Šūpoles tirdzniecība: Kas tas ir un kā jūs to varat darīt

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kāda ir labākā monēta šūpoļu tirdzniecībai?

Vērtīgākās kriptovalūtas parasti tiek izvēlētas svinga tirdzniecības kriptovalūtās. Tās parasti ir visaktīvāk tirgotās kriptovalūtas kriptovalūtu biržās un tirdzniecības zālēs, piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Tether (USDT).

⚡️ Kāpēc kriptovalūtu swingtraiders tik daudz tirgo?

Bitcoin cena svārstās dažādu iemeslu dēļ, tostarp piedāvājuma un pieprasījuma, investoru un patērētāju noskaņojuma, valdības noteikumu un plašsaziņas līdzekļu uzmanības dēļ. Šie faktori sadarbojas, lai radītu cenu svārstīgumu.

⚡️ Kas ir bitcoin mijmaiņas tirdzniecība?

Šūpoļu tirdzniecība ar kriptovalūtām ir abu minēto veidu kombinācija. Swing tirgotāji investē ilgtermiņā. Tomēr viņi vienmēr meklē jaunas ieguldījumu iespējas. Ikdienā, pat ja viņi neveic darījumus katru dienu, viņi parasti ir informēti par kriptovalūtu tirgus izmaiņām.

⚡️ Kura monēta eksplodēs 2025. gadā?

No 2022. līdz 2025. gadam Avalanche gandrīz noteikti būs viena no sprādzienbīstamākajām kriptovalūtām.

šūpoles tirdzniecība

Kas ir šūpoles tirdzniecības cryptocurrency, un kā tas darbojas?

šūpoles tirdzniecības kriptogrāfija ir pieeja ieguldījumiem īstermiņā līdz vidējā termiņā, kas ietver nākotnes līgumu pirkšanu un pārdošanu, lai gūtu peļņu no cenu izmaiņām. Šīs stratēģijas mērķis ir pamanīt jebkādas “svārstības” tirgū vairāku dienu, nedēļu vai mēnešu laikā.

Vai jūs varat veikt svingtraidinga tirdzniecību ar kriptonaudām?
Vai kriptonauda šūpoles tirdzniecības kriptonauda ir laba ideja?

Tirgotāji seko līdzi divām lietām: akciju vai preču atvēršanas un slēgšanas cenai. Šīs svārstības var prognozēt, tirgus dīkstāves laikā pieļaujot dažas korekcijas, lai to paveiktu.

Cik daudz nopelna kriptovalūtu mijmaiņas darījumu tirgotāji?
Vai ir iespējams kļūt bagātam no šūpoļu tirdzniecības?
  • Labākais laiks, kad ieiet jaunā pozīcijā, ir tad, kad tirgū ir “vēršu” tendence. Kad tirgus sasniegs maksimumu, tad tas sāks kristies, sniedzot iespēju slēgt īso darījumu.
  • Maksimālais pieļaujamais svārstīgums ir tuvu pašreizējai cenai, un nav svārstību minimumu. Kad tirgus krītas un atveseļojas, tas dod iespēju veikt garo darījumu.

Tendences tirgos, piemēram, forex tirgū, akciju tirgū un kriptovalūtās, šūpoles tirdzniecības metodes darbojas labi. Bitcoin, Etherum , un Tether ir dažas no lieliskākajām kriptovalūtām svinga tirdzniecības kriptovalūtām, ja esat iesācējs. Tas ir saistīts ar to lielo tirgus kapitalizāciju un aktīvo tirdzniecības apjomu, kas padara tās par vieniem no visaktīvāk tirgotajiem un likvīdākajiem aktīviem.

Kriptovalūtu šūpoles tirdzniecība
Kāds ir labākais laika grafiks šūpoles tirdzniecības cryptocurrency?

Tehniskā analīze ir visizplatītākais rīks, ko izmanto veiksmīgi kriptogrāfijas šūpoles tirgotāji, lai noteiktu dienas un nedēļas tendences. Būtiska ir arī fundamentālā analīze, jo ekonomiskie notikumi var notikt vairāku dienu vai nedēļu laikā.

Kriptovalūtas tirdzniecība tirgū un ārpus tirgus pretstatā kriptovalūtas šūpoļu mijmaiņas darījumiem

Galvenā atšķirība starp dienas kriptogrāfijas tirdzniecību un šūpoļu kriptogrāfijas tirdzniecību ir laika periods. Dienas tirgotāju mērķis ir pelnīt naudu, veicot īstermiņa cenu kāpumus dienas laikā. Tāpēc viņi ir aktīvāki nekā svinga tirgotāji un reti atstāj savas likmes atvērtas ilgāk par vienu dienu.

Kā sākt kriptovalūtas šūpoles tirdzniecība
Kā darīt 100 dienu kriptonauda šūpoles tirdzniecības krājumus?

Tirgotājiem, kuri tirgojas bieži, ir atšķirīgi priekšstati par tirdzniecības stratēģijām un paņēmieniem nekā dienas tirgotājiem, kuri parasti cenšas gūt īstermiņa peļņu. Dienas tirgotāji vairāk koncentrējas uz tehnisko analīzi, savukārt svingējošie tirgotāji vairāk uzmanības pievērš pamatrādītājiem. Fundamentālās darbības dažkārt var būt vienīgais informācijas avots, ko kriptoieguldītāji izmanto savā izpētē.

Kuras monētas ir piemērotas svinga tirdzniecībai?
Kas ir šūpoļu tirdzniecības stratēģija?

Lēmumu starp dienas tirdzniecības un šūpoļu tirdzniecības kriptonauda galu galā nosaka investora investīciju vēlmes un mērķi. Dažiem tirgotājiem patīk visus darījumus veikt dienas laikā, savukārt citi vilcinās ar pozīciju turēšanu uz nakti. Turklāt daži tirgotāji var gūt labumu no ātras darbības, kamēr citi vēlas mierīgāku tirdzniecības stilu.

Kas ir kriptovalūtu šūpoles tirdzniecība
Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtu šūpoles tirdzniecības krājumiem

Tomēr, pirms jebkuru no šīm metodēm ieviešat praksē savā tirdzniecības plānā, ir labi tās izmēģināt demo kontā.

Stratēģijas šūpoles tirdzniecības cryptocurrencies

Kriptovalūtas tirdzniecība šūpolēs ir nedaudz sarežģītāka nekā fiat valūtas tirdzniecība, jo šūpolēs ir iekļauti dažādi rīkojumu veidi, izkliedes un stop-loss rīkojumi. Runājot par kriptovalūtu tirdzniecību, ir daudz metožu, ko varat izmantot; tomēr būs nepieciešams laiks, lai noskaidrotu, kuras no tām vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Turpmāk esam snieguši divus izplatītākos piemērus.

Kā tirgot Swing kriptovalūtu 2022. gada maijā.
Kāda ir labākā kriptonauda šūpoļu tirdzniecībai?

“Nespēj izbēgt.”

Šī metode ir balstīta uz atbalsta un pretestības līmeņiem. Tā rezultātā tirgus dažkārt tiek dēvēts par ieslodzījumu kastē starp divām līnijām, kas atrodas virs un zem tās.

Ja cena nav pārtraukums zem atbalsta, tirgotājs gaida ievērojamu cenu kustību (svece aizveras virs atbalsta) pirms atvēršanas garu pozīciju. Mērķis ir izkļūt no darījuma, pirms pircēju spiediens sasniedz pretestības līmeni.

Cik nopelna kriptovalūtas swingtraiders?
Kas ir Reddit šūpoles tirdzniecības crypto?

Mērķis ir izmantot trešā termiņa svečturis diagrammu, lai identificētu un izmantot potenciālās pirkšanas iespējas. Lai garantētu šī plāna panākumus, vispirms ir jāpārzina ikdienas svečturu diagramma, kā arī atbalsta un pretestības līmeņi. Svarīgi būs arī jūsu stop loss un take profit, jo tie nodrošinās, ka jūs netiksiet pārspīlēti.

Vai jūs varat nopelnīt iztiku no dienas tirdzniecības ar kriptovalūtu?
Cik vidēji dienā nopelna kriptogrāfijas tirgotājs?

“Tendenču sekošana.”

Šī pieeja, kā jau norāda nosaukums, paredz sekot esošajai tirgus tendencei. Kad tirgus ir augšupejošā tendencē, tirgotājs pērk zemu un pārdod augstu.

“Catch the Wave”.

Kā norāda nosaukums, šīs pieejas mērķis ir veikt vienu gājienu tirgū, kurā ir tendence, pēc tam, kad ir beidzies atvilkums.

Vai dienas tirdzniecība ar kriptovalūtu ir ienesīga?
Kāda ir labākā kriptovalūta dienas tirdzniecībai?

Tirgotāji skatīties tendenci attiecībā uz, piemēram, 50 periods pārvietojas vidējais, lai noķertu vilnis. Tirgotāji sagaidīs bullish cenas noraidījumu, pirms izveidot garo pozīciju uz nākamās sveces, ja bitcoin tirgus tuvojas slīdošajam vidējam.

Kā likums īkšķis, Jums vajadzētu iestatīt stop loss zem zem zemākā no sveces un pārņemt peļņu tieši virs šūpoles augstu.

Kā tirgot krājumus par svārstībām
Kāds ir labākais rādītājs šūpoles tirdzniecības?

Tirdzniecības stratēģijas, izmantojot cryptocurrency par šūpoles tirgotājiem

Neatkarīgi no tā, vai jūs tirgojat bitcoins vai citas alternatīvas valūtas, ir pieejami vairāki rīki, lai palīdzētu jums attīstīt savu šūpoles tirdzniecības pieeju un nodrošinātu pārliecību, kad lietas iet greizi.

Sociālais tirgotājs 

kriptovalūtu un vēlaties redzēt, kā tirgus svārstības ietekmē cenu, vienmēr varat izmantot kopiju tirgotāju. Tas ļauj jums piedāvāt tirdzniecības idejas un sekot līdzi citiem veiksmīgiem darījumiem, padarot to par lielisku funkciju tirgotājiem, kuri vēl tikai uzmācas.

Vai šūpoles tirgotāji ir ienesīgi?
Cik daudz var nopelnīt šūpoļu tirgotājs?

Jūs varat arī meklēt uzņēmumus, kas ir apguvuši savu šūpoles tirdzniecības tehniku platformā. eToro, piemēram, ir viena no lietotājam draudzīgākajām sociālo mediju un kopēšanas tirdzniecības platformām.

Automatizācija un signāli

Automatizētās tehnoloģijas, piemēram, kriptoboti un signāli, var palīdzēt jums ātrāk veikt vairāk darījumu. Tirdzniecības roboti skenēs tirgu un iegādāsies un pārdos aktīvus, kad būs izpildīti noteikti nosacījumi.

Ir pieejami dažādi robotu veidi, kas piemēroti dažādām šūpoļu tirdzniecības metodēm. Jūs varat arī izveidot robotus, kas darbojas saskaņā ar jūsu specifikācijām, piemēram, pēc apjoma, darījumiem, laika un cenas.

Svinga tirdzniecības definīcija
Kurš RSI ir labākais šūpoles tirdzniecības?

No otras puses, dažas platformas ietver plašu signālu avotu klāstu, kurus var apstrādāt cits tirgotājs vai arī tie ir pilnībā automatizēti. Tā kā tās var darboties 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā, ar tām var izmantot šūpoļu tirdzniecības metodes.

Tehniskā analīze

Atbalsta un pretestības līmeņi, relatīvais stipruma indekss (RSI), Bollingera joslas, Fibonači atgūšana, apjoms, stohastiskais oscilatoru, pārvietojas vidējie ir visi kopīgi instrumenti, ko cryptocurrency šūpoles tirgotāji izmanto.

Vai MACD ir labs svinga tirdzniecībai?
Swing Trading stratēģijas iesācējiem

Tehniskie rīki palīdz tirgotājiem atrast bullish un lācīgs jomas uz diagrammas, kur viņi var pirkt un pārdot. Rezultātā tirgotāji centīsies identificēt divu veidu iespējas: tendences un izrāvienus. Ilgtermiņa tirgus kustību nosaka īstermiņa svārstības, ko dēvē par tendencēm. Jaunas tendences sākumu nosaka izrāvieni.

Šūpoļu tirdzniecības stratēģijas, kas darbojas
Vai šūpoļu tirdzniecība ir piemērota kriptovalūtām?

Kustīgie vidējie ir viens no populārākajiem šūpoles tirdzniecības rādītājiem. Tie aprēķina kriptoaktīva cenas svārstību vidējo vērtību noteiktā laika periodā. Ja tiek atklāts kāds krustpunkts, tas var liecināt par spēcīgu vai vāju impulsu. Kustīgos vidējos var izmantot arī kā atbalsta un pretestības līmeņus.

Risku pārvaldības rīki

Jebkuras šūpoles tirdzniecības tehnikas zelta likums ir nekad neieguldīt tirgū vairāk naudas, nekā esat gatavs zaudēt. Visefektīvākā pieeja, kā samazināt risku, vienlaikus paliekot tirdzniecībā, ir noteikt stop loss līmeņus.

Kādi ir mijmaiņas tirdzniecības trūkumi?
Vai šūpoļu tirdzniecība ir augsta riska pakāpe?

Lai aizsargātu jūsu līdzekļus, kamēr jūs nesēdat pie datora, jānovieto stop loss. Stop tirdzniecība bieži vien prasa pozīciju turēšanu uz nakti, tāpēc stop loss ir nepieciešams, lai aizsargātu jūsu naudu.

Šāda procedūra ir šāda: Vispirms jūs veicat likmi, un, ja šī likme vinnē, jūsu peļņa (atskaitot likmi) tiek ieskaitīta atpakaļ jūsu kontā. Ja likme ir zaudēta, jūs varat izņemt savu vinnestu. Bieži vien eksotisko iespēju līgumu pārspīlēšanas priekšrocība ir tā, ka neatkarīgi no tā, cik slikti klājas akciju tirgum, jūs joprojām saņemat samaksu.

Kāds ir labākais laika grafiks svinga tirdzniecībai ar kriptovalūtām?
Vai ir grūti šūpoles tirdzniecības cryptocurrency?

Plusi Trading in Crypto Izmantojot Swing Techniques

Lai gan šūpoļu tirdzniecība var šķist vienkārša tehnika, ko apgūt, tā nav tik sarežģīta kā citas kriptogrāfijas tirdzniecības metodes. Turklāt, izmantojot šo stratēģiju, jūs varat iegūt dažādas priekšrocības:

  • Ilgtermiņa stratēģija . Salīdzinot ar citiem tirdzniecības veidiem, šūpoļu tirdzniecība neprasa ilgas uzraudzības stundas, jo darījumi var ilgt vairākas dienas vai pat nedēļas.
Kāda ir visstabilākā kriptovalūta?
Kura kriptovalūta ir labākā dienas tirdzniecībai?
  • Mazāka intensitāte . Swing tirdzniecības kriptovalūtas var būt mazāk stresa nekā dienas tirdzniecības, jo tie ietver ilgāku laika periodu un mazāk darījumu.
  • Tirdzniecība uz nepilnu slodzi. Tā rezultātā ir iespējams strādāt pilnu slodzi, vienlaikus veicot tirdzniecību.
  • Nepastāvība . Tā kā tirdzniecība ar kriptovalūtām kustīgā tirgū, piemēram, bitcoin, ir saistīta ar lielu svārstīgumu, ir svarīgi saprast. Kriptovalūtu tirgus ir ārkārtīgi svārstīgs, kas var būt pievilcīgs pieredzējušiem svinga tirgotājiem.

Mīnusi Swing Trading Crypto

Swings tirdzniecības kriptovalūtas, no otras puses, var būt diezgan grūti gan iesācējiem, gan ekspertiem:

Kāda ir stabilākā kriptovalūta?
Plusi un mīnusi šūpoļu tirdzniecības
  • Nakts risks . Swing tirdzniecība var radīt ievērojamus zaudējumus, jo jūs turat pozīcijas atvērtas ilgāk nekā dienas tirgotāji. Turklāt ņemiet vērā arī jebkādus mijmaiņas darījumu uz nakti izdevumus.
  • Cenu atšķirības . Cenu starpības var rasties, ja tirgotāji tur pozīcijas atvērtas pa nakti vai nedēļas nogalē. Tas var notikt, ja tirdzniecības stundu laikā notiek ziņu un analīzes.
  • Tirgus laika noteikšana. Pat pieredzējušiem kriptovalūtu tirgotājiem tirgus svārstības var būt grūti prognozējamas.

Tirdzniecības stratēģijas Swing tirgotājiem

Swing tirgotāju tirdzniecības stratēģijas
Swing tirdzniecības trūkumi

Ja neesat pārliecināts, vai kriptovalūtu šūpoles tirdzniecība ir jums piemērota, demo konts ļaus jums piekļūt tirgiem reālajā laikā un praktizēties darbā.

Kad esat gatavs pārbaudīt savu šūpoļu tirdzniecības pieeju, vairums brokeru piedāvā bezmaksas demo kontu, kurā ir simulēta nauda. Pārbaudot savu šūpoļu tirdzniecības tehniku, jūs nekad neriskēsiet ar savu naudu.

Svinga tirdzniecības priekšrocības
Dienas tirdzniecība un šūpoļu tirdzniecība: kāda ir atšķirība?

Sekojiet līdzi bitcoin.

Kriptovalūtu tirgū vairums altkoīnu ir pozitīvi vai negatīvi saistīti ar bitkoinu kustībām, tāpēc kriptovalūtu cenas krīt, kad BTC pieaug. Tas ir saistīts ar to, ka cilvēki izstājas no altkoinu sektora un iegulda bitkoinos.

Alternatīvi, ja Bitcoin cena pēkšņi samazināsies, kriptovalūtas, visticamāk, samazināsies. Rezultātā tirdzniecība ar altkoiniem, kad bitkoinu cena laika gaitā pakāpeniski pieaug, bieži vien ir vislabākā iespēja.

Kriptovalūtu svinga tirdzniecības īpatnības
Kāds ir labākais laika grafiks šūpoles tirdzniecības cryptocurrency?

Aizdevuma izmaksas, ieskaitot procentus un komisijas maksu.

Veicot mijmaiņas darījumus ar kriptovalūtām, starpības tiek maksātas retāk, un to lielums ir mazāks. Savukārt mijmaiņas darījumu tirgotājiem tiek piemērota mijmaiņas darījuma cena, kas ir procentu likme, ko piemēro vienas nakts pozīcijām.

Daži uzņēmumi, atverot kontu, var iekasēt augstas komisijas maksas vai citus izdevumus, tāpēc vispirms tos pārbaudiet divreiz. Atkarībā no jūsu valsts normatīvajiem aktiem par kriptovalūtu tirdzniecību jums var tikt piemēroti nodokļi.

Kā veiksmīgi tirgot kriptovalūtu?
Kas ir šūpoles tirdzniecība kriptovalūtā?

Izglītība

Kriptovalūtu svārstības var piesaistīt iesācējus, kuri ir ieinteresēti apgūt vidēja termiņa un ilgtermiņa tirdzniecību. Tomēr, lai paplašinātu savu izpratni, jums būs nepieciešama piekļuve lieliskiem mācību materiāliem un papildu rīkiem.

Satura kurss var būt jebkas, sākot no kriptogrāfijas mācību programmas līdz diskusiju dēlim un beidzot ar tiešsaistes grāmatu par šūpoļu tirdzniecību. Izvēloties kriptogrāfijas brokeri, padomājiet par to.

Kuras kriptovalūtas ir vispiemērotākās svinga tirdzniecībai?
Vai kriptogrāfijas šūpoles tirdzniecība ir ienesīga?

Analīze

Izstrādājot efektīvas šūpoļu tirdzniecības stratēģijas, papildus fundamentālajam pētījumam tiek izmantotas arī tehniskās metodes.

Cietā izpratne par ikdienas svečturu diagrammām un fundamentālajiem rādītājiem ļaus jums labi sākt, taču ir ļoti svarīgi apzināties fundamentālos notikumus un finanšu pārskatus, kas var ietekmēt tirgu.

Vai ir prātīgi tirgot kriptovalūtu?
Kura monēta ir labākā dienas tirdzniecības?

Runājot par kriptovalūtām, ir vērts sekot tādiem cienījamiem avotiem kā Binance, Coin Metrics, CoinDesk vai Coin Telegraph.

Pēdējais vārds par Swing Trading cryptocurrency

Par šūpoles tirdzniecības pievilcību kriptovalūtu tirgū lielā mērā ir saistīts ar samazināto laiku un stresu, salīdzinot ar citiem tirdzniecības veidiem. Tomēr pirms tirdzniecības veikšanas jaunajiem tirgotājiem vajadzētu izpētīt, kā veikt svinga tirdzniecību ar kriptovalūtu aktīviem, un praktizēties demo kontā. Kad esat apguvis pamatus, varat sākt izvēlēties, kuru kriptonauda šūpoļu tirdzniecību.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem