Kas ir ICO? Sākotnējais monētu piedāvājums

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Ko nozīmē ICO?

Sākotnējais publiskais piedāvājums (IPO) kriptovalūtu tirgus kontekstā ir līdzīgs sākotnējam monētu piedāvājumam (ICO). Uzņēmums, kas vēlas piesaistīt līdzekļus jaunas valūtas, lietotnes vai pakalpojuma izstrādei, var to darīt, izmantojot ICO.

⚡️ Kāda ir atšķirība starp IPO un ICO?

IPO ir veids, kā tradicionāls uzņēmums piesaista līdzekļus, atšķirībā no kriptoindustrijas ICO ekvivalenta. Atšķirība starp abiem ir tāda, ka IPO gadījumā investors iegūst uzņēmuma akcijas, savukārt ICO gadījumā viņš saņem žetonu, kas nav uzņēmuma akcijas .

⚡️ Vai Bitcoin ir ICO?

Kas ir sākotnējais monētu piedāvājums un ko tas ietver? Sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) ir kriptovalūtas līdzekļu vākšanas metode. Tādas kriptovalūtas kā Bitcoin un Etherium kļūst arvien populārākas visā pasaulē.

⚡️ Vai ico žetoni ir labs ieguldījums?

Ja zini, kura kriptovalūta ir labs ieguldījums, tās var nodrošināt lielu peļņu. Tā kā jūs iegādājaties jau iepriekš, izmaksas bieži vien ir zemākas, un dažos ICO žetonus piešķir ar atlaidi. ICO ir pieejami ikvienam. Salīdzinot ar citiem IPO, nav ierobežojumu attiecībā uz to, kas var ieguldīt ICO.

Kopš 2018. gada aprīļa ICO ir iekasēti veselus 5 miljardi ASV dolāru. Tā kā kriptovalūtu tirgu kopējā kapitalizācija pārsniedz 100 miljardus ASV dolāru, nav pārsteigums, ka daudzi cilvēki pievērš uzmanību – īpaši tirgotāji, kuri saskata potenciālu ātrai un vieglai peļņai.

Kas ir ICO?
Kāds ir ikonu monētu saraksta piemērs?

Kas ir sākotnējais monētu piedāvājums un kā tas darbojas?

ICO ir kriptovalūtas veids, ko uzņēmumi izmanto, lai piesaistītu naudu. Ieguldītāji apmaiņā pret savu naudas ieguldījumu uzņēmumā saņem unikālus kriptovalūtas “žetonus”, izmantojot ICO tirdzniecības platformas. Tā ir pūļa finansējuma metode, izveidojot un pārdodot digitālo žetonu, lai finansētu projekta attīstību.

Projekta jaunā valūta tiek saukta par TKY, un tā kalpo kā naudas vienība, kas investoriem nodrošina piekļuvi noteiktām projekta funkcijām, kuras pārvalda emisijas uzņēmums. Šie žetoni atšķiras ar to, ka ar tiem tiek finansēti atvērtā koda programmatūras projekti, kas citādi nebūtu iespējams ar standarta finanšu instrumentiem.

Vai ICO ir nelikumīgs?
Kāda ir atšķirība starp IPO un Ico monētu?

Kas ir baltās grāmatas un kāds ir to mērķis?

Kriptovalūtas jaunuzņēmums, kas vēlas piesaistīt naudu, izmantojot Ico Coins, parasti publicē balto grāmatu. Šajā dokumentā potenciālajiem investoriem tiek sniegta galvenā informācija par uzņēmuma plāniem. Krājumā tiks iekļauta visa šāda informācija: par ko ir projekts, kādus mērķus tas vēlas sasniegt pēc pabeigšanas, cik daudz naudas ir nepieciešams projektam, cik virtuālo žetonu radītāji paturēs, kāda valūta tiek pieņemta, cik ilgi ilgs ICO kampaņas laiks un kas ir baltās grāmatas autors.

Vai Bitcoin ir ICO?
Kura monēta būs nākamais bitcoin?

Pirms kriptovalūtas laišanas tirgū uzņēmumam ir jāpublicē baltā grāmata. Tas ir nozīmīgs ICO posms, jo daudzi investori vēlas redzēt sākotnējo balto grāmatu, pirms pieņemt lēmumu par dalību.

Kāda ir atšķirība starp ICO un akciju IPO?

Galvenā atšķirība starp ICO un IPO ir valdības regulējums. Lai uzņēmums varētu publiskot IPO, tam SEC ir jāiesniedz dokuments, ko sauc par “prospektu”.

Kas ir jēdziens ICO?
Kā iegūt ICO?

Uzņēmuma prospekts ir dokuments, kurā saskaņā ar likumu ir jānorāda uzņēmuma plāni publiski emitēt akcijas. Tajā ir ietverta galvenā informācija par uzņēmumu un tā ierosināto IPO, lai potenciālie ieguldītāji varētu pieņemt pamatotu lēmumu. Nesen pieņemtajā ASV tiesību aktā pretēji tam ir noteikts, ka ICO ir jāievēro regulatīvie standarti tikai tad, ja tie tiek piedāvāti kā vērtspapīru, nevis pakalpojumu žetoni. Šie jautājumi tiks aplūkoti turpmāk.

Kāds ir ICO piemērs?
Vai ICO ir nelikumīgs?

Tomēr, tā kā šāda regulatīvā darbība ir salīdzinoši jauna, novērtēšana un uzticamības pārbaude ir sarežģītāka nekā akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma gadījumā, ko regulē stingras procedūras un uzrauga grāmatvedības uzņēmumi un ieguldījumu bankas, nodrošinot ieguldītājiem papildu informāciju un aizsardzību.

Kas ir ICO un kā tas darbojas?

ICO līdzekļu vākšana ir jauna metode, ar kuras palīdzību uzņēmumi var saņemt līdzekļus, pārdodot blokķēdē esošos žetonus. Šie žetoni tiek izplatīti apmaiņā pret finanšu iemaksām.

Kāds ir ICO mērķis?
Vai ICO ir nelikumīgs?

Citiem vārdiem sakot, digitālie žetoni var sniegt plašu pakalpojumu klāstu un tiem ir daudz dažādu pielietojumu. Šie žetoni, kurus var nosūtīt tiešsaistē un pārdot kriptovalūtu biržās, var nodrošināt lietotājam piekļuvi konkrētam pakalpojumam vai dot tiesības uz uzņēmuma dividendēm. Pakalpojumu žetoni ir žetoni, kas nodrošina piekļuvi kādam pakalpojumam. Vērtspapīru žetoni garantē īpašniekam noteiktu peļņas procentuālo daļu vai uzņēmuma pašu kapitālu.

Pakārtotie žetoni

Lietotāju žetoni, ko dēvē arī par “aplikāciju monētām”, ir kriptovalūtas veids. Tie nozīmē piekļuvi uzņēmuma produktam vai pakalpojumam kādā noteiktā brīdī nākotnē. Apmaiņā pret iespēju pārdot savu lietošanas žetonu, kad tas ir ļoti pieprasīts, blokķēdes uzņēmumi var saņemt naudu savu projektu finansēšanai. Lietderības žetoniem nav paredzēts būt par ieguldījumu instrumentiem, piemēram, akciju sertifikātiem; tā vietā tie ir paredzēti tērēšanai

Kas, pie velna, ir ICO?
Kāpēc ICO ir bīstams?

Drošības žetoni

Cita digitālās valūtas kategorija ir vērtspapīru žetons, kas ir ieguldījumu līgums, un uz to var attiekties federālie vērtspapīru un noteikumi. Citiem vārdiem sakot, tie ir digitālie aktīvi, kas savu vērtību iegūst no ārēja, tirgojama aktīva. Tie ir līdzīgi uzņēmuma akciju sertifikātam un dod turētājam tiesības uz peļņas daļu, kā arī balsstiesības.

Vai Bitcoin bija Ico monētas?
Vai Ico monētas ir labas?

2018. gada 24. aprīlī Overstock paziņoja, ka tZERO rīkos ICO, lai finansētu regulētas drošības žetonu tirdzniecības platformas izstrādi. TZERO žetoni tiek emitēti, ņemot vērā SEC noteikumus, un Overstock izpilddirektors Patriks Bērns (Patrick Byrne) paziņoja, ka žetonu turētājiem tiks izmaksātas ceturkšņa dividendes tZERO žetonos.

Bažas

ICO līdzekļu piesaistes modelis ir piesaistījis lielu regulatīvo uzraudzību, jo to var izmantot, lai finansētu projektus bez pienācīgas informācijas atklāšanas vai, vēl ļaunāk, lai apkrāptu ieguldītājus. Turklāt digitālo žetonu cenas var būt ārkārtīgi svārstīgas un to vērtība var krasi svārstīties.

Kas ir ICO un kā tas darbojas?
Kā pelnīt naudu no ICO?

Bērns un citi analītiķi uzskata, ka lielākie uzņēmumi tradicionālo publisko piedāvājumu vietā vai papildus tiem galu galā emitēs akcijas, izmantojot ICO.

MIT Mediju laboratorijas direktors un mediju mākslas un zinātnes prakses profesors Joiči Ito (Joichi Ito) paneļdiskusijā Pasaules zinātnes festivālā Ņujorkā izteica zināmas šaubas par “zelta drudža” mentalitāti, kas ir Ico monētu veiksmes pamatā. Viņš uzskata, ka kriptovalūtas tiek izmantotas kaitīgos veidos, kas kaitē cilvēkiem un slāpē interneta ekosistēmu.

“Nav tā, ka es esmu pret ICO,” sacīja Ito. “Es domāju, ka tie ir lielisks instruments jaunuzņēmumu finansēšanai. Es tikai uztraucos par spekulatīvo trakumu, kas ap tiem notiek.”

Vai cilvēki pelna naudu ar Ico Coins?
Kāds ir ICO piemērs?

Ito ir nobažījies, ka Vērtspapīru un biržu komisija, kā arī citas valdības organizācijas vēl nav sekojušas līdzi ICO, ļaujot uzņēmumiem gūt peļņu, apkrāpjot nepieredzējušus patērētājus, tirgojot bezvērtīgus žetonus. Ito kungs uzskata, ka regulatīvajai intervencei vajadzētu būt ievērojami izsmalcinātākai un tehniski kompetentākai.

Tikmēr arvien vairāk privātpersonu uzzinās par bitcoin cenu kāpumu un nolems iegādāties kādu no daudzajiem piedāvātajiem ICO, iespējams, neapzinoties ar to saistītos draudus.

Vai Ico monētas ir ienesīgas?
Vai Bitcoin ir ICO?

Sākotnējie monētu piedāvājumi (ICO) ļauj piesaistīt kapitālu, pārdodot kriptovalūtas žetonus.

ICO ir populāra naudas piesaistes metode kriptovalūtu pasaulē. Lielākā daļa no tām cieš neveiksmi, taču laiku pa laikam gadās arī daži nesagriezti dārgakmeņi. Lūk, daži izcilākie pēdējo gadu ICO:

  • Eterijs: Kad 2014. gada jūlijā notika Ethereum ICO, daudzi kripto entuziasti bija sajūsmā par tā programmējamo blokķēdi un tās piedāvāto potenciālu. Saskaņā ar CoinMarketCap datiem tas galu galā savāca 18,4 miljonus ASV dolāru un kļuva par otro vērtīgāko kriptovalūtu pēc Bitcoin.
  • Cardano ( CRYPTO: ADA ): Tam ir uzlaboti Ethereum elementi, un tam ir bijušas veiksmīgākas Ico monētas nekā tā konkurentiem. Tā 2017. gada janvārī iekasēja 62,2 miljonus ASV dolāru, kas ir aptuveni divreiz vairāk, nekā citi IEO (sk. grafiku zemāk).
Cik daudz ICO ir veiksmīgi?
Vai ICO ir labs ieguldījums?
  • Tezos ( CRYPTO: XTZ ): $232 miljonus, bet tas nebija pilnīgs panākums. ICO laikā pārdoto žetonu izplatīšana tika daudzkārt aizkavēta, kas izraisīja kolektīvās prasības celšanu. Tezos 2020. gadā panāca 25 miljonu ASV dolāru izlīgumu ar visām pusēm.
  • Dragon Coins ( CRYPTO: DRG ): Pūķa monētas ir viens no bēdīgi slavenākajiem gadījumiem. Tā 2018. gada martā ieguva 320 miljonus ASV dolāru, kad tā pirmo reizi piedāvāja savas monētas publiskajā biržā. Kad tā nonāca publiskajā apgrozībā, radās virkne problēmu, kuru rezultātā gandrīz nekavējoties kritās cena. Tās tirgus kapitalizācija līdz 2021. gadam bija zemāka par 1 miljonu ASV dolāru.

Ico monētas ir investoru pieprasītas, jo ir potenciāls agri iegūt veiksmīgu kriptovalūtu. Lai gan tas ir izdarāms, ir nepieciešama ievērojama izpēte un laiks, lai pārlauztu cauri simtiem gaidāmo ICO. Ņemot vērā ar to saistīto bīstamību, ieteicams rīkoties piesardzīgi.

Kādi ir ICO plusi un mīnusi?
Kādas ir ICO priekšrocības?

ICO priekšrocības un trūkumi

Lai gan daudzi ICO ir veiksmīgi, jāņem vērā arī trūkumi. Turpmāk ir minēti daži no to sniegtajiem ieguvumiem:

  • ✔️Ja varat noskaidrot, kura kriptovalūta ir labs ieguldījums, tām ir ļoti pievilcīga potenciālā peļņa. Tā kā jūs iegādājaties jau iepriekš, cenas bieži vien ir zemākas, un daži ICO nodrošina žetonus par pazeminātu cenu.
  • ✔️ICO ir pieejami ikvienam. Atšķirībā no dažām IPO nepastāv ierobežojumi attiecībā uz to, kas var ieguldīt ICO.
  • ✔️Tā ir ātra un rentabla pieeja naudas līdzekļu piesaistīšanai jauniem uzņēmumiem.
Vai visas Ico Coins ir ienesīgas?
Vai ir vērts veikt ICO?

Šeit ir minēti ICO trūkumi:

  • ❌ Pastāv ievērojams risks, ka žetons zaudēs vērtību vai galu galā bankrotēs, jo kriptovalūtu projekti pēc būtības ir nepastāvīgi.
  • ❌Regulācija ir ļoti svarīga projekta panākumu nodrošināšanai. Daudzos gadījumos tieši nepieredzējuši investori, kuri nezina, ko dara, finansē krāpšanu un nekvalitatīvus projektus. Šķirstot gaidāmos ICO, lai atrastu leģitīmu projektu, var šķist kā atrast adatu siena kaudzē.
  • ❌ ICO ietver kriptovalūtas iegādi. Daudzām personām, kas ir jauni kriptovalūtu jomā, būs ērtāk ieguldīt kriptovalūtas akcijās vai publiski tirgotā monētā, nevis ICO.

Apsveriet iespēju izmantot pārklājumu vai, iespējams, apdari ar saķeri.

ICON iegāde
ICO: kas tas ir, plusi un mīnusi

ICO ir IPO un interneta pūļa finansējuma apvienojums kriptovalūtām. Atbilstoši tokena emitenta noteiktajam datumam jūs varat apmainīt kriptovalūtas žetonus ar citiem pēc noteikta maiņas kursa.

Šim žetonam var būt viena no divām funkcijām: lietderības funkcija vai drošības funkcija. Lietderības žetonus bieži vien neregulē un piešķir uzņēmumiem apmaiņā pret turpmāku piekļuvi izstrādātajam pakalpojumam, būtībā kā bezprocentu aizdevumu.

No otras puses, valsts aģentūras vērtspapīru žetonus parasti uzskata par akcijām, un tiem ir gandrīz identiskas īpašumtiesības. Daži ieguldītāji uztraucas par šo žetonu patieso vērtību un par to, cik viegli uzņēmumiem ir nopelnīt daudz naudas, izmantojot ICO – kas joprojām ir salīdzinoši jauns jēdziens. Tikai laiks rādīs, vai šī tendence turpināsies vai pilnībā izzudīs.

ICON iegāde

ICON žetonu pārdošana
Kāda ir atšķirība starp IPO un ICO?

Binance ir vadošā ICON birža, un tā veido 90% no tirgus. Diemžēl, tā kā ICX žetonus nav iespējams iegūt, vienīgā iespēja tos iegūt ir, apmainoties ar ETH vai BTC Binance. Gandrīz trīs ceturtdaļas no mūsu katalogā iekļautajiem produktiem var iegādāties, izmantojot BTC, un gandrīz vienu sesto daļu – izmantojot ETH.

OKEx ne tikai piedāvā ICX, bet viņiem ir arī savi BTC un ETH tirdzniecības pāri.

ICON žetonu pārdošana

Pagājušā gada septembrī tika slēgta žetonu pārdošana, bet šā gada darījums vēl nav pabeigts. Kopējais žetonu piedāvājums šobrīd ir 400 230 000 ICX. Jūs varat apmainīt 2500 ICX pret vienu ETH. Tikai puse no kopējā pieejamā piedāvājuma bija paredzēta pārdošanai, un vēl 16% tiek turēti rezervē. Vēl 14% tiek piešķirti pašam fondam, bet 10% – kopienas grupas locekļiem un partneriem, kuri tiek uzskatīti par ietekmīgiem. 20% no nesen pārdoto žetonu apjoma tiks piešķirti katram tehnoloģiju uzņēmumam, 12% – darbības maksām, 8% – mārketinga pieredzei un 10% – ietekmīgiem partneriem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem