Kriptovalūtu birža vs brokeris: Kāda ir atšķirība?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kāda ir atšķirība starp brokeri un biržu?

Iesaistoties tūlītēju darījumu tirgū, ir vairākas lietas, par kurām jādomā. Spot biržā faktiskais aktīvs tiek piegādāts klātienē, savukārt maržinālajā tirdzniecībā ar brokeri tiek tirgots tikai bāzes aktīvs, nevis fiziska prece.

⚡️ Vai kriptovalūta ir brokeris vai birža?

Crypto.com lietotne ir oficiālā mobilā lietotne, no kuras var iegādāties un pārdot kriptovalūtas drošā un lietotājam draudzīgā platformā. To dēvē arī par drošu veikalu, kurā klienti var iegādāties digitālos aktīvus, izmantojot kredītkartes vai citas maksājumu metodes, piemēram, bankas pārskaitījumus un ACH noguldījumus. Dabiskāk ir uzskatīt Crypto.com par kriptobanku, nevis par kriptobanku

⚡️ Vai man ir nepieciešams brokeris, lai iegādātos kriptovalūtas?

Nē, lai tirgotos ar bitkoiniem, jums nav nepieciešams brokeris. Jūs varat apmainīties ar bitkoiniem tieši ar cienījamu bitkoinu biržu, kas tirgo tos bez brokera palīdzības. Alternatīvi jūs varat atrast kriptovalūtu brokeri, kas piedāvā jums vajadzīgo atvasināto produktu.

⚡️ Vai kriptovalūta ir drošāka biržā vai makā?

Bitcoin maki bieži tiek uzskatīti par drošākiem nekā bitkoinu glabāšana biržā, kur tos iegādājaties, taču ir daudz elementu, kas jāņem vērā, nosakot, kas jums ir lietderīgi.

Ja neesat iepazinies ar kriptovalūtu vai esat pieredzējis lietotājs, jūs, bez šaubām, esat iepazinies ar divām populārākajām metodēm, kā tirgot kriptovalūtas: brokeri un kriptovalūtu biržas. Tomēr pat blokķēžu ekspertiem atšķirības starp šīm divām iespējām var būt neskaidras.

Kriptovalūtas brokeris ir platforma, kas ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtas.

Brokeris tradicionālajā izpratnē ir privātpersona vai uzņēmums, kas starpnieko finanšu darījumos cilvēkiem, kuri vēlas apmainīt naudu pret precēm vai pakalpojumiem.

Kriptovalūtas starpnieks ir platforma, kas ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtas.
Kā sākt tirgot kriptovalūtu?

Bitpanda ir brokeris, kas sniedz cilvēkiem tiešsaistes finanšu pakalpojumus, lai pirktu vai pārdotu kriptovalūtas. Viņi iekasē no lietotājiem prēmijas par platformas kā pakalpojuma izmantošanu.

Ideāli piemērots jaunajiem spēles dalībniekiem.

Būt jaunpienācējam kriptovalūtu pasaulē var būt biedējoši, un valūtas maiņa ir pavisam cits process. Kriptovalūtas brokeris piedāvā ideālu vidi tiem, kas tikai sāk darbu, jo tas no jums nopirks Bitcoin, Litecoin, Ethereum vai cita veida kriptovalūtu, vienlaikus ļaujot veikt arī fiat valūtu maiņu.

Ir vairākas priekšrocības, izmantojot kriptovalūtas brokeri:

-Jūs varat pirkt un pārdot kriptovalūtas par brokera noteiktajām cenām.

-Kriptspēļu brokeris ir labs risinājums arī tad, ja vēlaties iegādāties tikai nelielu kriptovalūtu daudzumu.

Bitpanda ir lietotājam draudzīgs kriptovalūtas brokeris, kas klientiem sniedz ārkārtas atbalstu, izmantojot Bitpanda palīdzības dienestu. Turklāt lietotāji bez problēmām var apmainīt populāras fiat valūtas, piemēram, eiro, Šveices franku, Lielbritānijas mārciņu un ASV dolāru, pret tādām kriptovalūtām kā Bitcoin, Ethereum un Litecoin.

Bitpandā var sākt pirkt un pārdot digitālos aktīvus, reģistrējoties ar savu e-pasta adresi, pārbaudot savu kontu un izvēloties kādu no vairākām maksājumu metodēm, lai iemaksātu fiat līdzekļus.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu jūsu vajadzības.
Šādā veidā Bitpanda veicina lietotāju uzticēšanos.

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kriptovalūtu brokeri ne tikai atvieglo tirdzniecību, bet arī var turēt kriptovalūtas saviem klientiem. Piemēram, Bitpanda atbalsta lietotājus, kuri neuzticas trešo pušu makiem, ļaujot viņiem pirkt un pārdot kriptovalūtas tieši no saviem Trezor vai Ledger aparatūras makiem.

Pirms izvēlaties kriptovalūtas brokeri, pārliecinieties, vai viņam ir nepieciešamās pilnvaras un kompetence. Jūsu izvēlētajam brokerim ir jāatbilst vai jāpārsniedz valstī spēkā esošie finanšu pakalpojumu sniedzējiem noteiktie regulatīvie pasākumi. Viņiem vajadzētu būt arī modernām drošības sistēmām, kas nodrošina jūsu ieguldījuma aizsardzību 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā, izmantojot datoru un mobilo lietotni.

⚡️ Vai kriptovalūtu brokeris vai birža?
Kā sākt investēt kriptovalūtā?

Kriptovalūtu birža ir platforma, kas ļauj lietotājiem pirkt un pārdot kriptovalūtas.

Ja vēlaties tirgot kriptovalūtas ar citiem cilvēkiem, nevis ar brokera starpniecību, varat izmantot kriptovalūtu biržu. Kriptovalūtu birža ir tiešsaistes platforma, ko pircēji un pārdevēji izmanto, lai apmainītu digitālās valūtas pret citām kriptovalūtām vai fiat valūtām. Atšķirība starp biržas un brokera izmantošanu ir tāda, ka biržas ļauj lietotājiem tirgoties tieši vienam ar otru, nevis starpnieks veic darījumus, pamatojoties uz pašreizējām tirgus cenām.

Kriptovalūtu biržas ir ideāli piemērotas kriptovalūtu turētājiem un tirgotājiem, kuri vēlas izmantot cenu svārstību priekšrocības, veicot spekulācijas un cerot gūt peļņu vai izvairīties no zaudējumiem.

Pieredzējušiem kriptovalūtas lietotājiem

Ja vēlaties sākt tirgot kriptovalūtas, biržas eksperti iesaka vispirms izpētīt dažas lietas.

Vai kriptovalūta ir brokeris vai birža?
Vai kriptovalūta ir decentralizēta valūta?

izpratne par kriptovalūtu darbību.

Nepieredzējuši tirgotāji bieži vien pieļauj dārgi izmaksājošas kļūdas, jo viņiem neizdodas apgūt kriptovalūtu tirdzniecības pamatus vai to, kā darbojas kriptovalūtu birža. Teorija ir būtiska, taču būtiska ir arī praktiskā pieredze.

Ja esat ieinteresēts uzsākt kriptovalūtu tirdzniecību, vispirms jums vajadzētu iegūt vispārēju izpratni par kriptovalūtām. Kad esat ieguvis pamatīgu izpratni par šo jēdzienu, tad sāciet pētīt biržas, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām. Daži faktori, uz kuriem jāpievērš uzmanība, izvēloties biržu, ir tas, vai tā piedāvā izglītojošus resursus, piemēram, nodarbības un rakstus, jo tas var liecināt par biržas uzticamību un uzticamību – īpaši iesācējiem.

Kā izmantot kriptovalūtas biržu?
Vai kriptovalūta ir birža?

Ja kriptovalūtu pasaulē esat iesācējs, iesakām izlasīt Bitpanda akadēmijas sadaļu iesācējiem. Ja vēlaties sākt tirgot kriptovalūtas tādā biržā kā Bitpanda Pro, iepazīstieties ar platformu un izpētiet, kuras stratēģijas varētu būt jums piemērotas.

Fiat valūtas tirgi

Jums ne tikai jāpārbauda, kādas maksājumu metodes ir pieejamas kriptovalūtā, bet arī jāzina, kurām biržām var piekļūt no jūsu atrašanās vietas. Piemēram, Bitpanda Pro ir pieejama lietotājiem 54 valstīs un nodrošina kriptovalūtu tirdzniecības pāru tirgus, tostarp Bitcoin un eiro, Ethereum un eiro, Bitpanda Ecosystem Token (BEST) un eiro, kā arī daudzus citus tikai Eiropā.

Viegli saprotama lietotāja saskarne

Ja vēlaties būt pārliecināts, ka neko nepalaižat garām, vienmēr piekļūstiet savai apmaiņas vietnei. Bitpanda Pro piedāvā kriptovalūtas biržas lietotājiem saskarni, kas ir pilnībā atsaucīga un automātiski pielāgojas jebkurai ierīcei (piezīmjdatoram, datoram, viedtālrunim vai planšetdatoram).

Kāda ir atšķirība starp kriptovalūtu un biržu?
Plašs lietotāju atbalsts ir pieejams, izmantojot Bitpanda palīdzības dienestu.

Mūsu modernākās tirdzniecības API

Izmantojiet API tirdzniecības tehnoloģiju un automatizētus tirdzniecības robotus, lai gūtu lielākas izredzes gūt panākumus kā tirgotājs.

Lejupielādējiet vēsturiskos tirgus datus un saņemiet tiešraides rīkojumu atjauninājumus, izmantojot viegli lietojamu REST Bitpanda Pro.

Jaunāko noteikumu un atbilstības standartu ievērošana.

Kāda ir atšķirība starp brokeri un biržu?
Vai brokeris ir tas pats, kas birža?

Uzņēmumā ico and borderless block mēs cenšamies būt pēc iespējas pārredzamāki attiecībā uz saviem lietotājiem. Mēs arī izmantojam tikai visdrošākos un modernākos drošības pasākumus, lai jūs varētu būt droši, ka jūsu aktīvi ir drošībā.

Neatkarīgi no tā, vai esat izvēlējies kriptogrāfijas brokeri vai biržu, jūs vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu aktīvi ir drošībā pirms, tirdzniecības laikā un pēc tās. Bitpanda Pro pilnībā atbilst ES piektās naudas atmazgāšanas novēršanas direktīvas (AML5) noteikumiem un ir saņēmusi PSD2 maksājumu pakalpojumu sniedzēja licenci.

Birža pret brokeri

Ievērojiet acīmredzamās paralēles starp darījumu procesu un šo procesu. Pēc tam birža darbojas kā starpnieks, kas nodrošina tirdzniecības iespējas un iekasē maksu par šo pakalpojumu.

Kurš brokeris ir labākais kriptovalūtas tirdzniecībai?
Vai kriptovalūta ir brokeris vai birža?

Ir divi labi zināmi kriptovalūtu biržu izmantošanas piemēri. Bitcoin pirkšana par reālu naudu un dažādu kriptovalūtu savstarpēja tirdzniecība, kā tas notiek, ja vēlaties konvertēt savus bitkoinus uz ēteriem.

Dažādas biržas piedāvā dažādus tirdzniecības pārus, tāpēc tirgotājam ir jāizvēlas, kuru no tiem izmantot. Lai lasītājam sniegtu piemēru, iedomājieties ieguldītāju, kas iegulda dolārus biržā. Viņš var izmantot tikai ar ASV dolāriem saistītas kombinācijas, piemēram, USD/BTC vai USD/ETH, pirms var tirgot citus altkoīnus.

Tirdzniecība ar kriptovalūtām, izmantojot kriptovalūtu biržu, ir visizplatītākais veids, kā tirgot kriptovalūtas, īpaši nelielām naudas summām.

Kriptovalūtas birža vs brokeris
Kāda ir atšķirība starp kriptovalūtu un apmaiņu?

Vienkārši runājot, tirgotājs, kurš izmanto brokeru, lai noguldītu līdzekļus (vai kriptovalūtu) brokera kontā, tiek saukts par “noguldītāju”. Tirgotājam nav jātirgo sava kriptovalūta vai fiat nauda, bet viņš var izmantot jebkuru no brokera daudzveidīgajiem produktiem. Dažos gadījumos brokeris varēs atrast darījuma partneri; citās situācijās viņš vai viņa var darboties kā darījuma partneris un veikt darījumu.

Šeit ir ilustrācija, kas palīdzēs jums to saprast. Klients investē bitcoin, bet vēlas izmantot Ethereum/XRP pāri. Tātad par iegādāto bitkoinu skaitu viņš var tirgot izvēlēto tirdzniecības pāri. Ja tirgotājs vēlas veikt šo darījumu kriptovalūtas biržā, viņam vispirms jānomaina savi bitkoini pret etereumu.

Labākais kriptovalūtas brokeris vs birža: kas jums jāzina
Atšķirība starp kriptovalūtas brokeri un biržu

Galvenā atšķirība starp brokeri un biržu

Tātad, kāda ir atšķirība starp kriptogrāfijas brokeri un biržu, pirms mēs tajā iedziļināmies?

Ir vairāki iemesli, kāpēc brokera izmantošana ir labāka nekā līdzekļu pārskaitīšana uz bezsaistes maku. Drošība un lielāka likviditāte ir tikai divi no tiem. Atkarībā no brokera piedāvātajiem pakalpojumiem pēc naudas iemaksas jums ir pieejamas dažādas tirdzniecības alternatīvas, piemēram, sviras efekts utt.

Kriptovalūtas cenu nosaka tirgus, un tā var palielināties vai samazināties. 2018. gada 12. maijā bitkoinu vērtība pieauga līdz aptuveni 20 500 ASV dolāriem par monētu, salīdzinot ar aptuveni 6000 ASV dolāriem marta sākumā.  -> Kriptovalūtu birža ir vienkārša metode, kā tirgot kriptovalūtas, izmantojot tirdzniecības pāru rīkojumu grāmatu, kas noteikta atbilstoši piegādātajām cenām. Tas ir digitālais tirgus, kurā pircēji un pārdevēji tirgojas ar kriptovalūtām.

Labākie kriptovalūtas brokeri: kam jāpievērš uzmanība pirms tirdzniecības tiešsaistē
Kriptovalūtu tirdzniecība: atšķirības starp brokeriem un biržām

Tirgojot zeltu vai sudrabu, ir būtiski saprast, ka ir reāla tirgojamā aktīva piegāde tūlītējā biržā, bet nav maržas tirdzniecības ar brokeri.

Viena no būtiskākajām atšķirībām ir biržas un brokera mērķauditorija. Lielāko daļu kriptovalūtu biržu izmanto kriptovalūtu tirgotāji, kuri vēlas veikt ilgtermiņa vai vidēja termiņa investīcijas, lai iegādātos konkrētu kriptovalūtu, pēc tam gaidot iespējamo cenu kāpumu nākotnē. Iespējams, vienkārši iegādājas un pārvieto šīs kriptovalūtas uz savu labi aizsargāto aparatūras maku.

Kāda ir atšķirība starp kriptovalūtas biržu un brokeri?
Kas ir kriptovalūtas brokeris?

Spekulatīvie investori, kas veic dažādus darījumus un izmanto dažādus brokeru TA rīkus, piemēram, maržinālo tirdzniecību, parasti izmanto brokerus. Viņiem ir nepieciešama īstermiņa vai vidēja termiņa peļņa, un brokeris ir tikai līdzeklis tās nodrošināšanai.

Reģistrācija un verifikācija

Reģistrācijas procedūra dažādās biržās ir atšķirīga. Dažās no tām vienīgā informācija, kas tiek pieprasīta no klienta, ir derīga e-pasta adrese, kas pēc tam tiek pārbaudīta, un pēc tam tiek piešķirta parole.

Citiem, īpaši tiem, kas izmanto fiat valūtu, ir nepieciešama zināma veida verifikācija. Tas var būt jebkas, sākot no videozvana līdz sejas fotogrāfijai ar personu apliecinošu dokumentu, līdz skenētai identitātei vai pat pilnīgai KYC procedūrai, īpaši, ja tirgotājs vēlas izmantot lielākus noguldījumu un izmaksu ierobežojumus.

Vai ir iespējams iegādāties kriptovalūtu bez brokera?
Atšķirība starp kriptogrāfijas biržu un brokeri

Lielākā birža Binance ļauj veikt tirdzniecību bez pilnīgas KYC un dienas izņemšanas limits ir 2 BTC.

Pārbaudes procedūra var aizņemt no dažām stundām līdz pat dienām, taču 2017.-2018. gada “vērtspapīru tirgus” laikā tā aizņēma zināmu laiku, jo dažām biržām tas prasīja daudz vairāk laika, bet citas augsta pieprasījuma dēļ neatvēra jaunus kontus.

Reģistrēšanās pie brokera procedūra ir līdzīgi vienkārša. Tomēr, ņemot vērā oficiālos noteikumus, brokeris ir jāpārbauda. Persona, kas reģistrējas, visbiežāk uzrāda personu apliecinošu dokumentu un dzīvesvietas adresi apliecinošu dokumentu, piemēram, elektrības rēķinu vai īres rēķinu.

Kas ir lielākā kriptovalūtas birža?
Vai man ir nepieciešams brokeris, lai iegādātos kriptovalūtu?

Pārbaudes procedūra biržā var aizņemt mazliet vairāk laika nekā OpenFinance. Tirgotājs varēs veikt iemaksu un sākt tirdzniecību, tiklīdz konts būs verificēts.

Noguldījumi un izņemšana ir divas iespējas, kā noguldīt līdzekļus Blockchain kontā.

Ir divas metodes, kā sūtīt un saņemt naudu kriptovalūtas biržā. Pirmais ir izmantot tradicionālo valūtu, kas var radīt problēmas. Daudzas biržas nepieņem fiat naudu, un, ja jūs to nesūtāt bitkoinu veidā, jūs, visticamāk, maksāsiet augstu depozīta maksu.

Kā izņemt kriptovalūtu bankas kontā?
Kā izmantot kriptogrāfijas biržu?

Par fiat naudas iemaksu, izmantojot bankas kontu, un par debetkartes vai kredītkartes izmantošanu bieži vien ir jāmaksā. Par naudas izņemšanu maksa bieži vien ir lielāka nekā par noguldījumu. Bet vai jums tiks iekasēta maksa? Visticamāk, ka jā, jo jums ir nepieciešama nauda – tieši tāpēc jūs aizbraucat. Un pirms došanās ceļā divreiz pārbaudiet, vai nav citu iespējamo maksu.

Maksa parasti ir daudz zemāka, ja tiek veikti tikai kriptovalūtas noguldījumi un izņemšana, jo īpaši depozīta maksa, jo vairums platformu to neiekasē, tāpēc jūs maksājat tikai izmaksas par izņemšanu.

Vai Coinbase ir brokeru konts?
Kurš labākais Kriptovalūta mākleris ir viszemākā maksa?

Darījumi ar kriptovalūtas brokeri, nevis biržu, sniedz vairākas priekšrocības. Brokeris ļauj veikt iemaksas dažādos veidos, tostarp ar bankas pārskaitījumu, debetkarti, kredītkarti, dažāda veida e-maksājumiem un kriptovalūtām. Nav nekādu izmaksu komisijas maksu!

Izņemot naudu no brokera, nav jāmaksā lielas komisijas maksas, jo komisijas maksa var svārstīties no 0% līdz 3%, bet dažās kriptovalūtu biržās maksa par naudas izņemšanu var sasniegt pat 6%.

Kriptovalūtas tirdzniecība

Kriptovalūtu tirdzniecība, izmantojot biržu, ir vienkārša. Lielākā daļa biržu nodrošina tirdzniecību, izmantojot rīkojumu grāmatas, kas ļauj izpildīt gan limita, gan tirgus rīkojumu. Katrā biržā DOM (Docket Order Book) ir atšķirīgs (DOM). Lielāka likviditāte parasti nozīmē mazāku starpību starp pirkšanas un pārdošanas rīkojumiem.

Vai pastāv tāda lieta kā kriptovalūtu brokeri
Vai Binance ir brokeru konts?

Daudzas biržas piedāvā tikai pamatpakalpojumus, ar kuriem lielākajai daļai cilvēku pietiek. Dažas specializētās biržas tagad piedāvā arī ļoti sviras efekta tirdzniecības instrumentus, piemēram, nākotnes līgumus vai beztermiņa mijmaiņas darījumus.

Lielākais biržas ieguvums ir daudzās kriptovalūtas, kuras var tirgot to platformā.

Brokeris piedāvā paplašinātas maržinālās tirdzniecības iespējas, piemēram, CFD (Contract for Difference) tirdzniecību, atvasinātos instrumentus utt.

Ar ko nodarbojas kriptovalūtas tirgotāji?
Kas ir labs kripto-brokeris?

Brokeru platformas parasti piedāvā unikālus tirdzniecības rīkus, lai palīdzētu saviem klientiem gūt maksimālu labumu no saviem darījumiem, piemēram, tehniskās analīzes rīkus, piemēram, indikatorus un mainīgos vidējos. Tās nodrošina arī automatizētas tirdzniecības sistēmas un robotus, kas var palīdzēt tirgotājiem palielināt efektivitāti un riska pārvaldību.

CFD tirdzniecībā tiek izmantots sviras efekts, lai palielinātu risku. Piemēram, ja kriptovalūtas sviras koeficients ir 1:2 un cena svārstās par 5%, CFD tirgotājs gūs 10% peļņu. Vai arī viņš var ciest 10% vai lielākus zaudējumus atkarībā no cenas kustības virziena un ieņemtās pozīcijas veida.

Vai ir iespējams iegādāties kriptovalūtu bez brokera?
Vai brokeris ir tas pats, kas birža?

Drošība

Atšķirībā no kriptovalūtu biržām, kriptovalūtu tirgotāji nodrošina šaurākas starpības. Tas ir galvenais faktors, kas nosaka to pievilcību, jo īpaši tiem, kas izmanto maržinālo tirdzniecību.

Vai esat dzirdējuši par neseno KuCoin zādzību? Kā, piemēram, par HitBTC vai Mt.Gox uzlaušanu? Daudzi no jums neapšaubāmi zina, ka kriptovalūtu biržas tiek regulāri uzlauztas, pat lielākie spēlētāji, piemēram, Binance, ir bijuši hakeru un krāpnieku mērķis pagājušā gada Binance KYC datu noplūdes gadījumā.

Kā sākt tirgot kriptovalūtu? kriptovalūtu brokeri
Cik maksā labākie kriptogrāfijas brokeri?

Lai gan kriptovalūtas biržas joprojām ir neaizsargātas pret dažādiem uzbrukumiem, uz tām nav tik viegli ielauzties. Tas nenozīmē, ka kriptogrāfijas firmas nevar uzlauzt vai nozagt to līdzekļus; atšķirība ir tāda, ka brokeri ir regulēti un nodrošina klientiem zināmu drošības līmeni attiecībā uz viņu naudu. Ja esat nācis no mežonīgās, nekontrolētās kriptovalūtu biržu pasaules, kas atrodas ārvalstīs, visticamāk, tas jums būs milzīgs pārdošanas punkts.

Starpniekus parasti labi pārbauda arī iestādes, kas liecina par to, ka viņi ir nopietni. Jūs jutīsieties daudz labāk, sūtot savas vērtības brokerim, kuru rūpīgi pārbauda un pārvalda tāda autoritatīva iestāde kā SEC vai FCA, nekā sūtot tās nezināmai biržai, kas atrodas nodokļu oāzē. Brokeri glabā savu klientu naudu nodalītos kontos, kas nodrošina papildu aizsardzības līmeni.

Kā sākt investēt kriptovalūtā?
Kā kļūt par Kriptovalūta mākleri?

Ir svarīgi atzīmēt, ka šīs funkcijas nav nepieciešamas, lai kriptovalūtas birža varētu darboties. Tās ir paredzētas tikai gadījumam, ja kaut kas notiek nepareizi un jums ir nepieciešams sazināties ar savu tirdzniecības partneri. Protams, ir vēl vairākas citas alternatīvas, taču tās visas reducējas uz vienu un to pašu:

Kriptovalūtu, ar kurām nevēlaties tirgoties, glabāšana aparatūras makā, piemēram, Trezor vai Ledger, ir sarežģītāks un drošāks risinājums nekā kriptovalūtu biržās. Ir skaidrs, kāpēc tas tā ir. Jums biržā var būt simtiem dažādu veidu kriptovalūtu, taču šie aktīvi jums nepieder, jo jums trūkst to privāto atslēgu.

Vai kriptovalūta ir decentralizēta valūta?
Kā atvērt kriptonauda kontu?

Ieņēmumi

Salīdzinot kriptovalūtas biržas ienākumu avotu ar brokera ienākumu avotu, ir gan līdzības, gan atšķirības. Abi iekasē komisijas maksu, taču tiem ir atšķirīgas metodes, kā sadarboties ar klientiem.

Biržas, kas tirgo kriptovalūtu, piedāvā neskaitāmus tirdzniecības pārus, ņemot vērā likviditātes trūkumu pieticīgajā tirgus dziļumā. Tās parasti pieprasa lielākas komisijas maksas par darījumiem, izņemšanu un pat noguldījumiem.

No otras puses, likviditātes nodrošinātājam ir zemākas izmaksas par izņemšanu un tirdzniecību, bet tas tirgo ievērojami lielākus apjomus, tāpēc kopējā samaksātā komisijas maksa var būt salīdzināma.

Labāko kriptovalūtas brokeru un biržu salīdzinājuma tabula

Vai kriptovalūta ir birža?
Kāda veida kriptovalūtas apmaiņa?

Taču aplūkosim kriptovalūtas biržu un brokeru mūsu salīdzinājuma diagrammā, lai redzētu, vai tie ir salīdzināmi.

Visbeidzot, ko jums vajadzētu izmantot: kriptovalūtas brokeris vai birža?

Galu galā, nav pareizas vai nepareizas atbildes, kad runa ir par kriptovalūtas brokera vai biržas izvēli. Vienkārši sakot, katrs no tiem ir piemērots dažādiem klientu veidiem, un tam ir savi apstākļi.

Lielam darījumu apjomam būtu labāk izmantot brokeru. Brokeris ir regulēts, revidēts, un tā nauda ir tā bankas kontos, tāpēc pat tad, ja tas tiek uzlauzts iepriekš minēto iemeslu dēļ, klients var saņemt zināmu kompensāciju. Profesionāli tirgotāji var izmantot arī papildu rīkus, piemēram, tehnisko analīzi un automatizētas tirdzniecības metodes.

Vai brokeris ir tas pats, kriptovalūtu brokeri?
Vai kriptogrāfijas apmaiņa ir maku?

Arī klientiem, kuri vēlas gūt peļņu no kriptovalūtu cenu svārstībām, izmantojot īstermiņa un vidēja termiņa maržinālo tirdzniecību, brokera pakalpojumi ir ideāli piemēroti.

No otras puses, kriptovalūtas piedāvā lielāku risku un lielāku potenciālo peļņu, jo tās nodrošina plašāku tirdzniecības pāru klāstu, pat ar dažiem jaunākajiem altkoiniem, kuriem ir ļoti augsta peļņa svārstīguma dēļ.

Gan klientiem, kuriem nepieciešams glabāt kriptovalūtas (t. i., turēt aktīvus savā īpašumā), gan tiem, kuri vēlas turēt ilgtermiņa likmes, maiņas pakalpojumi ir būtiski.

Katra atbilde būs noderīga dažādiem cilvēkiem. Vienmēr paturiet prātā, ka jūs rīkojaties ar savu vērtīgo naudu, tāpēc, pirms to iztērējat, izpildiet mājasdarbu un veiciet vairāk pētījumu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem