Tron (TRX): Visaptverošs ceļvedis | Viss, kas jums jāzina!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Ko dara Tron Crypto?

Tron ir decentralizēta, uz blokķēdes tehnoloģijām balstīta digitālā platforma ar savu kriptovalūtu Tronix (TRX). Tron fonda, ko 2017. gadā dibināja Singapūrā bāzēta bezpeļņas organizācija, mērķis ir izveidot pasaules mēroga izklaides sistēmu, kas ir gan rentabla, gan droša.

⚡️ Vai TRON ir labāks par bitcoin?

TRON fonda mērķis ir izveidot decentralizētu internetu, kurā jebkuram lietotājam jebkurā pasaules vietā būtu vienlīdzīga piekļuve un iespējas. TRON protokols ļauj satura veidotājiem iesniegt un izplatīt savus darbus, izmantojot decentralizētu tīklu. TRON šobrīd ir viens no visstraujāk augošajiem blokķēdēm, kurā ir vairāk nekā 73 miljoni kontu un 2,8 miljardi.

⚡️ Kā darbojas TRON investīcijas?

TRON tīkla blokķēdi aizsargā Deleģētā likmju apliecinājuma (DPoS) konsensa metode. DPoS un Proof-of-Stake mehānisms ir salīdzināmi, jo tie ļauj lietotājiem gūt pasīvus ienākumus katru reizi, kad viņu aktīvi tiek glabāti tīkla makā.

⚡️ Vai Tron kļūs liels?

Pēdējos gados ir strauji pieaudzis pieprasījums pēc decentralizētām lietotnēm jeb dApps, un Tron ir kļuvis par nozīmīgu spēku šajā nozarē. Investori paredz, ka šī tendence turpināsies. Patiesībā ir paredzams, ka tā pieaugs vēl vairāk.

Kas ir tron crypto (TRX)?

Kas ir trons? Ko dara trons?

Tron ir uz blokķēdēm balstīts projekts, kas tika uzsākts 2017. gadā. Savā laikā tas bija diezgan novatorisks, jo tajā netika mēģināts veicināt nekādus kriptogrāfijas vai tīkla arhitektūras uzlabojumus.

Tron pamatelementus, piemēram, decentralizētās lietojumprogrammas (dApps), viedos līgumus, žetonus un deleģēto konsensu Proof-of-Stake, radīja citi projekti. Lai gan daži kritizēja izgudrotības trūkumu projektā, daudzi uzslavēja tā pārbaudītu iespēju izmantošanu, nevis mēģinājumu par katru cenu izstrādāt kaut ko jaunu. Tas arī ļāva ievērojami saīsināt izstrādes laiku.

Kādiem nolūkiem tiek izmantots Tron kriptonauda?
Vai Tron ir nākamais Bitcoin?

Džastina Sūna Trons bija ievērojams ar savu mārketinga fokusu uz Āziju, ko galvenokārt finansēja ar projekta dibinātāja un radītāja reklāmu. Nav nekāds pārsteigums, ka futūristiski izklausītais Trons ir guvis zināmus panākumus, ņemot vērā entuziastisko un uzticīgo fanu kopienu.

2018. gadā TRX turpināja piesaistīt kriptovalūtas investoru interesi, kad Tron kriptogrāfiskais fonds, kas ir bezpeļņas organizācija, kura darbojas aiz Tron, iegādājās BitTorrent, peer-to-peer satura koplietošanas platformu.

Kā darbojas tron

Vai ir izdevīgi ieguldīt tron kriptonauda?

Kāda ir Tron (TRX) funkcija?

Lai gan tagad Tron ir atsevišķa kriptovalūta, sākotnēji tas bija ERC-20 žetons, kas veidots uz Ethereum bāzes.

Tronix tīkla pamatā ir vairākas idejas, no kurām vissvarīgākā ir decentralizācija. Visi blokķēdes dati ir pilnīgi brīvi un nav nevienas centrālās iestādes rokās. TRX žetonus var nopelnīt satura ražotāji par savu materiālu publicēšanu.

Tron kriptovalūtu tīklā ražotāji var izveidot arī savas kriptovalūtas. Šos žetonus pēc tam var integrēt lietotāju decentralizētās lietojumprogrammās tīklā. Šīs jaunradītās valūtas uztur galvenais TRX žetons.

Tron definīcija
Vai ir izdevīgi ieguldīt Tron?

Tīkla attīstības plāna pēdējais posms ir saistīts ar atbalstu spēlēm Tron tīklā. Šīs spēles būs pilnībā decentralizētas, ļaujot lietotājiem tieši apbalvot radītājus, ja viņiem tās patīk.

Tron izstrādā konsensa mehānismu, kas ietver deleģētu akciju apstiprināšanu. Darījumus pārbauda 27 uzraugi, kuriem uzticēts uzdevums sekot līdzi visiem darījumiem. Ik pēc sešām stundām tiek izraudzīti superpārstāvji, kuri kā pateicību par savu darbu tiek apbalvoti ar mehānisma radītām TRX monētām.

Ik pēc trim sekundēm tron kripto blokķēde ģenerē jaunu bloku, un tie, kas to dara, nopelna 32 TRX žetonus.

Kurš ir Trona autors?

Kā ieguldīt tron kriptovalūtā?
Kādā monētā vislabāk ieguldīt?

Sun Jučens, plašāk pazīstams kā Džastins Suns, uzsāka un izveidoja TRON. Viņš jau otro reizi tika atzīts par vienu no žurnāla Forbes “30 zem 30” Āzijā.

Pirms Tron palaišanas Suns izveidoja audio satura lietotni Peiwo. 2015. gadā viņš strādāja arī par Ripple pārstāvi. Tomēr pēc Tron fonda izveides viņš atteicās no Ripple pārstāvja amata.

Par Sana uzņēmumu interesi izrādīja pirmie investori, tostarp spēles Clash of Kings radītājs Tan Binsens un OFO vadītājs Dai Vei, velosipēdu nomas jaunuzņēmuma OFO vadītājs.

Cik vērts būs TRON?
Kāda veida kriptonauda uzplauks 2022. gadā?

Ar ko Trons atšķiras no konkurentiem?

tron crypto ir unikāla kriptovalūta, jo tā nozarei piedāvā unikālu perspektīvu un mērķi. TRX nav darījumu izmaksu, kas ir diezgan ievērojams. Turklāt tīkls katru sekundi var veikt 2000 darījumu.

TRX saglabāšana (un likme) sniedz lietotājiem iespēju piedalīties superpārstāvju atlases procesā. Turklāt platformas spēja atalgot satura veidotājus par viņu darbu, vienlaikus saglabājot pilnas īpašumtiesības uz saviem projektiem, ir ārkārtīgi vērtīgs koncepts.

Kas ir Tron (TRX) kriptovalūta
Tron (TRX) skaidrojums

Kāda ir Tron cena?

Tron kriptona izmantošanas lielākā priekšrocība ir tā, ka māksliniekiem un satura veidotājiem no visas pasaules tagad pilnībā pieder viņu radītais materiāls. Liela priekšrocība ir arī iespēja radīt un izplatīt savus darbus, neuztraucoties par augstiem honorāriem.

Tron ir uz blokķēdēm balstīts protokols izklaides satura radīšanai, izplatīšanai un straumēšanai. Tas ir viens no ievērojamākajiem projektiem, kas tiek dēvēts par Web 3.0. Trešās paaudzes interneta mērķis ir ļaut cilvēkiem izmantot internetu decentralizētā un atvērtā veidā, kam ir faktiska vērtība.

Kas ir TRON un kā tas darbojas?
Vai ar TRON var nopelnīt naudu?

Tron ir unikāls, jo tas tiek izstrādāts ar nolūku ļaut tā viedajos līgumos izmantot augsta līmeņa valodas. Atvērtā koda Tron programmatūru nākotnē varēs izveidot ikviens, izmantojot jebkuru programmēšanas valodu.

Cik daudz monētu ir apgrozībā?

Tether (USDT) ir kriptovalūta, kas tika radīta ICO ceļā un ir iekrājusi aptuveni 60 miljonus ASV dolāru.

TRON kriptovalūta TRX tika izveidota ar 100 miljardu žetonu limitu, un pašlaik tās apgrozībā ir 71 miljards vienību.

Publicēšanas brīdī tron kriptovalūta (TRX) bija 22. vietā vērtīgāko kriptovalūtu sarakstā pēc tirgus kapitalizācijas ar vērtību 3,98 miljardi ASV dolāru.

Vai TRON ir reāls?
Kādā monētā vislabāk ieguldīt?

Citi tehniskie dati

2018. gada janvārī TRX sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 0,131 ASV dolāra. Lai gan kopš tā laika cena ir ievērojami samazinājusies, jo īpaši ņemot vērā nesenos tirgus apstākļus (lasiet: lāču tirgus), TRX vērtība šobrīd pieaug un atgūstoties kriptonauda nozarei, tā kļūst arvien vērtīgāka.

Kā Tron tīkls ir aizsargāts?

Tron kriptona izmantotais deleģētais apliecinājuma pārņemšanas mehānisms ir viena no tā svarīgākajām drošības funkcijām. Ik pēc sešām stundām sistēma maina balsotāju (lietotāju, kas ievieto savu TRX žetonu) izvēlētos tīkla validatorus un piešķir tos jauniem tīkliem saskaņā ar nejaušas atlases procedūru.

Kam pieder TRON?
Kā klājas TRON monētai?

Izmantojot unikālu pūļa resursu izmantošanas metodi, lai cīnītos ar nebeidzamo kļūdu plūsmu, kas ir pārāk izplatīta programmatūras izstrādē, Tron kopienai tagad ir iespēja gan dot savu ieguldījumu izstrādē, gan saņemt atlīdzību par to, izmantojot Bug Bounty programmu. Tron Foundation piešķir dāsnas TRX naudas balvas par šajā programmā atklātajām kļūdām vai ievainojamībām.

Kas ir Tron un kā to lietot?

Tron tīkls tagad var atbalstīt plašu lietojumprogrammu un spēļu klāstu. Papildus tā primārajam pielietojumam kā satura ražotāju platformai Tron tīklu bieži izmanto arī darījumiem, jo TRX darījumiem nav izmaksu.

Daudzi uzņēmumi, tostarp Travala, SpendCard, Bitnovo un citi, izmanto Tron kā maksājumu metodi. Tether ir arī ieviesis USDT-Tron kā stabilo monētu Tron tīklā, aizstājot USDT.

Vai ir droši ieguldīt Tron (TRX) kriptovalūtā?
Vai ir izdevīgi ieguldīt Tron?

Pēc BitTorrent iegādes Tron ekosistēma ir turpinājusi augt.

Kā izvēlēties Tron maku

Tronu atbalsta plašs maku klāsts – gan programmatūras, gan aparatūras veidi, un tas nozīmē, ka tas ir viegli savietojams ar daudzām citām kriptovalūtām. Lietotājiem ir daudz alternatīvu, no kurām izvēlēties, tāpēc katram lietotājam būs jāizvērtē dažādi faktori.

Kriptomat ir uz blokķēdēm balstīta platforma, kas ļauj droši uzglabāt un tirgot TRX žetonus. Izmantojot Kriptomat, jūs varat droši uzglabāt TRX aktīvus un viegli tos pārdot.

Kā ieguldīt tron kriptonaudā?
Kādam nolūkam tiek izmantots Tron?

Jūs varat pirkt un pārdot TRX žetonus vai apmainīt tos pret citu kriptovalūtu dažu minūšu laikā, kad uzglabājat pie mums.

Nobeigums.

TRON ir unikāls kriptovalūtas projekts, kas apvieno vairāku citu projektu darbu, lai nodrošinātu inovatīvas funkcijas. Tron tīkls nodrošina līdzekļus rakstniekiem, kuri nevar publicēt savus materiālus cenzūras vai citu centralizēto satura platformu dēļ. Turklāt, salīdzinot ar citām kriptovalūtām, tā nulles darījumu maksas sistēma padara to par pievilcīgu risinājumu gan uzņēmumiem, gan patērētājiem. Neraugoties uz tās daudzajām priekšrocībām, ir svarīgi apzināties ar jebkuru ieguldījumu saistītos riskus. Kā vienmēr, pirms ieguldīt līdzekļus jebkādās lietās, veiciet savu izpēti!

Kāpēc man vajadzētu ieguldīt tron kriptonaudā?
Kā darbojas Tron investīcijas?

Tron (TRX) ir uz blokķēdēm balstīts decentralizēts protokols, kura mērķis ir izveidot bezmaksas satura izklaides sistēmu visā pasaulē, izmantojot blokķēdes un dalītās glabāšanas tehnoloģiju.

Šodienas kriptovalūtu tirgū ir daudz alternatīvo valūtu.Tron kriptonauda (TRX) ir viens no tiem, kas nesen guva plašu atzinību. Tā kā tā piedāvā vairākas inovatīvas tehnoloģiskās iespējas, tā ir kļuvusi par vienu no visvairāk apspriestajām kriptovalūtām mūsdienās.

Turpmākajās sadaļās aplūkojiet vairākas aizraujošas detaļas par TRON kriptovalūtu, kas jums būtu jāņem vērā pirms ieguldīšanas.

Īss ievads par TRON

Tron kriptona cena
Kādā monētā vislabāk ieguldīt?

STT atjauninās protokolu, lai palīdzētu lietotājiem atrast un novērtēt kriptonauda makus, sekot līdzi tērēšanas paradumiem un attīstīt uzticēšanos šīm vietām. TRON ir decentralizēta operētājsistēma, kas ir līdzīga Ethereum un tika izveidota, lai palīdzētu izveidot decentralizētu internetu. Sākotnēji 2017. gadā tron kriptovalūta tika izstrādāta kā līdzeklis digitālā satura ražotājiem, lai pilnībā nodotu īpašumtiesības uz savu saturu cilvēkiem, kas to radījuši.

Tron tīkls ir izstrādāts, lai apstrādātu lielu skaitu darījumu, izmantojot deleģētu apliecinājuma par likmi konsensa mehānismu. Tron tīkla vietējā valūta ir TRX, ko var izmantot digitālo aktīvu iegādei un tirdzniecībai platformā.

Vai tron kriptona ir monēta vai žetons?
Kāda ir TRON nākotne?

Tron ir viena no populārākajām blokķēdes sistēmām, kurā ir vairāk nekā 73 miljoni kontu un kurā katru dienu tiek veikti 2,8 miljardi darījumu. Tā var lepoties ar to, ka spēj apstrādāt līdz pat 2000 darījumu sekundē, savukārt Bitcoin spēj apstrādāt tikai 6.

TRON kriptovalūtas platforma atbalsta dažādus blokķēdes un viedo līgumu tīklus. Šī blokķēde tika izstrādāta, lai tajā varētu izmantot savu valūtu Tronix.

Ko tieši tas dara?

Tāpat kā citas virtuālās valūtas, arī TRON izmanto publisko virsgrāmatu. Katra darījuma vēsturi var izsekot līdz sākotnējam darījumam šajā virsgrāmatā. TRX izmanto līdzīgu darījumu pieeju kā Bitcoin UTXO sistēma.

Kāda ir TRON priekšvēsture?

Kur es varu apmainīt tron kriptona naudu?
Kāda ir pašreizējā TRON cena?

TRON izstrādāja Peiwo dibinātājs un izpilddirektors Džastins Suns. Ķīnā Peiwo ir lielākais balss straumēšanas pakalpojums. Suns iepriekš ir strādājis ar Ripple, ieņemot Ripple Lielās Ķīnas vadītāja amatu.

Tā paša gada aprīlī Peiwo laida klajā pasaulē pirmo sociālās mūzikas lietotni, kas balstīta uz TRON protokolu. Viņš to veiksmīgi sasaistīja ar Peiwo dažu mēnešu laikā pēc tās iznākšanas 2017. gadā, ļaujot tai palielināt savu aktīvo lietotāju bāzi.

TRON galvenās iezīmes

tron crypto ir vairākas iezīmes, kas būtu jāuzsver:

Kādas ir tron tīkla funkcijas?
Vai Tron tīkls ir apliecinājums par likmi?
  • TRON infrastruktūra ir decentralizēta un balstās uz spēļu platformu, prognozēm, izplatīto tirdzniecību un bezsaistes spēli.
  • Lietotājs ICO: lietotājs var piedāvāt jebkuru digitālo aktīvu, ko citi var iegādāties, lai izmantotu pakalpojumu vai saņemtu kādu labumu.
  • Datu atbrīvošana: Notiks pilnīga datu atbrīvošana. Saturu var augšupielādēt, kopīgot un izplatīt visiem lietotājiem bezgalīgi.

Kādi ir trūkumi?

Kriptovalūtas ir augsta riska un spekulatīvi uzņēmumi, kuru vērtība var ievērojami svārstīties. Tā kā par darījumiem šajos decentralizētajos tīklos netiek ziņots regulatoram, nav iespējams noteikt, vai tie ir neatrisināti. Tas var novest pie tirgus manipulācijām.

Izvēlieties jebkuru TRON validatoru, ko vēlaties
Kam pieder Tron tīkls?

Ieguldītājiem jāapzinās arī iespējamie hakeru un kiberuzbrukumu draudi. Hakeri bieži vēršas pret ieguldītājiem, kas ir tieši iesaistīti darījumos.

Pašlaik TRON cena ir 0,0784 ASV dolāri par vienu žetonu, kas ir par vairāk nekā 50 % augstāka nekā 2018. gada jūnijā reģistrētais visu laiku zemākais līmenis – 0,0006 ASV dolāri.

Saskaņā ar CoinMarketCap datiem 2017. gada decembrī TRON monētas tika pārdotas par aptuveni 0,0021 ASV dolāru katra. 2018. gada janvārī vienas monētas cena bija 0,021 ASV dolārs, kas bija satriecošs 1000 procentu pieaugums tikai trīsdesmit dienu laikā.

Šā raksta sagatavošanas brīdī TRON vērtība ir 0,054293 ASV dolāru par monētu.

Vai TRON TRX ir vērtspapīrs?
Kāda ir TRON tirdzniecība šodien?

Beidzot

Tron ir kriptovalūta, kuras popularitāte ir strauji pieaugusi. Lai gan tai ir vairāki unikāli tehniski elementi, piemēram, lielāks darījumu ātrums sekundē nekā tās konkurentiem, jāatzīmē arī tas, ka kriptovalūtas parasti tiek uzskatītas par ļoti bīstamām.

Ir ļoti svarīgi veikt savu pētījumu un ieguldīt, pamatojoties uz saviem unikālajiem ieguldījumu mērķiem un riska toleranci.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem