DIENAS TIRDZNIECĪBA AR KRIPTOVALŪTĀM

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡Kas ir kriptovalūtu kraušanas

Kriptovalūtu aktīvu nodrošināšanas process, lai nopelnītu atlīdzību vai procentus, ir pazīstams kā kriptovalūtu stakings. Kriptovalūtu izveidē tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija, kas ļauj lietotājiem veikt drošus darījumus.

⚡Ko nozīmē HFT?

Augstas frekvences tirdzniecība (HFT) ir ātrās tirdzniecības pieeja, kas izmanto sarežģītus algoritmus, lai analizētu daudzus tirgus un izvietotu rīkojumus, pamatojoties uz tirgus apstākļiem.

⚡Kādu procentuālo daļu nopelna tirgotājs?

Veiksmīgs tirgotājs var cerēt nopelnīt aptuveni 50 % gadā. Lieli skaitļi ir iespējami, taču tie ir saistīti arī ar ievērojamu risku. Tomēr šādi ienākumi nenāk uzreiz.

⚡Kas ir tirdzniecība un kā tā darbojas?

Īsumā tiešsaistes tirdzniecība ir finanšu aktīvu pirkšana un pārdošana, izmantojot internetu. Tirgotāji un investori izmanto brokera vai bankas nodrošināto tirdzniecības platformu, lai tiešsaistē pirktu un pārdotu finanšu instrumentus.

⚡Vai dienas tirdzniecībai pietiek ar tehnisko analīzi?

Tehniskā analīze ir paredzēta tikai īstermiņa jeb dienas tirdzniecības darījumiem. Tas ir izplatīts mīts, ka tehniskā analīze ir piemērota tikai īstermiņa un datorizētai tirdzniecībai, piemēram, tirdzniecībai dienas laikā un augstas frekvences tirdzniecībai.

Pēdējo gadu laikā kriptovalūtas ir pārņēmušas pasauli. Tā kā ir tik daudz dažādu iespēju, no kurām izvēlēties, cilvēki, tirgojot šīs valūtas, pelna naudu. Ja jūs vēlaties iesaistīties kriptovalūtu dienas tirdzniecībā Reddit, tad esat nonācis īstajā vietā! Šajā bloga ierakstā mēs apspriedīsim, kas ir dienas tirdzniecība, kā dienas tirgotāji pelna naudu un dažas no labākajām dienas tirdzniecības stratēģijām. Mēs arī iemācīsim jums, kā sākt kriptovalūtu dienas tirdzniecību ar nelielu pieredzi vai bez tās. Visbeidzot, mēs izsvērsim kriptovalūtu dienas tirdzniecības Reddit plusus un mīnusus, lai jūs varētu pieņemt pamatotu lēmumu par to, vai tas ir piemērots tieši jums.

Dienas tirgotāji izmanto dienas laikā notiekošās cenu izmaiņas, nekad neuzturot atvērtas pozīcijas uz nakti. Termins “dienas tirgotājs” ir radies akciju tirgū, kur tirdzniecība notiek tikai darba dienās.

Kā dienas tirgotāji gūst ienākumus?

Dienas tirdzniecības kriptovalūtu: Krīptovalūtas kriptovalūtas: pamati un kā ātri sākt darījumus
Kā pelnīt naudu dienas tirdzniecības

Veiksmīgiem dienas ietvaros strādājošiem tirgotājiem būs padziļinātas zināšanas par tirgu, kā arī ievērojamas speciālās zināšanas. Dienas tirgotāji bieži izmanto tehnisko analīzi (TA), lai ģenerētu tirdzniecības idejas. Viņi parasti izmanto apjomu, cenu kustību, diagrammu veidojumus un tehniskos rādītājus, lai noteiktu ieejas un izejas punktus darījumiem. Dienas tirdzniecībā ļoti svarīga ir riska pārvaldība,

Fundamentālā analīze nav domāta dienas ietvaros strādājošiem tirgotājiem, jo fundamentāliem notikumiem var būt nepieciešams ilgs laiks, lai izspēlētu (FA). Tomēr tirgotāji var izmantot “ziņu tirdzniecību” kā daļu no savas pieejas kādā brīdī. Tas nozīmē, ka tiek meklēti aktīvi ar lielu tirdzniecības apjomu, ko izraisījis nesens paziņojums vai ziņu notikums, un tiek pelnīta nauda no cenu izmaiņām.

Tirdzniecības stratēģijas ātrai peļņas gūšanai dienas tirdzniecības kriptovalūta
Dienas tirdzniecības kriptogrāfijas stratēģijas ātrai peļņai

Dienas tirgotāji, kuri cenšas gūt peļņu no tirgus svārstībām, lielā mērā paļaujas uz apjomu un likviditāti. Lai izvairītos no ievērojama paslīdējuma, dienas tirgotāji parasti tirgojas tikai ļoti likvīdos tirgos.

Konkrētā dienā, piemēram, tiek tirgots BTC/USDT pāris. Tirgotāji. Citi, pamatojoties uz tehniskiem vai fundamentāliem kritērijiem (vai abiem), izveido novērojumu sarakstu un pēc tam no tā izvēlas, kuru instrumentu tirgot.

Dienas tirdzniecības kriptogrāfijas stratēģijas ātrai peļņai

Pārsveršana

Vai jūs varat būt kriptovalūtas dienas tirgotājs?
Vienas minūtes galvas virsmas stratēģija

Tirgotāji, kuri bieži tirgojas ar maziem termiņiem, tiek dēvēti par skalpjiem. Tas ietver peļņas gūšanu no nelielām cenu izmaiņām īsā laika posmā. Šīs stratēģijas piemēri ir likviditātes starpības, pirkšanas un pārdošanas cenu starpības un citi tirgus neefektivitātes gadījumi.

Scalpers var palielināt savu peļņu, izmantojot sviras efektu, izmantojot maržas vai nākotnes līgumus. Tā kā cenu procentuālie mērķi bieži vien ir zemāki, lielāka izmēra pozīcijām ir lielāka jēga. Lielākā daļa dienas tirdzniecības paņēmienu.

Lai gan piesaistīt līdzekļus ne vienmēr nozīmē neņemt vērā riska pārvaldību, veiksmīgi scalpers joprojām apzinās maržas noteikumus un izmanto uzticamus pozīcijas lieluma standartus. Ja neesat pārliecināts par to, kā aprēķināt pozīcijas lielumu tirdzniecības laikā, noteikti iepazīstieties ar mūsu rokasgrāmatu par šo tēmu. Skalpēšanu parasti ir vieglāk veikt pieredzējušiem tirgotājiem, jo tā ir ātra izpilde un saistīta ar augstu risku. Turklāt, tā kā sviras izmantošana ir tik izplatīta, daži neveiksmīgi darījumi var ātri iztukšot tirdzniecības kontu.

Range Trading

Kas ir diapazona kriptovalūtas dienas tirdzniecība?
Kas ir augstas frekvences tirdzniecība (HFT)? diapazona tirdzniecības stratēģija

Range tirdzniecība ir pamata stratēģija, kas vērš lielu daļu no tās spēku no pētot svečturis diagrammas un identificēt atbalsta un pretestības līmeņus. Range tirgotāji, kā norāda nosaukums, meklē cenu diapazonus tirgus struktūrā un izstrādā tirdzniecības idejas, pamatojoties uz šiem diapazoniem. Diapazona tirgotājs var pirkt atbalstu un pārdot barjeru, ja cena svārstās starp diviem atbalsta un pretestības līmeņiem.

Aiz diapazona tirdzniecības koncepcija ir tāda, ka diapazons malas kalpos kā atbalsts un pretestība, līdz diapazons ir sadalīti. Tas nozīmē, ka diapazona apakšējā robeža, visticamāk, izraisīs cenas kāpumu, savukārt diapazona augšējā robeža, visticamāk, izraisīs cenas kritumu.

Jo vairāk reižu cena sasniedz atbalsta vai pretestības līmeni, jo lielāka varbūtība, ka līmenis tiks sadalīti. Rezultātā diapazona tirgotāji pastāvīgi meklē iespēju redzēt, kā tirgus izlaužas no diapazona. Tas parasti nozīmē, ka tiek izvietots stop loss rīkojums tajā punktā, kurā apstiprinājās izrāviens no diapazona.

Augstas frekvences tirdzniecības (HFT) definīcija
Plašāku informāciju par šo tēmu skatiet sadaļās par atbalstu un pretestību.

Būtībā maržinālā tirdzniecība ir līdzīga arbitrāžai ar dažām būtiskām atšķirībām: tirgotājs aizņemas naudu no biržas ar procentu likmi, kas atšķiras no tās, ko viņš maksā savam brokerim. Maržinālās tirdzniecības koncepcija ir vienkārša: pirkt zemu un pārdot augstu, izmantojot sviras efektu (aizņemtos līdzekļus). Ir pieejami dažādi maržinālo kontu veidi, un katram no tiem ir savi noteikumi un regulējums.

Augstas frekvences tirdzniecība (HFT).

Kas ir kripto dienas tirdzniecība?
Kas ir augstas frekvences tirdzniecība (HFT)?

Augstas frekvences tirdzniecība ir algoritmiskās tirdzniecības stils, ko bieži izmanto kvantitatīvie tirgotāji (natives jeb “kvanti”). Tā ir tirdzniecības robotu un algoritmu izveide, kas var atvērt un slēgt vairākas pozīcijas īsā laikā. Ko šis termins nozīmē attiecībā uz ilgumu? Ņemiet vērā milisekundes. Dažas milisekundes var būt izšķirošas augstas frekvences tirdzniecības algoritmam.

Sarežģītas HFT stratēģijas ir vieglāk īstenojamas, nekā šķiet. Lai gan tas var šķist vienkārši, dienas tirdzniecība ar augstas frekvences tirdzniecību ir sarežģītāka. Augstas frekvences tirgotājiem ir jāpārbauda, salīdzinot ar vēsturi, kā arī pastāvīgi jāuzrauga un jāmaina algoritmi, lai tie atbilstu tirgus noskaņojuma svārstībām. Ja jūs domājat, ka varat mierīgi sēdēt un ļaut datoram visu izdarīt, tad man jums ir sliktas ziņas: tas nedarbosies.

Tehniskā analīze kriptonauda
Kas ir tirdzniecība un kā tā darbojas?

Augstas frekvences tirdzniecība ir saistīta arī ar dzimumu. Rezultātā plašai sabiedrībai ir grūti iegūt augstas kvalitātes zināšanas. Kāds tam ir iemesls? Tas ir ļoti vienkārši. Ja veiksmīgie augstas frekvences tirdzniecības uzņēmumi un riska ieguldījumu fondi sāks atklāt individuālajiem ieguldītājiem savas HFT metodes, šīs metodes būs neefektīvas.

Turklāt, ja runa ir par tirdzniecības robotiem, ir vēl viena lieta, par ko jādomā. Ja jūs pats esat izveidojis ienesīgu tirdzniecības robotu, kāpēc to neizmantot, nevis pārdot? Tāpēc, ja domājat par augstas frekvences tirdzniecības bota iegādi, jums jābūt uzmanīgiem.

Tehniskā analīze

Vai kriptonauda dienas tirdzniecība ir tā vērta?
Tehniskā analīze: Analītiskā analīze: pārskats iesācējiem

Tehniskā analīze (TA) ir finanšu datu, piemēram, cenu un apjoma datu punktu, izpēte, lai noteiktu statistiskos modeļus tirgos. TA māca tirgotājiem, kā izmantot zinātni, lai atrastu ienesīgas tirdzniecības iespējas, parādot, kā izmantot vēsturisko cenu un apjoma informāciju.

Tehnisko analīzi var izmantot jebkurā tirgū vai vērtspapīros, ja vien ir pieejami vēsturiskie tirdzniecības dati. Tehnisko analīzi var izmantot, lai novērtētu, kā pagātnes panākumi var prognozēt nākotnes ieguvumus un zaudējumus kriptovalūtu tirgū.

kripto dienas tirdzniecība Trading Bots
Vai kriptonauda dienas tirdzniecība ir tā vērta?

Kad TA tiek izmantota kriptovalūtu tirdzniecībā, daži tirgotāji ir nobažījušies, ka šī metode var nebūt efektīva. Daudzi uzskata, ka, tā kā nav pasaules mēroga regulējuma un ir tik daudz biržu, kriptovalūta nav piemērota tehniskajai analīzei. Citi uzskata, ka noderīgi var būt tādi rādītāji kā relatīvās stipruma indekss (RSI). RSI indikators novērtē kriptovalūtas spēku, aplūkojot cenas nesenos guvumus un zaudējumus.

CoinFlow indekss, izmanto kriptogrāfijas tehniskie pētnieki (MFI), ir vēl viens svarīgs oscilatoru. MFI var sadarboties ar RSI, lai palīdzētu noteikt, vai BTC būs bullish vai bearish diverģence. Attīstot izpratni par tehnisko analīzi, tirgotāji un investori var uzlabot savu ilgtermiņa riska koriģēto peļņu, taču ir svarīgi izprast un praktizēt šīs metodes pirms reāla kapitāla ieguldīšanas, lai izvairītos no dārgām kļūdām. https://www.investopedia.com/articles/active-trading/102914/technical-analysis-strategies-beginners.asp.

Tirdzniecības roboti.

Kā sākt tirgoties ar kriptovalūtu dienā
Kriptogrāfijas tirdzniecības roboti: Boti: Galīgais iesācēja ceļvedis

Tirdzniecības robots ir datorprogramma, kas ļauj investoriem iegādāties un pārdot finanšu instrumentus iepriekš noteiktos intervālos vai noteiktos apstākļos, lai uzlabotu peļņu. Kriptovalūtu tirdzniecības roboti ir izstrādāti tā, lai samazinātu zaudējumus, vienlaikus palielinot peļņu.

Boti var palīdzēt jums tirgot dienas laikā kriptovalūtu ātrāk, ietaupot laiku un pūles. Izmantojot algoritmiskos tirdzniecības robotus, var paātrināt biržas komisijas maksas, tirgus izpēti un peļņas iespējas tuvākajā laikā. Tirgotāji jau gadu desmitiem biržās izmanto automatizētas tirdzniecības sistēmas. Tirgotājiem, kuri ir iepazinušies ar programmatūras veidotājiem un API, vajadzētu izmantot šīs zināšanas.

kripto dienas tirdzniecība
Kriptovalūtas dienas tirdzniecības priekšrocības un trūkumi

Kā sākt ikdienas kriptovalūtas tirdzniecību

Tātad esat nolēmis izmēģināt kriptovalūtas kā dienas tirgotājs. Ko jums vajadzētu darīt vispirms? Iespējams, vēlēsieties izlasīt The Complete Guide to Day Trading Cryptocurrency for Beginners (Pilnīga rokasgrāmata par dienas tirdzniecību ar kriptovalūtām iesācējiem), kurā aprakstīts viss, kas jums jāzina par tirdzniecību, un sniegti daži padomi privātajiem ieguldītājiem. Ja jūs jau saprotat pamatus, varat praktizēt tirdzniecību Binance kriptovalūtas biržā, sekojot šiem soļiem:

Kura tiešsaistes tirdzniecības platforma ir piemērota dienas tirdzniecības cryptocurrency? Mēs nevaram jums ieteikt, bet Binance ekosistēmā ir simtiem tirgus pāru, maržinālā tirdzniecība, ceturkšņa un beztermiņa nākotnes līgumi, sviras žetoni, reāllaika tirgus dati un daudz kas cits. Lai sāktu, dodieties uz Binance un konvertējiet fiat dolārus uz kriptovalūtu.

Kriptovalūtas dienas tirdzniecības priekšrocības un trūkumi

Labākās dienas tirdzniecības kripto platformas
Iesācēja ceļvedis par kriptogrāfijas dienas tirdzniecību Cryptocurrency

Katram ieguldījumam kriptovalūtā ir ievērojams risks un augsta potenciālā peļņa. Kriptovalūta ir jauna veida digitālais aktīvs, un investoriem jāpatur prātā, ka viņu ieguldījumi kriptovalūtā var samazināties.

Tirgotājiem vajadzētu iepazīties ar gaidāmajiem noteikumiem par kriptovalūtu aplikšanu ar nodokļiem. Kriptovalūta nav atbrīvota no īstermiņa kapitāla pieauguma nodokļa, kā jau tika minēts iepriekš. kriptovalūtas dienas tirdzniecība rada marginālu ienākumu, pārdodot jebkuru kriptovalūtu mazāk nekā gadu. Iekļaujiet kriptovalūtas peļņu, sniedzot ienākumu pārskatus tiešsaistē vai ar grāmatveža starpniecību.

Kriptovalūtas tirdzniecība
kriptovalūtas tirdzniecība

Priekšrocības

✅ Tirgot var jebkurš, kam ir kriptovalūtas konts. Privātajiem ieguldītājiem vai dienas tirgotājiem vairs nav nekādu ierobežojumu piekļūt kriptovalūtu tirgiem, pētīt tos un piedalīties tajos. Papildus identitātes verifikācijai un maksājumam par maiņas kontu privātajiem ieguldītājiem vai dienas tirdzniecības dalībniekiem vairs nav nekādu šķēršļu, lai piekļūtu kriptovalūtu tirgiem, veiktu to izpēti un piedalītos tajos.

✅ Kriptovalūtu tirgi ir pieejami 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tirgotāji var pirkt un pārdot bez ierobežojumiem, jo kriptovalūtu tirgi ir atvērti 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Ņujorkas birža (NYSE) vai Nasdaq ir slēgta no plkst. 9.30 līdz 16.24 pēc Eiropas laika.

Kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģija, kas ir to pamatā, ir decentralizētas, ļaujot lietotājiem veikt darījumus bez trešās puses iejaukšanās. Centralizētas biržas dienas tirgotāji var gūt labumu no valsts nodokļu un nodevu neesamības, jo tirdzniecība ar kriptovalūtām ir neticami rentabla.

Kriptonaudas dienas tirdzniecības plusi un mīnusi
Tehniskā analīze kriptonauda

Mīnusi

❌ Tā kā kriptovalūtas tirdzniecība ir tik vienkārši sākt, pat iesācējs vai nepieredzējis tirgotājs var zaudēt visu tikpat ātri, cik ātri viņi varētu pelnīt naudu.

❌ Tirgus atvērtība 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā ir tā divējāds zobens. Bitcoin ir pieejams vienmēr, tāpēc dienas laikā ir mazāk modeļu, kad tirgotāji var veikt iepriekš sagatavotus (un ienesīgus) darījumus. kriptovalūtu dienas tirdzniecības kriptovalūtu var būt spiesti ilgāk nekā tradicionālie tirgotāji palikt pielīmēti pie grafikiem, meklējot īsto iespēju gūt ātru peļņu.

4 kļūdas, no kurām dienas tirgotājiem vajadzētu izvairīties
Kriptovalūtu tirdzniecības priekšrocības un trūkumi

❌ Kriptovalūtu tirgus lielākoties nav regulēts, un tas diemžēl nozīmē, ka biržām, iestādēm un tirgotājiem, kas tiek uzlauzti vai apkrāpti, nav aizsardzības. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja birža tiek slēgta, lietotājiem būs grūti atgūt savu naudu, ja vien viņiem nav personīgās apdrošināšanas polises.

Tirgojot kriptovalūtas, jūs varat saskarties ar “pump-and-dump” un citām krāpnieciskām pārdošanas shēmām. Tas notiek, kad cilvēku grupa sadarbojas, lai mākslīgi paaugstinātu kriptovalūtas cenu, lai pievilinātu iesācējus investorus. Pēc tam tirgotāji kriptovalūtu pārdod, izraisot tās vērtības kritumu.

kripto dienas tirdzniecība ir ārkārtīgi stresains un dārgs pilna laika darbs. https://www.sec.gov/reportspubs/investor-publications/investorpubsdaytipshtm.html

4 kļūdas, no kurām dienas tirgotājiem vajadzētu izvairīties

Dienas tirdzniecība ar kriptovalūtām ir diezgan populāra, taču kriptovalūtu tirgus svārstīguma dēļ tā var būt riskanta. Tirgotāji bieži var zaudēt naudu, ja viņi nav uzmanīgi. Lai palīdzētu jums izvairīties no bieži sastopamām kļūdām, šeit ir saraksts:

Bailes no zaudējumu iztrūkuma var būt liels faktors tirdzniecībā.
Kriptonaudas dienas tirdzniecības plusi un mīnusi

Pārmērīga tirdzniecība

Kriptovalūtu tirgus ir pilns ar dienas tirdzniecības iespējām, jo digitālās valūtas bieži ir nestabilas. Taču, ja nezināt, ko darāt, dienas tirdzniecības uzsākšana var būt dārgi izmaksājoša kļūda. Ja vēlaties kļūt par profesionālu tirgotāju, ieteicams tirgot, izmantojot stratēģiju un loģiku, nevis sekojot savām emocijām. Daudzi iesācēji tirgotāji pieļauj bieži sastopamo kļūdu – viņi tirgo visu, ko redz, pirms tam neizstrādājot plānu. Rezultātā viņu darījumi bieži vien ir balstīti uz emocijām, nevis loģisku argumentāciju.

Lielu lomu tirdzniecībā var spēlēt bailes no zaudējumiem.

Daudzi iesācēji tirgotāji priekšlaicīgi ieiet vai iziet no darījuma, lai izvairītos no zaudējumiem vai attiecīgi zaudētu peļņu. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka kriptovalūtas ir spekulatīvi aktīvi, un tos vada baiļu no zaudējuma sindroms. Tā rezultātā bieži var rasties ievērojami zaudējumi. Tāpēc, lai gūtu panākumus, ir ļoti svarīgi iemācīties, kā izvairīties no FOMO, tirgojot kriptovalūtas.

Labākās kripto dienas tirdzniecības stratēģijas
kripto dienas tirdzniecība

Ja vēlaties izvairīties no FOMO tirdzniecības, jums ir jāievēro savs tirdzniecības plāns. Jūs varat arī noteikt maksimālos zaudējumu vai peļņas līmeņus, pie kuriem izstāsieties no darījuma. Atcerieties, ka kriptovalūtu pasaule ir pilna pārsteigumu un nepārtraukti rodas jaunas peļņas iespējas. Tāpēc vienkārši atpūtieties un ļaujiet FOMO paiet garām.

Netirgojiet ar vairāk naudas, nekā esat gatavs zaudēt.

Daži iesācēji kriptovalūtu tirgotāji kļūdās, ieguldot visus savus mūža uzkrājumus tirdzniecībā, cerot ātri kļūt bagāti. Tomēr kriptovalūtas ir spekulatīvi finanšu instrumenti, kuru cenas jebkurā brīdī var strauji svārstīties, un pat profesionāli tirgotāji reizēm piedzīvo ievērojamus zaudējumus. Dienas tirdzniecība nav veids, kā ātri nopelnīt naudu, bet gan iespēja laika gaitā gūt ienākumus un bagātību. Tāpat kā jebkurš cits pasākums, tā prasa pienācīgu plānošanu.

un izpildes, kā arī riska pārvaldības prasmes. Pēdējā prasme ir ļoti svarīga, lai novērstu to, ka kriptovalūtu tirgotāji zaudē visu savu kapitālu vai cieš ievērojamus zaudējumus.

Kāda ir labākā kriptovalūtu dienas tirdzniecības stratēģija?
Labākās kripto dienas tirdzniecības stratēģijas

Neizpētīt tēmu pašam

Daudzi iesācēji tirgotāji kļūdās, akli sekojot tā sauktajiem ekspertiem sociālo mediju platformās. Šie cilvēki var tīši vai netīši sniegt jums nepareizu informāciju, kas var radīt ievērojamus zaudējumus. Kā gudram kriptovalūtu tirgotājam, pirms sekot jebkādiem signāliem, jums vienmēr vajadzētu veikt izpēti. Tirgotājam, kurš vēlas gūt panākumus, nevajadzētu paļauties tikai uz citu tirgotāju padomiem. Viņam būtu jāprot veikt tehnisko analīzi un jāpievērš liela uzmanība ziņām, kas varētu ietekmēt tirgu. Par laimi, daudzos tiešsaistes avotos var apgūt tirdzniecības pamatprasmes.

Kas ir kripto dienas tirdzniecība?
Kas ir kripto dienas tirdzniecība?

Secinājums

Akciju un kriptovalūtu tirdzniecībā dienas tirdzniecība ir populāra tirdzniecības metode. Dienas tirgotāji izmanto dienas tirdzniecības metodes, lai gūtu peļņu no tirgus svārstībām, un parasti viņi nesaglabā pozīcijas ilgāk par vienu dienu.

Ja vēlaties iesaistīties dienas tirdzniecības darījumos, jums jāzina dažas lietas. Tehniskā analīze, diagrammu modeļi un tehniskie rādītāji ir galvenie instrumenti, lai atrastu tirdzniecības iespējas. Un, runājot par stratēģijām, skalpēšana, diapazona tirdzniecība un augstas frekvences tirdzniecība ir vienas no populārākajām izvēlēm dienas tirgotāju vidū.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem