Kriptovalūtu tirdzniecības robots: Ko viņi dara, kā viņi darbojas un labākās iespējas jums

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️Vai tirdzniecības roboti ir labi?

Tirdzniecības roboti var veikt darījumus ātrāk nekā cilvēki. Tie var veikt vissarežģītākos aprēķinus īsākā laikā nekā cilvēki. Turklāt to tūlītēja reakcija uz cenu izmaiņām var sniegt milzīgas priekšrocības, pretstatā kavējumiem, kas var pārvērst ienesīgu darījumu par zaudējumus nesošu.

⚡️Ko maksā tirdzniecības robots?

✔️ HAAS robots: 0,006 BTC/3 mēneši
✔️ Cryptohopper $19/mēnesī
✔️ Cryptotrader 0,0025 BTC/mēnesī
✔️ revenuebot plāno 20% no jūsu peļņas, bet ne vairāk kā $50/mēn.

⚡️Ko daudz var nopelnīt iesācējs dienas tirgotājs?

Jūs varat vai nu nopelnīt noteiktu naudas summu, vai arī zaudēt visu tirdzniecībā; nav nekādu garantiju. Parasti ikmēneša peļņa ir 2-5%, kas tiek uzskatīta par labu.

⚡️Kas ir Dex? Kas ir Dex?

Decentralizētā birža (DEX) ir tirgus, kurā lietotāji var tirgoties bez trešās puses palīdzības.

⚡️Kā DEX atšķiras no CEX?

DEX atbalsta tikai kriptovalūtas un neļauj veikt fiat valūtu apmaiņu, savukārt CEX var veikt abas valūtas.

Ja jūs nodarbojaties ar kriptovalūtu tirdzniecību, iespējams, esat dzirdējuši par tirdzniecības robotiem. Bet kas tie ir? Kā tie darbojas? Un kuru no tiem jums vajadzētu izvēlēties sev? Šajā rakstā mēs aplūkosim visu, kas jums jāzina par tirdzniecības robotiem – sākot no tā, kas tie ir un kā tie darbojas, un beidzot ar populārākajām pieejamajām iespējām un to izmantošanas priekšrocībām un trūkumiem. Tātad, neatkarīgi no tā, vai jūs tikai sākat tirdzniecību vai meklējat efektīvāku tirdzniecības veidu, lasiet tālāk!

Tiešraides režīmā biržas tirdzniecības robots uztur visus datus, uzsāk un anulē darījumus, kā arī paziņo tālrunim par kritiskiem notikumiem un jaunām iespējām.

Ko var paveikt tirdzniecības robots?
Kriptogrāfiskie roboti

Jūs varat iemācīt to, piemēram, pirkt Bitcoin par 5 % lētāk un pēc tam pārdot to par 10 % dārgāk, gūstot 15 % peļņu. Un, ja cena nesasniegs paredzēto joslu, paturēsiet to pašu naudas summu. Vai arī jūs varat efektīvi slēgt savu pasūtījumu, ievietojot apstāšanās, ja BTC kurss pēkšņi maina kursu.

Ko var paveikt tirdzniecības robots?

Turpmāk ir svarīgākās kriptovalūtas tirdzniecības botu funkcijas biržā:

 • kriptogrāfijas tirdzniecības robots tika veikti riska pārvaldībai. Jūs ierobežojat diapazonu, kurā mašīna var darboties, kā arī aizsargāt savus aktīvus. Tas automātiski aprēķina svārstīguma un peļņas rādītājus, izmantojot datus no iepriekšējām tirdzniecības sesijām
 • nIzdodiet rīkojumus, kad aktīvs sasniedz noteiktu cenu. Nav noslēpums, ka tirgus rīkojumu izvietošana par labu cenu lielākajiem tirgotājiem ir grūts uzdevums, bet mēģināt tirgū izvietot milzīgu limita rīkojumu ir bīstami. Dators var pirkt un pārdot preci pa mazumiņam. Arī mazie ieguldītāji un spekulanti no tā gūs lielu labumu.
Kas ir kriptogrāfijas tirdzniecības roboti?
Vai tirdzniecības robots ir bezmaksas?
 • Daudzplatformu – kriptogrāfijas tirdzniecības robots var tirgoties vairākās biržās, jo tas ir savienots ar tām, saglabājot vienu vispārējo kontu. Tā rezultātā tas atrod pievilcīgākus cenu piedāvājumus un rada arbitrāžas iespēju.
 • Varat izmantot DMS, lai izveidotu automatizētus uzdevumus, piemēram, katram darbiniekam noteiktajā datumā un laikā nosūtītu paziņojumus vai e-pasta ziņojumus par konkrētiem notikumiem. Varat arī sūtīt e-pasta ziņojumus klientiem, brīdināt viņus, izmantojot Telegram vai e-pastu.
 • Tirgus analīze – datu apkopošana no dažādiem avotiem par izvēlētiem aktīviem un to ievietošana datubāzē. datu bāzē veikt datu uzskaiti un parādīt tos ērti lietojamā veidā. Mašīnmācīšanās izmantošana, lai aprēķinātu cenu izmaiņas.

Darbības principi

Darbības principi kriptogrāfiskais robots
Kriptoaktīvu regulējuma pamatprincipi

Ieteicams programmu palaist īpašā serverī (VPS). Salīdzinot ar jūsu mājas datoru, tas nodrošina vislabāko reakcijas un pakalpojuma darbības laiku.

Piemērs, kā izmantot jau gatavu robotu kriptovalūtas tirdzniecībai: vispirms jāreģistrējas robota izstrādātāja tīmekļa vietnē, jāizvēlas plāns, jāmaksā un jālejupielādē programmatūra. Instalējiet to uz servera, kuru izīrējat.

Lai iegūtu API atslēgu, dodieties uz apmaiņas personīgo biroju un iegūstiet piekļuvi kriptogrāfiskās tirdzniecības bota operācijām. Jūs varat nepieļaut noguldījumus un izņemšanu no konta, lai nodrošinātu, ka jūsu digitālie aktīvi paliek drošībā. Bots drīkst pirkt un pārdot aktīvus tikai lietotāja profila ietvaros.

Vai tirdzniecības roboti ir labi?
Kāds ir veiksmīgākais tirdzniecības robots?

Iestatiet kriptogrāfijas robotu ar vēlamo uzvedības scenāriju un izveidojiet to, izmantojot saskarni, kas ir vispārēji orientēta pat iesācējiem. Pakalpojums parasti nodrošina tirdzniecības situācijas vai pats tās izveido.

Daži uzņēmumi piedāvā pilnībā automatizētus kriptovalūtu tirdzniecības robotus – tie izmanto mākslīgo intelektu vai atdarina labāko tirgotāju stratēģijas, tāpēc jums pašiem nekas nav jāizdomā.

Ir vairāki veidi, kā sniegt pakalpojumus:

Kriptovalūtas maiņas robotu veidi

Kriptovalūtu biržu robotu veidi
Kas ir kriptovalūtas tirdzniecības roboti?
 • Nav periodisku izmaksu. – Vienreizējs maksājums nodrošina pilnu funkcionalitāti un turpmākus atjauninājumus.
 • Abonementu var izmantot vienreiz, ar dažiem izņēmumiem. Ir vairāki abonementu veidi, tostarp ikmēneša un gada maksājumi. Jūs varat iznomāt robotu uz mēnesi un izmēģināt to, lai pārliecinātos, vai esat ar to apmierināts, vai arī iegādāties uz gadu uz priekšu un ietaupīt naudu.
 • Funkcijas var būt ierobežotas daudzuma vai laika ziņā. Ir skatāmas reklāmas. Lai iegūtu pilnu piekļuvi, ir jāiegādājas “Premium” versija. Amatieru, bezmaksas biržas kriptogrāfijas robotu izstrādātāji ir mazāk atbalstoši, un tie var saturēt ļaunprātīgu programmatūru vai vīrusus. Ja vēlaties bezmaksas robotu, izmantojiet tikai kopienas apstiprinātu atvērtā koda programmatūru.
 • Individuāli – tirdzniecības roboti ir ieguvuši labvēlību profesionālu tirgotāju vidū, lai automatizētu garlaicīgas darbības un atrastu tirdzniecības sesijas rīkus. Biežāk tiek izmantoti daļēji automatizētā režīmā un izveidoti pēc tirdzniecības stratēģijas un stila, lai izpildītu konkrēta tirgotāja pienākumus.

Kriptovalūtu biržu tirdzniecības roboti ir karsts temats tirgū.

Jūs varat izvēlēties programmu pēc mērķa iespējām, pamatojoties uz saviem resursiem un mērķiem.

Tirgus veidošana

Tirgus veidošana
Kā tirgus veidotāji gūst peļņu?

Tirgus veidotāji saņem kompensāciju par nelielām pirkšanas un pārdošanas rīkojumu svārstībām. Veikt šos darījumus manuāli ir vienkārši nereāli, un augstas frekvences roboti tos var izpildīt 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

Šis apmaiņas veids nav domāts visiem, taču tas ir lieliski piemērots tirgotājiem, kuriem ir milzīga skaidra nauda vai īpašas prasības attiecībā uz pakalpojumiem (atlaide vai 0% likme darījumiem).

Tirdzniecība dažādās biržās, lai samazinātu risku.

Katrai kriptogrāfijas biržai ir savi noteikumi par fiat iemaksu un izņemšanu, tirdzniecības apjomu un piedāvājumu līmeni. Arbitrāžas kriptovalūtu biržu arbitrāžas roboti meklē nepiepildītas likviditātes kabatas un pelna naudu no cenu starpības. Tam pat nav nepieciešams pārvietot monētas no vienas biržas uz citu; robots izmanto API, lai pieslēgtos daudzām platformām vienlaicīgi.

Tirdzniecība dažādās biržās, lai samazinātu risku
Kā samazināt akciju ieguldījumu risku

Portfeļa līdzsvarošana

Lietotājs var izvēlēties vēlamās nozares (piemēram, viedie līgumi, DeFi, NFT vai glabāšana) vai konkrētas kriptovalūtas, lai robots automātiski vai daļēji automātiski diversificētu ieguldījumu portfeli. Mākslīgais intelekts atradīs veidus, kā samazināt ieguldījumu riskus, vienlaikus uzlabojot peļņu. darījumi var notikt reti. HODL-ēšanas dēļ kriptobots samazina nerealizētās peļņas apjomu, jo samazinās svārstīgums, atstājot tikai ilgtermiņa turētājam spēcīgāku pozīciju.

Tirdzniecība, kuras pamatā ir tehniskā analīze

Populārākais kriptogrāfijas tirdzniecības robots ir tas, kas to visu dara. Tie analizē un prognozē tirgus svārstības, pamatojoties uz dažādiem kritērijiem, tostarp vēsturisko un prognozēto svārstīgumu, tirdzniecības apjomu, konkurences korelāciju un pat ziņām un tvītiem.

Kriptogrāfijas robotu plusi un mīnusi. kriptogrāfijas tirdzniecības robots klinšu tirdzniecībai
OP 6 kriptogrāfijas roboti

Programmatūru var izmantot arī dažādu operāciju veikšanai, kas neietilpst tās sākotnējā projektā paredzētajā jomā. Saskarsmē ar konkrētu tirgus modeli tā izmantos sarežģītus algoritmus un dabiskās valodas apstrādes tehnoloģijas, piemēram, gramatikas pārbaudi un teikumu marķēšanu, lai identificētu finanšu tirdzniecības iespējas, kas pieejamas, izmantojot cenu svārstības reāllaika tirgus datos. Programmas izstrādātājs apgalvo, ka tā spēj prognozēt tirgus izmaiņas ar precizitāti līdz pat 90 %.

Priekšrocības un trūkumi, izmantojot botus

Tirdzniecības robotu priekšrocības un trūkumi
Priekšrocības un trūkumi Trading Bots

Turpmāk uzskaitīti baseina žoga trūkumi:

❌ Tas nav “burvju nūjiņa.” Labākais kriptogrāfijas tirdzniecības robots sniedz lietotājiem informāciju par riskiem zaudēt naudu.

❌ Tā joprojām ir atkarīga no cilvēka kļūdām, un ir nepieciešams pielāgot metodes, uzraudzību. Pirmkārt un galvenokārt tāpēc, ka nevienu tirgu nevar precīzi prognozēt absolūtā izteiksmē.

❌ Tas var ignorēt to, ko jums signalizē izsalkums.

❌ Vienmēr pastāv iespēja, ka datorā var notikt kļūme vai hakeru uzbrukums.

Kriptovalūtu biržu robotu veidi
Tīmekļa vietnes izmantošanas priekšrocības ir šādas:

✅ Veic visas parastās darbības, kas tirgotājam jāveic manuāli.

✅ Tas ir globāls tiešsaistes brokeris, kas licencēts Amerikas Savienotajās Valstīs ar vairāk nekā 1000 tirgotājiem savā platformā. Tas strādā 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā un neņem brīvdienas. – Darījumi tiek veikti, izmantojot algoritmus, nevis sajūtas.

✅ Jūs varat vienlaicīgi veikt dažādas pieejas, pārvaldīt daudzus portfeļus un atcerēties “visu”.

✅ Ātri, precīzi analītiskie aprēķini par kriptovalūtu tirgus tendencēm un kustībām.

Labākais kriptovalūtu apmaiņas bots

Haasbot

Haasbot
Īss pārskats par HAASonline Trading Bot

Uzstādīšana aizņem tikai dažas minūtes, nevis stundas, un tas piedāvā vismodernāko automatizēto labākais tirdzniecības robots bitcoin apmaiņa.

Open Source komanda ir izstrādātāju grupa, kas ir uzņēmusies nodrošināt vislabāko iespējamo tirdzniecības pieredzi ar savu īpašo robotu zīmolu.

Iemesls, kāpēc ASV bitkoinu bankomāti nav tik populāri kā citās attīstītajās valstīs, ir tas, ka ir uzbūvēti tikai daži no tiem. Tie pamazām iekaro konkurentu pozīcijas, un, ņemot vērā, ka valstī ir pieejami vairāk nekā 20 dažādu kriptovalūtu, ir skaidrs, ka patērētāji šeit vēlas izmantot šo iespēju. Tirdzniecības robots ir pieejams Windows, Mac un Linux operētājsistēmām.

Cik daudz var nopelnīt tirdzniecības robots?
Vai tirdzniecības roboti patiešām darbojas?

Kripto tirdzniecības robots reddit

 • Binance (plus ASV un nākotnes līgumi)
 • Bitstamp
 • Ionomija
 • Kraken (plus nākotnes darījumi)
 • KuCoin
 • Bitpanda Pro
 • Bitmex
 • CEX.io
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Bittrex
 • Bybit
 • GEMINI
 • HitBTC
 • Huobi
 • Deribit
 • FTX
 • OKCoin
 • OKEX (plus nākotnes līgumi)
 • Poloniex
Vai mākslīgā intelekta tirdzniecība ir ienesīga?
Vai mākslīgā intelekta tirdzniecība ir ienesīga?

Diggity Dogs idejas autori ir Kvintuss de Hāss, Džošs Bekers, Rustims Rhoda, Reinaldo Rivera un Džefs Vernons. Tas tika uzsākts 2014. gadā, un tā režisoru grupa ir Stefan de Haas, Quintus de Haas, Josh Becker, Rustim Rhoda.

Saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem, kas tiek sniegti, kad lietotājs reģistrējas HaasOnline, tiek uzskatīts, ka programmatūra atrodas Belizā.

-> Visām precēm vietējā tirgū jābūt konkurētspējīgām cenām.

 • Iesācējs (no 0,005 BTC mēnesī līdz 0,011 BTC gadā)
 • Pamata (no 0,007 BTC mēnesī līdz 0,02 BTC gadā)
 • Padziļināti (no 0,012 BTC mēnesī līdz 0,033 BTC gadā)

Minimālā opcija ir vislētākā, un tajā ir pieejamas gandrīz visas funkcijas, izņemot vizuālo redaktoru. Paplašinātā opcija ļauj jums iet tik tālu, cik vēlaties (pirmkārt, robotu skaits).

Kriptogrāfiskie roboti
Cryptohopper Algotrading platforma atsauksmi

CryptoHoper

Piedāvā automatizēt tirdzniecību un noņemt emocijas no vienādojuma.

“Dizainera” tirdzniecības stratēģijas Arbitrāžas tirdzniecība ar izraudzīto tirgus veidotāju “Dizainera” tirdzniecības taktikan Sociālā tirdzniecība n Bezmaksas un maksas signāli 100+ kriptovalūtas Backtesting un simulators Kontrole no datora, klēpjdatora vai viedtālruņa

CryptoHopper ir kriptonauda brokeris, kas ļauj lietotājiem tirgoties kriptonauda ar otru. Tam ir vairāk nekā trīs miljoni reģistrētu lietotāju, un to izmanto vairāk nekā 300 000 tirgotāju. Izmantojot CryptoHopper, varat pieslēgties biržām un apmainīties ar kriptovalūtām ar citiem.

 • Binance (plus ASV)
 • Bitpanda Pro
 • Bitvavo
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Huobi
 • KuCoin
 • OKEX
 • Bittrex
 • Krakens
 • Poloniex
 • HitBTC

Cryptohopper BV, start-up atrodas Nīderlandē, tika dibināta jūlijā 2017. gadā. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Amsterdama. Cryptohopper BV ir uzņēmums, kas atrodas Nīderlandē, un tā birojs atrodas Amsterdamā.

Standarta un prēmiju plāni nodrošina piekļuvi 80-200 kriptovalūtu kontraktu pozīcijām, ar iespēju izvēlēties 50 dažādas kriptovalūtas. Izmantojot papildu paketes, ir iespējama tirgus arbitrāža, tirgus veidošana un signālu saņemšana par visiem aktīviem.

Cryptotrader tiešsaistes tirdzniecības lietotne
Cryptotrader platformas pārskats

Cryptotrader

Varat izveidot savu robotu vai iznomāt jau izveidotu robotu. Cryptotrader ir nekodēta algoritmiskā tirdzniecības sistēma Bitcoin un citām kriptovalūtām. Līdz šim tā ir izstrādājusi vairāk nekā 10 000 stratēģiju un veikusi 5 miljonus backtestu.

Mēs piedāvājam automatizētus, mērogojamus tirdzniecības robotus, kā arī mākoņrisinājumu, kam nav nepieciešams īrēt savu VPS. Stratēģijas tirgi Backtesting Reāllaika paziņojumi pa e-pastu vai SMS Iespēja piesaistīt biržas:

 • Coinbase
 • Krakens
 • Huobi
 • Bitfinex
 • Bitstamp
 • OKCoin
 • Binance
 • Bittrex
 • Poloniex

Tiesa ir apstiprinājusi SIA Algocraft likumību. Tīmekļa vietnē ir norādīta arī adrese Oorsprongpark 12, 3581 ET Utrecht, Holland.

Bitsgap
Kā palaist tirdzniecības robotu uz Bitsgap

Bitsgap

Bitsgap nodrošina vienas pieturas aģentūru kriptovalūtu investīciju pārvaldībai, kurā ir viss, kas jums nepieciešams tirdzniecībai, bots, signāli, portfelis, arbitrāža un pat demo konts.

Līdz ar kriptovalūtas parādīšanos pasaules arēnā miljoniem cilvēku uzzina par blokķēdēm un to daudzajiem lietojumiem.

Bitsgap ļauj jums izveidot botus tirdzniecībai visu veidu pasūtījumu: Tas ir iespējams: tirgus, limita, stop loss, stop limita, take profit, ēnu. Savienojas ar 25+ kriptovalūtu biržām un darbojas ar visu veidu rīkojumiem: Tirgus, Limit, Stop Loss, Stop Limit, Stop Limit, Take Profit.

 • Binance
 • Huobi
 • Krakens
 • Coinbase Pro
 • OKex
 • KuCoin
 • Bittrex
 • HitBTC
 • FTX
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Bitstamp
 • CEX.io
 • Coinbene
 • ZB.com
 • GEMINI
 • Gate.io
 • Šķidrums
 • LBANK.info
 • bot tirgotājs par rock tirdzniecības
 • EXMO
 • Bit-Z
 • Bithumb
 • Bibox

e-rēķinu pakalpojums ir reģistrēts Tallinā, Igaunijā, ar reģistrācijas numuru 14004763. Tā radītāji ir tirgotāju un kriptovalūtu tirgus profesionāļu grupa (Maksims Kalmykovs, Dmitrijs Losh, Sergejs Verbitskis, Jevgēņijs Avdejevs, Anatolijs Girenko, Ervins Koudjia).

Axion kriptogrāfijas tirdzniecības robots reddit
Axion Crypto Jaudīga kripto tirdzniecības platforma

Axion Crypto (apex tirdzniecības robots)

Platforma automatizētai kriptovalūtu tirdzniecībai bez ierobežojumiem. Viss, kas jums nepieciešams vienā paneļa panelī. Ar Axion tirdzniecība ir vienkārša.

Nav ierobežojumu, nav ierobežojumu. Axion skripts ir unikāls. Simtiem rādītāju (SRSI, PSAR, MACD, IC, RSI, MFI) Hibrīda stratēģijas ir pieejamas līdz pat 75 aktīvām pozīcijām vienlaicīgi. Prognozes Tirgus sociālais centrs ir izvēles papildinājums par maksu. Ar Axion ir iespējama tūlītēja, maržinālā un nākotnes līgumu tirdzniecība.

 • Binance (plus ASV)
 • KuCoin
 • Krakens
 • FTX
 • Coinbase
 • Bittrex
 • ByBit

Skylit ir privāts uzņēmums Lielbritānijā, kas piedāvā kriptovalūtu tirdzniecības rīkus. Uzņēmuma reģistrācijas numurs ir 09757060. Projekts tika reģistrēts 2015. gadā kā Skylit Limited (Apex Trader Software Limited) Londonā, Anglijā. Informācijas par uzņēmuma dibinātājiem tīmekļa vietnē nav.

Revenuebot tirdzniecības robots automatizēts robots, kas tirgos dažādas kriptovalūtas
Kas ir revenuebot tirdzniecības robots

RevenueBOT

Izstrādāts, lai gūtu peļņu no kriptovalūtas maiņas darījumiem. Dažos soļos izstrādātāji nodrošina 24/7 palīdzību un ātru savienojumu.

Nav svarīgi, vai ieguldījums ir individuāls vai korporatīvs, svarīgi, lai jūsu pirkumi būtu aizsargāti. Mākoņtirdzniecības pakalpojumi ļauj apvienot vairākus dažādu lietotāju rīkojumus vienā grupas rīkojumā, kas pēc tam tiek sadalīts pa vairākiem mākoņserveriem apaļā veidā. Tiek piemēroti standarta arbitrāžas noteikumi: Jums ir jāatver konts tirdzniecības botā, jāapstiprina sava identitāte un jāiemaksā naudas summa, ko vēlaties tirgot. Pēc tam tirdzniecības robots jūsu vārdā automātiski izvietos rīkojumus.

 • Binance (plus nākotnes darījumi)
 • Poloniex
 • KuCoin
 • Bitmax
 • Krakens
 • HitBTC
 • EXMO
 • FTX
 • OKex
 • Cex.io
 • Bitfinex
 • Bittrex

2018. gadā uzņēmums uzsāka. Tīmekļa vietnē nav informācijas par uzņēmuma izstrādātājiem vai atrašanās vietu. Uzņēmums nenorāda, kur tas atrodas un kas to vada.

Katru mēnesi robots saņem 20 % no peļņas, līdz tas ir nopelnījis 50 $.

Lielākā daļa DEX maiņas punktu ir litecoins. Tos dēvē arī par fārmiem un multisig utt.
Maksa tiek atskaitīta no atsevišķa konta (jums tas ir jāpapildina vietnē).

Tiek dzēsti konti, kuros vairāk nekā 3 dienas nav ieskaitītas komisijas maksas.

Lielākā daļa DEX maiņas punktu ir litecoins. Tos sauc arī par pharming, multisig utt.

Tā kā decentralizētajās biržās likviditāti nodrošina lietotāji, radītāji un izstrādātāji, viņi vienkārši nodod visu peļņu viņiem, jo žetoni pieder viņiem. Jūs varat nopelnīt daļu no komisijas maksas no 0,05% līdz 1% par katru darījumu atkarībā no tā, cik daudz ieguldāt. Turklāt ir dažādi stimuli LP ģenerēšanai (no 10% līdz 30% APY), un jūs varat likt savus žetonus, lai nopelnītu vairāk.

Viedie līgumi tiek izmantoti DEX platformās. Līdzekļu izvietošana un atlīdzības izņemšana ir pilnībā automatizēta. Dažos aspektos tas ir jaunās paaudzes biržas (tirgus veidotāja) tirdzniecības robots. Šajā gadījumā to sauc par automatizēto tirgus uzturētāju (AMM).

Apskatiet DeFi projektus, mēģiniet piedāvāt likviditāti un ieguldiet savus LP žetonus lauksaimniecībā, lai izbaudītu DEX biržu priekšrocības.

Kā DeFi nodrošina likviditāti? labākais kripto tirdzniecības robots
Defi ar vairākiem parakstiem

Izslēgšana

Kriptovalūtu apmaiņas roboti ir noderīgs rīks visu prasmju līmeņu tirgotājiem.

Iesācēji var eksperimentēt ar sociālo tirdzniecību un izmantot kāda cita iepriekš sagatavotu plānu, lai palielinātu savu naudu. Mākoņa robotiem nav nepieciešams uzturēt savu serveri, jo visi darījumi notiek parastā paneļa vietnē. Nav riska, ka bojāts robots izņems kriptovalūtu, jo ar API atslēgu tiek piešķirtas tikai tirdzniecības tiesības, un nepastāv draudi, ka robots tiks uzlauzts.

Privātie ieguldītāji var vieglāk diversificēt savus ieguldījumus, vienlaikus joprojām saņemot noderīgus signālus. Mākslīgais intelekts (īpaši mašīnmācīšanās robots) ātrāk atpazīst tendenču izmaiņas un var novērst kritumu.

Kriptovalūtu apmaiņas roboti ir noderīgs rīks visu prasmju līmeņu tirgotājiem.
Kāds ir veiksmīgākais tirdzniecības robots?

Profesionāļiem ir viss nepieciešamais veiksmīgai tirgus veidošanai un tehnoloģiskajai analīzei, un viņiem nav jātērē bagātīgi līdzekļi. Par dažiem simtiem dolāru var iegādāties gatavu risinājumu ar izcilu palīdzību.

Dažus kriptovalūtu tirdzniecības robotus var izmēģināt uz ierobežotu laiku bez maksas. Reģistrējieties 7 dienu izmēģinājuma versijai un izmēģiniet to demo kontā, lai pārliecinātos, vai ir vērts izmantot automatizētas tirdzniecības sistēmas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem