Iepazīstiet Stellar blokķēdes tehnoloģijas pamatus

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Ko dara Stellar Crypto?

Stellar ir peer-to-peer izplatīta atvērtā koda platforma, kas ļauj pārvērst digitālo valūtu reālā naudā gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Stellar blokķēdes kriptovalūta tiek saukta par lumen, kas tiek tirgota ar simbolu XLM.

⚡️ Uz ko balstās Stellar kriptovalūta?

Stellar ir maksājumu tīkls, kas balstīts uz blokķēdes tehnoloģiju. Tas ļauj veikt ātrus starptautiskus naudas pārskaitījumus starp jebkuru valūtu pāriem. Daudzējādā ziņā tā ir salīdzināma ar citām uz blokķēdes balstītām kriptovalūtām.

⚡️ Kāda ir atšķirība starp Stellar un Ethereum?

Stellar ir mazāk elastīgs nekā Ethereum
Ethereum ir viedo līgumu platforma, līdzīgi kā Stellar. Patiesībā tā var darīt visu to pašu, ko Stellar un vēl vairāk, taču ne tik ātri un lēti. Tomēr Stellar tika radīts ar skaidru mērķi, lai nevarētu paveikt visu, ko var Ethereum.

⚡️ Stellar uz Ethereum blokķēdes?

Stellar ir decentralizēta kriptovalūta, kas tīkla sinhronizācijai izmanto blokķēdi, taču lietotāja pieredze drīzāk atgādina skaidru naudu, nevis Bitcoin vai Ethereum.

Kas ir Stellar?

Stellar maksājumu protokols ļauj veikt ātrus pārrobežu maksājumus jebkurā valūtu pārī. Tā pamatā ir sadalītās virsgrāmatas tehnoloģija, un tai ir daudzas kopīgas iezīmes ar citām uz blokķēdēm balstītām kriptovalūtām.

Stellar ir blokķēde, kuras mērķis ir “ļaut bankām, maksājumu sistēmām un privātpersonām” mijiedarboties, izmantojot tās tīklu. Kā norādīts tīmekļa vietnē, Stellar blokķēde ir platforma, kas savieno bankas, maksājumu sistēmas un cilvēkus, “lai pārvietotu naudu ātri, droši un gandrīz bez maksas”.

Kas padara Stellar par kriptovalūtu?
Vai Stellar Crypto ir labs ieguldījums?

Stellar Lumen blokķēde ļauj veikt jebkāda veida darījumus, un tās dzimtā digitālā valūta XLM/Stellar Lumens. Tīkla izveides laikā tika ģenerēti 100 miljardi.

Vienīgais cits veids, kā ražot XLM, ir inflācija. Lai kompensētu ekonomisko ekspansiju un zaudētos lūmenus, lūmenu radīšanas ātrums ir ierobežots līdz 1% gadā. Jauni lūmeni tiek ģenerēti katru nedēļu un piešķirti tiešā balsojumā.

Ar ko Stellar atšķiras no Bitcoin? stellar bitcoin
Kas ir zvaigžņu blokķēde?

Zvaigžņu tīkls

Stellar tīkls ir atvērtā koda, izplatīts un kopienai piederošs blokķēdes protokols, kas ļauj veikt finanšu darījumus. Savukārt Stellar attīstības fonds ir bezpeļņas organizācija, kas veicina finanšu iekļaušanu, rīku radīšanu un sociālās iniciatīvas saistībā ar Stellar tīklu. Stellar tīkla kodu raksta Stellar darbinieki, taču tehnoloģija ir pilnīgi neatkarīga no viņiem.

Kas ir stellar blockchain? Pilnīgs ceļvedis iesācējiem
Kas ir Stellar (XLM)?

Kādas ir Stellar Blockchain īpašības?

Tagad, kad esam sapratuši, kas ir Stellar blokķēde, izpētīsim dažas no tās galvenajām funkcijām:

 • Stellar datubāze ir decentralizēta un atvērtā koda blokķēde – īstas blokķēdes sistēmas pamatiezīmes.
 • Pateicoties konsensa mehānismam, darījumu apstiprināšanas laiks ir 3-5 sekundes.
 • Tas ir maksimālais darījumu skaits, ko var apkalpot bloks.
 • Tā ļauj izmantot vairākus parakstus un viedos līgumus.
 • Tai ir fiksēta gada inflācija 1 % apmērā.
Stellar (maksājumu tīkls)
Ko dara Stellar tīkls?

Kas ir Stellar Blockchain un kā tas darbojas?

Darījumi Stellar tīklā, tāpat kā citās blokķēdes platformās, tiek reģistrēti publiski koplietojamā un izplatītā virsgrāmatā. Stellar konsensa protokols (Stellar Consensus Protocol, SCP) ir konsensa algoritms, kura pamatā ir Stellar izmantotā Federatīvā Bizantijas vienošanās (FBA).

Darījumi Stellar tīklā tiek apstrādāti ātri un lēti, jo katrs tīkla lietotājs var apstiprināt darījuma derīgumu dažu sekunžu laikā. Katrs lietotājs (saukts par “mezglu”), kas sniedz informāciju globālajā virsgrāmatā, veido savu mazāku uzticamu sadarbības partneru tīklu. Kvoruma šķēles ir katra mezgla izveidoti minitīkli, kas ietver tikai tos dalībniekus, kuriem tas uzticas.

Kas pārvalda Stellar tīklu?
Kāda ir visienesīgākā kriptovalūta, ko rakt?

No kurienes rodas Stellar vērtība?

Katru sekundi Stellar tīklā notiek tūkstošiem valūtas un žetonu pārskaitījumu, tāpēc tas ir neticami noderīgs tīkls. Kriptovalūtu un/vai fiat valūtu pārskaitīšana ir laikietilpīga un dārga procedūra. Stellar to padara ātru un lētu. Darījumu maksa tiek maksāta ar XLM (Stellar maku), bet konti tiek uzturēti ar XLM (Stellar tīklu).

Kas ir Stellar maksājumu sistēma un kā tā darbojas?

Pieņemsim situāciju, lai labāk izprastu, kā darbojas Stellar maksājumu sistēma.

Ar ko Stellar atšķiras no Bitcoin?
Cik daudz banku izmanto Stellar?

Džaneta un Kīts abi ir Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotāji.

Žaneta vēlas nosūtīt Keitam 5000 sterliņu mārciņu starpreģionālu darījumu (GBP).

Kā jūs veiksiet šo pāreju?

Pieņemsim, ka Dženetai ir bankas A konts Amerikas Savienotajās Valstīs, bet Kītam ir bankas B konts Apvienotajā Karalistē. Abas šīs bankas ir “enkuri” Stellar tīklā, kas ir savienots ar abām bankām.

Kādi ir pieci populārākie altkoini?

Tālāk ir aprakstīts, kas notiek tālāk.

Žaneta sūta Keitam 5000 ASV dolāru. Darījuma mērķis nekavējoties tiek nosūtīts bankai B, lai noskaidrotu, vai viņš atbilst vai nē.

Kāpēc bankas izmanto Stellar?
Vai Stellar ir nākotne?

Banka A debetē Žanetas kontu, tiklīdz banka B to apstiprina.

Pēc tam līdzekļi tiek pārskaitīti no bankas A pūla konta uz bankas B Stellar tīkla kontu, kur tie kļūst par XLM.

Zvaigžņu monētu tīkls meklē labāko maiņas kursu, lai konvertētu XLM uz GBP, kad tas ir iekšpusē. Pēc tam līdzekļi tiek nosūtīti no bankas B bāzes konta uz Keitas kontu.

Kāda ir minimālā darījuma maksa Stellar tīklā?

Stellar tīkla pamata darījuma maksa ir niecīga summa par katru darījumu. Šī maksa neslēpj nekādu personisku labumu. Tā darbojas kā preventīvs līdzeklis pret kaitīgu rīcību (piemēram, DoS uzbrukumiem).

Vai ir vērts iegādāties stellar monētu?
Vai zvaigžņu monēta sasniegs 10 dolārus?

Pašlaik bāzes maksa ir 0,00001 XLM. Izmaksas sedz darījuma sūtītājs. Maksu iekasē virsgrāmata, un pēc tam tā tiek pārdalīta, izmantojot inflāciju.

Kādas ir sākuma izmaksas un maksa par dApp integrēšanu Stellar tīklā?

Zvaigžņu tīklu var izmantot bez maksas, un tajā ir iekļauta visa integrēšanai nepieciešamā programmatūra, un uz to attiecas Apache licence (2.0 versija). Tā ļauj komerciāli izmantot, pielāgot un/vai izplatīt.

Integrācija no zvaigžņu monētu viedokļa attiecas uz tehnoloģisko procedūru, kas saistīta ar pieslēgšanos Stellar tīklam. Tas nozīmē izveidot sistēmas, kas var mijiedarboties ar Zvaigžņu tīklu.

Kāpēc stellar monētas vērtība samazinās?
Kāda ir nākamā lielā kriptovalūta?

Integrācijai ar zvaigžņu monētu būs nepieciešami tehniskie resursi. Tehniskā izstrāde parasti aizņem no 120 līdz 200 stundām atkarībā no komandas lieluma un tās pieredzes līmeņa.

Kā iegādāties Amp (AMP)

Pieņemsim, ka jūs izmantojat trešās puses blokķēdes pakalpojumu sniedzēju (BaaS). Šajā scenārijā jūs maksāsiet visus maksājumus, kas radušies par ekspertu konsultācijām, konsultācijām un izstrādes komandas izmaksām.

Kura monēta eksplodēs 2025. gadā?
Kāda veida blokķēde ir Stellar?

Kas ir enkuri Zvaigžņu tīklā?

Enkurs ir objekts, kas Zvaigžņu tīklā var glabāt naudu un izsniegt aizdevumus.

Uzskatiet “enkuru” par saikni starp dažādām valūtām un Zvaigžņu tīklu. Visi naudas darījumi, kas tiek veikti Stellar coin tīklā, izņemot XLM, tiek veikti, izmantojot enkuru izsniegtus kredītus.

Zvaigžņu tīkla pamatā ir enkuri. Galu galā jums ir jāuztic noguldījumi un kredītu izveide Anchoriem.

Kādas ir blokķēdes tehnoloģijas īpašības?
Kas ir Stellar kodols blokķēdē?

Kas ir Stellar izplatītās biržas?

Lai labāk izprastu ideju par izplatīto apmaiņu, vispirms ir jāsaprot, kas ir “piedāvājumi”.

“Piedāvājums” apmainīt viena veida kredītu pret cita veida kredītu pēc iepriekš noteikta kursa ir tas, ko Stellar uzskata par “solījumu”. Šādā veidā Stellar tīkls kļūst par tirdzniecības platformu, kas ļauj apmainīties ar daudzām valūtām.

Zvaigžņu monētu reģistrā veiktos pasūtījumus sauc par “piedāvājumiem”. Katram valūtu/emisiju pārim tīklā ir pasūtījumu reģistrs.

Kas ir īpašs stellar coin?
Kā darbojas Stellar tīkls?

Piemēram, pastāv rīkojumu grāmata RBS/GBP pārvešanai uz Bitstamp/Bitcoin.

Kas ir kriptovalūta Helijs (HNT)

Stellar ir kriptovalūta, kas var darboties ar daudzām dažādām valūtām.

Dar viena no galvenajām Stellar funkcijām ir darījumi vairākās valūtās. Piemēram, jūs varat nosūtīt naudu no sava konta Amerikas Savienotajās Valstīs draugam Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis Stellar monētas unikālais aspekts ir tās spēja veikt darījumus decentralizēti. Lai jums būtu vieglāk, pieņemsim, ka tiek veikta tirdzniecība USD/EUR.

Ar ko stellar coin atšķiras no Bitcoin?
Kādu algoritmu izmanto Stellar?

Kā Stellar protokols nodrošina finanšu tīkla drošību?

Stellar konsensa mehānisma pamatā ir Federatīvā Bizantijas vienošanās (FBA). FBA garantē, ka sistēma darbojas vienmērīgi, īstenojot kvoruma šķēlumus, ko ģenerē katrs mezgls; tie kopā nosaka visas sistēmas kvorumu. Līdzīgi kā atsevišķi tīkli savieno dažādas interneta globālā tīkla daļas, kvoruma šķēlumi saista kopā Stellar valūtas tīklu.

FBA sistēmā.

Dalībnieki tiek sagrupēti mazākos tīklos. Tāpēc katrs mezgls šajos mazajos tīklos zina savus galvenos dalībniekus.

Vai stellar coin ir 1. līmeņa blokķēde?
Kāpēc bankas izmanto Stellar?

Pēc darījuma uzsākšanas mezgls gaida, lai lielākā daļa no tā mazajiem tīkla dalībniekiem tam piekristu, un tikai tad paziņo par norēķinu darījumu.

Pirkuma darījums nav pabeigts, kamēr tam nav piekrituši visi nepieciešamie dalībnieki.

Darījums tiek uzskatīts par likumīgu tikai tad, kad to ir apstiprinājis pietiekams skaits tīkla dalībnieku. Šajā brīdī kļūst neiespējami to uzlauzt vai mainīt.

FBA konsensa mehānisms aizsargā finanšu tīklu, kas darbojas Stellar tīklā, nodrošinot drošību un integritāti. Tas nodrošina SCP brīvību no bloķētiem stāvokļiem (kad konsenss vairs nav iespējams), kamēr vien dalībnieku kļūmes nepadara neiespējamu uzticības saistību izpildi.

Kā darbojas stellar coin blokķēde?
Kas ir Stellar un kā tas darbojas?

Blokķēdes lietojumprogrammas izmantošanai uzņēmējdarbībā Stellar Blockchain

Kas kriptogrāfija man vajadzētu ieguldīt 2022?

Stellar ir lietojumprogrammas, kas aptver plašu nozaru spektru, sākot no finanšu līdz pat uzņēmumu svarīgāko funkciju drošai izpildei. Ņemot vērā Stellar blokķēdes daudzās funkcijas, to var uzskatīt par sava veida daudzfunkcionālu platformu.

Šeit ir saraksts ar labākajām lietotņu idejām:

 • Ankeri citās valūtās.
 • Mobilie un tirdzniecības klienti
 • Web-to-mobile lietojumprogrammu mashups
 • Pārdevēja spraudnis
 • Konti, kas izveidoti skolai, veselības aprūpei un apdrošināšanai, tiek saukti par nZUL.
 • Lai aizsargātu savu organizāciju, varat iegādāties apdrošināšanu, kas sedz: datu aizsardzības pārkāpumus -> Jūs varat iegādāties specializētu apdrošināšanu, lai pasargātu savu uzņēmumu no kiberuzbrukumu radītiem zaudējumiem.
Vai stellar coin ir laba blokķēde?
Ar ko Stellar atšķiras no Bitcoin?
 • Savstarpējais finansējums var ļaut jums nopelnīt procentus, aizdodot savu naudu citiem.
 • Naudas pārvedumi apmaiņā pret uzvedības maiņu.
 • Bezpeļņas organizācijas var izmantot ziedojumu programmatūru.
 • Lojalitātes programmas
 • Vietējās valūtas
 • Laika bankas pakalpojumi
 • Brīvprātīgā darba stundu uzskaite
 • Jūsu konts var būt saistīts ar jebkuru ierīci.

Stellar Blockchain Observer ir lielisks resurss, ja vēlaties uzzināt vairāk par Stellar blokķēdi. Bet kas īsti ir blokķēdes novērotājs? Domājiet par to kā par blokķēdes pārlūkprogrammu, līdzīgu Internet Explorer vai Google Chrome.

Kā bez maksas ierakt stellar coin?
Cik daudz banku izmanto Stellar?

Stellar Blockchain Observer ir rīks, kas jūs informē par jaunākajiem blokiem Stellar blokķēdē, kā arī par visu blokķēdē pievienoto bloku straumēšanu reālajā laikā. Tas sniedz arī visaptverošu statistiku, cenu vēsturi un detalizētus pārskatus par visiem Stellar tīkla aktīviem, lai palīdzētu jums pieņemt labākus lēmumus.

13. protokols

Stellar katru gadu izstrādā būtiskas izmaiņas savā kodolā. 13. protokola ieviešana 2020. gadā bija nozīmīgākā izmaiņa pēdējo gadu laikā.

 • Maksas palielināšana.
 • Vairākos kūrortos un viesnīcās tiek palielināta maksa par pārgājieniem. Šie pārgājieni ļauj: –
 • Pieteikumos ir jāsedz lietošanas maksa.
 • Ja nepieciešams, palieliniet darījumu izmaksas iepriekš parakstītiem darījumiem.
 • Atļaut validatoriem pēc vajadzības paaugstināt maksu.
 • Varat precīzi kontrolēt aktīvu autorizāciju.
Kāda ir visienesīgākā kriptovalūta, ko rakt?
Vai blokķēde atdod Stellar?

Pateicoties 13. protokolam, tagad varat atcelt autorizācijas, vienlaikus saglabājot pasūtījumus failā. Tas ļauj daudz vienkāršāk identificēt regulētos aktīvus, piemēram, vērtspapīrus. Regulēto aktīvu turētāji vienā darījumā var veikt trīs darījumus:

 • Atļaut kontam piekļūt aktīviem (paraksta emitents).
 • Maksāt vai iesniegt piedāvājumu (ar lietotāja parakstu)
 • Aizliegt piekļuvi aktīvam (parakstījis lietotājs).
 • Premium klases daudzzāļu konti

Lai pareizi atjauninātu lietotāju kontus, jums būs nepieciešamas piezīmes, lai pārvietotos pa maksājumiem. nTas ir nepieciešams apmaiņām un citiem glabāšanas pakalpojumiem, kas uztur vienu zvaigžņu depozīta adresi.

Kā kļūt par stellar mezglu?
Vai Stellar atbalsta viedos līgumus?

13. protokola izlaišana ļauj Stellar piedāvāt jaunu konta veidu, kas vienkāršos dažādu maksājumu veidu izsekošanu. Ļaujot izmantot vairākas valūtas vienā kontā un apakškontus īpašiem izmantošanas gadījumiem, šīs izmaiņas nodrošina lielāku elastību.

Tā kā globālajā finanšu infrastruktūrā ir daudz slēgtu sistēmu, ir grūti ātri un lēti pārvietot naudu pāri politiskajām robežām. Tāpēc finanšu pakalpojumu nozare nav attīstījusies tik strauji, kā varētu, un dažām kopienām nav labas piekļuves finanšu produktiem un pakalpojumiem.

Lai atbalstītu uzņēmuma milzīgo organisko izaugsmi un inovācijas, kā arī nodrošinātu finanšu darījumu integritāti, mums ir jāizveido labāka finanšu infrastruktūra.

Vai Stellar atbalsta viedos līgumus?
Stellar coin

Lai saglabātu integritāti, ir vērojama liela paļaušanās uz šķēršļiem ienākšanai tirgū un iedibinātu iestāžu regulējumu. Tomēr šāda pieeja ir pretrunā ar priekšnoteikumiem, kas nepieciešami organiskai izaugsmei. Šis konflikts prasa jaunus, inovatīvus dalībniekus, kuriem ir tikai minimālie finanšu un skaitļošanas resursi.

Stellar blokķēdes platforma var lepoties ar potenciālu izveidot globālu decentralizētu finanšu tīklu, kas būtu pieejams ikvienam. Tā darbotos, nodrošinot, ka dalībnieki precīzi reģistrē darījumus un kolektīvi vienojas par to autentiskumu vai derīgumu. Šādā tīklā jaunas organizācijas varētu ātri iekļūt un paplašināt finansiālo piekļuvi neaizsargātām kopienām.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem