Ethereum EIPS erc kriptogrāfijas standarti

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai ETH atbalsta ERC-20?

ERC-20 standarts, ko uztur Ethereum kopiena, nosaka vienotu standartu sarakstu. Uz 2022. gada 24. martu galvenajā Ethereum tīklā ir gandrīz 508 000 ar ERC-20 saderīgu žetonu. 2 Tas ir patiešām svarīgs; tas nosaka pamatnoteikumu kopumu, kas jāievēro visiem Ethereum žetoniem.

⚡️ Kas ir ERC standarti?

Tālāk ir minēti daži galvenie secinājumi. ERC20 žetons ir standarts, ko izmanto, lai izstrādātu un izsniegtu viedos līgumus Ethereum blokķēdē . Viedos līgumus pēc tam var izmantot, lai radītu viedos aktīvus vai tokenizētus aktīvus, kuros investori var ieguldīt, pateicoties viedajiem līgumiem. ERC nozīmē “Ethereum Request for Comment” (Ethereum komentāru pieprasījums), un ERC20

⚡️ Kā EIP kļūst par ERC?

EIP nosaka katra protokola un viedo līgumu standartus. Kad ERC ir apstiprinājusi komiteja un pabeigta, tā kļūst par ERC. ERC ir līdzīga, jo tā ir sava veida vienošanās un standarts lietojumprogrammu līmenī. Ir daudz dažādu ERC veidu (žetoni, URI ERC process?

⚡️ Kas ir EIP līmenis?

Uzņēmumu integrācijas modeļi (EIP) ir projektēšanas modeļu kopums uzņēmumu veidošanai.

Kāpēc Ethereum izmanto EIP un erc kriptogrāfijas standartus un kā tie darbojas? Šajā rakstā es mēģināšu izskaidrot, kas jums jāzina par standartiem un kā izveidot savu ERC.

Kas ir erc un eip?
Vai ETH darbojas ar ERC20?

Kāda ir standarta definīcija?

Standarts ir dokuments, kas apvieno visus, izklāstot projektēšanas procesu un to, uz ko tam būtu jābalstās, piemēram, uz vienprātību, kvalitāti, publisko atbildību un taisnīgumu. Ethereum ekosistēmā standarti nosaka, kā darbojas kods, nosakot, kādām jābūt koda operācijām. W3C ar savu biedru palīdzību veido Web2 standartus.

Web3 ekosistēmas kopienas radītie standarti ļauj ikvienam izstrādāt un iesniegt savus standartus novērtēšanai. Pirms tie kļūst oficiāli, tiek rūpīgi apstiprināti vai noraidīti.

Labākās DeFi monētas, ko iegādāties 2022. gadā

Kas ir erc un eip kriptogrāfijas standarti?
Ethereum ERC kripto vai BEP?

Kas ir standarti? Kāpēc mums tie ir vajadzīgi?

Ethereum mērķis ir samazināt projektēšanas procedūru sarežģītību, ieviešot standartus. Tas unificē datus un ļauj izmantot salīdzināmas tehnoloģijas, kas balstās uz noteiktām normām. Piemēram, ERC20 standarta žetons ietver pilnu EIP sarakstu.

Vai viegli kriptogrāfija ir uzticama?

Kas ir erc un eip kriptogrāfija un kā tie ir saistīti?
Kas ir EIP un kā to izveidot?

Kāpēc mums būtu jāraizējas par standartiem?

Mēs radām jaunus finanšu rīkus, kurus katru dienu izmanto miljoniem cilvēku. Lai noteiktu, kā darbosies darījumi, konsekventi nosauktu lietas un pārvietotu žetonus starp tām, mums ir jāsastāda pamatu jeb “pamatnoteikumu” kopums. Ja katrs projekts tiktu izstrādāts bez šādām vadlīnijām, tas virzītos uz priekšu atšķirīgi no citiem, un savstarpējā komunikācija starp projektiem būtu maza.

Kas ir EIP un kāpēc tas ir Ethereum standarts?

EIP akronīms apzīmē Ethereum uzlabošanas priekšlikumu, kas ir ierosinājums Ethereum darbojošā protokola uzlabošanai. EIP ir paredzēts kā galvenais veids, kā ierosināt jaunas Ethereum funkcijas; saņemot no kopienas locekļiem ziņojumus par tehniskām problēmām un dokumentējot Ethereum dizaina risinājumus.

Kas ir spot tirgus un kā veikt spot tirdzniecību?

EIP tika izveidots kā rīks, lai sekotu līdzi Ethereum dizaina modifikācijām. Pašlaik tie tiek izmantoti, lai definētu Ethereum arhitektūras aspektus.

Ethereum standarti eip vs erc
Kas ir EIP/ERC!!!

Ir septiņi EIP veidi: Pamata, saskarnes, tīkla, meta, informācijas un ERC.

Kas ir ERC?

Ethereum komentāru pieprasījums (ERC) ir kopienas iesniegts dokuments, kas blokķēdes izstrādātājiem sniedz norādījumus par to, kā radīt jaunas funkcijas. ERC ir EIP, kas saistīti ar ķēdes lietojumprogrammu slāni.

Kas ir ERC-721? Ethereum token standarts
Jauns Ethereum žetonu standarts

Galvenā atšķirība starp EIP un ERC ir tāda, ka EIP galvenokārt nosaka Ethereum Core iespējas, savukārt ERC galvenokārt nosaka decentralizētās lietojumprogrammu slāņa funkcijas un dizainu. Visbiežāk izmantotais EIP veids, tāpēc tie ir tik populāri un bieži apspriesti, ir ERC kategorija.

Kā sākt veidot savu kriptovalūtu

Kas nosaka, kas tiek uzskatīts par normu?

Ethereum ir atvērtā koda projekts, kas ļauj ikvienam izveidot paplašinājumus, izstrādāt lietotnes un pievienot jaunas funkcijas. Izstrādātāji ierosina jaunus standartus, par kuriem balso komiteja, kurā ietilpst visi kodola izstrādātāji, Ethereum kaķu gani un redaktori. EIP/ERC procesā ir nepieciešams plašākas kopienas ieguldījums, kas notiek Ethereum/EIP GitHub repozitorijā un Ethereum Magicians forumā. Šī procedūra ir izklāstīta EIP-1.

Ethereum ERC20?
Kāds ir žetona standarts?

Visizplatītākais Ethereum veids ir pazīstams kā “Ethereum standarts”.

Populārākais ERC, ko izveidoja Vitāliks Buterins un Fabians Fogelštellers, ir ERC20 žetonu standarts. Ar šo protokolu 2017. gadā sākās ICO mānija, un tas joprojām tiek izmantots Ethereum žetonu ģenerēšanai. Vairāk nekā 70 % no visām Ethereum kriptovalūtām ir balstītas uz ERC20 žetonu līgumu. Visaptverošu visu ERC sarakstu var atrast šeit.

Kriptovalūtas izmantošanas priekšrocības un trūkumi

EIP ir svarīgas dažādu iemeslu dēļ.

EIP (kā arī ERC) būtībā ir tas, kas vada Ethereum, un par tiem ir oficiāli rakstīts Ethereum tīmekļa vietnē. Tie ļauj ikvienam ierosināt, apspriest un piekrist izmaiņām decentralizētā vidē. Tas palīdz lietotājiem saprast, kā konkrēti Ethereum žetoni un detaļas darbojas ar noteiktu viedo līgumu vai ir savienotas ar to, iekļaujot to kā standarta daļu kādā citā jau standartizētā līgumā.

Kādas ir atšķirības starp ERC standartiem?
Kas ir ERC 20?

Ethereum tīkla atjauninājumos ir ietverts EIP komplekts, kas ir norādījumi katram mezglam, kuri jāievēro, lai saglabātu saderību ar citiem mezgliem.

Kā ERC ļauj indivīdiem, uzņēmumiem un organizācijām radīt ko neparastu?

Šeit ir sniegti daži ERC standartu piemēri un to izmantošanas iespējas:

ERC-20 standartu 2015. gada novembrī izstrādāja Fabians Fogelštellers un V. Buterins, un tas ir visplašāk izmantotais interfeiss savstarpēji maināmiem žetoniem, kas izmanto viedos līgumus, lai nodrošinātu API (lietojumprogrammu programmēšanas saskarni). Tālāk ir sniegti daži piemēri, ko ERC-20 žetons ļauj lietotājiem darīt:

Kas ir ERC-20 un TRC20?
Kas ir NFT kriptovalūtā?
 • Žetonus starp kontiem varat pārsūtīt, izmantojot kontu atjaunošanas procesu, jo tas nav nekādā veidā ierobežots.
 • Mēs varēsim redzēt konta pašreizējo žetonu atlikumu.
 • Izpētiet pašreizējo žetonu piedāvājumu visā pasaulē.
 • Apstipriniet trešo pušu izdevumus.
Cik vērts ir ERC-20?
Kādas ir atšķirības starp ERC standartiem?

Par jauno aktīvu ieviešanu klīst daudz baumu, taču šeit ir dažas svarīgas atšķirības starp ERC20 un EIP:

 • Vairāk par Buterina sākotnējo piedāvājumu un ar to saistītajām diskusijām vietnē Reddit vai ERC-20 žetonu tehniskajām niansēm varat uzzināt mūsu ERC-20 žetonu skaidrojumā.
 • ERC-721 ir jauns standarts, kura mērķis ir aizstāt ERC-20. Viljams Entrikens, Dīters Širlijs, Džeikobs Evanss un Nastasija Sakss 2018. gada janvārī publicēja pirmo ERC-721 versiju, iedvesmojoties no ERC-20 žetonu standarta. assets), kas nozīmē, ka tas neatbalsta unikālu.
Kas ir ERC20 un ERC721?
ERC-20 žetonu standarts

ERC-721 tika izveidots, lai kalpotu kā standarta saskarne tādiem NFT kā attēli un dziesmas, reaģējot uz lietotāju neapmierinātību, kuri nevarēja tirgot šos objektus. Tā kā katrs ERC-721 žetons ir unikāls, tas tiek ierakstīts blokķēdē, izmantojot numuru. Citi cilvēki vai programmas var izmantot šo numuru, lai pierādītu īpašumtiesības.

Kas ir ERC un EIP?
ETH ERC20 vai BEP2?
 • Šīs ir tikai dažas no labi zināmajām NFT kolekcijām, kas izmanto ERC-721 žetonu standartu:n
 • Cryptokitties: Sākotnēji CryptoKitties bija saderīgs ar iepriekšējo ERC-721 standartu. Tā ir “play to earn” spēle, kas sākās ar to, ka spēlētāji varēja audzēt un kolekcionēt digitālos kaķus Ethereum blokķēdē.
 • Izmantojot Ethereum Name Service, varat viegli pārvērst savu garo un sarežģīto Ethereum maka adresi daudz īsākā un vieglāk salasāmā vārdā. Šis pakalpojums ir pilnībā decentralizēts un drošs, tāpēc jums nav jāuztraucas par savas informācijas zaudēšanu. Turklāt, izmantojot ENS, jūs varat reģistrēt arī URL un emocijzīmes, piemēram, Buterina reģistrētos.
 • The Bored Ape Yacht Club (BAYC): 10 000 unikālu NFT kolekcija, ko 2021. gada aprīlī izlaida Yuga Labs. Katrs NFT ir arī sava veida dalība ekskluzīvā klubā, kas papildus retajai digitālajai mākslai dod tiesības un priekšrocības kopienai.

Kopumā, paplašinoties tīklam, kļūst arvien vienkāršākas metodes, kā integrēt vai veikt izmaiņas Ethereum, daļēji pateicoties tādām iniciatīvām kā Ethereum Cat Herders un Ethereum Magicians Fellowship.

Digitālās identitātes standarts ERC-725
Kāda ir atšķirība starp pamata EIP un papildu EIP?

Ethereum Cat Herding kopiena veicina dalīšanos ar PEEPanEIP sēriju, kurā sniegts pārskats par EIP, kas tiek apsvērti tīkla modernizācijai. Tie ietver ERC standartus un citus galvenos ar Ethereum blokķēdi saistītos jēdzienus. Plašāku informāciju par šo tēmu var izlasīt Hadsona Džeimsona blogā. Tajā ir sniegta papildu informācija par EIP vēsturi, kā arī par Ethereum pārvaldības attīstību (tostarp).

NFT ir netirgojami žetoni (ERC-1155)

NFT jau kādu laiku pastāv un ir labi pazīstami kolekcionējamo spēļu jomā. Tomēr tiem ir arī citi pielietojumi ārpus šīm divām nozarēm. Tādi viedie līgumi kā ERC-721un ERC-1155 Ļauj izstrādātājiem veidot veselas virtuālās pasaules, kurās cilvēki var savstarpēji mijiedarboties, lai gan NFT vēl nav pieņemti masveidā.

Eiropas Pētniecības padomes standarts ERC-223
Uz Ethereum balstīta valūta ERC-777

NFT ir liels potenciāls, un tos izmanto dažādās nozarēs, tostarp mūzikas, modes un lietu interneta jomā. ERC-721 un ERC-1155 viedie līgumi vēl ir pilnveidojami, taču izstrādātāji tos izmanto, lai radītu virtuālās pasaules, kuras cilvēki var izpētīt.

Turklāt NFT var izmantot dažādās nozarēs, piemēram, mūzikā, modē un IoT. ERC-721 standarts pašlaik ir populārākais veids, kā kolekcionējamo priekšmetu un kriptogrupu unikālo individuālo īpašību žetonēšanai. Šis standarts ir aprīkots ar funkcijām, kas ļauj lietotājiem nodot un uzskaitīt īpašumtiesības uz unikāliem aktīviem.

Spēļu nozares standarts ERC1155 ļauj pārvaldīt aizstājamus, daļēji aizstājamus un neaizstājamus žetonus. Tas ir ļoti svarīgi spēlēs, kurās elementi var būt gan aizstājami (piemēram, dzīvība/enerģija), gan neapmaināmi (piemēram, ieroči vai citi kolekcionējami priekšmeti).

Uz Ethereum balstīta valūta ERC-777
ERC-1400 un ERC-1404 specifikācijas attiecas uz drošības žetoniem

Digitālās identitātes standarts ERC-725

ERC-725 ir uz blokķēdi balstīts identitātes standarts, ko izstrādājis ERC-20 izstrādātājs Fabians Fogelštellers. ERC-725 definētajiem viedajiem līgumiem var būt vairākas atslēgas un tie var būt saistīti ar dažādiem viedajiem līgumiem. Tas ļauj indivīdiem, mašīnām un objektiem visiem būt definētiem ar identitātes viedlīgumu.

Kāpēc ir svarīgi, lai mums būtu pašpārvaldes sajūta? Lietotājiem vajadzētu kontrolēt savu digitālo identitāti, nevis ļaut to pārvaldīt centralizētām organizācijām. Datu aizsardzības pārkāpumi un nelikumīga lietotāju datu pārdošana ir daži no trūkumiem, kas …

ERC-1400 un ERC-1404 specifikācijas attiecas uz drošības žetoniem
Eiropas Pētniecības padomes standarts ERC-223

Pārnēsājams identitātes standarts ļautu cilvēkiem izmantot savas identitātes dažādās platformās un lietotnēs, tādējādi atvieglojot decentralizētu pārvaldību un reputāciju.

Eiropas Pētniecības padomes standarts ERC-223

Šis digitālais žetons nav visaptverošs, taču tas atrisina dažas no UX problēmām, ar kurām saskaras citi ERC žetoni. Piemēram, daudzas monētas tiek nosūtītas uz nepareizu maku adresi vai viedo līgumu, kā rezultātā tās tiek zaudētas uz visiem laikiem.

ERC 165 - ERC 721 atbalsta pīlārs
Uz Ethereum balstīta valūta ERC-777

Daži izstrādātāji varētu apgalvot, ka galalietotāji ir vainīgi, nosūtot žetonus uz nepareizu adresi, taču tas varētu kaitēt sabiedrības piekrišanai. Nedraudzīgā saskarne var atturēt cilvēkus, kuri nav tehniski orientēti.

Viens no galvenajiem ERC-223 aspektiem ir tas, ka tā būtībā atceļ visus darījumus, kas veikti uz nepareizu viedo līgumu adresi, un atmaksā lietotājam tā žetonus. Apmaiņā pret nelielu degvielas daudzumu lietotāji ietaupa ne tikai savu Ethereum, bet arī laiku, kas citādi būtu bijis jāgaida, līdz darījums tiks apstrādāts blokķēdē. Turklāt šī programmatūra piedāvā arī citas lieliskas funkcijas, piemēram, aizsardzību pret līdzekļu kļūmēm, savietojamību ar esošajiem ERC20 žetonu standartiem un zemākas darbības izmaksas kopumā.

Uz Ethereum balstīta valūta ERC-777

ERC 621 - maina kopējo žetonu piedāvājumu
Kas ir erc un eip?

Līdzīgi kā ERC-227 žetons novērš ERC-20 žetonu standarta kļūdas, ERC-777 nodrošina vairākus veidus, kā padarīt blokķēdi lietotājam draudzīgāku. Digitālais žetons ir uzlabots, pievienojot daudzas jaunas funkcijas, kas seko projekta žetonu kalšanai un dedzināšanai – kas ir viens no tā gudrākajiem aspektiem.

Izmantojot ERC-20 žetona formu, ir lielāka iespēja, ka žetonu pārskaitīšana noritēs bez sarežģījumiem nekā tad, ja tiktu izmantota cita metode.

ERC-1400 un ERC-1404 specifikācijas attiecas uz drošības žetoniem

ERC-1400 specifikācija ir īpaši izstrādāta drošības žetoniem, kas ir bloķķķēdē esoši aktīvi. Šis standarts nodrošina tādas funkcijas kā pārveduma materiālu pārvaldība un piespiedu pārvedumi, kā arī dokumentu bibliotēkas pārvaldība. Juridisko drošības žetonu izveidei var izmantot arī vairākas citas ERC specifikācijas, no kurām katra attiecas uz atšķirīgu nepieciešamo žetonu funkcionalitātes aspektu.

ERC 827 - ļauj nodot žetonus izmantošanai trešajām personām
Kas ir erc un eip kriptogrāfijas standarti?

Ja drošības žetoni atbilst ERC-1404 standartam, tajos varētu būt noteikti pārskaitīšanas ierobežojumi, lai apmierinātu regulējuma prasības. Piemēram, no minētā standarta var izveidot balto sarakstu.

Žetonu emisijas uzņēmumi var izlemt, kam pieder žetons, un šiem īpašniekiem ir jāiziet KYC un AML pārbaudes, kas ir daļa no uzņemšanas procesa, lai saņemtu savus žetonus. Ja token tiek nodots atpakaļ, var izmantot cilvēka lasāmus ziņojumus.

ERC 165 – ERC 721 atbalsta balsts

Lai gan žetoni var būt standarts, joprojām ir svarīgi, lai citam žetonu veidam – ERC721 – būtu funkcionējoša alternatīva.

Viedā līguma darbībai ir nepieciešami kriptožetoni. Lai gan visi līgumi var mijiedarboties ar ERC 20 žetoniem, tie atšķiras no citiem žetonu standartiem, piemēram, ERC 721.

ERC 884 - akciju žetonizācija
Kas ir erc un eip kriptogrāfija un kā tie ir saistīti?

Lai līgumi varētu mijiedarboties ar žetoniem, kas balstīti uz citiem standartiem, tiem ir jāīsteno īpašas saskarnes.

Tagad, kad Ethereum ir ieviesti viedie līgumi, Ethereum izstrādātāju kopienai ir jāzina, kuras saskarnes viedie līgumi īsteno. Tāpēc viņiem ir jāspēj izstrādāt veidus, kā mijiedarboties ar līgumu.

Agrāk nebija uzticama veida, kā noteikt un publicēt viedā līguma izmantotās saskarnes. ERC 165 standartizē saskarņu identificēšanu un definē metodi, kā to izdarīt.

ERC 621 – maina kopējo žetonu piedāvājumu

ERC 20 standarts pieļauj divas funkcijas, kas var palielināt vai samazināt žetonu piedāvājumu – funkciju “palielināt piedāvājumu” un funkciju “samazināt piedāvājumu”. Saskaņā ar priekšlikumu šīs funkcijas drīkst izmantot tikai līgumu īpašnieki vai uzticami lietotāji.

Kad tika piedāvāts Ethereum?
Ethereum standarti eip vs erc

Viens no galvenajiem faktoriem, kas nosaka kriptovalūtas vērtību, ir žetonu piedāvājums, kuru atšķirībā no fiat valūtas centrālās bankas nevar mainīt.

Lai gan šim priekšlikumam ir daudz potenciālu rezultātu, tas ir tikai projekts. Nav zināms, vai Ethereum kopiena to pieņems.

ERC 827 – ļauj nodot žetonus trešo personu lietošanai

ERC 20 ir ERC 223 paplašinājums, kas risina to pašu problēmu, taču daudz progresīvākā veidā. Ja tiktu ieviests šis standarts, žetonu īpašnieki varētu pārskaitīt žetonus un pilnvarot trešās personas tos tērēt.

ERC standartā gan makiem, gan biržām ir jāvienojas par konkrētiem kritērijiem, pirms trešā persona var tērēt dinamiskas summas no sava maka vai biržas. Ne Ethereum kopiena, ne projekts to vēl nav ieviesis, taču vairāk informācijas var atrast EIP 827 GitHub dokumentācijā.

Kādas ir Ethereum galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar bitkoiniem?
Kas ir ERC-721? Ethereum token standarts

ERC 884 – Akciju žetonizācija

Pateicoties nesen pieņemtajiem tiesību aktiem, Delavēras štata uzņēmumi tagad var izmantot blokķēdes tehnoloģiju savu akciju reģistru uzturēšanai. Saskaņā ar ERC 884 tas tiks iekļauts ierosinātajos standartos. Katrs žetons pārstāvēs Delavēras štatā reģistrētas korporācijas akciju.

EIP priekšlikumu formāts Ethereum vai priekšlikumu formāts citām kriptovalūtām

EIP vispirms ir tehniska rakstura, un tam ir nepieciešams to atspoguļojošs prezentācijas formāts. Tam jābūt viegli saprotamam un visaptverošam, lai ikviens varētu saprast tajā ierosinātās izmaiņas. EIP formātam jābūt šādam:

Vai Bitcoin ir erc20?
Kādas ir Ethereum galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar bitkoiniem?
 • Preambula ir oficiāls ievads EIP, un tā ir atrodama dokumenta sākumā. Tajā jāievēro RFC 822 formatēšanas standarti. Preambulā lasītāji tiek īsi informēti par visu, kas viņiem jāzina par EIP, piemēram, tā numurs, autors, nosaukums un īss apraksts.
 • Atrodiet tehnisko problēmu. Šajā posmā mēs meklēsim īsu tehniskās problēmas aprakstu (ne vairāk kā 200 vārdus).
 • Motivācija ir nodrošināt labāku izpratni par problēmu, ko tā risina, un tās iespējamo risinājumu. Šis punkts nav obligāts, un to vajadzētu izmantot, ja vēlaties uzlabot Ethereum protokolu. Šajā laikā EIP autoram būtu skaidri jānorāda, kāpēc pašreizējā protokola specifikācija nespēj atrisināt risināto problēmu. Iesniegumi
Eiropas Pētniecības padomes standarts ERC-223
Ethereum ERC20?
 • EIP autoram ir jāpabeidz un jāapraksta īstenošanas laikā ierosinātā sintakse un uzlabojumi. Lai specifikācija tiktu pieņemta, tai jābūt skaidrai, kodolīgai, pārbaudāmai un reproducējamai. Specifikācijas, kas neatbilst šiem standartiem, tiks ātri noraidītas.
 • Pamatojumā ir aprakstīts, kāpēc tika izstrādāts projekts un kāpēc tika pieņemti konkrēti lēmumi. Tajā jāapraksta konkurējošie projekti, kas tika izskatīti, kā arī jebkādi papildu darbi. Pamatojumā var arī parādīt kopienas piekrišanu, kā arī pievērsties galvenajiem iebildumiem vai bažām, kas izteiktas diskusijas laikā.
 • Nesaderība. EIP, kas rada savietojamības problēmas, tās jānorāda un jāpaskaidro to nopietnības pakāpe. EIP jāiekļauj autora plāns šo nesaderību novēršanai. Atpakaļejošā savietojamība var izraisīt tūlītēju priekšlikuma noraidīšanu, ja par to nav pietiekamas vienošanās.
 • EIP, kas ietekmē konsensa izmaiņas, ir jābūt testēšanas gadījumiem. Pārējo EIP testēšana nav obligāta, bet, ja tā tiek veikta, tai jāatbilst esošajai paraugpraksei.
ERC-1400 un ERC-1404 specifikācijas attiecas uz drošības žetoniem
Kādas ir atšķirības starp ERC standartiem?
 • Lai pabeigtu izvietošanu, var būt laikietilpīgs process, kurā jāiziet cauri daudziem posmiem. EIP tiek publicēts kā projekts, un pēc tam tam tam jāiziet vēl vairāki nozīmīgi posmi, pirms tas iegūst “galīgās versijas” statusu. Lai gan prakse panākt vienošanos par specifikāciju un pamatojumu pirms koda rakstīšanas ir vērā ņemama, ideja par “vienprātību un darbību
 • Visu ieviešanas posmu veikšana var aizņemt zināmu laiku. EIP sākas kā projekts, bet tam ir jāiziet vēl vairāki posmi, līdz tas iegūst “galīgo” statusu. Ir labi, ka visi vienojas par to, kas jākodē, pirms kaut kas notiek, taču dažkārt tas nozīmē, ka lietas virzās lēni.
 • Lai priekšlikums būtu veiksmīgs, ir nepieciešams ekspertu viedoklis. Visos EIP jāiekļauj sadaļa, kurā aplūkoti potenciālie apdraudējumi/plānoto izmaiņu ietekme. Ietveriet materiālu par drošības jautājumiem, riskiem un resursiem, kas var būt noderīgi turpmākajos plāna izstrādes posmos.

Tajos ir ietverti dizaina risinājumi tādās jomās kā drošība, bažas, galvenās diskusijas, konkrēti īstenošanas ieteikumi un grūtības, kopsavilkums par apdraudējumiem un riskiem un to, kā tos novērst, utt. Ja iesniegumā nebūs EIP daļas “Drošības jautājumi”, tas tiks noraidīts. EIP nevar virzīt uz “galīgo redakciju”, ja nav atrisinātas šīs drošības problēmas.

Ethereum ERC20?
Ethereum izstrādes standarti

Amerikas Savienotajās Valstīs ir visagresīvākie autortiesību likumi pasaulē, un tajos ir iekļauta klauzula, kas pieļauj atbrīvojumu no dažu autortiesību izmantošanas, ja tie ir publicēti “cik drīz vien iespējams” pēc 1978. gada 1. janvāra. Visiem standartiem jābūt publiski pieejamiem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem