10 labākie kriptovalūtu likviditātes pūli 2022. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai kriptovalūtas pūli ir droši?

Tomēr ievērojamu cenu izmaiņu laikā likviditātes pūli kriptovalūtas var radīt kopējos dolāru zaudējumus neatgriezenisku zaudējumu dēļ. Tas notiek tad, kad, svārstoties pūlā esošo aktīvu vērtībai, likviditātes piedāvājuma, nevis glabāšanas rezultātā tiek zaudēta kopējā pūlā noguldīto žetonu vērtība.

⚡️ Vai Uniswap pūli ir rentabli?

Saskaņā ar decentralizētā tirdzniecības protokola Bancor jauno pētījumu vairāk nekā 50% Uniswap likviditātes nodrošinātāju zaudē naudu nepastāvīgu zaudējumu (IL) dēļ.

⚡️ Vai Uniswap likviditāte ir droša?

Tā kā Uniswap ir decentralizēta birža un likviditātes pūls, tā ir ārkārtīgi droša. Tā pamatā ir Ethereum, tāpēc tam ir tāds pats drošības līmenis kā Ethereum blokķēdēm.

⚡️ Vai Uniswap darbojas uz Ethereum?

Tā pamatā ir Ethereum blokķēde.

Labākie kripto likviditātes pūli

Kriptovalūtu sektorā likviditātes pūli kripto ir naudas pūli, kas parasti ietver divus aktīvu klašu pārus, kā tas ir Forex pāros. ETH/USDT ir viens no likviditātes pūla piemēriem, kas apvieno Ethereum (ETH) un USDT, Stablecoin.

Viedie līgumi automatizē un atvieglo divu kriptoaktīvu pāru tirdzniecību šajos pūlos, kurus veido viedo līgumu kods, kas automatizē un vienkāršo tirdzniecības izpildi. Pateicoties šiem viedajiem līgumiem, tirgotāji un investori var tirgot žetonus pat tad, ja nav reālu pircēju vai pārdevēju, kas vēlas pirkt vai pārdot par tirgus cenām. Izmantojot algoritmus un gudru kodēšanu, likviditātes pūli ievērojami atvieglo investoru iespējas iegādāties vai pārdot digitālos aktīvus.

Kā darbojas kriptovalūtu pūli?
Vai kriptovalūtas pūli ir droši?

Likviditātes fonds ir diezgan jauns jēdziens kriptovalūtu nozarē. 2018. gada sākumā pirmā decentralizētā birža, kas balstīta uz Ethereum tīklu, IDEX, sāka likviditātes pūlu darbību. Kyber Network un Bancor drīz sekoja ar savām likviditātes pūlu kriptovalūtu versijām vēl tajā pašā gadā.

Kas ir likviditātes pūli un kā tie tiek veidoti?

Lai saprastu, kā veidojas likviditātes pūli, vispirms ir jāsaprot, kā darbojas rīkojumu reģistra modelis. Šo modeli parasti izmanto tradicionālajās finansēs, lai apkopotu pircējus un pārdevējus tirgū.

Kā kriptovalūtu likviditātes pūli pelna naudu?
Kurai kriptovalūtai ir vislabākā likviditāte?

Pasūtījumu grāmatas modelis ir metode, kas ļauj atspoguļot krājumu datus viegli saprotamā formātā.

Modelī ir divas kolonnas: viena ir “Piedāvājuma” puse, kurā ir divas kolonnas, un otra ir “Piedāvājuma” puse. Kreisajā slejā “Piedāvājums” ir uzskaitīti visi solītāji vai aktīvu pircēji pēc to vēlamākās pirkšanas cenas, savukārt labajā slejā ir norādīts, cik daudz žetonu viņi vēlas iegādāties.

Tirgus veidotāji

No otras puses, palieliniet pūla likviditāti, nodrošinot likviditāti gan pircējiem, gan pārdevējiem. Par ieguldīto darbu viņi saņem nelielu procentuālo daļu no katra darījuma kā atlīdzību.

Kas ir kriptovalūtas likviditātes pūli?
Kas ir likviditātes pūli kriptogrāfijā DeFi un kā tie darbojas?

Likviditātes pūlu rašanās ir devusi daudz priekšrocību visai DeFi nozarei kopumā. Likviditātes pūlu priekšrocības ir nenoliedzamas, taču joprojām nav skaidrs, kurš likviditātes pūls kļūs par labāko likviditātes nodrošinātāju šajā jomā.

Šajā rakstā, mēs iet pa top likviditātes baseini kriptogrāfijas nozarē, un to, ko viņi var piedāvāt investoriem.

Kā tas darbojas?

Kā darbojas likviditātes pūli kripto ir jautājums, ko daudzi cilvēki jautā. Tas sākas ar “likviditātes nodrošinātājiem” jeb LP, kurus saīsināti sauksim LP. Tās ir personas, kas ir gatavas nodot gan DAI, gan ETH (piemēram, DAI/ETH, ETH/USDT) likviditātes pūlam apmaiņā pret nelielu procentuālo daļu no katra darījuma kā atlīdzību.

Kas ir likviditātes pūli kriptovalūtas?
Fondi, kas atbalsta DeFi darbu

LPS nodrošina pūla likviditāti, un pretī saņem daļu no darījumu komisijas maksas. Jo lielāka likviditāte tiek nodrošināta, jo lielāka ir atlīdzība.

Spēle ir mainījusies, pateicoties automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Tie ir būtiski tirgus uzturētāji, kas nodrošina rīkojumu paketes modeļa darbību un palīdz tirdzniecībā un likviditātes radīšanā. Šādi tirgus uzturētāji, kas pazīstami kā “AMM” jeb automatizētie tirgus uzturētāji, darbojas kriptovalūtu jomā. Tie ir automatizēti, izmantojot algoritmu un ieprogrammēti blokķēdē ar viedajiem līgumiem.

Kā darbojas likviditātes pūli kriptonauda?
Vai ir iespējams pelnīt naudu no likviditātes pūliem?

Rīkojumu grāmatas modeli aizstāj blokķēdes tehnoloģija, kas rada jaunu paradigmu finanšu nozarē. Šī inovatīvā tehnoloģija būtībā novērš nepieciešamību pēc ārējiem tirgus uzturētājiem tirgos. Papildus tam, ka AMM pieslēdzas likviditātes kriptogrupām, tie automatizē tirgus veidošanas procesu. Tas ir radījis revolūciju tirgū, jo, pateicoties AMM un likviditātes pūlam, tagad jebkuru kriptovalūtu neatkarīgi no tās lieluma vai nozīmes var tirgot automātiski. Tirgotājiem nav jāsaskaras ar lielu slīdēšanu vai ilgi jāgaida, lai iegūtu atbilstību; ar AMM viss ir automatizēts.

Zaudējumu koeficients ir mainīgs skaitlis.

Veicot ieguldījumus likviditātes pūlā, jums jāizprot jēdziens “nepastāvīgs zaudējums”, jo tas būtiski ietekmē LP peļņu. Nestāvīgie zaudējumi ir neparedzēts likviditātes pūlā ieguldīto aktīvu vērtības samazinājums.

Vai Uniswap pūli ir ienesīgi?
Vai ir iespējams zaudēt naudu likviditātes pūlā?

Tas notiek, ja LP sadala divus aktīvus vienādās proporcijās, bet viens no tiem ir daudz nepastāvīgāks par otru. Piemēram, DAI un ETH LP sadala vienādās daļās. Ja ETH cena pieaugs, arbitrāžas organizācijām būs nepieciešams atkal līdzsvarot attiecības, pārnesot likviditāti no viena pūla uz otru. Rezultātā likviditātes nodrošinātājs piedzīvo vērtības zaudējumus.

Tomēr tas ir tikai uz laiku, jo, tiklīdz ETH cena samazināsies un attiecība atkal būs līdzsvarota, likviditātes nodrošinātājs atgūs savu sākotnējo ieguldījumu.

Šis nepastāvīgo zaudējumu faktors jāņem vērā, izvēloties LP žetonu. Vislabāk būtu, ja jūs izvēlētos LP žetonu, kura cena nav ļoti svārstīga, lai jums nebūtu jāuztraucas par šo nepastāvīgo zaudējumu.

Kurš likviditātes pūlu kriptovalūtas ir labāks?
Vai ir iespējams zaudēt naudu Uniswap?

Labākie likviditātes pūli nozares ietvaros

Kriptoindustrijā ir daudz kripto likviditātes baseinu, bet kuri no tiem ir labākie? Apskatīsim labākos likviditātes pūlus šajā jomā.

Unuswap

Likviditātes pūlu plusi
Vai Bitcoin ir likviditātes fonds?

ir decentralizēts likviditātes protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē. Tas ir viens no populārākajiem kripto likviditātes pūliem nozarē, kā arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Uniswap kopš tā darbības uzsākšanas 2018. gadā ir guvis neticamus panākumus. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā un tās likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli kriptonauda fondi, kas ir iedvesmojušies no tā dizaina.

Balansētājs

Likviditātes pūlu mīnusi
Kas nodrošina kriptovalūtas likviditāti?

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes pūliem nozarē un arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Balancer kopš tā darbības uzsākšanas 2018. gadā ir guvis neticamus panākumus. 2020. gadā tas apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā un nodrošināja likviditāti vairāk nekā 800 miljonu ASV dolāru apmērā.

Protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli kriptonauda fondi, kas ir iedvesmojušies no tā dizaina.

Bancor

Applūšanas draudi
Kā atrast labāko likviditātes fondu?

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes baseiniem kriptogrāfijas nozarē un ir arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Kopš darbības uzsākšanas 2018. gadā Bancor ir guvis neticamus panākumus. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā, un tās likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Šis protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli, kas iedvesmojušies no tā dizaina.

Curve Finance

Kā ieguldīt likviditātes pūlu kriptovalūtā?
10 labākie kriptovalūtas likviditātes baseini 2022. gadā

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes pūliem nozarē un arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Curve Finance kopš tās darbības uzsākšanas 2018. gadā ir guvusi neticamus panākumus. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā, un tās likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Šis protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli, kas iedvesmojušies no tā dizaina.

Izliektības protokols

Kas ir augstas likviditātes pūlu kriptonauda?
Kā nopelnīt likviditātes pūlus?

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes pūliem nozarē un arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Kopš darbības uzsākšanas 2018. gadā konveksitātes protokols ir guvis neticamus panākumus. 2020. gadā tajā tika apstrādāti darījumi vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā, un tā likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Šis protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli, kas iedvesmojušies no tā dizaina.

DeversiFy

Kas ir labs likviditātes pūlu kriptonauda?
Kā izveidot pūla likviditāti?

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes pūliem nozarē un arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

DeversiFy ir guvusi neticamus panākumus kopš tās darbības uzsākšanas 2018. gadā. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā, un tās likviditāte bija vairāk nekā 800 miljoni ASV dolāru.

Šis protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli, kas iedvesmojušies no tā dizaina.

KeeperDAO

Kas ir likviditātes pūli kriptogrāfijā tirdzniecībā?
Kas ir Uniswap likviditātes fonds?

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes pūliem nozarē un arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

KeeperDAO kopš tā darbības uzsākšanas 2018. gadā ir guvis neticamus panākumus. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā un tās likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli kriptonauda fondi, kas ir iedvesmojušies no tā dizaina.

Kibertīkls.

Cik lielam jābūt likviditātes pūlam?
Kāds ir lielākais likviditātes fonds?

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes pūliem nozarē un arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Cyber Net. kopš tā darbības uzsākšanas 2018. gadā ir guvis neticamus panākumus. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā, un tās likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Šis protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli, kas iedvesmojušies no tā dizaina.

OIN finanses.

Kā nopelnīt likviditātes pūlu?
Ko dara OIN Finance?

ir decentralizēts likviditātes pūla protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem likviditātes pūliem nozarē un arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

Kopš darbības uzsākšanas 2018. gadā uzņēmums OIN Finance. ir guvis neticamus panākumus. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā, un tās likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli kriptonauda fondi, kas ir iedvesmojušies no tā dizaina.

ICTE

Kas ir NFT likviditātes pūls?
ICTE. IKT likviditātes fonds

ir decentralizēts kripto likviditātes pūlu protokols, kas ļauj lietotājiem tirgot vairākus ERC20 žetonus Ethereum blokķēdē.

Tas ir viens no populārākajiem kriptogrāfijas likviditātes pūliem nozarē un ir arī viens no pirmajiem automatizētajiem tirgus veidotājiem.

ICTE ir bijusi neticami veiksmīga kopš tās darbības uzsākšanas 2018. gadā. 2020. gadā tā apstrādāja darījumus vairāk nekā 13 miljardu ASV dolāru vērtībā, un tās likviditāte pārsniedza 800 miljonus ASV dolāru.

Šis protokols ir bijis tik veiksmīgs, ka ir izveidoti daudzi citi likviditātes pūli, kas iedvesmojušies no tā dizaina.

Nobeiguma vārdi.

Vai Uniswap kripto likviditātes pūli ir ienesīgi?
Top 10 kriptovalūtu likviditātes pūli 2022. gadā

Šie ir tikai daži no populārākajiem likviditātes pūliem kriptovalūtu nozarē. Ir vēl daudzi citi, kurus ir vērts pieminēt, bet šie ir šobrīd labākie likviditātes pūliņi nozarē. likviditātes pūlu protokoli maina spēli un kļūst arvien populārāki. Pirms ieguldīt līdzekļus jebkurā likviditātes pūlā, ir svarīgi veikt savu izpēti.

Likviditātes pūlu nozare pastāvīgi mainās un attīstās, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi jaunākajām ziņām un norisēm.

Šā raksta mērķis bija sniegt vispārīgu pārskatu par likviditātes pūla protokoliem un to darbību. Tas nav uzskatāms par ieguldījumu konsultāciju.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem