Kā izmantot Breakout stratēģiju Bitcoin Tirdzniecība

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kā jūs prognozēt Kriptovalūta breakout?

Labākā rādītāju kombinācija, lai atklātu īstu kripto tirdzniecības izrāvienu, iespējams, ir apjoma un svečturu analīze. Rezultātā galvenais rādītājs, ko vajadzētu vērot, tirgojot izrāvienus, ir izrāviens no noteikta atbalsta vai pretestības līmeņa, ko labi atbalsta liels tirdzniecības apjoms.

⚡️ Vai breakout stratēģija ir ienesīga?

Apakšējā līnija. Diapazonus ir vienkārši identificēt, tāpēc diapazona izrāvienu pieeja ir ļoti populāra. Tomēr daudzi tirgotāji, izmantojot šo metodi, zaudē naudu viltus izrāvienu, atkāpšanās no izrāviena punkta un nereālu cerību dēļ.

⚡️ Ko dara kriptonaudas izrāviena stratēģija?

Izrāviens notiek, ja cena ilgstoši turas zem pretestības līmeņa vai virs atbalsta līmeņa. Daudzi tirgotāji nosaka ieejas punktus un stop-loss līmeņus, iezīmējot līniju smiltīs pie pretestības vai atbalsta līmeņa.

⚡️ Kā atpazīt viltus izrāvienu?

Ja cena pieaug virs 100 ASV dolāru, tas ir izrāviens. Ja cena pēc tam nokrīt zem 100 ASV dolāru un turpina to darīt, tas ir viltus izrāviens. Izrāviens ir zaudējis impulsu, un cena ir atgriezusies atpakaļ. Viltus izrāviens atklāj, ka nebija pietiekamas pirkšanas intereses, lai turpinātu virzīt cenu virs pretestības vai zem atbalsta pēc tam, kad tā bija pieaugusi.

Breakout stratēģiju

Neveiksmīgs darījums ir neveiksmīgas stratēģijas rezultāts. Šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā soli pa solim izmantot augstas varbūtības kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģiju, lai gūtu lielu peļņu – pat ja esat iesācējs.

Vai izrāviena stratēģija ir ienesīga?
Kā jūs izmantojat breakout stratēģiju?

Izrāviena stratēģija.

Mūsu izrāviena stratēģijas piemērs ir šāds:

Mēs identificēt to, ko mēs meklējam: izrāviens no altcoin ar lielāku gaidāmo pārvietot vismaz 50% (ko mēs paredzam, notiks drīz). Mēs vēlamies iegādāties lētāk un pārdot vairāk.

Tirdzniecības ilgumam vajadzētu būt dažām dienām (varbūt pat dažām nedēļām). Lielas svārstības var notikt vienas dienas laikā, taču tās ir retāk sastopamas.

Kas ir 15 minūšu izrāviena stratēģija?
Kāds ir labākais rādītājs breakout stratēģiju?

BTC tiek izmantotas diagrammas

Mēs izmantojam vismaz divas diagrammas: nedēļas un / vai dienas diagramma, kā arī 4 stundu diagramma. Nedēļas vai dienas grafiks ļauj jums redzēt pilnu altcoin cenas ainu no sākuma līdz beigām, ļaujot jums labāk saprast, cik zemu tā ir nokritusies kopainā un citu statistiku. Uzmanīgi sekojot līdzi laika rāmim, mēs varam labāk paredzēt, kad un kur varētu notikt lūzums.

Iemesli, kāpēc netirgot diapazona izrāvienus
Kāds ir labākais rādītājs breakout stratēģiju?

Lai uzzinātu vairāk ideju un stratēģiju, turpiniet lasīt – pierakstieties šim biļetenam, lai saņemtu jaunumus.

Pirmais solis kopienas dārza izveidē ir noskaidrot visas nepieciešamās detaļas, tostarp:

1. Ievadiet

Pirmais solis mūsu stratēģijā ir atrast piemērotu ieeju.

Kad man vajadzētu pirkt breakout akcijas?
Kad man vajadzētu iegādāties izlaušanos?

Šajā posmā ir iespējams izmantot standarta pirkšanas breakout metodi. Ļoti zemas jomas var redzēt uz vairākiem altcoin diagrammas. Lielākā daļa pieaugušo pēdējo mēnešu laikā ir zaudējuši lielu daļu vērtības. Tie ir līdzīgi šiem:

Kā jūs zināt, vai jums ir izrāviens?
Kā jūs identificējat breakoutus tirdzniecībā?

Izlaušanās stratēģija ir viss par atrast, kur cena izlauzties jaunā virzienā no zonas nesen augsts (pretestība) vai zems (atbalsts).

Kas ir Breakout stratēģiju
Izrāviens var notikt horizontālā vai diagonālā līmenī.

Tagad grūtības ir noskaidrot, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai cenu apakša atdalītos. Ja to neizdodas izdarīt, var nākties gaidīt nedēļas vai mēnešus, lai cena nejauši atkal uzsāktu vēršu tirgu, ja tas notiks.

Tāpēc mēs meklējam divu īpašību kombināciju:

Meklējiet zemu cenu alternatīvas kriptovalūtas ar apstiprinātiem izrāviena signāliem.

Ņemot to vērā, jums būs daudz lielākas izredzes pamanīt pieaugumu diagrammā ātrāk nekā vēlāk. Šādā veidā jūs nesaņemsiet zemāko ieejas cenu, taču grafikā ir liela varbūtība, ka drīzumā būs vērojams kāpums.

Pārrāvuma tirgotāja identificēšana
Kriptovalūta breakout stratēģija

Heikin-Ashi pieeja ir metode, kas ļauj ātrāk noteikt tendenci. Tā novērš tirgus troksni un ļauj vieglāk pamanīt tendences, kā redzams zemāk redzamajā grafikā:

Kā redzat, šī metode ļauj mums iegādāties apakšā augšupejošā tendence un pārdot. Šeit ir grafiks, kas, šķiet, jau ir sasniedzis savu apakšu un drīzumā var sākt augšupejošu tendenci:

Izlaušanās stratēģijas īstenošana
Kur izvietot mūsu stop loss

Dienas diagramma attēlo pirmo norādi par izrāvienu.

Bet tas izklausās diezgan vienkārši, vai ne? Bet velns slēpjas detaļās:

Tirgotājs veic pirkumus acīmredzama jauna augšupejoša virziena virsotnē, paredzot, ka tirgus turpinās pieaugt. Rezultātā, iespējams, kritums nav tikai kļūdas dēļ, bet drīzāk augšupejas sākums.

Riska un atdeves attiecība šīs tirdzniecības konfigurācijas rezultātā?
Izlaušanās stratēģijas piemērs

Kad atklājat izrāvienu, kā parādīts attēlā zemāk, pagaidiet, līdz izrāviens tiks apstiprināts. Mēs vēlamies saņemt apstiprinājumu, ka virs iepriekšējās pretestības zonas (ko attēlo mūsu melnā līnija) ir izveidojies augstāks zemākais līmenis.

Mēs varam apstiprināt, ka notiek izrāviens, kad cena saglabājas stabila virs nesenās pretestības, kam vajadzētu pārvērsties par atbalstu. Apstiprinājums kļūst vēl spēcīgāks, kad mēs iegūstam otru augstāku zemāko līmeni. Izrāviena stratēģija

Pašreizējā EOS diagramma ir labs šāda veida attīstības piemērs:

Šīs izrāviena stratēģijas daļa
Izrāviena tirdzniecība

Zaļais taisnstūris iezīmē pirkšanas zonu.

2. Stop Loss

Nākamajā attēlā redzams mūsu piemērs ar ieejas cenu un kur mēs novietojām stop loss.

Apstādināšanas rīkojums palīdzēs jums, ja situācija pasliktināsies un jūsu sākotnējā likme neizdosies. Pēkšņas, negaidītas fundamentālas ziņas var izraisīt akciju cenas kritumu un ilgstoši saglabāties zem jūsu ieraksta vērtības. No tā jūs vēlaties izvairīties.

Izrāviena tirdzniecības stratēģijas potenciāls
Jūsu stop loss vienmēr jānovieto virs vai zem breakout svece

Piemērot Stop Loss Zone, kad esat savā tirdzniecības kontā pirmo reizi.

Stop-loss ir stratēģija, lai pasargātu sevi no krituma tirgū. Ir lietderīgi izmantot stop-loss, ja šķiet, ka tendence ir pārtraukta (vismaz pagaidām); šajā gadījumā profesionāli tirgotāji ātri iziet no tirgus, pirms var rasties papildu zaudējumi.

Tas ir atgādinājums tam, kas notika ar tūkstošiem tirgotāju 2017. gada vasarā, kad viņi negaidīja, ka viņu monētu vērtība tik ļoti kritīsies.

Ieejas un stop loss piemērs

Izrāviena darījums ir jebkura cenu Breakout stratēģiju
Vai jums ir nepieciešami rādītāji tirdzniecībai breakouts?

Ir ļoti svarīgi saprast, ka stop-out nav viss un viss jūsu tirdzniecības pieredzes gals. Uzvarētāji atšķiras no zaudētājiem, jo nav emocionālu jautājumu, kas saistīti ar apstāšanos.

Par to ir iespējams domāt racionāli, īpaši kriptovalūtu jomā. Tāpēc vienu lielu laimestu ar uzviju kompensē vairāki mazi zaudējumi. Īpaši kriptovalūtu jomā. Rezultātā ir ļoti svarīgi pretoties emocijām viena darījuma gadījumā.

Kāda ir labākā Breakout stratēģiju
Izslēgšanas palaidēja piemērs:

Otrais augstāks-zemāks breakout diapazons būtu bijis pirkt zona. Tomēr cena strauji kritās, un apstāšanās tika novietota zem boksa atbalsta līnijas. Paskatieties, cik jauki būtu bijis no turienes izkļūt.

Viens liels ieguvums kompensē dažus nelielus zaudējumus.

Daudzi tirgotāji izvairās izmantot stop zaudējumus, baidoties no to apturēšanas.

Amatieri parasti ir emocionāli saistīti ar savu pašreizējo profesiju. Viņi iemīlas monētā, visas viņu cerības un ambīcijas ir zemapziņā vērstas uz tikko iegādāto altcoin, un viņi vairs nespēj palikt neitrāli.

Vai breakout stratēģijas ir uzticamas?
Vai breakout stratēģija ir ienesīga?

Kad cena ir pret viņiem nelabvēlīga, viņi nevēlas to pieņemt. “Tas nevar būt taisnība, nāc, mazulis…” Viņi aizrāvušies ar māņticību un sentimentiem, nevis uzņemas nelielu zaudējumu un pāriet uz nākamo darījumu. – Neļaujiet sevi apmānīt šādam entuziasmam. Saglabājiet vēsu prātu. K pie piemēra, kā izmantot stop-loss rīkojumu:

3. Mērķa peļņa.

Mēs prognozējam, kur cenas var ceļot ārpus izrāviena zonas dienu laikā. Tas sniedz mums riska un atdeves attiecību, kas var būt tikai teorētiska attiecība, pamatojoties uz jūsu pieņēmumiem, bet joprojām ir ļoti svarīgi novērtēt, jo tas izskaidro, kāpēc jūs veicat tirdzniecību un vai ir vērts mēģināt.

Kā gūt milzīgu peļņu ar vienkāršu kriptonaudas breakout tirdzniecību
Kas padara kriptogrāfisko breakout tirdzniecību?

Kā analizēt peļņas mērķus:

Mēs aplēsām, ka šīs iespējas cena varētu pieaugt par 50%, ņemot vērā iepriekšējos pretestības un atbalsta līmeņus. Kad cenas atkal sāk pieaugt, tās bieži vien atgriežas pie iepriekš nozīmīgiem cenu punktiem. Piemēram, līmenis, kurā tas tika pārrauts:

Kāda ir labākā stratēģija kriptovalūtas tirdzniecībai?
Kriptovalūta breakout tirdzniecības stratēģija

Cenu izmaiņas kopš izlaišanas dienas.

Šī garā sarkanā svece, kurai sekoja dažas dienas ar lāča formas svečturiem, 18. augustā izlauzās cauri šim bijušajam atbalsta līmenim un pārbaudīja 10,50 $ līmeni. Šī ir joma, kurā ir daudz potenciāla. Aplūkojot tajā laikā uzņemto ekrānšāviņu, var redzēt, ka cena jau ir pārspējusi šo minimumu.

Tātad mūsu mērķis ir gūt 50 % vai lielāku peļņu, kas ir sasniedzams. Šeit jūs redzat mērķi uz 4 stundu detaļu blakus mūsu ierakstu:

Kas ir kriptonauda breakout
Labākais Kriptovalūta dienas tirdzniecības stratēģija tirdzniecībai uz kriptovalūtu breakouts

EOS cenu kāpums novembrī notika uz 4 stundu diagrammas, kā redzams no mērķa zonas zemāk. Līdz šim mēs nezinātu, cik daudz cena varētu pieaugt turpmāk. Tā rezultātā mēs piedalītos peļņas gūšanā, lai būtu par to pārliecināti

Apskatīsim situāciju, kad jūs paņemat pusi:

Tirdzniecības anatomija breakout tirdzniecībā
Kriptovalūta tirdzniecības stratēģija

Pirmais depozīts tika veikts par 0,00017776 BTC, kas šodien ir ekvivalents 8243 USD.

Iziešanas izmaksas bija 0,00026295 USD.

0,00008,19 (aptuveni 50% no cenas)

Jūs varat ļaut otrai pusei ritināties un paskatīties, cik tālu tas aiziet. Atkal mūsu stop loss kalpo kā riska pārvaldības instruments. Mēs to pārvietojam virs mūsu ieejas cenas, lai novērstu cenas atgriešanos atpakaļ, lai noturētu tendenci.

Kriptovalūtu tirdzniecības stratēģijas, kas jums jāzina
Kā identificēt breakouts un viltus signālus, kad tirdzniecības

Jūs esat pārdzīvojis vissliktāko, un tagad jums viss ir skaidrs. Pat ja jūsu mājoklis tika applūdināts, jums tiks pilnībā atlīdzināti 61 000 ASV dolāru.

Paaugstināt stop loss vēlreiz un ļaujiet uzvarētājs iet:

Kā identificēt breakout tirdzniecību un viltus signālus, veicot tirdzniecību
Breakout indikators

Stop-loss rīkojumam ir gan priekšrocības, gan trūkumi:

  • Trūkums ir tas, ka, ja cena sasniegs jūsu stop-loss līmeni, jūs automātiski iziesiet.
  • Trūkums ir tas, ka jūs nekad nesasniegsiet virsotni, jo apstāšanās vienmēr būs apakšā. Tāpēc tas ir personīgo vēlmju jautājums, vai vēlaties manuāli bloķēt peļņu līmenī, kas aprēķinu ziņā neapšaubāmi ir liela peļņa un tika sagaidīta no darījuma.
Kas ir kriptonauda breakout tirdzniecība 2022
Tirdzniecība uz plīsuma plusi un mīnusi
  • Jūs, iespējams, vēlēsieties saglabāt lielāko daļu savas pozīcijas augstākajos cenu viļņu kustības līmeņos, ja jums ir personīgais stils un jums ir nepieciešams vairāk laika lēmumu pieņemšanai; tomēr, ja cena vēlāk samazināsies, jūs nopelnīsiet vairāk naudas nekā tad, ja ļausiet izlemt stop loss.
  • Starp 0,00030000 un 0,00035000 jūs gūsiet 100 % peļņu, ja bloķēsiet 0,0001776!

Profesionāļu skatījums uz peļņu: vispārējā pamatdomāšana par peļņu:

Tirgotāji, kuri ir labi tajā, ko viņi dara, to atzīst un labprāt pamet tirdzniecību.

Breakout tirdzniecības stratēģija
Tirdzniecība par izrāvienu, kā tas darbojas

Daudzi iesācēji investori mēdz koncentrēties uz turpmākas izaugsmes potenciālu, nevis uz peļņas gūšanu, kad tā rodas. Tā var būt dārgi izmaksājoša kļūda, jo bieži vien tā noved pie pārdošanas ar zaudējumiem. Stop-loss rīkojums palīdz mazināt šo risku, ļaujot ieguldītājiem noteikt iepriekš noteiktu cenu, par kuru pozīcija tiks pārdota, ja tirgus virzīsies pretēji.

Breakout indikators
Breakout tirdzniecība kā aprēķināt

Pārāk liela riska uzņemšanās – “Pārmērīgu cerību slazds”.

Otrā kļūda, ka pirmo reizi tirgotāji bieži vien ir neņemt peļņu, kad tie ir, jo alkatības dēļ: jo viņi salīdzina diagrammu ar citiem, kur cena ir sasniegusi konkrētus ekstrēmus kāpumus, viņiem ir noteiktas cerības par to, cik augstu cena būtu jāiet.

Izrāviena tirdzniecības formula
Breakout tirdzniecības stratēģija

Tirdzniecība ar šādu ievērojamu aizspriedumu ir riskanta: iesācēji tirgotāji bieži vien gaida pārāk ilgi, lai bloķētu peļņu, parasti līdz brīdim, kad augšdaļa ir sasniegta un cena sāk kristies.

Vēl biedējošāk ir tas, ka daudzi tirgotāji pat vēros cenu, līdz atradīs mūs bez nekā. Vai arī viņi var zaudēt naudu tirdzniecībā, kurā viņiem bija iespēja gūt ievērojamu peļņu! Bet varbūt 80 %, nevis 200 %, kas joprojām ir labāk nekā nekas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem