Labākā bezmaksas Mac antivīrusu programmatūra 2023. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai Mac var inficēties ar vīrusiem?

. macOS tiek uzskatīta par vienu no drošākajām operētājsistēmām, jo tā pilnībā kontrolē programmatūru un aparatūru. Tomēr tās nav drošas pret apdraudējumiem. Tāpēc ir ļoti svarīgi iegādāties labāko antivīrusu Mac operētājsistēmai.

Kāda ir labākā bezmaksas aizsardzība pret vīrusiem operētājsistēmai Mac?

Labākā bezmaksas pretvīrusu aizsardzības programmatūra Mac ir TotalAV. Tā ir dāsni apgādāta ar funkcijām, piedāvā ļoti intuitīvu lietojumprogrammu un ir ieguvusi lieliskus rezultātus neatkarīgos laboratorijas testos.

Vai ir kāds pilnīgi bezmaksas antivīruss Mac operētājsistēmai

, TotalAV, Bitdefender un Avira ir pilnīgi bezmaksas antivīrusu programmatūra Mac. Visas tās neatkarīgos laboratorijas testos sasniedza labākos rezultātus un nodrošina jums pamata aizsardzības funkcijas.

Vīrusi un ļaunprātīga programmatūra var negaidīti iezagties jebkurā ierīcē, un macOS nav izņēmums. Lai gan tā tiek uzskatīta par vienu no drošākajām operētājsistēmām, tā nav droša pret apdraudējumiem.

Tāpēc jums ir nepieciešams antivīruss – labāk būt drošam, nekā nožēlot, un aizsargāt sevi tiešsaistē. Tirgū, kas pilns ar antivīrusu risinājumiem, jau tagad ir grūti izvēlēties pareizo Mac datoram, un vēl grūtāk ir izvēlēties bezmaksas antivīrusu.

Mēs pārbaudījām bezmaksas antivīrusu produktus, kas ir uzticami, lai jums palīdzētu. Mūsu galvenais ieteikums ir TotalAV, jo tam ir patiesi bezmaksas versija ar visām nepieciešamajām funkcijām un lieliskiem ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītājiem.

Vai ir 100% bezmaksas Mac antivīruss?

Labākais pilnīgi bezmaksas antivīruss

TotalAV ir labākais bezmaksas antivīruss tirgū, jo tam ir neierobežots bezmaksas plāns, lieliski ļaunprātīgas programmatūras aizsardzības rādītāji un reāllaika aizsardzība pret apdraudējumiem pārlūkošanas laikā.

4.6 /5

 • Bezmaksas versija
 • 100 % ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītāji
 • Reklāmu bloķētājs

Taču TotalAV nav vienīgais spēcīgais konkurents – aplūkosim mūsu labākās bezmaksas antivīrusu programmatūras izvēli Mac.

Vai Apple ir bezmaksas antivīruss?

Top 5 labākie bezmaksas antivīrusu rīki Mac:

 1. TotalAV – labākais bezmaksas antivīruss Mac kopumā
 2. Norton – Mac antivīruss daudzpusīgai aizsardzībai
 3. Bitdefender – uzticama bezmaksas pretvīrusu programmatūra
 4. Surfshark AV – drošs Mac antivīruss ar bezmaksas izmēģinājuma versiju
 5. NordVPN TP – bezmaksas VPN ar antivīrusa funkcijām

Vai ir vērts izmantot bezmaksas antivīrusu operētājsistēmā Mac?

Kāds ir jaunākais bezmaksas antivīruss?

Vienkāršāk sakot, labāk, ja Mac datorā ir bezmaksas antivīruss, nekā tad, ja tāda nav vispār. Bezmaksas antivīrusi nodrošina tikai pamata aizsardzību, kas nozīmē, ka jūs, visticamāk, nebūsiet aizsargāts reālajā laikā. Tātad viss, ko tas darīs, ir novērsīs jūsu sistēmā esošo ļaunprātīgo programmatūru, bet tas neapturēs draudus no iekļūšanas ierīcē.

Turklāt maksas pretvīrusu programmās ir daudz vairāk noderīgu funkciju, tostarp VPN vai paroļu pārvaldnieks. Tas nozīmē, ka, maksājot, jūs varat saņemt visaptverošu kiberdrošības komplektu, kas pasargās jūs no visa digitālā ļaunuma.

Labākie bezmaksas antivīrusi Mac – mūsu detalizēts saraksts:

Vai McAfee joprojām ir bezmaksas?

Ir daudz bezmaksas antivīrusu pakalpojumu, taču tikai daži no tiem ir cienīgi iekļūt šajā sarakstā. Šeit ir visi galvenie pretendenti un to detalizēti apraksti, kas palīdzēs jums izvēlēties labāko bezmaksas Mac antivīrusu programmatūru:

1. TotalAV – labākais patiesi bezmaksas antivīruss Mac operētājsistēmai kopumā

TotalAV - labākais patiesi bezmaksas antivīruss Mac operētājsistēmai kopumā
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Apmaksāts
Bezmaksas versija:
Pašreizējais darījums:🔥 Iegūt TotalAV, tagad 84% OFF!🔥

Apmeklēt TotalAV

Ja meklējat bezmaksas antivīrusu Mac, TotalAV ir labākais risinājums. Tas ir tāpēc, ka jūs saņemat pilnīgi bezmaksas versiju, kas nodrošina jums visas svarīgākās funkcijas.

Neatkarīgi laboratorijas testi: Neatkarīgos laboratorijas testos antivīruss ieguva labākos rezultātus, bloķējot 100 % draudu. Turklāt tajā tika konstatēta nulle viltus pozitīvu rezultātu, kas ir reti sastopams parādījums.

TotalAV ir labākais risinājums

Iekšējie testi: Pat mūsu pašu veikto testu laikā gan ātrā, gan sistēmas skenēšanā antivīrusam izdevās bloķēt 10 no 10 apdraudējumiem. Un, ņemot vērā, ka tas bija saudzīgs pret sistēmas resursiem, rezultāti ir fenomenāli.

Lietotāja saskarne: TotalAV saskarne ir lieliska – to ir viegli pārvietoties un saprast pat iesācējiem. Un vislabākais ir tas, ka jūs nepārtraukti neapgrūtina ar ieteikumiem veikt atjaunināšanu.

Funkcijas: Lai gan ar bezmaksas versiju jūs nesaņemat aizsardzību reālajā laikā, jūs saņemat WebShield Safari, Chrome un Firefox. Tā ir funkcija, kas reāllaikā meklē apdraudējumus, tostarp bloķē kaitīgas saites.

Turklāt TotalAV funkcija Smart Scan (Viedā skenēšana) ļaus atrast apdraudējumus. Tas ietver starta programmas, nevajadzīgus un dublētus failus. Un, ja vēlaties, lai jūsu datorā nebūtu reklāmu, TotalAV Adblock būs lielisks palīgs. Tas novērš uznirstošos logus, banerus un videoreklāmas, kā arī pasargā jūs no trešo pušu izsekotājiem. Kopumā tas ir izcils bezmaksas aizsardzības komplekts Mac.

Vai TotalAV free ir drošs?

Cenu noteikšana: Ja jūs nolemjat, ka vēlaties atslēgt visas iespējamās funkcijas, TotalAV cenas sākas no 19,00 $ gadā. Jūs varat izmantot 30 dienu naudas atmaksas garantiju, lai izmēģinātu produktu.

Lai uzzinātu visas šī produkta funkcijas, apmeklējiet mūsu TotalAV pārskatu.

Plusi

 • Bezmaksas versija
 • Lieliski neatkarīgu laboratorisko testu rezultāti
 • Lieliski iekšējo testu rezultāti
 • WebShield funkcija
 • Reklāmu bloķētājs

Mīnusi

 • Nav reāllaika aizsardzības

2. Norton Antivirus – bezmaksas Mac antivīruss būtiskai aizsardzībai

Norton Antivirus - bezmaksas antivīruss Mac operētājsistēmai pamata aizsardzībai
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Apmaksāts
Bezmaksas versija:Bezmaksas izmēģinājums
Pašreizējais darījums:🔥Gūt līdz 66% OFF Norton Antivirus🔥

Apmeklējiet Norton Antivirus

Norton Antivirus nav pilnīgi bezmaksas plāna, taču viņiem ir bezmaksas izmēģinājuma versija un 60 dienu naudas atmaksas garantija, ko varat izmantot. Tā ļaus jums nodrošināt ierīces ar tirgū vadošo pretvīrusu programmatūru bez kompromisiem.

Neatkarīgi laboratorijas testi: Norton ir antivīrusu tirgus veterāns, tāpēc nav pārsteigums, ka laboratorijas testos tam izdevās bloķēt 100% apdraudējumu. It kā ar to nepietiktu, tas arī neatklāja nevienu viltus pozitīvu gadījumu.

Norton Antivirus nav pilnīgi bezmaksas plāna

Veiktie testi: mūsu skenēšanas laikā tika konstatēts, ka ātrās skenēšanas funkcija aizņem 8-9 sekundes, taču tā neatrod labi paslēptas ļaunprātīgas programmatūras. Tomēr sistēmas skenēšana atrada visus ļaunprātīgos failus.

Lietotāja saskarne: Norton Antivirus iestatīšana aizņem mazliet laika, jo ir nepieciešama ierīces restartēšana un vairākkārtēja pieteikšanās. Taču, kad tas ir izdarīts, viss ir perfekti.Funkcijas ir glīti sakārtotas un viegli atrodamas.

Funkcijas: Tā kā jūs saņemat maksas versijas bezmaksas izmēģinājuma versiju, jums tiek nodrošināti papildu drošības pasākumi. Papildus reāllaika aizsardzībai, kas pasargā jūs no dažādiem ļaunprātīgiem apdraudējumiem, jūs saņemat arī tumšā tīmekļa monitoru. Tas pārbauda, vai nav apdraudēti kādi jūsu dati. Iekļautais VPN pakalpojums ļaus jums palikt anonīmam tiešsaistē. Turklāt, pateicoties paroļu pārvaldniekam, jums nebūs jāatceras neviena parole, izņemot vienu. Tā ir augstākās klases aizsardzības pakete ar daudzām funkcijām.

Vai Norton ir labāks par AVG bezmaksas?

Cenu noteikšana: Ja domājat, ka Norton ir ideāli piemērots pakalpojums, un nolemjat to uzlabot, tā cenas sākas no 19,99 ASV dolāriem gadā.

Lai uzzinātu visas šī produkta funkcijas, apmeklējiet mūsu Norton Antivirus pārskatu.

Plusi

 • 60 dienu naudas atmaksas garantija
 • Lieliski neatkarīgu laboratorisko testu rezultāti
 • Lieliski iekšējo testu rezultāti
 • Daudz drošības funkciju
 • Reāllaika aizsardzība

Mīnusi

 • Nav neierobežota bezmaksas versija

3. Bitdefender – uzticama un pilnīgi bezmaksas pretvīrusu programmatūra

Bitdefender - uzticama un pilnīgi bezmaksas pretvīrusu programmatūra
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Apmaksāts
Bezmaksas versija:
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt Bitdefender līdz pat 62% OFF!🔥

Apmeklējiet Bitdefender

Bitdefender ir vēl viens bezmaksas antivīruss operētājsistēmai Mac, kas nodrošina stabilu aizsardzību pret dažādiem tiešsaistes apdraudējumiem.

Neatkarīgi laboratorijas testi: Bitdefender ir viens no labākajiem antivīriem neatkarīgu laboratoriju testu rezultātos, kas bloķē 100 % apdraudējumu. Nemaz nerunājot par to, ka tā arī nav ziņojusi par viltus pozitīviem gadījumiem.

Iekšējie testi: Veicot mūsu pašu testus, ātrā skenēšana visus 10 draudus atrada 20 sekundēs. Sistēmas skenēšana atrada 9 ļaunprātīgus failus, bet tajā pašā laikā tā aizņēma tikai dažas sekundes. Bitdefender arī saudzēja sistēmas resursus.

Vai Bitdefender bezmaksas versija ir pietiekami laba?

Lietotāja saskarne: Programmatūras lejupielāde un iestatīšana ir vienkāršs uzdevums, taču skenēšana nav tūlītēja: jo programmatūrai ir nepieciešamas aptuveni 5 minūtes, lai lejupielādētu vīrusu datubāzi.

Funkcijas: Viss, ko bezmaksas versija var piedāvāt Mac lietotājiem bez maksas, ir vīrusu skeneris. Nav nekādu papildu vai reāllaika aizsardzības iespēju. Lai gan Bitdefender varēja būt dāsnāks funkciju ziņā, tas vismaz nodrošina pamata aizsardzību no kibernoziedzniekiem.

Cenu noteikšana: Ja joprojām izvēlaties Bitdefender, pārbaudiet, vai jūsu budžets ļauj jums maksāt 23,99 dolārus gadā par Premium versiju. Tajā ir daudz vairāk funkciju, tostarp reāllaika, tīmekļa uzbrukumu, izspiedējvīrusu un wifi aizsardzība. Nemaz nerunājot par to, ka jūs saņemat arī Bitdefender VPN, paroļu pārvaldnieku, failu iznīcinātāju un daudz ko citu! Jūs varat to izmēģināt bez riska ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Vai Bitdefender Antivīruss patiešām ir bezmaksas?

Lai uzzinātu visas šī produkta funkcijas, apmeklējiet mūsu Bitdefender pārskatu.

Plusi

 • Bezmaksas versija
 • Lieliski neatkarīgu laboratorisko testu rezultāti
 • Lieliski iekšējo testu rezultāti
 • Viegla iestatīšana

Mīnusi

 • Bezmaksas Mac versijā ir tikai vīrusu skeneris

4. Surfshark AV – drošs Mac antivīruss ar bezmaksas izmēģinājuma versiju

Vai Surfshark nodrošina aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru?
Ugunsmūris:
Reāllaika aizsardzība:Apmaksāts
Bezmaksas versija:Bezmaksas izmēģinājums
Pašreizējais darījums:🔥Gūt Surfshark Antivirus – 76% OFF!🔥

Apmeklēt Surfshark Antivirus

Surfshark Antivirus ir droša augstākās klases Mac antivīrusa opcija, ko varat izmantot bez maksas vairāk nekā mēnesi, un jums tiek piedāvāta 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atmaksas garantija!

Neatkarīgi laboratorijas testi: Surfshark Antivirus ir pozitīvi novērtēts neatkarīgos laboratorijas testos. Tāpat kā lielākā daļa šajā sarakstā iekļauto programmatūru, tā ieguva 100 % rezultātu ļaunprātīgas programmatūras atklāšanas rādītājos.

Vai man ir nepieciešams Mcafee, ja man ir Surfshark?

Iekšējie testi: Testu laikā Surfshark atrada 8 no 10 ļaunprātīgiem apdraudējumiem. Lai sasniegtu šādus rezultātus, bija nepieciešamas tikai 4 sekundes. Attiecībā uz resursiem Surfshark ir ļoti saudzīgs pret jūsu Mac, un skenēšana manāmi neietekmē kopējo ierīces veiktspēju.

Lietotāja saskarne: Iestatīšana ir vienkārša – tā neprasa daudz laika, un instrukcijas ir skaidras. Arī saskarne neliks vilties. Tas ir tāpēc, ka galvenās funkcijas ir sadalītas pa sadaļām kreisajā pusē, tāpēc apmaldīties ir praktiski neiespējami.

Funkcijas: Surfshark Antivirus nodrošina aizsardzību reālajā laikā un nākamās paaudzes VPN. Ņemot vērā, ka Surfshark VPN ir viens no labākajiem VPN tirgū, jums ir garantēta anonimitāte un drošība tiešsaistē. Turklāt ir arī Surfshark Search, kas ir privāta meklētājprogramma, lai pasargātu jūs no jūsu datu vākšanas.

Par papildu abonementu Surfshark piedāvā arī Incogni. Šī platforma sazinās ar datu brokeriem un nodrošina, ka tie izņem jūsu informāciju no savām datubāzēm, nodrošinot pilnīgu anonimitāti par jūsu digitālo dzīvi.

Vai Surfshark antivīruss darbojas iOS operētājsistēmā?

Cenu noteikšana: Jūs varat izmantot naudas atmaksas garantiju, kad izmēģinājuma termiņš tuvojas beigām. Bet jūs varat iegādāties Surfshark One, sākot no 41,88 $ gadā, ja vēlaties turpināt izmantot visaptverošo kiberdrošības paketi.

Lai uzzinātu visas šī produkta funkcijas, apmeklējiet mūsu Surfshark Antivirus pārskatu.

Plusi

 • 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Lieliski neatkarīgu laboratorisko testu rezultāti
 • Daudz drošības funkciju
 • Reāllaika aizsardzība

Mīnusi

 • Nav neierobežota bezmaksas versija

5. NordVPN Threat Protection – labākais VPN ar bezmaksas Mac antivīrusa funkcijām

NordVPN Threat Protection - labākais VPN ar bezmaksas antivīrusa funkcijām Mac ierīcēm
Ugunsmūris:
Reāllaika aizsardzība:
Bezmaksas versija:Bezmaksas izmēģinājums
Pašreizējais darījums:🔥Iegūt NordVPN aizsardzību pret draudiem – 63% OFF + 3 mēneši BEZMAKSAS! 🔥

Apmeklējiet NordVPN

Aizsardzība pret apdraudējumiem ir viena no NordVPN funkcijām, kas ir bezmaksas lietotnē. Tā pasargā jūsu Mac no ļaunprātīgām programmatūrām, izsekotājiem un ļaunprātīgām reklāmām. Jūs varat to izmantot bez riska ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju.

Iekšējie testi: Testu laikā šī funkcija veiksmīgi bloķēja 90 % gadījumu, kad bija iespējams piekļūt ar ļaunprātīgu programmatūru inficētām tīmekļa vietnēm, kas varēja radīt ierīces bojājumus. Tā arī neļāva mums lejupielādēt ļaunprātīgus failus – 8/10 reižu ar pamata skenēšanu un 9/10 reižu ar padziļinātu skenēšanu. Un visbeidzot, tā viegli bloķēja reklāmas un izsekotājus, kas apdraudēja mūsu Mac drošību.

Vai NordVPN AntiVirus ir labs?

Lietotāja saskarne: Tā kā tas nāk kopā ar NordVPN lietotni, saskarne ir ļoti ērta un intuitīva. Jums tikai jāaktivizē draudu aizsardzības funkcija, un tā klusi darbojas fonā, aizsargājot ierīci no dažādiem draudiem.

Funkcijas: Jūs saņemat arī augstākās klases VPN pakalpojumus, kas piedāvā uzlabotu šifrēšanu, īpaši ātrus tuneļošanas protokolus un iespēju atbloķēt jebkuru satura bibliotēku jūsu iecienītākajā straumēšanas platformā.

Cenu noteikšana: NordVPN pakalpojumi ir bezmaksas. Lai gan līdz pat mēnesim varat izmantot bezmaksas pakalpojumus, mēs iesakām iegādāties abonementu, jo tas maksā tikai 3,29 ASV dolārus mēnesī par 6 ierīcēm.

Vairāk par šo produktu lasiet mūsu NordVPN pārskatā.

Vai bezmaksas NordVPN ir drošs?

Plusi

 • Jaudīgs reklāmu bloķētājs
 • Automātiskais lejupielādes skeneris
 • Iekļauts augstākās klases VPN
 • Cieša aizsardzība pret izsekotājiem

Mīnusi

 • Nav reāllaika aizsardzības pret vīrusiem
 • Nav uzlabotas skenēšanas opcijas

6. Avira – bezmaksas antivīruss Mac ar daudzpusīgām funkcijām

Avira - bezmaksas antivīruss operētājsistēmai Mac ar dažādām funkcijām
Ugunsmūris:Apmaksāts
Reāllaika aizsardzība:Bezmaksas
Bezmaksas versija:
Pašreizējais darījums:🔥Dabūt 1 gadu Avira pie 40% OFF!🔥

Apmeklējiet Avira

Pilnīgi bezmaksas Mac antivīruss ar lielisku funkciju klāstu – tieši tāds ir Avira piedāvājums.

Neatkarīgi laboratorijas testi: AV-Comparatives testi liecina, ka antivīruss bloķē 99,6 % draudu, savukārt AV-TEST rezultāti uzrāda 100 % rezultātu. Un attiecībā uz viltus pozitīvajiem gadījumiem antivīrusā netika konstatēts neviens no tiem.

Iekšējie testi: Mūsu pētnieki arī pārbaudīja antivīrusu. Lai gan reāllaika aizsardzība atrada 9 ļaunprātīgus failus, tiklīdz tos atinstalēja, gan ātrā, gan sistēmas skenēšana atrada visus 10 draudus. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka sistēmas skenēšana bija noslogotāka resursu ziņā.

Vai Avira ir labs bezmaksas antivīruss?

Lietotāja saskarne: Izmantojot Avira, lejuplādējiet lietotni un varat sākt darbu – jums nav nepieciešams reģistrēties. Turklāt lietotne ir ļoti labi organizēta un viegli navigējama, kas vienmēr ir liels pluss, īpaši, ja esat iesācējs.

Funkcijas: Avira bezmaksas versija ir ļoti dāsna funkciju ziņā. Jūs pat saņemat ierobežotu, bet bezmaksas Avira Phantom VPN un paroļu pārvaldnieku drošai un ērtai jūsu pieteikšanās datu pārvaldībai. Papildus šiem gardumiem varat arī plānot skenēšanu, iespējot aizsardzību reālajā laikā vai skenēt, lai atrastu atkritumus.

Cenu noteikšana: Ja kādu dienu jūs nolemjat veikt jaunināšanu, cenas sākas no 30,99 $ gadā.: Avira maksas plāni ir daudz labāki nekā bezmaksas plāns. Un, ja jūs kādreiz vēlaties izmēģināt premium versiju, tai ir 2 mēnešu naudas atmaksas garantija.

Lai uzzinātu visas šī produkta funkcijas, apmeklējiet mūsu Avira pārskatu.

Vai Avira ir pilnīgi bezmaksas?

Plusi

 • Bezmaksas versija
 • Lieliski neatkarīgu laboratorisko testu rezultāti
 • Lieliski iekšējo testu rezultāti
 • Viegla iestatīšana

Mīnusi

 • Var būt liels sistēmas resursu noslogojums
 • VPN ir ierobežots līdz 500 MB mēnesī

Kā mēs pārbaudījām šos bezmaksas Mac antivīrusus

Kā mēs pārbaudījām šīs bezmaksas pretvīrusu programmas Mac datoriem

Pat tad, ja izvēlaties bezmaksas antivīrusu, jums ir jāzina, kas ir iekļauts komplektā, un jāmeklē labākais funkciju komplekts. Šeit ir daži kritēriji, kurus mēs izmantojām, lai izvēlētos labāko bezmaksas antivīrusu programmatūru Mac:

 • Ļaunprātīgās programmatūras atklāšanas rādītāji. Bezmaksas vai nē, antivīrusam ir jāspēj atklāt 98 %, ja ne 100 % draudu. Tāpēc mēs aplūkojām neatkarīgu laboratoriju testu rezultātus, piemēram, AV-test un Virus Bulletin.
 • Iekšējie testi. Mūsu pētnieki ņēma lietas savās rokās un paši pārbaudīja antivīrusus. Iekšējie testi ļauj mums pārbaudīt, kā šīs drošības programmas tiek galā ar draudiem reālajā pasaulē.
 • Papildu funkcijas. Nav pārsteidzoši, ka bezmaksas antivīrusiem nav tik daudz funkciju kā maksas antivīriem. Tomēr, jo dāsnākas, jo labāk. Meklējiet antivīrusus, kas ietver dažādas skenēšanas iespējas un papildu aizsardzības funkcijas, piemēram, aizsardzību reālajā laikā.
Kā instalēt bezmaksas antivīrusa programmu savā Mac datorā?
 • Lietotāja pieredze. Neviens nevēlas sarežģītu iestatīšanas procesu vai lietotni, kurā ir grūti orientēties. Mēs pārliecinājāmies, ka mūsu izvēlētās antivīrusu programmas nav pārāk pārblīvētas un ir piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Taču tie nav vienīgie faktori, kurus mēs ņēmām vērā. Mēs arī pārliecinājāmies, ka esam izvēlējušies pakalpojumu sniedzējus, kas ir uzticami un ar labu reputāciju.

Profesionāļu padoms

TotalAV izturēja mūsu testus ar vislabākajiem rezultātiem, jo tā lieliski atklāj ļaunprātīgu programmatūru, piedāvā noderīgas bezmaksas funkcijas un intuitīvas programmas.

Iegūt TotalAV

Salīdziniet bezmaksas pretvīrusu rīkus operētājsistēmai Mac

Kā instalēt bezmaksas antivīrusu savā Mac datorā?

Bezmaksas antivīrusa instalēšana jebkurā ierīcē ir pavisam vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir:

 1. Dodieties uz izvēlētā antivīrusa oficiālo vietni. Mēs iesakām TotalAV, kam tagad ir 84% atlaide.
 2. Atrodiet un noklikšķiniet uz pogas “Bezmaksas lejupielāde” vai līdzīgas pogas.
Kāpēc bezmaksas pretvīrusu programmas var būt bīstamas
 1. Izpildiet instalēšanas norādījumus, un viss! Tagad varat veikt pirmo skenēšanu.

Bezmaksas Mac antivīrusa rīku salīdzinājums

TotalAVNortonBitdefenderSurfsharkAVNordVPN TPAvira
Zīmols
Vērtējums4.6★★★★★4.7★★★★★4.9★★★★★4.4★★★★☆4.3★★★★☆4.2★★★★☆
Bezmaksas versijaBezmaksas izmēģinājumsBezmaksas izmēģinājumsBezmaksas izmēģinājums
UgunsmūrisApmaksātsPieejams ar bezmaksas izmēģinājuma versijuApmaksātsApmaksāts
Reāllaika aizsardzībaApmaksātsPieejams ar bezmaksas izmēģinājuma versijuApmaksātsPieejams ar bezmaksas izmēģinājuma versijuBezmaksas
FunkcijasBaltais sarakstsAdblockWebShieldSistēmas regulēšanaDatu aizsardzības pārkāpumu skenerisDublikātu meklētājsLieli un veci failiDiska izmantošanaPārlūka tīrītājsAtinstalētājsDrošs VPNParoļu pārvaldnieksDrošs tīmeklisKlusais režīmsAutomātiski atjauninājumiVīrusu skenerisPielāgotas atrašanās vietas skenēšanaVPNSurfshark MeklētSurfshark AlertIncogniTeksta piemērsLielisks reklāmu bloķētājsAugstākās klases VPNAutomātiskais lejupielādes skenerisAizsardzība pret izsekotājiemSkenēšanas plānošanaVPN ar 500 MB/mēnesī ierobežojumuParoļu pārvaldnieksAtkritumu tīrītājsKarantīnas pārvaldība
PārskatsTotalAV pārskatsNorton pārskatsBitdefender pārskatsSurfshark AV pārskatsNordVPN pārskatsAvira pārskats

Uzvarētājs

Kāpēc bezmaksas pretvīrusu programmas var būt bīstamas

Bezmaksas pretvīrusu programmas Mac, kuras mēs neiesakām

Bezmaksas pretvīrusu programmas, kas nesniedz papildu pakalpojumus, var būt bīstamas, jo… tās ir bezmaksas. Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzēji nesaņem naudu un viņiem tā ir no kaut kurienes jāatrod. Lūk, kādas briesmas tas var radīt:

 • Tās var pārdot lietotāja datus. Kas var būt labāks veids, kā pelnīt naudu, kā padarīt jūs par produktu un pārdot jūsu datus?
 • Nav programmatūras atjauninājumu. Datubāzes un programmatūras atjauninājumi prasa naudu, tāpēc bezmaksas antivīrusu pakalpojumu sniedzēji nespēj par tiem maksāt. Ņemot vērā, ka katru dienu tiek izstrādāti jauni ļaunprātīgas programmatūras veidi, produkts nespēs atklāt nulles dienas draudus.
 • Lielisks veids, kā izplatīt ļaunprātīgu programmatūru. Bezmaksas produkti vienmēr ir vilinoši lietotājiem, tāpēc maskēšanās par bezmaksas antivīrusa produktu var būt efektīvs veids, kā kibernoziedznieki var inficēt jūsu ierīces.
Labākā bezmaksas macOS antivīrusu programmatūra

Tomēr, ja bezmaksas antivīruss ir vienīgā iespēja, ko vēlaties, izvēlieties bezmaksas Mac antivīrusu. Bezmaksas antivīrusu pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā arī piemaksu plānus, ir daudz uzticamāki un drošāki. Tas ir tāpēc, ka tie piedāvā bezmaksas pakalpojumus ar nolūku nākotnē pārdot jums premium pakalpojumus. Šī iemesla dēļ jūs nesaņemat daudzas funkcijas, kas iekļautas bezmaksas pakalpojumos, tomēr šie pakalpojumi ir uzticami.

Bezmaksas Mac antivīrusu programmas, kuras mēs neiesakām

Kāds ir labākais Mac antivīruss?

Ir dažas pretvīrusu programmatūras, kuras mēs neiesakām izmantot tikai drošības apsvērumu dēļ. Viena no tām ir Hola VPN. Tā ir ieguvusi sliktu reputāciju pēc tam, kad pētnieku grupa atklāja, ka tā tiek izmantota ļaunprātīgas programmatūras un surogātpasta izplatīšanai bez lietotāja ziņas.

Attiecībā uz bezmaksas iespējām mēs izvairītos no tādiem vīrusu noņemšanas rīkiem kā Avast. Jau 2019. gadā viņu pārlūkprogrammas paplašinājums tika izņemts no dažādiem tirgiem, jo tas, iespējams, vācis aizdomīgu lietotāju informācijas apjomu. Tas ietvēra atrašanās vietu, vecumu, dzimumu utt.

Secinājums

Katru dienu parādās dažāda veida draudi, un, lai gan Mac ierīces tiek uzskatītas par drošāku operētājsistēmu, tās nav drošas pret apdraudējumiem. Šī iemesla dēļ antivīrusa iegāde ir obligāta.

Mac antivīruss: kāda ir ietekme uz veiktspēju?

Lai gan maksas pretvīrusu produkti piedāvā daudz spēcīgāku drošību, pateicoties tajos iekļautajām papildu funkcijām, tomēr labāk izmantot bezmaksas vīrusu likvidēšanas programmatūru, nekā tās vispār nav.

Lai gan lielākā daļa bezmaksas antivīrusu nepiedāvā daudz funkciju, tie nodrošina pamatfunkcijas. Mēs pārbaudījām vairākus desmitus programmu, un izrādījās, ka labākā bezmaksas antivīrusu programmatūra Mac ir TotalAV. Tas ir tāpēc, ka tā piedāvā visu būtiskāko papildu drošībai un uzrāda fenomenālus neatkarīgu laboratoriju un pašu veikto testu rezultātus.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem