10 kriptovalūta kas tas ir 2022 nopirkt un turēt

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir Coinbase?

Coinbase Global, Inc. ir kriptovalūtu apmaiņas platforma, ko pārvalda Coinbase, uzņēmuma zīmols. Coinbase ir sadalīta organizācija; visi darbinieki strādā attālināti, un uzņēmumam nav fizisku biroju. Tā ir populārākā kriptovalūtu birža Amerikas Savienotajās Valstīs pēc tirdzniecības apjoma.

⚡️ Cik augstu var pakāpties Ethereum?

Money Morning 2022. gada sākumā prognozēja, ka līdz 2022. gada beigām Ethereum varētu sasniegt pat 8000 ASV dolāru. Ja turpināsies tā pati bullish attīstība, kas sākās 2021. gada vidū, ETH cena līdz 2022. gada beigām varētu nokristies no 6500 līdz 7500 dolāru. Tomēr 2022. gada beigās kriptovalūtu tirgū notika ievērojama korekcija, un Ethereum un citu galveno kriptovalūtu cenas strauji kritās. 2023. gada janvārī ETH cena bija aptuveni 700 ASV dolāru.

⚡️ Kāds būs bitcoin pēc 5 gadiem?

Uzņēmuma Galaxy Digital dibinātājs un izpilddirektors Maiks Novograts otrdien Bloomberg Technology sacīja, ka pēc pieciem gadiem viens bitkoins (BTC) būs vērts 500 000 dolāru.

⚡️ Vai LTC atkal pieaugs?

Neraugoties uz LTC spēcīgo izaugsmi 2021. gada pirmajos sešos mēnešos, 2021. gada otrajā pusē un sākumā bija vērojams kritums.

Kriptovalūta kas tas ir

Pasaule strauji mainās, bet viena lieta paliek stabila – kriptovalūta. Daudzi uzskata, ka kriptovalūta ir destruktīva, taču tā ir izrādījusies noturīga pret pārmaiņām. Fiātiskās valūtas regulē valdības, un to vērtība var bieži kristies, savukārt akcijas kontrolē institūcijas, un tās lielā mērā ietekmē ekonomikas lejupslīde.

Tajā pašā laikā kriptovalūtas – un ne tikai monētas ar blokķēdi, bet arī žetoni – turpina kļūt arvien populārākas. Ne tikai tāpēc, ka cilvēki labprātāk tam tic, jo digitālos naudas makus neietekmē ģeopolitiskie notikumi un tos nevalda ārējs uzņēmums. Pieaugošā sabiedrības interese par kriptovalūtu un neatkarīgiem digitālajiem aktīviem ir izraisījusi ievērojamu investoru skaita pieaugumu.

Vai šobrīd ir vērts ieguldīt kriptovalūtā?

Ieguldījumi kriptovalūtās 2022. gadā: darīt vai nedarīt?
Kāds ir labākais kriptogrāfiskais 2022 ieguldīt iesācējam?

Daudzu cilvēku prognozes par nākamajiem gadiem jau ir sākušas piepildīties. Tagad kriptovalūta ir kļuvusi par globālo finanšu sastāvdaļu. Tā kā kriptovalūta vēl nav pietiekami stingri nostiprinājusies ikdienas dzīvē, lai zaudētu savu izaugsmes potenciālu, neatkarīgām kriptovalūtām joprojām ir milzīgs attīstības potenciāls. investori, kas iesaistīsies šajā darbībā jau šodien, joprojām var gūt peļņu no kriptovalūtu cenu pieauguma, un, jo ātrāk viņi sāks spēlēt šo spēli, jo lielāka būs viņu peļņa.

Protams, arī pēc tam, kad kriptovalūtu sistēma kļūs par ikdienas dzīves sastāvdaļu lielākajai daļai cilvēku, šī nozare turpinās piedāvāt ienesīgas iespējas. Tiks radīti jauni augsto tehnoloģiju žetoni, un pieaugs nepietiekami novērtēto monētu vērtība. Tomēr tas viss notiks jaunā finanšu ekosistēmā. Ieguldītājiem šobrīd ir divas alternatīvas: turēties pie sabrukušā tradicionālā tirgus vai diversificēt savu portfeli ar kriptovalūtu aktīviem.

Ņemot vērā bitcoin kā finanšu mehānisma popularitātes pieaugumu, mēs iesakām izvēlēties otro iespēju. Svarīgākais ir nepirkt visu uzreiz un koncentrēties uz aktīviem, kas patiešām var dot peļņu.

Top 10 kriptovalūtas iegādāties un turēt 2022. gadā

10 labākās kriptovalūtas, Kāda ir labākā kriptovalūta investīcijām?
Kāda ir labākā kriptovalūta investīcijām?

2022. gada februāra vidū CoinMarketCap digitālās valūtas vērtības indeksā bija vairāk nekā 17 500 dažādu kriptovalūtu. Līdz šim indeksā ir iekļauti tikai aptuveni 10 000; par pārējām vēl nav pietiekami daudz datu, lai tās pienācīgi novērtētu. Lai gan salīdzinājumā ar citiem ieguldījumiem, piemēram, akcijām vai nekustamo īpašumu, tā var šķist neliela, kriptovalūta joprojām ir liela nozare – ņemot vērā, ka CoinMarketCap iekļauj tikai tās valūtas, kuras privātpersonas vēlas iegādāties un izmantot.

Mēs izveidojām sarakstu ar 22 galvenajām kriptovalūtām, kas padarīs jūs bagātu 2022. gadā. Tika iekļautas tikai valūtas ar ievērojamu izaugsmes potenciālu, tātad netika iekļautas stabilo monētas, jo tās atbilst fiat valūtu svārstībām, ar kurām tās ir piesaistītas.

Vai ir laba ideja ieguldīt kriptovalūtās 2022. gadā?
Veidi, kā ieguldīt Bitcoin

Tomēr tas nenozīmē, ka mēs jūs neatbalstām no investīcijām stabilu monētu tirgū šogad. Drīzāk ņemiet tos, jo īpaši USD Coin vai Tether. Monētas, kas saistītas ar ASV dolāru, ir izdevīgas tirgū, kurā cenas strauji mainās. Tikai paturiet prātā, ka kriptovalūtu izaugsme joprojām var nodrošināt ievērojamu peļņu, un nepalaidiet to garām.

Bitcoin

Bitcoin ir nepārprotams tirgus līderis, un tas turpinās augt, jo lielākā daļa cilvēku to uzskata par ideālu kriptovalūtas reprezentāciju. Pēc mūsdienu standartiem Bitcoin nebūt nav tehnoloģiskais ģēnijs, taču tas pārspēj savus konkurentus drošības, lietderības un lietošanas ērtuma ziņā. Iespējams, ka Bitcoin ir pirmā valūta, kas salauzusi banku, tāpēc mēs turpināsim vērot tās kapitalizācijas kāpumu.

Galvenais Bitcoin trūkums ir tā pārmērīgā atkarība no tirgus noskaņojuma. Tā kā šī valūtas forma ir saistīta ar visas kriptovalūtu sistēmas perspektīvām, jebkuras izmaiņas lietotāju gaidās nekavējoties ietekmē tirgus cenu attiecībā pret to pašu ASV dolāru. No otras puses, svārstīgumam ir zināmas priekšrocības:

Bitcoin iegāde, Kāda ir labākā kriptovalūta investīcijām?
Vai Bitcoin ir labs ieguldījums
  • Bitcoin ir daudz agresīvu smaiļu, kas parādās, kad tas ir tikai nedaudz izprovocēts. Ja sekosiet līdzi ziņām, būs pietiekami daudz laika, lai koriģētu savu peļņu no pārdošanas un pēc tam iegādātos papildu bitkoīnus par valūtas vērtības dabisko reakciju.
  • Lielāko pagājušā gada daļu Bitcoin cena ir konsekventi kāpusi un tuvojas vēl vienam rekordaugstam līmenim. Pašlaik monētai ir spēcīgs pozitīvs impulss, tomēr tas liecina tikai par nelielu daļu no tās potenciāla; vēl ir daudz iespēju izaugsmei informētības un pielietojuma ziņā, kas turpinās virzīt cenu augšup.
  • Bitcoin ir vislikvīdākā kriptovalūta. Jūs nekad nenonāksiet situācijā, kad neviens nevēlēsies iegādāties jūsu bitcoin. Katrs darījums tiks autorizēts un pabeigts uzreiz. Tā ir iespējami patīkamākā vide kriptovalūtai: pat ja kaut kas neizdosies, jūsu aktīvi netiks pilnībā iznīcināti masveida pieprasījuma krituma dēļ.

Analītiķi iesaka investoriem ieguldīt naudu pašā bitkoinā, nevis kalnrūpniecībā, jo tā vērtība pieaug. Derīgo izrakteņu ieguve pamazām kļūst mazāk ienesīga nekā konservatīvas iegūšanas metodes: pirkt bitkoinus, kad tie ir lēti, un pārdot tos, kad tie ir dārgāki. Turklāt bitcoin ieguves gadījumā, izmantojot savu aparatūru, pastāv reāla iespēja zaudēt savu naudu, proti, iztērēt to visu. No tā var izvairīties, izmantojot kādas citas personas bitkoinu ieguves aprīkojumu; tomēr tam es pievērsīšos vēlāk.

Ethereum

Vai šobrīd ir vērts ieguldīt kriptovalūtā?
Vai ir vērts ieguldīt bitcoin? Kāda ir labākā kriptovalūta investīcijām?

Lai gan ir daudz konkurējošu neatkarīgu valūtu, Ethereum ir vispopulārākā, tāpēc nav pārsteigums, ka tirgus eksperti prognozē vismaz 200% pieaugumu līdz 2022. gada beigām. Pagājušajā gadā valūtas vērtība pieauga līdz 4000 ASV dolāru, daļēji pateicoties entuziastu gaidām. Lietotāji ar nepacietību gaida Ethereum 2.0, kas būs monētas Proof-of-Stake versija ar uzlabotām funkcijām.

Ethereum pašlaik ir populārākā un visplašāk izmantotā kriptovalūta, un pie tās atjauninājumiem strādā liels skaits izstrādātāju. Paredzams, ka atjauninājums darījumus starp monētu īpašniekiem padarīs gan ātrākus, gan lētākus. Paredzams, ka Ethereum kļūs par pasaulē visstraujāk augošo digitālo ekosistēmu.

Vai ir vērts ieguldīt bitcoin? labākais kriptovalūtas 2022. gadā
Vai ir vērts ieguldīt ēterī?

Lai gan būs daudz etera atdarinātāju, šī kriptovalūta saglabās savu pozīciju tirgū. Tās dominance savā reģionā ir būtiska, pat ja tirgū ienāks citas, tehnoloģiski attīstītākas iespējas.

Lai gan, visticamāk, 2022. gadā jūs varēsiet gūt peļņu no Ethereum svārstībām, apsveriet iespēju vismaz daļu savu monētu turēt ilgu laiku. Digitālās ekosistēmas potenciāls ir diskutējams. Taču pat nelokāmākie kritiķi ir pārliecināti, ka tuvāko 5 līdz 10 gadu laikā notiks kvantu lēciens. Saglabājiet nelielu ETH daudzumu un vērojiet, kā tā vērtība pieaug par 500-800 procentiem.

Litecoin

Vai ir vērts ieguldīt ēterī?
Kā investēt Litecoin?

2022. gadā Litecoin izredzes ir neskaidras. No vienas puses, monētas popularitātes pamatā ir tās līdzība ar bitcoin. Ar virspusēju līdzību tā piedāvā lielāku darījumu ātrumu (4 reizes!) un ērtāku lietošanu, kas izklausās labi – taču nav tik nozīmīgi kā konkurenti, kas ražo daudzfunkcionālus žetonus un monētas, uz kurām balstās veselas komerciālas sistēmas. Pagājušajā gadā vieglās monētas investori redzēja, kā šī stratēģija izgāzās, kad valūta strauji kritās pēc visu laiku augstākā līmeņa sasniegšanas.

No otras puses, neatkarīgi no jūsu slavas kriptovalūtu pasaulē joprojām ir būtiska reāla kapitalizācija (ko LightCoin arī palielina). Litecoin popularitāte pieaug, un arvien vairāk uzņēmumu to pievieno kā maksāšanas līdzekli. Pat ja šā gada lejupslīdes prognozes būs pareizas, tas nozīmēs augstu atkārtošanās iespējamību. Šādā situācijā gaišā monēta vispirms kritīsies, bet pēc tam pakāpsies atbilstoši Fibonači secībai: sākot no 600 ASV dolāru un pēc tam sasniedzot neiedomājamo 1000 ASV dolāru atzīmi.

Litecoin kriptonauda perspektīvas 2022. gadam
Litecoin popularitāte pieaug, un arvien vairāk uzņēmumu to pievieno kā maksāšanas līdzekli.

Ja notiks iepriekš aprakstītais scenārijs, investori, kas agri iesaistījās, varēs izdevīgi pārdot savas monētas un kompensēt savus zaudējumus. Nav jēgas to turēt ilgu laiku: ja LTC sekos dažiem vēsturiskiem modeļiem, drīz pēc maksimuma pārsniegšanas valūta sasniegs jaunas vidējās vērtības, kas būs ievērojami lielākas par sasniegto maksimumu.

Ja tas nenotiks, kriptovalūtas cena pakāpeniski samazināsies līdz gada beigām, un tad tā atkal sāks pieaugt.

Binance monēta

Litecoin popularitāte pieaug, un arvien vairāk uzņēmumu to pievieno kā maksāšanas līdzekli.
Vai ir vērts iegādāties Binance monētu?

Binance Coin (BNB) ir pasaulē lielākās kriptovalūtas biržas Binance patentēta kriptovalūta. Gadiem ilgi slēpjoties lielo konkurentu ēnā, valūta beidzot ieguva atpazīstamību 2021. gadā, kad tās vērtība strauji pieauga, sasniedzot vēsturiski augstāko līmeni – gandrīz 700 ASV dolāru. Pēc tam kriptovalūta “nomierinājās” pie reālākām 300-400 ASV dolāru cenām, bet pirms gada beigām BNB atkal strauji pieauga līdz 634,34 ASV dolāru maksimumam.

Valūtas cena tagad ir stabilāka, taču iepriekšējo lēcienu iemesls ir acīmredzams: tā ticība kriptovalūtas platformai un tās ilgtermiņa potenciālam. Šajā ziņā Binance Coin zināmā mērā seko Bitcoin un Ethereum pēdās. Platforma ir nostiprinājusi sevi kā populārāko digitālās valūtas pirkšanas, tirdzniecības un tirdzniecības vietu.

Binance monētu cenu kāpums 2019. gadā un to nepārtrauktais kāpums līdz 2022. gadam liecina par neatklātu potenciālu. Monētas pievilcības uzlabošanas iekšējie pasākumi, piemēram, atlīdzības, izmantojot BNB partneru programmas, veicina lietotāju iesaisti un līdz ar to arī pieprasījumu pēc atšķirīgās kriptovalūtas.

Kas ir Binance monēta?
Vai Binance coin ir nākotne?

Binance Coin jau ir novērojama liela aktivitāte. Žetonu var tērēt komisijas maksām, ceļa izdevumiem un procentu ienākumiem, izmantojot kriptovalūtas aizdevumus. Vietne cer uzlabot sava maksājumu mehānisma efektivitāti, ja ņem vērā Binance platformas attīstošo atlīdzību programmu.

Palielinoties aktīvo Binance monētu lietotāju skaitam un to tērēšanas veidiem, palielināsies arī cena. Jau tagad speciālisti prognozē, ka drīzumā tiks noteiktas jaunas vidējās vērtības, kas sasniegs 2000 ASV dolāru par 1 BNB. Paredzams, ka šīs vērtības pieaugs vidēji 3-5 gadu laikā, un turpmākajos divos gados paredzams pieaugums par aptuveni 1000 ASV dolāriem, kas gandrīz noteikti radīs zaudējumus, ja pirksiet monētas 2022. gada sākumā.

Ripple

XRP ir Ripple tīkla kriptovalūta.
Ieguldījumi Ripple

Ķīnas kriptovalūtu tirgus ir spēcīgs pretinieks ne tikai savas tehnoloģijas dēļ. Ripple, tāpat kā citi lielie konkurenti 2022. gadā, koncentrējas ne tikai uz savu monētu popularitāti, bet arī uz savas ekosistēmas publisko vērtību. Šajā gadījumā runa ir par globālo naudas pārskaitījumu veicināšanu. Šim nolūkam ar Ripple zīmolu ir izveidoti vairāki projekti: RippleNet globālais tīkls ātriem un lētiem naudas pārskaitījumiem, XRP Ledger atvērtā koda blokķēde ar savu XRP monētu un RippleX platforma, ko izmanto uzņēmuma tehnoloģiju popularizēšanai.

Ripple uzņēmuma likmju svārstības ir nesaraujami saistītas ar tā valūtas XRP vērtību. Tomēr XRP vērtība joprojām ir saistīta ar Ripple uzņēmējdarbību. Vispasaules kibervalūta uzrādīja stabilu izaugsmi līdz pat 2021. gadam, kad 2022. gadā bija vērojami manāmi kritumi. Lietotāju satraukuma pamatā ir ASV Vērtspapīru un biržu komisijas iesniegtā prasība, kurā apgalvots, ka Ripple savus žetonus pārdod nelikumīgi. Ripple juridiskie pārstāvji noraida šīs prasības un apgalvo, ka viņu žetoni netiek uzskatīti par vērtspapīriem.

Tiesas lēmums šajā lietā gaidāms vēlāk šogad; ja Ripple uzvarēs, tā uzticamība palielināsies un žetonu vērtība gada laikā varētu pieaugt vairāk nekā divas reizes.

Ķēdes saite

Chainlink ierindojās augstas INI valūtu saraksta augšgalā
Vai ir vērts iegādāties saiti kriptovalūta?

Chainlink joprojām ir labs ieguldījums, lai gan daudzi investori vilcinās sagaidīt, ka 2021. gadā tam klāsies tikpat labi kā 2020. gadā. Svarīgi atcerēties, ka Chainlink pagājušajā gadā bija valūtu ar augstu INI saraksta augšgalā. Tas, kas atšķirChainlink no citām kriptovalūtām, ir tas, ka tas ir Oracle decentralizēts tīkls, kas piedāvā datus viedajiem līgumiem blokķēdē. Turklāt, pretēji saviem konkurentiem, Chainlink var sazināties ar citiem tīkliem.

2022. gada sākumā vairāk nekā 1100 uzņēmumu ir izmantojuši Chainlink savām darbībām. Paredzams, ka šī sistēma pārspēs konkurentus un kļūs par vietējo tirgus līderi DeFi nozarē, taču ekspertu viedokļi par to, kad DeFi sāks darboties, joprojām dalās.

Pat ja jums nav daudz naudas, lai rezerves, tik ilgi, kamēr jūs ticat DeFi un NFT spēļu potenciālu, šī kriptovalūta var iegādāties ar ievērojamu atlaidi gada sākumā. Ja esat ieinteresēts ieguldīt tehnoloģijā, kas palīdz virzīt NFT nozari uz priekšu, tagad ir lielisks laiks to darīt, jo šis tirgus joprojām aug.

Solana

Vai Solana monētai ir nākotne?
Vai SOL žetonam ir nākotne?

Top 5 sarakstā ir dažas kriptovalūtas, kas pastāv jau ilgāk, bet Solana ir viena no tām. Tā tika laista apgrozībā 2020. gadā, un viena gada laikā jau ir sasniegusi vēsturiski augstu pieaugumu – vairāk nekā 300 reižu virs savas sākumvērtības. Šīs valūtas popularitāte izriet no tās lietderības: tā ļauj izstrādātājiem vieglāk radīt decentralizētas lietotnes, padarot decentralizētās finanses pieejamākas plašai sabiedrībai.

Paredzams, ka 2022. gadā Solana turpinās paplašināties. Vienīgais, kas pārtrauc šo tendenci, ir kriptovalūtu tirgus vispārējās svārstības. Lai gan monēta nemēģina atkārtot iepriekšējos augstākos rādītājus, ir īstais laiks to pievienot savam portfelim turpmāku kritumu gadījumā. Ja jūs palaidīsiet garām šo iespēju tagad, turpmākajos gados varat nonākt bez budžeta.

EOS

Vai EOS ir labs ieguldījums 2022?
Vai EOS ir labs ieguldījums?

Savulaik tika uzskatīts, ka EOS monēta ir galvenais bitcoin un Ethereum pretinieks. Tagad ir skaidrs, ka EOS ir tālu no nozares līderiem, tomēr tā ir salīdzinoši populāra funkcionāla kriptovalūta, kurai ir gaiša nākotne, jo decentralizēto lietojumprogrammu tirgus nobriest un aug.

EOSIO blokķēde papildus viedajiem līgumiem ir arī decentralizēta operētājsistēma. Šādai decentralizētai operētājsistēmai ir vairākas priekšrocības, tostarp drošība, brīvība un augsta efektivitāte. Jau tagad platforma piedāvā daudz interesantu iespēju izstrādātājiem, tomēr tirgus reaģē tikai uz skaļiem paziņojumiem – un tad EOS reģistrē jaunus rekordus – pirms atgriešanās.

Sagaidāms, ka 2022. gadā EOS nebūs lielu pārsteigumu, tomēr fakts, ka EOS ir valūta ar izcilu potenciālu un joprojām ir lēta, lai to iegādātos tagad, nav mainījies.

Cardano

Cardano ir piemērota kriptovalūta, kurā ieguldīt 2022. gadā
Cardano decentralizētā platforma

Vēl viens vecās skolas projekts, Cardano decentralizētā platforma tagad tiek intensīvi attīstīta, un tās vērtība noteikti pieaugs kā nākamā kriptovalūta, kas uzspridzinās 2022 tirgus un attīstīsies Web 3.0. Minimālais investīciju ienākšanas slieksnis šeit ir viens no lētākajiem iespējamajiem: jūs varat iegādāties Cardano monētu par mazāk nekā dolāru par katru. Iespējams, atceraties, ka pirms 2021.

gada, kad tā tika tirgota tikai par dažiem centiem, kriptonauda popularitāte strauji pieauga. Tagad tā ir nostabilizējusies stabilākā līmenī, kas liecina, ka 2022. gadā sabiedrības interese par kriptovalūtu pieaug.

Cardano galvenā priekšrocība ir tā progresīvā viedo līgumu platforma, kas funkcionalitātes un efektivitātes ziņā būs modernāka par visiem esošajiem protokoliem. Līdz šim Ethereum tirgus kapitalizācija ir lielāka nekā Cardano. Tomēr projekts iet savu ceļu un nes augļus: iepriekš daudzkārt nozares līderus ir apsteiguši tehniski pārāki jaunpienācēji.

Top 10 kriptovalūtas 2022. gada aprīlī saskaņā ar Forbes https://www.forbes.com/advisor/investing/cryptocurrency/top-10-cryptocurrencies/

Nākamais kriptogrāfiskais kods 2022. gadam eksplodēs

1. 1 collu

Kāpēc 1Inch grasās eksplodēt 2022. gadā
1Inch ir decentralizēts apmaiņas agregators (DEX)

1INCH ir decentralizētas biržas (DEX) agregators. Decentralizētas biržas ļauj cilvēkiem apmainīties ar kriptovalūtām, neizmantojot kriptovalūtu 2022 maku, pieslēdzot savu. Nav centrālās iestādes, kas atbild par tirdzniecību, un nav nepieciešams izveidot kontu daudzās DEX.

2. Rendering

Render Token (RNDR) sprādziens 2022. kas ir kriptovalūta
Renderēšanas žetons (RNDR)

Metaversas žetonu popularitāte pieaug, jo pieaug interese par virtuālo realitāti un tiešsaistes realitātēm. Daudzas no šīm kriptovalūtām tiek izmantotas Metaversā, taču Render žetons ( CRYPTO:RNDR ) ir diezgan atšķirīgs.

Render Network ir decentralizēts uz GPU balstīts renderēšanas tīkls. Tas savieno digitālos radītājus, piemēram, māksliniekus un studijas, kuriem nepieciešama GPU skaitļošana, ar pakalpojumu sniedzējiem, kas ir gatavi iznomāt savu neizmantoto GPU skaitļošanas jaudu. GPU pārdevēji no digitālajiem radītājiem saņem maksājumus Render žetonu veidā.

3. Spoku

GHOST kriptovalūtas prognoze 2022. kriptovalūta kas tas ir
Vai Aave ir labs ieguldījums 2022. gadā?

Aave (CRYPTO: AAVE) ir populārs un vienkāršs aizdevumu mehānisms. Lietotāji var aizņemties un aizdot dažādas kriptovalūtas. Jūs saņemsiet procentu maksājumus, ja ieguldīsiet savu kriptovalūtu Aave.

Aave sistēmas iezīmes, kas to atšķir no citām kreditēšanas sistēmām, ir šādas.Aizņēmēji var mainīt procentu likmes starp fiksēto un mainīgo likmi, tāpat kā jebkura cita veida aizdevumu gadījumā. Aave ir pazīstama arī ar FlashLoans, kas ir nenodrošināti aizdevumi, kurus var atmaksāt vienā darījumā. Tomēr tie ir jāatmaksā tajā pašā darījumā.

Vai jums vajadzētu meklēt nākamo kriptovalūtu, kas pacelsies?

Kura kriptonauda 2022. gadā
Kas ir kriptovalūta

Ir vilinoši meklēt nākamo milzīgo kriptovalūtu. Lai gan šādā veidā var nopelnīt ievērojamu naudu, tas ir arī sarežģīti, laikietilpīgi un bīstami.

Pirms ieguldīt kriptovalūtā, ir svarīgi veikt izpēti un izpētīt visas iespējas. Ir daudz mazāku kriptovalūtu ar lielāku izaugsmes potenciālu, taču šīs monētas ir saistītas arī ar lielāku neveiksmes risku. Jūs varat līdzsvarot šo augstāku risku, ieguldot daļu savas naudas kriptovalūtu akcijās vai lielās monētās.

Lai izpētītu šīs mazāk nozīmīgās kriptovalūtas, ir nepieciešams laiks. Pat ja projekts šķiet izdevīgs visām pusēm, kriptovalūtu tirgū var notikt jebkas. No labi izpētītu aktīvu rūpīgas izpētes nekas nevar iznākt, ja tie netiek rūpīgi izpētīti.

Nav laba ideja riskēt ar kriptovalūtu tendencēm. Nav nekas slikts mēģināt, bet paturiet savas cerības un summu, ko riskējat, pie sevis.

Ieguldījumi kriptovalūtā: kriptovalūta kas tas ir
Leguldījumi kriptovalūtā: Kas ir kriptovalūta

Vai kriptogrāfijas ziemas laikā ir labāk veikt dienas tirdzniecību vai turēt?

Daži cilvēki lāču tirgus uzskata par iespēju palielināt savus portfeļus un uzzināt vairāk par ieguldījumiem. Hodleri, iespējams, vēlēsies turpināt turēt kriptogrāfijas ziemas laikā, bet dienas tirgotājiem vajadzētu turpināt tirdzniecību un izmantot iespējamā augstāka tirgus svārstīguma priekšrocības. Daudzi apgūst vairāk paņēmienu, lai līdz minimumam samazinātu emocionālo ietekmi, piemēram, FOMO. Koncentrēties var uz lielākas bagātības veidošanu, dzīves baudīšanu un investēšanu sevī.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem