Kas ir bitkoinu inflācija?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai Bitcoin ir nodrošinājums pret inflāciju?

Viena no būtiskākajām bitcoin priekšrocībām ir tā mobilitāte. Tas ļauj ātri un vienkārši veikt maksājumus no jebkuras pasaules malas, kas ir viena no galvenajām bitcoin priekšrocībām.

⚡️ Vai bitkoinu inflācija palīdzēs kriptovalūtai?

Kriptovalūtu tirgus sabrukums pierāda, ka kriptovalūtas un inflācija ir neefektīvas pret inflāciju. Kriptovalūta nav dzīvotspējīga aizsardzība pret 7% inflāciju. Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, mainās viss finanšu jomā, sākot no uzkrājumiem līdz tirdzniecībai un beidzot ar maksājumu veikšanu.

⚡️ Vai Ethereum ir inflācija?

Ethereum, kas iepriekš bija tīri inflācijas valūta, 2021. gada augustā ieviesa EIP-1559, kas dedzina žetonus, nevis nodod tos kalnračiem. Tīkla izmantošanas maksimuma laikā sadedzināšanas ātrums izraisīja monētas deflāciju, kas nozīmēja, ka vairāk monētu tika iznīcinātas nekā radītas.

⚡️ Vai bitcoin ir nodrošinājums pret akciju tirgu?

Bitcoin mērķis ir aizsargāties pret inflāciju, kas nozīmē, ka Bitcoin vērtība laika gaitā saglabāsies. Viens no iemesliem ir tas, ka Bitcoin daudzums tiks ierobežots līdz 21 miljonam, kā rezultātā, pieaugot pieprasījumam pēc tiem, radīsies nelīdzsvarotība.

Kā inflācija ietekmēs kriptovalūtu

Tiek apgalvots, ka daži investori ir steigušies uz bitcoin, lai pasargātu savus aktīvus no valdību kaitīgās inflācijas politikas. Bet ko tieši tas nozīmē?

Tā kā bitkoinu inflācija pieaug, cilvēkus piesaista jebkas, kas varētu viņus pasargāt no cenu kāpuma.

Saikne starp bitkoiniem un inflāciju
Ko kriptonauda inflācija nozīmē bitkoiniem?

Kriptovalūta bieži tiek uzskatīta par deflāciju veicinošu, un tās atbalstītāji bieži vien to reklamē kā aktīvu klasi, kas nav saistīta ar reālajiem aktīviem. Tomēr, ja apzināsiet, ka kriptovalūtas ir unikālas un dažas no tām ir inflāciju veicinošas, situācija kļūst sarežģītāka.

Galu galā, kas īsti ir kripto un inflācija?

bitcoins inflācija ir process, kurā cenas nepārtraukti pieaug. Tā notiek, kad valūtas vērtība samazinās, jo par vienu tās pašas naudas vienību tagad var iegādāties mazāk preču nekā iepriekš. Inflācija rodas, vērojot 80. gadu dokumentālo filmu un redzot, kā kāds pārdod burgeru par 50 centiem, bet cits uzņēmums par to prasa desmit dolārus.

Vai bitkoini ir nodrošinājums pret bitkoinu inflāciju?
Kas notiks ar bitkoiniem, ja inflācija pieaugs?

Ja cenas pieaug straujāk nekā jūsu alga, iespējams, esat apzinājies inflācijas nopietnību. Jums būs sliktāk, ja samazināsiet savus izdevumus par 10 % no 50 000 ASV dolāru gadā, nevis no pagājušā gada 60 000 ASV dolāru algas. Taču, ja darba devējs paaugstinās jūsu ienākumus līdz 55 000 dolāru gadā, jums nebūs jāmaina dzīvesveids.

bitcoins inflācija nav saistīta tikai ar preču un pakalpojumu cenām. Tā attiecas arī uz jūsu algu un to, cik daudz naudas jūs varat ietaupīt. Inflācijas periodos samazinās arī uzkrājumu pirktspēja. Tāpēc cilvēki bieži cenšas ieguldīt aktīvos, kas saglabā savu vērtību vai palielina to straujāk nekā inflācija.

Bitkoinu inflācija radīs politisku vakuumu
Kā inflācija ietekmēs kriptovalūtu

Ekonomisti uzskata, ka inflācija ir labvēlīga patērētājiem. Tomēr ekonomikas lejupslīdes apstākļos, tāpat kā koronavīrusa epidēmijas gadījumā, pārmērīga inflācija var kļūt par problēmu.

Ekonomistiem ir dažādas teorijas par pašreizējo bitkoinu inflācijas kāpumu, kas ir viens no augstākajiem rādītājiem pēdējo desmitgažu laikā. lai cīnītos ar pandēmijas izraisīto recesiju, valdība ekonomikā iepludina naudu.

Daži eksperti uzskata, ka Federālo rezervju sistēma nav tieši vainojama. Galvenā problēma ir piedāvājuma nepietiekamība blokķēdes dēļ.

Bitkoinu inflācija - viss, kas jums jāzina
Kā inflācija ietekmē kriptovalūtu?

Bitcoin kripto un inflācija

Kriptovalūtas pretinieki baidās, ka, ļaujot centrālajām bankām ietekmēt ekonomiku ar kvantitatīvās mīkstināšanas palīdzību, piemēram, samazinot procentu likmes, radīsies problēmas. Venecuēlas, Turcijas un Zimbabves centrālo banku nekontrolēta naudas drukāšana ir izpostījusi šo valstu ekonomiku.

Kriptovalūtu atbalstītāji bieži apgalvo, ka kriptovalūtas, piemēram, bitkoins (BTC), ir imūnas pret centrālo banku un valdību nedarbiem, jo tās ir decentralizētas un tās nevar izslēgt.

Kriptovalūtas ietekmē inflācija, nodokļi un tirgus tendences
Vai kriptovalūta var apturēt bitkoinu inflāciju?

Vēl viens iemesls ir tas, ka bitkoinu radīšana ir ieprogrammēta kodā, atšķirībā no Federālo rezervju sistēmas, kas nevar vienkārši drukāt tik daudz bitkoinu, cik vēlas.

Tempu, kādā tiek ģenerēti jauni bitkoini, nosaka bitkoinu protokols. Piedāvājums ir ierobežots, un tiek prognozēts, ka jaunu monētu piedāvājums beigsies ap 2140. gadu. Atšķirībā no centrālajām bankām, kuru ekonomistiem ir jāreaģē uz tirgus izmaiņām, Bitcoin blokķēde darbojas konsekventi.

Ik pēc četriem gadiem protokols uz pusi samazina apgrozībā laisto jauno bitkoinu daudzumu, un šis process tiek dēvēts par “pārdalīšanu uz pusi”.

Vai kriptovalūta var kontrolēt bitkoinu inflāciju
Kas izraisa bitcoin inflāciju?

Daži fani ir salīdzinājuši Bitcoin fiksēto daudzumu ar “digitālo zeltu”, pielīdzinot to dzeltenajam metālam, kas ir vēl viens populārs pret inflāciju noturīgs aktīvs. Tā dēvētās aktīvu vērtības krātuves iztur laika pārbaudi, jo tās nav korelētas ar citiem aktīviem un ir noturīgas pret trešo personu veiktām tirgus manipulācijām. Savukārt vai tādas kriptovalūtas kā bitkoins patiešām pasargā no inflācijas?

Arguments pret to, ka bitcoin ir deflācijas aktīvs

Tikmēr, kamēr ASV dolāra vērtība ir kritusies, bitkoins to ievērojami apsteidza, atalgojot pirmos investorus. Tomēr kriptovalūta ir ārkārtīgi svārstīga: to var apliecināt nesenie pircēji, kuri zaudēja naudu, kad bitcoin vērtība strauji kritās.

Kāpēc kriptovalūtām ir nozīmīga kriptovalūta un inflācija
Vai bitcoin zaudēs vērtību?

Iepriekšējos gados bitkoins ir atspoguļojis ASV akciju tirgus sniegumu, kas uzrāda labākus rezultātus, kad ekonomika attīstās, un klupst, kad izdevumi palēninās – kā tas notika 1997. gadā. Kad 2021. gada decembrī inflācija sasniedza 40 gadu augstāko līmeni, bitkoins kritās par vairāk nekā 20 %. Ir grūti atbildēt, vai bitcoin ir ilgtermiņa ieguldījums vai spekulatīvs burbulis.

Tomēr ne visas kriptovalūtas darbojas tāpat kā bitkoins. Dažām kriptovalūtām ir deflācija, kas nozīmē, ka pieejamo monētu daudzums laika gaitā samazinās, lai laika gaitā palielinātu to vērtību (ja pieprasījums paliek nemainīgs).

Ar ASV dolāriem nodrošinātajam stabilajam monētam TerraUSD ir dinamisks krājums; tas rada un iznīcina žetonus, pamatojoties uz LUNA žetonu apmaiņu, lai uzturētu fiksētu vērtību 1 ASV dolāra apmērā.

Kā inflācija ietekmēs kriptovalūtu
Bitcoin vairs nav digitālais zelts

Piemēram, nemaināmie žetoni ( NFT ) ir unikāli – tie ir kā mākslas darbs, jo to vērtība ir atkarīga no to retuma.

Vai inflācija ir pozitīvs vai negatīvs faktors ekonomikai?

Inflācija samazina naudas pirktspēju. Vai tas nozīmē, ka inflācija ir slikta? Ne vienmēr. Lielākā daļa ekonomistu uzskata, ka neliela inflācija var būt labvēlīga ekonomikai. Kā tas notiek?

Bitcoin aizsardzība pret inflāciju
Vai Bitcoin patiešām aizsargā pret inflāciju?

Inflācija kopumā veicina patēriņa izdevumus. Tā ir būtiska valsts attīstībai, un ASV Federālo rezervju sistēma cenšas panākt 2% inflācijas līmeni, lai saglabātu cenu stabilitāti.

Veselā ekonomikā ir sagaidāms mērens un stabils inflācijas līmenis. Patērētāji un uzņēmumi tērē vairāk naudas precēm un pakalpojumiem, un tas veicina ekonomikas attīstību. Kad pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, ražotāji paaugstina cenas, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu, izraisot bitcoin inflāciju. Šajā gadījumā inflāciju var uzskatīt par labvēlīgu.

Tomēr pārāk straujš cenu kāpums vai kritums parasti neliecina par labām ziņām. Cenu kāpums mudina klientus gaidīt turpmākus cenu kāpumus nākotnē, tādējādi izraisot lielāku pieprasījumu. Tādējādi ražotāji šīs tendences rezultātā ir spiesti paaugstināt cenas. Termins “hiperinflācija” vai “strauja inflācija” attiecas uz šo modeli. Būtiski atcerēties, ka inflācija ir normāla tautsaimniecības norise – taču tā var arī kļūt nekontrolējama.

Protective wallet: kāpēc investori iemīlēja bitcoin
Bitcoin vairs neaizsargās pret inflāciju

Deflācijas depresijas cenu deflāciju raksturo ilgtermiņa tendence, kad cenas nepārtraukti krītas. Patērētāji kavē pirkumus, gaidot zemākas izmaksas nākotnē, kad tas notiks. Samazinoties pieprasījumam, arī ražotāji turpina pazemināt cenas, lai piesaistītu pircējus.

Mērena bitkoinu inflācija ir izdevīga ekonomikai vairākos veidos, jo tā stimulē tēriņus un veicina ekonomikas attīstību.

Kāpēc kriptovalūtām ir svarīga kriptonauda un inflācija?

Iespējamā fiat valūtas hiperinflācija var mudināt investorus vēl vairāk ieguldīt digitālajās valūtās, lai kliedētu bažas, ka viņu fiat nauda laika gaitā zaudēs vērtību. Kriptovalūtas, piemēram, bitkoins un ēteris ( ETH ), ir fantastiska iespēja diversificēt portfeļus tiem ieguldītājiem, kuri meklē alternatīvu.

Bitcoin ir labi aizsargāts pret inflāciju
Kādu cenu bitcoin sasniegs 2022. gadā?

Firmas Bitcoin garantijas priekšrocības

Ierobežotība ir viens no galvenajiem faktoriem, kas padara aktīvu noturīgu pret inflāciju. Tā kā bitkoinu daudzums ir ierobežots, tie nepārtraukti zaudē vērtību, tāpēc tos dēvē par digitālo zeltu.

Bitcoin izgudrotājs Satoshi Nakamoto vēlējās, lai katras bitcoin vienības vērtība laika gaitā palielinātos. To nodrošināja fiksēts maksimālais piedāvājums un zems jaunu bitkoinu kalšanas ātrums.

Vai Bitcoin ir labs ieguldījums 2022. gadā
Kāda ir bitcoin cenu prognoze 2025. gadam?

Kad ir sasniegts maksimālais skaits, nav iespējams saražot jaunu bitkoinu. Darījumi turpinās notikt kā parasti, un kalnračiem par to darbu tiks maksāta atlīdzība, proti, apstrādes maksa.

Kas notiks ar bitkoiniem recesijas laikā?

Bitcoin tika izveidots no Lielās lejupslīdes, kas pazīstama arī kā “Lielā finanšu krīze”, pelniem. Satoshi Nakamoto izveidoja Bitcoin, lai nodrošinātu privātpersonām valūtu, kurai nav nepieciešama trešā persona vai centrālā iestāde. Tā rezultātā radās decentralizēta kriptovalūta.

Kāda būs zemākā bitcoin cena 2022. gadā?
Kāda ir zemākā bitcoin cena 2022. gadā?

Lejupslīdes laikā bitkoinu vērtība var turpināt pieaugt. Patiešām, COVID-19 pandēmijas laikā bitkoinu vērtība jau ir strauji pieaugusi.

Lai gan nav iespējams izdarīt galīgas prognozes par to, kas notiks ar bitkoiniem recesijas laikā, ir vērts atzīmēt, ka kriptovalūta pēdējos gados ir parādījusi neticamu noturību. Ja vēsture ir kaut kāds ceļvedis

Kriptovalūtas un inflācija
Vai 2022. gadā Bitcoin sasniegs jaunu maksimumu?

Lejupslīdes laikā negatīvā ekonomiskā ietekme var izplatīties uz valstīm, ar kurām ir ekonomiski sakari. Tā kā bitkoini pēc būtības ir diversificēti, tie var kalpot kā pret recesiju aizsargāts aktīvs. Kamēr ASV dolārs ir atkarīgs no ASV ekonomikas stiprajām un ierobežotajām pusēm, piemēram, no IKP, eksporta cenām, monetārās politikas un valūtas pieprasījuma, bitkoins nav atkarīgs no vienas valsts zaudējumiem vai ieguvumiem. 

Kā Bitcoin var palīdzēt klientiem ilgtermiņā?

Maz ticams, ka bitkoini varētu sagraut galvenās centralizētās valūtas, taču kopš tā izveides 2009. gadā tas ir mainījis finanšu sistēmu. Tā tehnoloģija ir palīdzējusi revolucionāri uzlabot decentralizētās finanses (DeFi) un ir izdevīga patērētājiem, kas nav banku apkalpoti visā pasaulē.

Kriptovalūta un inflācija
Vai Bitcoin aizsargā pret inflāciju?

Blokķēdes tehnoloģija ir radījusi virkni jauninājumu, taču tās galvenais mērķis ir precīzi apkalpot cilvēkus. Blokķēdes tehnoloģijas pamatiezīme ir tā, ka tā nodrošina lietotājiem drošu, bezatļauju un decentralizētu metodi finanšu darījumu veikšanai. Bitcoin, kā arī citi kriptoaktīvi darbojas kā alternatīva fiat valūtai, kas ir noturīga pret inflāciju un ko var izmantot, lai veiktu pirkumus bez valdības iejaukšanās.

Pašreizējā globālā finanšu sistēma ir gatava būtiskām pārmaiņām, un Bitcoin varētu būt tā valūta, kas veicinās tik ļoti nepieciešamās pārmaiņas. Ja vēlaties ieguldīt aktīvā ar ilgtermiņa potenciālu, Bitcoin vajadzētu būt jūsu redzeslokā.

Galu galā, 21 miljons bitkoinu ir izkalti, kas notiks ar kriptovalūtu?

Kas notiek ar bitcoin vērtību lejupslīdes laikā?
Galu galā, kas īsti ir kriptovalūta un inflācija?

Pagaidām algoritms paredz, ka jauni bitkoini netiks radīti. Tomēr kalnračiem joprojām var būt stimuls kalnračiem kalnraču blokus kalnraču darbībā, jo viņi varētu iekasēt maksu par darījumiem.

Kas notiek ar bitcoin vērtību recesijas laikā?

COVID-19 pandēmijas sākumā kopā ar akciju tirgu mēreni kritās arī Bitcoin cenas. Tomēr līdz oktobrim investori sāka nopietni uztvert kriptovalūtu un pacēla cenas līdz visu laiku augstākajam līmenim.

Daži analītiķi ir nobažījušies, ka gadījumā, ja ASV ekonomika nākamgad piedzīvos recesiju, bitcoin nesenā spēcīgā korelācija ar ASV akcijām varētu nozīmēt sliktas ziņas kriptovalūtai. Šie eksperti uzskata, ka tas, cik veiksmīgs būs vētras laiks, lielā mērā būs atkarīgs no tā, kā klāsies citiem tirgiem.

Nobeigumā

Kriptovalūtas, piemēram, bitkoini, bieži vien ir ieguldījumi, ko cilvēki veic, lai nodrošinātos pret inflāciju. Tomēr pēdējos gados ir pierādījies, ka Bitcoin ir daudz līdzību ar citām lielākajām aktīvu klasēm, piemēram, akcijām.

Galu galā, kas īsti ir kriptovalūta un inflācija?
Ko inflācija nozīmē bitkoiniem?

Kad ekonomika ir nestabila un centrālās bankas paaugstina procentu likmes vai veic citus pasākumus, lai apturētu inflāciju, daudzu aktīvu vērtība samazinās. Tas nesen notika ar tādām kriptovalūtām kā Bitcoin, Ethereum un Litecoin. Tomēr dažām digitālajām valūtām piemīt īpašības, kurām vajadzētu palīdzēt tām laika gaitā saglabāt savu vērtību labāk nekā citām. Tās ietver tādas lietas kā retums (ierobežots piedāvājums), viegla pārvietošana vai tirdzniecība bez komisijas maksas un tieša valdības kontrole, un tās nav pakļautas tiešai valdības kontrolei.

Ļoti svarīgi ir diversificēt ieguldījumu portfeli, un kriptovalūtas to var nodrošināt, izkliedējot jūsu ieguldījumus. Tomēr neieguldiet pārāk daudz līdzekļu nevienā aktīvu klasē.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem