Bitcoin: kas tas ir un 8 veidi, kā to izmantot

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir bitcoin un kā tas darbojas?

Bitcoin ir kriptovalūta, kas darbojas neatkarīgi no bankām un valdībām. Tā vietā tā izmanto vienādranga programmatūru un kriptogrāfiju. Visi bitcoin darījumi tiek reģistrēti publiskā reģistrā, un to kopijas tiek glabātas serveros visā pasaulē.

⚡️ Vai es varu pārvērst bitcoin naudā?

Bitcoin var pārvērst skaidrā naudā dažādos veidos, un galu galā tos var pārskaitīt uz bankas kontu: Pārdod bitcoin kriptovalūtu biržā, piemēram, Coinbase vai Kraken. Ja vēlaties pārdot bitcoin un saņemt naudu tieši savā bankas kontā, šī ir vienkāršākā metode.

⚡️ Vai bitkoini ir droši?

No visām kriptovalūtām par bitkoiniem ir visvairāk ziņojumu par noziegumiem, kas ir pilnīgi loģiski, jo tā ir arī vecākā un pazīstamākā kriptovalūta. Papildus noziedzībai tiešsaistē ir radušās bažas par bitkoinu kā ieguldījuma finansiālo drošību, jo to vērtība mainās ļoti bieži un lielā mērā.

⚡️ Vai ir prātīgi ieguldīt bitcoin?

gadā, ieguldot kriptovalūtā, var nopelnīt daudz naudas, taču var arī bankrotēt. Ieguldījumi kriptovalūtā ir bīstami, taču tiem ir potenciāls būt ārkārtīgi ienesīgiem. Ja vēlaties ātri piekļūt digitālās valūtas pieprasījumam , kriptovalūta ir lielisks ieguldījums.

bitcoin lai to izmantotu

Cik daudz pirkt Bitcoin

2009. gadā anonīma persona Satoshi Nakamoto (vai personas) pasaulei atklāja Bitcoin. Pēdējos gados tā ir kļuvusi par vienu no populārākajām kriptovalūtām, un tās vērtība šobrīd pārsniedz 9400 ASV dolāru.

Ko var darīt ar bitcoin?

Ir daudz veidu, kā izmantot Bitcoin. Piemēram, jūs varat to tērēt, lai iegādātos preces un pakalpojumus, vai ieguldīt, lai gūtu ievērojamu peļņu. Tāpat kā ar parasto valūtu, arī ar Bitcoin var tirgoties, izmantojot digitālos makus.

Kam var bitcoin lai to izmantotu?
Kā pirkt un pārdot bitkoinus

Visbiežāk tiek izmantoti šādi lietojumi:

  • Apsveriet šo “pērc un paturi” pieeju.
  • Tirgotājus, kuri tirgojas ar īstermiņa tendencēm, sauc par dienas tirgotājiem.
  • Pirkumi
  • muitas veidlapas.

Kā nopirkt bitcoin? metode ir standarta termins saimniecības stratēģiju.

Bitcoin popularitāte ir palielinājusies, jo cilvēki var tos iegādāties, kad cenas ir zemas, un turēt, līdz tās pieaug, pēc tam pārdot ar peļņu.

Kas ir bitcoin un kā tas darbojas?
Kā iegādāties bitkoinus

“Pērc un turi” pieeja visbiežāk tiek izvēlēta tāpēc, ka bitkoinu cenai ir potenciāls dažu gadu laikā pieaugt, tādējādi gūstot ievērojamu peļņu, ja to iegādājaties par zemu cenu un pēc tam pārdodat.

Daudzi cilvēki izvēlas savus bitkoinus glabāt bezsaistes jeb “aukstajā” krātuvē, piemēram, šifrētā cietajā diskā vai USB atmiņā. Taču, ja šī glabātuve tiek iznīcināta vai nozagta, persona zaudē visus savus bitkoinus.

Ieiešana tirgū un iziešana no tā noteiktos laikos

Kriptovalūtām pievēršot arvien lielāku uzmanību, parādījās vairākas kriptovalūtu biržas, kurās patērētāji var iegādāties un tirgot kriptovalūtas.

bitcoin lai to izmantotu
8 iemesli Kā nopirkt Bitcoin ir labāk nekā parasto valūtu

Tirgotājus, kuri īsteno automatizētas tirdzniecības stratēģijas ar lielu skaitu instrumentu, sauc par dienas tirgotājiem. Dienas tirdzniecība ir prakse sekot līdzi bitkoinu cenu grafikiem un izmantot tirdzniecības metodes, lai gūtu peļņu no bitkoinu cenu izmaiņām. Ja to darāt pareizi, jūs varat nopelnīt daudz naudas.

Kā dienas tirgotājam jums ir jābūt zinošam par kriptogrāfijas tirgu, jābūt pietiekami daudz naudas, lai ieguldītu, un jāizmanto pareizā tirdzniecības pieeja. Zipmex ir kriptovalūtu birža, kas padara tirdzniecību internetā vienkāršu. Sākt darbu Zipmex ir vienkārši un bez maksas.

Zipmex pirmo reizi ļauj tirgoties ar nelielu kriptovalūtas daudzumu. No otras puses, bitkoinu cena ir ārkārtīgi neprognozējama, citiem vārdiem sakot, ir maz ticams, ka tā samazināsies vai palielināsies. Bitcoin eksperti un pētnieki var prognozēt cenu izmaiņas nākotnē, tikai izpētot cenu diagrammas tendences; tomēr viņi var kļūdīties.

Kur es varu iegādāties bitkoinus
Vai bitcoin ir īsta nauda?

Iegādājoties investīciju īpašumu, vēlaties pārliecināties, ka tas ir tā vērts.

Vēl viens Bitcoin mērķis bija izveidot jaunu valūtas veidu, uz kuru neattiecas valdības noteikumi.

Ir daudzi uzņēmumi, veikalu īpašnieki un interneta vietnes, kas tagad pieņem maksājumus ar kriptovalūtu par saviem produktiem un pakalpojumiem. Jūs varat norēķināties ar bitkoiniem, izmantojot saņēmēja publisko atslēgu, lai iegādātos preci vai pakalpojumu no tirgotāja.

Pārskaitījumi

Vēl viens būtisks Bitcoin lietojums ir vienādranga darījumi. Izmantojot publiskās atslēgas, jūs varat viegli pārvietot bitkoinus no viena maka uz otru, kas ļauj veikt pārrobežu maksājumus. Pārskaitījums tiek uzskatīts par veiksmīgu tikai pēc tam, kad tas ir apstiprināts kalnrūpniecības procesā, kas var aizņemt līdz pat 10 minūtēm.

Vai es varu konvertēt bitcoin uz skaidru naudu?
Bitcoin lai to izmantotu

Lai uzglabātu Bitcoin, cilvēki parasti izmanto makus, kuros ir privātā un publiskā atslēga. Publiskā atslēga ir nepieciešama, lai nosūtītu vai saņemtu Bitcoin, bet privātā atslēga tiek izmantota, lai autentificētu un šifrētu ar darījumu saistīto informāciju.

Darījumi ar kriptovalūtu tiek reģistrēti blokķēdē, kas ir publiska virsgrāmata. Lai pārliecinātos par lietotāju derīgumu, var meklēt iepriekšējos darījumus, izmantojot viņu publicētās adreses.

Kas ir bitcoin un ar ko tas atšķiras no parastās valūtas?

Bitcoin ir digitālā un decentralizētā valūta, kas ļauj cilvēkiem labāk kontrolēt savu naudu. Bez starpniekiem Bitcoin ir ātrāks, lētāks, drošāks un uzticamāks par skaidru naudu. Kamēr bankas pārvalda skaidru naudu, Bitkoiniem ir īpašnieki.

Kas ir bitcoin iesācējs?
Kā bitcoin pelna naudu?

Iespēja viegli iegādāties preces tiešsaistē ir tikai viena no daudzajām priekšrocībām, ko mums piedāvā Bitcoin. Būtībā tas ir digitālais maks, kas izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai glabātu, uzraudzītu un tērētu kriptovalūtu.

Bitkoini ir mazāk svārstīgi nekā skaidra nauda, jo tos pieņem visā pasaulē un tie ir mazāk svārstīgi nekā skaidra nauda/vietējā valūta. Tas atvieglo pārrobežu un interneta darījumus.

Valdības naudas izsekošana nav iespējama. Bitcoin tehnoloģija, īpašā blokķēde, to padara vai sabojā. Tūkstošiem datoru visā pasaules tīklā izmanto kriptogrāfijas metodes, lai izveidotu pastāvīgu publisku ierakstu par katru bitcoin darījumu, kas jebkad ir noticis. Šis dokuments noderēs visdažādākajiem lietojumiem. Pagaidām vēl nav efektīvas naudas uzskaites tehnikas, taču šī rokasgrāmata palīdzēs jums sākt darbu.

Vai es varu pārvērst bitcoin skaidrā naudā?
Vai bitcoin ir īsta nauda?

Bitcoin ir lielisks ieguldījums, jo, izmantojot to starptautiski, tas nav jākonvertē. Bieži vien to uzskata par salīdzināmu ar zeltu, taču tam ir skaidras naudas un zelta priekšrocības apvienojumā ar to, ka valdība nekontrolē tirgu. Bitcoin ir decentralizēta vienādranga valūta, kas apvieno tiešsaistes maksājumu sistēmas drošību ar skaidras naudas brīvību un elastību. Atšķirībā no citām interneta maksājumu iespējām Bitcoin nav nepieciešama trešā persona, kas apstrādā jūsu darījumu. Turklāt tā ir daudz drošāka, jo, lai piekļūtu jūsu atlikumam, tiek izmantota tikai jums zināma privātā atslēga. Un pats labākais? Tā ir pilnīgi bez maksas!

To nav iespējams dublēt. Atšķirībā no skaidras naudas bitkoinu nav iespējams dublēt.

Fantastiska metode, lai uzturētu uzskaiti nodokļu vajadzībām: Pēc tam, kad bitkoini ir nodoti, mainās arī to īpašnieks. Tas nozīmē, ka divas personas nevar veikt darījumus par vienu un to pašu summu, un tas padarīs uzskaiti vienkāršāku un precīzāku, īpaši nodokļu vajadzībām.

Kā iesācējiem ieguldīt bitkoinos?
Kurš Bitcoin ir labākais dienas tirdzniecībai?

Tādām kriptovalūtām kā Bitcoin nav nekādu robežu. Tās var izmantot darījumiem visā pasaulē, un nav nekādu ierobežojumu, cik daudz darījumus var veikt. Tā kā tā ir atvērtā koda, globāla un digitāla, kriptovalūtai nav nepieciešama trešās puses iejaukšanās. Ja ir izveidota aizmugurējā virsgrāmata; dažādas valstis var ļoti viegli veikt savstarpējus darījumus, citiem iesaistoties pavisam nedaudz!

Pārrobežu naudas pārvedumiem Bitcoin ir dzīvotspējīga alternatīva.

Bitcoin var radīt revolūciju naudas pārvedumu jomā. To var panākt vairākos veidos, tostarp samazinot komisijas maksas un palielinot ātrumu. Tradicionālie naudas pārvedumu risinājumi bieži vien ir dārgi, un pārvedumiem var paiet vairākas dienas, līdz tie sasniedz galamērķi. Turpretī Bitcoin ir ne tikai ātrāki, bet arī daudz lētāki.

Vai ar bitkoiniem var tirgoties 24 stundas diennaktī?
Kā ar kriptovalūtu nopelnīt $100 dienā?

Bitcoin tīkls, kurā darījumu verifikācija nav atkarīga no trešajām pusēm, ir nedaudz unikāls. Visā pasaulē ir izveidots brīvprātīgo Bitcoin kalnraču tīkls, kuri 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā izmanto savus datorus, lai apstiprinātu Bitcoin darījumus.

BTC maksājuma apstiprināšana aizņem aptuveni 10 minūtes. To nosaka tas, cik pārpildīts tajā brīdī ir Bitcoin tīkls. Jo ilgāk tiek pabeigts darījums, jo vairāk cilvēku izmanto tīklu, un otrādi. Tas ir līdzīgi kā satiksme uz automaģistrāles: tā palēninās neatkarīgi no tā, vai uz ceļa ir vai nav daudz automašīnu.

Parasti, jo blīvāks ir ceļš, jo lēnāk katra automašīna nokļūst līdz galamērķim. Tomēr ar Bitcoin palīdzību cilvēki ir atraduši veidu, kā sūtīt naudu starptautiskā mērogā, kas ir ātrāks un lētāks. Saskaņā ar Pasaules Bankas pētījumu,. 2020. gada 3. ceturksnī vidējās izmaksas par 200 ASV dolāru nosūtīšanu skaidrā naudā pasaulē bija 6,82 %.

Vai ir iespējama kriptovalūtu tirdzniecība dienas laikā?
Vai es varu izmantot Bitcoin, lai pārskaitītu naudu?

No otras puses, ja aplūkojam lielākus skaitļus, tam varētu būt liela ietekme. Piemēram, 2018. gada maijā vidējā maksa par darījumiem Bitcoin tīklā bija aptuveni 2,67 dolāri. Tāpēc valdības visā Latīņamerikā ir atzinušas bitkoinu par likumīgu valūtu. Kopumā Bitcoin ir decentralizēts un ļauj privātpersonām apmainīties ar vērtībām bez trešo personu iesaistes. Daudzi tradicionālie uzņēmumi tagad pieņem bitkoinus kā maksājumus, jo 2020. un 2021. gadā bija vērojama institucionāla izaugsme.

Uzkrājumi ir finansiālās drošības metode.

Bitcoin ir ieguvis “digitālā zelta” preču zīmi, jo tas ir gan retums, gan spēja to izmantot kā ekonomisko vai inflācijas nodrošinājumu; tas nozīmē, ka tas ir vispiemērotākais ieguldījums finanšu lejupslīdes laikā vai kad valūtas vērtība samazinās.

Kā es varu kādam samaksāt ar bitkoiniem? bitcoin lai to izmantotu
Kā darbojas bitcoin naudas pārvedums?

Tāpat kā zelta gadījumā, arī bitkoinu skaits, ko var iegūt, ir ierobežots – 21 miljons. Pašlaik jau ir iegūti 18,9, kas ir licis daudziem indivīdiem, tostarp tirgotājiem un mazajiem noguldītājiem, pievērst uzmanību Bitcoin potenciālam, jo tā cena pieaug. Tikai 2,1 miljons vēl ir neizkrāpti.

Bitcoin bieži vien tiek salīdzināts ar zeltu, jo abu aktīvu daudzums ir ierobežots un nevienu no tiem neregulē centrālā iestāde. Zelts gadiem ilgi ir saglabājis savu vērtību un tika izmantots kā valūtas veids, un bitkoins tiek uzskatīts par digitālo zeltu, jo tam piemīt līdzīgas īpašības.

Vai es varu izmantot bitcoin, lai pārskaitītu naudu uz ārzemēm?
Vai par bitkoiniem mani var ieslodzīt cietumā?

Ar bitkoiniem var iegādāties preces un pakalpojumus tāpat kā ar parasto valūtu.

Tāpat kā jūs izmantojat savus dolārus, eiro vai jenas, lai iegādātos produktus uz vietas, to pašu varat darīt arī ar bitcoin. Lai gan vēl ne visi uzņēmumi to pieņem kā maksāšanas līdzekli, bitkoini pakāpeniski kļūst arvien populārāki.

Maksājot ar bitcoin, maksu par pakalpojumiem nav.

Tas nozīmē, ka, ja veicat pirkumu, izmantojot bitcoin, un pārdevējs nepiegādā solīto, jūs nevarat pieprasīt atmaksu no kredītkartes uzņēmuma, kā to darītu, ja izmantotu tradicionālo maksājumu metodi.

Pirms pirkšanas ar bitcoin, pārliecinieties, ka pārdevējs ir cienījams un ka saprotat pārdošanas noteikumus.

Vai bitcoin var uzlauzt?
Kurā valstī ir visvairāk bitkoinu?

Turklāt, maksājot ar bitcoin, ārvalstu darījuma maksa ir nulle.

Tādas valūtas kā ASV dolārs ir stingri regulētas, tāpēc to pārskaitīšana bieži vien ir saistīta ar augstām komisijas maksām. Bitcoin nav pakļauti šiem pašiem noteikumiem, kas nozīmē, ka varat sūtīt tos, neuztraucoties par pārmērīgi augstām maksām.

Būtībā Bitcoin ir veids, kā nosūtīt vērtību bez bankām vai citiem starpniekiem, tādējādi padarot to efektīvāku. Turklāt daudzas valstis un organizācijas uzskata Bitcoin par īstu valūtu. To var izmantot, lai iegādātos preces un pakalpojumus, lai gan vēl ne visi veikali to pieņem. Ja jūs izmantojat Bitcoin, nav arī papildu starptautisko darījumu maksas. Tomēr, izmantojot šo kriptovalūtu, iegādājieties tikai no uzticamiem pārdevējiem, kuriem ir skaidri pārdošanas nosacījumi.

Bitcoin debetkartes un dāvanu kartes nodrošina vienkāršu veidu, kā izmantot savus bitkoinus.
Vai bitcoin var uzlauzt?

Kā tērēt Bitcoin

Lai gan tradicionālo valūtu var izmantot preču un pakalpojumu iegādei praktiski visur, bitkoinus pieņem tikai ierobežotā skaitā vietu. Tomēr tiem, kas vēlas iztērēt savus bitcoin, joprojām ir daudz iespēju.

Bitkoinu debetkartes un dāvanu kartes nodrošina vienkāršu veidu, kā izmantot savus bitkoinus.

Turklāt, maksājot ar bitkoiniem, ārvalstu darījumu komisijas maksa ir nulle.
Kā tērēt bitcoin

Bitkoinus varat izmantot, lai iegādātos preces no tiešsaistes mazumtirgotājiem, izmantojot debetkarti vai iegādājoties dāvanu karti.

Ja jums ir kriptovalūtas konts, varat apsvērt iespēju iegādāties debetkarti kādā no daudzajiem uzņēmumiem, kas tās piedāvā. Ar kriptovalūtu debetkarti var veikt pirkumus vai saņemt skaidru naudu bankomātā tāpat kā ar jebkuru citu debetkarti.

Piezīme

Kriptovalūtas debetkarte izmanto jūsu kriptovalūtu un automātiski konvertē to dolāros.

Izmantojot tādas vietnes kā eGifter un Gyft, varat tērēt savus bitkoinus simtiem mazumtirgotāju dāvanu kartēm – pat tiem, kas parasti nepieņem kriptovalūtu. Dāvanu kartes ir lielisks veids, kā gūt maksimālu labumu no saviem bitkoiniem, tos tieši netērējot.

Kā tērēt bitcoin
Kā iegādāties bitcoin?

Iepirkšanās ar Bitcoin

Ir vairāki dažādi veidi, kā tērēt savus bitcoin, bet viens no tiem ir dāvanu karšu un kriptovalūtas debetkaršu izmantošana. Daži lieli tiešsaistes mazumtirgotāji, piemēram, Overstock un Newegg, ir ieviesuši un pieņem bitcoin kā maksājumu. Bitkoinus var izmantot arī, lai veiktu pirkumus pie tirgotājiem, kas tos nepieņem. Piemēram, Flexa ir maksājumu tīkls, kas atbalsta daudzas dažādas valūtas, tostarp kriptovalūtas.

Izmantojot Flexa maksājumu tīklu un tā mobilo maku SPEDN, jūs varat maksāt jebkurā atbalstītajā valūtā, un pirkuma brīdī tā tiks konvertēta. Lai gan ar Flexa ir noteikts 750 ASV dolāru tēriņu limits nedēļā, to pieņem daudzos lielākajos ASV mazumtirgotājos, tostarp Nordstrom Lowes un Petco.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem