Kriptovalūtu tirdzniecības posmi

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Cik posmu ir kriptovalūtā?

Pasaules ekonomikas sakārtošana ir liels izaicinājums, bet tādas kriptovalūtas kā bitkoins to mēģina panākt. Pols Vigna un Maikls Keisijs apraksta piecas kriptovalūtu pieņemšanas fāzes un to, ko tās varētu nozīmēt nākotnes finansēm.

⚡️ Kas ir bitcoin cikls?

Kas ir četru gadu bitcoin cikli un kāpēc tie ir svarīgi? Katru reizi 210 000 blokos tiek palielināta bitcoin atlīdzība. Tas ilgst aptuveni četrus gadus. Nākamā samazināšana uz pusi ir paredzēta 2024. gada sākumā.

⚡️ Kādi ir kriptonaudas burbuļa posmi?

Pēdējo desmit gadu laikā kriptonauda tirgus ir piedzīvojis vairākus uzplaukuma un sabrukuma ciklus. Katru reizi tirgus ir attīstījies pēc līdzīga modeļa: strauja izaugsme, kam sekoja strauja korekcija. Šo ciklu bieži dēvē par kriptonaudas burbuli.

⚡️ Kāds ir kriptovalūtas tirdzniecības process?

Kriptovalūtu tirdzniecība ir kriptovalūtu aktīvu pirkšanas un pārdošanas process, mēģinot gūt peļņu. Kriptovalūtas ir svārstīgas, tāpēc tirgotājiem jābūt uzmanīgiem, ieejot darījumos un izejot no tiem.

Kriptovalūtu tirgus var būt biedējošs gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem daudzo tehnisko terminu un procesu dēļ. Mēs esam to sadalījuši sešos vienkāršos soļos, kas palīdzēs jums labāk izprast kriptovalūtu tirgu un to, kā tajā tirgoties:

Kā darbojas kriptovalūtas tirdzniecības process?

 • Pieņemiet lēmumu par to, kā vēlaties tirgot kriptovalūtas.
 • Uzziniet, kā darbojas kriptovalūtas bizness.
 • Izveidot kontu.
 • Izveidojiet tirdzniecības stratēģiju.
 • Padariet savu kriptonauda tirdzniecības platformas izvēli.
 • Jūsu pirmā pozīcija būs atvērta, uzraudzīta un slēgta.
 • Pirms sākt tirdzniecību ar kriptovalūtām, nosakiet, kā vēlaties tirgoties.
Kādi ir kriptovalūtas tirdzniecības posmi?
Vai kriptovalūtu tirdzniecība ir ienesīga?

Ir divas metodes, kā tirgot kriptovalūtas: jūs varat spekulēt ar to vērtību, izmantojot CFD, vai iegādāties tās, ticot, ka to vērtība palielināsies.

Kriptovalūtu tirdzniecība ar CFD ir augsta riska un spekulatīva stratēģija.

Līgums par starpību ir līguma veids, kurā jūs piekrītat tirgot kriptovalūtas vērtības starpību no brīža, kad pirmo reizi atverat savu pozīciju, līdz brīdim, kad to aizverat. Jūs nepērkat kriptovalūtu, tā vietā jūs spekulējat ar tirgus cenām. jūs gūstat peļņu, ja kriptovalūtas vērtība pieaug, bet zaudējat naudu, ja tās vērtība samazinās – īsās pozīcijas gadījumā ir pretēji.

Kāda ir labākā Kriptovalūtu tirdzniecības posmi
Kas ir supercikls kriptonauda jomā?

Kriptovalūtu iegāde biržā

Vai arī varat izvēlēties iegādāties kriptovalūtu, kas nozīmē, ka jums uzreiz piederēs daļa digitālās valūtas ar mērķi turēt to virtuālajā makā un nopelnīt naudu, ja tās vērtība pieaugs.

Pirms sākat, jums ir jāizveido kriptovalūtas maks un jāizveido konts kriptovalūtas biržā. Šim procesam var būt vairāki posmi, un, iespējams, jums būs jāiekļaujas konta gaidīšanas sarakstā.

Cik ilgi ilgst kriptovalūtas cikls?
Kurā kriptovalūtā man vajadzētu investēt 2022. gadā?

Uzzini, kā darbojas kriptovalūtu tirgus un kas tev jāzina.

Pirms sākat tirgoties, ir svarīgi saprast, kā darbojas kriptovalūtas un kādi termini tiek izmantoti, lai tās aprakstītu.

Kriptovalūtas ir digitālās monētas, kas izmanto decentralizētu virsgrāmatu, lai reģistrētu visus darījumus. Pirmā un pazīstamākā kriptovalūta Bitcoin tika izveidota 2009. gadā. Kriptovalūtas bieži tiek tirgotas vadošajās kriptovalūtu biržās, un tās var iegādāties par citām valūtām vai žetoniem.

Kas ir 4 gadu kriptocikls?
Kriptovalūtu tirdzniecības posmi stratēģijas

Kā es varu pelnīt naudu no kriptovalūtas tirdzniecības?

Ja jums ir paveicies un esat guvuši peļņu no kriptovalūtu tirdzniecības, iespējams, vēlaties uzzināt, kā saņemt savu peļņu.

Ja turat kriptovalūtu makā, varat to pārdot biržā par fiat valūtu (piemēram, dolāriem vai eiro) vai citām kriptovalūtām.

Kriptovalūtu uz fiat valūtām var konvertēt arī, izmantojot brokeri, kas piedāvā kriptovalūtu konvertēšanas uz fiat valūtām pakalpojumus, piemēram, Coinbase vai Bitstamp.

Kādi ir tirgus cikla posmi? Kriptovalūtu tirdzniecības posmi
Labākās kriptogrāfijas biržas

Kad esat pārdevis savu kriptovalūtu un konvertējis to fiat valūtā, varat izņemt naudu savā bankas kontā.

Kas man jāuzmanās, tirgojot kriptovalūtas?

Pirms sākat tirgoties ar kriptovalūtu, ir dažas lietas, kas jums būtu jāapzinās:

Vai kriptovalūtai ir tirdzniecības stundas?
Kriptovalūtu tirdzniecības posmi

Kriptovalūtu tirgus, tāpat kā vairums citu veidu tirgu, ir decentralizēts pircēju un pārdevēju tīkls, kas darbojas, izmantojot savstarpējas pārbaudes sistēmu, nevis centrālo serveri. Kad tiek pirktas un pārdotas kriptovalūtas, darījumi tiek reģistrēti bloku ķēdē – koplietojamā digitālajā virsgrāmatā, kurā tiek veikta lietu uzskaite -, izmantojot “ieguves” procesu.

Kriptovalūtas ir pazīstamas arī ar savu svārstīgumu, tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kas varētu ietekmēt tirgu – sākot no sākotnējiem monētu piedāvājumiem un blokķēdes sadalīšanas līdz jaunākajām ziņām un valdības tiesību aktiem.

Kriptovalūtu tirdzniecības posmi
Kā tirgot kriptovalūtu CFD

Izveidot kontu.

Jūs varat būt gatavi atvērt pozīciju ātrāk, ja jūs tirgot kriptovalūtas, nevis iegādāties tās. Digitālais maks vai biržas konts nav nepieciešams. Patiesībā viss, kas jums nepieciešams, lai veiktu tirdzniecību ar CFD, ir tirdzniecības pakalpojumu sniedzēja konts ar sviras finansējumu.

Atšķirībā no citām kriptovalūtu biržām, IG ļauj jums pierakstīties kontā, gaidot tikai dažas minūtes. Jums nav jāiemaksā kontā skaidra nauda, kamēr nevēlaties veikt darījumu.

Vai Coinbase izmanto CFD?
Kā notiek kriptovalūtas pirkšana biržā?

Veikt tirdzniecības stratēģiju

Tirdzniecības stratēģija ir ļoti svarīga jebkura tirgotāja panākumiem, bet jo īpaši kriptovalūtu tirgotājiem, jo tirgus var būt ļoti svārstīgs. Tas ir zobens ar diviem asmeņiem: nepastāvība padara tirgu pievilcīgu, taču vienlaikus sarežģītu tirdzniecībai. Šī iemesla dēļ jūsu tirdzniecības plānā jāietver riska pārvaldības metodes, kā arī jūsu mērķu apraksts, kriptovalūta, kuru vēlaties tirgot, un metode, kā ieiet un iziet no darījumiem, kas pazīstama kā tirdzniecības stratēģija.

Vai ir iespējams iegādāties kriptovalūtu biržā?
Kurā biržā iegādāties kriptovalūtu?

Analizēt kriptovalūtu tirgu: vai vēlaties izmantot tehnisko vai fundamentālo analīzi? Tehniskā analīze attiecas uz kriptovalūtu cenu izmaiņām un vēsturiskajiem modeļiem, savukārt fundamentālā analīze – uz ārējiem mainīgajiem lielumiem un makroekonomiskajiem datiem.Neatkarīgi no izvēlētā stila, sekojiet līdzi visām ar tirgu saistītajām ziņām, jo kriptovalūtas ir īpaši jutīgas pret tirgus noskaņojumu.

Veikt savu izvēli, izvēloties kriptovalūtu tirdzniecības platformu

Izmantojot mūsu tirdzniecības platformas, jūs varat iegūt gudrāku un ātrāku veidu, kā tirgot kriptovalūtu CFD – ar personalizētiem brīdinājumiem, dinamiskiem grafikiem un iebūvētiem riska pārvaldības rīkiem. IG platformā var tirgot, izmantojot:

Vai ir nepieciešams iegādāties kriptovalūtu, izmantojot biržu?
Kas man jāzina par kriptovalūtu?
 • Jūsu tīmekļa pārlūkprogramma
 • Viena no mūsu mobilajām lietotnēm
 • Uzlabotas trešo pušu platformas, piemēram, MT4
 • Atveriet, uzraugiet un aizveriet savu pirmo pozīciju
 • Tādējādi jūs varat sākt tirgot kriptovalūtas, tiklīdz esat atvēris savu IG kontu un izvēlējies platformu.

Viss, kas jums jādara, ir izveidot tirdzniecības biļeti izvēlētajā tirgū, un jūs redzēsiet pirkšanas un pārdošanas cenas bitcoin, ētera, litecoin vai jebkuras citas kriptovalūtas, ko vēlaties tirgot. Pirms došanās garajā vai īsajā pozīcijā jūs varēsiet izvēlēties, cik liela būs jūsu pozīcija. Atcerieties, ka varat pievienot pieturas vai limitus, lai slēgtu savu darījumu, tiklīdz tas sasniedz noteiktu līmeni, un pasargātu sevi no nevajadzīgiem riskiem.

Kā es varu izpētīt kriptovalūtas tirgu?
Ko jūs zināt par kriptovalūtu Kā tā darbojas?

Tirdzniecības platformas sadaļā “Atvērtās pozīcijas” Jūs varat sekot līdzi savas pozīcijas peļņai/zaudējumiem. Un, kad ir pienācis laiks slēgt pozīciju, jums atliek tikai veikt identisku darījumu pretējā virzienā.

Labs piemērs ir kriptovalūtu tirdzniecība.

Mēs esam apkopojuši divus kriptovalūtu darījumu piemērus un to iespējamos rezultātus, lai palīdzētu jums saprast, kā veikt kriptovalūtu tirdzniecību.

Aplūkosim piemēru, kā kāds pārdod ēteri CFD tirdzniecības kontekstā:

Kādas kriptovalūtas būtu jāzina iesācējiem?
Kā pelnīt naudu no cryptocurrency ” Guide 2022

Jūs nolemjat atvērt īso pozīciju, pārdodot ethereum pret ASV dolāru ( ethereum/ASV dolārs ), jo uzskatāt, ka ethereum, tīkla žetona, cena kritīsies.

Jūs pārdodat 5 līgumus (katrs ir vērts 1 ETH), lai izveidotu pozīciju par pašreizējo tirgus cenu 200.

Ja jūsu prognoze piepildīsies

Ja jums būtu taisnība un ētera vērtība pret ASV dolāru samazinātos, jūsu darījums būtu veiksmīgs. Jūs varētu slēgt savu pozīciju un gūt peļņu, iegādājoties 5 pīnus, lai to noslēgtu par pirkšanas cenu 155, kas ir augstāka par tirgus cenu starpības dēļ.

Kā pelnīt naudu no kriptovalūtas
Kriptovalūtu tirdzniecības posmi

Tā kā tirgus ir mainījies 45 pips jūsu labā, jūsu peļņa no tirdzniecības tiks aprēķināta šādi: 5 x 45 = $225.

Ja esat izslēgts, jūsu prognoze būs nepareiza.

Tomēr, ja ētera cena būtu pieaugusi attiecībā pret ASV dolāru, jūsu pozīcija tiktu slēgta ar zaudējumiem, jo jūs to iegādājāties par zemāku cenu. Pieņemsim, ka jūs izstājaties no darījuma pēc tam, kad tirgus vērtība ir pieaugusi par 15 pikiem līdz 215 pikiem, tātad jūs atpirksiet 5 līgumus par 217 ASV dolāriem katru. Tas nozīmē, ka jūsu pozīcija cietīs zaudējumus 30 dolāru apmērā.

Atcerieties, ka jūs varat izmantot stop-loss un limita rīkojumus, lai automātiski slēgtu savu darījumu noteiktā cenu līmenī, ja tirgus virzās pret jums, kas var palīdzēt jums pārvaldīt risku.

Kādas ir populārākās kļūdas kriptovalūtu tirdzniecībā?
Kā veikt 100 dienu kriptovalūtu tirdzniecību?

Tagad, kad esam aplūkojuši piemēru par kriptogrāfijas tirdzniecību, izmantojot CFD, aplūkosim, kā to darīt, izmantojot biržu.

Uz ko vērst uzmanību

Kriptovalūtu tirdzniecībai ir tādi paši vispārēji riski un unikālas grūtības kā citiem finanšu tirgiem.

Nepastāvība. Kriptovalūtas ir svārstīgas. Tā ir viena no lietām, kas piesaista tirgotājus, taču tā arī rada ievērojamu risku. Divciparu cenu svārstības dienas laikā nav nekas neparasts, un nelielas izmaiņas var notikt tikai dažu minūšu laikā.

Kāda ir ienesīgākā kriptovalūtu tirdzniecība?
Vai jūs varat nopelnīt iztiku dienas tirdzniecības kriptovalūtu?

neregulēti, manipulēti tirgi. Kriptovalūtu biržas ir mazāk regulētas nekā tradicionālie tirgi. Nav noslēpums, ka krāpšana un tirgus manipulācijas kriptovalūtu tirgū ir plaši izplatītas. Tie ir arī ievērojami mazāk likvīdi nekā daudzi citi tirgi, kas var veicināt cenu svārstīgumu un dot iespēju “vaļiem” ar lieliem kriptovalūtu portfeļiem veikt cenu manipulācijas, piespiedu likvidāciju un tamlīdzīgi.

Investoru aizsardzības trūkums. Atšķirībā no citiem tirgiem, kur ir likumi un noteikumi, kas aizsargā ieguldītājus, vadošajām kriptovalūtu biržām nav tādas pašas aizsardzības. Tāpēc, ja birža tiek uzlauzta vai bankrotē, jūs, iespējams, nevarēsiet atgūt savu naudu.

Neprecīzi modeļi. Tirgi bieži seko modeļiem, bet tie ne vienmēr tādi ir. Tas ir bīstami, tirgojot jebko, taču kriptovalūtu tirgus īpatnības to padara par īpašu apdraudējumu.

Kā zināt, vai kriptovalūta augs?
Kā izveidot kriptovalūtu tirdzniecības stratēģiju?

Pārmērīga sevis pakļaušana riskam. Neriskējiet vairāk, nekā varat atļauties zaudēt. Lai ierobežotu savu risku, apsveriet iespēju izveidot peļņas un zaudējumu apturēšanas rīkojumus ievērojamu svārstību gadījumā.

Pārmērīga sviras efekta izmantošana. Daudzas kriptovalūtu biržas piedāvā līdz pat 100x lielu sviras efektu, kas ievērojami palielina likmes. Ekstrēms kriptovalūtu svārstīgums un augsta sviras efekta tirdzniecība var izraisīt strauju pozīciju likvidāciju.

Ja nezināt, kad atteikties, tas var izmaksāt ļoti dārgi. Neatkarīgi no tā, vai esat augšupejas vai lejupslīdes periodā, ir svarīgi zināt, kad slēgt pozīciju un vai nu bloķēt peļņu, vai samazināt zaudējumus.

Izpētiet dažādas kriptovalūtu tirdzniecības platformas.

Kā gūt ikdienas peļņu no kriptovalūtas?
Vai jūs varat gūt peļņu, tirgojot kriptovalūtu?

Izvēloties kriptovalūtu tirdzniecības platformu, apsveriet tādus faktorus kā atvasinātie instrumenti vai sviras efekts, rīkojumu veidi, ko tā pieņem, un to, cik vienkārši to var sasaistīt ar kriptovalūtu tirdzniecības robotiem.

Kad esat izvēlējies platformu, atveriet demo kontu, lai iepazītos ar tās darbību un piedāvātajām funkcijām.

Kad esat gatavs, papildiniet savu kontu ar kriptonaudu vai fiat valūtu un sāciet tirdzniecību.

Ņemot to vērā, mēs ceram, ka šis raksts ir palīdzējis jums labāk izprast kriptogrāfijas tirdzniecību un tās darbību.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem