Kriptonauda prognozes 2022. gadam

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai Ethereum varētu sasniegt miljonu?

Saskaņā ar nesen publicēto “Big Ideas” (BIS) 2022. gada prognozi bitkoins līdz 2030. gadam varētu pieaugt līdz 1 miljonam ASV dolāru, savukārt Ethereum tirgus kapitalizācija varētu sasniegt 20 triljonus ASV dolāru.

⚡️ Vai bitkoins sasniegs 100 tūkstošus?

Daži eksperti uzskata, ka līdz 2022. gadam bitcoin varētu sasniegt 100 000 ASV dolāru.

⚡️ Vai 2022. gadā ir vērts investēt bitcoin?

Jūs, iespējams, esat pārliecināts, ka šāda peļņa ir neparasta, ja esat pazīstams ar akciju tirgu. Līdz ar to bitkoins ir lieliska investīciju iespēja investoriem, kas nevēlas riskēt, jo tam ir iespēja gūt peļņu, kas ir lielāka nekā peļņa, ko piedāvā citas aktīvu klases.

⚡️ Kura kriptovalūta pieaugs 2022. gadā?

Neapšaubāmi tas būs milzīgs sprādziens, ja Ethereum 2022. gadā piedzīvos vēl vienu atdzimšanu. Ethereum ir viena no lielākajām kriptovalūtām, kurā investēt, un tā bija arī pirmais lielais projekts, kas uzsāka viedo līgumu (smart contracts) izstrādi, kas ļauj izstrādātājiem uz blokķēdes tehnoloģijas pamata veidot datoriem un mobilajām ierīcēm paredzētas decentralizētas lietotnes (dApps).

Kriptonauda prognozes

Kriptovalūtu tirgi 2018. gadā izpelnījās nestabilitātes reputāciju, jo 2021. gada “buļļu skrējiena” laikā cenas vairākas reizes sasniedza visu laiku augstāko līmeni, bet jau pēc dažiem mēnešiem, pretēji gaidītajam, kritās.

 Kriptovalūtu nākotnes prognozes 1 nedēļa
Kriptovalūtas nākotnes prognozes 1 nedēļa

Bitcoin ( BTC / USD), kura tirgus kapitalizācija pārsniedz 70 miljardus ASV dolāru, 2021. gada novembrī sākās ar 68 700 ASV dolāriem, bet 2023. gada janvārī, kad tā tikai sākās, tā vērtība nokritās līdz 33 000 ASV dolāru.

 Kriptovalūtas nākotnes prognozes 1 diena
Kriptovalūtas nākotnes prognozes 1 diena

Populārākā kriptovalūta – bitkoins – lielā mērā ietekmē cilvēku attieksmi pret citām kriptovalūtām – tā sauktajām “altkoiniem”. Tā kā 2022. gadā bitkoins kļūst arvien populārāks un pieņemamāks, investori interesējas, kurš altkoins izvirzīsies priekšplānā. Šajā rakstā aplūkotas kriptovalūtu nākotnes prognozes, pamatojoties uz galvenajiem nozares virzītājfaktoriem.

Kriptovalūtas nākotnes prognozes 30 minūtes
Prognozes par kriptovalūtas nākotni 30 minūtes

Vai kriptogrāfijas tirgus drīzumā piedzīvos pieaugumu?

Kriptovalūtu skaits pēdējos gados ir strauji pieaudzis, jo pieaug izpratne par tām un tiek izstrādātas jaunas blokķēdes lietojumprogrammas.

 Kriptovalūtas nākotnes prognozes 4 stundas
Kriptovalūtas nākotnes prognozes 4 stundas

Decentralizēto finanšu (Defi) popularitāte ir veicinājusi interesi par finanšu pakalpojumiem, kas balstīti uz blokķēdēm un kuros uzņēmējdarbības veikšanai tiek izmantoti kriptovalūtas žetoni.

DeFi

Saskaņā ar Defi Llama datiem kopējā bloķēto pakalpojumu (TVL) vērtība, izmantojot Defi, krasi pieauga no 19 miljardiem ASV dolāru 2020. gada beigās līdz gandrīz 237 miljardiem ASV dolāru 2021. gada beigās.

Kriptonauda prognozes
Defi cenu prognoze

Lietotāji var izmantot decentralizētās biržas, lai tirgotos ar kriptovalūtām, nopelnītu izdevīgas procentu likmes un gūtu peļņu no žetonu audzēšanas. Viņi var aizņemties pret saviem digitālajiem aktīviem ar zemām procentu likmēm un tirgoties ar tokenizētām precēm, piemēram, akcijām.

NFT

Pieaugot žetonu, kas nav žetoni (NFT), popularitātei, arvien populārāka kļūst tokenizācija. NFT tika izveidoti 2017. gadā, lai tos izmantotu kā simbolus uz blokķēdēm balstītās spēlēs, un pirmie no tiem tika izlaisti.

Mākslas pasaulē NFT kļūst arvien populārāki kā veids, kā mākslinieki var pārdot digitālos darbus pircējiem visā pasaulē. Mākslinieks Beeple 2021. gada martā pārdeva NFT darbu par 69 miljoniem ASV dolāru, bet digitālais mākslinieks Pak 2021. gada decembrī pārdeva NFT kolekciju The Merge par vairāk nekā 91 miljonu ASV dolāru.

Vai NFT monēta ir labs ieguldījums?
NFT cenu prognoze

“Blue chip” projekti ir ieguldījumi ar nelielu neveiksmes iespēju un lielu varbūtību, ka laika gaitā to vērtība palielināsies. Šāda veida zilo mikroshēmu projekti ir Crypto Punks, Bored Ape Yacht Club vai Cool Cats – visiem šiem projektiem ir NFT profila attēlu kolekcija (pdf).

Pircēji izmanto sociālo mediju PFPS, lai paustu savu atbalstu iniciatīvām. World of Women (WOW) un Boss Babe mēģina to izmantot, lai piesaistītu naudu reāliem projektiem, kas atbalsta sociālās programmas.

NFT vērtība var strauji mainīties, un cilvēku interese par konkrētiem projektiem var ātri izzust. Tā rezultātā ieguldītāju rīcībā var nonākt aktīvs, kura vērtība ir mazāka par to, ko viņi par to samaksāja.

Kāpēc NFT cenas svārstās?
NFT aplēses var būt nepastāvīgas

Saskaņā ar Defi Llama datiem 2021. gada augustā NFT dienas apjoms sasniedza 338 miljonus ASV dolāru, bet septembrī tas samazinājās līdz 40 miljoniem ASV dolāru. Apjoms palielinājās līdz maksimālajam 232 miljonu ASV dolāru apjomam februārī, bet 12. aprīlī bija nedaudz vairāk par 354 000 ASV dolāru.

Spēles: decentralizētas lietotnes kriptovalūtu cenu prognozēšanai

NFT ir būtiska daļa no “play to earn” un “move to earn” blokķēdes spēļu modeļiem, kuru popularitāte šogad ir pieaugusi, galvenokārt pateicoties tādu spēļu kā Axie Infinity ( AXS/USD ) panākumiem.

Kriptovalūta un azartspēles saskaras ar augsta riska ekonomiku
Decentral Games Cenu prognoze

Axie Infinity, kurā spēlētāji metaversālā audzē un cīnās ar NFT personāžiem, izveidoja spēles ekonomiku, kas ļāva lietotājiem tādās valstīs kā Filipīnas nopelnīt pietiekami daudz kriptovalūtas, lai radītu reālu naudu.

“Spēlēt, lai iegūtu” pieejas popularitāte ir veicinājusi tādu lietojumprogrammu izveidi, kas ļauj lietotājiem vākt datus no mobilajiem tālruņiem vai fitnesa sekotājiem, nevis spēlēt tiešsaistes spēles un saņemt atlīdzību par savām aktivitātēm. Šo modeli dēvē par uz lietotnēm balstītu atalgojuma sistēmu, jo spēļu programmatūras vietā tiek izmantotas lietotnes.

Kriptovalūtām ir tendence būt nestabilām, un tas jo īpaši attiecas uz tām, kas radītas īpaši NFT spēlēm un meta-visuma aplikācijām. Piemēram, Axie Infinity AXS valūta no 0,59 ASV dolāriem 2021. gada sākumā līdz tā paša gada novembrim sasniedza 160 ASV dolāru, bet 2022. gada martā tās vērtība samazinājās līdz 45 ASV dolāriem.

Kriptonauda prognozes
Vai netirgojamo žetonu cenas ir atkarīgas no kriptovalūtām?

Metaverse indeksa cenu kriptonauda prognozes 2022. gadam 

Ilgtermiņā uz blokķēdēm balstītas dublētās pasaules lietojumi būtiski ietekmēs klientu gaidas attiecībā uz kriptovalūtām. Trešās paaudzes interneta (Web3) pamatā būs viedie līgumi, un tas var ietvert nefiguratīvus žetonus, lai sniegtu pakalpojumus, kas būs pieejami tikai ar metaverslas protokola starpniecību. Fidelity, viens no lielākajiem ASV finanšu uzņēmumiem, uzsāka biržā tirgota fonda (ETF) izveidi, lai nodrošinātu investoriem piekļuvi nozares uzņēmumiem.

Pēc tam, kad mātesuzņēmums Facebook nomainīja nosaukumu uz Meta Platforms, lai norādītu tā turpmākās izaugsmes virzienu, novembrī sākās kriptovalūtu vērtības kāpums.

Metaverse Index mvi cenu prognozēšana
Metaverse Index VMI cenu prognoze

Kura kriptovalūta pieaugs 2022. gadā?

Neviens nevar droši pateikt, kāda būs kriptovalūtu nākotne, taču analītiķi ir optimistiski noskaņoti par nozares ilgtermiņa izaugsmi. Vai tuvāko gadu laikā mēs pieredzēsim ilgstošu lāču tirgu vai cenu atveseļošanos?”

Tā kā pēdējā laikā kriptovalūtu tirgu, visticamāk, ir ietekmējusi ilgtermiņa tirgus riska uztvere un globālā nenoteiktība, šīm tēmām vajadzētu būt investoru saraksta augšgalā,” marta piezīmē norādīja Eberhards.

Saskaņā ar BitMEX biržas līdzdibinātāja Artūra Heja (Arthur Hayes) teikto, kriptovalūtu tirgus īstermiņa nākotne nav tik rožaina.

11. aprīlī Hayes savā blogā rakstīja, ka kriptovalūtas aug un krīt līdz ar citiem uz parāda vērtspapīriem balstītiem aktīvu tirgiem, piemēram, globālajām akcijām. Savu ierakstu viņš noslēdza, sakot, ka, viņaprāt, līdz otrā ceturkšņa beigām Bitcoin vērtība būs 30 000 ASV dolāru, bet Ethereum – 2500 ASV dolāru.

Vai 2022. gads būs labs gads kriptovalūtām?
Kāda ir daudzsološākā kriptovalūta 2022. gadā?

“Tas ir neērti, ka esmu sācis uzkrāt altkoīnus, jo to vērtība ir diezgan pievilcīga,” sūdzējās Hejs.

“Pat ja daži no šiem aktīviem jau ir samazinājušies par 75% no to visu laiku augstākajiem rādītājiem, es neticu, ka tie var izvairīties no sekojošās kriptovalūtu slaktiņa. Rezultātā es iegādājos 2022. gada jūnija kraha iespējas līgumus gan bitcoin, gan ether,” viņš turpināja.

Vai kriptovalūta ir lāču vai vēršu tirgū?

Izpētiet trīs nozīmīgāko kriptovalūtu tirgus kapitalizāciju, lai redzētu, vai nozare kopumā ir tendēta vienā vai otrā virzienā. Tā kā lielākas monētas ir ļoti atkarīgas no mazākām altkoīnām, aplūkojot trīs lielākās monētas pēc tirgus kapitalizācijas, var gūt priekšstatu par to, kurā virzienā virzās tirgus.

Vai ASV ir lāču vai vēršu tirgus?
Biku un lāču tirgi: ko tie nozīmē jums?

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem kriptovalūtu tirgus kopumā tiek vērtēts 1,9 triljonu ASV dolāru apmērā, un bitcoin ( BTC / USD ) ir līderis ar kopējo vērtību aptuveni 780 miljardu ASV dolāru apmērā, kas uz šo brīdi (14. aprīlis). Otrajā vietā ar 371,2 miljardiem ASV dolāru ir eters ( ETH / USD ), kam seko tetheris ( USDT / USD ) ar vērtību 82,7 miljardi ASV dolāru. Kopējā kriptovalūtu tirgus kapitalizācija tobrīd bija aptuveni 1,9 miljardi ASV dolāru; novembra rallija laikā tā pieauga no visu laiku augstākā līmeņa 2,9 miljardu ASV dolāru apmērā.

Cik vērti būs bitkoini 2022. gadā?
Vai Bitcoin ir labs ieguldījums 2022. gadā?

Bitcoin un citu digitālo valūtu cena pēdējo gadu laikā ir ievērojami pieaugusi.

Saskaņā ar aģentūras Bloomberg analītiķu februārī sniegto informāciju nākamajā gadā tirgus vērtība varētu sasniegt 30 000 ASV dolāru. Viņi rakstīja, ka 100 000 ASV dolāru būtu “nākamā nozīmīgā bitkoinu robežvērtība“.

Neraugoties uz pašreizējo lejupslīdi, apsekojums atklāja optimistisku noskaņojumu kriptogrāfijas prognozēs, un tiek prognozēts, ka 2022. gadā būs vērojama “zināma 2021. gada spekulatīvo pārmērību novēršana”.

Karsto monētu cenu Kriptonauda prognozes
Kura kriptonauda palielināsies 2022. gadā?

“Etalona kriptovalūtas cenas pieaugums ir ceļā uz to, lai kļūtu par globālu digitālo nodrošinājumu, un jaunās tehnoloģijas/aktīva galvenās priekšrocības ir agrīna pieņemšana un ierobežots piedāvājums,” teikts pētījumā.

“Kriptovalūtu izplatība liecina par digitālo aktīvu pieaugošo pārākumu, kas ir laba zīme ASV dolāram, bitkoiniem un Ethereum… Ethereum ir vissvarīgākā virtuālo valūtu un netirgojamo žetonu (NFT) platforma, kā arī galvenais Ethereum cenas atbalsts. “Tas turpinājās.

Iotx monētu cenu prognoze
Invesco Digital Asset ETF

Savukārt ASV ieguldījumu pārvaldības uzņēmums Invesco bija negatīvi noskaņots pret kriptovalūtām.

Pasaules aktīvu sadales pētījumu vadītājs Pols Džeksons janvārī norādīja, ka “masveida Bitcoin mārketings atgādina biržas mākleru aktivitātes pirms 1929. gada tirgus sabrukuma”.

 “Mēs zinām, kā tas beidzās, un bitcoin jau ir samazinājies līdz aptuveni 42 000 ASV dolāru (2022. gada 7. janvārī), precīzi ievērojot mūsu mānijas modeļa lejupejošo trajektoriju. Šis modelis paredz 45% zaudējumu 12 mēnešu laikā pēc tipiskas finanšu mānijas maksimuma.

“Ja mēs sekosim šim modelim (pieņemot, ka esam redzējuši maksimumu), Bitcoin cena līdz oktobra beigām samazināsies līdz 34 000-37 000 $… Mēs nedomājam, ka ir īpaši grūti iedomāties, ka Bitcoin šogad samazināsies zem 30 000 $.

Kāpēc kriptovalūtu cenu prognozes krītas?
Vai bitcoin samazināsies zem 30 000 ASV dolāru?

Veicot jebkādas kriptonaudas prognozes, paturiet prātā, ka cenas ir ļoti svārstīgas, tāpēc ir grūti veikt precīzas īstermiņa prognozes un gandrīz neiespējami izstrādāt ilgtermiņa prognozes.

Pirms ieguldīt kriptovalūtu žetonos, iesakām veikt izpēti. Pirms pieņemat lēmumus par ieguldījumiem, izlasiet jaunākās tirgus tendences, ziņas, tehniskos un fundamentālos pētījumus, kā arī profesionāļu viedokļus. Paturiet prātā, ka pagātnes panākumi nav nākotnes rezultātu prognozētājs.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem