Kas ir Rebase/Elastic Token un kā tas darbojas?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai ir iespējams nopelnīt naudu ar rebase token?

Kad viņš iegūst lielu līdzekļu summu, viņš var nopelnīt vairāk dienā un izdalīt papildu žetonus šiem žetonu krāvējiem kā atlīdzību. Acīmredzot Olympus DAO OHM ir vispopulārākais rebase, jo tas ir visbiežāk forkots projekts no Olympus DAO, tomēr lielākā daļa stakeru priekšrocību darbojas un darbojas līdzīgi.

⚡️ Kas ir rebase kraušanas procesā?

Rebase Finance platforma ir revolucionārs projekts, kas ļauj automātiski veikt likmju uzkrāšanu un procentu uzkrāšanu ar bezgalīgu APY 300 000 procentu apmērā. Lietotāji var nopelnīt $REBASE atlīdzību procentu maksājumu veidā tieši savā makā, vienkārši iegādājoties un turot savā makā rebase kriptovalūtu.

⚡️ Kas ir AMPL kriptovalūta?

Kas ir Ampleforth (AMPL)? Tā ir sava veida Ethereum valūta ar automātiski koriģētu apgrozāmo piedāvājumu.

⚡️ Kā darbojas elastīgais žetons?

Apgrozības piedāvājums (jeb uzlādes) žetons paplašinās vai sarūk atkarībā no kriptovalūtas cenas izmaiņām. Šis piedāvājuma palielinājums vai samazinājums tiek panākts, izmantojot overbāzi.

Vai rebase žetoni ir ienesīgi?

Kriptovalūtu, kurai ir piedāvājums, kas regulē tās cenu, sauc par rebase jeb elastīgu žetonu. Rebase žetoni bieži vien ir saistīti ar citu aktīvu un, līdzīgi kā stabilo monētu gadījumā, tos kontrolē algoritms. Tomēr atšķirībā no stabilkoiniem rebase nepaļaujas uz rezervēm; tā vietā tā sadedzina apgrozībā esošos žetonus vai uzreiz rada jaunus, lai uzturētu piesaistes līmeni.

Rebase žetona piedāvājums ir ļoti nenoteikts, taču tā cenai ir tendence saglabāties nemainīgai, kamēr vien tā cena atbilst cita aktīva vērtībai.

Vai pārdales žetoni ir ienesīgi?
Kas ir pārbāze kraušanas procesā?

Lielākajā daļā kriptovalūtu kodos nav ņemta vērā cena to radīšanas brīdī, kas nosaka, kā tiek radītas jaunas monētas un iznīcinātas esošās (kalšana un dedzināšana). Kad bitkoinu kalnraču veiktā bloka verifikācija tiek veikta, tiek ģenerēts jauns bitkoins. Nav cita veida, kā izveidot bitkoinu, un nav metodes, kā to iznīcināt. Bitcoin tiek ražoti tā, ka tiek veicināta līdzdalība kalnrūpniecībā un svaigu žetonu pievienošana apgrozībai, nevis manipulācijas ar cenu. Rezultātā bitkoins nav esoša aktīva pārzīmēšana.

Pārmarķēšanas žetona piemērs ir Ampleforth (AMPL). Valūtas piedāvājums tiek mainīts ik pēc 24 stundām, lai uzturētu cenu tuvu 1 ASV dolāram.

Kas ir rebase kriptovalūtas kurss?
Kas ir pozitīvs pārbāzes žetons?

Katra AMPL turējumā esošā maka vērtība palielināsies proporcionāli tā aktīvu skaitam. Tas nozīmē, ka visiem joprojām ir vienāds AMPL daudzums. Fundamentālie ekonomiskie spēki virzīs cenu atpakaļ uz leju mērķa virzienā, jo tiks saražots vairāk žetonu.

No otras puses, mazajiem investoriem ir lielāka iespēja pieļaut lielu kļūdu. Kad bitkoinu cena nokrīt zem konkrēta līmeņa, mazajiem bitkoinu turētājiem iestājas grūti laiki, un viņi var būt spiesti pārdot savus aktīvus par izdevīgām cenām. Fakts ir tāds, ka pat pēc tam, kad katra AMPL žetona cena būs samazinājusies uz pusi, katrs jums piederošais žetons joprojām būs vērts aptuveni 1 ASV dolāru.

Rebase žetoni ir kriptonauda
Atjaunošanas žetoni.

Doge Killer bija nosaukums, kas tika piešķirts Shiba Inu ekosistēmas žetonam ar nosaukumu dog killer (LEASH), kas sākotnēji tika izveidots kā pārnozaru, lai sekotu dogecoin (DOGE) cenai ar koeficientu 1/1000, kas nozīmēja, ka, ja dogecoin cena pieaugtu līdz 0,01 USD, dog killer cena palielinātos līdz 0,001 USD.

Dogekiller cena 12. janvārī, kad sāka izplatīties ziņas par tā pastāvēšanu un potenciālo vērtību, pieauga līdz 0,35 ASV dolāriem, bet nākamajās dienās, kad cilvēki izpārdeva savus suņu slepkavas žetonus, tā atkal kritās līdz aptuveni 0,05-0,06 dolāriem.

Tas ļāva dogecoin investoriem ietekmēt Shiba inu cenu, neveicot tiešus ieguldījumus žetonā, kas piesaistīja vairāk cilvēku.

Kas ir rebase kriptogrāfijā
Kas ir Rebase token?

Projekts galu galā tika slēgts, lai gan LEASH žetoni netika “izņemti”. Tā vietā tie tagad ir uzkrājumu monēta, kas tiek koriģēta pēc pieprasījuma un piedāvājuma, līdzīgi kā lielākā daļa citu kriptovalūtu.

Kāpēc mums ir nepieciešami elastīgi piegādes žetoni?

Šo monētu cena nemainīsies, jo piedāvājums nemainīsies. Elastīgas piegādes žetonus bieži salīdzina ar Stablecoins, jo tiem ir reputācija, ka tie saglabā nemainīgu vērtību. Tomēr starp abiem ir vairākas būtiskas atšķirības.

Kas ir rebase žetons? rebase kriptogrāfijas nozīme
Vai ir izdevīgi ieguldīt rebase žetonā?

Stabilo monētas ir valūtas, kas saglabā stabilu vērtību, piesaistot tās citas preces cenai reālajā pasaulē. Piedāvājuma žetonu ilgtspējīga pieauguma tempu nosaka mērķa cena, kas tiek noteikta, izmantojot laika gaitā mainīgo žetonu piedāvājumu.

Elastos izmanto tādu pašu pamata arhitektūru kā stabilu monētu, izņemot to, ka elastīgie piegādes žetoni ne vienmēr cenšas novērst svārstīgumu. Tā vietā, lai mēģinātu to samazināt, to mērķis ir samazināt to līdz līmenim, kurā tiek sasniegta paredzētā žetona vērtība.

Projekta kopējais piedāvājums tiek mainīts, lai nodrošinātu, ka, pieaugot cenai, pieaug arī piegādātais daudzums. Pieaugot piedāvājumam, katra žetona vērtība samazinās.

Līdzīgi, kad cena samazinās, samazinās arī kopējais projekta piedāvājums, kā rezultātā cena palielinās. Kā redzams, tas

Vai ir izdevīgi investēt rebase žetonā?
Vai pārbāzes žetoni ir apliekami ar nodokļiem?

Vai elastīgo piegādes žetonu izmantošanai ir kādi negatīvi aspekti?

Ieguldījumus elastīgas cenas žetonos var uzskatīt par bīstamiem. Iespēja zaudēt naudu, izmantojot elastīgas cenas žetonus, ir lielāka. Jā, tas var uzlabot jūsu peļņu, bet tas var arī palielināt jūsu zaudējumus. Ja žetona cena samazināsies un uzņēmums atkārtoti kotēsies par zemāku cenu, jūs zaudēsiet naudu gan tāpēc, ka samazināsies žetona vērtība, gan tāpēc, ka jums būs jāpērk vairāk žetonu, lai iegūtu tādu pašu akciju skaitu.

Vēl viens trūkums, ieguldot elastīgās piegādes žetonos, ir tas, ka tie ir eksperimentāls aktīvs, kas palielina kodēšanas kļūdu iespējamību projekta viedā līguma kodā.

Kā darbojas rebase token
Kas ir rebase/Elastic Token?

Šeit ir sniegti daži elastīgo piedāvājumu žetonu piemēri.

  • Ampleforth (AMPL).
  • Yam Finance (YM).
  • BASE protokols (BASE)
  • 100 (D100)

Kas ir atsitiens?

Pozitīva pārzīmēšana ir tāda, kad elastīgā žetona cena ir lielāka par mērķa cenu, bet negatīva – kad tā ir mazāka. Piemēram, mums ir 50 A žetonu ar mērķa relases cenu 1 $. Ja žetona vērtība pieaug par 20 % līdz 1,2 $ un relase palielina daudzumu par 50 %, tad jaunais kopējais piedāvājums būs 75 A.

Ja pārvaldības žetonu turētāji nobalsos par labu pārzīmēšanas situāciju, viņi var saņemt daļu no peļņas. Turklāt pozitīva pārzīmēšana negatīvi neietekmē likviditātes piegādātājus vai žetonu turētājus .

Kas ir rebase atlīdzības?
Kā darbojas elastīgie žetoni?

Kādi faktori ietekmē prognozēto cenu?

Mērķcenu aprēķina pēc projektiem, kas nosaka pieticīgu simbolisko cenu kā orientieri, lai pietuvotos plānotajai vērtībai. Rebase padara elastīgas cenas žetonus par sintētisku preci ar neparedzamu vērtību un piedāvājuma tendenci uz stabilitāti. Lai novērstu tirgus ekspluatāciju, radīto žetonu daudzumu nosaka tirgus pieprasījums un piedāvājums.

Obligāciju apvienošanas pārdales izmantošana

Lai stimulētu pieprasījumu, maiņas maiņa palielina vai samazina apgrozībā esošās naudas daudzumu tieši uz lietotāja adresi. Obligācijas tiek pirktas un mainītas pret algoritmisko aktīvu tirgus modelī, kas atbalsta aktīvu attiecību.

Trešais aspekts ir uzkrāšana, kad aktīvi tiek nodrošināti, lai nodrošinātu likviditāti un stimulētu pieprasījumu. Lietotāji var iegādāties obligācijas, izmantojot stabilu monētas, un krājēji var iegūt emitētos žetonus, tos pārpērkot. Tā vietā, lai īrētu likviditāti, obligāciju veidošanas process dod protokoliem kontroli pār lielāko tās daļu.

Kā darbojas elastīgie žetoni?
Kādi ir trīs žetonu veidi?

Ir sniegts populāru pārbūves projektu saraksts.

Šī senā apdzīvotā vieta ir bagāta ar bagātu, faktūru bagātu vēsturi.

Ampleforth ir sintētisks aktīvs, kas nodrošina nekorelētu peļņu DeFi jomā. AMPL izmanto Chainlink orakulu, lai veiktu atkārtotu marķēšanu. Mērķa cena ir 1,009 ASV dolāri attiecībā pret 2019. gada patēriņa cenu indeksu ASV dolāros, teikts baltajā grāmatā. Pārlāde notiek katru dienu plkst. 2:00 UTC.

Standarta protokols

Pamatprotokols ir saistīts ar kopējo kriptovalūtu tirgus kapitalizāciju, lai varētu izsekot vispārējām tendencēm kriptovalūtu tirgū. Plašāka aktīvu klāsta iekļaušana ir izdevīga, jo tā investoriem nodrošina plašāku piekļuvi. Pamatžetona paredzētā vērtība ir noteikta, pamatojoties uz nelielu procentuālu daļu no visa kriptovalūtu tirgus, kas ir decentralizēts un elastīgs.

Kā darbojas elastīgie žetoni?
Elastīgo piegādes žetonu skaidrojums

MDPL ir maksimālais iespējamais koka augstums.

RMPL tika atvasināts no AMPL, un tajā tiek izmantota nejauša izmēru maiņa ar mērķa cenu 1 USD. Projekta pārdales process aizņem ne vairāk kā divas dienas. Kad cena paaugstinās virs 1,05 ASV dolāra vai nokrīt zem 0,95 ASV dolāra, tiek aktivizēta pārdales procedūra. Atšķirībā no AMPL, kas par mērķi izmanto arbitrāžas notikumus.

Lūk, kur to iegādāties un cik daudz par to maksāsiet.

Tiek sniegts populāru rebase token saraksts.
Uzzini vairāk par elastīgās piegādes žetoniem

Yam Finance projekts tika izveidots kā derību sistēma, pārlādēšanas mehānisms un pārvaldības sistēma. Platforma iepērk YCRV žetonus labas pārpapildināšanas veidā, lai nodrošinātu tās kases pārvaldību. Ik pēc 12 stundām, plkst. 20:00 UTC un plkst. 8:00 UTC, YAM tiek atjaunināts. Sākotnējā versijā tika atklāts trūkums, kas varēja sadurties ar YFI žetonu.

Tāpēc protokolā tika solīts, ka lietotāji varēs konvertēt savu YAM uz YAMv2. Pēc revīzijas pabeigšanas lietotāji varēs apmainīt savus žetonus pret YAMv3, izmantojot viedo līgumu.

Vai ir iespējams nopelnīt naudu ar rebase token?
Augsta rebase atlīdzība

Ja jums ir grūti izlemt, ņemiet vērā šādus faktorus:

Prognozētā REB (Reserve) cena ir $1. Projektu plānots uzsākt vēl šogad, un tas būs pārkrāvēšanas projekts ar mērķa cenu $1. Sākotnēji shēma tika ieviesta 2020. gadā, un kopš tā laika tās apgrozībā ir bijuši 2 miljoni žetonu. Saskaņā ar protokola aprakstu tas ir imūns pret inflāciju un tam ir iebūvēts mehānisms vērtības stabilizēšanai.

Kas jums jāzina par elastīgās piegādes žetonu
Kas ir elastīga monēta?

BĀZĒ.

Synthetix ar dolāru saistītās monētas cena ir noteikta ASV dolāros, un tai ir elastīgs piedāvājuma mehānisms STABLE, kura mērķis ir palielināt sintētiskās valūtas bāzes cenu līdz 1 ASV dolāram. Katru dienu plkst. 5:00 UTC, kad Synthetix stabilās ar dolāru saistītās monētas cena pieaug vai samazinās par 5 %, tīkls. Sākotnējā projekta grafikā bija noteikts mērķis 100 miljonu ASV dolāru apmērā, taču pūļa pārdošanas laikā tas tika palielināts līdz 200 miljoniem ASV dolāru.

Priekšstatus par nākotni ietekmē pagātnē redzētais (piemēram, attēli pirms un pēc).

Olympus DAO ir decentralizēta finanšu sistēma, kuras mērķis ir radīt stabilus monētu aktīvus, kas saistīti ar kriptovalūtām. Lietotāji tiek aicināti noguldīt vai pārdot savu nodrošinājumu Olympus kasē par OHM žetoniem ar atlaidi, izmantojot uzkrāšanu un sasaisti.

Kas ir elastīgās piegādes (EST) žetons
Kas ir cenu elastīgs žetons?

Problēma, ko atrisina tādi stabilie monēti kā Olympus DAO, ir biežie tirgus satricinājumi. Esošie stabilkoini ir piesaistīti ASV dolāram. Olympus DAO kriptovalūtas rezerve tiek izmantota OHM žetonu emisijai, atšķirībā no citām decentralizētām iniciatīvām. Projektu izveidoja Zeus, kas ir personas pseidonīms.

Brīnumzeme (TIME).

Brīnumzemes valūta ir decentralizēta rezerves aktīvu sistēma, kas balstīta uz Olympus DAO. Protokols ietver vairākus rezerves aktīvus, piemēram, likviditātes žetonus, par katru vietējā TIME žetona vienību. Lai nodrošinātu, ka TIME saglabā savu dabisko vērtību, ir izveidots modelis.

Vai ir iespējams nopelnīt naudu ar rebase token?
Kāda ir žetonu iesaiņošanas nozīme?

TIME žetoni tiek sadedzināti, ja maksimālā summa netiek sasniegta, kad TIME ir mazāks par garantēto summu. Brīnumzemes lietotājiem ir iespēja sasaistīt un sakraut modeļus, turklāt sasaistot tiek radīti jauni žetoni un tie tiek iegādāti no kases ar atlaidi. Savukārt kraušana ļauj lietotājiem nopelnīt procentus, izmantojot uzkrāšanu.

Kas ir kriptovalūtu kraušana? elastic token
Kas ir kriptovalūtu kraušana?

Augsta rebase atlīdzība

Šobrīd Olympus Forks piedāvā investoriem ļoti augstu gada procentuālo ienesīgumu (APY). Šie APY var sasniegt pat 50 000 % vai pat vairāk. Kad notiek pārdalīšana,pārdalīšanas žetonu vērtība attiecīgi palielinās. Tomēr šis pieaugums nav pamatots ar būtisku kases pieaugumu, kas noved pie vērtības samazināšanās. Šāds scenārijs izraisa lejupvērstu pārdošanas spiedienu, jo žetonus kaltē un piesaista 1 ASV dolāram, ko nodrošina tās kase.

Tomēr tie paši 1 ASV dolāra nodrošināti žetoni tiek pārdoti atklātā tirgū par to patieso vērtību, kas parasti izraisa pieprasījuma (un cenas) samazināšanos pēc šī žetona.

Augsta rebase atlīdzība elastic token
Kas tieši kontrolē Rebase žetonus?

Kas tieši kontrolē Rebase žetonus?

DAO jeb decentralizēta autonoma organizācija ir vienība, kas tiek pārvaldīta bez centrālās vadības. lēmumus demokrātiski pieņem kopiena saskaņā ar blokķēdē ieviestu noteikumu kopumu. Lielāko daļu rebase žetonu pārvalda DAO. Atlīdzības likšana ir veids, kā rebase žetons sadala peļņu no kases tiem, kas to likuši.

Piemēram, Olympus DAO sūta žetonus uz likmju līgumu, nevis atgriež sOHM. Tas palielinātu likmju OHM attiecību pret sOHM apgrozībā, un rezultātā tiktu veikta cenas korekcija uz augšu (jeb “rebase”), lai koriģētu starpību. Piemēram: ja ir 500 000 OHM, kas ir likti uz likmēm, un 500 000 sOHM, kas ir apgrozībā, un protokols dienā gūst 5 000 USD peļņu, tas var izmantot šo peļņu, lai kaltu 5 000 jaunu OHM žetonu.

Kas tieši kontrolē Rebase žetonus?
Kas ir pozitīvs rebase žetons?

Tas nosūta šos OHM uz likmju likmju līgumu; tagad ir 505k OHM likmju un 500k sOHM atlikumā. Lai sOHM piedāvājums palielinātos par 5k jeb 1 % un tas varētu atgriezties līdzsvarā, sOHM tiek pārbāzēts par 1 %.” Tātad sOHM tiek pārbāzēts par 1 %.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem