Kas ir Polygon matic?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai poligon kriptovalūtā ir labs ieguldījums?

Atkarībā no jūsu finanšu mērķiem Polygon var būt reāls ieguldījums 2022. gadā. Īstermiņa tirgotājiem ir lielāka iespēja uzņemties risku un saskatīt ieguvumus. Polygon ir kriptovalūtas aktīvs, kas ilgtermiņa ieguldītājiem var piedāvāt iespēju gūt lielu peļņu tā stabilitātes dēļ.

⚡️ Vai Polygon ir ātrāks par Ethereum?

Salana ir paredzēta uzņēmumiem, kas meklē mērogojamu darījumu sistēmu, kas ļauj veikt daudz ātrākus darījumus ar zemākām izmaksām nekā Ethereum un Polygon. Tomēr Ethereum blokķēde joprojām ir atvērtākā un pārredzamākā decentralizēto lietojumprogrammu platforma.

⚡️ Kā Polygon pelna naudu?

Polygon izmanto Proof-of-Stake konsensa metodi, lai izveidotu jaunu MATIC un aizsargātu tīklu. Šim nolūkam tiek izmantots Proof-of-Stake protokols – tas nozīmē, ka jūs varat pelnīt naudu, uzkrājot savu esošo MATIC. Validatori veic sarežģīto uzdevumu – apstiprina jaunus darījumus un ievieto tos blokķēdē.

⚡️ Vai Polygon ir Ethereum slepkava?

Polygon ir konkurējoša, Ethereum slepkavas platforma, kuras mērķis ir uzlabot Ethereum darbību, paplašinot tā iespējas un padarot to pieejamāku. Atšķirībā no citiem Ethereum slepkavām, Polygon ir mēģinājums uzlabot sakropļotā un dārgā Ethereum darbību. Tas ir mērogošanas risinājums, kas paredzēts, lai nodrošinātu daudz vairāk darījumu sekundē nekā 12-15 darījumi katru sekundi Ethereum.

poligon kripto

Kas ir Polygon matic un kā tas darbojas? MATIC skaidro.

Polygon protokolu mērķis ir atrisināt Ethereum mērogojamības problēmas, izpildot darījumus atsevišķā, ar Ethereum saderīgā blokķēdē. Šis risinājums risina tīkla grūtības. Polygon atgriež visus darījumus pēc apstrādes Ethereum galvenajā blokķēdē. Šī metode samazina tīkla slodzi. Poligona matricas var uzlabot darījumu ātrumu un samazināt maksu par sīknaudu, nosūtot tos atpakaļ caur trīsstūri.

Vai Polygon matic kriptovalūta ir labs ieguldījums?
Kas ir kriptogrāfijas poligons?

Vienkāršāk sakot, Polygon ir minimāla sistēma jauniem un esošiem Ethereum blokķēdes projektiem, kurus var izstrādāt bez mērogošanas problēmām.

Polygons Matic platforma ļauj lietotājiem mijiedarboties ar jebkuru izkliedētu lietojumprogrammu (DApp), neuztraucoties par tīkla pārslodzi. Šajā rakstā ir izskaidrots viss, kas jāzina par Polygon Matic tīklu, kā tas darbojas un kā šī progresīvā tehnoloģija padara Ethereum lietotājam draudzīgāku.

Cik vērta ir poligon kripto monēta?
Kāpēc Polygon ir laba kriptovalūta?

Kas ir Polygon radītājs?

Polygon izstrādātāju komandas veiklība ir ļāvusi tai kļūt par līdz šim veiksmīgāko Ethereum mērogojamības projektu. Polygon izaugsme ir neapturama, jo viņu starpā ir uzkrāta bagātīga pieredze. Matic tīkla izgudrotājiem var piedēvēt to, ka viņi paredzēja pašreizējās kriptovalūtas vajadzības. Turpmākajā sadaļā tiek aplūkots, kas stāv aiz viena no visstraujāk augošajiem projektiem šajā nozarē.

Vai poligon kripto matic var sasniegt 10 ASV dolāru?
Vai poligons 2022. gadā palielināsies?

Trīs Polygon veidotāji ir:

Polygon līdzdibinātājs Jaunty Kanani tagad ir uzņēmuma vadītājs. Kopā ar Sandeepu Nailwalu (līdzdibinātājs un COO) un Anuragu Arjunu (līdzdibinātājs un galvenais produktu direktors) viņi radīja Polygon ideju. Pēc tam, kad uzņēmums kādu laiku saucās Matic Network, 2017. gadā tas tika pārdēvēts par Polygon. Kanani, Indijas Tehnoloģiju institūta (IIT) Deli absolvents, ir strādājis par programmatūras inženieri McKinsey & Company un Google India. Pirms pāriešanas uz kriptovalūtu jomu viņš strādāja arī vairākos jaunuzņēmumos.

Sākotnējo finansējumu sniedza draugi un ģimene Mumbajā. Savukārt uzņēmums Polygon matic ir turpinājis piesaistīt investorus no visas pasaules, lai gan tas ir dibināts Indijā. 2019. gadā Polygon divās starta finansējuma kārtās piesaistīja vairāk nekā 450 000 ASV dolāru. Uzņēmums ir saņēmis aptuveni 450 miljonus ASV dolāru ārējo ieguldījumu.

Vai poligon kripto Matic var sasniegt 10 ASV dolārus?
Vai poligons pieaugs 2022. gadā?

Pēdējā laikā Polygon investoru saraksts ir paplašinājies, un tajā iekļauti tādi vārdi kā Kriss Frajs un Džons Norvuds Smits. Brāļu Deivida un Gregorija Fišmanu (David and Gregory Fischman) dibinātais mobilo spēļu uzņēmums King Digital Entertainment ir viens no jaunākajiem Polygon atbalstītājiem.

Vai MATIC un poligons ir viens un tas pats?

Kāda ir atšķirība starp Polygon un Matic? Projekts, kas iepriekš bija pazīstams kā Matic, 2021. gada februārī tika pārdēvēts par Polygon. Plazmas sānu ķēdes bija viens no galvenajiem pakalpojumiem, ko piedāvāja Matic tīkls.

Būtībā Plasma ir veids, kā apvienot Ethereum un Bitcoin blokķēdes tehnoloģijas. Tā ļauj izveidot “otrā slāņa” blokķēdes, kas ir daudz mērogojamākas par tām, kuras pašlaik tiek izmantotas galvenās ķēdes virspusē. Tā tika aktīvi izstrādāta 2017. gada 3. ceturksnī, un tās mērķis ir palielināt veiktspēju, vienlaikus samazinot darījumu maksu, nodrošinot abu ķēžu aktīvu sadarbspēju.

Polygon (MATIC). kripto
Kam pieder Matic Network?

Pēc projekta paplašināšanas Polygon nolēma paturēt savas kriptovalūtas apzīmējumu MATIC, kā rezultātā Polygon pārtapa par Matic. Lai gan šī nosaukuma maiņa varētu radīt zināmu apjukumu, tas joprojām ir tas pats sākotnējais projekts – tikai ar jaunu nosaukumu. Patiesībā ne tikai tīkls tagad saucas Polygon, bet arī vairāki citi ar to saistītie projekti, tomēr Polygon monēta arī turpmāk tiks apzīmēta kā MATIC.

Kas ir daudzstūra formula?

Ethereum blokķēde var apstrādāt tikai ierobežotu skaitu darījumu katru sekundi. Pamata slāņa darījumu ātrums ir 14 darījumu sekundē. Ethereum par katru operāciju tiek iekasēta gāzes maksa, kas pazīstama kā darījuma izmaksas.

Kas stāv aiz Polygon Matic?
Kas ir Sandeep Nailwal?

Lielā tīkla pārslodzes periodos gāzes izmaksas pieaug, un Ethereum gāzes maksa var ātri pieaugt līdz 50-80 ASV dolāriem. Tā ir būtiska problēma. Prasība maksāt vairāk nekā 50 ASV dolāru par darījumu vienā reizē padara Ethereum nepieejamu lielai daļai lietotāju.

Lietotāji tiek atturēti no dalības blokķēdes viedajos līgumos, ja tīkla pārslodze palēnina Ethereum blokķēdes procesu.

Atkarībā no veiktajām darbībām Defi lietotnes un protokoli, NFT darījumi vai pirkumi un Ethereum žetonu apmaiņa, pirkumi vai pārskaitījumi var radīt simtiem dolāru lielu maksu.

Kas ir Polygon izpilddirektors?
Vai Matic ir Poligona tīkls?

Kāda ir Polygon cena un kā tā padara to pieejamāku? Tādas mērogošanas metodes, kādas izmanto Polygon, apstrādā darījumus sānu ķēdēs, lai samazinātu gāzes izmaksas. Darījumu skaits, ko Polygon var apstrādāt sekundē, ir lielāks nekā Ethereum, jo tas tos apstrādā sānu ķēdēs.

Ja jūs salīdzinātu Polygon darījumu komisijas maksu ar Ethereum, jūs redzētu, ka tā ir ievērojami zemāka. Patiesībā vidēji par vienu Ethereum transakciju cilvēks maksā aptuveni 15 ASV dolārus, savukārt Polygon tīkla lietotāji maksā tikai nelielu daļu no šīs summas. Tomēr, tā kā papildus nulles atklāšanas (zk-SNARKS) privātuma protokolam darbojas vairāki protokoli,Polygon nodrošina diezgan lielu vērtību par savu zemo cenu.

Vai jums ir nepieciešams Matic, lai izmantotu Polygon?
Vai Matic tiks reģistrēts Coinbase?

Kriptogrāfijā zk pierādījums ir kriptogrāfiska procedūra, kas pārbauda, vai otra puse (pārbaudītājs) ir vai nav izpildījusi noteiktu apgalvojumu. Tā neprasa, lai verificētājs atklātu vairāk informācijas par to, ka apgalvojums ir pareizs.

Populārākās iespējas, kā savienot Polygon ar projektu, ir Plasma sānu ķēdes, PoS blokķēdes tilti, zk rollups un optimistiskie rollups. Matic sāka ar Plasma sānu ķēdēm, jo tās ir mazākas un drošākas nekā ķēdes iekšējie darījumi.

Plazmas ķēde ir nedaudz līdzīga sānu ķēdei, jo tā ir atsevišķa blokķēde, kas darbojas līdzās primārajai blokķēdēm. Tā kā Ethereum ir “vecākā” jeb “galvenā” blokķēde, plazmas ķēdes tiek izmantotas, lai droši savienotu un mijiedarbotos ar galveno blokķēdi, lai starp tām varētu pārvietot aktīvus.

Kam pieder monēta Matic?
Jaunais nosaukums Polygon labāk atspoguļo projekta mērķus un misiju.

Polygon ir blokķēdes tilts īpaši izstrādātājiem. PoS tilts ļauj lietotņu veidotājiem radīt DApps uz vienas platformas, nezaudējot nevienu no citu platformu sniegtajām iespējām.

Apstrādājot darījumu paketes savā PoS blokķēdē, Ethereum ļauj izvairīties no nepieciešamības pašam apstrādāt visus datus. Polygon atvieglo un paātrina Ethereum darbību, paketes veidā apstrādājot darījumus ārpus primārās ķēdes.

Man joprojām ir grūti saprast, kur es esmu kopējā laika grafikā, bet mans mērķis ir tur nokļūt. Tālāk ir garāks skaidrojums par to, kā tas darbojas un kāpēc jums vajadzētu rūpēties, ja nezināt, kas notiek: Zk kopsavilkumi apstrādā ārpus ķēdes veikto darījumu paketes un izveido derīguma apliecinājumus, pārbaudot datu patiesumu bez nepieciešamības iziet cauri visam procesam.

Kas stāv aiz Matic?
Kas ir kriptovalūtas poligons?

Galveno ķēdi var saīsināt, iekļaujot datos virkni vienreizēju derīguma pierādījumu. Šis paņēmiens, ar kuru datu plūsmā iestrādā virkni viena veida derīguma pierādījumu, samazina galvenās ķēdes lielumu. Būtībā šī metode samazina datu pārbaudei vajadzīgo laiku un gāzes izmaksas.

Krāpšanas pierādījumi ir unikāls pierādījumu sistēmas veids, ko izmanto optimistiskās uzkrāšanas paketēs. Ja tiek identificēts krāpniecisks darījums, krāpšanas aizsardzības mehānisms izmanto blokķēdes datus, lai identificētu un labotu likumīgo darījumu.

Kā atrast Polygon kriptovalūtu?
Kāds ir kriptovalūtas Polygon birkas simbols?

Sakraušana ir nepieciešama tiem, kas sistēmā atjaunina darījumu datus. Rezultātā, ja kāds nosūtīs krāpniecisku darījumu uz galveno Ethereum blokķēdi, izmantojot optimistiskās konvulsijas, viņa likme tiks sodīta.

Visam nav ideāla risinājuma. Katrai mērogošanas tehnoloģijai ir drošības problēmas, bažas par suverenitāti, darījumu izmaksas un atšķirīgs ātrums. Izstrādātājiem jābūt iespējai izvēlēties savai lietojumprogrammai piemērotāko mērogošanas risinājumu no dažādām iespējām. Polygon piedāvā visplašāko risinājumu klāstu.

Kāpēc Ethereum kopienai ir nepieciešams Polygon?

Polygon un Ethereum nav konkurenti. Lai arī kā tas būtu, tie ir saistīti. Polygon mērķis ir izmantot savu tīklu, lai izveidotu pamatu plašai Ethereum pieņemšanai. Rezultātā Polygon ir vairāk atkarīga no Ethereum nekā Ethereum no Polygon. Tas ir sagaidāms, jo Polygon pamatā ir blokķēde.

Ko nozīmē ETH Polygon?
Vai Polygon ir laba kriptovalūta?

Galvenais trūkums ir tas, ka, pārejot uz poligonu, lai nodrošinātu ātrumu, var samazināties Ethereum iegūtā vērtība. Kad Ethereum vērtība samazinās, tas tieši ietekmē to, cik daudz cilvēku vēlas to izmantot. Būtībā Polygon pozitīvi ietekmē Ethereum lietotāju skaita pieaugumu. Vairāk lietotāju vēlētos izmantot Ethereum, ņemot vērā tā iepriekš izklāstītās priekšrocības. Lai gan Ethereum var nozagt kopējo bloķēto summu (TVL), tā vērtība pieaugs, jo vairāk privātpersonu brīvi noguldīs savu naudu Ethereum blokķēdē.

1. Ethereum un Permacoin platformu salīdzinājums

Vai Polygon ir labāks par Ethereum?
Kā tirgot Polygon?

2. slāņa mērogošanas risinājumi sākotnēji var šķist sarežģīti. Vienkārši definējot, blokķēdes pamata arhitektūru sauc par 1. slāni. Savukārt 2. slānis darbojas kā pārklājuma tīkls virs pamatā esošās blokķēdes.

2. ārējā slāņa risinājumi ir ekstraneta protokoli, kas sadarbojas ar blokķēdes kodolu, lai uzlabotu veiktspēju un efektivitāti. Tādas 2. slāņa tehnoloģijas kā Polygon ļauj arī esošajām uz Ethereum balstītajām tehnoloģijām kļūt ātrākām un lētākām.

Kādas ir priekšrocības, izmantojot Polygon, nevis Ethereum Tier 1?

Vai ir iespējams iegūt Polygon kriptovalūtu?
Vai Poligona tīklā ir Coinbase?

Izveidojot solīšanas sistēmu, Ethereum radītāji ieviesa izsoles modeli, kas mudina lietotājus solīt, lai viņu darījums tiktu iekļauts nākamajā blokā. Tā rezultātā pēc būtības lielāka tīkla pārslodze rada arvien dārgākas cenas.

Uzņēmumam Polygon ir grandiozi nākotnes mērķi, un tie nav saistīti tikai ar ātrumu vai darījumu izmaksām. Protokola mērķis ir savienot visas ar Ethereum Virtual Machine (EVM) saderīgās blokķēdes, ļaujot izstrādātājiem bez lielām grūtībām izmantot citu blokķēdes platformu priekšrocības.

Vai Ethereum 2.0 nenovērš poligonu nepieciešamību?

Ethereum 2.0 būs būtisks Ethereum blokķēdes uzlabojums, taču tas tikai daļēji risinās mērogojamības problēmu. Tā kā tādas tīkla tehnoloģijas kā Eth2 izmanto vairāk decentralizētu lietotņu un platformu, mērogojamības ierobežojumu dēļ var sākt strauji pieaugt pieprasījums.

Cik vērts ir Polygon?
Cik šodien ir vērts Polygon?

Tas būtībā palielina tīkla datplūsmu. Pieaugot pieprasījumam, gāzes cenas sāk pieaugt, un tīkls atkal nonāk tādā pašā pārslodzes stāvoklī, kādā tas bija pirms tam. Šajā brīdī palīgā nāk Polygon, pievienojot papildu mērogojamības slāni Ethereum blokķēdēm.

Līdz ar 2. slāņa parādīšanos, kas tiks izlaists 2019. gada septembrī un ir izstrādāts, lai nodrošinātu labāku Ethereum mērogošanu un drošību, Ether iespējām vajadzētu ievērojami uzlaboties. Līdz ar 2. slāni, piemēram, Poligona tīklu, Ether iespējas tiks vēl vairāk uzlabotas. Izmantojot 2. slāni, jebkuru Ethereum modernizāciju var veikt vēl ātrāk. Rezultātā Poligona vērtība, visticamāk, palielināsies.

Ar ko Polygon ir tik īpašs?

Vai Polygon palielināsies?
Vai poligons palielināsies?

Polygon komanda vienmēr aktīvi strādā pie jaunām funkcijām, kā arī uztur atbalstošu kopienu. Viens no unikālākajiem Polygon aspektiem ir likmju izmantošana, lai nodrošinātu tīkla drošību. Ar saviem MATIC žetoniem jūs varat palīdzēt nodrošināt tīkla drošību un nopelnīt atlīdzību par to.

Vai Polygon ir labs ieguldījums?

Polygon ir labs ieguldījums, jo tas ir projekts ar lielu potenciālu. Tas ir arī projekts ar ļoti aktīvu un atbalstošu kopienu. Protokola komanda arī pastāvīgi strādā pie jaunām funkcijām un uzlabojumiem.

Vai Polygon ir nākotne?
Kāda ir nākamā kriptovalūta, kas piedzīvos sprādzienu?

Kā investēt Polygon kriptovalūtā

Labākais veids, kā investēt Polygon, ir iegādāties žetonu MATIC. To var izdarīt, izmantojot dažādas biržas, piemēram, Binance vai Kraken. Varat arī izmantot dažādus makus, piemēram, MetaMask vai Trust Wallet.

Kad esat iegādājies savus MATIC žetonus, varat tos likt uz spēles, lai palīdzētu nodrošināt tīklu un nopelnīt atlīdzību.

Kas ir poligona maks?

Poligona maks ir programmatūra, kas ļauj glabāt, sūtīt un saņemt MATIC žetonus. Jūs varat izmantot dažādus makus, piemēram, MetaMask vai Trust Wallet.

Vai Polygon atgriezīsies?
Vai Polygon Matic var sasniegt 10 $?

Kā iegūt Poligona maka adresi

Polygon maka adresi var iegūt, izmantojot dažādus makus, piemēram, MetaMask vai Trust Wallet. Kad būsiet izveidojis savu maku, jums tiks piešķirta unikāla adrese, kuru varēsiet izmantot, lai sūtītu un saņemtu MATIC žetonus.

Vai šis ir īstais laiks ieguldīt Polygon (MATIC)?

Šis ir īstais brīdis ieguldīt Polygon, jo projektam ir liels potenciāls. Protokola komanda pastāvīgi strādā pie jaunām funkcijām un uzlabojumiem. Turklāt MATIC žetonu ieguldīšana var palīdzēt jums nopelnīt atlīdzību. Visbeidzot, paredzams, ka līdz ar otrā slāņa izlaišanu MATIC vērtība palielināsies.

Vai Polygon ir labs ieguldījums 2022. gadā?
Vai Poligons ir laba monēta, ko iegādāties?

Otrajā protokola slānī, kura izlaišana paredzēta 2019. gada septembrī, tiks nodrošināta vēl labāka Ethereum mērogojamība un drošība. Šis uzlabojums padarīs Ethereum vēl ātrāku un spējīgāku, kas, visticamāk, palielinās MATIC vērtību. Līdz ar to tagad ir īstais laiks ieguldīt Polygon.

Ieguldījums Polygon ir gudrs lēmums ikvienam, kas vēlas veikt ilgtermiņa ieguldījumu.

Ieguldījumi Polygon
Ieguldījumi Polygon

Kriptotehnoloģiju tirgus ir neparedzams – dažiem tā ir laba ziņa, bet sliktas ziņas, ja esi īstermiņa investors. Ja domājat par ilgtermiņa ieguldījumiem Poligonā, jums arī vajadzētu izsvērt visus “par” un “pret”. Piemēram, kādi citi 2. līmeņa mērogošanas risinājumi ir pieejami? Solana (SOL) un Cosmos (ATOM) ir divas iespējas.

Projektu var ietekmēt ne tikai ārējie faktori, bet arī iekšējās problēmas. Piemēram, domstarpības vadības komandā vai sarežģījumi ar pašu projektu. 2021. gada decembrī atklājās, ka hakeri bija nozaguši vairāk nekā 800 000 MATIC no Polygon – uzņēmuma, kas balto cepuru hakeriem (tiem, kas ziņo par drošības ievainojamībām) izmaksāja 3,46 miljardus ASV dolāru atlīdzībās par kļūdām.

Cik liels, jūsuprāt, būs poligona žetons?

Cik liels, jūsuprāt, būs poligona žetons?
Cik šodien ir vērts Polygon?

Polygon parādījās laikrakstu virsrakstos, kad tas paziņoja, ka ir daļa no 2022. gada Disney Accelerator. Šis projekts ir vērsts uz jaunu tehnoloģiju veidu izstrādi, lai uzlabotu stāstu stāstīšanu, tostarp papildinātās realitātes, nefunkcionējamu žetonu (NFT) un mākslīgā intelekta izstrādi. Disney ir jaunākā korporācija, kas sadarbojas ar Meta – kriptoplatformu, kura plāno izmēģināt digitālos kolekcionējamos un NFT, kas tiek izmantoti Instagram.

Lai gan MATIC žetonu cenu nākotnē nav iespējams noteikt, daži cilvēki cerīgi raugās uz projekta potenciālu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem