Kas ir hēlija kriptogrāfija?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir kriptogrāfija?

Kriptovalūta ir termins, ar ko apzīmē jebkura veida valūtu, kas pastāv digitālā vai virtuālā formā un izmanto kriptogrāfiju, lai nodrošinātu darījumus. Centrālās iestādes vietā kriptovalūtas izmanto decentralizētu sistēmu, lai uzturētu uzskaiti un radītu jaunas vienības.

⚡️ Kam izmanto kriptovalūtas?

Kriptovalūta ir digitāla un decentralizēta nauda. Kriptovalūtām piemīt spēja pirkt un pārdot produktus, kā arī to spēja saglabāt un novērtēt vērtību, kas ir izraisījusi daudzu investoru interesi. Mūsdienās ir pieejami tūkstošiem dažādu kriptovalūtu.

⚡️ Ko dara Hēlija blokķēde?

Hēlija blokķēde ir jauna blokķēde, kas no pašiem pamatiem veidota, lai veicinātu decentralizētu publisko bezvadu tīklu izveidi. Tā ir balstīta uz jaunu darbības metodi, ko dēvē par pierādījumu par pārklājumu, kas maksā kalnračiem HNT, Helium blokķēdes dzimtajā valūtā.

⚡️ Kā pārdot Helija kriptovalūtu?

Lai tirgotos ar Hēlija žetoniem, jums būs nepieciešams digitālais maks un konts. Makā jūs varat sekot līdzi savām monētām. Pirms pārdošanas pārbaudiet dolāru vērtību tādās vietnēs kā Coingecko, lai pārliecinātos, vai tas ir tā vērts. Tajā ir redzamas arī iepriekšējās cenu izmaiņas.

Kas ir hēlija

Lai gan ir daudz kriptovalūtu, kas radītas dažādiem mērķiem, lietu interneta nozarē pašlaik ir salīdzinoši maz kriptovalūtu. Iota (MIOTA) ir viena no pazīstamākajām bez blokķēdes veidotajām platformām ierīču savienošanai ar lietisko internetu, bet hēlija kriptovalūta ir blokķēdes projekts ar tādu pašu mērķi un atšķirīgu pieeju.

Helijs ir uz blokķēdēm balstīts tīkls jebkuras ierīces bezvadu interneta pieslēgšanai. To nodrošina HNT žetons, un to izmanto, lai maksātu piekļuves punktiem, kas pārraida savienojuma datus tīklā. Pieaugot pieprasījumam pēc lietu interneta ierīcēm, Helium kļūst par arvien nozīmīgāku kriptovalūtas projektu.

kas ir hēlija HNT?
Cik vērta ir hēlija monēta?

Vai vēlaties uzzināt, kas ir hēlijs (HNT), vai ar ko sākt? Neuztraucieties, ja pirmo reizi dzirdat par hēliju (HNT). Šīs pamācības mērķis ir izglītot jūs par visu, kas jums jāzina par šo projektu, un nodrošināt lietotājam draudzīgāko tirgū pieejamo tirdzniecības vidi.

Kas ir hēlijs un kā tas darbojas?

Šī projekta mērķis ir izveidot decentralizētu tīklu, kas savieno IoT ierīces. Hēlija kriptosistēma izmanto tehnoloģiju, kas nodrošina saziņu starp ierīcēm un datu pārraidi starp dažādiem tīkla mezgliem. Hēlija karstie punkti, ko dēvē par mezgliem, izmanto LoRaWAN piekļuves kontroles slāni. Piemēram, Helium mākoņa komponents var izveidot savienojumu ar citām platformām, piemēram, LoRaWAN.

Hēlija monētu ieguve
Cik vērts ir hēlijs?

Helija tīkls, kurā ir vairāk nekā 25 000 piekļuves punktu, kas kalpo kā tīkla mezgli, ir viens no nozīmīgākajiem LoRaWAN tīkliem. Lai apvienotu LoRaWAN jaudu ar piekļuves punktu esošo funkcionalitāti, tiek izmantota uz blokķēdēm balstīta ieguves ierīce.

Otrā burta H personifikācija ir Helijs (jeb “Tautas tīkls”), kura mērķis ir izveidot efektīvu un noderīgu lietu internetu nākotnē, vienlaikus atrisinot visas esošās problēmas un neatbilstošus risinājumus. Viens no lielākajiem jautājumiem šajā jomā ir labi zināmo lietu interneta centru, piemēram, Google vai Amazon, privātums. Pateicoties decentralizācijai un blokķēdes tehnoloģijai, kas izmantota Helium izveidē, privātums vairs nebūs problēma, savienojot ierīces ar lietu internetu.

Kas ir hēlijs un kā tas darbojas?

Kā strādāt ar hēliju?
Kas ir radio kalnraču meklētājs?

Projekta mērķis ir izveidot drošu, decentralizētu un pasaules mēroga tīklu ar internetu saistītām ierīcēm, ko darbina HNT. Tīkls sastāv no mezgliem, kurus uztur mezglu operatori, kas ir faktiskie HNT īpašnieki. Lietotāji, izvietojot piekļuves punktus un pārvaldot mezglus, saņem stimulus par dalību tīkla darbībā.

WiFi jau darbojas ar lietu interneta ierīcēm. Tomēr atbilstība pēc iespējas lielākam skaitam dažādu sīkrīku rada bažas par konfidencialitāti. Hēlija kriptogrāfijas decentralizētā arhitektūra un konsensa mehānisms nodrošina 200 reižu lielāku pārklājumu nekā WiFi lietiskā interneta ierīcēm, izmantojot decentralizētu arhitektūru un konsensa mehānismu, kas nodrošina 200 reižu lielāku pārklājumu nekā WiFi savienojums lietiskā interneta ierīcēm.

Kā iegādāties hēlija kriptovalūtu?
Kā iegādāties hēlija kriptovalūtu?

Tīkla konsensa mehānisms Proof of Coverage ir atbildīgs arī par atlīdzības sadali starp HNT turētājiem un mezglu operatoriem. Lai iegūtu piekļuves punktus, lietotājiem jāpērk ieguves ierīce no Helium tīmekļa vietnes. Ieguvēji, pieslēdzoties tīklam, ģenerē radio frekvences, un pārklājuma pierādījuma metode apstiprina piekļuves punktu atrašanās vietu.

Tīkla darbībai ir svarīgas trīs lomas, kas var būt tīkla dalībniekiem: Pretendents, raidītājs un liecinieks. Loma Hotspot tīklā ietekmē atlīdzību, kas tiek piešķirta ar sistēmas starpniecību.

Kā iegūt hēlija kriptonaudu? kas ir hēlija
Kādam nolūkam ir paredzēts hēlijs?

Kas ir hēlija dibinātājs?

Helium kriptonauda tika dibināta 2013. gadā, tikai dažus gadus pēc Bitcoin izveides. Helium izveidoja Helium, Inc., lai kļūtu par pirmo globālo vienādranga bezvadu tīklu, kas spēj savienot dažādas ierīces un veidot lietu internetu, ko var izmantot ikviens visā pasaulē.

Hēliju izveidoja Amirs Halims, Šons Kerijs un Šons Fanings. Laikā no 2015. līdz 2019. gadam uzņēmums saņēma vairāk nekā 53 miljonus ASV dolāru no četrām dažādām investīciju kārtām. 2019. gadā tīkls sāka darboties, lai risinātu privātuma problēmas, kas raksturīgas lietu interneta nozarē.

Hēlija kriptonauda HNT - likme
Hēlija pārskats

Ar ko Helium atšķiras no citām meklētājprogrammām?

Šīs monētas sauklis ir “Lietu internets uz blokiem”. Līdzās IOTA (MIOTA), kas izmanto tā saukto “bez blokķēdes” tehnoloģiju un Tangle tīklu, lai savienotu ierīces ar lietu internetu, tas ir viens no nedaudzajiem blokķēdes projektiem, kas veltīts lietu internetam. Hēlija kriptogrāfijas galvenais atšķirīgais faktors ir seguma pierādīšanas metode.

Hēlija kriptovalūta
Kā darbojas Helium seguma apliecinājums?

Hēlija tīkla PoC ir unikāls mehānisms. Vienprātības mehānisma pamatā ir HoneyBadger bizantīna kļūdu tolerances protokols, un tas darbojas pat tad, ja mainās savienojuma ātrums.

Helijs izmanto arī citu žetonu, ko nevar apmainīt un ko lietotāji var izmantot, lai segtu darījumu izmaksas, – datu kredītus.

Kāda ir hēlija kriptonauda vērtība?

Kas ir hēlija kriptovalūtas segums?
Cik drošs ir Helium tīkls?

Hēlija kriptonauda vērtību nosaka tā praktiskums, tehniskās iespējas, projekta nozīmīgums un tehnoloģija. Hēlijam piemītošo vērtību lielākoties novērtē, raugoties no tā lietderības un tehnoloģiju perspektīvas. Tomēr kriptovalūtu tirgus svārstīguma dēļ HNT patiesā vērtība un tirgus cena bieži vien nav sinhronizētas.

Hēlija tirgus vērtība ievērojami atšķiras atkarībā no vairākiem kritērijiem. Projekta reālā vērtība ir pakļauta arī tirgus svārstībām un neparedzamiem tendenču pavērsieniem, tāpēc HNT tirgus cena bieži vien atšķiras no projekta faktiskās vērtības.

Kā darbojas hēlija kriptonauda Hotspot?
Cik tuvu jābūt hēlija kalnračiem?

Kāds ir kopējais apgrozībā esošo hēlija nitrāta monētu skaits?

Pašlaik apgrozībā ir 100 539 362 HNT no kopējā 223 miljonu HNT skaita. Hēlijam ir noteikts maksimālais apjoms, bet neviens no HNT žetoniem nav iepriekš izsmelts. Lai gan tiek kalti jauni HNT, lai atalgotu karstos punktus, to kompensē HNT, kas tiek sadedzināti, lai ģenerētu datu kredītus.

tirgus kapitalizācija nosaka kriptovalūtas lielumu par citām tirgū esošajām kriptovalūtām. To aprēķina, reizinot monētas pašreizējo cenu ar kopējo esošo monētu skaitu. Jo augstāka ir tirgus kapitalizācija, jo ietekmīgāka tiek uzskatīta attiecīgā valūta.

Kur novietot hēlija kalnraču?
Cik daudz dienā nopelna hēlija kalnrača darbinieks?

Citas tehniskās specifikācijas

Hēlija kriptogrāfijas tīkla pamatā ir īpaša veida konsensa algoritms, kas tika izveidots īpaši Hēlija protokolam. Seguma pierādījuma konsensa mehānisms, kas ļauj tīkla infrastruktūrai pievienot trīs veidu piekļuves punktus: izaicinātājus, raidītājus un lieciniekus, nodrošina tīkla funkcionalitāti un decentralizāciju.

Vai jūs varat izveidot hēlija kalnraču?
Kā hēlija kalnrači iegūst hēlija monētas?

Prasītāji izstrādā radiofrekvenču verifikācijas katram 240 bloku periodam tīklā. Pēc tam tie nosūta pieprasījumu raidītāju mezgliem, kuriem ir vajadzīgi liecinieku mezgli raidītāja mezgla tuvumā, lai to apstiprinātu. HNT var nopelnīt arī, būvējot piekļuves punktus un veicot hēlija kriptogrāfijas ieguvi.

Kā ir aizsargāts Helium tīkls?

Hēlija drošību nodrošina “Proof of Coverage”, kas liek tīkla lietotājiem uzturēt Hēlija stabilitāti, veicot kalnrūpniecību. Tīkla panākumi ir atkarīgi no kalnračiem, jo Proof of Coverage ir sarežģītāks nekā Proof of Work.

Kāda ir pašreizējā hēlija cena?
Kāda ir pašreizējā hēlija cena?

Protokols tika izveidots, domājot par zemas enerģijas ieguvi, tāpēc pat vienkārša 5 W ierīce, piemēram, Helium, var nodrošināt monētu ieguvi. Šādā veidā Helium panāk efektivitāti un ļauj lietiskā interneta ierīcēm sazināties.

Kāds ir hēlija labākais pielietojums?

Populārākais hēlija izmantošanas veids ir savienot ierīces ar lietisko internetu, izmantojot zemu enerģijas patēriņu, vienlaikus nodrošinot efektivitāti un panākumus. Lietotāji var gūt peļņu no savas iesaistīšanās tīklā, iegūstot hēliju, kā arī veicot derības.

Vai hēlija kriptovalūta ir labs ieguldījums?
Vai hēlija monētas kļūs dārgākas?

Hēlija mezglu nodrošinātāji jeb HNT var sākt pelnīt atlīdzības, iegādājoties aparatūru oficiālajā Hēlija vietnē. HNT īpašnieki var pārdot savus žetonus kriptovalūtu biržās, kas savukārt ģenerē datu kredītus, kurus nevar apmainīt.

Lielākais Bitcoin konkurents ir Ethereum – uz blokķēdēm balstīta vispārēja publiska platforma, kas var lepoties ar pilnīgi jaunu bezvadu ekonomiku, kuras pamatā ir decentralizācija. Uz šo izgudrojumu attiecas nosaukums “Tautas tīkls”.

Kāds ir labākais maks hēlija glabāšanai?

Vai hēlija kriptovalūtas cena ir labs ieguldījums 2022. gadā?
Kā apmainīt dolārus pret hēliju?

Hēlija izstrādes komanda iesaka lietotni Helium – HNT digitālo naudas maku, kas darbojas ar Android un iOS sistēmām un ļauj savienot un konfigurēt karsto punktu. Vēl viens elektroniskās glabāšanas risinājums ir komandrindas maks, kas nodrošina drošu vidi HNT. Komandrindas maks ir paredzēts tehniskāka rakstura cilvēkiem, tāpēc iesācējiem vajadzētu izmantot Helium lietotni.

Ir vēl daudz citu vietu, kur jūs varat glabāt savus HNT, un to, kuru maku jūs izvēlēsieties, gandrīz noteikti noteiks tas, kam vēlaties to izmantot un cik daudz uzglabāšanas vietas jums nepieciešams.

Kādu kriptovalūtu iegādāties tagad? hēlija kriptonauda cena
Kādu kriptonaudu tagad iegādāties?

Bezsaistes glabāšana un dublējumi ir pieejami, izmantojot datorā vai portatīvos kriptovalūtas makus, piemēram, Ledger vai Trezor. Tomēr tie parasti ir tehniskāki un dārgāki. Rezultātā tie var būt piemērotāki liela apjoma HNT glabāšanai profesionāļiem.

Vēl viena alternatīva ir programmatūras maks, kas ir gan bezmaksas, gan vienkārši lietojams. Tie ir pieejami lejuplādēšanai kā mobilās lietotnes vai datora klienti, un tie var būt gan depozitārie, gan ne-depozitārie. Pakalpojumu sniedzējs jūsu vārdā pārvalda un rezervē jūsu privātās atslēgas turētājportfeļos. Privātās atslēgas tiek glabātas jūsu ierīcē neaizsargātajos makos.

Labākie programmatūras maki kriptovalūtai
Labākais kriptovalūtas maks datoram un mobilajām ierīcēm

Aparatūras maki ir drošāki nekā mobilie maki, turklāt tie ir mazāk neaizsargāti pret uzlaušanu. Tie var būt labāka izvēle tiem, kam ir mazāk HNT vai kas ir jauni šajā jomā.

Tīmekļa maki, ko dēvē arī par tiešsaistes makiem, arī ir bezmaksas un vienkārši lietojami, un tiem var piekļūt no daudzām ierīcēm, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu. Tomēr tie tiek uzskatīti par karstajiem makiem un var būt mazāk droši nekā aparatūras vai programmatūras alternatīvas. Tā kā jūs, iespējams, uzticaties platformai, lai jūsu HNT būtu drošs, jums vajadzētu izvēlēties uzticamu pakalpojumu ar uzticamu lietotāja saskarni.

Tāpēc tās ir vislabāk piemērotas neliela kriptovalūtu daudzuma glabāšanai vai tiem, kas veic biežākus pirkumus.

Programmas maki
Kādu aparatūras maku izvēlēties

Kriptomat piedāvā drošu glabāšanas risinājumu, kas ļauj bez problēmām uzglabāt un apmainīties ar HNT. HNT glabāšana ar Kriptomat nodrošina uzņēmuma līmeņa drošību un ērtu funkcionalitāti.

Izvēloties mūsu drošu platformu kā savu glabāšanas risinājumu, jūs varat pirkt un pārdot HNT vai apmainīt to pret citām kriptovalūtām dažu minūšu laikā.

Province ir piešķīrusi atļauju He4 ieguvei, un pašlaik tā tiek uzsākta.

Kas ir darba pierādījums blokķēdē?
Kā darbojas pierādīšana Bitcoin?

Atšķirībā no Bitcoin Helium tīkls nav balstīts uz darba pierādījuma mehānismu. Lai tīkls varētu darboties, kalnračiem ir jāstabilizē un jāaizsargā tīkls. Helija protokolā tiek izmantots uz BFT balstīts Paplašinātais darba pierādījums (Extended Proof of Work), kas prasa kalnračiem autentificēt piekļuves punktu (mezglu) ģenerēto bezvadu tīkla pārklājumu.

Atšķirībā no citām platformām, kurās nepieciešami kalnraču pakalpojumi, piemēram, Bitcoin, Helija kalnrūpniecības process ir unikāls. Ja kalnrači atrodas tuvu viens otram, mehānisms ļauj kalnraču grupām darboties ātrāk. Tomēr, lai ieguve būtu produktīva, katrai ierīcei jāatrodas vismaz 300 metru attālumā no citām līdzīgām ierīcēm .

Hēlijs piedāvā tehnoloģiju veidu
Ko jūs domājat ar darba apliecinājumu?

Cik hēlija (HNT) monētu pašlaik ir pieejams?

Ieguldītāji var sagaidīt, ka periodiski saņems atlīdzību no savām ieguves darbībām, un vidējais periods ilgst aptuveni 30 līdz 60 minūtes. Atlīdzības lielumu noteiks izaugsmes plāns, kas var mainīties. Hēlijs skaidro, ka sākumā tie, kas ģenerē HNT tīkla infrastruktūras izveidei, saņems lielāku atlīdzību. Tomēr vēlāk izdevīgāk būs pārsūtīt ierīču datus. Viņi prognozē, ka šīs pārmaiņas ilgs aptuveni 20 gadus.

2020. gada 1. oktobrī apgrozībā bija 48 712 218 HNT žetonu. Žetons tika laists apgrozībā ar nulles piedāvājumu un bez pirmmīnām.

Kāds ir darba pierādījuma piemērs?
Kāds ir darba pierādījuma piemērs?

Kā ir nodrošināts Hēlija tīkls?

Helijs izmanto īpaši izstrādātu konsensa mehānismu, ko sauc par pierādījumu par segumu (PoC), kas atalgo lietotājus par ieguldījumu kalnrūpniecībā (darījumu apstiprināšanu) un stabilitātes nodrošināšanu.

PoC pamatā ir HoneyBadger BFT protokols, kas ir īpaši izstrādāts mezglu saziņai, ja apstākļi ir neuzticami.

Helijs norāda, ka visticamākais uzbrukuma vektors ietekmē mezglu operatorus, izmantojot karsto punktu ienākošās ostas. Tokenu īpašniekiem platformas pašu maciņš izmanto asimetriskās atslēgas, lai palīdzētu lietotājiem ar privāto atslēgu drošību.

Secinājums

Kas ir Hēlija kriptovalūta (HNT)
Kas ir Helium un kā tas darbojas?

Nodrošinot decentralizētu, stimulētu tīklu lietu internetam, Helium revolucionizē veidu, kā blokķēde tiek izmantota, lai savienotu ierīces ar internetu. Lietotāji var saņemt HNT atlīdzību par tīkla uzturēšanu un nodrošināšanu, izmantojot īpaši izstrādātas kalnrūpniecības iekārtas, kas ļauj lietotājiem kalnrūpniecību veikt efektīvāk, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas.

Hēlijs piedāvā tehnoloģiju, kas ļauj viegli un ātri izveidot radiofrekvences bezvadu ierīcēm, jo nepieciešamība savienot šīs ierīces, izmantojot lietisko internetu, kļūst arvien izplatītāka. Hēlija spēja to darīt padara to par noderīgu posmu pasaules lietu interneta ierīču tīklā. Nosaukums “Tautas tīkls” ir atbilstošs, jo ikviens var izmantot šo noderīgo rīku.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem