Kas ir baiļu un alkatības indekss? Kripto noskaņojuma analīze

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kā es varu iegūt baiļu monētas?

✔️ Izveidojiet Coinbase maku. Lai iegūtu baiļu monētas, jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta pašglabāšanu, piemēram, Coinbase Wallet.
✔️ Izveidojiet Coinbase Wallet kontu, izmantojot savu e-pasta adresi un šādu informāciju: ✔️ Vārds, kuru vēlaties izmantot.
✔️ Atgūšanas frāze ir droši jāglabā.
✔️ Izprotiet un plānojiet Ethereum tīkla darbības izdevumus.
✔️ Izmantojiet kriptovalūtas biržu, lai iegādātos un pārskaitītu eterus uz savu Coinbase kontu.
✔️ Izmantojiet savu ETH, lai iegādātos bailes biržas lapā.

⚡️ Kā darbojas baiļu un alkatības indekss kriptovalūtā?

Baiļu un alkatības indekss kriptovalūtā ir aptauja, kuras mērķis ir novērtēt tirgus noskaņojumu, kas tiek izteikts kvantitatīvi skalā no 0 līdz 100. Šī spektra apakšējā daļa (0-49) atspoguļo bailes, savukārt augšējā daļa (50-100) – alkatību.

⚡️ Ko nozīmē steikot kriptovalūtu?

Steikošana ļauj kriptovalūtas investoriem izmantot savus digitālos aktīvus un gūt pasīvus ienākumus, tos nepārdodot. Jūs varētu domāt par stacking kā par kriptovalūtu versiju naudas ieguldīšanai augsta ienesīguma krājkontā.

⚡️ Vai ir droši veikt likmes?

Līdzekļi, visticamāk, ir droši, jo tie atrodas bankas kontā. Tomēr, pat ja jūsu nauda likmju veikšanas laikā ir “ieslēgta”, tas nenozīmē, ka tā ir pilnīgi droša. Lai gan dažas biržas apgalvo, ka iesaldētos līdzekļus glabā saldētavā, tas ne vienmēr tā ir, un kibernoziedznieki ir paņēmuši bitkoinus no lielākajām biržām.

Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu vairāk par baiļu un alkatības indeksu.

Bitkoina indeksi

Vai esat kādreiz aizdomājies, ka pat tad, ja jums ir spēcīga ieguldījumu stratēģija, tirgus dalībnieki, kas rīkojas baiļu vai alkatības vadīti, to var vienā mirklī sagraut?

Tirgus noskaņojumu var ietekmēt dažādi stimuli, piemēram, valsts un privāto organizāciju un uzņēmumu, kas interesējas par bitkoiniem, “bailes no iztrūkuma” jeb “FOMO”.

Lielākā daļa investoru baidās, ka cena pieaugs virs pašreizējā līmeņa, tāpēc viņi izvieto daudz pirkšanas rīkojumu. Rezultātā cena pieaug.

Baiļu un alkatības Bitkoina indeksi
Bailes – indikatori un signāli

Kad investoru masa pēkšņi pārdod savus aktīvus panikas vai negatīvu ziņu dēļ, ir acīmredzamas izmaiņas viņu attieksmē pret saviem ieguldījumiem.Tirgus reakciju uz šādām ziņām sauc par “baiļu un alkatības indeksu”.

Kā mēs varam novērtēt investoru noskaņojumu, ja tas tieši ietekmē aktīva cenu?

Investori ir norūpējušies par aktīvu saglabāšanu krīzes laikā, kad pārdevēji tirgos rada spiedienu uz tiem. Tieši tad investori izmanto indeksus kā rādītājus, lai novērtētu investoru paniku akciju tirgū.

Kriptovalūtu tirgu pārņēmušas "ārkārtējas bailes"
Kripto alkatības un Bitkoina indeksi

VIX indekss jeb svārstīguma indekss ir mērījums, kas parāda, cik svārstīgs ir bijis akciju tirgus. Lai izveidotu indeksu ar šo vērtību, tiek izmantots atvasināto instrumentu tirgus tirdzniecības apjoms.

VIX cenu dinamika atspoguļos institucionālo un lielus ienākumus guvušo investoru investīciju idejas.

Vēl viens rādītājs, ko var izmantot, lai novērtētu ieguldītāju noskaņojumu, ir kriptovalūtu baiļu un alkatības indekss, kas attiecas arī uz kriptovalūtu tirgu.

Crypto Fear and Greed Index mēra investoru noskaņojumu, lai palīdzētu bitcoin investoriem analizēt tirgus apstākļus.

Baiļu un alkatības indekss Bitcoin un kriptovalūtas
Kripto bailes un alkatība indekss

Bitkoina indeksi ir instruments, ar kura palīdzību tiek mērītas investoru emocijas bitcoin tirgū, jo īpaši alkatība un bailes. To izmanto analītiķi, lai pētītu ieguldītāju aktivitāti saistībā ar kriptovalūtām. Investori ātri saņem tirgus ziņas un var nekavējoties pieņemt lēmumus, kad tirgū notiek nozīmīgi notikumi – gan labi, gan slikti.

Iedomājieties, ja investori visā pasaulē par to uzzinātu vienlaicīgi. Daudz lielāka iespēja, ka tas izraisīs “pirkšanas FOMO” vai “panikas izpārdošanu” citos tirgos nekā akciju tirgos.

Kriptotehnoloģiju tirgū pastāv kaut kas tāds kā bailes un alkatība
Kriptovalūtu baiļu un alkatības indekss uzrāda rekordlielu kāpumu

Kad investori šajā 24/7 tirgū ir panikā vai alkatīgi, Cryptocurrencies Fear & Greed Index tiek izmantots, lai pētītu investoru uzvedību un palīdzētu pieņemt lēmumus.

Tādējādi jūs neesat atkarīgs no tirgus noskaņojuma vai ietekmēts no tā, kas var palīdzēt investoriem labāk īstenot savas stratēģijas. Šajā piemērā izmantotais indekss ir ņemts no alternatīvas tīmekļa vietnes.

Crypto Fear and Greed Index ir rādītājs, ko investori izmanto, lai saprastu, vai tirgū valda ārkārtējs nemiers (0) vai alkatība (100). Vērtība 100 nozīmē, ka investori ir kļuvuši pārmērīgi alkatīgi. FOMO, iespējams, ir izraisījis kādu pirkšanas impulsu.

"Ekstrēmas bailes" valda kriptovalūtu tirgos
Baiļu un alkatības indekss: kā investors var sekot tirgus pulsam

Cryptostrategy un Greed Index ir balstīts uz datiem no pieciem avotiem, teikts tīmekļa vietnē.

Šie avoti ir šādi:

 • sociālie mediji (Twitter)
 • Google Trends
 • tirgus kapitalizācija
 • tirdzniecības apjoms
 • cenu svārstības.

Indeksa sociālo mediju daļā tiek meklēti tvīto ziņu nosaukumi “pirkt”, “pārdot” un “turēt”.

Lai sekotu līdzi globālajai meklēšanas interesei, meklējiet noteiktus ar bitcoin saistītus atslēgvārdus pakalpojumā Google Trends. Piemēram, “bitcoin cena” sniegs jums priekšstatu par to, cik bieži šis konkrētais atslēgvārds tiek meklēts visā pasaulē.

Kriptonauda baiļu un alkatības indekss
Bitcoin baiļu un alkatības indekss

Tirgus kapitalizācijas un tirdzniecības apjoma dati iegūti no CoinMarketCap.com.

Un visbeidzot, cenu svārstīgums ir balstīts uz BitVol.info datiem.

Indekss tiek atjaunināts katru stundu, un tīmekļa vietnē varat apskatīt, kā tas ir attīstījies pēdējās nedēļas, mēneša vai gada laikā.

CNNMoney baiļu un alkatības indeksa pamatā esošā zinātne

CNNMoney baiļu un alkatības indeksa pamatā esošā zinātne
Vai baiļu un alkatības indekss ir precīzs?

Baiļu un alkatības indekss ir instruments, ko daži investori izmanto tirgus novērtēšanai. Tas liecina, ka tad, kad cilvēki ir pārāk bailīgi, akcijas tiek tirgotas par mazāku cenu, nekā tās ir vērtas, bet tad, kad cilvēki ir pārāk alkatīgi, akcijas tiek tirgotas par lielāku cenu, nekā tās ir vērtas. Daži skeptiķi neuzskata, ka tas ir noderīgs ieguldījumu rīks, jo tas iesaka pirkt vai pārdot, pamatojoties uz to, kā jūtas citi cilvēki, nevis sniedz objektīvus kritērijus. CNN baiļu un alkatības Bitkoina indeksi mēra septiņus faktorus, lai noteiktu baiļu vai alkatības līmeni tirgū, un tie ir šādi:

 1. Akciju cenu dinamika: S&P 500 vidējā cena 125 dienu laikā salīdzinājumā ar tās pašreizējo vērtību.
 2. Ņujorkas Fondu biržas (NYSE) akciju procentuālā daļa, kas sasniedz 52 nedēļu maksimumu, salīdzinājumā ar akcijām, kas sasniedz 52 nedēļu minimumu.
 3. Tehniskās analīzes rīks, kas salīdzina pieaugošo krājumu skaitu ar krītošajiem krājumiem.
 4. Atšķirības starp pārdošanas iespēju līgumiem un pirkšanas iespēju līgumiem var palīdzēt investoriem saprast, ko cilvēki jūt tirgū. Parasti, ja pārdošanas iespējas līgumi atpaliek no pirkšanas iespējas līgumiem, tas nozīmē, ka cilvēki ir alkatīgāki. Ja pārdošanas iespēju līgumu cenas pārsniedz pirkšanas iespēju līgumu cenas, tas bieži vien liecina par investoru bailēm.
Bitkoina indeksi
Bailes – rādītāji un signāli
 1. Novērtējot starpību starp ieguldījumu kategorijas obligāciju ienesīgumu un “junk” obligāciju ienesīgumu, mēs varam labāk saprast, cik liela ir vēlme izmantot augstāka riska stratēģijas.
 2. Tirgus svārstīgums: CNN mēra Cboe Volatility Index (VIX), koncentrējoties uz 50 dienu MA.
 3. Akciju un valsts kases vērtspapīru peļņas diferencēšana.

Katrs no šiem septiņiem rādītājiem ir novērtēts skalā no 0 līdz 100. Pēc tam indekss tiek aprēķināts, ņemot vidējo vērtību no visiem rādītājiem, kur 50 ir neitrāls rādītājs, bet lielāks rādītājs nozīmē lielāku alkatību nekā parasti.

Ko mums atklāj augsts vai zems kriptonauda baiļu un alkatības indeksa rādītājs?

Baiļu un alkatības indekss tiešsaistē
Baiļu un alkatības indekss, kur skatīties

Ja indekss nokrīt zem 50, tas var liecināt par to, ka investori kļūst pārāk bailīgi, un tas var radīt pirkšanas iespēju.

Ja indekss pieaug virs 50, tas varētu liecināt, ka investori kļūst mantkārīgi, un tas varētu būt pārdošanas signāls.

Protams, vienmēr ir jāveic izpēte un nedrīkst pieņemt lēmumus, pamatojoties tikai uz vienu rādītāju.

Kriptonauda baiļu un alkatības indekss laika gaitā
Baiļu un alkatības indeksa grafiks

Un atcerieties, ka pagātnes rezultāti ne vienmēr liecina par nākotnes rezultātiem.

Bet, ja jūs meklējat vēl vienu rīku, lai palīdzētu jums ar savu kriptonauda tirdzniecību, kriptonauda baiļu un alkatības indekss varētu būt vērts apsvērt.

Kas ietekmē kriptonauda bailes un alkatību?

Indeksiem jāatbilst dažiem īpašiem kritērijiem.

Kriptonauda baiļu un alkatības indekss
Baiļu un alkatības indeksa rīks

Pašlaik indeksā ir iekļauts tikai bitkoins. Jo, kad bitkoinu cena svārstās, tai ir potenciāls būtiski ietekmēt tirgu. Ņemot vērā šo realitāti, tika noteikti papildu indeksēšanas kritēriji, t.sk:

 • Zelta, sudraba un platīna kopējais svārstīgums ir 25 %.

Šis skaitlis ir aprēķināts, pamatojoties uz svārstīgumu un maksimālo bitcoin cenas kritumu salīdzinājumā ar 30 dienu un 90 dienu vidējo svārstīgumu. Ja svārstīgums pieaug, tas norāda uz tirgus entuziasmu.

Uzziniet vairāk par kriptonauda baiļu un alkatības indeksu
Baiļu un alkatības indekss ēterijs
 • 25% no akciju tirgus impulsa/apjoma ir nebūtiski.

Kad tirgus pieaug, šī metode ietver 30 dienu un 90 dienu mainīgo vidējo rādītāju salīdzināšanu, lai noteiktu, vai pārdošanas pusē ir daudz pirkšanas aktivitātes. Tas rada ieguldītāju alkatību tirgū.

 • Saskaņā ar ziņojumu sociālie mediji veido tikai 15 % no B2B līderu piesaistes.

Ja vēlaties analizēt kriptovalūtas, izmantojiet hashtagus katrai no tām. Piemēram, #XRP. Aprēķinu pamatā ir likme un atbilžu skaits. Aptauju rezultātā tiek iegūts tikai 15 % sekmju koeficients.

Viedokļi par uz laiku slēgtu tīmekļa vietni

Kāds ir kriptovalūtas baiļu indekss? kriptonauda baiļu un alkatības indekss
Ko kriptovalūtā nozīmē galēja alkatība?
 • Mana pieredze ar šo celmu ir bijusi fantastiska; es rakstu šo pārskatu, būdams no tā reibumā.

Tirgus kapitalizācijas procentuālā daļa ir balstīta uz cenu. Bitkoini un altkoini tiek uzskatīti par patvērumu, kad mārketinga satraukums strauji pieaug, savukārt altkoini tiek izmantoti tikai spekulatīvos nolūkos.

Lai gan tirgus kapitalizācijas daļas analīze varētu sniegt zināmas norādes par investoru attieksmi, to ir grūti pateikt droši, jo altcoin tirgus kapitalizācijas pieaugums varētu būt saistīts ar reālu investoru interesi.

To zīmolu skaits, kas izmanto frāzi “kā zivs ūdenī”, ir pieaudzis no nulles līdz 70 procentiem. Šo vārdu lietošana ir populāra ne tikai uzņēmumu, bet arī patērētāju vidū.

Kad var iegādāties baiļu un Bitkoina indeksi
Kāds ir baiļu un alkatības indekss kriptovalūtā?

Google Trends ir Google rīks, kas analizē ar bitkoiniem saistītus atslēgvārdus. Ja pieaug ar bitkoiniem saistīto terminu vaicājumu skaits, tas liecina, ka investori arvien vairāk interesējas par kriptovalūtu tirgu.

Ko jums parāda baiļu un alkatības diagramma?

Kriptovalūtas baiļu un alkatības indekss
Kā iegūt alkatības monētas?

Virs, mēs pārklāšanās Bitcoin indeksu virs Bitcoin cenu grafiku. Tā priekšrocība ir tā, ka tas ļauj novērot ne tikai pašreizējo vērtību, bet arī to, kā vērtējums ir mainījies cenas svārstību laikā.

Pievienojot šo jauno, unikālo dimensiju Bitcoin Cryptocurrency Fear and Greed Index, investori var precīzāk novērtēt, kā indekss ir reaģējis uz cenu izmaiņām pagātnē. Šī ir vienīgā vieta pasaulē, kur to var atklāt, un tā nav atrodama nevienā citā mums zināmā tīmekļa vietnē, kurā tiek apspriests baiļu un alkatības indekss.

Katru dienu mēs atjaunināsim šo tiešraides diagrammu, lai parādītu, kā Bitcoin baiļu un alkatības indekss mainās līdz ar Bitcoin cenu.

Mēs piedāvājam arī Twitter robotu, kas katru dienu tviterī ziņo pašreizējo baiļu un alkatības indeksa vērtību.

Kriptonauda baiļu un alkatības indekss
Bailes – indikatori un signāli

Baiļu skala svārstās no 0 līdz 100, kur 0 nozīmē “galējas bailes”, bet 100 – “galēju alkatību”.

Mēs ceram, ka jums patiks šis inovatīvais un bezmaksas pakalpojums.

Ja izmanto ar bitkoiniem. Ņemot vērā kripto stresa un alkatības indeksu, kā arī bitkoinu cenu, redzam, ka tad, kad kripto stresa un alkatības indekss sasniedza 1. attēlā redzamo zaļo līniju 10, bitkoinu cena pieauga piecas reizes.

Vai baiļu un alkatības indekss ir precīzs?
Kā jūs interpretējat baiļu un alkatības indeksu?
 • Palielinājums 1 +70%.
 • Palielinājums 2 +45%
 • Palielinājums 3 +310%
 • Palielinājums 4 +25%
 • Palielinājums 5 +300%.

Kriptostratēģijas un alkatības indeksa kombinācija pie 90 (sarkanā līnija 1. attēlā) nozīmē, ka bitcoin cena samazināsies divas reizes no tās maksimuma, kā norādīts turpmāk:

 • Samazināt par 1 -40%.
 • Samazināt par 2 -45%.
Baiļu un alkatības indekss kriptonauda
Crypto Fear Index rāda

Aplūkojot testa rezultātus, šķiet, ka mēs varam izmantot Crypto Fear and Greed Index kā daļu no mūsu kripto investīciju analīzes.

Lai gan indeksa otrais mērķis ir novērtēt ieguldītāju noskaņojumu, to nevajadzētu izmantot kā pirkšanas un pārdošanas zīmi. Tomēr, ja mēs paļausimies uz šo metodi, lietotāji var kļūt pārņemti ar tirgus noskaņojumu. Mēs varam izmērīt ieguldītāju satraukumu un alkatību kriptovalūtu tirgū, izmantojot kriptovalūtu baiļu un alkatības indeksu. Tomēr to vajadzētu izmantot tikai, lai sekotu līdzi ieguldītāju noskaņojumam tirgū, savukārt pārdošanas ieteikumus, kas balstīti uz to, vajadzētu ņemt vērā, ņemot vērā papildu kritērijus.

Kā iegūt alkatības monētas?
Kāds ir baiļu un alkatības indekss

Tagad, kad zināt, kas ir baiļu un alkatības indekss, varat vēlreiz pārbaudīt faktus un veikt pamatotāku pirkumu. Tieši tad Zipmex nāk palīgā. Lai sāktu tirdzniecību, dodieties uz biržu!

Kā vienmēr, laimīgu tirdzniecību!

Crypto Fear and Greed Index ir jauns rīks, ko var izmantot, lai novērtētu investoru noskaņojumu kriptovalūtu tirgū. Indeksa pamatā ir Bitcoin cena, kā arī citi nosacījumi, piemēram, ar Bitcoin saistīto terminu meklējumu skaits Google. Jūs varat izmantot indeksu, lai uzraudzītu tirgus

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem