Sviras un maržinālā tirdzniecība ar kriptovalūtu: Kas jums jāzina

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kāds ir labākais svira iesācējiem?

Sviras rādītājs 1: 10
Kāds ir ideālais sviras līmenis iesācējam tirgotājam? Ja esat iesācējs Forex tirgū, 1:10 sviras koeficients un 10 000 ASV dolāru skaidrā naudā ir lielisks sākums. Rezultātā labākais sviras līmenis iesācējam ir ne vairāk kā attiecība 1:10.

⚡️ Vai sviras efekts ir labs vai slikts?

Jēdzienam “sviras efekts” ir divas nozīmes: finanšu instruments, kas ļauj ieguldītājam likt vairāk nekā viņa nauda, un attiecības starp divām pusēm, kurās viena ir atkarīga no otras. Tā būtība nav ne izdevīga, ne kaitīga. Mūsu ieguldījumu ienākumu un rezultātu labu vai sliktu ietekmi pastiprina sviras efekts. Ņemiet vērā iespējamās sekas, ko sviras efekts ir raksturīgs katram jūsu veiktajam ieguldījumam.

⚡️ Ko nozīmē 20x sviras efekts?

$100 varētu būt labs etalons, lai novērtētu, cik daudz naudas jums nepieciešams, lai segtu savas pozīcijas. Izmantojot 20x sviras efektu, ieguldītājs var atvērt nozīmīgu pozīciju ar 100 ASV dolāriem un joprojām saglabāt pietiekami nelielu konta atlikumu, lai izvairītos no tā, ka negatīvas tirgus svārstības to iznīcinās.

⚡️ Kā sviras efekts ietekmē bitcoin?

Tirgus līmenī sviras izmantošana paaugstina aktīvu cenas. Tā kā bitkoinu cena ir neparedzamāka paaugstinātā svārstīguma dēļ, tā nespēj darboties kā uzkrājumu veidošanas līdzeklis. Sviras efekts palielina risku un padara ieguldījumu neiespējamu gūt peļņu individuālā līmenī.

Kas ir piesaistītie žetoni

Pirms sākat darbu, veiciet nelielu izpēti. Izlasiet pamācību soli pa solim, ja vēlaties uzzināt vairāk par sviras un maržinālo tirdzniecību, kā pelnīt naudu un ar to saistītajiem apdraudējumiem.

Kas tieši ir sviras efekts un maržinālā tirdzniecība?

Kas ir maržinālā tirdzniecība un kā tā darbojas?

Lai gan termini “marža” un “sviras efekts” ir pazīstami daudziem, tikai retais saprot to nozīmi. Maržinālā tirdzniecība vienkārši ietver aizņemtas naudas izmantošanu, lai investētu kriptovalūtā.

Kas ir marža un sviras efekts kriptovalūtu tirdzniecībā?
Kas ir sviras efekts kriptovalūtas tirdzniecībā?

Tā kā tā atšķiras no parastās tirdzniecības ar to, ka ļauj izmantot ievērojami vairāk naudas un piesaistīt savu pozīciju, pēdējos gados aizvien populārāka ir kļuvusi maržinālā tirdzniecība. Vienkāršā valodā tas nozīmē, ka maržinālā tirdzniecība sniedz jums iespēju gūt labu peļņu no ienesīgiem darījumiem. Tomēr arī zaudējumu risks ir lielāks.

Kāpēc man ir nepieciešama apdrošināšana kriptovalūtu pasaulē?

Kāda ir jēdziena “sviras efekts” nozīme? Sviras efekts ļauj jums tirgot vairāk, nekā jūs citādi varētu

Ko nozīmē marža kriptovalūtas tirdzniecībā?
Kriptonauda ar sviras efektu

Maržinālajā tirdzniecībā jūs savā kontā iemaksājat tikai daļu no kopējās rīkojuma summas. Pārējā daļa ir brokera parāds. Tas ļauj tirgotājiem uzņemties lielākas pozīcijas nekā tad, ja viņi izmantotu tikai savus personīgos līdzekļus.

Sviras sviras rādītājs bieži tiek mērīts kā attiecība, piemēram, 1:100, kas nozīmē, ka par katriem 100 $ jūsu kontā jūs varat tirgot līdz pat 10000 $ vērtu kriptovalūtu.

Kriptovalūtas prognozes 2022. gadam – vairāk lasiet rakstā

Tā kā kriptovalūtas ir tik neprognozējamas, ļaujot privātpersonām potenciāli gūt peļņu no ievērojamām un straujām svārstībām, kriptovalūtu CFD ir kļuvuši ļoti populāri tādos tirdzniecības tirgos kā eToro, jo maržinālā tirdzniecība ļauj izveidot gan garās, gan īsās pozīcijas. Jūs varat izmantot kriptovalūtu maržinālo tirdzniecību, lai iegādātos kriptovalūtu, ja uzskatāt, ka tās cena pieaugs (un pelnītu naudu no pieauguma), vai lai pārdotu kriptovalūtu, ja uzskatāt, ka tās cena samazināsies.

Sviras un maržinālvērtība kriptovalūtas tirdzniecībā
Maržas kriptovalūtu tirdzniecība

Kas ir tirdzniecība ar sviras finansējumu kriptovalūtās?

Ja jūs saprotat, kā pareizi izmantot sviras efektu, tas ļauj jums nopelnīt daudz vairāk naudas tajā pašā periodā, salīdzinot ar vienkāršu investēšanu. Kad jūs iemaksājat līdzekļus savā kontā, tie tiek sadalīti un nodoti jūsu kontrolē, pamatojoties uz to, cik lielu sviras efektu vēlaties izmantot katrā pozīcijā.

Kā darbojas sviras efekts kriptovalūtu tirdzniecībā?
Kas ir sviras efekts kriptovalūtu tirdzniecībā?

Piemēram, ja vēlaties ieguldīt 10 000 ASV dolāru akcijās ar sviras koeficientu 1:10 – tas ir, ir nepieciešama tikai 10 % rezerve, nevis standarta 100 % -, tad jums vienkārši būs nepieciešams iztērēt 1000 ASV dolāru. Ja tirdzniecībā netiek izmantots sviras efekts, jums būtu jāiegulda pilna naudas summa avansā; tas ir ievērojami vairāk nekā tas, kas nepieciešams, izmantojot sviras efektu.

Tomēr, ja jūsu akciju vērtība pieaugs, pieaugs arī jūsu peļņa. Citiem vārdiem sakot, bitcoin tirdzniecībai ar sviras finansējumu ir nepieciešams daudz mazāk naudas, lai iegūtu tādu pašu naudas summu. Protams, ir vērts atcerēties, ka ir arī pretējais: ja jūsu akciju vērtība samazinās, jūs gūsiet mazāku peļņu.

Kā izmantot aizņemto līdzekļu un maržinālvērtību tirdzniecību, lai pārvaldītu risku

Izmantojot sviras efektu un maržinālo tirdzniecību, investori var pārvaldīt savu portfeļu risku.

Sviras efekta izmantošana kriptovalūtas tirdzniecībā
Kā izmantot kriptovalūtu tirdzniecību

Maržinālā tirdzniecība var dot jums vairāk naudas, taču tā var arī apdraudēt jūsu kapitālu. Nopietnākais maržinālās tirdzniecības risks ir tas, ka tā var palielināt jūsu zaudējumus. Šeit ir sniegti daži ieteikumi, kā samazināt šo apdraudējumu.

Stop Loss ir riska pārvaldības rīks, kas ļauj jums slēgt darījumu noteiktā brīdī, ja tirgus virzās pret jums. Tā ir lieliska metode, lai nodrošinātu, ka jūs precīzi saprotat, cik daudz naudas jūs riskējat. Vairāk par to var uzzināt šeit.

Mēs visi vēlamies izvairīties no naudas zaudēšanas. Kad runa ir par Bitcoin maržinālo tirdzniecību, ieguldiet tikai to, ko jūs jūtaties ērti zaudēt. Ja jūs zaudējat vairāk nekā 5% no sava konta, tā parasti ir zīme, ka esat pārspīlējuši savu galvu. Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz rezerves, kas ļautu jums atmaksāt pamatsummu, ja nepieciešams.I

Kā sviras efekts var padarīt jūs bagātu?
Vai sviras efekts ir labs ilgtermiņā?

Paņemiet peļņu: Jūs varat ievietot Take Profit rīkojumu, lai aizvērtu savu pozīciju, kad peļņa sasniedz noteiktu summu, nevis izmantojot stop loss. Tā kā kriptovalūta ir tik neprognozējama, bieži vien vislabāk ir iziet, pirms akcijas uzņem citu kursu.

Negatīvā pašu kapitāla aizsardzība: Dažas tirdzniecības platformas absorbēs zaudējumus un atjaunos jūsu pašu kapitālu līdz nullei, ja tirgus apstākļu dēļ jūsu pašu kapitāls neparedzētu iemeslu dēļ kļūs negatīvs. Šis ir eToro aizsardzības mehānisms.

Crypto Leverage Trading gan ilgtermiņa un īstermiņa peļņu

Kriptovalūtu tirdzniecība ar sviras finansējumu gan ilgtermiņa, gan īstermiņa peļņas gūšanai
Kāds ir izmantošanas piemērs?

Jūs varat izmantot sviras efektu, lai tirgotos gan augšupejošās, gan lejupejošās tendencēs. Garās pozīcijas ieņemšana parasti nozīmē, ka jūs sagaidāt aktīva cenas kāpumu. Savukārt īsās pozīcijas atvēršana liecina par jūsu pārliecību, ka aktīva vērtība samazināsies.

Kriptovalūtas tirdzniecība ar sviras finansējumu un garo pozīciju turēšana.

Lai labāk izprastu kriptogrāfijas sviras līdzekļu tirdzniecību un garās pozīcijas, aplūkosim piemēru. Jūs atverat garo pozīciju Bitcoin ar 10 000 ASV dolāru un 10x sviru. Tas nozīmē, ka jūsu nodrošinājums ir tikai 1000 dolāru. Ja Bitcoin cena pieaugs par 20%, jūs gūsiet 2000 dolāru peļņu pretstatā 200 dolāriem, ko jūs būtu nopelnījis sākotnēji bez sviras finansējuma.

Tomēr, ja Bitcoin vērtība samazināsies par 20%, jūs zaudēsiet 2000 dolāru. Ja kā nodrošinājums ir tikai 1 000 USD, jūsu pozīcija tiks slēgta, pirms pilnībā būs notikusi 20 % svārstība. Tādā gadījumā jūs tiktu likvidēts, un jūsu bilance samazinātos līdz nullei.

Kriptovalūtas tirdzniecība ar sviras finansējumu un garo pozīciju turēšana.
Kādi ir maržinālās tirdzniecības riski?

Maržinālā tirdzniecība un īsās pozīcijas kriptovalūtā.

Šajā gadījumā pieņemsim, ka jūs vēlaties atvērt 10 000 dolāru īso pozīciju Bitcoin ar 10x sviras efektu. Jūs no kāda aizņematies Bitcoin un pēc tam pārdodat to par pašreizējo tirgus cenu. Mana izvēle tirgoties ar 10x sviras sviru, jūs varat pārdot Bitcoin 10 000 dolāru vērtībā, bet jums ir tikai 1000 dolāru nodrošinājums.

No otras puses, ja jūs būtu aizņēmies 0,25 Bitcoin un pārdevis to, kad cena bija 40 000 ASV dolāru, jūs varētu to atpirkt tikai par 8000 ASV dolāru, ja tendence samazinātos par 20 % līdz 32 ASV dolāriem. Jūs būtu guvis 2 4000 ASV dolāru peļņu.

Maržinālā tirdzniecība un īso pozīciju ieņemšana kriptovalūtā.
kas ir sviras finansējuma žetoni

Taču, ja Bitcoin vērtība pieaug par 20% līdz 48 000 USD, jums būs nepieciešami papildu 2000 USD, lai atpirktu 0,25 BTC. Taču, ja jūsu kontā tajā brīdī būs palikuši tikai 1 000 ASV dolāru, jūsu pozīcija tiks piespiedu kārtā slēgta.

Kādi ir plusi un mīnusi, izmantojot sviras finansējumu kriptovalūtu tirdzniecībā?

Gan priekšrocības, gan trūkumi ir raksturīgi ikvienai tirdzniecības stratēģijai, tostarp maržinālajai tirdzniecībai ar kriptovalūtām. Lielā mērā šīs metodes plusi un mīnusi mēdz viens otru iznīdēt.

Vai sviras efekts ir kredīts?
Kādu sviras līdzekli vajadzētu izmantot iesācējam?

Jūsu potenciālā peļņas norma ir lielāka, taču tas nozīmē arī lielāku risku zaudēt naudu, ja darījums notiek pret jums. Tāpat jūs varat viegli un ātri diversificēt savu portfeli uz ievērojami lielāka riska rēķina, nekā to pieļauj citas tirdzniecības stratēģijas. Tabulā turpmāk sniegti papildu piemēri:

Priekšrocības

 • ✔️ Lielāka peļņa
 • ✔️ Diversifikācija
 • ✔️ Ņemot vērā ierobežoto naudas summu, jūs varat atļauties spekulēt tikai ar zema riska projektiem.
 • ✔️ Tā māca būt pacietīgam un piesardzīgam.
Kurš brokeris sniedz vislielāko sviras efektu?
Vai ir izdevīgi izmantot maržinālo tirdzniecību?

Trūkumi

 • ❌ Ekstrēmi zaudējumi
 • ❌ Tirdzniecība ar augstu risku
 • ❌ ļoti svārstīgi tirgi var strauji izsmelt jūsu aktīvus.
 • ❌ iesācējiem tas ir daudz grūtāk

Maržinālās tirdzniecības stratēģijas kriptovalūtas

Ir vairākas metodes maržas un kredīta tirdzniecības kriptovalūtu. Šeit ir daži no tiem, kas jāņem vērā:

Vai ir iespējams nopelnīt no maržinālās tirdzniecības?
Kas notiek, ja zaudēju maržinālo darījumu?
 • Iespējamais veids, kā ierobežot risku, kad tikai sākat, ir sākt ar nelielām pozīcijām un pēc tam, gūstot pieredzi, palielināt sviras efektu.
 • Praktizējiet tirdzniecību ar demo kontu. Jūs varat apgūt tirdzniecības ar aizņemto līdzekļu izmantošanu, izmantojot tā saukto demo kontu, piemēram, eToro kontu, kas ļauj jums praktizēties, neriskējot ar reālu naudu.
 • Skaidri nospraust mērķus un samazināt risku. Izstrādājot stabilu riska pārvaldības plānu, kā arī nosakot skaidrus peļņas mērķus, var ievērojami palīdzēt izvairīties no emocionāliem spriedumiem, kas var radīt zaudējumus.
 • Sadaliet likmes. Vēl viens veids, kā samazināt risku, ir veikt pasākumus, lai to samazinātu. Piemēram, jūs varat veikt vairākus peļņas rīkojumus, lai peļņu gūtu pakāpeniski, nevis uzreiz, kad ir sasniegts vienīgais peļņas slieksnis.
 • Ierobežojiet tirdzniecības laiku – Apsveriet iespēju ierobežot jebkuras pozīcijas saglabāšanas laiku, lai pasargātu no negaidītiem cenu kritumiem un ilgtermiņa tirgus korekcijām.

CEĻVEDIS PAR KRIPTOVALŪTAS RĪKOJUMU VEIDIEM

Kā jūs maksājat par maržinālo tirdzniecību?
Sviras efekts, definīcija un nozīme

6 lietas, kas jāzina pirms ieguldīšanas piesaistītajos žetonos

Jums vajadzētu justies komfortabli, iegādājoties kriptovalūtas tikai tad, kad to vērtība ir aptuveni 4200 $. Tomēr augsta riska aktīvus, piemēram, sviras žetonus, nevajadzētu uztvert vieglprātīgi – pirms apsverat to iegādi, iepazīstieties ar būtiskākajiem faktiem.

Līdz ar kriptovalūtas investīciju parādīšanos ir parādījušies jauni tirgojamo aktīvu veidi. Ieguldītājus ar augstu riska toleranci interesē ftx sviras vērtspapīri.

Ko nozīmē sviras efekts?
Ko nozīmē sviras efekts uzņēmējdarbībā?

1. Pārbalansēšana, lai saglabātu nemainīgu mērķa sviras rādītāju.

Žetoniem ar sviras efektu ir noteikts sviras efekta apjoms, piemēram, trīs reizes lielāks par bāzes aktīva vērtību. Žetons automātiski regulē sevi, lai saglabātu šo sviras līmeni. Piemēram, ja tas sāk pelnīt naudu, tas šo peļņu reinvestē. No otras puses, ja tas sāks zaudēt naudu, tas pārdos daļu savu aktīvu.

Kāds ir izmantošanas piemērs?
Kā pārvaldīt risku, izmantojot drošības rezervi?

Katru dienu parasti tiek atjaunots sviras efekta žetonu līdzsvars. Augsta svārstīguma periodos biržai, kas emitē žetonu, var būt mehānismi, kas pieprasa to pēc iespējas ātrāk atjaunot līdzsvaru.

Vislielākais risks, ka ieguldījums būs zem ūdens, ir tad, ja uzņēmums bankrotē. Tas ir tāpēc, ka ir grūti prognozēt, vai tirgus atgūs iepriekšējo aktīvu vērtību, un, ja atgūs, tad cik lielu. Turpretī Binance piesaistītie žetoni darbojas citādi (un drošāk). Tā vietā, lai noteiktu

2. Tie ir populāri, jo ir viegli lietojami.

Maržinālā tirdzniecība parasti ir sarežģīta, un tirgotājam ir nepieciešama pastāvīga uzmanība. Savukārt sviras žetoni ir vienkārša alternatīva, kurai nav nepieciešamas nekādas pūles no jūsu puses.

Kādi ir maržinālās tirdzniecības riski?
Kriptonauda ar sviras efektu

Jums nav jāuztraucas par nodrošinājumu vai maržu (aizņemti līdzekļi no brokera vai kriptovalūtas biržas). Rebalansēšana nodrošina, ka jūsu uzņēmumam nebūs jālikvidē tā aktīvi, pat ja žetona vērtība samazināsies. Ja žetonu cena samazināsies, pārdodot daļu no tiem, iegūsiet pietiekami daudz naudas, lai segtu darbības izmaksas.

3. tie ir pakļauti svārstīguma samazinājumam.

Viens no būtiskākajiem riskiem, kas saistīti ar sviras tipa žetonu izmantošanu, ir svārstīguma samazināšanās, kas var negatīvi ietekmēt ieguldījumus. Labākais veids, kā saprast šo ideju, ir salīdzinājums.

Pieņemsim, ka mēģināt iegādāties bitkoinus. Lai tos iegādātos, jūs iztērējat 100 ASV dolārus. Nākamajā dienā cena ir pieaugusi par 10%, tādējādi jūsu ieguldījuma vērtība ir 110 dolāri. Tomēr nākamajā dienā cena samazinās par 10%, samazinot jūsu ieguldījumu par $11. Jūsu ieguldījuma vērtība būs $99.

Kas ir 2% noteikums tirdzniecībā?
Kas ir marža un sviras efekts kriptovalūtas tirdzniecībā?

Ja ieguldītu 100 ASV dolārus kriptovalūtā ar sviras efektu, jūsu ieguldījums pieaugtu par 300%, ja bitkoinu cena palielinātos par 10%. Tomēr, ja cena samazinātos par 30 %, jūs zaudētu 39 $ no ieguldījuma, paliekot tikai ar 91 $. Tāpēc nelielas cenu izmaiņas var ļoti ietekmēt jūsu ieguldījumu, ja tas ir piesaistīts ar sviras efektu.

Pat ja pirkšanas un pārdošanas cenas ievērojami svārstās, svārstību kritums iznīcina jūsu ieguldījumu.

4. Dažas kriptogrāfijas biržas tos nepārdod.

Žetonu ar sviras efektu iegāde var būt ilgstošs process, jo īpaši ASV iedzīvotājiem. Tie ir pieejami tikai dažās kriptovalūtu biržās, un dažas no šīm biržām nepieļauj skaidras naudas iemaksas.

Kas ir žetons ar sviras finansējumu?
Kā tirgoties ar Binance sviras finansējumu?

Kā jūs varat iegūt sviras žetonus? Populāra stratēģija ir izmantot citu kriptovalūtas biržu kā “ieejas” vietu, lai iemaksātu naudu, un pēc tam nosūtīt līdzekļus uz biržu, kas pārdod sviras žetonus. Lūk, kā tas darbotos:

 • Veiciet tirdzniecību biržā, kas to atbalsta, piemēram, Coinbase.
 • Lai palīdzētu jums pārvietoties, esmu pievienojis saiti uz Coinbase, kur varat iegādāties sūtāmo kriptovalūtu. Bieži tiek izvēlētas stabilas monētas, piemēram, USD monētas (USDC), jo to vērtība ir stabila.
 • Tādas biržas kā KuCoin un Gate.io var ļaut jums pārvērst savu kriptovalūtu sviras efekta žetonā, tādējādi gūstot peļņu no jebkuras no tām vērtības pieauguma.
 • Pirms šī procesa uzsākšanas jums būs nepieciešams izņemt nosūtīto kriptovalūtu.

5. Var rasties papildu izmaksas.

kriptožetoni ar sviras finansējumu
Kā tirgoties ar sviras efektu?

Pastāv daži riski, kas saistīti ar piesaistīto žetonu turēšanu, piemēram, lielāks svārstīgums un papildu pārvaldības maksa. Piemēram, šeit ir norādītas pašreizējās pārvaldības izmaksas diviem izplatītākajiem ar sviras finansējumu nodrošināto žetonu veidiem:

 • Binance iekasē maksu par katru dienu, kurā lietotājs uztur turējumus kādā no sešiem Binance kriptovalūtu žetoniem ar sviras efektu.
 • FTX žetonu uzturēšanas izmaksas ar 0,03% dienas komisijas maksu ir par vienu simtdaļu zemākas nekā parasto līdzekļu pārvaldīšanas izmaksas.

Tā kā tie ir ikmēneša maksājumi, tie var nešķist būtiski. Padomājiet, cik daudz naudas jūs izšķērdēsiet, ja gada laikā turpināsiet izmantot vienu un to pašu bankas kontu. Binance piesaistītie žetoni maksās 3,65 procentus, bet FTX pārvaldības maksa būs lielāka par 10 procentiem.

6. Tie ir īstermiņa ieguldījumi pieredzējušiem tirgotājiem.

kas ir sviras finansējuma žetoni
Kā tirgoties ilgi?

Sviras sviras vērtspapīri nav piemēroti ilgtermiņa ieguldījumiem gan to samazinātā svārstīguma, gan pārvaldības izmaksu dēļ. Ņemot vērā, ka kriptovalūta ir nestabila, ja jūs uzturat sviras efekta žetonus, pastāv iespēja, ka jūs galu galā varat zaudēt naudu.

Tas ir augsta riska ieguldījums, ko tev vajadzētu veikt tikai tad, ja esi pārliecināts, ka pamatā esošās kriptovalūtas vērtība drīz pieaugs vai samazināsies. Iegādājoties žetonu ar aizņemto līdzekļu īpatsvaru, var ievērojami palielināt savu peļņu, taču tā ir īstermiņa stratēģija pieredzējušiem tirgotājiem.

Kāds ir labākais veids, kā ieguldīt naudu īstermiņā?
Kas ir piesaistītie žetoni

Kombinētais apdraudējums nozīmē, ka sviras tipa žetoni nav domāti iesācējiem. Jūs varat zaudēt lielāko daļu savas naudas īsā laikā.

Vairumā gadījumu kriptovalūtas ir izdevīgāk iegādāties un turēt investoriem. Tās jau tā ir pietiekami svārstīgas; sviras efekta pievienošana tikai palielina to svārstīgumu. Ja jūs interesē sviras efekta žetoni, veiciet rūpīgu izpēti un ieguldiet tikai tādu naudu, kuru esat gatavi zaudēt.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem