētu būt jūsu atklājums. Tie var saturēt jūsu vārdu un uzvārdu un citu personisku informāciju, ar kuru nevēlaties dalīties. Ja tie ir tikai dokumenti, kurus vēlaties sūtīt, lai netiktu izsekots, jums vajadzētu uzņemt ekrānšāviņu un noņemt no visus EXIF datus.

Visanonīmākie e-pasta konti

Operētājsistēmā Windows ir arī iebūvēts metadatu noņemšanas rīks Document Inspector. Tas palīdzēs jums analizēt, ko iekļaujat, sniedzot iespēju noņemt no faila visu informāciju, kuru nevēlaties kopīgot.

5. Izveidojiet jaunu e-pasta kontu

Visanonīmākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji

Visvienkāršākais veids, kā sūtīt e-pasta ziņojumus anonīmi, ir izveidot jaunu e-pasta kontu. Ja jums ir jāizmanto Gmail vai Yahoo pakalpojumi, varat izveidot e-pastu, izmantojot viltus informāciju. Izvēlieties viltus vārdu, mājas adresi, dzimšanas datumu un nenorādiet tālruņa numuru. Tomēr paturiet prātā, ka, pat veicot šos piesardzības pasākumus, šie pakalpojumi joprojām izsekos jūsu kibermūzikas kustības. Tiem arī ir pienākums sniegt šo informāciju tiesībaizsardzības iestādēm.

Visanonīmākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji

Vai es varu nosūtīt anonīmu e-pastu no ProtonMail?

Ja vēlaties sūtīt e-pastu anonīmi, vienmēr ir jāizvēlas drošs e-pasta pakalpojumu sniedzējs. Tie joprojām var saglabāt žurnālu ar jūsu vārdu, IP vai atrašanās vietu, tāpēc jums jāizvēlas tāds, kas ievēros jūsu anonimitāti un nevāks jūsu datus.

ProtonMail izmanto PGP šifrēšanu jūsu e-pastiem, pirms tie atstāj jūsu ierīci. Tas garantē nepierakstīšanās politiku, tāpēc pat tad, ja pie pakalpojumu sniedzēja durvīm klauvētu tiesībaizsardzības iestādes, tām nebūtu nekā, ko tām parādīt.

Vai no ProtonMail saņemto e-pastu var izsekot?

Paturiet prātā, ka pēc e-pasta nosūtīšanas netiks šifrēti metadati, virsraksti vai temata rindas. Ir pieejams bezmaksas un maksas plāns (no 3,49 ASV dolāriem mēnesī), kas palielina maksimālo ziņojumu skaitu, ko varat nosūtīt dienā. Vienīgais trūkums ir tas, ka, lai apstiprinātu savu kontu, viņi, visticamāk, lūgs norādīt tālruņa numuru.

ProtonMail piedāvā arī pašiznīcinošu ziņojumu funkciju. Viss, kas jums jādara, ir jānosaka vēlamais derīguma termiņš, un, kad tas pienāks, ProtonMail izdzēsīs ziņas no saņēmēja iesūtnes.

Papildus tam šis e-pasta pakalpojums nodrošina arī bezmaksas VPN, iOS un Android lietojumprogrammas un šifrētu kalendāru.

Kā paslēpt savu e-pasta adresi ProtonMail?

2. StartMail – labākais viegli lietojamais e-pasta pakalpojumu sniedzējs

Bezmaksas versija:
Platformas:Tikai tīmeklī
Uzglabāšana:10 GB
Pašreizējais darījums:Iegūt Startmail, tagad 50% OFF!

StartMail ir tas, kas Gmail varētu būt, ja uzņēmums vairāk pievērstos privātumam, nevis tam, kā izvietot reklāmas. Viņu mātesuzņēmums pat vada Startpage, kas ir viena no nedaudzajām privātumam draudzīgajām meklētājprogrammām.

Vai StartMail var izsekot?

Saskaņā ar šo piemēru StartMail ir viena no privātākajām e-pasta kastītēm, ko varat saņemt. Tā atbalsta ierakstāmos e-pastus, tāpēc varat pievienot barjeras savai pastkastītei. Pat ja šāds e-pasts parādās surogātpasta adresātu sarakstā, jūs varat to ātri likvidēt un izveidot citu.

Tāpat kā lielākā daļa uz konfidencialitāti orientētu e-pasta pakalpojumu, StartMail šifrē ziņojumus lokāli un nosūta tos, izmantojot HTTPS. Pastāv arī PGP atbalsts, taču arī jūsu kontaktpersonai būs jāizmanto atbilstoša iestatīšana. Pretējā gadījumā tas nedarbosies.

Kā nosūtīt 100 % anonīmu e-pasta vēstuli?

Runājot par cenām, StartMail plāni sākas no 2,50 dolāriem mēnesī. Varat arī izmantot 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, lai vispirms izmēģinātu visas premium funkcijas.

3. Tutanota – anonīmākais e-pasta pakalpojumu sniedzējs

Vai Tutanotas e-pasts ir anonīms?
Bezmaksas versija:Jā, 1 GB
Platformas:Windows, macOS, iOS, Android
Uzglabāšana:1-10 GB
Pašreizējais darījums:Iegūt līdz pat 20% PIE Tutanota!

Tutanota var nodrošināt pilnīgu šifrēšanu. Ja nepieciešams, jūs varēsiet sūtīt šifrētus ziņojumus pat lietotājiem, kas nav Tutanota lietotāji. Šifrēšana attiecas ne tikai uz ienākošo vēstuli, bet arī uz jūsu kontaktiem. Reģistrējot kontu, jums nebūs jāsniedz nekāda identificējama informācija. Turklāt no e-pasta ziņojumiem tiks noņemta jūsu IP adrese. Kods ir ar atvērto pirmkodu, tāpēc to var pārbaudīt ikviens.

Vai Tutanota e-pastu var izsekot?

Šis drošais e-pasta pakalpojums ir viena no labākajām iespējām tiem, kuri nevēlas tērēt bagātību vai vispār tērēt naudu. Tas ir tāpēc, ka tas piedāvā bezmaksas versiju, kas ietver 1 GB krātuves. Tomēr šis plāns atbalsta tikai vienu lietotāju un tam ir citi ierobežojumi, piemēram, tas e-pasta vēstules glabā tikai četras nedēļas. Par papildu funkcijām, piemēram, šifrētu kalendāru iestatīšanu un neierobežotu e-pasta vēstuļu vēsturi, varat maksāt tikai 1,20 ASV dolāru mēnesī.

Vai es varu sūtīt e-pastu anonīmi?

4. Guerilla Mail – labākais pagaidu e-pasts pret surogātpastu

Bezmaksas versija:
Platformas:Tīmekļa vietne
Uzglabāšana:NAV PIEMĒROJAMS

Guerilla Mail ir populārs anonīma e-pasta pakalpojumu sniedzējs kopš 2006. gada. Tas atšķiras no citiem šajā sarakstā iekļautajiem drošiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, jo nodrošina pagaidu e-pasta adresi, lai anonīmi sūtītu un saņemtu e-pastu. Jūs varat izveidot e-pasta adresi pats vai ļaut Guerilla Mail to izdarīt jūsu vietā, ja steidzaties. Jums pat nav nepieciešams konts, lai sūtītu ziņojumus, kas padara situāciju vēl ērtāku.

Kas ir e-pasta konfidencialitāte?

Guerilla Mail varat izmantot, ja vēlaties reģistrēties vietnē, bet jums nav ērti izmantot savu īsto e-pasta adresi. Citiem vārdiem sakot, varat izmantot šo e-pasta pakalpojumu sniedzēju kā nevēlamu surogātpasta vēstuļu izmešanas tvertni vai arī tad, ja neuzticaties sūtītājam.

Vislabākais Guerilla Mail ir tas, ka tas ir pilnīgi bez maksas – vienkārši apmeklējiet vietni un izmantojiet pakalpojumu. Līdz šim Guerilla ir apstrādājusi vairāk nekā 13 miljardus e-pasta vēstuļu, un šis skaits pastāvīgi pieaug.

Kā nosūtīt anonīmu e-pasta vēstuli

E-pasta drošības un anonimitātes nozīme

Izmantojot standarta e-pasta pakalpojumu sniedzēju, vairumā gadījumu jūs saņemsiet pienācīgu pakalpojumu, taču jūsu konfidencialitāte var būt apdraudēta. Šie pakalpojumi gūst ienākumus no reklāmām, un tiem ir jāzina jūsu pārlūkošanas paradumi, lai pielāgotu šīs reklāmas jums. Turklāt e-pasta metadati atklās jūsu privāto IP adresi ikvienam, kas vēlas apskatīt X-Originating-IP vai Original-IP rindas. Tas ļaus hakeriem (vai saņēmējam) uzzināt jūsu pilsētu, štatu, pasta indeksu, interneta pakalpojumu sniedzēju un daudz ko citu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem