4 veidi, kā nodrošināt savus kriptovalūtas ieguldījumus, lai būtu mierīgāks prāts

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kā nodrošināties pret kriptovalūtu?

Piemēram, kriptovalūtas tirgotājs var atvērt īso pozīciju, pārdodot Bitcoin un pēc tam to atpirkt par augstāku cenu, tādējādi radot kompensējošu peļņu vai zaudējumus no darījuma. Šādu darījumu atvēršanu sauc par bitkoinu vai jebkuras citas kriptovalūtas riska ierobežošanu.

⚡️ Kas ir kriptovalūtas riska ierobežošanas fonds?

Riska ierobežošanas fonds, kas iegulda līdzekļus bitcoin . Kriptovalūtu riska ieguldījumu fondi, tāpat kā tradicionālie riska ieguldījumu fondi, iegulda kriptovalūtās, kā arī blokķēdes atvasinātajos instrumentos un nākotnes darījumos, savukārt riska kapitālu un privāto kapitālu blokķēdes jaunuzņēmumiem.

⚡️ Kā nodrošināt savu portfeli?

Diversifikācija ir viena no efektīvākajām pieejamajām ilgtermiņa riska ierobežošanas stratēģijām. Kopējo svārstīgumu samazina tas, ka portfelī tiek turēti nekorelēti aktīvi un akcijas. Alternatīvie aktīvi parasti zaudē mazāk vērtības lāču tirgus laikā, tāpēc diversificētam portfelim būs mazāki kopējie zaudējumi.

⚡️ Kā nodrošināties pret tirgus sabrukumu?

Ja esat piesaistījis dažus no saviem augstāka riska aktīviem, vislabākā metode, kā nodrošināties pret iespējamiem tirgus zaudējumiem, ir pārdošanas iespēju līgumu iegāde. Pārdošanas iespējas līgumi dod jums iespēju izvēlēties pārdot, kad drošības līmenis sasniedz noteiktu zemāko punktu.

Kā nodrošināt savu kriptonauda portfeli: kriptonauda padomi

Lai gan kriptonauda iegāde un turēšana ir populāra iespēja iesācēju investoriem, ir arī citi vienkārši soļi, ko varat veikt, lai no saviem ieguldījumiem iegūtu daudz vairāk.

Neskatoties uz to, ka kriptovalūtas joprojām veido salīdzinoši nelielu daļu no kopējiem ieguldījumu aktīviem, interese par tām pēdējo piecu gadu laikā ir ievērojami palielinājusies – šobrīd 14% amerikāņu savos portfeļos ir digitālie aktīvi, salīdzinot ar 1% 2016. gadā. Daži nozares eksperti uzskata, ka līdz 2021. gada beigām šis īpatsvars varētu divkāršoties – 13% respondentu norādīja, ka plāno ieguldīt kriptovalūtās.

Kā nodrošināt droša kriptovalūta
Vai kriptovalūta ir labs nodrošinājums

Daudzi investori, kas pirmo reizi ienāk tirgū, vēlas maksimāli palielināt savu kriptonaudu potenciālo peļņu, mācoties, kā no tiem gūt maksimālu labumu. Šeit ir četri noderīgi padomi, kas palīdzēs jums sākt.

Kriptovalūtu portfeļa diversifikācija

Ieguldījumi dažādos kriptoaktīvos ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā samazināt risku un vienlaikus dažos gadījumos palielināt peļņu. Šim jēdzienam kriptovalūtu tirdzniecības padomos tiek lietots termins diversifikācija jeb aktīvu sadalījums. Ja tirgus krītas, mērķis ir diversificēt aktīvus un vidēji izlīdzināt zaudējumus.

Kāds ir labākais kriptovalūtu riska ierobežošanas fonds
Kādi riska ieguldījumu fondi pērk bitcoin

Bobs un Alise iegulda 1000 ASV dolāru kriptovalūtās. Bobs iegulda 100 ASV dolārus desmit dažādās kriptovalūtās, savukārt Alise iegulda vienā aktīvā. Alise uzņemas iespēju ciest ievērojamus zaudējumus, ja tirgus kļūs “lācīgs” un projekts, kurā viņa ieguldīja, piedzīvos kritumu, savukārt Bobs ir sadalījis savu risku un viņam ir lielāka iespēja kopumā zaudēt mazāk (atkarībā no tā, vai viņš ieguldīja gudri). Ja tirgus virzās augšup, tas var būt arī taisnība.

Kā nodrošināties pret kriptovalūtu
Kā nodrošināt kriptovalūtas pozīciju pret risku

Izvēloties dažādu veidu kriptovalūtas ir tipiska pieeja, lai mēģinātu gūt peļņu, kad viena vai vairākas nozares spazmas. Kad viena vai vairākas nozares krīt, tas arī palielina zaudējumu risku.

Šeit ir daži piemēri no daudzajiem kriptovalūtu veidiem:

Kas ir apdrošināšana kriptovalūtu tirdzniecības padomos? droša kriptovalūta
Kas ir kriptovalūtas riska ierobežošanas fonds?
 • Cenu kāpumi: Bitcoin.
 • Neapmaināmie žetoni jeb nFT: CryptoPunks
 • Ethereum viedo līgumu tehnoloģija:ether(ETH)
 • Unisvop (UNI) ir decentralizēts VPN, kas darbojas visā pasaulē un nodrošina piekļuvi neierobežotam datu apjomam, vienlaikus aizsargājot jūsu konfidencialitāti.
 • Maksājumu monētas: Lightcoin (LTK)
 • Kriptovalūta: BitcoinDark (DCR) Cenzūra izturīgs.

Jāatzīmē, ka, lai gan diversifikācija ir paredzēta aizsardzībai pret risku vai zaudējumiem, tā var arī samazināt ieguldījumu atdevi.

Droša kriptovalūta
Kā nodrošināties pret Bitcoin risku

Kripto tirdzniecības padomi

Kopēšanas tirdzniecība, kā norāda nosaukums, ir investīciju veids, kas ietver automātisku eksperta investora darījumu kopēšanu. eToro, Coinmatics un 3Commas ir piemēri vietnēm, kas ļauj jums to darīt.

To ir viegli sākt:

 • Sekojiet tirgotājiem, pamatojoties uz tādiem aspektiem kā iepriekšējie panākumi, sekotāju skaits un kopējais riska novērtējums (cik riskanti ir ieguldītie aktīvi).
 • Lai to izdarītu, dodieties uz savu lietotāja profilu un noklikšķiniet uz saites “Konts”.
 • Kad tirgotāji pērk vai pārdod kriptovalūtu, jūsu portfelis dara to pašu.
Kā nodrošināties pret bitcoin risku
Kā nodrošināties pret risku – droša kriptovalūta

Tā ir pilnībā automatizēta pieeja, lai tirgotos ar kriptovalūtām, kas neprasa nekādu tirgus izpēti vai uzraudzību.

Kad esat izvēlējies tirgotāju (vai tirgotājus), varat izlemt, cik lielu daļu no sava portfeļa veltīt katram no tiem. Parasti tas ir procentuālā daļa no jūsu bilances. Piemēram, ja jums ir 1 000 ASV dolāru, ko ieguldīt, jūs varat tos sadalīt starp diviem tirgotājiem un 10 % no cita tirgotāja. tas ir vēl viens diversifikācijas veids, kas palīdz līdzsvarot portfeli. Darījumi sāksies automātiski pēc tam, kad būsiet pabeidzis savu ieguldījumu. Protams, jūs vienmēr varat nomainīt vai pievienot vairāk naudas kādam veiksmīgam tirgotājam.

Tas ir neizbēgami, ka profesionāli tirgotāji pieļaus kļūdas. Jūs nevarat prognozēt tirgotāja panākumus vai kriptoakciju turpmāko virzību, tāpēc ir ļoti svarīgi noteikt zaudējumu limitu. Tas ir automatizēts rīkojums, kas aptur jūsu kopiju kriptogrāfijas tirdzniecības padomus, ja jūs zaudējat noteiktu summu vai aktīva vērtība samazinās.

Kriptovalūtas riska ierobežošanas stratēģijas
Bitkoinu riska ierobežošana ar CFD

DeFi Bet žetons

Šeit sākas tehniskie jautājumi.

DeFi likmju kontekstā “likmju likme” attiecas uz jūsu kriptonaudu aktīvu bloķēšanu specializētās atsevišķās platformās, ko dēvē par “decentralizētām lietojumprogrammām”. Lai nopelnītu gada procentus, jums ir jāiemaksā savi līdzekļi DeFi staking pūlā.

Decentralizētās finanses jeb DeFi ir kriptovalūtu nozares atzars, kas parastos finanšu pakalpojumus, piemēram, kredītus un apdrošināšanu, pārvērš uz blokķēdēm balstītās lietotnēs. Galvenā atšķirība ir tā, ka tā vietā, lai šīs decentralizētās finanšu lietojumprogrammas kontrolētu vai uzturētu kāda viena vienība, tās vada to lietotāju kopienas un ar automātiski izpildāmu datorprogrammu, kas pazīstamas kā “viedie līgumi”, palīdzību.

Bitkoinu nodrošināšana ar nākotnes līgumiem
Kā sākt nodrošināties pret kriptovalūtām

Ja esat jaunpienācējs decentralizēto lietotņu un viedo līgumu jomā, iepazīstieties ar šiem rakstiem.

5x/10% plāns ir lieliska stratēģija, lai saņemtu samaksu par jūsu uzglabātajiem aktīviem, ja plānojat iegādāties tikai kriptovalūtas un saglabāt tās visu gadu. Tas ir pielīdzināms naudas noguldīšanai krājkontā, tikai tā vietā, lai nopelnītu mazāk nekā 1% gadā, jūs potenciāli varētu saņemt līdz pat piecas vai pat desmit reizes lielāku summu.

Īsās pārdošanas metode
Kā nodrošināt savu DeFi portfeli

Tomēr ne uz visām kriptovalūtām var likt likmes. Pilns saraksts ar atbalstītajiem aktīviem, uz kuriem var likt likmes, ir atrodams šajā lapā . Strādājot ar DeFi platformām, jāņem vērā arī vairāki citi apdraudējumi. Šeit ir daži piemēri:

 • Decentralizētajām tīkla ierīcēm (DND) nav nekādu noteikumu, kas nozīmē, ka tās nevar atbalstīt neviena valdība.
 • Likvīdā aktīva vērtība var samazināties, un tādā gadījumā jums būs jāgaida, kamēr tā vērtība atgūsies, lai nopelnītu procentus.
 • Vienmēr pastāv risks, ka platforma, uz kuru jūs liekat likmes, var bankrotēt vai kļūt maksātnespējīga.
 • Pirms ieguldīšanas pārliecinieties, ka esat veicis savu izpēti, un ieguldiet tikai to, ko varat atļauties zaudēt.
 • Kriptoieguldījumu ierobežošana ir gudrs veids, kā aizsargāt savus negatīvos rezultātus, vienlaikus izbaudot tirgus augšupejas potenciālu. Diversificējot savu portfeli, veicot kopiju tirdzniecību un izmantojot DeFi likmju platformas, jūs varat samazināt risku, vienlaikus palielinot peļņu. Tāpēc ķerieties pie tā un sāciet nodrošināties.

Ja jūs vēlaties uzglabāt naudu par DeFi derību programmatūru, vispirms veiciet plašu izpēti.

Vai kriptovalūtas kopēšanas kriptovalūtas tirdzniecības padomi ir ienesīgi?
Rokasgrāmata par kriptovalūtas riska ierobežošanu

Uzziniet, kā izmantot kriptovalūtas atvasinātos instrumentus, lai apdrošinātu savus darījumus.

Kas tieši ir riska ierobežošana?

Riska ierobežošanas mērķis ir samazināt risku un zaudējumus, kas var rasties tirgus cenu svārstību rezultātā. Tas ietver divu darījumu noslēgšanu tajā pašā virzienā, kurā jūs sagaidāt tirgus kustību, un viena darījuma noslēgšanu pretējā virzienā.

Tas ir otrais rezerves darījums, ko jūs ievietojat, ja tirgus iet pret jums, un kas ir paredzēts, lai kompensētu jūsu pirmā darījuma zaudējumus.

Kā darbojas DeFi?
Kas ir kriptovalūtu kopiju tirdzniecība?

Nākotnes līgumu tirgus ir populāra metode, ar kuras palīdzību kriptonauda investori var nodrošināt savas likmes. Kad divas puses vienojas tirgot noteiktu aktīvu noteiktā cenā un datumā, to sauc par garās vai īsās pozīcijas izveidi nākotnes līgumu tirgū.

 • Garā pozīcija: Jūs uzskatāt, ka aktīva cena nākotnē pieaugs, tāpēc piekrītat to iegādāties par šodienas cenu noteiktā laikā.
 • Negatīva cena: ja jūs domājat, ka aktīva vērtība samazināsies, jūs piekrītat to pārdot par šodienas cenu noteiktā laika periodā.

Nākotnes līgumi kriptogrāfijas tirdzniecības padomi ir ļoti spekulatīva un bīstama darbība, kurā iesācējiem nevajadzētu piedalīties. Lai gan nav ierobežojumu tam, cik daudz naudas var nopelnīt ar nākotnes darījumu tirdzniecību (nav tādas lietas kā bezgalīgs peļņas apjoms), tai ir bezgalīgs risks. Lai gan tas nozīmē, ka reizēm jūs būsiet parādā biržai vairāk, nekā sākotnēji iemaksājāt, summa, ko varat zaudēt, teorētiski ir bezgalīga.

Top kriptovalūtu riska ierobežošanas stratēģijas
Ko nozīmē ieguldīt DeFi?

Kāpēc jums vajadzētu ieguldīt naudu kriptovalūtu riska ieguldījumu fondos?

Kriptovalūtu tirgus ir bēdīgi slavens ar savu svārstīgumu. Tas nozīmē, ka kriptovalūtas cena laika gaitā var krasi svārstīties. Piemēram, no 2021. gada 1. janvāra līdz 15. aprīlim bitcoin vērtība pieauga par 125%, bet vēlāk kritās par 54%. Pēc krituma cenas pieauga par aptuveni 59%.

Kāpēc jums vajadzētu ieguldīt naudu kriptovalūtas riska ierobežošanas fondos?
Kādi ir daži DeFi piemēri?

Šīs neparedzamības dēļ ir grūti noteikt, kādā virzienā tirgus virzīsies jebkurā brīdī, tāpēc pastāv liela iespēja, ka kriptonauda, kurā ieguldāt, ne vienmēr darbosies tā, kā jūs vēlētos. Nodrošināšana ļauj būt pārliecinātam, ka iespējamie zaudējumi nebūs tik ievērojami neatkarīgi no tirgus svārstībām.

Kriptovalūtu tirgus vienmēr mainās un paplašinās, sniedzot jums daudz iespēju gūt maksimālu labumu no jūsu ieguldījumiem. Šīs taktikas ir tikai dažas no daudzajām stratēģijām, kā izstiept savu naudu un gūt pēc iespējas lielāku peļņu no ieguldījumiem atkarībā no tā, cik liels risks jums ir pieņemams. Tomēr ir ļoti svarīgi atcerēties arī labi zināmo investīciju teicienu:

Neuztraucieties par savas pozīcijas apdraudējumu, ja jūs par to esat nobažījies. Tās slēgšana vai apjoma samazināšana ir labāka izvēle nekā pozīcijas slēgšana vai likvidēšana. Atcerieties: vienmēr investējiet un tirgojieties par summu, kuru varat atļauties zaudēt.

Ilgtermiņa mijmaiņas darījumi
Pieaugošie DeFi riska ierobežošanas protokoli

Saturs ir paredzēts tikai izglītojošiem mērķiem, un to nevajadzētu uzskatīt par ieguldījumu konsultāciju. Nekas, kas minēts šajā rakstā, nav aicinājums, priekšlikums vai piedāvājums pirkt vai pārdot kriptoaktīvus. kriptotirdzniecības padomi jebkurā finanšu tirgū ir saistīti ar risku un var izraisīt jūsu līdzekļu zaudējumu. Pirms ieguldīt naudu jebkurā lietā, jums vienmēr vajadzētu veikt ievērojamus

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem