Ethereum un Cardano: Visaptverošs pārskats

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir labāk iegādāties Cardano par Bitcoin vai Ethereum?

Pašreizējā vērtība. Tuvākajā laikā Cardano šķiet izdevīgāks darījums nekā Ethereum. Šobrīd Cardano cena ir zemāka nekā Ethereum. Paplašinoties DApp tirgum, Etherum un Cardano vērtība, visticamāk, pieaugs.

⚡️ Vai Cardano varētu kļūt par nākamo bitcoin?

Cardano, tāpat kā Bitcoin, iespējams, ir uz robežas, lai kļūtu par visu, kas ir Bitcoin, un vēl vairāk. Cardano vērtība šobrīd ir 1,80 ASV dolāri par monētu. No tik zema sākuma punkta 60 000 dolāru cena var šķist nereāla. Taču Bitcoin ir parādījis, ka to ir iespējams sasniegt.

⚡️ Kāda veida kriptovalūta piedzīvos uzplaukumu 2022. gadā?

Balstoties uz mūsu pētījumu, mēs atklājām, ka Luckyblock ir labākā kriptovalūta, kurā investēt līdz 2022. gadam. Īsumā, šī kriptovalūtas projekta mērķis ir mainīt visu loteriju biznesu visā pasaulē. Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, process ir decentralizēts.

⚡️ Vai Cardano ir nākotne?

Pēc ekspertu domām, līdz 2022. gadam Cardano cena varētu pieaugt vairāku iemeslu dēļ. Paredzams, ka tuvākajā nākotnē Cardano nonāks institucionālās pieņemšanas sfērā. Ieguldījumu vērtība pieaugot pieaugs. Paredzams, ka ADA attīstību kavēs tirgus uzmanība, ko pievērš piedāvājumam un pieprasījumam.

Tā kā kriptovalūtu jomā ir tūkstošiem digitālo valūtu un žetonu, tie pastāvīgi konkurē savā starpā par dominējošo pozīciju tirgū. Pēdējos gados kriptovalūtas ir kļuvušas noderīgākas, kas ir palīdzējis palielināt vairāku projektu tirgus kapitalizāciju un tirdzniecības apjomu.

Cardano vs Ethereum Reddit
Ethereum vs Cardano: kas noteiks kriptovalūtas virzītājspēku

Daudzām populārām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Cardano un Ethereum Reddit, ir skaidri plāni, kas palīdzēs tām augt blokķēdes nozarē. Tomēr daudzi jaunāki projekti ir guvuši ievērojamu progresu bez skaidra mērķa. Tas parāda, cik nestabila un pastāvīgi mainīga var būt kriptovalūtu pasaule.

Var būt grūti sekot līdzi visām dažādajām tirgū pieejamajām kriptovalūtām, taču mēs esam šeit, lai palīdzētu. Šajā bloga ierakstā mēs salīdzināsim un pretstatīsim Ethereum un Cardano – divas no pazīstamākajām kriptovalūtām. Mēs aplūkosim to pamata dizainu, projektu specifiku, funkcijas, kritiskās atšķirības, gāzes izmaksas, viedo līgumu iespējas, konsensa mehānisma cenu atšķirības un daudz ko citu. Līdz šī ziņojuma beigām jums vajadzētu būt skaidrai izpratnei par katru no tiem, lai jūs varētu pieņemt pamatotu lēmumu par to, kurš no tiem ir piemērots tieši jums.

Cardano vs Ethereum: 3 iemesli ADA priekšrocībām
Ethereum vs Cardano: kā tie atšķiras viens no otra

Cardano vs Ethereum Reddit ir daudz līdzību, piemēram, viedie līgumi un decentralizētu lietojumprogrammu izveide, taču tās atšķiras pēc dizaina, misijas un mērķiem. Tāpēc kriptovalūtu ekspertu vidū bieži notiek debates Ethereum vs Cardano.

Cik vērts ir Ethereum un kā tas darbojas?

Ethereum ir uz blokķēdēm balstīta virtuālā valūta un decentralizēta lietojumprogrammu platforma, kas radās 2015. gadā. Ethereum ir otrā populārākā kriptovalūta pēc bitcoin digitālo aktīvu nozarē. Ethereum blokķēde ir viena no populārākajām un biežāk izmantotajām platformām dApps (decentralizētām lietojumprogrammām), refinansēšanas (Defi) un nefunkcionējamo žetonu (NFT) vajadzībām.

Ethereum vs Cardano: sacīkstes uz augšu
Ko labāk iegādāties – Cardano vai Ethereum?

Ethereum blokķēdes plusi

Ethereum priekšrocības ir daudzas. Viena no būtiskākajām Ethereum iezīmēm ir tā, ka tajā tiek izmantoti viedie līgumi, kas palīdz paātrināt procesus. Šie līgumi ir drošāki un pārredzamāki, tāpēc ir kļuvuši par blokķēdes tīkla neatņemamu sastāvdaļu. Lietotāji var droši veikt darījumus un maksājumus, pateicoties viedajiem līgumiem.

Ethereum tīkls ir atvērtā koda tīkls, kas nozīmē, ka ikviens var izstrādāt jaunas lietojumprogrammas, izmantojot tā kodu. Šīs programmas darbojas ar valūtu ēteri (ETH). Līdz ar to, ja decentralizētajai lietojumprogrammai veicas labi, peļņu gūst gan tā, gan Ethereum tīkls.

Ethereum tīkla mīnusi

Vai Cardano ir konkurents Ethereum?
Vai Cardano apdraud Ethereum?

Ethereum tīklā darījumi tiek apstiprināti, izmantojot kalnrūpniecības protokolu Proof of Work (PoW), kas ir plaši kritizēts par lielo enerģijas patēriņu. Tīklā strādājošie kalnrači apstiprina darījumus, risinot sarežģītas mīklas un kodus ar ļoti jaudīgiem datoriem. Tā kā šie uzdevumi laika gaitā kļūst sarežģītāki, darījumu verifikācijai ir nepieciešams vairāk enerģijas .

Ethereum tīklam ir daži trūkumi. Par darījumiem tas iekasē diezgan augstas gāzes izmaksas. Blokķēdes platformā tiek pieņemts Proof of Stake pos protokols, kas daļēji mazinās gāzes problēmu. Proof of Stake konsensa mehānisms ir daudz videi draudzīgāks un ļauj kalnračiem apstiprināt darījumus un saņemt atlīdzību par savu ieguldījumu blokķēdes tehnoloģijā.

Kā es varu iegādāties Cardano vs Ethereum Reddit
Kādam nolūkam tiek izmantots Ethereum?

Tomēr Ethereum tīkla atjaunināšana nav tik vienkārša, kā varētu šķist, jo tā pastāvīgi kavējas. Neraugoties uz Ethereum līdzautora apgalvojumiem, ka pārejas plāns tiks īstenots 2022. gadā, joprojām pastāv bažas un šaubas par tā izdošanas datumu.

Kas ir Cardano?

Cardano tika izveidots, lai cīnītos pret Ethereum žetonu. Viens no Ethereum sākotnējiem izstrādātājiem izveidoja Cardano fondu, kas izraisīja nebeidzamu strīdu par to, vai labāks ir Cardano vai Ethereum. Tomēr Cardano un Ethereum protokoliem ir vairāki kopīgi elementi. Cardano tīkla kriptovalūta tiek saukta par ADA, kas tiek izmantota, lai maksātu par pakalpojumiem tīklā.

Kāpēc Cardano ir Ethereum slepkava?
Vai tagad ir īstais laiks ieguldīt Cardano?

Adder blokķēde ir viena no daudzajām blokķēdēm, kas darbojas Cardano tīklā.

Cardano ir trešās paaudzes blokķēde ar viedajiem līgumiem un decentralizētām lietojumprogrammām. Tās tīklā ir NFT tirdzniecības platforma un Indigo protokols, kas ļauj lietotājiem ātri apmainīties ar reālām lietām, izmantojot Cardano blokķēdi.

Cardano izmantotā ieguves metode PoS dod tai priekšrocības salīdzinājumā ar Ethereum. Atšķirībā no Cardano, Ethereum joprojām gaida pāreju uz PoS (Proof of Stake) metodi. Gan Ethereum, gan Cardano blokķēdēs ir viedie līgumi. Turklāt, iekļaujot Cardano plusus savā tīkla protokolā, Cardano ir uzlabojis savu pozīciju Cardano vs Ethereum salīdzinājumā.

Vai Cardano ir nākotne?
Vai Cardano ir labāks par bitcoin?

Arī ADA žetons ir kļuvis arvien nozīmīgāks kriptovalūtu pasaulē. Agrāk tas bija pazīstams kā trešā lielākā monēta, atpaliekot tikai no Bitcoin un Ethereum. ADA investori un turētāji saņem atlīdzību, kad viņi savus žetonus uzliek, nopelnot ADA. Tas ir palīdzējis tīklam apstiprināt darījumus, izmantot viedos līgumus un gūt labumu no tīkla dalībniekiem un ieinteresētajām personām.

Cardano tīkla trūkumi

Cardano, tāpat kā Ethereum, joprojām ir agrīnā attīstības stadijā. Lai gan Cardano tīkls pēdējo aptuveni divu gadu laikā ir ievērojami paplašinājies, salīdzinājumā ar Ethereum tas joprojām ir diezgan jauns. Cardano sāncensībai ar Ethereum un Solana var būt svarīga nozīme token izaugsmes ierobežošanā. Cardano turētājiem ir liela vara, un tas var būt divējāds zobens.

Ar ko īpašs ir Cardano?
Vai ADA eksplodēs?

Lai gan Cardano ir dažas priekšrocības salīdzinājumā ar Ethereum, tā joprojām ir agrīnā attīstības stadijā. Cardano tīklā nav tik daudz decentralizētu lietojumprogrammu kā Ethereum. Turklāt Cardano tīkla viedie līgumi nav tik plaši izmantoti kā Ethereum tīklā.

Cardano vēl nav pilnībā funkcionālu viedlīgumu, kas izpilda finanšu pakalpojumus un darījumus. Tāpēc to var uzskatīt par pārvērtētu salīdzinājumā ar citiem kriptovalūtu viedo līgumu projektiem, kamēr tie nav pabeigti. Turpmākajos gados tās skaitļošanas jaudai būs liela nozīme šajā projektā.

Kura kriptonauda uzplauks 2022. gadā?
Kura kriptovalūta eksplodēs 2025. gadā?

Ethereum un Ada var šķist līdzīgi, taču starp tiem ir būtiskas atšķirības.

Ethereum un Cardano ir ievērojamas kriptovalūtas, kurām ir ko piedāvāt. Tās ir potenciāli izmantojamas dažādos veidos, padarot tās unikālas salīdzinājumā ar citām tirgū pieejamām iespējām. Abu blokķēžu prioritāte ir decentralizētu lietotņu un viedo līgumu izmantošana. Tomēr tās atšķiras, kad runa ir par enerģijas izmantošanu.

Līdzīgas funkcijas var panākt Cardano (ADA) un Ethereum blokķēdēs, tostarp pielāgotas programmēšanas loģikas (viedie līgumi) izpildi un programmu (decentralizētu lietojumprogrammu) izveidi. Jebkuras blokķēdes platformas pamatā ir algoritms, kas veido blokus un verificē darījumus.

Kurā kriptovalūtā man vajadzētu investēt 2022. gadā?
Cardano un Ethereum izmanto dažādas blokķēdes.

Galvenā atšķirība šobrīd ir tāda, ka Cardano konsensa Proof-of-Stake Ouroboros protokols šķiet elastīgāks nekā Ethereum Proof-of-Work blokķēde, savukārt Ethereum elastīgākā virtuālā mašīna ļauj uz tās veidot plašāku lietojumprogrammu klāstu. Cardano joprojām tiek izstrādāts, un vēl nav skaidrs, kā Ouroboros protokols darbosies praksē.

Kura monēta būs nākamais bitcoin?
Kura monēta būs nākamais bitcoin?

Ouroboros, ko Cardano izveidoja tās agrīnajā stadijā, ir pirmais PoS algoritms, kura drošība ir pierādīta, un pirmais, kas izstrādāts, balstoties uz zinātniskiem akadēmiskiem pētījumiem. Katrā Cardano ceļveža posmā vai periodā tiek vadīts uz pētījumiem balstīts satvars, kas veidots, pamatojoties uz speciālistu recenzētām koncepcijām ar pierādījumos balstītu pieeju. Šī procesa ietvaros tiek attīstīti un sasniegti gan blokķēdes tīkla, gan ADA žetona nākotnes izmantošanas gadījumi.

Viedo līgumu un decentralizēto lietotņu nozīme

Kurā kriptovalūtā man vajadzētu investēt tagad?
Kas ir Ethereum un kā tas darbojas?

Viedie līgumi ir iepriekš uzrakstīti un neatgriezeniski, tāpēc tie ir droši un uzticami. Viedie līgumi nodrošina pārredzamību ieinteresētajām personām, jo tie ir līdzīgi tirdzniecības automātiem, kas izpilda darījumus un veic uzdevumus bez starpnieka vai trešās personas. Lai gan šie līgumi ir publiski un pieejami ikvienam, daudzi eksperti uzskata, ka decentralizētās lietotnes būs nākamā lielā lieta blokķēdes tehnoloģiju jomā. Tās tiek izmantotas ne tikai informatīvos nolūkos, bet arī palīdz veicināt decentralizāciju un anonimitāti, kas ir divi svarīgi Kriptovalūta pasaules aspekti.

Kā Ethereum pelna naudu?
Vai Ethereum ir labs ieguldījums?

Jāveic un divreiz jāpārbauda darījumi

Abās iniciatīvās tiek pētītas stratēģijas blokķēdes mērogojamības problēmas risināšanai. Tomēr Ethereum ir lielākas problēmas, jo tā vērtība ir liela un tā cenšas panākt lielu finanšu mērogu – tas padara darījumus lēnākus un dārgākus.

Cardano ir mērogojamāks nekā Ethereum, kas dod tam priekšrocību Cardano vs. Ether salīdzinājumā. Tomēr, tiklīdz Ethereum 2.0 jauninājums nonāks galvenajā tīklā, abām šīm kriptovalūtām būs attiecīgi jāmaina savas stratēģijas.

Kā Ethereum pelna naudu?
Kā Ethereum pelna naudu?

Saskaņā ar Proof-of-Stake ieguves sistēmu jums ir nepieciešams daudz mazāk enerģijas un resursu nekā Proof-of-Work sistēmās, jo PoW kalnračiem ir jāveic daudz vairāk “darba”, lai iegūtu blokus.Ouroboros trūkums ir tas, ka salīdzinoši nelielam lietotāju pūlam ir jābūt tiešsaistē un ar pienācīgu interneta pieslēgumu Nesenajiem vērtības kritumiem neskatoties uz to, tas joprojām ir gadījums, kad agrīni ieguldījumi valūtā var radīt ievērojamu peļņu.

Vai es varu iegādāties ADA Coinbase?
tirdzniecības darbības notiktu bez kavēšanās.

Cardano izmanto arī deleģēšanas sistēmu, kurā ADA turētāji var deleģēt savu daļu citiem, kuri pēc tam var apstrādāt darījumus viņu vārdā.

Līdzīgi kā Ethereum 2.0, arī Proof-of-Stake mehānisma mērķis ir aizstāt Proof of Work (PoW) modeli ar Proof of Stake (PoS) modeli. Cardano bija viena no pirmajām kriptovalūtām, kas pārgāja no PoW metodes uz PoS pieeju, un Ethereum ir daudz ko panākt.

Vai es varu iegādāties ETH par ADA?
Kā iegādāties Cardano?

Tiek salīdzināta abu uzņēmumu cenu analīze.

USD Pēdējo 24 stundu laikā CAD/USD vērtība svārstījās no 2,01 līdz 2,13 USD robežās, un svārstīgums bija mērens. Tirdzniecības apjoms ir samazinājies par 44,64%, sasniedzot 3,33 miljardus ASV dolāru, savukārt kopējā tirgus kapitalizācija ir aptuveni 67,3 miljardi ASV dolāru, kas to ierindo sestajā vietā. Tas ir izdevīgi salīdzinājumā ar Bitcoin 68,44 miljardiem ASV dolāru un Ethereum 29,03 miljardiem ASV dolāru, kas ir attiecīgi pirmajā un otrajā vietā.

Bitcoin ir vispopulārākā kriptovalūta tirgū, savukārt Ethereum tiek uzskatīts par draudu Bitcoin. Tomēr Ethereum ir vairāki konkurenti. Tāpēc Ethereum vērtība laiku pa laikam krītas daudzo tirgus slepkavu dēļ.

Kur es varu iegādāties ADA Cardano monētas?
Kā iegādāties skaidras naudas ADA monētas?

Daudzus gadus chillers un mediju platformas ir apspriedušas ideju par “Ethereum killer”, izmantojot daudzus kriptogrāfijas projektus. Neraugoties uz to, daudzi privātie investori ignorē Ethereum kā neapstrīdama decentralizēto lietojumprogrammu (dApps) karaļa valdīšanu. Kad kāds uzņēmums nolemj izveidot blokķēdes lietojumprogrammu, tā gandrīz vienmēr tiek veidota uz Ethereum (ETH).

Ethereum ir otrā lielākā kriptovalūta pēc tirgus kapitalizācijas, savukārt Cardano šobrīd ieņem ceturto vietu. Abiem ir lieliski rādītāji, piemēram, tirgus kapitalizācija un tirdzniecības apjoms, taču ETH vērtība ir četras reizes lielāka nekā Cardano. Tomēr daudzi uzņēmumi ir nolēmuši pamest Ethereum un pievērsties citiem tīkliem, izmantot 2. slāņa (L2) risinājumus vai pieņemt vairāku ķēžu stratēģiju, lai ļautu saviem klientiem izmantot darījumus ar zemu komisijas maksu un ātru apstrādes laiku.

Kurš ir labāk iegādāties Cardano par bitcoin vai Ethereum?
Kur ir visvieglāk iegādāties Cardano?

Pēdējo 24 stundu laikā tirgū kopumā dominēja lāču tendences, un Bitcoin vērtība samazinājās par 1,41%, bet Ethereum – par 1,93%. Tikmēr Decentraland (MANA) ir priekšā ar cenu pieaugumu par vairāk nekā 38%.

Lieli uzņēmumi un investori ir ieinteresēti ieguldīt ETH, paredzot, ka tas kļūs par nākamo nozīmīgāko kriptovalūtu tirgū, pārspējot Bitcoin kā pasaulē lielāko digitālo aktīvu datoru. Savukārt mazie investori, tirgotāji un uzņēmumi iepludina naudu Cardano.

Kāda ir atšķirība starp Cardano un Ethereum
Cardano cenu prognoze 2022-2025

Neviens pasaulē šajā gadījumā nevar sniegt skaidru finanšu padomu, taču tas liecina gan par to, ka žetonu popularitāte pieaug, gan par to popularitātes pieaugumu. Kad Cardano tīklam pievienosies ievērojami finanšu investori, to tirgus kapitalizācijas konkurence var kļūt intriģējošāka.

Vācijas bankas Deutsche Bank eksperti Ethereum raksturo kā “digitālo sudrabu”, un šis termins pirmo reizi tika izmantots, lai aprakstītu Litecoin. Vācijas starptautiskā investīciju banka apgalvo, ka virtuālās valūtas ir “pārāk svarīgas, lai tās ignorētu”. Deutsche Bank uzskata, ka līdz 2030. gadam digitālā valūta būs pārspējusi tradicionālo papīra naudu.

Eth ir labāks par ADA?
Ethereum (ETH) vs Cardano (ADA)

Ethereum un Cardano pirkšana

Visā pasaulē cilvēki investē kriptovalūtā, un tā kļūst arvien pieejamāka dažādās valstīs. Sākotnēji šo pievilcību veicināja bitcoin, bet pēc bitcoin radās tādi uzņēmumi kā Ether, Cardano, Dogecoin un Ripple. Rezultātā ir attīstījusies kriptovalūtas un bitkoinu biržu funkcija visā pasaulē. Šie uzņēmumi ir izrādījušies kā saikne starp klientiem un reālo digitālo aktīvu tirdzniecības tirgu.

Kas ir ADA, pamatojoties uz Ethereum?
Kurš ir izdevīgāks investīcijām: Ethereum vai Cardano?

Biržas, kas ir gan centralizētas, gan decentralizētas, ir atvieglojušas bitkoinu un kriptovalūtu entuziastu iesaistīšanos kriptovalūtu tirdzniecībā. Tās sniedz dažādus ar kript0 saistītos pakalpojumus, piemēram, monētu un žetonu pirkšanu, pārdošanu, tirdzniecību un pārskaitīšanu. Izmantojot šīs biržas, lietotāji savus aktīvus var arī glabāt aizsargātos kriptovalūtas makos. Tādējādi ikviens, kurš vēlas tirgoties vai ieguldīt ETH vai ADA žetonos, var to darīt, sadarbojoties ar cienījamu uzņēmumu.

Kā un kur es varu iegādāties Ethereum vai Ada monētu?

Ethereum ir vispopulārākā kriptovalūta, un tāpēc vairums biržu ļauj pirkt eteru. Tomēr mēs iesakām pieturēties pie dažām no pazīstamākajām, piemēram, Coinbase, Gemini vai eToro. Ethereum var iegādāties arī, izmantojot tādas platformas kā Venmo vai PayPal. ETH / Cardano pirkšana (soli pa solim)

Kāda ir atšķirība starp Ada un Ethereum cenu?
Vai ETH un ETH2 cena ir vienāda?

Šeit ir soli pa solim aprakstīts, kā iegādāties Cardano (ADA):

  • Vispirms izveidojiet kontu respektablā kriptovalūtas biržā, piemēram, Coinbase.
  • Pēc tam iemaksājiet naudu savā kontā, izmantojot bankas pārskaitījumu vai kredītkarti/debetkarti.
  • Kad jūsu konts ir finansēts, meklējiet Cardano biržas meklēšanas joslā un noklikšķiniet uz “Pirkt”.
  • Ievadiet Cardano summu, ko vēlaties iegādāties, pārskatiet savu darījumu un noklikšķiniet uz “Pirkt Cardano”.
  • Tagad esat iegādājies Cardano!
Kas ir labāk iegādāties Cardano par Bitcoin vai Ethereum?
Kāpēc Cardano ir tik lēts salīdzinājumā ar Ethereum?

Kurš ieguldījums ir izdevīgāks?

Ethereum un Cardano ir divas ļoti populāras kriptovalūtas, taču katrai no tām ir atšķirīgi plusi un mīnusi. Tas, kas jums vislabāk derēs, ir atkarīgs no tā, cik lielu risku esat gatavs uzņemties un kādas ir jūsu personīgās vēlmes.

Pašlaik visas kriptovalūtas rada finanšu risku. Tomēr Ethereum parasti tiek uzskatīts par gudrāku investīciju, jo tas ir vairāk nostiprinājies nekā Cardano. Turklāt tā ir lielāka un pazīstamāka, kas tai piešķir priekšrocības. Kamēr Cardano pamati vēl tikai veidojas, Ethereum ir bijis laiks, lai nostiprinātos.

Lai gan šobrīd kriptovalūtu pasaulē dominē spekulācijas, Cardano metodiskā pieeja galu galā var veicināt ilgtspējīgu izaugsmi. Ethereum var rasties problēmas, jo tas pāriet uz PoS protokolu, kas Cardano varētu dot priekšrocības.

Paturiet prātā arī to, ka kriptonauda ne vienmēr ir nulles summas spēle. Gan Ethereum, gan Cardano var gūt panākumus, iezīmējot savas unikālās nišas šajā nozarē. Taču, apsverot katra ieguldījuma plusus un mīnusus, būs vieglāk izlemt, kurš no tiem jums šobrīd ir piemērotāks.

Secinājums

Kurš ieguldījums ir vairāk vērts?
Ethereum vs Cardano: kas noteiks kriptovalūtu

Gan Ether, gan Cardano ir spēcīgs pamats un kopienas atbalsts. Tie ir aiz Bitcoin, lai gūtu atzinību nozarē. No otras puses, ieguldītājiem un tirgotājiem pirms izvēles veikšanas būtu jāveic rūpīga izpēte.

Abām šīm kriptovalūtām ir potenciāls strauji augt konkurences tirgū, un tās var iesaistīties sīvā sāncensībā.

Tomēr Ethereum panākumi un Cardano nepārtrauktais spiediens varētu būt labs rādītājs visai nozarei un digitālo aktīvu nākotnei visā pasaulē.

No otras puses, kriptovalūta var būt arī potenciāli ienesīgs ieguldījums, ja tā ilgtermiņā būs veiksmīga. Etherium (CRYPTO: ETH) un Cardano (CRYPTO: ADA) ir divas kriptovalūtas, kuru popularitāte pieaug. Abas monētas ir piedzīvojušas milzīgu izaugsmi kopš to pirmās izlaišanas pirms vairākiem gadiem. Kriptovalūtu investori ir nopelnījuši bagātību, agri investējot šajos digitālajos aktīvos.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem